به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 58
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 18 بهمن 93 [ 11:44]
    سطح
    12
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 4
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    78

تشکرشده 41 در 14 پست

Array

Lightbulb میخوام یک همدم عاطفی داشته باشم

سلام
    من مدتهاست که افسردگی گرفتم دلم میخواد یه نفر باشه که باهاش حرف بزنم
    نمی دونم منظورمو درک کنین یا نه
    شاید فقط مردهای متاهل بفهمن من چی میگم
    من 6 ساله متاهلم و یک فرزند دو ساله دارم
    اما نمیگم همسرم دوست ندارم ولی بشدت احساس خلا و تنهایی عاطفی میکنم و این خلا رو همسرم نمی تونه پر کنه خلا جنسی ندارم فقط میخوام یکی باشه که حس و انرژی و انگیزه ازش بگیرم
    همسرم رو دوست دارم و نمیخوام ازش جدا شم هم چون دوسش دارم و هم بخاطر آینده فرزندم.
    اما بشدت از لحاظ عاطفی و احساسی آسیب پذیرم و دوست دارم کسی رو در کنار همسرم به عنوان یک دوست داشته باشم کسی که اون ویژگی هایی که همسرم رو نداره داشته باشه و حس ادامه زندگی رو بهم بده و تامین عاطفی بشم. می دونم خانومای تالار جبهه میگیرن.
    ولی واقعا دیگه هم تو کار و هم زندگی دارم به بن بست میرسم
    بدتر اینکه با یک نفر آشنا شدم و بهش علاقمند شدم. و این روزا حال خوشی ندارم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 26 بهمن 93 [ 10:41]
    سطح
    40
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger Second Class
    تشکرها
    63

تشکرشده 64 در 20 پست

Array
    سلام.
    من خودم مشکلات زیادی دارم و شاید صلاحیت پاسخ شما رو نداشته باشم. اما در هر حال یک نکته به ذهنم رسید که گفتنش شاید بد نباشه.
    شرایط روحی شما قابل درکه. اما بهتر نیست دنبال راهی باشین تا نیاز هاتونو با همسرتون ارتقا بدین؟؟؟؟
    شاید بگین نمی شه اون نمی تونه و ... اما من می گم می شه. اون حسی که شما دارین بیشتر حس تنوع طلبیه . اون حسه که به شما تلقین می کنه که همسرتون نمی تونه اون چیزی باشه که شما می خواین.
    به نظر من اون روابطی که شما فکر می کنین خلاء های عاطفی شما رو پر می کنه به جز دردسر و دلهره چیزی براتون ارمغان نداره. مضاف بر اینکه خانما شامه تیزی دارن یک درصد احتمال بده همسرتون بفهمه اون وقت هم زندگیت می پاشه هم فرزندت اسیب خواهد دید. وارد این طور روابط که شدی باید برای حفظ ابروت باج بدی.
    به همه اینا فکر کن بعد تصمیم بگیر.

3. 13 کاربر از پست مفید دلشکسته تشکرکرده اند .

ali -guilan (شنبه 15 آذر 93), asal2013 (یکشنبه 16 آذر 93), maryam240 (چهارشنبه 19 آذر 93), pooya123 (دوشنبه 17 آذر 93), rayehe (شنبه 15 آذر 93), sevil73 (دوشنبه 17 آذر 93), szd (یکشنبه 16 آذر 93), گیسو کمند (چهارشنبه 13 اسفند 93), یه تنهای خسته (سه شنبه 18 آذر 93), بالهای صداقت (شنبه 15 آذر 93), حمید 30 (شنبه 15 آذر 93), سوده 82 (یکشنبه 16 آذر 93), سنجاقک ابی (دوشنبه 17 آذر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    12
    دستاوردها:
    تشکرها
    78

تشکرشده 41 در 14 پست

Array
    حق باشماست همه اینها رو میدونم
    اما میخوام کسی رو پیدا کنم که نه من مزاحم زندگیش باشم نه اون. یعنی یه دوست عاطفی. البته تو کشور ما اینها درست نیست . ولی غلطه.
    بالاخره آدمها این نیاز رو دارن. و خدا خودش این حس رو تو وجود مردها گذاشته . بعضیا سرکوبش میکنن. بعضیا بهش بها میدن و زندگیشون می پاشه. بعضیام اگه این حس رو بهش بها ندن به مرور زمان از بین میرن. چون بعد عاطفیشون ارضا نمیشه.

