به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 18 مهر 93 [ 20:53]
    سطح
    2
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    43

تشکرشده 30 در 17 پست

Array

بی برنامه شدم

سلام من 22 سالمه لیسانس کامپیوترم از بچگی همیشه پر تلاش بودم برای زندگیم خیلی سختی کشیدم آخه پدرم کارگره و ما 6 تا بچه ایم که من بزرگشونم .
    الان تو یه آزمون استخدامی قبول شدم و کارای استخدامیمم تمومه فقط مونده شروع به کارم که معلوم نیست کی باشه شاید یه ماه دیگه شایدم سه چهار ماه!
    الان من شدم یه آدمی که تکلیفم با خودم معلوم نیست !
    بی برنامم بی انگیزم دیگه حتی کارای روزانه خودمم درست انجام نمیدم !
    نه به فکر ارشدم نه دیگه هدفی دارم برای زندگی
    همه بهم میگن از بس که همیشه دوییدی نمیتونه یه ذره استراحت کنی
    بهم میگن این مدتو استراحت کن !دیگه همچین فرصتی گیرت نمیاد!
    ولی من نمیتونم احساس بیهوده بودن میکنم .
    بهم بگین چی کار کنم که از این احساس خلاص شم؟
    ممنون از راهنماییهاتون

2. کاربر روبرو از پست مفید نسیم22 تشکرکرده است .

khaleghezey (شنبه 22 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 اسفند 93 [ 02:11]
    سطح
    22
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 82
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    100

تشکرشده 352 در 135 پست

Array
    همین که تو این اوضاع کار پیدا کردی انگیزس دیگه! هدفی بهتر ازاین که میخوای سرکار بری؟! کتاب بخون درمورد مسائل جانبی رشتت که هم اطلاعاتت بالا بره و آپدیت باشی هم سرگرم شی و اوقات بیکاریت پر شه

4. 3 کاربر از پست مفید سپیده ی تاریک تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 22 شهریور 93), Nilofar mordab (شنبه 22 شهریور 93), نسیم22 (شنبه 22 شهریور 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    43

تشکرشده 30 در 17 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپیده ی تاریک نمایش پست ها
    همین که تو این اوضاع کار پیدا کردی انگیزس دیگه! هدفی بهتر ازاین که میخوای سرکار بری؟! کتاب بخون درمورد مسائل جانبی رشتت که هم اطلاعاتت بالا بره و آپدیت باشی هم سرگرم شی و اوقات بیکاریت پر شه
    آره درست میگی این میتونه برای من انگیزه باشه ! مشکل من اینه که اصلا حوصله کتاب خوندن و این چیزا رو ندارم در صورتی که به خاطر علاقه ای که به رشتم داشتم و دارم حتی موقع امتحانا به جای درس خوندن میچسبیدم به کامپیوتر و برای خودم برنامه مینوشتم ، اما الان نمیدونم چم شده شاید افسردگی گرفتم ،شایدم به خاطر اینه که نمیدونم چند وقته دیگه بیکارم تا برای خودم برنامه بریزم همین باعث شده بین زمین و آسمون گیر کنم .
    شایدم به خاطر اینه که هیچ کسو ندارم ، همه دخترای هم سن من حداقل با کسی اس ام اسی دوستن اما من نه
    اصلا از این جور رابطه ها که هیچ فایده ای برای آدم ندارن بدم میاد، هیچ وقت هیچ پسری تو زندگیم نبوده که علاقه ای بهش داشته باشم هیچ وقت حتی پسری رو پیدا نکردم که ازش خوشم بیاد!به نظرتون من مشکل دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بعضیام بهم میگن تو از محیط جدیدی که داری میری داخلش میترسی به خاطر همینه!به نظرتون این حرف درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 اسفند 93 [ 02:11]
    سطح
    22
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 82
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    100

تشکرشده 352 در 135 پست

Array
    ای بوک و ... هم هس ،اونارو بریز تو گوشیت که وقتای بیکاریت بخونی. باشگاه دوس نداری بری؟ یا یه کلاس زبانی چیزی تا بیکاری بری .

