به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 74
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 06 تیر 94 [ 23:22]
    سطح
    17
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 15
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    51

تشکرشده 43 در 17 پست

Array

من قیافه‌ام معمولیه. با شرایط فعلی جامعه، تکلیف افرادی که خوشگل نیستند چیه؟

سلام به همه.
    من سوالی داشتم که برای خودم جوابی هم دارم ولی دلم میخواد درستی نگرشم رو برای خودم اثبات کنم . حالا سوالمو میپرسم...من در اطرافم که خوب دقت میکنم میبینم افرادی که زیباتر هستند اکثرا در بین مردم از شأن و منزلت خوبی برخوردارند مثلا خیلی مودبانه تر و با توجه بیشتری باهاشون برخورد میشه و در مقابل افرادی که قیافه ندارند دربرابرشون همچین برخوردی عده ی قابل توجهی از افراد ندارند...مثلا یه موردش همین مسأله خواستگاری هست که دخترانی که زیبارو هستند خواستگار بیشتری دارند و بیشتر مورد توجه هستند که البته این یک مورد هست و درسایر موارد مثلا به هنگام حضور در اجتماع حرف اونها مورد توجه و احترام قرار میگیره ولی حرف گروه مقابل اونا نه.آخه چرا؟این سوالی هست که مدتیه برام پیش اومده چون به یقین رسیدم که افراد خوشگل بیشتر مورد احترام هستند و دلم میخواد که بپرسم از شما چرا؟پس چاره ی کار افرادی که خوشگل نیستند چیه؟لطفا شعار ندید که میتونند به صورت های دیگه خودشونو تو اجتماع مطرح کنند مثلا استعدادهاشون رو بروز بدن و این حرفا چون بنده خودم مشابه همین حرف رو به فردی اتفاقا در همین سایت زدم ولی حالا میفهمم که دروغه ، دروغ محضه.تاخوشگل نباشی رسیدن به ایده آل هات در زندگی برات با مانع هست مثلا در امر ازدواج و مطرح شدن در اجتماع و غیره.من دنبال شعار نیستم میخوام راه حل بدید . من خودم قیافم معمولیه ولی دلم میخواد همیشه بهترین باشم دلم میخواد خوشگل به معنای واقعی باشم باشرایطی که الآن در جامعه وجود داره و افکار خیلیا،یعنی انقدر رو این موضوع متمرکز و حساس شدم که باگذشتم زمین تاآسمون در این امر تفاوت دارم مثلا کلی دقت میکنم که قیافم حالا چطوریه میرم بیرون این چادر بهم میاد اون روسری بهم نمیادو کلی ازاین جور وسواسا.(لطفا فقط راه حل بدید).
    ویرایش توسط مسافر زمان : جمعه 21 شهریور 93 در ساعت 10:45 دلیل: اصلاح عنوان

2. 3 کاربر از پست مفید *shamim* تشکرکرده اند .

meinoush (پنجشنبه 20 شهریور 93), پونیو (پنجشنبه 20 شهریور 93), تیام (پنجشنبه 20 شهریور 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    به نظر سوالتون بیشتر نظرسنجی میاد عنوانشو عوض کنین و سوالتونو مربوط به خودتون مطرح کنین

بله زیبایی ظاهر مهمه. یه ثروته یه سرمایه است . یه عده خدادادی دارنش. یه عده با ارایش و لباسای مناسب به دستش میارن یه عده عمل هایی می کنن مثلا بینی برای اصلاح که باید پیش دکتر خوب برن وگرنه بدتر میشن .

استعدادها مختلفن. بله شما می تونین استعدادهای دیگه اتون رو نشون بدین. هر استعدادی یه سرمایه است. زیبایی هم یکیشه. فرقش اینه که زیبایی چهره رو همه سریع تو چند ثانیه می تونن ببینن و نیاز نیست صاحبش نشونش بده اما بقیه ی استعدادها رو نیاز هست که ادم به نحوی نشون بده.
    کسی که اطلاعات خوبی داره در زمینه های مختلف و می تونه بحث و گفتگو کنه یه استعداد یه قابلیت مهم داره. کسی که متخصصه در رشته ی خودش یه سرمایه مهم داره. کسی که تجارتو بلده یه سرمایه مهم داره کسی که روابط عمومیش خوبه یه سرمایه مهم داره و .... کسی هم که زیبایی چهره داره هم یه سرمایه مهم داره.