- - - Updated - - -

اینکه سر این حس رو با سرگرم کردن خودمون به کارهای دیگه موقت گول بمالیم درست نیست چون تا ابد وجود داره و عذابمون میده.

5. کاربر روبرو از پست مفید حمید 30 تشکرکرده است .

فروزش (دوشنبه 19 مهر 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 26 بهمن 93 [ 10:41]
    سطح
    40
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger Second Class
    تشکرها
    63

تشکرشده 64 در 20 پست

Array
    من نمیدونم شما چطوری فکر می کنین اما این حرف و از کسی بشنو که این اشتباه رو مرتکب شده و اسیبش و دیده. تازه روابط من در حد نت و وایبر و اینا بود اما چنان ضربه ای به روحیه و شخصیتم زد که هنوز نتونستم بلند شم. تایپیک های من و بخون. تازه من کسی بودم که مشاور به همسرم گفت خطای همسرتون 70 درصدش و شما مقصر بودی. همسر من یک مرده خاصیه که فکر نکنم لنگش باشه. البته منم به عنوان یک زن چه از لحاظ شرعی چه از لحاظ قانونی و اخلاقی حق چنین کاری نداشتم. ولی شاید شما به خودت بگی من مردم شرعا هم اجازش و دارم. اما با فرض اینکه اون فرد برای شما و شما برای او هیچ دردسری هم درست نکنین بازم این نوع روابط تیشه بدی به ریشه شما خواهد زد.
    یعنی دیگه بدون این روابط حس خوبی به زندگی ندارین. هر کی که رفت باید سریع جایگزین براش پیدا کنین اگه نتونی یکی و جای قبلی پیدا کنی افسرده می شی و یه روز چشم باز می کنی که تو روابطی غرق شدی که دیگه نمیتونی خودت و نجات بدی.
    این و جدی و بر حسب تجربه می گم متاسفانه این نوع روابط حد و مرز و قانونی نداره وقتی واردش شدی تا جایی می ری که غرق شی. مگه مثل من خدا خیلی دوستت داشته باشه و یکی پیدا شه بزنه پس سرت و یهو بیدار شی و نصفه راه بر گردی. خب چه کاریه همین اولش واردش نشو. جایگزین بهتری برای این حست پیدا کن و سرکوبشم نکن.

7. 15 کاربر از پست مفید دلشکسته تشکرکرده اند .

ali -guilan (شنبه 15 آذر 93), asal2013 (یکشنبه 16 آذر 93), hhp (یکشنبه 16 آذر 93), maryam240 (جمعه 21 آذر 93), pooya123 (دوشنبه 17 آذر 93), sevil73 (دوشنبه 17 آذر 93), szd (یکشنبه 16 آذر 93), فرهنگ 27 (شنبه 15 آذر 93), گوش ماهی (شنبه 15 آذر 93), یه تنهای خسته (سه شنبه 18 آذر 93), بالهای صداقت (شنبه 15 آذر 93), حمید 30 (شنبه 15 آذر 93), سوده 82 (یکشنبه 16 آذر 93), سنجاقک ابی (دوشنبه 17 آذر 93), صبا_2009 (یکشنبه 16 آذر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    12
    دستاوردها:
    تشکرها
    78

تشکرشده 41 در 14 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط دلشکسته نمایش پست ها
    من نمیدونم شما چطوری فکر می کنین اما این حرف و از کسی بشنو که این اشتباه رو مرتکب شده و اسیبش و دیده. تازه روابط من در حد نت و وایبر و اینا بود اما چنان ضربه ای به روحیه و شخصیتم زد که هنوز نتونستم بلند شم. تایپیک های من و بخون. تازه من کسی بودم که مشاور به همسرم گفت خطای همسرتون 70 درصدش و شما مقصر بودی. همسر من یک مرده خاصیه که فکر نکنم لنگش باشه. البته منم به عنوان یک زن چه از لحاظ شرعی چه از لحاظ قانونی و اخلاقی حق چنین کاری نداشتم. ولی شاید شما به خودت بگی من مردم شرعا هم اجازش و دارم. اما با فرض اینکه اون فرد برای شما و شما برای او هیچ دردسری هم درست نکنین بازم این نوع روابط تیشه بدی به ریشه شما خواهد زد.
    یعنی دیگه بدون این روابط حس خوبی به زندگی ندارین. هر کی که رفت باید سریع جایگزین براش پیدا کنین اگه نتونی یکی و جای قبلی پیدا کنی افسرده می شی و یه روز چشم باز می کنی که تو روابطی غرق شدی که دیگه نمیتونی خودت و نجات بدی.
    این و جدی و بر حسب تجربه می گم متاسفانه این نوع روابط حد و مرز و قانونی نداره وقتی واردش شدی تا جایی می ری که غرق شی. مگه مثل من خدا خیلی دوستت داشته باشه و یکی پیدا شه بزنه پس سرت و یهو بیدار شی و نصفه راه بر گردی. خب چه کاریه همین اولش واردش نشو. جایگزین بهتری برای این حست پیدا کن و سرکوبشم نکن.
    خیلی ممنونم از حرفهاتون. مشکل من وابستگیه عاطفیه . من به همسرم وابستگی عاطفی ندارم شاید این موضوع تو خیلی از زندگی ها و پس از گذشت زمان از ازدواج پیش می آد از طرفی نمیشه کوهی از مشکلات پشت سر گذاشته شده رو فراموش کرد و جدا شد . شاید اگه بچه نبود می شد. ولی حالا نه. دلم گرفته . خسته ام .

