به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 خرداد 96 [ 08:04]
    سطح
    36
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 77
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    577

تشکرشده 236 در 60 پست

Array

New 1 معیارام برای ازدواج خیلی ناجوره؟؟؟!!!

بسلام

یه تاپیک قبلا زدم و دوستان گفتن بهتره یه تاپیک دیگه بزنمو راجع به معیارهام بگم تا دوستان کمکم کنن و تعدیلشون کنم (همه میگن بشین تا شوهر کنی بااین معیارات!!واقعا اینجوریه؟).نمیدونم چه جوری دسته بندی کنم.اگر بد دسته بندی کردم شما به بزرگیه خودتون ببخشید.فقط نیاز دارم به تجربه شما برای اینکه بدونم کدوم موارد زیاده خواهیه و میشه ازش گذشت .نظر بدید در مورد معیارام لطفا.مثه تاپیک قبلیم تنهام نذارید باز.

1-مذهب :نماز بخونه.روزه بگیره.پول حلال دربیاره.مشروب نخورده(و تاحالا نگاشم نکرده باشه!!). مراقب نگاهش باشه(چشم پاک باشه، کلا مثله خودم تو خیابون سرشو بندازه پایین!!).مسجد رفتنو امام زاده رفتن رو بد ندونه و با من هم بیاد و همراهیم کنه و مثله خودم لذت ببره.خمس وزکات و اینارو خودش حواسش باشه.اهل موسیقی باشه.دوست ندارم مذهبیه خشک باشه،مثه خودم.که به اصول پایبندم اما خشک نیستم.محرم و نامحرم کنه.

2-اخلاق:خوش برخورد باشه.متین باشه.لبخند بزنه همیشه.عصبی نباشه.در اکثر شرایط آرامش دهنده باشه وقتی شاکیم(آخه من یه کم زود عصبانی میشم ،زود هم آروم میشم،که دارم رو این اخلاقم کار میکنم.یه کم صبور باشه عالیه).بد دهن نباشه.اهل شوخیو بگو و بخند باشه.در جمع از بودن باهاش همه احساس خوبی داشته باشن.با ادب و نزاکت.دوست دارم منو تو جمع شما صدا کنه یا الهام خانم(اینو گفتم که بدونید در چه حد احترام میخوام) با خانوادش برخوردش خوب باشه(آخه هر رفتاری با خانوادش داشته باشه در آینده هم میخواد همون رفتارو با من داشته باشه).نوع لباس پوشیدنشم مهمه(توی مراسم رسمی کت شلوار بپوشه،جای دیگه اسپرت)موقعیت شناس باشه در برخورد وطرز صحبت و رفتارش.مهربون باشه .بهم اعتماد به نفس بده.ابراز علاقه هم زبونی هم توی برخوردش مشخص باشه به من.منطقی باشه به موقعش(من خودم بیشتر اهل گفتگو و منطقم دوست دارم طرفم مثله من لذت ببره از منطقی صحبت کردنو توجیه کردن موضوعات)"نه" بتونه بگه(دوست دارم به موقع مرد باشه.از قوی بودن و گاهی اینکه بگه" همین که گفتم،حرف نباشه" لذت میبرم)صادق باشه.اهل رفیق بازی نباشه(تمام تفریحاتش و وقتهاش با خانوادش و همسرش باشه)لجباز نباشه.محکم باشه(دهن بین نباشه،مردی که با نظر هرکی حرفش عوض بشه کلا معضله،زندگیه آدم رو هواست) اهل دودو دم نباشه.خسیس یا ولخرج نباشه.خرید هدیه و کادو برای خانم رو درک کنه.تا حدود کمی تعصبی باشه.مامانی نباشه.مثه خودم بگه روابط با خانواده ها در حد دوریو دوستی.

3-مالی:خونه داشته باشه یا لااقل پول پیش خونه یه جای مناسب داشته باشه.حقوقش در حدی باشه که زندگیه متوسط داشته باشیم.

