به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 آذر 93 [ 19:21]
    سطح
    19
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 69
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 63 در 23 پست

Array

به دلیل بالا رفتن سنم باید قید ازدواج رو بزنم

با سلام دوستای خوب، با اینکه مشکلی که من و دختر خانمهای همسن ام دارند راه حلی نداره و فقط باید صبر کرد ولی نیاز به حرف زدن داشتم چون باز تنهام و کسی رو ندارم که حرف دلم رو براش بگم کسی که لااقل شنونده حرفام باشه. به نظرتون دخترهایی که 30 سالگی رو رد کردن باید قید ازدواج رو بزنن؟؟؟؟ آخه گناه من چیه که همه دوستام و آشناهام و دخترهای فامیل ازدواج کردن و من سرنوشتم تنهایی و حسرت خوردن شده. دیگه خسته شدم ولی این نفس کشیدن لعنتی که دست خوذم نیست با من باشه حق زندگی مو میدم به یکی دیگه و میرم از این جهنم. روزام تکراری شده هیچ دلخوشی ندارم کسی نیست که درکم کنه و همصحبت ام اشه. حتی کار کردن هم برام بی معنی شده که برا کی داری تلاش می کنی. بچه های دوستام رو می بینم دلم بچه می خواد دلم مادر شدن می خواد ولی مگه دسته منه. نگید خیلیا هستن مثل شمان چون دلم برا اون خیلی هام می سوزه چون میدونم چی می کشنن. بعضیا بابای پولدار همسر وفادار زندگی و مسافرت های عالی ..... و کل غصه شون انتخاب رنگ لباس و لاکشون برا مهمونی باشه ولی من چی از صبح تا شب جون می کنم نه دلخوشی نه چیزی .. این همه فرق و تفاوت برا چیه؟ لااقل خدا همسر خوب نداد پول میداد که بعضی وقتا برم مسافرت تا شرایط وخیم زندگیم رو فراموش کنم ولی اونم ندارم که. خلاصه خیلی دلم از خدا و دنیاش پره ولی نصف زندگیم رو کردن و هیچی جز غصه ندیدم

2. 3 کاربر از پست مفید تنهای خسته تشکرکرده اند .

Eram (جمعه 11 مهر 93), mobin31080 (چهارشنبه 09 مهر 93), معاون کلانتر (یکشنبه 06 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 95 [ 23:23]
    سطح
    51
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,079

تشکرشده 1,505 در 452 پست

Array
    سلام

اولا که سن شما اصلا از سن ازدواج نگذشته این رو برای اینکه دلخوشت کنم نگفتم ...الان بنا به هزار دلیل سن ازدواج رفته بالا

ما تو متن زندگی شما نیستیم ولی خودت تاحالا بهش فکر کردی که چه عاملی تا الان مانع شده که من ازدواج نکنم؟؟
    همه آبهای دریا هم نمی توانند یک کشتی را غرق کنند

مگر اینکه در داخل کشتی نفوذ کنند

بنابراین

تمام نکات منفی دنیا روی شما تاثیر نخواهد داشت

مگر اینکه شما اجازه بدهید...

4. 8 کاربر از پست مفید رزا تشکرکرده اند .

Eram (جمعه 11 مهر 93), khaleghezey (یکشنبه 06 مهر 93), maedeh120 (یکشنبه 06 مهر 93), mobin31080 (چهارشنبه 09 مهر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 08 مهر 93), هم آوا (یکشنبه 06 مهر 93), معاون کلانتر (یکشنبه 06 مهر 93), شیدا. (یکشنبه 06 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 بهمن 93 [ 12:22]
    سطح
    29
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 98
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points3 months registeredSocial
    تشکرها
    1,083

تشکرشده 1,447 در 508 پست

Array
    عزیزم الان دیگه طبیعیه قدیم بود که به 25 میرسیدن میگفن این دختره دیگه تموم کسی نمیاد بگیرش
    من خاله خودم توی 36 سالگی ازدواج کرد
    هرکس بخواهد کاری را انجام دهد
    "راهش را پیدا میکن "
    هرکس نخواهد کاری را انجام دهد
    "بهانه اش را"

6. 9 کاربر از پست مفید maedeh120 تشکرکرده اند .