9. کاربر روبرو از پست مفید حمید 30 تشکرکرده است .

بالهای صداقت (شنبه 15 آذر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    میشه این وابستگی عاطفی و بازتر کنین؟

منظورتون چیست؟
    چه نیازها و خواسته هایی دارین اما همسر انجام نمیدهند
    تاحالا با همسر صحبت کردین؟ سعی نکردن؟
    تاحالا راه مشاور و رفتین؟ میشه رفت پیش یک مشاور خوب و مشکلاتتون و بگین هم ایشون میتونن با همسرتون صحبت کنن و راه درست رفع نیازهاتون و بهتون بگن هم میتونن به شما راه کارهای مناسب و بدهند.

بهرحال از همون اول راه میانبر و انتخاب کردن، انتخاب درستی نیست.
    بهتره اول خوب تمام جوانب و بسنجین سپس بفکر شخص سوم باشین، این هم یادتون نره که شیطان همیشه و همه جا در کمین بندگان خداست

یوقتی خدایی نکرده این شیطان نباشه که داره، به بنده خدا خط میده.

اگه یوقت خواستین خیانت کنین ( هرچند تا همین الان خیانت کردین، پس بهتره بگیم اگه میخواین ادامه بدهید ) به نظر یسر به تاپیک های خانوم های خیانت دیده بزنین و ببینینشون چه حس و حالی دارن.
    و تا چه حد داغون شدن.
    بعد اگه خواستین همچین بلاهایی سر خودتون زندگیتون بیارین، بسم الله

فقط یادتون نره زندگی خودتون هم کامل نابود میشه، چون حتی اگه همسر بخاطر حصوربچه شمارو ببخشن روابطتون سردتر از قبل میشه و همسرتون دیگه مثه سابق نمیمونن.بنظرم اول سعی کنین همسر خودتون و مطابق میلتون کنین و متوجه نیازهاتون کنین اگه نتیجه ندیدین بفکر راه های دیگر باشین اینطوری حداقل پشیمون نمیشین که خودتون با دست های خودتون بدون تلاش قبلی زندگیتون و نابود کردین.
    یا همسرتون معترض نمیشن.

در کل این دست روابط اگه لحظه‌ای نبود و خوب بود که شما این جملات و نمینوشتین.

بدتر اینکه با یک نفر آشنا شدم و بهش علاقمند شدم. و این روزا حال خوشی ندارم.

مطمعین شما هج نیاز های عاطفی همسر و بخوبی پاسخ داده آید؟ ؟؟؟؟!!

مطمعن باشین خانومتون تاحالاشم یه چیزهایی از خیانتتون متاسفانه فهمیدن . بهتره خووووب عواقب کارتون و بسنجن ورگرنه خدایی نکرده نتیجه بدی خواهید گرفت.
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

ویرایش توسط دختر بیخیال : شنبه 15 آذر 93 در ساعت 10:08

11. 9 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

asal2013 (یکشنبه 16 آذر 93), maryam240 (جمعه 21 آذر 93), szd (یکشنبه 16 آذر 93), فرهنگ 27 (شنبه 15 آذر 93), گیسو کمند (چهارشنبه 13 اسفند 93), گوش ماهی (شنبه 15 آذر 93), یه تنهای خسته (سه شنبه 18 آذر 93), واحد (شنبه 15 آذر 93), سوده 82 (یکشنبه 16 آذر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 21 اسفند 00 [ 13:12]
    سطح
    87
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 349
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,250

تشکرشده 1,509 در 535 پست

Array
    ببخشید،ولی از حرفهای شما نمیشه برداشت کرد که دقیقا مشکلتون چیه.