بی خیال روابط دوستی بشو ،الان آدم درست حسابی کمه واقعا، تو محیط کار بری حتما برات خواستگار پیدا میشه ، ولی هدفت پیشرفت و ارتقا تو شغلت باشه ، خیلی خداروشکر کن که کاری پیدا کردی .

7. 3 کاربر از پست مفید سپیده ی تاریک تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 22 شهریور 93), Nilofar mordab (شنبه 22 شهریور 93), نسیم22 (شنبه 22 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 02 دی 93 [ 01:58]
    سطح
    39
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 74
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    555

تشکرشده 496 در 196 پست

Array
    سلام نسیم جان دلت هوایی شده دلت هیجان میخاد من از حرفات اینو فهمیدم. ببین عزیزم تو همه تلاشت این بوده که به این نقطه برسی و الان رسیدی و به هدف اصلیت دست یافتی از طرفی هم میخای وارد یه محیط جدید بشی همیشه ذهنت تا اینجا رو برات خواسته )برم سرکار( و الان به اوج خواستت رسوندتت و بنظرت برنامه دیگه ای نداری ولی اینطور نیست این ذهنیت شماست حالا بشین یه گوشه یه کاغذ قلم بردار و شروع کن به نوشتن خواسته هات ببین از زندگیت چی میخای ببین دوست داری به کجا برسی همون نقطه رو مدنظر بگیر و برنامه ریزی کن قدم اول رو برداشتی تو این مدتی که بیکاری و بقول خودت بلاتکلیف تعیین زمان برای شروع کارت هستی میتونی ذهنتو آماده کنی و برای خودت ذهنیت بسازی شرایط کاری محیط کاری با این کارو حقوقش میخای چکارکنی درکنار کارت میخای چکارکنی چی میخای میخای به چی برسی .
    فکرمیکنم عادت کردی که همیشه تلاش کنی تا به یه چیز برسی و تلاشت برا کار پیدا کرن بوده و الان که پیدا کردی.ذهنت عادت به این حالت سکون نداره و میخاد درگیرباشه میخاد تلاش کنه میخاد به عادت همیشگیش ادامه بده و بازم برسه به اوج قله . پس اول تو قله رو تو ذهنت بساز تا ذهنت به آرامش قبلیت برسه و به روال عادی برگرده بعدهم میتونی طبق توصیه دوستمون خودتو توو این مدت سرگرم کنی ببین چی عشقت میکشه به هرکارو چیزی که دوست داری خودتو سرگرم کن و مقدمات شروع کارتو بچین امیدوارم مفهوم حرفمو رسونده باشم خودتو دوست داشته باش و به آرامش خودت فکرکن موفق باشی.

- - - Updated - - -

سلام نسیم جان دلت هوایی شده دلت هیجان میخاد من از حرفات اینو فهمیدم. ببین عزیزم تو همه تلاشت این بوده که به این نقطه برسی و الان رسیدی و به هدف اصلیت دست یافتی از طرفی هم میخای وارد یه محیط جدید بشی همیشه ذهنت تا اینجا رو برات خواسته )برم سرکار( و الان به اوج خواستت رسوندتت و بنظرت برنامه دیگه ای نداری ولی اینطور نیست این ذهنیت شماست حالا بشین یه گوشه یه کاغذ قلم بردار و شروع کن به نوشتن خواسته هات ببین از زندگیت چی میخای ببین دوست داری به کجا برسی همون نقطه رو مدنظر بگیر و برنامه ریزی کن قدم اول رو برداشتی تو این مدتی که بیکاری و بقول خودت بلاتکلیف تعیین زمان برای شروع کارت هستی میتونی ذهنتو آماده کنی و برای خودت ذهنیت بسازی شرایط کاری محیط کاری با این کارو حقوقش میخای چکارکنی درکنار کارت میخای چکارکنی چی میخای میخای به چی برسی .
    فکرمیکنم عادت کردی که همیشه تلاش کنی تا به یه چیز برسی و تلاشت برا کار پیدا کرن بوده و الان که پیدا کردی.ذهنت عادت به این حالت سکون نداره و میخاد درگیرباشه میخاد تلاش کنه میخاد به عادت همیشگیش ادامه بده و بازم برسه به اوج قله . پس اول تو قله رو تو ذهنت بساز تا ذهنت به آرامش قبلیت برسه و به روال عادی برگرده بعدهم میتونی طبق توصیه دوستمون خودتو توو این مدت سرگرم کنی ببین چی عشقت میکشه به هرکارو چیزی که دوست داری خودتو سرگرم کن و مقدمات شروع کارتو بچین امیدوارم مفهوم حرفمو رسونده باشم خودتو دوست داشته باش و به آرامش خودت فکرکن موفق باشی.
    زندگی زیباست ای زیبا پسند

