به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 22 آبان 94 [ 21:48]
    سطح
    78
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 322
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array

ایا برای کیس های بهتر صبر کنم یا نه....؟

سلام دوستان.
    قرار بود بیام باهاتون مشورت کنم....سعی میکنم مرتب و منظم و کوتاه بگم.
    همون طور که گفتم خواستگار برام اومده؛هم سن من هستن؛پدرشون بصورت پیمانکاری برای چند تا از کارخونه های بزرگ و مارک های معروف خط تولید دارن؛خود اقا پسر هم فوق لیسانس عمران دارن پیش پدرشون مشغولن و جز اون یه تازگی کار بساز و بفروشی راه انداختن...دو تا بچن؛خواهر بزرگترش اصلا تو کلاس زبان دوست خودم بود؛خانوادگی وحشتناک مهربونن؛مذهبی بودنشون در حد ماست،خود اقا پسر خیلی احساساتی و مسیول تقریبادعین خودم رویاییه؛حتی مثل خودم گربه نگه میداره.......:-)از روز خواستگاری گل و کادو که هر روز روونه خونمون میشه که بیشتر چون نشانه محبت خیلی برام حس خوبی داشته.در مورد مهریه گفتن هر چی من بگم؛نصف وسایل جهزیه رو اصلا خودشون از بهترین مارک خریدن امادست،عروسی و خرید و...سپردن به خودم که جز وضعیت مالیشون فکر میکنم از مهربونیشون و اینکه دوسم دارن.با این اقا ازدواج کنم از طرف یکی اززشرکت هایی که پدرشون باهاشون کار میکنند می تونیم از بورسیه و ادامه تحصیل تو اروپا استفاده کنیم
    حالا مشکل من......فقط تنها مشکلم اینکه همیشه تو رویام مردی با اختلاف سنی و هم صنف خودم تو ذهنم بوده مثلا یه جراح معروف!!!!!!همشم به خودم میگم کم ندیدم از همکارام که عرصه رو به زنشون تنگ کردن و تازه کسی هم با اون شرایط (دکتر موفق)بیاد فکر نکنم انقدر همه جوره تابع خواست و نظر من باشه چون اکثرا جدی و خشکن یا مغرورن(بر عکس ایشون)...در مورد مسایل مالی هم این اقا تازه شروع به کار کرده .وضعش خوبه
    دوم اینکه همش میگم من تازه اومدم شهرمون و می خوام درمانگاهم راه بندازم و شانس های بعتری بخاطر موقعیت خانوادم دارم.. شاید صبر کنم بهتره.
    از طرفی یه کوچولو بخاطر اختلاف نظر پدر و مادرم دیگه خونه موندن برام سخته البته شاید بیشتر سرگرم کار بشم این مشکل حل بشه.
    همش میترسم با این اقا ازدواج کنم بعدا حسرت بخورم چرا صبر نکردم چرا با همکار ازدواج نکنم کلا خانوادم بخاطر شوهر خواهرم هم که متخصص موفقی خیلی حساسن رو این موضوع
    راهنماییم کنید لطفا.....

- - - Updated - - -

من یه توضیح مختصر باید بدم فکر کنم....من بخاطر یه سری از مسایل و مشکلاتم همیشه به خودم گفتم تا جایی که ممکنه باید یه ازدواج ایده ال داشته باشم همش گفتم نمی خوام نیمه دوم زندگیم مثل اولش سخت باشه تا یه حدیش هم خودم تو زندگی شخصیم تا جایی که از دستم بر اومده تلاش کردم اما تصور اینکه بعد ازدواج هم بخوام درد بکشم یا بازم حسرت بخورم ندارم (مثلا الان به شدت حسرت ارامش دارم)...اگه تاپیکم هم بخونید تو رابطه قبلیم هم رفته بودم چشم بازار دراورده بودم یه فوتبالیست گردن کلفت گیر اورده بودم که اونم به سلامتی اون دروغ گفته بود و اون طور شد!!!!نمی دونم گفتم شاید این توضیحم با اینکه ربطی به تاپیک نداره امادلازمه گفته بشه.

