به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 بهمن 93 [ 15:30]
    سطح
    5
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 25
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    4

تشکرشده 5 در 4 پست

Array

جز طلاق چاره ای ندارم

سلام نمیدونم از کجا و چطوری بگم .من سی سالمه سه ساله ازدواج کردم شوهرم 38 سالشه .سنتی ازدواج کردیم .سه ماه حرف زدیم .من شرایطم کامل با ایشون مطرح کردم که 5 تا بود و روی وسواسی که دارم چندبار هم شرایطم یاد آوری کردم :1-5 سال بچه نمیخام(بهش گفتم تا اون موقع 40 سالتونه مشکل ندارید؟گفتن نه!)-2-قصد ادامه تحصیل3-کار4-حق طلاق میخوام (سر این ایشون یک ماه فکر کردن و بعد مشورت با وکیل و اینا قبول کردن.)5-مهمترینش برام مهاجرت که بهشون مکرر یادآوری کردم که قصد مهاجرت دارم و حتی قبل عقد به چند تا موسسه زبانم بردمشون و تعیین سطح شدیم برای آیلتس و ایشون گفتن کار دارم تو ثبت نام کن تا من بعدا بیام) و مورد اخر رفت وآمد با خانوادشون که شهرستان هستن و ایشون تنها تهران هستند که گفت من خانوادم خط قرمزم هستند منم گفتم باشه ولی این خط قرمز مزاحمتی برای زندگی من نباشه .بعد سه ماه عقد و سه ماه بعد از عقد شهریور 90 رفتیم سر زندگیمون .خب مشکلاتمون و تفاوت دیدگاهها از روز اول شروع شد ایشون یه زن کاملا سنتی میخواهند که به قول خودش مطیع باشه .حرف های قبل عقد باد هوا شد و ایشون رویتشون رو شد که اصلا قبول نداره چه قولهایی داده و با پررویی تمام میگه آره گفتم الانم میگم نه!.علاقه بیش از حد به خانوادش و خبر دادن کوچکترین تغییرات و جزییات خونه به خانوادش داره میشه گفت کاملا خاله زنک هستند از سرک کشیدن به زندگی مردم لذت میبرند .البته ذکر کنم ایشون قبل من یه بار عقد ناموفق داشتاند و گفتند دختره دیوونه بود به من انداختنش !شیزوفرنی داشته قرص میخورده و همش گریه میکرده که سر همین خانواده من کاملا مخالفت کردن که خوب من برخلاف میلشون ایستادم و گفتم نه این آدم یک بار سرش به سنگ خورده و سنشم بالاتره عاقله و میتونه تکیه گاه خوبی یاشه اما صدافسوس که برعکس این شد و من شرمنده خانوادم شدم تو این سه سال بخواهم کامل بگم اینجا جا نمیشه خلاصه اش بگم آدم فوق العاده خاله زنکی هستند؛خانوادش روزی 100 بار به هم زنگ میزنند انتظار دارن همه اخبار بهشون بگی و تو هم قاطی بدگویی ها و خاله زنکیشون بشی که خوب متاسفانه از توان من خارج بود و همین باعث قطع رابطه ام باهاشون شد و دیگه جوابگوی تلفناشون نبودم و از 91 رفت و آمدمم قطع کردم ،هیچ نقطه نظر مشترکی نداریم خانواده اش بی اطلاع شب و نصفه شب میبره و میاره و عین یک زن سنتی از من انتظار داره بی هیچ حرفی ساعت 12 یا 2 نصفه شب سفره پهن کنم و جمع کنم و مصلحت خانوادش به من ترجیح داره کتک کاری کردیم فکش و تحقیر و توهین داشتیم.پرده شرم و حیا بین خانواده ها شکسته شده من ارشد قبول شدم هزینه تحصیل و ماشین و لپ تاپ و.... با پدرمه حتی یه تیکه کوچک برای من نخریده تمکن مالیش خوبه و لی دریغ داره عوضش به خانوادش خوب میرسه میگه من خارج نمیام و شدیدا اصرار به بچه داشتن میکنه تو شرایطی که اصلا جاش نیست که اینو هم خانوادش یادش دادن و چون سنتی هستن و ببخشید مقداری امل فکر میکنند و علنا 100 بار گفتن که تو زنی وظیفه ات رسیدن به شکم و زیر شکم مرده و بیشتر از این هم حرف نزن!وظیفته بچه بیاری که سرت گرم شه و به پسر ما گیر ندی!این اواخر هم که مادرشون رسما اعلام کردن ما به پسرمون محبت نکردیم کمبود محبت داره(انتظار دارن من سر 40 سالگی نقش لله برای پسرشون بازی کنم!)مشاور های مختلفم رفتیم که متاسفانه نتیجه نگرفتیم بیشتر از 8 تا مشاور که معروفم بودن مثل ب.ه.ر.ا.م.ی یا د.ا.و.ر.ی یا فهیمی و.... همشون میگن تفاوت دیدگاهتون شدیده و هیچ چیز مشترکی ندارید و این سه سال من دختره شاد فعال خونه پدرم شدم یه آدم کاملا مضطرب و افسرده و پر از استرس مشکل زودانزالی دارن و مثل همه آدمهای قدیمی وصله به زنشون میچسبونن و میگن تقصیره تو هست !!!من نه حمایت مالی و عاطفی داشتم نه جنسی و غیره که دیگه بعد از عید 93 که کتکم زد و تهمت ناروا زد که تو حتما با یکی هستی که من و محل نمیکنی و مویالم رو شکوند و من هم دیدم دیگه واقعا اگر دو ساله بابت آبرو و خجالت از خانواده ام موندم الان ترس از جون دارم و 23 فروردین برگشتم منزل پدرم

