به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 21 شهریور 93 [ 15:00]
    سطح
    1
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 32
    Overall activity: 0%
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

6 عشق و، تفاوت سن 15 یا زندگی منطقی و بی جاذبه؟! محتاج کمک کسانی ام که تجربه کردند.

26 ساله هستم. خاستگاری 41 ساله دارم که از طریق اینترنت و امر عکاسی که یکی از کارهای لذت بخش زندگیم هست با ایشون اشنا شدم و هنوز حضورا موفق به دیدنشون نشدم اما نسبت به صحت حرفها و ابراز علاقه ایشون به خودم صد در صد اطمینان دارم. البته از طریق وب زیادمیبینیم همدیگرو. ایشون در حال گرفتن اقامت سوئد هستن و اگر مطلع باشید 4 سال زمان میخواد و الان دو سال ازین موضوع گذشته و این اقا خیلی از من خواهش میکنه که منتظرش بمونم و اطمینان داشته باشم برای خوشبختیم حاضره هر کاری بکنه. یه ازدواج ناموفق داشته. دلیل جداییش رو سرد بودن همسرشون در سکس و نبود گذشت و بخشش و حالا یه سری چیزای کم اهمیت تر از این دو مورد گفتن. من خودم اینجا کارمند رسمی هستم. و از نظر ظاهری مشکلی ندارم. یعنی مشکلی تو شرایطم ندارم.. تحقیق زیاد کردم درباره اینطور ازدواج ها اما قادر به تصمیم گیری نیستم اگرچه دوستش دارم. چون فوق العاده با محبت و مهربونه.. و به قول خودش با من نسبت به همسر قبلیش روابط عاطفی خیلی خوبی برقرار کرده. مادرم و برادرم ازین موصوع اطلاع دارن. از طرف اون هم تقریبا همه خانوادش در جریانن.میخاستم با خانوم قبلیش صحبت کنم تا دلیل جدایی رو متوجه بشم اما این اقا گفت چون ما خاطرات خوبی با هم نداشتیم صد درصد همسر قبلی من درباره من خوب نمیگه و حتی ممکنه قضیه رو بدتر از اون چیزی که بوده جلوه بده و کارت درست نیست و بیشتر به این دقت کن که من. با تو چه رفتاری دارم. دیدم راست میگه. پشیمون شدم. از نظر جنسی من فوق العاده گرمم و ایشون هم ظاهرا خیلی گرمه... اما من نمیتونم فعلا و تو واقعیت اینو با ایشون تجربه کنم. قصد دارم منتظرس بمونم و خانوادمو راضی کنم که درسته موقعیت ایشون به من نزدیک نیست اما انسان درستیه. تحصیل کرده ست قصد ورود به دکتری داره .فوق العاده فهمیده و با شخصیته. و من بنا به روحیاتم همیشه با ادم های سن بالا خیلی خوب ارتباط میگرفتم. اختلاف سنی کمتر از پنج رو اصلا قبول ندارم. خودم خیلی احساساتی نیستم و کلا ادم منطقی ام... لطفا منو راهنمایی کنید چون سخت به کمک کسانی که درگیر این زندگی ها هستند و دارن به نوعی تجربش میکنند محتاجم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    سلام،شما هنوز ایشونو ندیدید؟؟مبنای شناختتون فقط بر اساس صحبت های هست که از طریق چت انجام دادید؟؟شما خانوادهاتون هنوز همو از نزدیک ندیدن،به نظرتون احساسی جلو نمیرید؟؟شما اول همو از نزدیک ببینید،خانواده همو ببینید بعد راجع به ازدواج فکر کنید خیلی بهتر و واقع بینانه تر هستش تا به همین منوال بخاید پیش برید

3. کاربر روبرو از پست مفید samanft تشکرکرده است .