4-خانواده:از لحاظ فرهنگی مثه خودمون باشن.از نظر مالی مثه ما و ترجیحا بهتر.مادرشوهر اصلا دخالت نکنه.کلا من از دخالت دیگران تو کارام خوشم نمیاد(توی تاپیک قبلیمم گفتم حتی دوست ندارم توی چیدمان خونم کسی نظر بده،فقط خودم و شوهرم).تحصیلات خیلی برام مهم نیست اما ترجیحا لیسانس به بالا باشه.

5-کار:فرقی نمیکنه فقط پولی که در میاره حلال باشه.ساعت کاریشم طوری نباشه که خیلی دیر بیاد خونه.نهایتا 9 شب خونه باشه.

6-ظاهر:به دلم بشینه.چون خیلی خوشکل باشه دیگه فقط مال من نیست!!

7-سیاست:مثه خودم کلا بیخیاله سیاستو این حرفا باشه.

سربازی هم رفته باشه

ببخشید خیلی طولانی شد.اما گفتم بگم همه چیو.حالا نوبت شماست.نیاز دارم معیارامو اصلاح کنم برای انتخاب خوب.کمکم کنید.

یه معرفی هم خودمو بکنم، فوق لیسانسم.به اصول دین پایبندم،اما خشک مذهب نیستم،چادر سر نمیکنم،اما کاملا پوشیده ام.شاغلم.تو زندگیم موفق بودم و حسرت چیزیو ندارم خداروشکر.25 سالمه.خیلی مهربونم.فوق العاده احساسی.تا حالا دوست پسر نداشتم و کلا هر برخوردی با مرد غریبه رو خیانت در حق همسر آینده ام میدونم.خیلی جدی و رسمی هستم .اکثر اوقات حاضر جوابم. نمیدونم دیگه همین
    ویرایش توسط elham.e : شنبه 05 مهر 93 در ساعت 17:39

2. 2 کاربر از پست مفید elham.e تشکرکرده اند .

abi.bikaran (شنبه 05 مهر 93), bi nafas (یکشنبه 11 آبان 93)

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 05 مهر 93 [ 17:53]
    سطح
    5
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 34
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    34

تشکرشده 27 در 12 پست

Array
    نه معیارات خوبه فقط همین الان بهت بگم در مورد مسائل مذهبی یخورده تند هستی
    الان دوره زمونه کمتر پسری هست اهل نماز و امامزاده و مسجد باشه
    و اهل قلیون و مشروب نباشه مگر اینکه رفیق باز نباشه که الان دوره زمونه همه رفیق بازن
    در مورد ظاهر هم خداییش خیلی گل گفتی اگه زیادی خوش تیپ باشه مال خودت نیست
    شوهرمن از نظر ظاهر خیلی ازم سرتره شکی ندارم که دوست دختر داره و نمیدونم تا چه حد باهاشون رابطه داره

4. 2 کاربر از پست مفید سارا1368 تشکرکرده اند .

elham.e (شنبه 05 مهر 93), pasta (شنبه 05 مهر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 خرداد 96 [ 08:04]
    سطح
    36
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    577

تشکرشده 236 در 60 پست

Array
    سارای عزیزم مرسی از همفکریت.اخه دوست ندارم مثلا برم محرم مسجد بعد شوهرم بشینه خونه ماهواره نگاه کنه!!! حالا ماهواره نه(اخه نمیخوام ماهواره ببرم خونمون)اصلا بشینه خونه.اخه دوست ندارم وقتی همسرم خونه است من بیرون باشم،اونجوری عزاداریم بهم نمیچسبه خوب.