2. کاربر روبرو از پست مفید avaee تشکرکرده است .

ali -guilan (چهارشنبه 28 آبان 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود

من بیشتر فکر میکنم شما به هیچ عنوان امادگی ازدواج کردن را نداشتید و بزرگترین اشتباه زندگیت را انجام دادی و ایکاش همان مجرد باقی می ماندی با این شرایطی که شما در نظر گرفتی و طرز فکری که شما داری بنظرم بهتره توی بخش عمومی به هیچ عنوان دنبال جواب نباشی.بهترین کار اینه شما عضویت انجمن آزاد بگیرید و از مدیر و مشاورین کمک بخواین

http://www.hamdardi.net/payments.php

حق اشتراک يکماهه انجمن آزاد 10000 تومان
    حق اشتراک 3ماهه انجمن آزاد 28000 تومان
    ولي بهتره که سه ماهش را پرداخت نماييد
    چنتا حسن داره.
    1.بصورت انلاين مشاوريد سايت در اختيار شما هستن و لازم نيست وقت بگيريد يا از منزل خارج بشيد.
    2.قيمت مناسب نسبت به بيرون
    3. از همه مهمتر حداقل خيالت راحته سايت داراي مشاورين متخصص و باتجربه اي هستش
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

4. 6 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 28 آبان 93), elham.e (چهارشنبه 28 آبان 93), paiize (شنبه 01 آذر 93), واحد (شنبه 01 آذر 93), هم آوا (چهارشنبه 28 آبان 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 28 آبان 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 00 [ 13:07]
    سطح
    95
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 683
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,759

