به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 28 آبان 93 [ 17:53]
    سطح
    1
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0
    تشکرشده 3 در 1 پست
    Array

دیگه هیچی واسه از دست دادن ندارم و ارزوی هرشبم مرگه

سلام من چند ماه پیش با پسری اشنا شدم و بعد از مدتی هم کلی بش علاقه مند شدم
    اونم علاقشو ابراز میکرد.با وجود اینکه تو خانواده مذهبی بزرگ شده بودم و خودمم همیشه خدا رو سنگ صبورم میدونستم ولی درگیر گناه وحشتناکی شدم و به خاطر علاقم و اینکه نمیخواستم از دستش بدم گناهم چند بار تکرار شد !
    تقریبا دو ماه از آخرین دیدارمون میگذره و مجبور شدم که ترکش کنم
    ولی واقعا نمیتونم فراموشش کنم ! توبه کردم ولی احساس عذاب وجدان و پوچی شدیدی دارم و اونقد عصبی شدم ک ناخواسته باعث رنجش خونوادم میشم...به خودکشی خیلی فکر کردم ولی به خدا قول دادم ک دیگه گناهی نکنم و خودکشی هم گناهه ...
    بهم اسیبی نرسیده ینی هنوز دخترم ولی حس اینکه بعدا ازدواج کنم و همسرم بفهمه یا اصن بخوام بش دروغ بگم دیوونم میکنه .بخاطر دلتنگی و عذاب وجدان شدیدمم ک هرشب تو این دوماه کارم گریه بوده و اروم نمیشم ..کمکم کنین چیکار باید کنم :(

2. 3 کاربر از پست مفید roya374 تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 28 آبان 93), szd (یکشنبه 23 آذر 93), تیام (پنجشنبه 29 آبان 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 00 [ 13:07]
    سطح
    95
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 683
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,759

تشکرشده 3,304 در 1,073 پست

Array
    سلام رویا جان چند سالته ؟
    پشت هر کوه بلند، سبزه زاری است پر از یاد خدا, و در آن باغ کسی می خواند, که خدا هست، دگر غصه چرا ؟

4. 5 کاربر از پست مفید zendegiye movafagh تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 28 آبان 93), khaleghezey (چهارشنبه 28 آبان 93), szd (یکشنبه 23 آذر 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 29 آبان 93), تیام (پنجشنبه 29 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 تیر 97 [ 17:25]
    سطح
    49
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 14.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    369