- - - Updated - - -

من یه توضیح مختصر باید بدم فکر کنم....من بخاطر یه سری از مسایل و مشکلاتم همیشه به خودم گفتم تا جایی که ممکنه باید یه ازدواج ایده ال داشته باشم همش گفتم نمی خوام نیمه دوم زندگیم مثل اولش سخت باشه تا یه حدیش هم خودم تو زندگی شخصیم تا جایی که از دستم بر اومده تلاش کردم اما تصور اینکه بعد ازدواج هم بخوام درد بکشم یا بازم حسرت بخورم ندارم (مثلا الان به شدت حسرت ارامش دارم)...اگه تاپیکم هم بخونید تو رابطه قبلیم هم رفته بودم چشم بازار دراورده بودم یه فوتبالیست گردن کلفت گیر اورده بودم که اونم به سلامتی اون دروغ گفته بود و اون طور شد!!!!نمی دونم گفتم شاید این توضیحم با اینکه ربطی به تاپیک نداره امادلازمه گفته بشه.
    ویرایش توسط کیت کت : سه شنبه 11 آذر 93 در ساعت 19:00

2. 5 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 11 آذر 93), maedeh120 (چهارشنبه 12 آذر 93), parsa1400 (چهارشنبه 12 آذر 93), واحد (چهارشنبه 12 آذر 93), آرام دل (سه شنبه 11 آذر 93)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 01 شهریور 94 [ 00:18]
    سطح
    50
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 154
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,600

تشکرشده 1,855 در 418 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    کیت کت سلام عزیزم خوبی ؟

ببین وقتی با معیارات جوره و کاملا از نظر فرهنگی_اعتقادی_اقتصادی به هم میخورید جواب مثبت رو بده دیگه !! البته بعد از چند جلسه رفت و آمد

تو مسئله ازدواج رویایی فکر نکن خیلی منطقی تصمیم بگیر همه جوانب رو بسنج

حالا چه اصراریه با جراح یا پزشک ازدواج کنی !! مگه نمیگی خودت پزشکی !! به نظرم یه تنوعی باشه بد نیست

کیت کت ماهی 20 میلیون در آمدشه یا 20 هزار تومان!!!!
    دست ما رو هم بگیر

- - - Updated - - -

کیت کت من خودمم رویایی فکر میکردم همیشه دوست داشتم همسرم آخوند باشه و با ریش بلند و مداح هم باشه

4. 10 کاربر از پست مفید آرام دل تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 11 آذر 93), Eram (چهارشنبه 19 آذر 93), maedeh120 (چهارشنبه 12 آذر 93), maryam240 (دوشنبه 17 آذر 93), sasha (دوشنبه 17 آذر 93), szd (سه شنبه 11 آذر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 11 آذر 93), کیت کت (سه شنبه 11 آذر 93), واحد (چهارشنبه 12 آذر 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 16 بهمن 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 فروردین 94 [ 23:40]
    سطح
    20
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    54