تشکرشده 3,304 در 1,073 پست

Array
    سلام عزیزم
    به همدردی خوش اومدی
    آرامشت رو حفظ کن و چند روز به خودت استراحت بده
    بعد یه مقدار بیشتر فکر کن
    از چه چیزیشخوشت اومد که باهاش ازدواج کردی ؟ حتما یه سری میژگی های مثبت داشته دیگه
    اما در مورد خانوادش وقتی می بینی تو جمعشون هستی و کار به غیبت میکشه می تونی حرفو عوض کنی یا یهو یه مطلب جالب از یه جای دیگه تعریف کنی که جو عوض شه یا خودتو مشغول کار کنی
    فکر میکنم اگه رابطه عاطفی قوی تری یجاد کنی به خاطرت بیشتر تلاش می کنه
    شاید فکر می کنه داری خودتو براش می گیری اونم قدمی برنمی داره البته من اصلا تایید نمی کنم رفتارشون رو
    اما حتما شما دنبال علت مشکل و راه حلش هستید پس باید به همه گزینه ها فکر کنید
    من خودم بهه شدت با زود بچه دارشدن مخالف بودم اما بگم با بی احتیاطی و حتما به خواست خدا زود بچه دار شدم و تو حاملگی وحشت داشتم که نکنه زندگیم اون طوری که می خوام نباشه اما اصلا اینطوری نبود و خدا رو شکر با اومدن بچه همه چی رنگ دیگه ای به خودش گرفت رنگ شادی و زیبایی
    عزیزم حما همسرت دوستت داره که می خوا با هم بچه داشته باشد

ولی در مورد اینکه میگن وظیفت رسیدن به شکم و ... هست باور کن سنتی و مدرنیته نداره چه پدربزرگای قدیم چه دکتر و پروفسورهای جدید اگر از نظر میل جنسی و غذا تامین باشن زندگی شون خیلی رضایت بخش تر میشه

همسرت هم متقابلا ازت انتظار محبت و حمایت داره طوریکه وقتی با بی محلیت روبرو شده نتونسته منطقی تصمیم بگیره و از روی عصبانیت یا ناراحتی بهت گفته با کسی هستی ولی مطمئن باش این حرف دلش نیست آدما تو عصبانیت ممکنه هر حرفی بزنن اما مطمئنا بعدش خودشون ناراحت میشن

از من میشنوی یه سری مقاله های این تالار که منبعش رو آقای خاله قزی از حفظه رو حتما بخون و درسته که تخانم حصیلکرده و موفقی هستی اما حتما مهارتهای زندگی داری رو حتما بخون و یاد بگیر تا توی زندگیه شخصیت هم موفق باشی
    پشت هر کوه بلند، سبزه زاری است پر از یاد خدا, و در آن باغ کسی می خواند, که خدا هست، دگر غصه چرا ؟

6. 8 کاربر از پست مفید zendegiye movafagh تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 28 آبان 93), elham.e (چهارشنبه 28 آبان 93), khaleghezey (چهارشنبه 28 آبان 93), paiize (شنبه 01 آذر 93), واحد (شنبه 01 آذر 93), هم آوا (چهارشنبه 28 آبان 93), سنجاقک ابی (شنبه 01 آذر 93), شیدا. (چهارشنبه 28 آبان 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 5 در 4 پست