تا حد ممکن ظاهرتونو رسیدگی کنین. لباس هایی بپوشین که بهتون بیاد ارایش ملایم مناسب بکنین
    خودتونو دوست داشته باشین و این باعث میشه رضایت داشته باشین و همین باعث میشه که دیگران جذب شما بشن
    بقیه قابلیت هاتونو بشناسین و پرورششون بدین

موفق باشید

4. 4 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

*shamim* (پنجشنبه 20 شهریور 93), پونیو (پنجشنبه 20 شهریور 93), برسرک (دوشنبه 24 شهریور 93), تیام (پنجشنبه 20 شهریور 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 06 تیر 94 [ 23:22]
    سطح
    17
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 15
    دستاوردها:
    تشکرها
    51

تشکرشده 43 در 17 پست

Array
    شمامیگید آرایش کنم؟
    بله من اگه آرایش کنم واقعا خوشگل میشم شایدم خیلی خوشگل بشم ولی فردای قیامت کی میخواد جواب خدارو بده؟هان؟من اگه میگم خوشگل به معنای واقعی یعنی بدون آرایش و قرتی بلاگیری.آرایش چهره خیلیا رو میکشه بالا . البته من کرم میزنم ناگفته نمونه.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 15 آذر 93 [ 21:23]
    سطح
    14
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocial3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    به نظر من اونی که خوشگله اعتماد به نفسش بالاتره . به هر حال همه از زیبایی خوششون میاد و به کسی که خوب این زیبایی رو داشته باشه اهمیت بیشتری میدن اما این اعتماد به

نفسه که در نهایت جایگاه یه آدمو تو اجتماع نشون میده اعتماد به نفس داشته باش ولی از ظاهر معمولی باش . در مورد خواستگار .... صد درصد تو راست میگی و باهات موافقم

به نظر من کسی که خوشگله به خودش میرسه که خوشگله !!! حتی اگه یکی ذاتا خوشگل باشه ولی به خودش نرسه خوب ....

به هر حال خوب کاری میکنی به خودت میرسی و از این به بعد بیشتر برس منم چیزی رو که تو دیدی رو کاملا قبول دارم. دقیقا اینجوریه.

مثل اینکه پستم با شما یکی شد.

7. 2 کاربر از پست مفید تیام تشکرکرده اند .

*shamim* (پنجشنبه 20 شهریور 93), پونیو (پنجشنبه 20 شهریور 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام شمیم جان
    من شعار نمی دم. فقط برات مثال می زنم خودت قضاوت کن.

تو تلویزیون تا حالا یه هنر پیشه را دیدی وقتی داره یه نقش منفی بازی می کنه چقدر ازش بدت میاد و حتی اون موقع قیافش را اصلا دوست نداری. شده؟
    بعد همون هنرپیشه یه نقش مهربون بازی می کنه قیافش برات چندین برابر زیبا ترمیشه. درسته؟

حالا ممکنه بخوای به من بگی مساله سیرت را می خوام مطرح کنم.
    بله خب. به نظر من سیرت آدم تو معصوم شدن چهره و بانمک شدنش خیلی نقش داره. شما یه مدت قرآن بخونی می بینی خیلی ها بهت می گن چهرت نورانی شده.(البته طبیعتا نه به نیت چهره. با نیت خالص و فهمیدن آیات.. وگرنه که تاثیر نداره اصلا)

اما خب این ها هنرپیشه هستند. دارند نقش بازی می کنند. پس از روی سیرت خودشون اون کارها را انجام نمی دن. پس چرا این قدر تاثیر عمیق می ذارن؟
    من نظرات شخصیم را می گم و ممکنه اشتباه باشه:
    1) هنرپیشه ای تاثیر بهتر می ذاره در اون حد که شما کامل باورتون میشه و حتی اون موقع از شخصیتش متنفر می شید و یا عاشق شخصیتش می شید که نقش خودش را بیشتر باور کرده باشه. یعنی تو نقش خودش بره.

2) اون حسی که هنرپیشه به شما توسط حرکاتش منتقل می کنه...

من می گم وقتی آدم خودش را قبول داشته باشه، شخصیتش را قبول داشته باشه، رفتارهای زیبا داشته باشه و یک دل و یک رو باشه مطمئنا به دل همه می شینه!

اتفاقا این چیزی که شما می گید را من درسته دیدم ولی برعکسش را هم خیلی دیدم.
    دوستان خیلی موفقی دارم (در حد ابتکارات و...) که اصلا قیافه ندارند... اما این قدر موفق هستند و این قدر همه به آنها نیاز دارند که همیشه مورد احترام هستند.
    خود شما استادی نداشتی که مثلا خیلی پیر باشه، کچل باشه ، شکم داشته باشه، قدش هم کوتاه باشه ولی این قدر بااخلق باشه و خوب درس بده و به بچه ها هم خوب نمره بده البته:) بعد همه کلاس دوستش داشته باشن؟
    ما داشتیم.