6. کاربر روبرو از پست مفید elham.e تشکرکرده است .

abi.bikaran (شنبه 05 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 12 دی 93 [ 13:59]
    سطح
    19
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 1,029 در 261 پست

Array
    با خانوادش برخوردش خوب باشه(آخه هر رفتاری با خانوادش داشته باشه در آینده هم میخواد همون رفتارو با من داشته باشه)
    مثه خودم بگه روابط با خانواده ها در حد دوریو دوستی.
    کلا من از دخالت دیگران تو کارام خوشم نمیاد(توی تاپیک قبلیمم گفتم حتی دوست ندارم توی چیدمان خونم کسی نظر بده،فقط خودم و شوهرم)
    اهل رفیق بازی نباشه(تمام تفریحاتش و وقتهاش با خانوادش و همسرش باشه)
    سلام
    پسرا از بوته که به عمل نمیان و همه مادر دارن و مادر هم دلش میخواد بچه اش همیشه بهش سر بزنه و خودش هم خونه بچه اش بره

اگر دخالت نکردن خانواده همسر براتون مهمه دنبال خانواده های پولدار نباشید و بالعکس(اگر پولدار بودن خانوادش شرط باشه دخالت هم همراهش میاد تو زندگیتون)

رفیق داشتن و تفریح کردن با اونها کار بدی نیست و اصلا درست نیست که رابطه همسرتونو با دوستاش بهم بزنید درسته افراط در رفاقت غلطه ولی شما دارید از اون ور بوم می افتید (تفریط)

شما یک پسر مذهبی میخواهید که اهل مسجد و امامزاده رفتن باشه و اسپرت هم بپوشه و تیپ هم بزنه بعد در کنار اون دلتون میخواد وقتی تیپ میزنه تو خیابون سرشو بندازه پایین

(اکثر رفیقای من و پسرایی که دیدم مسجد میرن تیپشون ساده است و خیلی در گیر این حرفا نسیتند که مدل مو و تیپ اسپرت و کت و شلوار و تو چشم بودن و ...
    اکثرا پسرا وقتی تیپ میزنن که بخوان برن سر قرار با دختر و بترسن که طرف ایراد بگیره )

پسری رو میخواهید که درآمد حلال داشته باشه و همزمان خونه هم داشته باشه یا رهن کنه
    از شغلهای حلال نمیشه انتظار زندگی بیشتر از حد بخور و نمیر داشت (البته بستگی داره که حلال و حرام از دید شما تعریفش چی باشه)

معیار هاتون خیلی ساده و در سطح پایینی هستند و خیلی از پسرا این معیار ها رو دارن اما مشکل اینه که قسمت کوچکی از معیار هاتون با هم نمیخونه

و مشکل بعدی اینه که در بعضی از معیارهاتون خیلی ریز شدید
    و در برخی از اونها نگاه مطلق و افراط و تفریط دیده میشه

8. 9 کاربر از پست مفید معاون کلانتر تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 27 آذر 93), elham.e (یکشنبه 06 مهر 93), inventor (سه شنبه 22 مهر 93), nikon (یکشنبه 06 مهر 93), paniz93 (یکشنبه 06 مهر 93), sara 65 (شنبه 05 مهر 93), فرهنگ 27 (شنبه 05 مهر 93), تیام (شنبه 05 مهر 93), داود.ت (یکشنبه 06 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 18 مهر 93 [ 20:53]
    سطح
    2
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 19
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    43

تشکرشده 30 در 17 پست

Array
    به نظرم خیلی معیارای خوبی داری ، اما به نظرم اکثر پسرا دنبال سیاست و این چیزا میرن ، من که تا حالا پسری رو ندیدم که از سیاست سر در نیاره ، نمیدونم شاید پسرا و مردای اطراف من این طورین!!!!!!!
    به نظرم اومد منظورت از تیپ اسپرت تیپ ساده اسپرته نه فشن دیگه درست متوجه شدم .؟
    منظورتم از دخالت ،دخالته دیگه نه رفت و آمد ؟
    رفیق بازیم که میگی معلومه دیگه یعنی هر روز نخواد بره با دوستاش بیرون ولی گاهی اشکال نداره ؟
    در مورد این که دوستان میگن این معیارا برای خیلی از پسرا صادقه من که تا حالا حداکثر سه چهار تا پسر این مدلی دیدم اونم مطمئن نیستم چون خبر از اخلاق و منششون ندارم که !!!!!!

