به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: رمز عبور

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 دی 87 [ 08:47]
    سطح
    37
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 72
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

رمز عبور

[/size]سلام من ریحانم ومی خواهم درباره زندگیم واینکه چگونه می توان بایک مرد ارتباط برقرار کرد صحبت بکنم
    واین رمز عبورهم به همین موضوع اشاره داره
    1مردان را باید حمایت تشویق وپشتیبانشون بود تا اعتماد به نفسشون وحفظ کنند
    2 اگر مردرا به عنوان تنها منبع عشق وحمایت بدانیم فشاربیش ازاندازه به اووارد کردیم
    3برای یک مرد سخت هست که به یک زن ناخشنود وناراضی گوش فرادهد زیرا با این کار احساس شکست خورده ها راپیدامیکند.
    4وبه مردتاوقتی که خواستارکمک رسانی نشد نباید بهش کمک داوطلبانه کرد
    [size=large]
    تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: gif image1.gif (11.0 کیلو بایت, 24 نمایش)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,459 در 1,179 پست

Array

RE: رمز عبور

خوب بود. اینو هم یادمون نره که ابراز علاقه و عشق در واقع بیان احساس بصورت مستقیم برای یک مرد کمی دشواره و اگه مردی در این زمینه کوتاهی کرد دلیل بی تفاوتی او نیست.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    37
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

Question RE: رمز عبور

عزیزانم مشکلات زندگی را دیدخوشبینانه نگاه بکنید یادبگیرید که نگاه بکنید مثلا میم مشکلات وبرمیدارم ومیگم شکلات های زندگیم سعی کنید شکلاتهای زندگیتون روخوب مزه کنید وببینید موادش چیه مثلا چرا تلخ مزه است یا چرا سفت شده وسعی کنید راه حلی براش بیابید تاتبدیل نشده به یک کیک شیرینی بزرگ که هضمش کار واقعا سختی هستش.من با همسرم که تازه باهم زندگی مشترک روشروع کردیم ازاین شکلاتها داریم :Dولی من دوست ندارم این شکلاتها همینطور تلخ وسفت باقی بمونه به همین خاطر مطالعاتم را درزمینه همسرداری بیشتر کردم سعی می کنم درکش کنم وبفهممش .یه سوال:چرا بااینکه عشق وعلاقه ومحبت بین دوزوج جوون هستش ولی با این حال با هم اختلاف پیدا می کنند با اینکه مشترکات زندگیشون هم باهم زیاد هستش؟ راستیاتش قبل ازدواج هم این سوال برام مطرح بود ش.آخه زوجی که بهم علاقه دارند پیوندی بینشان هست که دیگه بحث انتظارات وتوقعات چیه بینشون پیش میاد؟؟ سوءتفاهم میشه پیش بیاد ولی بقیه بحث ها دربین مهرومحبت یک زوج مبحثی گنگ هستش حداقل برای من که اینطوریه !!!
    5مردموجودی است که فطرتا عاشق آزادی است ازاین رو وقتی بعداز ازدواج می بیند زنش می خواهد آزادی اورا سلب کند فکر می کند که مردبدختی است است ودر زناشوئی موفق نیست
    6مردها اگر به زنها حق بدهند که درباره ی موضوعی نارحت باشند زن بیشتر پذیرای مرد می شود ودرمقام تایید اوحرف می زند
    7 مردها زمانی انگیزه پیدا می کنند وقدرتمند می شوند که احساس کنند مورد نیازهستند
    8مردها وقتی مرتکب اشتباه می شوند بیشتر ازهرزمانی مستعد مشاجره هستند
    9مردی که نمی تواند تصمیم بگیرد به خودتعلق ندارد
    10 نیازهای عشقی مردان:1اعتماد واطمینان2پذیرش3قدردانی4تحس ن5تایید6تشویق
    11هنگامی که دل مرد ازملالی افسرده است با پیدایی زن غبار غم ناپدید می شود
    12وقتی مرد با احساسات وخواسته های زن مبارزه نمی کند وبه جای آن بر این احساسات وخواسته هامهرتایید می زند زن احسا س می کند که اورا دوست دارد.
    تصاویر پیوست شده

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    37
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