تشکرشده 377 در 121 پست

Array
    سلام وقت شما بخیر.
    اول این که ناامیدی از رحمت خدا به مراتب از بزرگترین گناهی که میشه برای انسان تصور کرد که انجامش بده گناهش بیشتره.
    اینکه که از این کار پشیمونید و توبه کردید و اینکه به خدا قول دادید گناه نکنید ( مثالش هم همین موضوع خودکشی) این یعنی به رحمت بی انتهای خدا امیدوار هستید، گناه شما هر چقدر هم بزرگ باشه در مقابل رحمت بی انتهای خدا هیچی نیست.
    در خصوص اینکه گفتید آیا باید به همسر آیندم راستش رو بگم یا نه، یه چند نکته است که خدمتتون عرض میکنم.
    من جواب این سوال رو با یه سوال آغاز میکنم.
    رضایت خدا بربیان کردن موضوعه ( گفتن حقیقت)یا کتمان موضوع؟
    این موضوع رو من حسب درک کم خودم جواب میدم.
    برای جواب دادن این موضوع من یه مثال میزنم ( این مثال رو استاد فاطمی نیا توی یکی از سخنرانی هاشون بیان کردن).
    فرض کنید کسی مشروبات الکلی خورده باشه و بیاد توی خیابون ولی مزاحمتی برای کسی ایجاد نکرده باشه.( منظور اینکه به سبب خوردن مشروب دچار مزاحمتی برای کسی نشه که حق الناس بر گردنش باشه).
    بعد مامورین انتظامی متوجه بشن که ایشون مشروب خورده و ایشون رو دستگیر کنن ببرن دادگاه.و قاضی با توجه به شرایط ایشون مطمئن بشه که مشروب خورده.
    حالا قاضی میخاد رای بده، حکمی که به رضایت خدا نزدیک باشه ( با توجه به این که فرد حقوق الهی رو زیر پا گذاشتن) اون حکم اینه :
    قاضی باید به قول معروف خودشو بزنه به کوچه علی چپ، به مامورین انتظامی بگه بابا این بویی که دهان ایشون میده ممکنه به دلیل خوردن دارو باشه من فکر میکنم ایشون بیمار هستن و به سبب بیماریشون شربت دارویی مصرف کردن و بوی مشروب نیست( قاضی خودشو باید بزنه به کوچه علی چپ) و این فرد باید آزاد بشه.
    حالا چرا این حکم به رضای الهی نزدیکه چون:
    1: به خاطر حفظ و بزرگی و شان و مقام ذات اقدس الهی.
    گناه کردن انسانها و آشکار کردن اون یه جور دهن کجی به خداونده، پس برای حفظ این حرمت و بزرگی نباید خیلی از گناهان و کارهایی که صورت میگیره آشکارا بیان کرد.
    2: حفظ آبروی مومن،
    آبروی مومن ارزشش از کعبه بیشتره، پس ما حق نداریم خودمون آبروی خودمون رو ببریم چون خدا به ما همچین اجازه ای نمیده.
    پس خواهر من با توجه به صحبت های اشاره شده، حق ندارید گناهی رو که دیگران از اون خبر ندارن رو جایی بازگو کنید.
    خدایی که این قدر رحیم و مهربانه که به هیچ کس اجازه بردن آبروی انسانی رو نمیده، مطمئن باشید اگه توبه واقعی کنید حتما میبخشه . این که شما توفیق پیدا کردید که توبه کنید و از این کار به شدت پشیمونید مطمئن باشید نظر و لطف خدا با شما بوده که تونستید توبه کنید( این نظر داشتن خداوند برای توبه رو حسب فرمایشات علامه طباطبایی عرض کردم).
    پس با توکل و امید به رحمت بی انتهای خداوند و توبه حقیقی سعی کنید به مسیر درست زندگیتون برگردید.
    موفق باشید.

6. 12 کاربر از پست مفید امیر مسعود تشکرکرده اند .

abi.bikaran (پنجشنبه 29 آبان 93), ali -guilan (چهارشنبه 28 آبان 93), Amir_23 (پنجشنبه 29 آبان 93), aye (یکشنبه 23 آذر 93), elham.e (یکشنبه 23 آذر 93), hhp (پنجشنبه 29 آبان 93), rayehe (پنجشنبه 29 آبان 93), szd (یکشنبه 23 آذر 93), اقای نجار (جمعه 30 آبان 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 29 آبان 93), تیام (پنجشنبه 29 آبان 93), ترانه ی عشق (پنجشنبه 29 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 آذر 94 [ 14:26]
    سطح
    7
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    2,438

تشکرشده 600 در 162 پست

Array
    رویا خانوم خودتونو ببخشید ، عب نداره ...زندگی میگذره ...سعی کنید دوباره به زندگی برگردید ، متاسفانه پسرهای عوضی دخترها رو وابسته میکنن بعد ازشون سو استفاده میکنن
    فقط مورد شما نیست خواهر کوچکترم یه هفته پیش میگفت به من که 40 درصد دخترهای ورودی هم دانشگاهیش قبلا رابطه جنسی رو با دوست پسرشون تجربه کردن ! البته اکثر این دخترها هم دهه هفتادی هستن
    مواردی مثل شما زیاده و شما تنها نیستید ، متاسفانه راهی در کشور ما برای ارضای میل جنسی از شیوه صحیح قرار داده نشده و پسرها مجبورن تا سنین بالا مجرد بمونن و به همین شیوه کلاه گذاشتن سر دخترها به خواسته هاشون برسن !
    1 اصلا خودتونو ناراحت نکنید 2 تصمیم بگیرید دوباره از ابتدا شروع کنید 3 کار خوب کنید و خودتونو ببخشید 4 از این به بعد بیشتر مراقب باشید