10. 2 کاربر از پست مفید نسیم22 تشکرکرده اند .

elham.e (یکشنبه 06 مهر 93), دختر بیخیال (شنبه 05 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 15 آذر 93 [ 21:23]
    سطح
    14
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocial3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

ضمن تایید حرفای آقای معاون کلانتر

زندگی از نظر شما تو مذهب و قیافه و تیپ و لبخند تشکیل شده؟ و البته دشمنی با خانواده و فامیل شوهر. این کت و شلوارش دیگه چیه معیاره واقعا؟ الهام خانوم گفتن هم

معیاره؟

واقعا مردی که برای زندگی انتخاب میکنید کسی که پدر بچه های شماست کسی که تا 60 سال باید باهاش باشید با مقیاس کت و شلوار و تیپ اسپرت سنجیده میشه؟

پس شاغل بودن شما بعد از ازدواج، ادامه تحصیل شما، روابط بعد از ازدواجتون، نظر همسرتون در مورد فرزندان آینده تون، نظرشون در مورد تقسیم وظایف خونه ، حق طلاق و مسکن و سن

همسرتون، نظرشون در مورد درآمد شما و مال و اموال شما و... چیه؟ راستی در مورد مهریه هم فکر کردین؟ اگه همسرتون همه معیارای شما رو داشته باشه ولی بگه 14 تا

هم راضی هستین؟

میدونستین بعضی از آقایون همسر رو به عنوان شخصی برای آشپزی و تمیز کردن خونه و اتو کردن لباساشون میدونن؟ معیارتون در این مورد برای همسرتون چیه؟

فک نکنید این مدل آقایون از مریخ اومدن؟ نه حق خودشون میدونن و طبق فرهنگ ما واقعا هم حق دارن اما بعضی ها افراط میکنن. باید نظر آقای خواستگار رو بدونید.

این نکته رو با توجه به شاغل بودن شما گفتم. چون ممکنه همزمان نتونید به وظایفتون در خونه عمل کنید.

راستی بعضی از آدمای مذهبی که شما این جوری توصیفش کردین علاقه ای به شاغل بودن همسرشون ندارن. این نکته رو در نظر نگرفتین یا اینکه مهم نیس شاغل باشید یا

نه؟

در کل معیاراتون برای ایجاد حسودی در بین دخترای هم سن خودتون تو فامیل عالیه!!! کلی میتونید باهاش تو فامیل پز بدین. خیلی شیک و اجتماعیه و اون لبخندش منو کشته.

در نهایت به نظر من بهتره کمی تو معیاراتون تجدید نظر کنید و یه سری مسائل مهم رو جایگزین بعضی از معیاراتون کنید.

موفق باشید.
    ویرایش توسط تیام : شنبه 05 مهر 93 در ساعت 19:48

12. 4 کاربر از پست مفید تیام تشکرکرده اند .

elham.e (یکشنبه 06 مهر 93), inventor (سه شنبه 22 مهر 93), sara 65 (شنبه 05 مهر 93), فرهنگ 27 (شنبه 05 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 95 [ 23:23]
    سطح
    51
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,079

تشکرشده 1,505 در 452 پست

Array
    ببین هرکس معیار های شما رو با معیار های خودش میسنجه

مثلا سارا میگه شوهرت ازت سر نباشه چون بهت خیانت میکنه ولی شاید ایده من این باشه که مرد باید خیلی خوشتیپ باشه

یا مثلا شما میگی شوهرم اهل ماهواره نباشه ولی من برعکس میگم باید تو خونه ماهواره حتما باشه پس به نظر من این معیاره تو اشتباهه(البته فرض بود ها)

پس شما معیارات رو با موقعیت خودت خانوادت و فرهنگی که توش پرورش پیدا کردی بسنج نه با طرز فکر من که با شما زمین تا زیر زمین فرق داره

در کل معیار شماره 3 و 5 خوبه ولی معیار دو باهم نمیخونه یعنی هیچکس نیست که همه رو باهم داشته باشه به قول آقای مدیری تو فیلمه به خانمه میگفت اگر شوهرت

واست کادو میخوره سفر میبره قربون صدقه ات میره ازش طلاق بگیر خانمه میگه چرا ؟ میگه: خوب بالاخره ما مردا داریم یه غلطی میکنیم که اینقدر باج میدیم

پس از معیار شماره 2 بشین اونایی که از همش مهم تره و اولویت داره رو انتخاب کن بقیه رو بذار تو رده بعدی...