اگه افسردگی دارین،راه حلش مراجعه به روانشناس و روانپزشکه.یعنی دارو درمانی و روان درمانی و ورزش و کارهای دیگه ای که برای درمان افسردگی توصیه میشه.

اگرم به دنبال همصحبت هستین و یه دوست خوب میخواین،دوستهای همجنس خودتون،کسایی که باهاشون همفکر هستین و موضوعات مشترک

برای صحبت دارین میتونن بهتون کمک کنن.

ولی در صورتی که همه اینها توجیهی برای خیانت به شریک زندگیتون هست،این یه بحث جداست.

این که شما بدون اطلاع شریک زندگی و مادر بچتون،بخواین با یه خانوم دیگه در ارتباط باشین،هیچ توجیه منطقی و اخلاقی و انسانی نداره.

یادمه یه روانشناس توی تلویزیون میگفت به همچین روابطی،دله گی های جنسی یا عاطفی گفته میشه.

اون میگفت نهایتا اگر دچار همچین حسی شدین،اونقدر انسانیت داشته باشین که بتونین بدون مخفی کاری و دروغ به این حس اعتراف کنین،و هزینه های همچین

رفتاری رو هم بپذیرین.

هزینه هایی مثل جدایی،دوری از فرزند و به جان خریدن احساس نفرت دیگران از شما.

آیا شما حاضرین این هزینه ها رو بپردازین؟

یا قصد دارین بدون اطلاع همسر و اطرافیان به این رابطه ادامه بدین؟ و به همه دروغ بگین؟حتی به خودتون.که حتما میدونین که این کار به دور از انسانیت و اخلاقه.

راجع به اینکه گفتین این حس در مردها وجود داره،من کاری به اعتقادات مذهبی در این مورد ندارم.چون مذهبی نیستم.ولی میدونم در دنیای امروز و از لحاظ وجدانی

شما نمیتونین با وجود تعهد به همسر با کس دیگه ای هم در ارتباط باشین.پس خودتون رو گول نزنین.

در مورد تنوع طلبی یه چیزی رو بگم که شاید براتون جالب باشه.

یکی از همکارهای من که یه خانوم متاهله و آدمیه که همیشه حرفهاشو شجاعانه میزنه،یه روز گفت که چرا فکر میکنین خانومها حس تنوع طلبی تو وجودشون نیست؟

میگفت بعضی مردا تو سکس خوبن،بعضی ها اخلاقشون خوبه،بعضی هاشون چون توی کارشون موفقن قابل توجه هستن،بعضی هاشون همصحبتهای خوبی

هستن،بعضی هاشون مهربونن ولی جذاب نیستن.آیا اینها میتونه توجیهی برای خیانت و دله گی باشه؟

جالبه که حتی من که مجردم تا حالا متوجه همچین چیزی نشده بودم ولی تنوع طلبی تو وجود همه هست،

ولی بیشتر خانومها و آقایون به خاطر اخلاق و وجدان و علاقه به زندگی اسیر همچین احساسات و افکار مخربی نمیشن.

فکر نکنین همسر شما صد در صد از شما رضایت داره و شما کاملا از هر لحاظ ایشون رو ارضا می کنین.

حالا فکر کنین ایشون با یه آقای دیگه آشنا شن که چیزهایی داشته باشن که شما ندارین.ایشون باید چیکار کنن؟

و در آخر ببینین ما ممکنه خیلی از غریزه ها رو داشته باشیم،ولی ما انسانیم و یکی از تفاوت های اصلی ما با حیوانات توانایی کنترل غرایزه.

اگر قرار بر رفتار بر طبق غرایز بدون توجه به اخلاقیات باشه پس ما چه فرقی با بقیه موجودات داریم؟

اگه قرار باشه همه اینجوری رفتار کنن که سنگ روی سنگ بند نمیشه.

شما با یه خانوم دیگه آشنا شدین،خانوم شما هم میره با یه آقای دیگه که محاسنی داره که شما ندارین آشنا میشه،و میخواد اون رو هم درکنار شما داشته باشه.اون خانوم دومی که شما دوسش دارین

همزمان با شما با یه مرد دیگه باشه.این وسط تکلیف بچه هم معلوم نیست چی میشه؟

میتونین تصور کنید تصور همچین شرایطی چقدر ناراحت کننده هست؟

مشکلاتتون رو دسته بندی کنید و براشون راهکارهای درست پیدا کنین.