اصلا هم به خواستگار و ...نگید که این اتفاق براتون افتاده ، چون تا اون موقع شما ذهنا و روحن پاک شدید حتی پاکتر از بقیه دخترها
    اینقدر هم به خودتون انرژی منفی ندید و بدونید تنها نیستید
    ویرایش توسط ali -guilan : چهارشنبه 28 آبان 93 در ساعت 22:35

8. 4 کاربر از پست مفید ali -guilan تشکرکرده اند .

aye (یکشنبه 23 آذر 93), rayehe (پنجشنبه 29 آبان 93), szd (یکشنبه 23 آذر 93), هم آوا (یکشنبه 23 آذر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 دی 00 [ 01:50]
    سطح
    55
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 110
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 288 در 108 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    اشتباه رو با اشتباه دیگر جبران کردن خودش اشتباه دیگریست(چی گفتم)

خب الان متوجه اشتباه خودتون شدید؟
    بازم خدارو شکر کنید که اتفاق بدتری واستون رخ نداده
    حس اینکه بعدا ازدواج کنم و همسرم بفهمه یا اصن بخوام بش دروغ بگم دیوونم میکنه .بخاطر دلتنگی و عذاب وجدان شدیدمم ک هرشب تو این دوماه کارم گریه بوده و اروم نمیشم ..کمکم کنین چیکار باید کنم :(
    به گفته خودتون شما الان به دو دلیل این حالته غم و غصه و گریه زاری واستون پیش اومده
    1- دلتنگی اون فرد
    2- دوم عذاب وجدان

1-در مورد اولی باید بگم که الان شما فهمیدید که اون فرد قصد سوء استفاده از شما رو داشته و به هدف خودش رسیده و باید اینو بدونید که پس از رابطه جنسی دختر به شدت به پسر وابسته میشه و این در پسر عکسه!
    پس سعی کنید به خودتون بقبولونید که اون فرد بدرد نمیخورد گرچه میدونم سخته چون میگن دل دلیلی داره که عقل از ان اگاه نیست

2-در مورد دوم باید بگم که شما دارید در ذهنتون اتفاقی رو مرور میکنید که هنوز نیوفتاده یعنی هنوز کسی خواستگاری شما نیومده شما دارید پیشا پیش غم و غصه میخورید؟!!

به خدا قول دادم ک دیگه گناهی نکنم
    گاهی اتفاقات زندگی یه تلنگر بزرگیه به ادم، و این حوادث یا فرد رو به سوی پوچیو جهل و نادانی پوچی و اخرش خودکشی میبره یا اونو به سمت خود شناسی و خدا شناسی میکشونه و همه چیز به خوده شما بستگی داره

موفق باشید

10. 4 کاربر از پست مفید احساس بهاری تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 28 آبان 93), rayehe (پنجشنبه 29 آبان 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 29 آبان 93), تیام (پنجشنبه 29 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 15 آذر 93 [ 21:23]
    سطح
    14
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocial3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali -guilan نمایش پست ها
    خواهر کوچکترم یه هفته پیش میگفت به من که 40 درصد دخترهای ورودی هم دانشگاهیش قبلا رابطه جنسی رو با دوست پسرشون تجربه کردن ! البته اکثر این دخترها هم دهه هفتادی هستن
    بنده قصد انحراف تایپیک رو ندارم . ولی نگم خفه میشم!!!! هر چند سرم خیلی شلوغه و همین جوری اومدم سایت ببینم چه خبره.

ببخشید جناب آقای علی آقا!!!!! خواهرتون این آمار موسق رو از کجا آورده!!!!!

بی خیاااااال. حالا خواهرتون کدوم دانشگاه درس میخونه؟؟؟؟؟ نذارید خواهرتون بره اون دانشگاه!!!!

حال ما بین بچه مثبتا بودیم آخر و عاقبتمون این شد وای به حال خواهر شما!!!! کل دین ایمانمونو با کلمه ی امل دادیم بر باد و رفت!!!!!