9. 4 کاربر از پست مفید Nilofar mordab تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 22 شهریور 93), shamc (شنبه 22 شهریور 93), The Green (شنبه 22 شهریور 93), نسیم22 (شنبه 22 شهریور 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو

پیشنهاد های دوستان خوب بود.ولی با اجازه آقا درسته ما بازاری هستیم و کارمند نیستیم ولی خلاصه داماد کارمند که داریم
    یه پیشنهاد البته این نظر منه احتمالا سر کار بری بجز هفته اول بقیش وقت آزاد داری و انرژی خوب سعی کن دنبال یه کلاس ورزشی باشی چون توی محیط کار مشغله و زیاده و یکم استرس بهت دست میده اینجوری هم همیشه سرحالی و هم با ورزش کردن اعتماد بنفست و کاراییت بیشتر میشه دوست های جدید پیدا میکنی و باعث میشه بهتر بتوانید استرس کاری غلبه کنی.

پیشنهاد دوم:چنتا از دخترهای تالا شاغل هستند مثل شما خوب یه تایپیک بزن در مورد محیط شغلی سوال کن تجربه بدست بیاری از دوستان بصورت رایگان خیلی بهتره که بخاطر بدست آوردنش بها پرداخت کنی حتما اینکار را انجام بده.بعدها وقتی رفتید سر شغلتان بهتر متوجه میشی چقدر تفاوت داری با فردی که تازه شروع به کار کرده با شمایی که از تجربه دوستان استفاده کردید
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

11. 3 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

Nilofar mordab (شنبه 22 شهریور 93), shamc (شنبه 22 شهریور 93), نسیم22 (شنبه 22 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 خرداد 94 [ 10:57]
    سطح
    28
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 20
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    380

تشکرشده 105 در 43 پست

Array
    سلام نسیم جون
    مرسی برا اومدنت تو تاپیکم نظره ارزشمندت و کلن همدریدیت
    من الان تو شرایطی هستم ک برایه ساده ترین مسائلم نمیتونم راه حل ارائه بدم چون خودم تو اووج بلا تکلیفی قرار دارم و عقایدمم به بلاتکلیفی رسیدم
    به نظره من اسون ترین کارو دلچسب ترین کار تو این مدت عضو شدن تو یه سایته کامپیوتری و مطالعه و بحث در مورد مسائل کامپیوتریه منم رشتم کامپیوتره رشته بی نظیریه هم اسونه وقت گیر نیس اراده هم نمیخاد فقط یه سرگرمیه مطابق با علاقته
    بعد یه کلاس ورزشی برو حتمن عاالی تو روحیه ادم تاثیر داره
    بعد این اصلم هس اینکه تا کاریو شروع نکنی انجام نمیشه مثلن حوصله نداری کتاباتو بریزی از نو جمع کنی بریز بعد مجبور میشی جمع کنی و به مرور این حسه "حسش نیس" کلن از بین میره من خودم تست کردم اینو از ساده ترین کارا شروع کن بعد از نظره ظاهریم بیکاری تو خونه به خودت برس بزار روحیه بگیری لباست ارایش موهات و.....(در حد سلیقه و علایقو اعتقادات)
    به نظره من از خودت انتظار زیاد نداشته باش خوب یروز هیچ کاریم نکنی خب نکردی کلی بیکاری دلچسبه :)

13. 3 کاربر از پست مفید SHahr-Zad تشکرکرده اند .