حتما به یه روانشناس مراجعه کنین،روی رابطه با همسرتون حتما کار کنین،راههایی پیدا کنین که زندگیتون از حالت یکنواختی خارج بشه،سعی کنین

با خانمتون دوست باشین و فقط به چشم یه ابزار جنسی و مادر بچه تون و کسی که کارهای منزل رو انجام میده بهش نگاه نکنین.

برنامه های دونفره با همسرتون بزارین،بچه رو برای دو سه روز به مادر یا مادر همسرتون بزارین و دوتایی با هم برین مسافرت.

در یه کلام برای حل مشکلتون کاری کنید که بهش افتخار کنین،کاری نکنین که حتی خودتون هم از خودتون متنفر بشین،چه برسه به بقیه.

باور کنین لذتی که در سالم و پاک زندگی کردن هست قابل مقایسه با هیچ لذت دیگه ای نیست.

این که با یکی دیگه آشنا شدین و حال خوشی ندارین نشونه ندای وجدانتونه.پس به این ندا گوش بدین
    ویرایش توسط آنیتا123 : شنبه 15 آذر 93 در ساعت 09:58

13. 18 کاربر از پست مفید آنیتا123 تشکرکرده اند .

ali -guilan (شنبه 15 آذر 93), asal2013 (یکشنبه 16 آذر 93), hhp (یکشنبه 16 آذر 93), maryam240 (جمعه 21 آذر 93), Samin28 (دوشنبه 08 بهمن 97), szd (یکشنبه 16 آذر 93), فرهنگ 27 (شنبه 15 آذر 93), فرشته مهربان (دوشنبه 17 آذر 93), گیسو کمند (چهارشنبه 13 اسفند 93), گوش ماهی (شنبه 15 آذر 93), یه تنهای خسته (سه شنبه 18 آذر 93), واحد (شنبه 15 آذر 93), بالهای صداقت (شنبه 15 آذر 93), حمید 30 (شنبه 15 آذر 93), دلشکسته (شنبه 15 آذر 93), دختر بیخیال (شنبه 15 آذر 93), سوده 82 (یکشنبه 16 آذر 93), سنجاقک ابی (دوشنبه 17 آذر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 دی 93 [ 10:16]
    سطح
    15
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 12
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 118 در 20 پست

Array
    اقا حمید عزیز گرفتن همدم عاطفی خیلی خوبه باهاش دردودل می کنی بدون اینکه در جریان ریز مشکلات هم باشین می تونین با حرفای قشنگ و پر انرزی کنار هم ساعات خوبیو بگذرونین اما اما واما..............بعد یه مدت عذاب وجدان بدی می گیرین پیش خودتون دلایل مختلفی میارین که این ارتباطو ادامه بدین اما بازم می بینین یه چیزی کمه یه چیزی شمارو اذیت می کنه برادر خوبم سرنوشت هر کدومممون یه جور زده شده سرنوشت تو این بوده با خانومت اشنا بشی و ازدواج کنی حالا یا می تونی اونو اونطور که می خوای تغییرش بدی یا با باید خلا یی که داری رو یه جوری پر کنی که بعدش عذاب وجدانت بیشتر اذیتت نکنه اینو بدون یه مدت کوتاه حالت خوبه ولی بعدش بدجور پشیمون میشی میگی نه امتحان کن

15. 11 کاربر از پست مفید مهرانه111 تشکرکرده اند .

ali -guilan (شنبه 15 آذر 93), hhp (یکشنبه 16 آذر 93), maryam240 (جمعه 21 آذر 93), rozaneh (شنبه 15 آذر 93), szd (یکشنبه 16 آذر 93), فرهنگ 27 (شنبه 15 آذر 93), واحد (شنبه 15 آذر 93), بالهای صداقت (شنبه 15 آذر 93), حمید 30 (شنبه 15 آذر 93), دختر بیخیال (شنبه 15 آذر 93), سوده 82 (یکشنبه 16 آذر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    راجع به اینکه گفتین این حس در مردها وجود داره،من کاری به اعتقادات مذهبی در این مورد ندارم.چون مذهبی نیستم.ولی میدونم در دنیای امروز و از لحاظ وجدانی
    صرفا جهت اطلاع صاحب تاپیک

خیر اصلا و ابدا خداوند هم همچین اجازه ای نمیدهد، متاسفانه بعضیا بدون اطلاع چهره دین اسلام بد جلوه میدهند، درصورتی که اصلا اینگونه نیست . برای رسیدن به حلال خدا نباید راه های گناه کبیره و حرام و پیش برد.