جدی میگم، دوستای خواهرتون متاسفانه آدمای خوبی نیستن. بعدشم این چه طرز حرف زدن یه دختر با برادرشه؟؟؟؟ خانواده ی شما خیلی خیلی جدیده!!!! ما که سنتی هستیم یه اخبار تو

تلوزیون نشون میده که واسه فلان دختر تو فلان ایالت، فلان اتفاق افتاده ، تو جمع خانواده همگی ذوب میشیم از خجالت!!! همه خانم باشن باز یه چیزی ولی در حضور یه آقا، فرقی نداره پدر

باشه یا برادر واقعا همه تو ظاهر رعایت میکنیم.

والا ما که از هر هزار دختر که دوست پسر داره یه دونه شو دیدیم که گول خورده باشه!!!! حالا ما شاید بچه مودب بودیم که به ما از این پیشنهادا نشد ولی پسرا هم فک نکنم

40 درصدشون تو دانشگاه اهل این کارا باشن!!!! شاید در فانتزی شون و صحبت هاشون این جوری باشن، یه حسایی داشته باشن، ولی از فانتزی ذهنی و حرفی تا عمل فاصله خیلی زیاده.

به خدا مردم دنبال کار و زندگی ان. اسم دختر و پسرای پاک جامعه رو نبرین زیر سوال. یه عده آدم مریضن ولی 40 درصد دیگه خیلی زیاده!!!!! شاید مریضا خیلی دیده میشن.

رابطه ی جنسی چیه؟؟؟؟ نکنه اونقدر خواهرتون یا خودتون تعصبی هستین که یه اس ام اس و حرف زدن ساده رو روابط در نظر میگیرید؟؟؟

دوست عزیز این طرز فکر متعصبانه رو بذاید کنار و بهتره زیاد پسرها و دخترها رو انسان های بی عقل در نظر نگیرید!!!!

ببخشید از بحث انحرافی ایجاد شده. بنده با سایر قسمت های نظر شما موافقم الا این جمله ی تاریخی خواهرتون که واقعا رو شما تاثیر بد میزاره به خصوص اگه مجرد باشید و دنبال ازدواج.

امیدوارم خواهرتون هم بیشتر رعایت حال شما رو بکنن و بیخودی تمرکز فکری و یک جوان رو از کار و زندگی و ازدواج به سمت فکرای استرس زا و بیخود نبرن هر چند طبیعت سن جوانیه ولی

متاسفانه باید بگم به اندازه ی کافی از بلاتکلیفی های رفتار دختر و پسر آسیب دیدیم و اشتباه تربیت شدیم و بالاخره نفهمیدیم کار درست چیه!!! حداقل موقع ازدواجمون این جوری تیره و تار

به جنس مخالف نگاه نکنیم.

رویا جان همه ی آدما توزندگیشون اشتباه میکنن. شما هم ریشه ی این رفتارت به کمبود محبت برمیگرده. بهتره برای اینکه از این به بعد زندگی بهتری داشته باشی به یه مشاور روانشناس

خوب مراجعه کنی و رو اعتماد به نفس و عزت نفست کار کنی. به هر حال ناراحتی شما به حق و به جاست. اما سعی کنید هر چه زودتر اساس مشکل خودتون رو پیدا کنید تا تو روزای سخت

آینده اونقدر محکم باشید و عاقلانه عمل کنید که به خودتون به جای بد وبیراه احسنت بگین. مگه چند سال عمر انسان هاست که بخوان مدام زندگی رو به خودشون تلخ کنن؟. از روزای خوبت

نهایت استفاده رو ببر. فردا حسرت میخوری و به خودت میگی حیف که دو سه سال از زندگی مو که هیچ وقت هیچ وقت بر نمیگرده از دست دادم.

موفق و موید باشید.

