به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 01 آذر 93 [ 10:53]
    سطح
    1
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 32
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

6 فیلم و عکسای مستهجن

سلام من اولین باره میام اینجا امیدوارم اینجاکسی باشه کمکم کنه ...
    من3 سال نامزد بودم والان 4ماه ازدواج کردیم ولی خیلی چیزا با قبل فرق کرده شوهرم از نظر اعتقادی با چیزی که فک میکردم فرق داره گاهی نماز میخونه گاهی نه انگار به خاطر من و خانوادشه که نماز میخونه ... فیلم و عکسای سکسی نگاه میکنه حتی پیش من و این منو عذاب میده به نحوی که گاهی احساس تنفر میکنم , فکر اینکه قرار ه از همچین ادمی صاحب بچه بشم خیلی ناراحتم میکنه به حدی که اصلا دوست ندارم باهاش باشم خودشم میدونه چقدر نماز خوندش برام مهم بوده....ولی خب ,,,
    احساس بدی به زندگیمون دارم چیزی به این زودی بریدم احساس میکنم داریم از هم طلاق میگیریم درحالی که کنار همیم ....

2. کاربر روبرو از پست مفید مارال12 تشکرکرده است .

دختر بیخیال (شنبه 01 آذر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    سلام مارال جان به همدردی خوش امدید . ایشون از نظر اعتقادی شاید کمی پایین تر از شما باشه . شاید هم پایینتر نباشه و فقط تنبلی میکنه . به هر حال همین که ایشون شما رو برای ازدواج انتخاب کرده نشونه اینه که اعتقادات براش مهم بوده چون اگه نبود میتونست یه دختر غیر مذهبی رو انتخاب کنه . کاری نکنید که از انتخابش پشیمون بشه . حتی برخورد بد شما ممکنه ایشون رو از اعتقادات هم بیشتر دور کنه . اجازه ندید فاصله بینتون ایجاد بشه . همچنان مهربان و صمیمی و دوست داشتنی باقی بمونید . دیدن فیلم های سکسی جذابه و هر شخصی رو میتونه به طرف خودش جذب کنه . برخورد تند نداشته باشید چون اینجوری ممکنه نه تنها کنار نگذاره بلکه در غیاب شما اینکار رو میکنه .پس با ملایمت رفتار کنید . و سعی کنید وقتی اینکار و میکنه در کنارش قرار بگیرید و حواس اونو از دنیای غیر واقعی و دروغی به زندگی و عشق واقعیش سوق بدید .

4. 3 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

asal2013 (شنبه 01 آذر 93), هم آوا (یکشنبه 02 آذر 93), بانوی آفتاب (شنبه 01 آذر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 12 دی 93 [ 13:59]
    سطح
    19
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 1,029 در 261 پست

Array
    سلام
    مارال خانم
    من اگر زن بودم و جای شما بودم بهترین و جذاب ترین لباسها رو برای همسرم میپوشیدم

چیزی که من در جامعه میبینم اینه که اکثر زنهای متاهل وقتی بیرون خونه هستند جذاب ترین و تحریک کننده ترین لباسها رو میپوشن بهترین ارایش رو میکنند بهترین عطر رو میزنن

اما تو خونه که میان لباسهای گل گلی و معمولی میپوشن و اصلا به خودشون نمیرسن طوری که اگه یک نفر اونها رو تو خونه ببینه ممکنه نشناسه

مسئله مهم دیگه اینه که زنهای معتقد و مذهبی از خیلی از مسائل در برقراری رابطه با همسرشون کوتاهی میکنن (مثلا ارتباط کلامی مناسب برقرار نمیکنند یا شیطنت لازم رو ندارند و امثال اینها)

سعی کنید سنگ تمام برای همسرتون بذارید

وقتی شما در براورده کردن نیازهای همسرتون کم کاری بکنید یکی دیگه هست که اینکارو برای همسرتون انجام بده

همسرتون ممکنه اوایل مقاومت کنه اما کم کم در وجوددش یک خلاء عاطفی شکل میگیره و سعی میکنه به هر طریق ممکن این خلاء رو پر کنه

