به انجمن خوش آمدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
Like Tree4Likes
  • 1 Post By معاون کلانتر
  • 1 Post By meinoush
  • 2 Post By واحد

موضوع: زن داداشم از طریق شبکه های اجتماعی مجازی با پسر ها اقدام به دوستی میکنه چکار کنم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه ۱۲ دی ۹۳ [ ۱۴:۲۹]
    سطح
    19
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 1,027 در 261 پست

Array

زن داداشم از طریق شبکه های اجتماعی مجازی با پسر ها اقدام به دوستی میکنه چکار کنم

سلام
    من برادری دارم که بخاطر کار به جنوب کشور رفته و اونجا هم ازدواج کرد و اصلا به ما سر نمیزنه
    کارش طوریه که یک هفته سر کاره یک هفته استراحت

برادرم لیسانس یکی از رشته های مهندسی هستش درامد خیلی خوبی هم داره بواسطه کارش (که مطمئنا حدس زدید کارش چیه)

موضوع اینه که برادر من خیلی پسر ساده ایه و خیلی احساسی ازدواج کرد در حالی که تمام خانواده مخالف بودن (این دو قبل ازدواج با هم دوست بودن)

موضوعی که از طرف خانواده ما عنوان میشد این بود که این دختر ، اصلا سالم نیست (از نظر پوشش و رفتار) (خواهرش هم همینطوره و حتی بدتر) و ظاهرش طوری نشون میده که چند سال از برادرم بزرگتره البته برادرم عنوان میکرد هم سن هستند (و بالاخره این موضوع برای ما مشخص نشد )

اون دختر فهمیده بود که خانواده ما مخالفن اما حسابی برادر من رو زیر فشار قرار داده بود و از دو ابزار استفاده میکرد یکی اینکه میگفت پدرم سرطان داره و داره از پیش ما میره (سه سال بعد ازدواج پدرش فوت شد)و یکی از فشار هایی که وارد میکرد این بود که خواهر کوچکترم میخواد ازدواج کنه اما چون من ازدواج نکردم اون نمیتونه (این مسئله دروغ بود)

برای اینکه این ازدواج سر بگیره دروغ زیاد میگفت ، مثل بخشیدن مهریه و ... که همش فریب بود

خلاصه برادر ساده و احساساتی من بالاخره با هر زوری شده خانواده رو برد به اون شهر و این ازدواج رخ داد

اون دختر تا قبل ازدواج نقش زیاد بازی میکرد اما بلافاصله بعد از ازدواج رابطه شون رو با خانواده ما کات کرد (توی این چند سال فقط یکبار به شهر ما اومدن که تمام این مدت این خانم تمام تلاششو میکرد که یک دعوای مفصل درست کنه و بهانه داشته باشه که بالاخره این کار رو کرد )

ایشون توی فیسبوک با لباس باز و بدون حجاب عکس میذاره (البته این مسئله رو برادر من میدونه)

خواهرش بیشتر از اون لباس های چسبان و نامتعارف میپوشه

این کارشون در نظر من زشت بود اما متاسفانه یا خوش بختانه چون اوایل پسری تو اد لیستشون نبود بجز فامیل هاشون من سعی میکردم خودم رو دلداری بدم که اتفاقی نخواهد افتاد تا اینکه این خانم کم کم م شروع کرده به اضافه کردن پسر ها به ادلیستش

و لایک کردن عکسها و نوشته ها و حتی پام هایی که روی صفحه شو.ن هست و شماره تلفنشون و آدرس های اینستاگرم و وایبر و چت و ... که گذاشتند رو هم لایک میکنه

من قبلا اینجا زیاد مطلب دیده بودم حتی یکی از اونها پسری دقیقا با مشکلی مشابه مشکل من روبرو شده بود (متوجه چت کردن همسر برادرش با یک مرد غریبه شده بود) و با خوندن این مطالب دلم میلرزید و حس میکردم یکروز این اتفاق برای من هم رخ میده

من به ایمیل و پسورد این خانم دسترسی داشتم چون توی خونه ما یکبار وارد اکانتش شده بود ام چون اینجا زیاد عنوان میشه که تجسس کار غلطیه پیگیری نمیکردم

تا اینکه امروز دیدم پسری زیر عکسش نوشته نامناسبی گذاشته و دیگه نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و رفتم ایمیل ایشون رو چک کردم

متاسفانه با پسری دوست شده و چند ماهه شماره هم رد و بدل شده ، حرف های عاشقانه هم زده شده و از قرار معلوم اس ام بازی هم میکنند چون طرف مقابل هر وقت اسی به دستش نمیرسه میاد فیسبوک و علت رو میپرسه

برادرم روشنفکره و فیسبوک و مابقی شبکه های مجازی رو بعنوان ابزار ارتباطی قبول داره اما هیچ موجودی نمیخواد همسرش رابطه پنهانی با مرد غریبه داشته باشه

حالا شما بگید من باید چکار کنم لطفا نگید که نباید دخالت کنم چون برادرم رو خیلی دوستش دارم و خیلی در حق من لطف کرده