Array
    ببخشید طولانی شد مجبورم کامل بگم و خلاصه اینطوری الان 8 ماهه اینجام اوایل خانواده اش و خودش از فردای روزی که اومدم هی با تلفن و حضورا اومدند دنبالم ولی راستش انقدر کوبیده و بیچاره بودم با یک بدن داغون و پر از استرس و خسته از تهمت های ناروا که اصلا خیال برگشتن ندارم الان خداروشکر با مساعدت های خانواده و لطف خدا بهترم کماکان دنبال کارم که مثل سه سال پیش به دلیل نداشتن پارتی وتحریم و ... جایی پیدا نکردم یا اگه بوده سفته های 40 میلیون به بالا میخواستند که من ندارم که بدهم و یا اینکه دانشجو برنمیدارندو این که من قبل ازدواج کار میکردم الان ترم آخر ارشد هستم و کلاس زبانم و مرتب میروم و زندگی آرامی دارم ولی گاهی تنهایی و احساس این که طلاق خوب نیست اذیتم میکنه میدونید نه اون زندگی قابل برگشته و نه طلاق برام مسیره همواریه یه جوری نه راه پس نه راه پیش یک کار خوبی پارسال گیرم اومد با شرایط عالی ولی به دلیل اذیت های شوهرم و اظطرابه خودم بعد یک ماه عذرمو خواستن و گفتن انقد استرس داری که نمیتونی کار کنی و به سلامت که این هم اول اسفند بیشتر شکستم و اعتماد به نفسم و ازم گرفت شوهرم هرروز اس میده که برگرد ولی باید زود بچه بیاری و من خارج نمیام و بابات پول بده من ببرمت خارج در صورتی که پدر من نداره بده و همه اش میگه بابات پرت میکنه و بیگناه تهمت میزنه رفتارهاش و حرف هاش نخ نما و مدل 50 سال پیشه و فکر میکنه که اگه یه بچه بندازه تو بغل من من ساکت میشوم و مطیع میشم دیگه فکر نمیکنه تو این بلبشو کتک و فحش و قهر و قهر کشی پای میز طلاق بچه نمیارن!همه اش میگه تو چرا انقدر میفهمی زن نباید انقدر بفهمه و میگه من مهر نمیدم و برو وکالتت بزار اجرا و جدا شو به نظرتون من باید از سه سال عمره تباه شدم از آبروم و همه چی ام بگذرم و مفت از اون زندگی بیام بیرون؟ به خدا ذهنم انقدر درگیره که تاصبح سقف نگاه میکنم از بعد از طلاق چیز خوبی نشنیدم من هم آدم حساسی هستم اسن سوالات خوره ذهنم شده شرایطم بعد از طلاق؟آیا کار میتونم پیدا کنم؟ رفتار اطرافیانم ؟بعد از پدر و مادرم چه کنم؟پشیمون نمیشوم؟ و شرایط برگشتنمم زیاد تعریفی نداره شهر زورگو که تو این وضعیت فقط بچه میخواهد .قصد مهاجرت نداره .خانواده پررو و بیشخصیت خاله زنکش که از زندگی ما کنده نمیشوند و شوهرمم عرضه نداره مدیریت کنه و حرف اونها براش حجته و به قول مشاور دانشگاهم برگشت به اون زندگی هم احساس قربانی بودن برام میاره چون میدنم من 30 ساله و شوهره 40 ساله ام عوض نمیشویم و شوهرم انقدر برای ارزش نداره از خودم بگذرم ... و یک باز گذشتم چی نصیبم شد؟ گاهی فکر میکنم مگه من چیم از بقیه کمتره؟ واسه دکترا اونطرف اقدام میکنم و تا سال دیگه میرم به امید خدا کار پیدا میکنم و هدفمند میشم که خب تاحالا نتونستم متاسفانه به دلیل درگیری ذهنی.. خانوادمم میگن خودت میدونی ولی این آدم اهل زندگی نیست ولی بازم سکوت کردن و گذاشتن گردن خودم .... به خدا سخته نه راه پس نه راه پیش .اگر میپرسید برای شروع مجدد شوهرت دوست داری باید بگم نه از چشمم افتاده و راست دیگه جون ندارم که بخواهم شروع کنم .من چی کار کنم نه راه پس نه راه پیش...راجع به بچه ام من گفتم لااقل یه سال دیگه که ببینینم اصلا میشه باهم بمونیم یا نه که ایشون گفتن نه بیتعارف من یچه میخواهم که فکر میکنم ایشون از نظر جنسی مشکل دارند و عجله دارند لااقل شوهاد که اینجوری میگه و به من تهمت میزندد که تو چون چاقی اصلا باید ببرمت کلینیک نازایی ببینم بچه ات میشه ببینید من با کی سرو کله زدم سه سال تمام من تا حالا اقدام به بارداری نکردم و ایشون تهمت میزنند که این یکی از تهمت های کوچیکه که میزنه خیلی افکار بچه گانه و فناتیک و املانه داره و متاسفانه خوش ظاهر و بسیار بد باطنه

8. 2 کاربر از پست مفید avaee تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 28 آبان 93), elham.e (چهارشنبه 28 آبان 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    95
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,759

Array
    ببین یه کم صبر کن یه طور دیگه به ماجرا نگاه کن
    خانواده همسرت و خود همسرت دوستت داشتند که دنبالت هم اومدن
    اگه می خوای موفق باشی در درجه اول
    لطفا نقش قربانی ها رو بازی نکن
    یه سری اتفاقات تو زندگیت افتاده که به خاطر عدم مهارت کافی بوده پس میشه ترمیمش کرد

