به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 07 فروردین 97 [ 15:34]
    سطح
    60
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 94
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 832 در 244 پست

Array

ایا در برخورد باخواستگارانم اشتباه کرده ام؟؟

سلام دوستان

راستش یک موضوعی که واسم خیلی پر رنگ شده و داره اثر بدی رو زندگیم میزاره اینه که من اکثر

خواستگارام بهم وابسته میشن ولی دلیلشو نمیدونم..حالا خیلی هاشون زیاد جدی نبوده و بعد از

چندبارپیگیری بی خیال شدن اما دو مورد بودن که یکی 1.5سال پیش بوده و بعد از چندین بار جواب

رد دادن وبلاک شدن درهمه جا هنوزم شعرمیگه و ایمیل می کنه واین خیلی منو اذیت می کنه..

یک مورد دیگه هم چندماه پیش بود که اینجا مطرح کردمو جواب منفی دادم هنوز بی خیال نشده و بعد

از دو ماه فهمیدم شبها میاد در خونمونو گریه می کنه!!!واقعابرام تعجب انگیز بود.. هر چی هم بلاک می کنم با یک شماره جدید پیام میده و زنگ می زنه!! واقعاخسته شدم ..

از وقتی فهمیدم خیلی شکست بدی خورده

خیلی حس بدی پیدا کردم و به خودم میگم دیگه نباید اصن دوران اشنایی باکسی داشته باشم..

من تو دوران اشنایی اصلا هیچ وقت نشده قضیه رو عاطفی کنم و هروقت خواستگارام

عاطفی کردن بهشون تذکر هم دادم..بایکی که مشورت می کردم می گفت به دلیل مغرور

بودنت باعث میشه وابسته بشن دلیلشه وپسرا

بیشتر از شخصیتای مغرور خوششون میاد..درسته به نطرتون؟؟من هیچ وقت دوست نداشتم کسی ضربه بخوره و این اتفاقا باعث شده خودم از همه بیشتر ضربه بخورم..

راستی یک چیز دیگه که یادم اومد من برای اینکه دل کسی نشکنه خیلی خوب برخورد می کنم و

باخواستگارامم همین طور.وخیلی مودبانه برای اینکه کدورتی پیش نیاد جواب منفی میدم.طوری که

تاحالاچندبار پیش اومده که فکر کردن قضیه ناز کردن و..بوده.این رفتارم اشتباهه؟؟

الان من هروقت گوشیمو برمی دارم کلی حالم بدمیشه..

در کل دیگه هیچ انگیزه ای واسه خواستگار راه دادن ندارم..

ممنون میشم دوستان نظرشونو بگن

2. 3 کاربر از پست مفید SOGAND. تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 28 آبان 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 28 آبان 93), تیام (سه شنبه 27 آبان 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام سوگند جان
    خودت که می دونی عنوان تاپیکت مبهمه .متناسب با مشکلت انتخاب کن بعد گزارش بده تغییرش بدن تا دوستان راهنماییت کنن.
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

4. 4 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (چهارشنبه 28 آبان 93), مسافر زمان (چهارشنبه 28 آبان 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 28 آبان 93), شیدا. (جمعه 30 آبان 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    60
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 832 در 244 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته اردیبهشت نمایش پست ها
    سلام سوگند جان
    خودت که می دونی عنوان تاپیکت مبهمه .متناسب با مشکلت انتخاب کن بعد گزارش بده تغییرش بدن تا دوستان راهنماییت کنن.
    راستش چیز دیگه ای به دهنم نرسید بزارم.ولی بازم باشه

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 دی 00 [ 01:50]
    سطح
    55
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 110
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 288 در 108 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام

فهمیدم شبها میاد در خونمونو گریه می کنه!!!واقعابرام تعجب انگیز بود..
    واسه من هم این جمله شما جالب و تعجب اوره !
    شما فرض بگیرید که این حرکت یک تصور اشتباه از جانب شماست!به این جور چیزا فکر نکنید
    زیاد ازین چیزا پیش اومده که بعضی از پسرها ازین حرکات انجام دادن .... اما فقط و فقط چند ماه بعد از ازدواج ،اثر کبودی ضربه به صورت همون همسرشون که روزی هزار بار واسش میموردن خودشو نشون میده!
    کسی که در این زمان تمام احساس خودشو اینجور خرج کنه،بعده ازدواج بایدم این نوع حرکات رو نشون بده(مخصوصا وقتی که اون فرد انتخاب شده،به مرور زمان و در جریان زندگی فهمیده بشه که همونی نیست که میخواسش)

با یکی که مشورت می کردم می گفت به دلیل مغرور بودنت باعث میشه وابسته بشن دلیلشه وپسرا بیشتر از شخصیتای مغرور خوششون میاد..درسته به نطرتون؟؟
    این درسته پسرها از شخصیت مغرور خوششون میاد اما..
    این غرور در جریان یه ارتباط درک و فهمیده میشه ارتباطی که هرچی از حد و مرز فراتر بره توش نه تنها این غرور، بلکه چیزهای دیگرم باعث کشش نا اگاهانه و افراطی میشه
    گرچه اصلا مردها دوست دارن همه چیزو با زور و به سختی بدست بیارن و تا بدستش نیارن خودشونو به اب و اتیش میزنن تا ... و یک دختر مغرور این فکرو در ذهن مرد ایجاد میکنه که دارای ارزش فوق العاده ای هست و حالا شما به مقدار زیادی عشق و احساسات رو بهش اضافه کن! بهتر دلیل این علاقه درک میشه!

من معتقدم حتما دلیلی برای کشش فرد تا این حد به سمت شما وجود داره
    این کشش میتونه:ظاهری،حرکات و رفتار بخصوص(حرف زدن،نگاه کردن) و ... یا ترکیبی از همه باشه
    توصیه کلی:
    بیشتر از همه مواظب ناز و عشوه گری باشید چون این حرکات بیشتر باعث تحریک مرد میشه(مخصوصا جنسی) و این خودش یکی از افت های عشق و دوستی هست و اغاز یک ارتباط (یا ازدواج)رو به سمتی میکشونه که توش فقط یک تحریک جنسی و احساسی بوده و قطعا عمر چنین ارتباط و یا ازدواجی کوتاه و زودگذر و دردناکه( نمونش ازدواج هایی که الان رخ میده و زود تبدیل به خیانت و طلاق میشه و دلیل اصلیش کشش جنسی از ناحیه مخصوصا مردهاست)
    پس خویشتن داری
    واسه شما خیلی مهمتره

یه جمله جالب یادم اومد بگم!! به قول بزرگی:زن طناز و عشوه گر از مردی دل نمیبرد بلکه پایین تنه میبرد!پس نباید انتظار عشق و ایثار از همسرش داشته باشد، دل با این بازی ها نمیرود،چون بازیچه نیست
    اگر شما در مورد برخوردتون بیشتر توضیح بدید دوستان بهتر و دقیق تر راهنمایی میکنن که چرا این حالات پیش میاد و موجب ازار و اذیت و دردسر شما میشه ...
    اگه اون پسر یکبار دیگه اومد جلوی خونتون گریه و زاری کرد،توی نایلکس اب بریزید سرشو ببندید پرت کنید سمتش

موفق باشید

7. 2 کاربر از پست مفید احساس بهاری تشکرکرده اند .

ali -guilan (چهارشنبه 28 آبان 93), کیت کت (جمعه 30 آبان 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    60
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 832 در 244 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط احساس بهاری نمایش پست ها
    سلام