Red face RE: رمز عبور

به دلم گفتم عشق را خلاصه کن.گفت :آغازکسی باش که پایان توباشد.من وهمسرم یک تفاهم خیلی خوبی باهم داریم هردومون عاشق بیرون رفتن وگردشیم.قربون خدابرم که میگن نجار نیست ولی درو تخته را خوب باهم جور میکنه درسته شکلات توی زندگی هست ولی اونم به نوبه خودباعث شیرینی وتنوع زندگی هستش خلاصه اینکه دوتاخواهر وبرادرم که توی یه خونه زندگی می کنند وباهم تربیت میشن وبزرگ میشن ولی بااین حال باهم اختلاف دارند حتی دعواهم می کنند حالا ازیک دختر وپسر که هرکدوم درشرایط متفاوت بزرگ شدن وتربیت شدن نمیشه توقع نابه جایی داشت وبایددستمال همت وببندی وعین یک ویراستار خوب ایرادها رادریابی وسعی برتصحیح کرد نه اونا داشته باشی نازنینانم نه؟!:D [/b]
    1 وقتی مردی خلاصه حرف می زندانتظار دارد همسرش به اوفرصت سکوت دهد
    2وقتی مردی درشرایط روحی بدی به سر میبرد بااوطوری رفتار کنید که انگار تندبادی درحال گذرموقتی است
    3 وقتی مردی غرغرمی کند نشانه ی آن است که می خواهد تقاضای خود را با نیازهای خودش بسنجد اما اگر بدانید غرغر کردن خیلی ساده یک غرغرکردن است ومعمولا شوهرتان در پی آن خواسته ی شمارابراورده می سازد. واکنش مناسب شما این است که سکوت کنید. سکوت شما نشانه ی آن است که به شوهرتان اطمینان دارید که در ذهنش برای انجام خواسته شما فکر می کند وبه احتمال زیاد به آن پاسخ مثبت می دهد.
    4 یکی از زیباترین اندرزهای زندگی این است که هرگز مردی تا به اوکمک نشود نمی تواند به کسی کمک کند.:
    43:
    تصاویر پیوست شده

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 مهر 89 [ 16:10]
    سطح
    74
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 216
    دستاوردها:
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

متأسفانه زماني كه از مردان تعريف و تمجيد مي كني و زياد قربان صدقه شان مي روي خودشان را مي گيرند و فكر مي كنند چه خبر است.
    وظايف عاطفي خودشان را فراموش مي كنند ( مثلاً اگر هر روز صبح بهشان تلفن كني، فقط كافيست يك روز اين كار را نكني. شاكي مي شوند كه چرا زنگ نزدي. در جواب بايد گفت خوب من نزدم تو چرا نزدي . مي گويند خوب تو بايد زنگ بزني. )اين بايد را آنها به راحتي انتخاب مي كنند بدون اينكه متوجه اين باشند كه زنها به مراتب بيشتر از مردان به توجه و دلگرمي احتياج دارند.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    37
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

استشمام عطر خوش عید سعید فطرازپنجره ملکوتی رمضان گوارای وجودتان باد
    دانه جان درجواب سوال شما عرض می کنم که عزیزم ما آدما یه کمی بدزبون همدیگر رومیفهمیم وحرفهایی که بهم میزنیم ظاهر دلخوشی ندارد مثلا فردی که عصبانی هست ودارد بادادوفریاد حرف می زند معنایی دارد آن عملش یعنی( اینکه احتیاج دارم تو یا شمای مخاطب به این نیاز من توجه کنید)یا همون سوال شما که مرد می گوید (توباید زنگ بزنی ) معنیش اینست که من محبت تورونیاز دارم وقتی شما بهم زنگ می زنی احساس خوبی بهم دست میده ومیفهمم که خانمم امروزم به یادم بوده ومن و دوست داره).خب حالا مشکل اینه که شما باید هرکسی حالا چه همسر چه دوست ویا آشنا حرفی بهت می زنند باید بتوانی درپرتو اون صحبت عمق مطلب را بگیری ودرضمن دانه جان یادت باش ازمحبت خارها گل می شوند....پس تا میتوانی با محبت باش نه محبت پوشالی وتوخالی که اصلا فایده ایی ندارد شاید نتیجه عکس هم بدهد اما که باصمیمت ونیت خالصانه محبت کنی بالاخره میوه ات به بار می شینه وخرسند ازاینکه چه خوب تونستی بدون رودروقرارگرفتن وجدل کردن به خواستت برسی.به نظرمن بهترین سلاح برای مرد به کارگرفتن محبت وزنانگی هست که یک خانم می تواندازآنها به عنوان ابزارخویش کمک بگیرد.خانمی را می شناسم باهمین کار یعنی استفاده ازاین ابزارها توانست کاری کند که همسرش جلوی پایش کفش هایش راجفت می کر

13-درفصل بهار به باغ بروید.
    14-بعضی اوقات به مسائل رویایی وغیرواقعی بیاندیشید
    15-رمانتیک باشید..!امشب گل وشیرینی ببرید
    16-هرگاه ارتباط شما بامشکل مهمی مواجه شد سعی کنید بیادش آورید که ازابتدای ارتباطتان به چه دلیلی با هم بودید..!
    17-همسرتان را متقاعدسازید که خوشبخت ترین زوج دنیا هستید
    18-گوشی را بردارید وهرچیز که درباره اش فکر می کنید به اوبگویید اما نه چیزهای بد...
    19-درکلاسهایی که به شما طرززندگی با همسرتان را می آموزدشرکت کنید
    20-باهمسرتان درتاریکی مطلق مکالمه خصوصی ای داشته باشید....
    :
    [/color]104:
    تصاویر پیوست شده

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,459 در 1,179 پست

Array

وقتی مرد ها از سر کار به منزل می یان نباید انتظار داشت که بشینن و به حرفهای ما گوش کنند یا بگنو بخندن چون فشار کاری زیاده. خانوم باید اجازه دهند مرد کمی استراحت کنه.