اولا خداوند نه برای تنوع طلبی، به دلایل دیگر و طبق شرایطی این اجازه و گذاشته اند.
    بهتره خوب شرایط و بسنجین بعد اقدام کنین یعنی ابتدا ببینن زندگی شما دارای آن شرایط هست سپس اقدام کنین.
    چون تو زندگی های الان خانوم ها بشدت ازخودگذشتگی و فداکاری دارند، خانومی که هرکاری بکنه تا همسرش راضی بشه یعنی حاضر به پذیرش هوو نیست.

دوم اینکه، شما برای رسیدن به هدفتون نباید از راه غیر شرعی یعنی دوستی اقدام کنین چون براتون گناه نوشته میشه.

سوم اینکه برای رسیدن به هدفتون نباید سراغ گناه های بزرگ روید یعنی همین دروغ و فریب و پنهانکاری اینا همه راه های نادرسته ،

بنظر من حق الناس محسوب میشه میدونین که خداوند متعاع حق الناس و نخواهند بخشید.

اگه با همسر صحبت کردین نیازهاتون و گفتین همسر توجهی نکردن ( البته مشروط بر اینکه نیاز ها منطقی باشه، چون ما که نمیدونیم نیاز ها چی هستن )
    و همینطور انتظار نداشته باشین یه شبه همه چی درست شود کمی صبر کنین و به همسر چند ماهی تا یسال فرصت دهید. شما خودتون هم یه شبه نمیتونین تغییر کنین

و تو این راه شما هم کمک همسر کنین شما هم به ایشون محبت کنین خانوم ها تشنه توجه و محبت هستن خصوصا از جانب همسر عزیزشون.
    شما یک قدم با محبت بسمت همسر جلو برین، همسرتون ده قدم بسمتتون برمیداره.

اگه همه این راه ها پیش رفتین و جواب نگرفتین از راه شرعی به همسر بگین خب شما محبت نمیکنین ولی من همچین نیازی دارم پس مجبورم راه شرع و پیش بگیرم.

من بعید میدونم خانومی وجود داشته باشه که به همسر مهربونش، محبت نکنه! مگه اون همسر نامهربون باشه! یا دلخوری ایجاد کرده باشه مثه همین خیانت که خیلی دلشکننده است.

فقط حواستون باشه اگه همسرتون متوجه خیانتتون شدن، بهتره بخاطر اشتباه خودتون اول با محبت سعی کنین اعتماد ایشونو دوباره جلب کنین.
    خیانت که میدونین یعنی چی، یعنی از اعتماد شریک زندگیتون سوااستفاده کردین، پس سلب اعتماد شدین و باید اعتماد و دوباره بسازین.

پ ن : بعضی خانوم ها که راهنماییتون کردن تجربه داشتن حرفاشون و بخوینن برحسب تجربه گفتن میتونین نگاهی به تاپیک های قبلیشون بندازین تا مطمعن بشین از روی احساسات زنانه حرفی نزدن.
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

ویرایش توسط دختر بیخیال : شنبه 15 آذر 93 در ساعت 10:42

17. 7 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

ali -guilan (شنبه 15 آذر 93), asal2013 (یکشنبه 16 آذر 93), hhp (یکشنبه 16 آذر 93), maryam240 (جمعه 21 آذر 93), szd (یکشنبه 16 آذر 93), فرهنگ 27 (شنبه 15 آذر 93), واحد (شنبه 15 آذر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array
    سلام
    برادر عزیز برای مشکل وابستگی عاطفی تو سایت مقالات زیادی هست حتما مطالعه بفرمایید
    مهرانه ، آنیتا و دلشکسته حرف های درست و بجایی زدند اما دختر بیخیال شما این جمله رو نقل قول از جناب حمید نوشتید من تو نوشته هاش این جمله رو ندیدم :

"من کاری به اعتقادات مذهبی در این مورد ندارم.چون مذهبی نیستم.ولی میدونم در دنیای امروز و از لحاظ وجدانی "

این جمله در نوشته ای ایشون نبود و حرفی از مذهب زده نشده . لطفا تاپیک ها رو با دقت بخونین.
    نمی دانم چه کرده ام
    اما
    می دانم به تو نیاز مندم

19. 2 کاربر از پست مفید rozaneh تشکرکرده اند .

حمید 30 (شنبه 15 آذر 93), دختر بیخیال (شنبه 15 آذر 93)

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)