12. 7 کاربر از پست مفید تیام تشکرکرده اند .

m.reza91 (پنجشنبه 29 آبان 93), meinoush (پنجشنبه 29 آبان 93), paniz93 (پنجشنبه 29 آبان 93), rayehe (پنجشنبه 29 آبان 93), sanjab (یکشنبه 23 آذر 93), واحد (پنجشنبه 29 آبان 93), بانوی آفتاب (پنجشنبه 29 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 آذر 94 [ 14:26]
    سطح
    7
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    2,438

تشکرشده 600 در 162 پست

Array
    تیام جان بنده برای ازدواج دنبال گزینه مناسبی میگردم برای همین با خانواده مشورت میکنم ، دانشگاه ایشون 90 درصد دخترها رشتی هستن ، به هر حال این ورا اینجوریه !
    پسر ها که خیلی بدتره اوضاعشون . در مورد خجالت و این حرفها هم بگم که دوست داشتم شناخت کلی از دخترهای هم سنش داشته باشم و رک ازش پرسیدم . خجالت اور اونه که واقعیت رو کتمان کنیم ، تازه امارش بدتر بود من کمی به حرمت سایت تعدیلش کردم !
    منم فرق بین اس ام اس و رابطه جنسی رو میدونم... شاید هم فقط بچه های کلاس اینها اینجورین نمیدونم !

با احترام.
    ویرایش توسط ali -guilan : پنجشنبه 29 آبان 93 در ساعت 00:38

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 آبان 94 [ 21:48]
    سطح
    78
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 322
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    سلام
    من نمیفهمم ..... اگه مذخبی هستید که خوب باید بدونید توبه مثل ابی که ادم از گناه میشوره.....مثلا شما دستاتون میسورید بعدش همش گریه میکنید؟.....تموم شد!مگر اینکه اون روابط باعث وابستگی سده باشه که اومم طبیعیه اما درست نیست فقط بیشتر اذیت میشی.

15. 3 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

dashali (یکشنبه 23 آذر 93), rayehe (پنجشنبه 29 آبان 93), ترانه ی عشق (پنجشنبه 29 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مرداد 95 [ 15:24]
    سطح
    39
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 73.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    94

تشکرشده 539 در 149 پست

Array
    سلام و روزتون بخیر
    دختر خوب چرا خودتو اذیت میکنی.... تا حالا تو زندگیت اشتباه نکردی؟ اینم یه تصمیم اشتباه بوده و اتفاقی که افتاده... نمیدونم صحبت کردن از خودکشی انقدر راحته که به عنوان راه اومده تو ذهنت؟ عزیزم اگر دختر مذهبی هستی خب باید اعتقاد به ببخشش خدا هم داشته باشی... من به نظرم خودت باید خودتو ببخشی ..با خودت کنار بیا... خدا به ادم هم عقل داده هم اختیار هم احساس... پس اول با خودت کنار بیا عزیزم... در باره اینکه بعدا به همسرت بگی یا نه الان اصلا بهش فکر نکن...روی خودت کار کن ... گریه هم بد نیست احساست منفیتو خالی کن...اما نذار این توی روحت بمونه... برات ارزو میکنم هر روز بهتر باشی

اما من با عرض معذرت میخواستم یه چیزی بگم...
    تیام عزیزم شما باید اینو بپذیری خانواده های مختلف با فرهنگ های مختلف وجود دارن و سطوح روابط در خانواده ها متفاوته... شما نمیتونی بگی ارتباطات شما در خانواده درست ترینه و دیگری رو متهم به این کنید که طرز حرف زدن یه خواهر با برادرش بده یا خوبه..... منم در خوانواده ای هستم که خیلی راحت با هم صحبت میکنیم من خیلی وقتا از پسرا از بردرم میپرسم از روحیشون یا هر چیز... برادرم هم بارها با من از پسرا صحبت میکنه و خیلی دوستانه از اسیب هایی که ممکنه پیش بیاد برام میگه..... اعتقادات و تعاملات هر فرد برای خودشه و نمیشه گفت چی درسته چی غلط....
    در مورد دانشگام عزیزم من خودم تو یه دانشگاه دولتی درس خوندم نه میخوام امار بدم نه چیز دیگه... شما صرفا اگر به بخش مشاوره دانشگاتون یه سر برین و ببینید چه خبره میتونید مشکلات جوونارو به عینه ببینید...که بیشترشون به همین اسیب هایی مربوط میشه که در باره روابط نادرست هست... این یه حقیقته و نمیشه کتمانش کرد.... من قصد بی احترامی به کسیرو نداشتم فقط صرفا نظر خودم بود...