anisa (سه شنبه 08 مهر 93), Eram (جمعه 11 مهر 93), khaleghezey (یکشنبه 06 مهر 93), paniz93 (دوشنبه 07 مهر 93), sanjab (یکشنبه 06 مهر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 08 مهر 93), هم آوا (یکشنبه 06 مهر 93), رزا (یکشنبه 06 مهر 93), شیدا. (یکشنبه 06 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مرداد 95 [ 15:24]
    سطح
    39
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 73.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    94

تشکرشده 539 در 149 پست

Array
    سلام عزیزم ...
    کاملا حق داری که ناراحت و عصبی باشی چون زندگی ادم تکراری میشه و دچار روزمرگی... اما این زندگی دست خودمونه اینا که میگم واقعا چون خودم تجربه کردم میگم..واسه همین به این موضوع سعی کن کمتر فکر کنی هرچند واقعا نمیشه.. اصلا هم نگو قید ازدواج بزنی.. هیچ کس از لحظه بعدی خودش خبر نداره... بعدشم مجبور نیستی با دوستایی که ازدواج کردن ارتباط داشته باشی کلی دختر مجرد همسن خودمون هست میتونی باهاشون ارتباط داشته باشی... زندگی و دغدغه دیگرانم باور کن فقط انتخاب لباس نیست و ... هر کسی که هم ازدواج کرده فکر نکن خیلی خوشبخته منتها شاید نیان بگن اما خیلی از دخترای مجرد من میشناسم که دارن لذت میبرن چون هر چی سخت بگیری بد تر میشه.. پس بهش فکر نکن خدا بزرگه

8. 6 کاربر از پست مفید ida bahrami تشکرکرده اند .

Eram (جمعه 11 مهر 93), khaleghezey (یکشنبه 06 مهر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 08 مهر 93), هم آوا (یکشنبه 06 مهر 93), رزا (یکشنبه 06 مهر 93), شیدا. (یکشنبه 06 مهر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    موضوع سن نیست دله
    سنت 32 بود؟ زیاد نیست اصلا
    سن هم در واقع واسه بچه دار شدن مهمه که فکر می کنم تا 40 بچه دار بشه راحت شد
    موضوع قلب ادمه که انقدر تنها مونده که دیگه نمی تونه شاد باشه
    و اینکه حتما دلایلی هست که ازدواج نکردی. می تونه از ظاهر خودت گذشته خودت گذشته خونوادت رفتار کردار خودنوادت رفتار خودت مقدار پول مجل زندگی میزان رفت و امد انسان هایی که باهاشون در رفت و امدی و .... گفت به عنوان مواردی که اثر داشته تو ازدواج نکردن. و اینکه هر کدوم اینها که بد شده باشن روی روان و روحیه ادم اثر ناخوشایند می گذارن و همین باعث تلخ بودن میشه و این تلخ بودن هم بازم باعث میشه کسی نخواد ازدواج کنه با ادم چون هرکسی بهترین رو می خواد و همونطور که می بینی می شه دور باطل. قلب شکسته با خونواده ای که طوری نیستن که به اعتبارشون خواستگار برات بیاد و خودت هم حتما خودتو محدود کردی و روابط کمی داری با دیگران و .... نتیجه اش هم همین میشه که هست
    روحیه اتو اگه بهتر کنی سن واقعا مهم نیست و موارد ازدواج پیدا می کنی. البته جاهایی هم باید بری که توش بتونی کیس پیدا کنی واسه ازدواج و دیده شی

اگه هم حوصله اینها رو نداری برو یه مشاور بپرس چه کار کنی
    من خودم می خوام برم بشینم جلو یه مشاور البته مرد بگم تو چی می بینی در من که تنهام؟ بالاخره راهنمایی ای می کنن دیگه. ادم شاید نمی تونه خودش ببینه مشکلاتشو ویکی بگه شاید بشه رفع کردشون

موفق باشی

10. 10 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

abi.bikaran (یکشنبه 06 مهر 93), Eram (جمعه 11 مهر 93), fariba s (دوشنبه 07 مهر 93), gisooo (یکشنبه 06 مهر 93), khaleghezey (یکشنبه 06 مهر 93), m.reza91 (یکشنبه 06 مهر 93), parsa1400 (یکشنبه 06 مهر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 08 مهر 93), هم آوا (یکشنبه 06 مهر 93), شیدا. (یکشنبه 06 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 آذر 93 [ 17:57]
    سطح
    14
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 65
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 220 در 63 پست

Array
    عزیزم نمیدونم چی بگم............ چون خودمم مشکلم همش از تنهاییه فقط خواستم بگم لابه لای دعاهام حتماشمارو هم فراموش نمیکنم

12. 3 کاربر از پست مفید donya66 تشکرکرده اند .