واسه من هم این جمله شما جالب و تعجب اوره !
    شما فرض بگیرید که این حرکت یک تصور اشتباه از جانب شماست!به این جور چیزا فکر نکنید
    زیاد ازین چیزا پیش اومده که بعضی از پسرها ازین حرکات انجام دادن .... اما فقط و فقط چند ماه بعد از ازدواج ،اثر کبودی ضربه به صورت همون همسرشون که روزی هزار بار واسش میموردن خودشو نشون میده!
    کسی که در این زمان تمام احساس خودشو اینجور خرج کنه،بعده ازدواج بایدم این نوع حرکات رو نشون بده(مخصوصا وقتی که اون فرد انتخاب شده،به مرور زمان و در جریان زندگی فهمیده بشه که همونی نیست که میخواسش)

این درسته پسرها از شخصیت مغرور خوششون میاد اما..
    این غرور در جریان یه ارتباط درک و فهمیده میشه ارتباطی که هرچی از حد و مرز فراتر بره توش نه تنها این غرور، بلکه چیزهای دیگرم باعث کشش نا اگاهانه و افراطی میشه
    گرچه اصلا مردها دوست دارن همه چیزو با زور و به سختی بدست بیارن و تا بدستش نیارن خودشونو به اب و اتیش میزنن تا ... و یک دختر مغرور این فکرو در ذهن مرد ایجاد میکنه که دارای ارزش فوق العاده ای هست و حالا شما به مقدار زیادی عشق و احساسات رو بهش اضافه کن! بهتر دلیل این علاقه درک میشه!

من معتقدم حتما دلیلی برای کشش فرد تا این حد به سمت شما وجود داره
    این کشش میتونه:ظاهری،حرکات و رفتار بخصوص(حرف زدن،نگاه کردن) و ... یا ترکیبی از همه باشه
    توصیه کلی:
    بیشتر از همه مواظب ناز و عشوه گری باشید چون این حرکات بیشتر باعث تحریک مرد میشه(مخصوصا جنسی) و این خودش یکی از افت های عشق و دوستی هست و اغاز یک ارتباط (یا ازدواج)رو به سمتی میکشونه که توش فقط یک تحریک جنسی و احساسی بوده و قطعا عمر چنین ارتباط و یا ازدواجی کوتاه و زودگذر و دردناکه( نمونش ازدواج هایی که الان رخ میده و زود تبدیل به خیانت و طلاق میشه و دلیل اصلیش کشش جنسی از ناحیه مخصوصا مردهاست)
    پس خویشتن داری
    واسه شما خیلی مهمتره

یه جمله جالب یادم اومد بگم!! به قول بزرگی:زن طناز و عشوه گر از مردی دل نمیبرد بلکه پایین تنه میبرد!پس نباید انتظار عشق و ایثار از همسرش داشته باشد، دل با این بازی ها نمیرود،چون بازیچه نیست
    اگر شما در مورد برخوردتون بیشتر توضیح بدید دوستان بهتر و دقیق تر راهنمایی میکنن که چرا این حالات پیش میاد و موجب ازار و اذیت و دردسر شما میشه ...
    اگه اون پسر یکبار دیگه اومد جلوی خونتون گریه و زاری کرد،توی نایلکس اب بریزید سرشو ببندید پرت کنید سمتش

موفق باشید
    مرسی از توجهتون

ولی من اصلا اهل عشوه گیری و..نیستم..یعنی اصن از این کارها بلد نیستم.اتفاقا هم این اقا وهم مورد پارسالی همیشه می گفتن تنها دلیل پیشنهادشون(تو دانشگاه باهم اشناشدیم)

یکی ظاهر ویکی نجابتم بوده..برای همین برام تعجب انگیزه..وقتی دوروبرمو می بینم که اینقد بهضی ها روابط عاطفی برقرار می کنن و راحت می تونن کنار بیان..شاید باورتون نشه اما

من تاحالا پیش اومده که مثلا اقاپسر بارهاگفته دل تنگ شم واینا..ولی من سریع بحثو عوض کردم واین باعث دلخوریشون شده که چراسرد برخورد کردم...