تشکرشده 190 در 56 پست

Array
    كيت كت عزيز
    مهرباني و تحصيل كرده بودن و درامد خوب داشتن خيلي خوبه اما براي يه زندگي مشترك كافي نيست
    گل و كادو و مهريه و بهترين جهيزيه ها پشتوانه كافي براي يه زندگي مشترك نيست
    عزيزم با توجه به صحبت هات به نظر مياد شرايط سختي تو خونه داشتي اما هيچوقت به خاطر فرار از اين شرايط ازدواج نكن چون ممكنه بدتر از چاله در بياي بيفتي تو چاه
    عجولانه تصميم نگير و كامل بررسي هات رو بكن به نظر مياد ديد تو نسبت به زندگي مشترك خيلي ايده ال هست اما دوست عزيز زندگي مشترك تازه نقطه ي شروع مسئوليت ها و سختي هاي زندگي هست اينو بهت قول ميدم كه هيچ زندگي نمي تونه بي دردسر و بي مشكل باشه دعوا و اختلاف جزو هر زندگي مشتركيه اما مهم اينه كه دو نفر بتونن رتق و فتقش كنن
    به هر حال شما هر چقدر هم كه سلايقتون به هم نزديك باشه تو دو خانواده ي جدا بزرگ شديد و مسلما يه جاهايي اختلاف نظر بينتون پيش خواهد امد سعي كن ايده ال بهش نگاه نكني چون تا يه مشكلي پيش مياد فكر مي كني باعث فاصله گرفتن از ايده ال هات شده و زندگي به كامت تلخ ميشه
    تا حالا چقدر نشستي با اين اقا صحبت كني درباره ي طرز تفكراتتون درباره ي مسائل مهم و گرايش هاتون و اعتقادات مذهبي تون هر چند كه گفتي خانوادش از اين نظر مثل شما هستن اما گاهي ممكنه اعتقادات شخصيش تا حدودي متفاوت باشه بهتره اين موضوع رو كاملا بشكافي چون مهمه و نظرتون درباره بچه با توجه به اينكه شما هم شاغل هستيد ، محل زندگيتون ديدشون نسبت به جايگاه زن در زندگي و توافق بر سر تقسيم مسئوليت ها و و و
    ايشون تا چه حد مستقل و متكي به نفس هستن؟
    انتظارتشون از همسرش ايندش چيه ايا به جاست؟ انتظارات شما چيه؟ اولويت هاي هر كدومتون در زندگي چيه؟
    اونقدر اين موارد زياد هست كه در يك پست نگنجه
    شما چه مدت هست با ايشون رفت و امد مي كنيد؟ ايا به نظرتون كافي بوده؟
    ازدواج يكي از بزرگترين تصميمات زندگي هر نفريه پس سعي كن عجولانه تصميم نگيري
    اگر تمام موضوعات مهم رو بررسي كردي و ديدي به هم مي خورين پس ديگه جاي ترديد باقي نمي مونه اما اگر نه يكم صبر كن يه مدت بيشتر باهاش رفت و امد داشته باش تا مطمئن بشي
    ویرایش توسط Kimia7 : سه شنبه 11 آذر 93 در ساعت 20:58

6. 11 کاربر از پست مفید Kimia7 تشکرکرده اند .

ali -guilan (سه شنبه 11 آذر 93), asal2013 (چهارشنبه 12 آذر 93), elham.e (چهارشنبه 12 آذر 93), maedeh120 (چهارشنبه 12 آذر 93), maryam240 (دوشنبه 17 آذر 93), sasha (دوشنبه 17 آذر 93), فرهنگ 27 (چهارشنبه 12 آذر 93), کیت کت (سه شنبه 11 آذر 93), واحد (چهارشنبه 12 آذر 93), آنیتا123 (سه شنبه 11 آذر 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 16 بهمن 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    78
    دستاوردها:
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    سلام ارامی....خوبییییییی؟!!!جاتون خالی اینجا بارون میومد پیش خودم گفتم کاش همه بودیم و یه دیگ بزرگ اش رشته می پختیم و تو هوای سرد می خوردی!
    مرسی کیمیا جون جواب دادید مرسی دل ارام جون.
    دوستی ها به خدا می دونم شرایط این پسر عالیه.به خدا ناشکری نمیکنم اما گفتم که یه ترس لعنتی درونم هست می خوام بگردم و صبر کنم بهترین و قویترین مرد پیدا کنم که کمکم کنه از شر اون ترس نجات پیدا کنم.....بابام اینا هم همش تو گوشم می خونند وای با کسی ازدواج نکنی بعدا حسرت خواهرت بخوری یا اگه بعدا به مشکل بر خوردی ما کمک نمیکنیم.
    اصلا یکی نیست بگه من دارم در به در میزنم یکی بیاد که منم نیازی بهتون نداشته باشم دیگه!
    واقعا پدر و مادر خوبی بودنا کمک زیاد کردن اما در کنارش....چه میدونم.اگه میدونستم این ترس لعنتی چی کار کنم.پر از تحساس نا امنی و تنهایم.
    خیلی شیطونما!خیلی تلاش میکنم به خدا؛من اکثرا تا 4 صبح بیدارم از اون ور هم 8 صبج سر کارم اما اون حس بد همیشه باهام.چی کنم؟