Eram (جمعه 11 مهر 93), هم آوا (یکشنبه 06 مهر 93), شیدا. (یکشنبه 06 مهر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط تنهای خسته نمایش پست ها
    با سلام دوستای خوب، با اینکه مشکلی که من و دختر خانمهای همسن ام دارند راه حلی نداره و فقط باید صبر کرد ولی نیاز به حرف زدن داشتم چون باز تنهام و کسی رو ندارم که حرف دلم رو براش بگم کسی که لااقل شنونده حرفام باشه. به نظرتون دخترهایی که 30 سالگی رو رد کردن باید قید ازدواج رو بزنن؟؟؟؟ آخه گناه من چیه که همه دوستام و آشناهام و دخترهای فامیل ازدواج کردن و من سرنوشتم تنهایی و حسرت خوردن شده. دیگه خسته شدم ولی این نفس کشیدن لعنتی که دست خوذم نیست با من باشه حق زندگی مو میدم به یکی دیگه و میرم از این جهنم. روزام تکراری شده هیچ دلخوشی ندارم کسی نیست که درکم کنه و همصحبت ام اشه. حتی کار کردن هم برام بی معنی شده که برا کی داری تلاش می کنی. بچه های دوستام رو می بینم دلم بچه می خواد دلم مادر شدن می خواد ولی مگه دسته منه. نگید خیلیا هستن مثل شمان چون دلم برا اون خیلی هام می سوزه چون میدونم چی می کشنن. بعضیا بابای پولدار همسر وفادار زندگی و مسافرت های عالی ..... و کل غصه شون انتخاب رنگ لباس و لاکشون برا مهمونی باشه ولی من چی از صبح تا شب جون می کنم نه دلخوشی نه چیزی .. این همه فرق و تفاوت برا چیه؟ لااقل خدا همسر خوب نداد پول میداد که بعضی وقتا برم مسافرت تا شرایط وخیم زندگیم رو فراموش کنم ولی اونم ندارم که. خلاصه خیلی دلم از خدا و دنیاش پره ولی نصف زندگیم رو کردن و هیچی جز غصه ندیدم

درود بانو
    این تنهایی را فقط شما بانوان احساس نمیکنید خودم قشنگ یادمه قبل ازدواجم سال اخر واقعا احساس تنهایی میکردم اینکه کسی نیست باهاش باشم و همفکر و هم عقیدم باشه باهاش حرف بزنم.خدا را شکر قسمت شد با همسرم اشنا شدم خدایی هم باید بگم همسر خوبی داریم واقعا عالیه

در مورد قسمتی که آبی کردم فقط اینو بگم والا من توی کل فامیلم تنها آدم بی مشکلی که میبینم خودمم و همسرم!!البته اگه مهدیه سادات رو جز مشکل حساب نکنیم کی این حرف را زده که دیگران مشکل ندارن و وضعشون خوبه و فقط مشکل انتخاب لباس داره والله قسم من یکی حداقل اینجور آدمی که شما میگید توی فامیلام ندیدم البته درجه اول و نزدیکان که از زندگیشان کاملا اطلاع دارم.چرا اینجوری به ازدواج نگاه میکنید که باعث بشه بیشتر بهش فکر کنید و ناراحت بشید؟!!!!
    وقتی مجرد هستی مشکلاتی داری وقتی هم ازدواج میکنی بازم مشکلات مخصوص بخودشو داری فقط فرم مشکل عوض میشه وگرنه در وجود خود مشکل اصلا شک نکن(چی گفتم خدایی خودم گیج شدم)

باز خدارو شکر شما شاغل هستید این خیلی خوبه واقعا عالیه.
    لطفا به سوالات دوستان جواب بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.راستی تا یادم نرفته دوتا از خانوم های آشنا و فامیل ما بالای 30 سال ازدواج کردن الانم مثل بقیه دارن زندگیشان را میکنند.شانس ازدواج هست فقط نسبت به بقیه دخترها در سنین پایینتر میشه گفت که کمتره
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !
    ویرایش توسط khaleghezey : یکشنبه 06 مهر 93 در ساعت 16:20