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 مرداد 00 [ 11:12]
    سطح
    59
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    487

تشکرشده 433 در 149 پست

Array
    سلام
    خوشحالم که به این زودی به کار خیلی خوب پیدا کردی.. منم کامپیوتر خوندم ولی پدرم درومد یه کار دولتی خوب پیدا کردم تقریبا 3 سال اینورونور دنبال کار بودم.. خوشحالم که به زودی داری استخدام میشی .. تبریک

مطمئنم خانوادتم خیلی خوشحال هستن.
    اگه قراره برای ارشد بخونی الان تا شروع به کار کنی وقتت ازادتر هست برای خوندن دروس... یعنی الام که فعلا نمیری سرکار و خیالت هم ازین بابت راحته( یعنی دغدغه کار نداری) میتونی استارتش رو بزنی بعدا که سرکار هم رفتی میتونی بعد اط ظهرها هم ادامه بدی .. چون ارشد برای کارتون هم میتونه خوب باشه و ارتقاؤ بگیری!

15. کاربر روبرو از پست مفید خیال تو تشکرکرده است .

نسیم22 (شنبه 22 شهریور 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    43

تشکرشده 30 در 17 پست

Array
    خیلی ممنون از نظراتتون ، استفاده کردم
    مشکل من اینه که نمیتونم از خونه بیرون برم چون ما تو روستا زندگی میکنیم و اگه من بخوام هر روز برای کلاس زبان یا باشگاه رفتن از خونه برم بیرون بار مالی زیادی رو به خانوادم تحمیل میکنم و خوب نمیتونم دیگه!
    آقای خاله قزی خیلی خوشهال شدم برام پیام گذاشتین تو این چند وقته که نظراتتونو تو تالار میخونم واقعا منطقی و بی نقص و به دور از تعصب نظر میدین ، واقعا ممنون که برام نظر گذاشتین
    با این جملتونم خیلی حال کردم
    سلام بانو
    خیلی قشنگه به آدم عزت نفس میده
    خوش به حال خواهراتون بهشون غبطه خوردم.
    سپیده تاریک عزیز ممنون که بازم به تایپیکم اومدی واقعا بهم انرژی دادی .
    نیلوفر مرداب خیلی متشکرم بابت نظرت خیلی کاربردی و خوب بود آره واقعا هوایی شدم ، سعی میکنم تو این مدت کارایی رو بکنم که شاید تو این چند ساله به خاطر درسام نتونستم بهشون برسم .
    شهرزاد جان منم مثل توام با این تفاوت که تو به اجبار فرهنگ خانوادت نمیتونی از خونه بری بیرون و من به خاطر شرایط مالی و مکانی خانوادم پس تو اینم با هم تفاهم داریم ،
    در مورد رشتمونم واقعا باهات موافقم ، پیشنهادت خیلی خوب بود ، اصلا بهش فکر نکرده بودم ، مرسی
    خیال تو ، آره من خیلی خوش شانسی آوردم البته دعای مادر و پدرم باعثش بوده ، پدر مادرمم آره خیلی خوشهالن ، همه به پدرم تبریک میگن نمیدونی چشاش چه برقی میزنه وقتی بهش تبریک میگن
    برای ارشد هنوز تصمیم نگرفتم ، به نظرت بخونم ؟آخه شهرای اطراف ما اصلا ارشد رشته ما رو نمیگیرن چون باید برم سر کارم مطمئنا نمیتونم برم سر کلاس ،خیلیم به ارشد گرفتن تو این رشته معتقد نیستم به نظرم رشتمون خیلی مهارتیه اصلا ربطی به تحصیلات اکادمیک نداره
    بازم ازت ممنونم
    دوباره از همتون تشکر میکنم سعی میکنم چیزایی که گفتین و به کار ببندم.

17. 2 کاربر از پست مفید نسیم22 تشکرکرده اند .

SHahr-Zad (دوشنبه 27 بهمن 93), سپیده ی تاریک (یکشنبه 23 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 خرداد 94 [ 10:57]
    سطح
    28
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 20
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    380

تشکرشده 105 در 43 پست

Array
    نسیم جون من برا ورزش و رفتن ب کلاسو اینا مشکل داشتم بعد کلیم علاقه داشتم گشتم تو نت ی اموزشه دوره ای ورزش دانلود کردم با برنامه روزانش پیش رفتم اول ایروبیک بعدن پلاتز خیلیم عالی بود
    دوس داشتی بش فک کن هیچی مثه ورزش ذهنو اروم نمیکنه انرژیه مثبتم زیاد میده ب ادم ایشالا ک همیشه موفق باشی دوست من

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)