- - - Updated - - -

سعی کن اصلا به طلاق فکر نکنی
    بعد از طلاق چه اتفاق خوبی می خواد برات بیفته ؟
    یه مرد با سه تا بچه بیاد خواستگارت یا تا آخر عمر مجرد بمونی ؟ یا اینکه اونقد صبر کنی تا یه مرد کاملا ایده آل حاضر شه با شما ازدواج کنه ؟؟؟؟
    پشت هر کوه بلند، سبزه زاری است پر از یاد خدا, و در آن باغ کسی می خواند, که خدا هست، دگر غصه چرا ؟

10. 7 کاربر از پست مفید zendegiye movafagh تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 28 آبان 93), elham.e (چهارشنبه 28 آبان 93), khaleghezey (چهارشنبه 28 آبان 93), paiize (شنبه 01 آذر 93), هم آوا (چهارشنبه 28 آبان 93), امیر مسعود (پنجشنبه 29 آبان 93), شیدا. (چهارشنبه 28 آبان 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 5 در 4 پست

Array
    جناب زندگی موفق نه اونها از ترس آبروشون اومدن چون دفعه دومشونه و واسه بچه شون خوب نیست ...راستش به نظره خودم مجرد موندن از زندگی نکبت بار با یه آدم زبون نفهم بهتره ولی بازم میگم دوراهیه بدیه برگشتنمم امیدوارکننده نیست و بیشتر فکر میکنم ایشون از نطر بچه دار شدن مشکل دارند و میخواهند زودتر درمان شن گرچه کتمان میکنند

12. کاربر روبرو از پست مفید avaee تشکرکرده است .

بارن (شنبه 27 دی 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    95
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,759

Array
    نه خانم مگه کا خلاف شرع کردند که از آبروشون بترسن از دیوار مردم که بالا نرفتن
    بچه شون به توافق نرسیده می خواد جدا شه
    به همین راحتی
    حرفی که خیلی از خانواده ها در جهت حمایت از فرزنداشون می زنن
    و برای آقایون هم اصلا کار سختی نیست به راحتی می تونن برن با یه دختر خانم ازدواج کنن
    ازتون می خوام که واقع بین باشید لطفا

- - - Updated - - -

ولی وقتی اومدن دنبالت یعنی می خوان باتو زندگی کنه و تو عروسشون باشی
    پس خواهش می کنم از یه زاویه دیگه نگاه کن

- - - Updated - - -

الا شما فکر می کنید که چون بچه نمی خواهید یا قصد رفتن به خارج از کشور رو دارید خیلی مدرن و با کلاس هستید
    ولی از همسرتون مدام به عنوان یه فرد بی کلاس با خانواده امل یاد می کنید !!!!1
    همینطوره ؟
    عزیزم خوشبختی به اینا نیست
    خوشبختی احساس رضایت قلبیه
    درسته که همسرت بدون تفکر کافی و من فکر می کنم به خاطر علاقه به شما شروط رو پذیرفته اما الان با یه کم گذشت میشه یه زندگیه خیلی خوب رو ساخت

14. 7 کاربر از پست مفید zendegiye movafagh تشکرکرده اند .

abi.bikaran (چهارشنبه 28 آبان 93), elham.e (چهارشنبه 28 آبان 93), khaleghezey (چهارشنبه 28 آبان 93), هم آوا (چهارشنبه 28 آبان 93), امیر مسعود (پنجشنبه 29 آبان 93), سنجاقک ابی (شنبه 01 آذر 93), شیدا. (چهارشنبه 28 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 آبان 94 [ 21:48]
    سطح
    78
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 322
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    سلام خانوم
    و اینکه خوبید؟الان حرف زدی سبک تری ایشالا؟
    من افکارم در مورد زن تا حدودی شبیه شماست.
    شاید تونیم باهم همفکری کنیم.رشتتون چیه ؟
    و اینکه به نظرم من برای خانواده ای تو سهرستان که البته خاله زنک هستن دومین طلاق پسرشون واقعا ابروریزی!یه چیزی تو مایع های دیوار بالا رفتن.
    راستی لطفا اگه امکانش دارید عضو بشید در غیر این صورت بیشتر از 3 پیت در روز مجاز نیستید