14. 7 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

aye (یکشنبه 06 مهر 93), Eram (جمعه 11 مهر 93), marta (چهارشنبه 09 مهر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 08 مهر 93), هم آوا (یکشنبه 06 مهر 93), رزا (یکشنبه 06 مهر 93), شیدا. (یکشنبه 06 مهر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 آذر 93 [ 19:21]
    سطح
    19
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 63 در 23 پست

Array
    - - - Updated - - -

ممنون بابت نظرات دوستان عزیز..
    سلام
    اولا که سن شما اصلا از سن ازدواج نگذشته این رو برای اینکه دلخوشت کنم نگفتم ...الان بنا به هزار دلیل سن ازدواج رفته بالا

ما تو متن زندگی شما نیستیم ولی خودت تاحالا بهش فکر کردی که چه عاملی تا الان مانع شده که من ازدواج نکنم؟؟

کاش خودمم دلیل مجرد بودنم رو می فهمیدم شاید اون موقع آرامش ام بیشتر بود. برام سواله مگه کسایی که ازدواج کردن آدم کامل بودن بی ایراد بودن یا خانواده خوب و مطرح داشتن من که به اطرافیونم نگاه می کنم می بینم همه جور دختری داریم ولی همشون ازدواج کردن کاری ندارم به خوشبختی یا مسائل دیگر چون اون یک بحث جداست. من همین الان هم احساس خوشبختی نمی کنم پس این ربطی به مجرد بودن و متاهل بودن نداره.
    آقای خاله گیزی عزیز سوالات بقیه این بود عامل ازدواج نکردنم رو بگم. من از یه خانواده تحصیل کرده و متوسط هستم نزدیک 8 ساله شاغل ام و خودستایی نباشه برخورد اجتماعی ام خوبه از خانواده پولدار نیستم ولی خدارو شکر با کم و کاستیای زندگی باز تونستیم زندگی خوبی داشته باشیم. تا تونستم کمک خانوادم بودم منتی هم نمیزارم چون وظیفه م بوده خودمم تحصیل کردم قیافه بدی ندارم و همیشه سعی کردم مرتب باشم ولی تا این سن ام دست از پا خطا نکردم شاید برا جنس مخالف ام قابل باور نباشه ولی تا این سن ام دوستی عاطفی با پسری نداشتم و شایدم کارم اشتباه بوده که سعی کردم پاک زندگی کنم. خواستگار داشتم مثل بقیه دختر خانم ها ولی بیشتر اونها به مرحله جدی نرسیدن و جز چند مورد.
    گفتید همسرتون تو مسیر زندگیتون قرار گرفته بهتون تبریک میگم زندگی دارید که ازش احساس رضایت می کنید. منم سوالم اینه چرا کسی تو مسیر زندگی من قرار نگرفته والا اگر نمی خواد قرار بگیره آدرس اون مسیر رو بده شده با هواپیما میرم تو اون مسیر قرار می گیرم تا من و پیدا کنه. منم قبول دارم سن ازدواج رفته بالا ولی من اصلا دوست نداشتم تا این سن مجرد بمونم دوست داشتم فوقش 25 سالگی برم سر خونه زندگیم ولی شانس و اقبال این رو برام رقم زده.
    ازدواج نکردن دلیل نمی خواد نه قیافه آنچنانی نه خانواده پولدار نه برخورد اجتماعی ماورا چون به اطرافتون نگاهی بکنید می بینید از هر طبقه و فرهنگی و شخصیتی تونسته این مرز ازدواج رو رد کنه نمی دونم این به شانس ربط داره یا خدا جون ما بعضی ها رو انتخاب کرده تا طعم بچه دار شدن و ازدواج رو نچشن....