- - - Updated - - -

کیمیا جون...مرسی دقیق ازم پرسیدی...میدونی شاید دعوام کنید...اره تو خونه سختی معنوی و روحی زیاد داشتم و راستش اون اولا می گفتم خدایا یه توانی بهم بده که بتونم با تنهاییم بجنگم و مجرد بمونم....100%مطمین نیستم همسر خوبی باشم؛اصلا شاید از پسش بر نیام به قول تو مسیولیت زیاد داره منم به خدا جون و کشش دعوا و بحث و جنگ اعصاب که ناگریزه تو زندگی متاهلی فکر کنم نداشته باشم!شایدم داشته باشه!مطمین نیستم.
    خوب بخاطر دوستم خود اقا پسرو میشناختم اما اینکه جدی حرف بزنیم؛از وقتی اومدن مادرش اجازه گرفت که ما تلفنی در ارتباط باشیم یا چند بار با خواهرش و اون خرید رفتیم و شام بیرون خوردیم....
    کیمیا میدونی ظاهرا 70% شبیه منه!در مورد بچه مثل من اصلا دوست نداره؛یا نهایتا میگه به فرزندی قبول کنیم؛مثل من حسوده؛احساساتیه؛مستقل کاملا؛به نظر با عرضه میاد؛....کار خونه هم با یه ارزویی میگه من تا جایی بتونم کمکت میکنم و یه عالمه حرف های رومامتیک که احتمالا بیشتر از اینکه حقبقت باشه همون در حد روباست!نمیدونم من که این طور فکر میکنم!شایدم بد بین شدم بخاطر تجربه قبلیم!
    جز اون انگار من عادت کردم به مردهای بیمار!!!!این انقدر مهربونه می ترسونتم!اصلا حرف میزنم غش میکنه ذوق ذوق میکنه!همش تو دلم میگم کور خوندی دو روز دیگه معلوم نیست چه اژدهایی بشی!
    جز اون میگم شاید صبر کنم شاید انتخاب بهتری بکنم!...نمیدونم؛اخه فقط یه باره!منم یه عمر بهش فکر کردم!کلی هم منتظر بودمگالانم خوشحالما نه اینکه ناراحت باشم اما خیلی تو فکر رفتم.خیلی
    ویرایش توسط کیت کت : سه شنبه 11 آذر 93 در ساعت 23:05

8. 2 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

maedeh120 (چهارشنبه 12 آذر 93), parsa1400 (چهارشنبه 12 آذر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    کیت کت سلام

راستش من نمیتونم جبران خوبی های شما رو بکنم بخصوص تو مشاوره های پزشکی و روحی

بانو چون شما در موقعیت و طبقه ای خاص از اجتماع هستی . و از طرفی وجود مهریه بالا و یا کم تاثیری بر پشتوانه و تضمین خوشبختی آینده شما با این خواستگارتون نداره . و از طرفی واقعا نمیشه در موقعیت فعلی چهره واقعی مرد را دید

من به شما پیشنهاد میکنم که در مقدار مهر سختگیر نباشید و برای شما هر چی کمتر بهتر ولی حق طلاق برا خودتون محفوظ نگه دارید . البته به شرطیکه با کوچکتری اختلاف با توجه به اختیار حق طلاق نسبت به جدایی اقدام نکنید و تو زندگی صبور باشید . هرچند درک من از شما درمشاوره های خ خیلی بیشتر از این حرفاست و امید وارم که خوشبخت باشید

خب همیشه اونیکه منتظرشیم برامون ورق نمیخوره ولیخب اینم خوبه بخصوص که نیت ادامه تحصیل رو هم داره تا در سطح شما قرار بگیره . . اونم تو بهترین دانشگاه .

کیت کت تو بچه دوست ندارییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالت خوبه؟؟؟؟؟؟؟ اونم بچه دوست نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرد باشه بچه دوست نداشته باشه اصلا داریم همچنین چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حال خواستگارت چطور خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این یکی رو اول تو گفتی اون تایید کرد یا اول اون گفت شما تایید کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی داره دروغ میگه شک ندارم

خواستم یه پارچ آب یخ بریزم رو هر دوتون از داغی در بیان ولی انگار نه انگار .

بانو کیت کت شما و خواستگار فعلی تون در موقعیت خوبی از ادامه تحصیل در خارج کشور هستید و از لحاظ بورس شدن هم زیاد مشکلی نمیبینم .
    تو ازدواج بیشتر چشمتونو رو رفتار و اخلاق باز نگه دارید و رو مسایل مالی و کاری و غیره تمرکز نکنید .