16. 2 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 28 آبان 93), بارن (شنبه 27 دی 93)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط avaee نمایش پست ها

من شرایطم کامل با ایشون مطرح کردم که 5 تا بود و روی وسواسی که دارم چندبار هم شرایطم یاد آوری کردم :

5 سال بچه نمیخام(بهش گفتم تا اون موقع 40 سالتونه مشکل ندارید؟گفتن نه!)

-2-قصد ادامه تحصیل

3-کار

4-حق طلاق میخوام (سر این ایشون یک ماه فکر کردن و بعد مشورت با وکیل و اینا قبول کردن.)

5-مهمترینش برام مهاجرت که بهشون مکرر یادآوری کردم که قصد مهاجرت دارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط avaee نمایش پست ها

میگه من مهر نمیدم و برو وکالتت بزار اجرا و جدا شو به نظرتون من باید از سه سال عمره تباه شدم از آبروم و همه چی ام بگذرم و مفت از اون زندگی بیام بیرون؟

اصراری که برای حق طلاق داشتی یادته؟
    الان که بهت می گه برو استفاده کن، می گی یعنی دست خالی از اون زندگی بیام بیرون؟؟

بقیه شرطهات هم یه چیزی شبیه همونه. عملا می شه گفته شرط و شروطی نیست که کمکی به خوشبختی و آرامش شما در زندگی بکنه. یه سری حرفهای کلیشه ای و بی پشتوانه منطقی مرتبط به زندگی مشترک.

طوری که من برداشت کردم از این تاپیکت و تاپیک قبلیت، به نظرم شرایط روحی مناسبی نداری. با این شرایط چه جدا بشی و چه با ایشون زندگی کنی، هر روز بیشتر آسیب می بینی. کاش مشاوری بری که روی خودت کار کنه. روی نگرشت به زندگیت، به خودت، به آینده ات و ....

تفاوت ها و اختلافات شما به جای خود،
    اما چیزی که الان مشخصه اینه که خود شخص شما در شرایط مطلوب و سالمی نیستی.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

18. 9 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

abi.bikaran (چهارشنبه 28 آبان 93), ali -guilan (چهارشنبه 28 آبان 93), elham.e (چهارشنبه 28 آبان 93), khaleghezey (چهارشنبه 28 آبان 93), m.reza91 (پنجشنبه 29 آبان 93), گوش ماهی (جمعه 30 آبان 93), واحد (شنبه 01 آذر 93), هم آوا (شنبه 27 دی 93), امیر مسعود (پنجشنبه 29 آبان 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    95
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,759

Array
    و اینکه به نظرم من برای خانواده ای تو سهرستان که البته خاله زنک هستن دومین طلاق پسرشون واقعا ابروریزی!یه چیزی تو مایع های دیوار بالا رفتن.
    خانم کیت کت نصف بیشتر جمعیت ایران تو شهرستان هستن آیا این رو یکی از ملاک های بی آبرویی عنوان کردید ؟
    شما که هنوز حرفای طرف مقابل رو نشنیدید ؟ چطور قضاوت کردید که خانواده همسرشون خاله زنک هستند ؟
    و آیا هر شخصی که بالای دو بار جدا شه بی آبرویی به بار آورده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط zendegiye movafagh : چهارشنبه 28 آبان 93 در ساعت 17:32

20. 10 کاربر از پست مفید zendegiye movafagh تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 28 آبان 93), elham.e (چهارشنبه 28 آبان 93), khaleghezey (جمعه 30 آبان 93), m.reza91 (پنجشنبه 29 آبان 93), paiize (شنبه 01 آذر 93), paniz93 (پنجشنبه 29 آبان 93), گوش ماهی (جمعه 30 آبان 93), واحد (شنبه 01 آذر 93), هم آوا (شنبه 27 دی 93), شیدا. (چهارشنبه 28 آبان 93)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)