فقط تنها مشکلم اینه که برای اینکه دل طرف نشکنه بانهایت ادب و بدون هیچ پرخاشی جواب رد می دم..حتی الان که اینقد مزاحم میشه نمی تونم باهاش بدحرف بزنم

الانم می دونم اگه دوباره بخوام جوابشو بدم وقانعش کنم باز بدتر پیله می شه واعصابمو خورد می کنه..به نظرتون لازمه دوباره بهش بگم؟؟توی مشاوره گفت اگه ازدواجتون شکل نگیره بهتره

وگفت بعد از چند روز فکر کردن به نتیجه برسین..منم فکرامو کردم و توی اس ام اس جوابمو گفتم بعد هم دیگه جواب ندادم(چند بار قبلا هم جوابم تا نزدیک منفی پیش رفت ولی هرچی توضیح می دادم قانع نمی شد که تصمیم گرفتم مشاوره بریم)اون از اولم مشاوره روقبول نداشت وبنابه خواسته من اومد والانم میگه مشاوره چرت وپرت گفته..

راستش این رفتارها باعث شده کلی عذاب وجدان بگیرم که کاش دوران شناخت وتا این حد کشش نمی دادم(4ماه)ولی خب واقعا دودل بودم..

بعضی وقتها به خودم می گم حقمه اگه نتونم تا اخر عمر همسر دلخواهمو پیدا کنم وقتی اینقد باعث رنجش میشم

9. کاربر روبرو از پست مفید SOGAND. تشکرکرده است .

ali -guilan (چهارشنبه 28 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 آذر 94 [ 14:26]
    سطح
    7
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    2,438

تشکرشده 600 در 162 پست

Array
    پسر ها هر چه یه دختر رو بیشتر بخوان و دختر براشون بیشتر ناز کنه بیشتر نسبت به اون دختر حریص تر میشن ، شما هیچ گناهی ندارین ، اون پسرها هستن که باید برن پیش روانشناس ...
    البته شما موقعی که میخواید جواب منفی بدید باید قاطعانه بهش جواب بدید ، نه اینکه اون رو حریص نگه دارید . باید طوری جواب بدید که دیگه هیچ امیدی به شما نبنده ! اخه پسر ها فکر میکنن با عشقولانه نشون دادن بیشتر میتونن دل شما رو بدست بیارن.
    باید بهشون بفهمونی اگه مثل فرهاد کوه رو بکنی ، اگه اینقدر گریه کنی تا رودخونه جاری بشه ، اگه همه گل ها و هدیه های دنیا رو برای من بیاری باز من از تو خوشم نمیاد و تو بدرد زندگی من نمیخوری ! بهش باید بفهمونی هیچ حسی نسبت بهش نداری طوری که همه امیدهاشو از تو قطع کنه ، مهربونانه کات کنی پسر مشتاق ولت نمیکنه

11. 3 کاربر از پست مفید ali -guilan تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (جمعه 30 آبان 93), بانوی آفتاب (چهارشنبه 28 آبان 93), شیدا. (جمعه 30 آبان 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    60
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 832 در 244 پست

Array
    دوستان عنوان تاپیک عوض شد خوشحال میشم از راهنماییتون بهره ببرم

13. کاربر روبرو از پست مفید SOGAND. تشکرکرده است .