من دوستی دارم که عکسش را خالی ببینی زیاد جالب نیست(از معمولی یه ذره پایین تر).اما واقعا می گم خیلی خیلی دوستش دارم. همه دوستش دارند!
    تو مدرسمون همیشه نفر اول بود. دریغ از یک ذره غرور... به همه کمک می کرد... بدون یه ذره ریا...
    رتبه دو رقمی آورد و بهترین رشته قبول شد. می خواد تخصص بگیره... از نظر علمی بهت بگم چقدر بالاست باورت نمیشه.
    ازدواج هم کرد... یعنی به نظر من بهترین ازدواج را کرد و مطمئنم به خاطر قلب پاکش و نیت خیرش خوشبخت میشه.
    اینم بگم بعد مدتی که باهاش آشنا شدم این قدر خوب بود که قیافش از نظر من زیبا محسوب می شد.رفتار زیباش لحن زیباش و و و ... بدون یه ذره دروغ دارم بهت می گم.

اینم تجربه من بود.موفق باشی

اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

9. 10 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

*shamim* (پنجشنبه 20 شهریور 93), Amir_23 (پنجشنبه 20 شهریور 93), mohammad6599 (جمعه 21 شهریور 93), pasta (پنجشنبه 20 شهریور 93), shamc (پنجشنبه 20 شهریور 93), هوایی (پنجشنبه 20 شهریور 93), باران13 (پنجشنبه 20 شهریور 93), برسرک (دوشنبه 24 شهریور 93), تیام (پنجشنبه 20 شهریور 93), صبا_2009 (شنبه 22 شهریور 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام شمیم جان اینجا مگه قسمت مقالات نیست؟!
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 02 اردیبهشت 03 [ 09:51]
    سطح
    63
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    597

تشکرشده 274 در 108 پست

Array
    این جمله که
    خوشگل باش هیچی نباش
    یه تفکر اشتباهه که بین دخترا باب شده. یا اینکه
    منو بکش خوشکلم کن
    کاملا اشتباهه.

دو جور زندگی داریم زندگی مادی بدون معنویات و - زندگی همراه با مادیات و معنویات. در زندگی فقط مادی فقط برای مدتی این خوشگلی میتونه کار ساز باشه. و در زندگی معنوی تاثیر زیبایی یا عدم اون جزء مسائل پیش پا افتاده به حساب میاد.

همیشه چیزی که در ظاهر به نظر میاد بیانگر حقیقت نیست. حقیقت در باطن نهفته هست.
    موفقیت افراد زیبا، چیزیه در ظاهره که میبینید و در باطن این افراد شاید اصلا موفق نباشن.

مسائل زیر رو مد نظر داشته باشید:

1- زیبایی یکی از ده ها خصوصیت برای خوشبختیه یه دختره و صرفا مهمترین نیست.

2- برای آقایون سو استفاده گر و برای گرمی مجلس زیبایی ملاکه خوبیه اما برای زندگی اصلا اینطور ملاک شدیدی نیست.

3- زیبایی در نگاه افراد مختلف فرق داره. در نگاه یه آقا زیبایی با نگاه یه آقای دیگه و یا نگاه خانم ها گاهی فرق داره.

4- شاید اون چیزی که باعث موفق بودن بعضی افراد میشه زیبایی اونها نباشه و بلکه اعتماد بنفس اونها ( بخاطر زیبایی یا شخصیت اونها ) باشه

5- بعضیا اونی رو که دوست دارن زیبا میبینن و بعضیا اونی که زیباست رو دوست دارن. شما کدام رو میپسندید؟

6- خانمهای زیبایی رو دیدم که مشکلات فراوانی داشتند و به همه نگفتن. یکی از حرفهای اساسی اونا این بود که کاش زیبا نبودم و کسی که میومد سمت من مطمئن بودم بخاطر خودمه نه زیبایی من. وقتی زیبام همه بهم ابراز احساسات عمیق میکنن اما بعد از مدتی میفهمم همش دروغ بوده و زیبایی و جاذبه من باعث شده اون آقا اون حرفو بزنه و بعد از مدتی ( یک روز یا چند سال ) پشیمون شده.