- - - Updated - - -

سلام و روزتون بخیر
    دختر خوب چرا خودتو اذیت میکنی.... تا حالا تو زندگیت اشتباه نکردی؟ اینم یه تصمیم اشتباه بوده و اتفاقی که افتاده... نمیدونم صحبت کردن از خودکشی انقدر راحته که به عنوان راه اومده تو ذهنت؟ عزیزم اگر دختر مذهبی هستی خب باید اعتقاد به ببخشش خدا هم داشته باشی... من به نظرم خودت باید خودتو ببخشی ..با خودت کنار بیا... خدا به ادم هم عقل داده هم اختیار هم احساس... پس اول با خودت کنار بیا عزیزم... در باره اینکه بعدا به همسرت بگی یا نه الان اصلا بهش فکر نکن...روی خودت کار کن ... گریه هم بد نیست احساست منفیتو خالی کن...اما نذار این توی روحت بمونه... برات ارزو میکنم هر روز بهتر باشی

اما من با عرض معذرت میخواستم یه چیزی بگم...
    تیام عزیزم شما باید اینو بپذیری خانواده های مختلف با فرهنگ های مختلف وجود دارن و سطوح روابط در خانواده ها متفاوته... شما نمیتونی بگی ارتباطات شما در خانواده درست ترینه و دیگری رو متهم به این کنید که طرز حرف زدن یه خواهر با برادرش بده یا خوبه..... منم در خوانواده ای هستم که خیلی راحت با هم صحبت میکنیم من خیلی وقتا از پسرا از بردرم میپرسم از روحیشون یا هر چیز... برادرم هم بارها با من از پسرا صحبت میکنه و خیلی دوستانه از اسیب هایی که ممکنه پیش بیاد برام میگه..... اعتقادات و تعاملات هر فرد برای خودشه و نمیشه گفت چی درسته چی غلط....
    در مورد دانشگام عزیزم من خودم تو یه دانشگاه دولتی درس خوندم نه میخوام امار بدم نه چیز دیگه... شما صرفا اگر به بخش مشاوره دانشگاتون یه سر برین و ببینید چه خبره میتونید مشکلات جوونارو به عینه ببینید...که بیشترشون به همین اسیب هایی مربوط میشه که در باره روابط نادرست هست... این یه حقیقته و نمیشه کتمانش کرد.... من قصد بی احترامی به کسیرو نداشتم فقط صرفا نظر خودم بود...

17. 4 کاربر از پست مفید ida bahrami تشکرکرده اند .

ali -guilan (پنجشنبه 29 آبان 93), ayine (پنجشنبه 29 آبان 93), gisooo (پنجشنبه 29 آبان 93), تیام (پنجشنبه 29 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 آذر 93 [ 09:24]
    سطح
    15
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 94
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class500 Experience Points
    تشکرها
    19

تشکرشده 82 در 34 پست

Array
    منم با دوستان موافقم..فقط اينو بگم كه اون اتفاقاتو تو ذهنت مرور نكن..وقتي بهش فكر نكني كم كم انگار هيچ اتفاقي نيفتاده....فقط بزار به عنوان يه تلنگر تو ذهنت بمونه كه اگر خدايي نكرده بعدا در جاي خطرناكي قرار گرفتي ياد عهد خودت با خدا بيفتي ..خدا خودش گفته توبه كنيد..من هميشه تو اين جور مواقع يه حسي دارم اونم اينه كه خدا ميخواد يه چيزاييرو به ماها بگه..مثلا اينكه مغرور نباشيم كه با مسلمون هستيم و اين گناهو انجام نميديم...يه جورايي امتحان ميكنه...

19. 3 کاربر از پست مفید ayine تشکرکرده اند .

ali -guilan (پنجشنبه 29 آبان 93), rayehe (پنجشنبه 29 آبان 93), کیت کت (جمعه 30 آبان 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)