اگر راهنما میخواهید که چطوری باید پوشش داشته باشید فقط یک نگاه به زنهای بد حجابی بیاندازید که چطور کلی نگاه رو متوجه خودشون میکنن ، شما هم تو خونه مثل اونها پوشش داشته باشید

یا به بازیگرا و مدل هایی که عکسشون تو اینترنت هست و مورد توجه همسر شما هستند دقت کنید و ببینید چطور لباس میپوشن ، برای همسرتون همون طرحی لباس بپوشید

آدمی که سیره ، اگه خوشمزه ترین غذای دنیا رو بذاری جلوش نمیخوره و پس میزنه

ولی ادمی که گرسنه است حتی بوی غذای همسایه هم براش لذت بخشه حتی دیدن غذاهای لذیذ پشت ویترین مغازه ها هم بهش احساس خوبی میده

6. 5 کاربر از پست مفید معاون کلانتر تشکرکرده اند .

asal2013 (شنبه 01 آذر 93), mari1 (شنبه 01 آذر 93), فرهنگ 27 (شنبه 01 آذر 93), هم آوا (یکشنبه 02 آذر 93), سكوت شب (یکشنبه 02 آذر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 دی 93 [ 01:11]
    سطح
    2
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 6 در 3 پست

Array
    سلام^^
    اشکالی نداره من نظرم رو بگم؟ پس با اجازه...(نمیشه گفت مشاوره چه در آن حد نیستم پس تنها نظرم را میگم شاید نظرم زیاد جالب نباشه)
    - نماز نخوندنشون:بنظرم بهتره زیاد برای این حرکتشون واکنش تندی نشان ندید مثلا زمانی خودتون نماز میخونید احساس درونیتون را به زبان بیارید که مثلا اخش چه حس خوبی دارم؟ انگار سبک شدم تا میتوانید خوشحال باشید...
    - دیدن فیلم سکسی:برای دیدن فیلم هاش بهتره خودتون را زیبا نشون بدید و اگر دیدید دارن فیلم سکسی میبینن بهتره همون زمان آرایشی کنید تا بفهمد با شما بودن بهتره تا دیدن فیلم !ازش بپرسید چجور پوششی در خانه برای شما را میپسندد چجور آرایشی همیشه در خانه بوی عطر بدید نه بوی غذا...زمان دیدن فیلم بهتره باهاش نبینید ببخشید ها ولی بگید وقتی تو را دارم چرا همچین فیلمی را نگاه کنم امیدوارم منظورم را فهمیده باشید!

8. 2 کاربر از پست مفید rose golden تشکرکرده اند .

واحد (یکشنبه 02 آذر 93), هم آوا (یکشنبه 02 آذر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 28 آذر 93 [ 19:21]
    سطح
    15
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    7 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    146

تشکرشده 106 در 18 پست

Array
    سلام و احترام

بعضی اوقات مردها در زندگی زناشویی به یکنواختی می رسند و برخی چیزها برای اونها تکراری می شه، و این مشکل... درون خیلی از زندگی های مشترک وجود داره با شکل های مختلف.
    طلاق عاطفی و احساس تنفر شما از همسرتون ممکنه به این مشکل شدت ببخشه، شاید برای آرامش خاطر شما به ظاهر دیگه این کار انجام نده ولی با این کارتون باعث میشه همسرتون به تظاهر سازی روی بیاره و این اصلا خوب نیست.
    شما فکر کنید نماز خواندن همسرتون فقط برای جلب نظر شما باشه و یا در خفا و غیاب شما فیلم ببینه و ...
    پس با ملایمت رفتار کنید و سعی کنید نیازهای همسرتون را به خوبی بشناسید، و در ارتباط با همسرتون رفتار کلامی درستی داشته باشید و حتی از زبان بدن خود استفاده کنید و همیشه در منزل برای همسرتون شیک پوش باشید، دقت داشته باشید لباس شیک جذابیت زن را برای همسرش بیشتر میکنه.

با رفتار و کلام درست و شناخت نیازهای همسرتون و انجام اونها میتونید کم کم همسرتون رو کامل به سمت خودتون بکشید.