16. 8 کاربر از پست مفید تنهای خسته تشکرکرده اند .

abi.bikaran (یکشنبه 06 مهر 93), Eram (جمعه 11 مهر 93), gisooo (یکشنبه 06 مهر 93), ida bahrami (دوشنبه 07 مهر 93), khaleghezey (دوشنبه 07 مهر 93), mobin31080 (چهارشنبه 09 مهر 93), Pooh (دوشنبه 21 مهر 93), شیدا. (یکشنبه 06 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 خرداد 97 [ 13:17]
    سطح
    65
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 245
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,386

تشکرشده 653 در 231 پست

Array
    دوست خوبم ازدواج فقط بخشی از زندگی هر شخصه ... زندگی شامل قسمتهای دیگه ای هم هست من جمله کار - تحصیل و تفریح ... شما اینا رو رها کردی تمرکز کردی روی چیزی که نداری خب عزیز دلم چرا سعی نمیکنی ادامه تحصیل بدی؟ خیلی ها توی دانشگاه با طرف مقابلشون آشنا شدند ... چرا سعی نمیکنی تفریح ترتیب بدی و با دوستانت شاد زندگی کنی ... تفریح خوب که همش سفر خارج از کشور نیست پارکها و اماکن دیدنی تهران زیاده ... من خودم وقتی مجرد بودم هم با دوستانم که متاهل بودن و هم اونایی که مجرد بودن میتینگ تشکیل میدادیم و تقریبا بیشتر اماکن تفریحی تهران رو با هم رفتیم اصلا هم احساس نیاز نداشتم و خیلی هم سنتی و اتفاقی ازدواج کردم ... با اونهمه گشت و گذاری که داشتم هنوزم احساس میکنم خیلی زود خودمو درگیر زندگی متاهلی کردم ... عزیزم عامل اصلی افسردگی دوره ای شما خودت هستی پس بهتره برنامه زندگی ت رو تغییر بدی
    موفق باشی

[SIGPIC][/SIGPIC]

18. 4 کاربر از پست مفید هم آوا تشکرکرده اند .

Eram (جمعه 11 مهر 93), khaleghezey (دوشنبه 07 مهر 93), mobin31080 (چهارشنبه 09 مهر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 08 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 26 آذر 93 [ 20:48]
    سطح
    17
    Level completed: 59%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    131

تشکرشده 275 در 125 پست

Array
    سلام خانم۳۰ ساله یا 32 ساله
    سن ۳۰ سال یک حالتی داره که طرف احساس سن بالا بودن میکنه ، شاید به این دلیل هست که فرد از دوران کودکی سن ۳۰ سال را خیلی دور و بالا میدونه شما تازه ۳۰ سالت شده یکمی هنوز عادت نکردی ، من هم ۳۰ سالم شده بود حس خوبی نداشتم حس میکردم دیگه پیر شدم الان ۳۶ سالمه زیاد احساس سن بالا بودن ندارم ، اتفاقا احساس بهتری دارم حس میکنم کنترلم روی خودم بیشتر شده .

شما خانم ، روی داشته ها ، بیشتر دقت کنید ، به خودتون یاد اوری کنید ، این که ماشااله شاغل هستید ، نیازمند کسی نیستید ، ظاهر خوبی دارید ،، از همه مهمتر سالم و سلامت هستید و خیلی چیز های دیگه ..... ،

افرادی ( چه مرد چه زن اما اینجا فعلا زن ها مورد نظر هستند) را در نظر بگیرید در همین سایت هم زیاد هستند ، متاهل هم هستن اما زندگی را با زجر دارند طی میکنند ، آرزوی مجرد شدن را دارند طرف حاظر تمام مهریه را ببخشه فقط خلاص بشه، شاهد این ادعا تعداد زیاد دختران و زنان مطلقه هست که هر روز هم بیشتر میشه . این جمعیت در واقع ازدواج های اشتباه داشتند چند سالی از عمر و انرژی و موقعیت های خودشون را هدر دادند اما شما حداقل انقدر بخش منطقی ذهنتون درست کار میکرده که ازدواج بی اساس و همینجوری انجام ندادید .

پس ازدواج هدف نیست ، هدف آرامش و خوشبختی هست ، حالا چه متاهل چه مجرد چه مطلقه. حالا ازدواج شد شد ، نشد هم نشد ، زوم نکنید روی ازدواج ، زندگی خودتون بکنید ، موردش هم انشالا پیش میاد. اگر زوم کنید روی ازدواج ، همین حالت های منفی سراغ شما میاد که باعث میشه خوب جلوه نکنید ، خوب پرزنت نشید .

20. 6 کاربر از پست مفید alireza35 تشکرکرده اند .

anisa (سه شنبه 08 مهر 93), Eram (جمعه 11 مهر 93), gisooo (یکشنبه 06 مهر 93), khaleghezey (دوشنبه 07 مهر 93), mohammad6599 (چهارشنبه 09 مهر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 08 مهر 93)

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)