7- همه میدونن که زیبایی ماندنی نیست. بنابراین اون آقایونی که زیبایی براشون ملاک اول و مهمه باید بدونن بعد از مدتی که زیبایی همسرشون محو میشه احساس شکست و فقدان پیدا میکنن.

8- زیبایی میتونه آفت هایی رو هم با خودش بیاره. اینو همه میدونن.

9- زیبایی در دنیای معنا گرا هیچ جایی نداره

10-هر کس تو یه زمینه ای خدا بهش لطف کرده. یکی زیباست و در مواقعی آفتهایی رو برای خودش ممکنه به بار بیاره و یکی زیبا نیست اما عقل و قدرت تحلیل مسائل رو داره. بنابراین همه افراد برابرند.

11- اگر کسی یا جمعی قراره بخاطر زیبایی شما با شما رفتار بهتر یا ( عشق ) داشته باشند بهتره که نداشته باشند. مهم اونه که بخاطر شخصیت شما و خود شما با شما خوبه.

12- حتی اگه اونایی که زیبان بفهمن که همه اینا برای زیبایی شون هست نه برای خودشون، حالشون از این دنیا بهم میخوره.

13- برای یک پسر، زیبایی بعد از رابطه جنسی یا بعد از یه مدت کاملا عادی بنظر نمیاد.

14- من یه پسرم و زیبایی در انتخاب من آخرین و کم اهمیت ترین ملاکه.

15- دوست دارید زیبا باشید؟ در نگاه چه کسی؟ در نگاه افراد ظاهر پرست یا در نگاه افراد درست کردار یا در نگاه خدا؟

16- آدمایی که در زندگیشون به معنویات و انسانیت بهای زیادی میدن، اگر شما زیبا نباشید به شما خرده نمیگیرن.

17- از کجا میدونید زیبا نیستید؟ همه زیبان اما سلیقه ها فرق داره. مهم اینه برای اونی که باید زیبا باشید. در ضمن زیبایی میتونه در رفتار هم باشه
    ویرایش توسط Quality : پنجشنبه 20 شهریور 93 در ساعت 14:06

12. 9 کاربر از پست مفید Quality تشکرکرده اند .

*shamim* (پنجشنبه 20 شهریور 93), 3zar (شنبه 31 مرداد 94), dosty (پنجشنبه 20 شهریور 93), nafiseh joon (پنجشنبه 27 شهریور 93), shamc (پنجشنبه 20 شهریور 93), پونیو (پنجشنبه 20 شهریور 93), مصباح الهدی (پنجشنبه 20 شهریور 93), بارانا (پنجشنبه 20 شهریور 93), تیام (پنجشنبه 20 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 دی 97 [ 00:50]
    سطح
    84
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 175
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,385

تشکرشده 1,898 در 451 پست

Array
    سلام عزیزم. من درست متوجه نشدم نظر سنجی هست یا راهنمایی برای جذابیت.

به نظر من نه فقط زیبایی ،بلکه ثروت، شهرت، قدرت، کلاس اجتماعی این احترام ظاهری رو به وجود میاره، حتی اگر فرد از نظر شخص منفور باشه. فکر میکنم دلیلش نگرانی از نحوه ی سنجیده شدن از دیدگاه اون فرده. یعنی آدم به خودش رجوع میکنه. مثلا اگر فردی کلاس اجتماعیش بالا باشه، مهمون باشه، میزبان معذبه که هرچی بهتره بذاره جلوش، اگر خودش هم با دست غذا میخورده، اینبار با قاشق چنگال میخوره، هر لقمه رو 300 بار میجوه، و بعد هر لقمه دور دهانشو با دستمال پاک میکنه، چون فکر میکنه جلو اون افراد ممکنه شان خودشو از دست بده یا به عبارتی جلوش زشت باشه. یا اگه شخصی زیباست و با طنازی صحبت میکنه و قدماتش متراتب و متواتره، آدم ناخودآگاه جلوش لهجه بالا شهر پیدا میکنه ، حرکاتش ظریف میشه. یا سعی میکنه دفعات بعد بیشتر به خودش برسه.

اما در مورد زیبایی، این رو نمیشه انکار کرد که هم زیبایی، هم خوش پوشی و خوشبویی سهم قابل توجهیی در جذب اطرافیان مخصوصا در نگاه اول دارند. گواهش اقتصاد جهانه که بر پایه ی پوشاک و لوازم آرایشی و عطر و ادکلن میچرخه. این عجیب نیست، همه انسان ها زیبایی رو دوست دارند.