از خدای متعال آرزوی موفقیت را برای شما دارم
    ویرایش توسط hhp : شنبه 01 آذر 93 در ساعت 19:15

10. 3 کاربر از پست مفید hhp تشکرکرده اند .

asal2013 (شنبه 01 آذر 93), واحد (یکشنبه 02 آذر 93), هم آوا (یکشنبه 02 آذر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 دی 00 [ 01:50]
    سطح
    55
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 110
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 288 در 108 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    به همدردی خوش امدید
    این جور فیلم ها و عکس ها جذابیت خاصی داره که مرد رو میکشونه سمت خودش
    گاهی مردها به دیدن این فیلم ها معتاد میشن به این صورت که با نگاه کردن بهش خودشونو جای اون کارکتر فرض میکنن و در ذهنشون به یک نوع لذتی میرسن! اما این لذت ذهنی اعتیاد اوره
    شما به عنوان همسرش باید بهش کمک کنید که از این عادت بد دست بکشه،نه اینکه کنار بکشید و تنهاش بذارید
    واسه ادم سخته و تقریبا یه چیز محاله که مثلا بره فیلم عای مستهجن نگاه کنه و 5 دقیقه بعد نماز بخونه!!!با روح و قلب ادم سازگار نیست مخصوصا کسانی که دریک خانواده ی معتقد و مذهبی رشد کرده باشن
    ایشون دارای سابقه اعتقادی و مذهبی هستن،و اگر بهش یاد اوری بشه با به وجود اوردن محیط خونه با شکل و ظاهر مذهبی،به یاد اوری اینکه نگاه کردن به این جور فیلم ها چه گناه بزرگی هست و ...
    در یک فضای صمیمی و عاشقانه و در یک محیط بووووق ... باهاش در مورد مضرات نگاه کردن به اینجور فیلم ها بگید(توی اینترنت مطلب زیاده)مثلا بگید
    این جور فیلم ها در ذهن و تخیلت تاثیر میذاره و تورو به سمت خیانت میکشونه چون اون هنر پیشه ها حرفه ای هستن و ما به پای اونا نمیرسیم و از رابطه الان خودمون لذت نمیبریم
    کنترلشو با اون حرکات و ظرافت زنانگی خودتون در دست بگیرید و کاری کنید که قبول کنه که از نگاه کردن به اون فیلم ها دست بکشه و همه ره هایی که میتونه اونو بکشونه به اون سمت که دوباره نگاه کنه ازبین ببرید مثلا گوشی ساده استفاده کنه،فیلتر شکن و اینترنت در دسترس نباشه،
    زیاد حساسیت به ترک سریع این عادت نداشته باشید اگر قول داد و شما مشاهده کردید که دوباره تکرار کرده به روی خودتون نیارید(مخصوصا وقتی که فکر میکنه شما نفهمیدید)
    وقتی شوهرتون دنبال نگاه کردن به این جور فیلم ها میره یعنی کمبود داره و شما باید این کمبودو جبران کنید و این جزء وظایف زناشویی شماست و شما به عنوان یک خانوم با ایمان حتما شنیدید که دینتون بهتون گفته اگه همسرت این جور نیاز داشت و شما در نماز بودی نماز رو که اونقدر اهمیت داره و فقط چند دقیقه زمان میبره خوندنش ولش به شوهرت برس...
    پس از همین الان به فکر کمک به ایشون باشید تا خدای نکرده از فیلم به جاهای باریک تر کشیده نشه

موفق باشید

12. کاربر روبرو از پست مفید احساس بهاری تشکرکرده است .

هم آوا (یکشنبه 02 آذر 93)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,660

تشکرشده 35,995 در 7,403 پست

Array
    با سلام

این تاپیک مشمول بند 22 قوانین همدردی هست یعنی باید در انجمن مشاور خصوصی و تخصصی ایجاد شود که لازمه اش عضویت در انجمن آزاد است. در صحن عمومی تالار ایجاد تاپیک هایی با این موضوعیت ممنو ع است

این تاپیک قفل و به انجمن آزاد منتقل می شود

14. کاربر روبرو از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده است .

khaleghezey (یکشنبه 02 آذر 93)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)