نمیخوام به برادرم حرفی بزنم

الان میخوام با یک نام کاربری جعلی به اون پسر بشیوه غیر مستقیم بگم بره پی کارش اما بغیه دوستهای این خانم رو چکار کنم

مشکل اصلی این خانم هست چطوری غیر مستقیم یا مستقیم بهش بگم که دیگه به این کارها ادامه نده ؟

الان نمیتونم چطوری خودمو باید مجاب کنم که زن داداش من وقتی برادرم یک هفته خونه رو میذاره و میره با مردهای غریبه در ارتباط نیست

چطوری باور کنم که فقط همین پسر با زنداداش من در ارتباطه

من اصلا نمیتونم منطقی فکر کنم و هر لحظه دلم میخواد این باری که روی قلب من سنگینی میکنه رو بیرون بریزم

اگر به پدر مادر خواهر و برادرم یک صدم ماجرای اتفاق افتاده رو بگم دعوای بزرگی بپا میشه وکمتر از 24 ساعت باید برادرم طلاق بگیره (اگر پدر مادر پیر من سکته نکنن)

ضمنا زنداداش من داره کم کم ارتباطشو با مرد های دیگه هم پر رنگ تر میکنه و سطح پیام های رد و بدل شده کم کم داره صمیمانه تر میشه

شما اگر بودید چکار میکردید
    ویرایش توسط معاون کلانتر : جمعه ۲۳ آبان ۹۳ در ساعت ۲۰:۰۶
    love less likes this.

2. 5 کاربر از پست مفید معاون کلانتر تشکرکرده اند .

abi.bikaran (جمعه ۲۳ آبان ۹۳),ali -guilan (دوشنبه ۲۶ آبان ۹۳),asal2013 (جمعه ۲۳ آبان ۹۳),love less (جمعه ۲۳ آبان ۹۳),roozbeh220 (جمعه ۲۳ آبان ۹۳)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,043

تشکرشده 10,671 در 2,785 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    ارتباط مجازی زن برادرت چه ربطی به تعدد زوجات داره؟بعد هم این موضوعات مشمول

قانون 22 هستن باید خصوصی تاپیک بزنی،خودت که می دونی.

4. 2 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

abi.bikaran (جمعه ۲۳ آبان ۹۳),کیت کت (یکشنبه ۲۵ آبان ۹۳)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,849

تشکرشده 7,560 در 2,380 پست

Array
    من اصلا نمیتونم منطقی فکر کنم
    طبیعیه
    حتما حتما حتما اشتراک ازاد بگیر بذار کارشناسا که الان احساسی نیستن مرحله به مرحله راهنماییت کنن

در این حد که نوشتی چیزی نشده. فقط شوهرش باید یه مقدار بیشتر بهش توجه کنه و رسیدگی محبت امیز کنه که جذب بشه به شوهرش. اصلا نیاز نیست شما به کسی چیزی بگی که ایشون چت کرده و عاشقانه پیام رد و بدل کرده. اصلا موضوعی نیست که مطرح کنیش. اما اگه می خوای کمک کنی راهنمایی بگیر از کارشناسا که درست بتونی کمک کنی.

ویرایش توسط meinoush : جمعه ۲۳ آبان ۹۳ در ساعت ۲۱:۰۱
    roozbeh220 likes this.

6. 8 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

abi.bikaran (جمعه ۲۳ آبان ۹۳),ali -guilan (دوشنبه ۲۶ آبان ۹۳),asal2013 (جمعه ۲۳ آبان ۹۳),m.reza91 (جمعه ۲۳ آبان ۹۳),rayehe (جمعه ۲۳ آبان ۹۳),roozbeh220 (جمعه ۲۳ آبان ۹۳),فرهنگ 27 (شنبه ۲۴ آبان ۹۳),کیت کت (یکشنبه ۲۵ آبان ۹۳)

عضو فعال

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۲۲ مهر ۹۴ [ ۱۹:۴۹]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,054 در 916 پست

Array
    سلام عروس شما با شما اختلاف فرهنگی داره . ولی برادر شما ایشون رو با این اعتقادات و طرز فکر و طرز پوشش و فرهنگ دیده و پسندیده و قبول داره . درست نیست که ایشون رو دروغگو یا ریا کار خطاب کنید . برادرتون با ایشون دوست شده و به ایشون قول ازدواج داده بوده و درست نبوده زیر قولش بزنه . شما دوست دارید برادر ساده تون بعد از بازی دادن ایشون رهاش میکرده ؟ خودتون گفتید که برادرتون هم به فیس بوک همسرش دسترسی داره و در جریانه . پس شما چرا کاسه داغتر از اش شده اید . تجسس در زندگی برادرتون کار درستی نیست . بگذارید خودشان اگه مشکلی دارند حل کنند .
    هم آوا and afraa like this.

8. 5 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

asal2013 (دوشنبه ۲۶ آبان ۹۳),maryam240 (یکشنبه ۲۰ تیر ۹۵),هم آوا (سه شنبه ۲۷ آبان ۹۳),آنیتا123 (دوشنبه ۲۶ آبان ۹۳),برنده 1988 (دوشنبه ۲۶ آبان ۹۳)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)