همه آبهای دریا هم نمی توانند یک کشتی را غرق کنند

مگر اینکه در داخل کشتی نفوذ کنند

بنابراین

تمام نکات منفی دنیا روی شما تاثیر نخواهد داشت

مگر اینکه شما اجازه بدهید...

14. 3 کاربر از پست مفید رزا تشکرکرده اند .

elham.e (یکشنبه 06 مهر 93), فرهنگ 27 (شنبه 05 مهر 93), شیدا. (یکشنبه 06 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 فروردین 98 [ 02:42]
    سطح
    65
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,478

تشکرشده 1,276 در 407 پست

Array
    یک جوری نوشتی انگار قراره سفارش بدی برات بسازن! این چیزایی که نوشتی ایده آل های یک دختر جوون مذهبی از همسر آیندشه. از اینایی که دخترا برای خودشون خیال پردازی میکنن! نه معیارهایی که باید برای انتخاب همسر در نظر بگیری. مثلا من دوست داشته باشم همسرم عینکی باشه این معیاره؟! اگه یکی بیاد خواستگاریمو عینک نداشته باشه من ردش میکنم؟؟ شما که یه بار با کسی نامزد کردی که با این چیزایی که نوشتی خیلی متفاوت بوده پس اصولا تو تعریف معیار مشکل داری عزیزم

16. 3 کاربر از پست مفید sara 65 تشکرکرده اند .

elham.e (یکشنبه 06 مهر 93), فرهنگ 27 (شنبه 05 مهر 93), شیدا. (یکشنبه 06 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 21:50]
    سطح
    49
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    317

تشکرشده 1,458 در 274 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام خانم الهام

اون زمان که ما میخواستیم برای دانشگاه انتخاب رشته کنم ، مثل الان اینقدر مشاور و موسسه و اینطور چیزها نبود ، بود ها ، ولی یکم لوکس بود ، نشستم خودم یک سیستمی طراحی کردم که بهترین گزینه ممکن دانشگاهی قبول بشم. مثلا نشستم بر اساس چند مورد ملاکها رو لیست کردم مثل : خوب بودن رشته ، کیفیت دانشگاه ، خوابگاه داشتن ، دوری از شهر محل زندگی ، کیفیت شهری که دانشگاه در اون قرار داره و... بعد مثلا اومدم اهمیتی که هر کدوم از این موضوعات داشت رو به ماکزیمم حالت یک نمره اختصاص دادم ... مثلا ماکزیمم نمره رشته رو 30 امتیاز در نظر گرفتم... ماکزیمم نمره کیفیت دانشگاه رو 20 امتیاز در نظر گرفتم ، ماکزیمم نمره نزدیکی دانشگاه به شهر محل زندگیم رو مثلا چون مورد مهمی نبود برام 10 امتیاز در نظر گرفتم و به همین ترتیب ... بعد حالا مثلا دانشگاه شریف رو بهش نمره 20 میدادم ، مثلا دانشگاه توی یک شهر جنوبی رو بهش 5 امتیاز میدادم و الی اخر ... بعد از اخر نشستم امیتازی که هر کد رشته رو به دست اورده بود رو محاسبه کردم و در نهایت تونستم یک اولویت بندی خوب انجام بدم...