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    74
    دستاوردها:
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

Reihnعزيز ممنونم از اينكه پاسخ پرسش مرا داديد اما نمي دانم چقدر اين راهكاري كه شما داديد مفيد و كارا باشد اما به نظر من اين مسئله بايد راه حلهاي ديگري هم داشته باشد. وقتي هميشه خيلي خيلي خوب باشي همه فكر مي كنند كه هميشه بايد همينطور باشي. يا واقعاً ذاتاً بايد خوب باشي يا اينكه تحت شرايط سعي كني تظاهر به خوبي بكني. اين تظاهر را نمي تواند تا ابدالدهر ادامه داد. محبت كردن فلسفه جدايي از سياستهاي زندگي دارد. اي كاش بيشتر اين مورد را باز كنيم.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    37
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

سلام دانه جان
    بله هرمسئله ایی راههای بسیاری داره که شما می تونی بهترین راهش وگزینش کنی وامتحان ودرضمن نتیجه آن بستگی دارد که چقدرتوانستی خوب به اون راهکار عمل کرده باشی.وحالاباید بگویم محبت چیزی نیست که نقش بخوای براش بازی کنی آدما یکجا بازبانشان باهم رابطه برقرار می کنند ویکجا با حرکات ونگاهشون نمیشه زیریک ماسک رفت ونقش یه آدم مهربون وبازی کرد اصلا چه احتیاجی به تظاهر به محبت کردن است؟!!خداوند عشق دوست داشتن خوب بودن ایثار مهربانی و....وهمچنین عصبانیت خشونت تندخویی پرخاشگری و.....را دروجود انسان گذاشته واینها همه ابزاریست که انسان درشرایط متفاوت وبسته به حال ومکان وزمان ازآنها استفاده می کند وهمیشه معصومین وخدا انسان راتشویق به دسته اول این ابزارها کرده است وآخرین گزینه را دسته دوم ابزار قرار دادست ..این را حتماشنیدی یا خونده ایی که روی سرپیامبر هرروز آشغال می ریختند ویک روز یک نفرکه اون کاررانکردپیامبرسراغش را گرفت وفهمید مریض هست به عیادتش رفت وآن مردنادان ازکرده خود پشیمان شد....من نمی خوام بگم ما میتونیم اینقدرمثل پیامبر خوب ومهربون وبخشنده باشیم ولی می توانیم الگو بگیریم حداقل درجایی که ظرفیتشوداریم اینگونه عمل کنیم.پس:1-تظاهربه محبت سودی ندارد2- سعی کن به افرادی که واقعا علاقه داری ودوستشون داری این هنروداشته باشی که محبت خودت را نشون دهی تابدونند چقدروجودشون برات عزیزهست3- حال اگر کسی رادوست نداری برای اینکه بتوانی باهاش با محبت باشی باید سعی کنی نکات مثبت ومفیدی که دروجود اون هست را سرچ کنی حتی خیلی ناچیز به نظرت برسه ولی با همون خوبیهای کوچکی را که دروجودش دیدی را برای خودت مثل یک کوه بزرگ کن وباتکیه به آنها سعی کن دریایی ازمحبت درست کنی وطرف را دراوج مهربانی ببری .شاید شعاربه نظرت بیاد ولی بد نیست روی این حرفهایی که گفتم فکر کنی
    محبت چیه؟؟علاقه ،دوست داشتن؛ مهروزی،لبخند، نگاهی باآرامش،.....به زیرمجموعه هاش دقت کردی ساختار محبت وببین چیه تا بهتربتوانی محبت کنی....
    [color=#000000]21-هیچ وقت عصبانی از هم به رختخواب نروید
    22-هرگاه ناراحت است وگریه می کند دلداریش دهید
    23-هنگامیکه بیماراست به خوبی ازاومراقبت کنید
    23- همسرتان را ازچیزهایی که درروحیه تان موثرهست آگاه سازید
    24- درلحظات خوش زندگی همسرتان را ببوسید
    25-باغذای موردعلاقه همسرتان خودتان راسیر کنید تابرایش جالب وخوشایند باشد..
    ..:[/color]16:
    تصاویر پیوست شده

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    74
    دستاوردها:
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

reihanجان حرفهاتو واقعاً پسنديدم و واقعاً زيبا بود.
    يه سئوال:
    به نظرت اگر همسرت بخواد از خوبي تو سوءاستفاده كنه چي؟؟ اگر همه اين خوبي ها رو وظيفه بدونه و غرور بگيردش چي؟؟؟ اونوقت بايد چي كار كرد؟؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)