سلام من و نامزدم تو دانشگاه باهم آشنا شدیم و حدود 10 ماه هست که عقدیم تواین مدت من متوجه شدم همسرم خیلی بد دهن و لوس هست سر هر مشکلی قهر میکنه وتا من ازش معذرت خواهی نکنم دست بردار نیست در طول دعوامونم خیلی بددهنه بخدا اگه به هر کسی میگفت خورد میشد ولی من بخاطر این که خودم انتخابش کردم نمیتونم به روم بیارم که اشتباه بوده هر چی از دهنش در میاد میگه به منم میگه نباید مشکلاتمون به کسی بگبم واگه بگم به شدت دعوام میکنه . من میخوام مشکلاتمونو مطرح کنیمو حلش کنیم ولی اون گ.شیو تا چند روز جواب نمیده یا روم خاموش میکنه و اجازه نمیده با هم ارتباط داشته باشیم .غرور من سر این چیزا انقد شکسته که الان حس میکنم دیگه براش مهم نیستم چون میده هر کاری بکنه من چیزی نمیتونم بگم و باید سکوت کنم ما 22 شهریور عروسیمونه یعنی یه هفته تا عروسیمون مونده من دوست ندارم اینطوری سر خونه زندگیم برم من دوست دارم زندگیم گرمو با محبت باشه الانم باهم قهریم هر چی هم زنگ میزنم گوشیشو خاموش میکنه مجبورم از طریق مسنجر حرفامو بهش بگم هرچقد محبت میکنم نتیجه نمیگیرم خواهش میکنم کمکم کنین واقعا از دستش خسته شدم بهش میگم کسی که زنشو دوست داشته باشه پیش خدا عزیزتره چون زن از لحاظ عاطفی به شوهرش نیازمنده شاید روش تاثیر بذاره ولی انگار نه انگار . گاهی فک میکنم چون همیشه منتشو کشیدم بد عادت شده و اینطوری میکنه ولی واقعا دست خودم نیست نمیتونم باهاش قهربمونم ولی اون براش فرق نمیکنه انقد تو این مدت از لحاظ روحی آسیب دیدم که اندازه نداره گاهی فک میکنم این چرا اینطور میکنه واقعا سر موضوعات خیلی کوچیک منو انقد تحقیر میکنه که اندازه نداره . خواهش میکنم کمکم کنین بخدا دیگه بریدم