فرهنگ 27 (پنجشنبه 20 شهریور 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    عزیزم صحبتت متینه من قبول دارم. اما این ادم سرشناس بوده زمانی که ایران بوده. یه مقدار شناخت از طریق سایت های خبری یا... در موردش دارم. ر مورد صحت صحبت هاش در واقع .ازونجایی که خودمم خیلی دوستش دارم نتونستم تصمیم بگیرم چون احساسم مانعه. البته خودش گفته از جایی که من ایران نیستم میتونم هر زمانی خواستی خانوادمو بفرستم خونتون برای اشنایی بیشتر درسته من ایران نیستم اما این کار بهتر از اینه که فقط خودمون در جریان باشیم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 19 مرداد 98 [ 22:19]
    سطح
    53
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    29

تشکرشده 187 در 78 پست

Array
    همانطور که دوست مون گفتن این ارتباط شما کاملا احساسی هستش.
    ازدواج با ایشون برای شما به نظر من اصلا منطقی نیست. و بهتر هستش ایشون رو کلا فراموش کنید!!

دلایل منطقی:

1- اختلاف سن 15 سال هستش!! اخه چقدر دیگه شما درگیر احساس شدین!!! این اختلاف سن شوخی نداره. یکم دیگه شما کوچکتر بودین حکم دختر ایشون رو داشتین دیگه!! قطعا 15 سال اختلاف سن تو زندگی خودش رو نشان میده. باعث اختلاف در عقاید و تصمیم گیری ها میشه.

2- اشنایی از طریق اینترنت! اینترنت اصلا جای خوبی نیست برای دو نفر که می خوان برای ازدواج با هم اشنا بشن. اصلا به حرف های که تو اینترنت زده میشه توجه نکن. شما وقتی رو در رو با ایشون صحبت کنید خیلی چیز های دیگه رو می فهمید. بعدم شما اصلا خانواده ایشون رو نمی شناسید.

3- بعد هم ایشون تو سن 41 ظاهر خیلی گرم مزاج هستند.این نشان میده که نسبت به مرد های هم سن و سال خودشون از این نظر متفاوت هستن. مشخصه ایشون صرفا برای رفع نیاز جنسی دنبال دختر های خیلی جوان مثل شما هستن. خیلی مواظب خودتون باشید. احتمال داره ایشون اگر شما رو حضوری ملاقات کنند ، بدون عقد و تعهد بخوان اول کار با شما ارتباط نزدیکی داشتن باشن که صدمات دائمی و جبران ناپذیری خواهید خورد.

6. کاربر روبرو از پست مفید amirmahmood تشکرکرده است .

فرهنگ 27 (پنجشنبه 20 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 مرداد 00 [ 11:12]
    سطح
    59
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    تشکرها
    487

تشکرشده 433 در 149 پست

Array
    دوست عزیزم هر چه زودتر کات کنید!
    هیچی اینجا منطقی نیست ..
    اختلاف سنی تون منطقی نیست
    طریقه اشنایی تون منظقی نیست
    روند ادامه اشنایی تون منظقی نیست
    گذشته این آقا نامعلومه ( ضرفا نباید به گفته های ادم ها اعتماد کرد .. اونم در امر مهمی مانند ازدواج)!
    اجساس رو بذار کنارو و رایطه رو هر چه زودتر تمام کن!

8. 2 کاربر از پست مفید خیال تو تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (چهارشنبه 19 شهریور 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 20 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 آبان 95 [ 01:43]
    سطح
    40
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 73
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,507

تشکرشده 858 در 268 پست

حالت من
    Shad
    Array
    مهگل بانو سلام

چه اسم قشنگی داری

اما در مورد این آقا خوب نیست بدبینانه قضاوت کنیم ولــــــــــــــی فقط خدا میدونه الان چند تا دختر همسن شما یا کمتر از شما عاشق و دلباخته ی این مرد معروف و جنتلمن و تحصیلکرده هستن .