کیتی شما تازه از خارج برگشتی و فعالیت و خلق موقعیت های مناسب برای شما محیاست سنتون هنوز برا ازدواج دیر نیست و خواستگار های بهتر از این مورد هم داشتید . پس اگه به دلتون نیست میتونید صبر کنید و بعد از پرده بر داری از درمانگاه و در جایگاهی مناسب تر اقدام به تشکیل زندگی و برسی خواستگارها نمایید خب منم با همکار بیشتر موافقم اینو جای برادرت گفتم که نداری ولی تصمیم باخودته

نکته آخر چون شما دختری احساساتی هستی خواهش میکنم تو این مرحله دلبسته نشو . تا مجبور به ازدواج ناخواسته نشی . جرات نه گفتن راهم داشته باش .

آرام جان خودتو ناراحت نکن درآمدشو کیت کت جان اشتباه نوشتن درا مد خواستگارش ماهیانه 2م تومانه

امان از دست شما لطف کنید مبالغ را درست وارد کنید و یا اصلا لزومی نداره بیان کنید . خب در هر حال همینکه تونستید ناراحتی تونو فراموش کنید و به زندگی جدید فکر کنید خیلی خوبه .

فعلا بدرووووووووووود .

در دیزی بازه حیاء گربه کجاست . طرف گوشت برات کادو فرستاد استخوناشو نجو رحم داشته باش . این برا گربه هاست به خودتون نگیرید .

10. 4 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

elham.e (چهارشنبه 12 آذر 93), maedeh120 (چهارشنبه 12 آذر 93), maryam240 (دوشنبه 17 آذر 93), کیت کت (چهارشنبه 12 آذر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    78
    دستاوردها:
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    مرسی پارسا جان.....هم کلی تحویلم گرفتی هم اخرش چوب کهریم کردی.
    پارسا جان تو توضیحاتم خوندی......واقعا صبر بهترین کاره اما .....یادته از زور تنهایی و استرس چی به سر خودم اورده بودم؟!!!!
    نمیدونم......خیلی دو فکرم.چطوره اصلا هر چی خانوادم بگن همون کار کنم ها؟

- - - Updated - - -

بهد راستی پارسا جان من از بچه بی زارم......و اینکه واقعا الان نه خودم نه اجتماع برای اوردن بچه شرایط مناسبی نداره.

12. 3 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 12 آذر 93), maedeh120 (چهارشنبه 12 آذر 93), parsa1400 (چهارشنبه 12 آذر 93)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 35,998 در 7,404 پست

Array
    حتماً
    مشاوره برید و ازتیپها ی شخصیتی هم و میزان سنخیت مطلع شو بعد تصمیم بگیز. مشاوره خیلی کمک کننده هست

14. 6 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 12 آذر 93), asal2013 (چهارشنبه 12 آذر 93), maedeh120 (چهارشنبه 12 آذر 93), فرهنگ 27 (چهارشنبه 12 آذر 93), کیت کت (چهارشنبه 12 آذر 93), گوش ماهی (چهارشنبه 12 آذر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    78
    دستاوردها:
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    مرسی فرشته جون.....
    میگم خودم هر شنبه میرم مشاوره....اما منظورتون اینکه مثلا با خودش بریم برای قبل ازدواج؟

16. 2 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 12 آذر 93), maedeh120 (چهارشنبه 12 آذر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 06 آبان 00 [ 20:15]
    سطح
    62
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 72
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    556

تشکرشده 637 در 143 پست

Array
    سلام کیت کت جان
    این داستان رو من خیلی دوست دارم .گفتم به حال و روز تو هم میخوره .بخونیش. سعی کن با چشم باز انتخاب کنی.با وسواس زیاد. ولی نه با بهانه گیری و ایرادهای بنی اسرائیلی گرفتن.اگه از نظرت ایرادی نداره و فقط شک آینده رو داری خوب زمان بده تا بیشتر آشنا بشی.توی رفت و آمدهای بیشتر،بیرون رفتن ها،خیلی چیزها دستگیرت میشه.بعضی وقتها حرفهای قشنگی زده میشه ولی باید ببینی اگه طرف توی موقعیت گیر کنه عکس العملش همون حرفیه که زده؟سعی کن موقعیت بسازی و عکس العمل طرفت رو توی اون موقعیت ببینی. از مشاورت هم کمک بگیر .اگه هم دیدی همه چیز مناسبه تونستیددوتایی هم مشاوره برید.