ولی همون شخص زیبا و خوشتیپ، اگر زیاد جلوت من من کنه و کلاس بیاد، دور بعد از دور که میاد تو دلت میگی : وااااای، دوباره اومد کلاس بذاره! حتی اگر ظاهرا احترامشو نگه داری. چون یه جای اخلاقش تو ذوق میزنه، دوست داری یجوری دست به سرش کنی.

اما احترام حقیقی رو اخلاق، متانت و مرتب بودن ایجاد میکنه. اگر احترام بذاری احترامتو میذارن، اگر با آرامش و با حوصله رفتار کنی، با حوصله باهات رفتار میکنند، اگر مرتب باشی و شلخته نباشی، بهت اعتبار میدن و روت حساب باز میکنن. احترام زمانی ارزش داره که وقتی فردی به یادت هم میوفته، توی ذهنش تو رو محترم و قابل تقدیر و ستایش بدونه. به حال اون که جلوش خم و راست میشن و پشت سرش کلی حرفه، واقعا باید تاسف خورد. احترام نباید ساختگی باشه. نباید تو رودربایستی قرار دادن اطرافیان باشه.

من نمیپذیرم خوشگل باش هیچی نباش، اما موافقم با اینکه هم آراسته باش، (اتو کشیده و تمیز باش) هم اصیل، با وقار و متین باش.
    تنها نفس خداست که اگر بر گل دمیده شود انسان می آفریند.
    ویرایش توسط عشق آفرین : پنجشنبه 20 شهریور 93 در ساعت 15:23

14. 5 کاربر از پست مفید عشق آفرین تشکرکرده اند .

*shamim* (پنجشنبه 20 شهریور 93), shamc (پنجشنبه 20 شهریور 93), پونیو (پنجشنبه 20 شهریور 93), مصباح الهدی (پنجشنبه 20 شهریور 93), تیام (پنجشنبه 20 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 اسفند 93 [ 02:11]
    سطح
    22
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 82
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    100

تشکرشده 352 در 135 پست

Array
    من یه همکلاس داشتم چادری بود ولی زیر چادرش از مانتوها و روسریهای رنگی خیلی زیبایی استفاده میکرد ،همیشه تمیز و مرتب بود ، و با وجودی که ذره ای آرایش نداشت و قیافش از معمولی پایینتر بود همیشه قیافش به نظرم دلچسب بود ، باطن و سیرت پاکی داشت ،اینکه میگی به باطن ربطی نداره اشتباهه به نظرم.
    حالا منظورم چیه؟! اینکه مثه اون همکلاسم میتونی با پوشیدن لباسای شیک و رنگی تو چشم باشی ، صرفا آرایش مهم نیس
    ویرایش توسط سپیده ی تاریک : پنجشنبه 20 شهریور 93 در ساعت 15:46

16. 2 کاربر از پست مفید سپیده ی تاریک تشکرکرده اند .

nafiseh joon (پنجشنبه 27 شهریور 93), تیام (پنجشنبه 20 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 19 مرداد 98 [ 22:19]
    سطح
    53
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    29

تشکرشده 187 در 78 پست

Array
    زیبایی ،ظاهر و چهره اصلا یک ارزش محسوب نمیشه. چراکه در طول زمان و پیر شدن به شدت افت می کنه یا در اثر یک سانحه ممکن هستش زیبایی از بین بره.

افراد با ویژگی های زیر قابل احترام و ستایش هستند:

- داشتن دانش و تخصص
    - داشتن مقام و شخصیت
    - ثروتی که خودشون با زحمت بدست اوردند
    - داشتن پشتکار ، تلاش ، اخلاق خوب

-----------------------------------------------------

ضمنا پسر های عاقل و منطقی برای ازدواج معیار های مهم دیگه رو بررسی می کنند و ظاهر و چهره خانم براشون اهمیت کمی داره و شاید به عنوان معیار اخر بررسی بشه.

امیدوارم یک روزی برسه خیلی کمتر این جملات شنیده و دیده بشه:
    -"فلانی رو رد می کنم چون صرفا چهره اش به دلم نمی شینه"
    -" به زیبایی دختر توجه می کنن نه ویژگی های دیگه اش"
    -"دیگران راجع به ظاهر دوتا مون چی فکر میکنن و میگن"

18. 4 کاربر از پست مفید amirmahmood تشکرکرده اند .

*shamim* (پنجشنبه 20 شهریور 93), پونیو (پنجشنبه 20 شهریور 93), مصباح الهدی (پنجشنبه 20 شهریور 93), تیام (پنجشنبه 20 شهریور 93)

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)