عزیزم طرف چند سال داره با یکی زندگی میکنه اون یکی خیلی شیک و مجلسی دورش میزنه،اونوقت شما از یه ارتباط مجازی این اطمینان صد در صد رو پیدا کردی؟

فکر میکنم از این حرف من ناراحت بشی ولی نیتم ناراحت کردنت نیست،اما شما فریب خوردی اونم فریب ظاهر قضیه،15 سال اختلاف سنی رو نا دیده گرفتی،ازدواج سابق این آقا رو نادیده گرفتی در حالی که خودت تا به حال ازدواج نکردی،به ارتباط مجازی که خیلی خوب میشه نقش بازی کرد و پنهان شد دل بستی و میخوای 2 سال عمرت،لحظه به لحظه از وقتی که حکم کیمیا رو برات داره هدر بدی تا ببینی اصلا چنین شخصیتی وجود خارجی داره؟یا سرکارت گذاشته؟یا کی کل راه های ارتباطیشو باهات قطع میکنه ؟

امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری و عاقبت بخیر بشی

10. 2 کاربر از پست مفید asemaneabi222 تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (پنجشنبه 20 شهریور 93), خیال تو (پنجشنبه 20 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 06 خرداد 98 [ 22:58]
    سطح
    63
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    40

تشکرشده 80 در 36 پست

Array
    با سلام // نهایت شناخت شما از ایشون و احساستون در محیط مجازی شکل گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مجازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط 1% درصد احتمال بده بعد از چند سال انتظار چیزی که انتظارش رو میکشیدی درست از آب در نیاد ..... در اینصورت به ضربه بزرگ و آسیبی که خواهی دید فکر کن... اونوقت با کلاهی که سرت رفته و حفره ای که در قلبت ایجاد میشه چیکار میکنی؟؟؟؟ اینم اضافه کنم از نظر من اون احتمالی که گفتم %99 درصده. اون آقا گل، اون آقا ماه، اون آقا با شخصیت، اون آقا ............ اماااااااااااا به درد شما نمیخوره.
    خداوندا! دستم را گرفته اي ... مگذار دستت را رها كنم ...

12. کاربر روبرو از پست مفید winter تشکرکرده است .

خیال تو (پنجشنبه 20 شهریور 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    دوستان عزیزم
    مرسی از نظراتتون و عینک مثبتی که رو چشماتونه.ایشون رو دوست دارم چون فوق العاده صادق هست! من خودم ادمی هستم که قبلا تجربه اختلاف سنی بالا و تجربه کردم و با توجه به روحیاتم این موضوع برام خیلی راحت هضم میشه تا ازدواج با کسی که مثلا 5 سال از من بزرگتره. من وقتی با یه خاستگاری که 37 ساله و یکی دیگه که 32 ساله بود صحبت میکردم انگار داشتم با یه بچه حرف میزدم حالم داشت بد میشد دیگه چه رسد به اونایی که زیر سی سال سن داشتن که اصلا نمیتونستم به چشم تکیه گاه نگاهشون کنم. مردونگی رو نمیدیدم توشون.چون روحیاتم سازگار نمیشد باهاشون. ازدواج اینترنتی صرفا بد نیست. نمونه هاشو دیدم حتی تو اقوام که بعد چند سال به بن بست نرسیده و خوشبختن. خوشبخت تر کسانی که معقولانه از نگاه مردم ازواج کردند. باید دید طرف چطور آدمیه. اینترنت تنها یه راه برای اشناییه. مثل خاستگاری.خیابون. معرفی آشنا.... مهم ذات عملیه که داره اتفاق میفته. ماها باید ذاتمون نیتمون درست باشه.
    در مورد گرم مزاج بودنش خب هستند مردایی که خیلی خیلی نسبت به هم سالانشون گرم مزاج ترند.احساس دلبستگی و عشق تو هر سنی تمایل ایجاد میکنه. من پیر مردهایی دیدم که هنوزم در پی ارضا کردن نیازهاشون هستند. چیز عجیبی نیست!!! به نظرم مردها اکثرا تو هر سنی توانایی اینکارو دارن. تو هر سنی.....