شاگردی از استادش پرسید عشق چیست؟
    استاد گفت به گندم زار برو و پرخوشه ترین گندم را بیاور. اما در هنگام عبور از گندم زار یادت باشد که نمی توانی به عقب برگردی تا خوشه ای بچینی. شاگرد به گندم زار رفت و پس از مدتی طولانی بازگشت. استاد پرسید چه آورده ای؟ و شاگرد با حسرت جواب داد: هیچ . هرچه جلو تر می رفتم خوشه های پر پشت تر می دیدم و به امید پیدا کردن پر پشت ترین تا انتهای گندم زار رفتم.
    استاد گفت عشق یعنی همین.
    شاگرد پرسید پس ازدواج چیست؟
    استاد به شاگرد گفت به جنگل برو و بلند ترین درخت را بیاور ولی به یاد داشته باش که باز هم نمی توانی به عقب بازگردی. شاگرد رفت و پس از مدت کوتاهی با یک درخت برگشت. استاد پرسید که شاگرد را چه شد؟ و او در جواب گفت که به جنگل رفتم و اولین درخت بزرگی را که دیدم، انتخاب کردم، ترسیدم که اگر باز هم جلو تر بروم دست خالی برگردم.
    استاد گفت: ازدواج هم یعنی همین.

-
    میان پرواز تا پرتاب...
    تفاوت از زمین تا آسمان است.
    پرواز که کنی، آنجا می‌رسی که خودت می‌خواهی!
    پرتابت که کنند، آنجا می‌روی که آنان می‌خواهند،
    پس پرواز را بیاموز...

18. 6 کاربر از پست مفید گوش ماهی تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 12 آذر 93), elham.e (چهارشنبه 12 آذر 93), maedeh120 (چهارشنبه 12 آذر 93), کیت کت (چهارشنبه 12 آذر 93), واحد (چهارشنبه 12 آذر 93), مو فرفری (سه شنبه 18 آذر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 بهمن 93 [ 12:22]
    سطح
    29
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 98
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points3 months registeredSocial
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array
    سلاااام کیت کت جونم
    به نظر من با توجه به شرایط خوبی که گفتی همه دنبال همچین کیسی هستن
    1.تحصیلکرده 2. وضع مالی خوب 3. خانواده خوب 4.کفویت اعتقادی 5.احساسی بودن و با عرضه بودن تمام خوبی ها از نظر چیزی که گفتی در این آقا جمع شده اما تو شناخت کافی روی اخلاقش زمانی که عصبی میشی به مشکل میخوره حتی زمانی که بیمار میشه نداری معلومه که دوست داره و ادم دست و دل بازیه یه چیزی بگم ناراحت نشا اما خیلی ایده ال فکر کردن هم درست نیست امکان داره از این بهتر برات بیاد اما امکان هم داره نیاد!!!!! همه که کامل نیستن امکان داره یه جراح معروف بیاد اما اگه خدایی نکرده بهت خیانت کرد چی ...
    به نظرم این خواستگارت موقعیتش خوبه و چون خیلی دوستت داره مثل موم تو دستته در کنارش هم میتونی پیشرفت کنی و میتونید باهم بورسیه بگیرید و از ایران برید ...

باهاش مشاوره برو این تستایی که در اختیارت میزارن رو هم پر کن ایشااله که به نتیجه مثبت برسی عزیزم
    هرکس بخواهد کاری را انجام دهد
    "راهش را پیدا میکن "
    هرکس نخواهد کاری را انجام دهد
    "بهانه اش را"

20. 4 کاربر از پست مفید maedeh120 تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 12 آذر 93), sasha (دوشنبه 17 آذر 93), کیت کت (چهارشنبه 12 آذر 93), واحد (چهارشنبه 12 آذر 93)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)