حالا شما هم مرحله اول که تونستید یک لیست از خواسته هاتون رو تهیه کنید ، به هر ایتم یک نمره امتیاز بدید ... مثلا بگید بالاترین نمره برای ملاک مذهبی 30 امتیاز .. برای مثلا کار داشتن ، 15 امتیاز ، برای اخلاق 30 امتیاز ( که باز برای هر خصوصیت کلی اخلاقی یک ریز نمره در نظر بگیرید ) مثلا برای ظاهر 10 امتیاز ، برای سربازی رفتن 10 امتیاز و الی اخر طوری که اخر سر که جمع نمرات رو که زدید امتیاز صد بشه ... پس مثلا اگه همین امشب برای شما یک خواستگار به اسم هوشنگ بیاد که تمام اون ملاکها رو داشته باشه صد امتیاز کسب میکنه .. اما چون این یکم امر سختی هست که یک نفر تمام این ملاکها رو یکجا داشته باشه ، مثلا شما بگید اگه یک هوشنگی هم پیدا بشه که حالا صد که نه ، ولی مثلا هفتاد هم بگیره ، افتخار میدم که عروس مامانش بشم

حالا در مورد لیستی که دارید ...

مثلا به نظر من در حوزه مذهبی بودن از نماز ، روزه و خمس و مال حلال و مشروب کوتاه نیاید ، حالا اگه بقیه شرایط رو داشت ولی اهل مستحبات نبود زیاد سخت نگیرید بعدا تو زندگی رفیق فابریکش بشید توی این مستحبات هم پایه شما میشه.

توی بحث اخلاق خوب خیلی دامنه وسیعی تعریف کردید ولی مثلا بعضیهاش به فهم و شعور طرف اگه پی ببرید دیکه وارد جزییات نشید .. مثلا اگه طرف اهل درک طرف باشه سلیقه شما رو در پوشیدن لباس خودش حتما لحاظ میکنه یا موارد ریز دیگه ای که توی ریز نمرات دادن یا میتونید حذفشون کنید یا نمره کمی براشون در نظر بگیرید..

توی بحث خونه خیلی سخت نگیرید ... اون کسی که میاد خواستگاری یک پلنی هم برای خونه داره حتما ،یا خونه داره یا میتونه رهن کنه یا اجاره کنه یا خانوادش بهش مدتی رایگان میدن و.. ... اگه اخلاق و ایمانش براتون خوب بودنش محرز شد و اینکه فهمیدید جنم کار داره ،به جای اینکه روی خواستگار برای خونه دار شدن حساب کنید و سخت بگیرید، برای خونه به خدا توکل کنید.

در مورد سیـاست احتمالا منظور شما از این ادمهاست که هرجایی میشنن برای اینکه خودی نشون بدن و سواد کمشون رو به رخ بکشن وارد بحثهای بی نتیجه سیـاسی میشن ، وگرنه کسی که دید سیـاسی داشته باشه و قدرت تحلیل مسائل داخلی و خارجی و منطقه رو داشته باشه و البته اهل مباحثه نباشه از اون ادمهای دسته اول جدا هستند.

و بقیه موارد رو هم همینطور یک امتیازی بدید تا در نهایت به یک جمع بندی در مورد خواستگارهاتون برسید و بهترین گزینه رو بتونید انتخاب کنید...

به امید موفقیت.

أَلَيْسَ اللَّهُ بِكافٍ عَبْدَهُ
    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟

( زمر / 36 )

18. 6 کاربر از پست مفید محمد 93 تشکرکرده اند .

abi.bikaran (شنبه 05 مهر 93), elham.e (یکشنبه 06 مهر 93), mobin31080 (یکشنبه 06 مهر 93), mohammad6599 (چهارشنبه 09 مهر 93), رزا (شنبه 05 مهر 93), صبا_2009 (یکشنبه 06 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 خرداد 95 [ 21:46]
    سطح
    32
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 137
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    132

تشکرشده 135 در 56 پست

Array
    معیارهاتون خوبه و اینکه میگن چنین پسری پیدا نمیشه باید بگم که پیدا میشه.
    فقط دوتا معیار شما یکمی از نظر من ایراد داره.
    یکی میزان سطوح ارتباط با خانواده هست.
    و دیگری کار نداشتن به سیاست! به نظرم این مورد مثل اینه که به یکی بگی نفس نکش! توی مملکتی که همه چیزش سیاسی هست چطور میشه که کسی با سیاست کار نداشته باشه؟

20. کاربر روبرو از پست مفید برسرک تشکرکرده است .

elham.e (یکشنبه 06 مهر 93)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)