کیت کت (جمعه 30 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 آبان 94 [ 21:48]
    سطح
    78
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 322
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    775

تشکرشده 2,481 در 570 پست

Array
    سوگند جان سلام
    ببین بزار با مثال منظورم بگم تو اگه برای یه نفر جک بگی طرف انقدر بخنده تا بمیره یا از شادی از پتجره بپره تو چه نتیجه ای میگیری؟!!!!طرف بیماره
    یا کسی که با کوچکترین محرکی عصبانی میشه و چاقو میکشه یعنی طرف بیماره
    سوگند جان تو الگوهای انتخابت مشکل داره نا خوداگاه پسرهای مسیله دار جذب میکنی یا اونهارو بیشتر جذب میکنی.....یا حداقل اینایی که تو گفتی جز اون مشکل داران.
    ادم با شخصیت عاشق هم باشه نمیاد دم در خونه ادم گریه کنه و یا شعر بگه خواستگار اینطوری نوبره!!!!
    به قول احساس بهاری همین مردان که فردا خشمشون هم سالم نیست و پای چشم دختر کبود میکنند.مشکل شخصیتی دارن کلا ارتباطی به شما نداره با هر کی بودن همین بود وضعشون شما خودت سرزنش نکن فقط ریشه یابی کن اولگوی انتخابت اصلاح کن.

ویرایش توسط کیت کت : جمعه 30 آبان 93 در ساعت 01:23

15. 4 کاربر از پست مفید کیت کت تشکرکرده اند .

ali -guilan (جمعه 30 آبان 93), فرهنگ 27 (جمعه 30 آبان 93), میشل (چهارشنبه 22 بهمن 93), شیدا. (جمعه 30 آبان 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 05 تیر 97 [ 14:07]
    سطح
    63
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 181
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    480

تشکرشده 882 در 242 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط SOGAND. نمایش پست ها

وگفت بعد از چند روز فکر کردن به نتیجه برسین..منم فکرامو کردم و توی اس ام اس جوابمو گفتم بعد هم دیگه جواب ندادم(چند بار قبلا هم جوابم تا نزدیک منفی پیش رفت ولی هرچی توضیح می دادم قانع نمی شد که تصمیم گرفتم مشاوره بریم)اون از اولم مشاوره روقبول نداشت وبنابه خواسته من اومد والانم میگه مشاوره چرت وپرت گفته..
    سلام
    دلیل اینکه تصمیم گرفتی جواب رد بدی چی بود؟
    مشاور چرا گفت ازدواجتون به صلاح نیست؟

17. کاربر روبرو از پست مفید veis تشکرکرده است .

ali -guilan (جمعه 30 آبان 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    60
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 832 در 244 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیت کت نمایش پست ها
    سوگند جان سلام

سوگند جان تو الگوهای انتخابت مشکل داره نا خوداگاه پسرهای مسیله دار جذب میکنی یا اونهارو بیشتر جذب میکنی....
    متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدی لطفا؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط veis نمایش پست ها
    سلام
    دلیل اینکه تصمیم گرفتی جواب رد بدی چی بود؟
    مشاور چرا گفت ازدواجتون به صلاح نیست؟
    از نظر اخلاقی که واقعا بچه خوبی بود ولی یک دلیلش این بود که هنوز سر کار نمی رفت وخانوادش هم به هیچ وجه نمی تونستن ساپرتش کنن(مادر وپدرش از هم جداشده بودن و اون بامادرش زندگی می کرد و پدرش از ارث محرومش کرده بود) یک دلیل دیگش این بود که به دلیل مشکلات زندگیش دنبال یک شریک می گشت که تمام وقتشوباهاش باشه و.. در حدی که امکان نداشت توی 1ساعت هیچ تماسی نگیره یا اس ام اس نزنه و..و این باعث شد به مرور زمان یکم دل زدگی برا من به وجود بیاره(بارها بهش توضیح داده بودم من اینجوری سرد میشم اما اون می گفت من نمی تونم کم کنم )در حدی که به ازای هر 10 پیام یک دونشو جواب می دادم ..بعضی وقتها اونقد خسته می شدم که گوشیمو خاموش می کردم..

دلایل عمدش اینا بود

19. 4 کاربر از پست مفید SOGAND. تشکرکرده اند .

ali -guilan (جمعه 30 آبان 93), paniz93 (جمعه 30 آبان 93), کیت کت (جمعه 30 آبان 93), شیدا. (جمعه 30 آبان 93)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)