بچه ها حوصله ج دادن به تک تکنون رو ندارم ببخشید
    من خواستم کسانی کمکم کنند که در حال تجربه ازدواج با اختلاف سنی بالا هستند. چون اونها عملا دارند این موضوع رو تجربه میکنند. و خیلی هاشون الان خوشبخت تر از کسانی هستند که با اختلاف سن معقول یا دارن به هم خیانت میکنند یا دارن جدا میشن یا جدا شدند. یعنی تمام ازدواج ها با ختلاف سنی مناسب به موفقیت رسید؟ سن فقط یک عدده مهم میزان شباهت های عقلی و درک دو طرف از زندگیه.من ده ها مقاله در این مورد خوندم. قبلا با روان شناس صحبت کردم. منتها مجال توضیح دادنش نیست چون به تنهایی موضوع گسترده ای هست. این درست نیست که ما در مورد آدم هایی که نمیشناسیم اینطور قضاوت کنیم. ایشون یکی از مقامات رسمی دولتی هستند. و اسمشون تو خیلی از سایت های خبری رسمی هست. فقط برای ادامه تحصیل و با مرخصی اینجا نیستن. من حتی شناسنامه ، مدارک تحصیلیشونو دیدم. تو دو هفته اول یه هدیه چند ملیونی برای من فرستاد بدون کوچکترین چشم داشت.و انتظاری برای جبران! اینجا ادم های ظاهرا عاشق که حضورا کنار آدمن ازین کارا نمیکنند زیاد. با یه مخالفت ساده تو ازدواج میگذرن از آدم. به عقیده من کسانی که نزدیک آدمن احتمال آسیب رسوندن ازشون بیشتر میرسه. ضمنا این اقا دستش تا دو سال دیگه به من نمیرسه چه آسیبی مثلا قراره به من بزنه؟!!! درسته عاشقم اما بچه نیستم. فرق بین راست و دروغ رو می فهمم. کسی که خارج از کشور مجاز به انجام هر کاریه چه دلیل داره برای کسی اینکارو بکنه. اگر دلیلش هوسبازیه فوق العاده باید احمق باشه که وقتشو برای من هدر بده! پس لطفا قضاوت اشتباه نکنید. ماها دوست همیم. کم پیش میاد مشاور یا روان شناس باشیم چه بسا یه مشاور هم فقط راهنمایی میکنه به جای آدم تصمیم نمیگیره! برام جالب بود دوستی گفتند به جز من خیلی ها عاشق این مرد معروف شدند! خب راستش دلیلی برای توجیح کردن نمیبینم و پشیمون شدم اومدم اینجا. ظاهرا هر کسی عقاید خودش رو میزاره جلو و راحت آدم شناسی میکنه. متاسفانه ما آدم ها خیلی این خصلت تومون موج میزنه. قضاوت قضاوت... و جالبه که هیچ کس راهنمایی صرف نکرده. به هر حال از همه متشکرم.
    اما بازم خواهش میکنم فقط کسانی که دارن ازین دست ازدواج رو ( فقط با اختلاف سنی بالا) تجربه میکنند راهنمایی کنند. قضاوت با خوندن چند خط جمله نه! راهنمایی. مرسی

14. کاربر روبرو از پست مفید مهگل بانو تشکرکرده است .

Amir_23 (جمعه 21 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 مرداد 00 [ 11:12]
    سطح
    59
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    تشکرها
    487

تشکرشده 433 در 149 پست

Array
    متاسفانه شما انقدر به این آقا وابسته شدین که برخی حقابق رو در مورد شرایط این آقا نپذیرفتین!
    حتی حالت دفاعی هم گرفتین در این مورد و متاسفانه خیلی هم ناراحت شدین!
    قصد ما ناراحت کردن شما نبود .
    امیدوارم موفق باشید

16. کاربر روبرو از پست مفید خیال تو تشکرکرده است .

دختر بیخیال (پنجشنبه 20 شهریور 93)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)