به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 دی 94 [ 14:04]
    سطح
    27
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 134
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

تکلیف دختر بی خواستگار و بی واسطه؟

سلام و خسته نباشید
    شنیده ام که دختر نباید ابراز علاقه کند,خواستگاری از طرف دختر اصلا...مگر فقط با یک واسطه ی قابل اطمینان و مطمئن
    اما الان می پرسم دختری که چنین فرد مطمئنی را به عنوان واسطه ندارد باید تنها شاهد
    و ناظر گذر زمان ,بالا رفتن سن واز دست دادن فرصت های خوب باشد؟
    یکی از همکلاسی هایم که مدت هاست او را زیر نظر داشتم و فهمیدم ملاک ها و معیارهای من را دارد وشبیه هم هستیم اما.اصلا بلد نیستم پسری رو جذب کنم..
    و انگار کاری از دستم بر نمی آید..
    امیدم بعد از خدا به راهنمایی های شماست
    منتظرم...
    با تشکر

2. کاربر روبرو از پست مفید zorro تشکرکرده است .

Eram (سه شنبه 25 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 03 آبان 93 [ 02:05]
    سطح
    9
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 45
    دستاوردها:
    250 Experience Points3 months registeredTagger Second Class
    تشکرها
    141

تشکرشده 80 در 31 پست

Array
    سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط zorro نمایش پست ها
    شنیده ام که دختر نباید ابراز علاقه کند,خواستگاری از طرف دختر اصلا...مگر فقط با یک واسطه ی قابل اطمینان و مطمئن
    من قبول ندارم که دختر نباید ابراز علاقه کنه.

یکی از همکلاسی هایم که مدت هاست او را زیر نظر داشتم و فهمیدم ملاک ها و معیارهای من را دارد وشبیه هم هستیم اما.اصلا بلد نیستم پسری رو جذب کنم..
    مشکل دقیقا همین جاست؟چطور اون شخص رو شناختید؟مساله همین شناخته...

ببینید اصولا اگه دختری از پسری خوشش بیاد و ابراز علاقه کنه مشکلی نداره به چند شرط:
    1-با پاسخ منفی طرف،از زندگیش ناامید نشه.یا اگه اون طرف هیچ علاقه ای بهشون نداشت سریع شکست عشقی رو نزنه تو رگ...
    2-حین ابراز علاقه ، بتونه نجابت،سنگینی،شان خودش رو حفظ کنه.اویزون بازی در نیاره.محکم باشه...
    3-این که اول پسر ابراز علاقه کنه یا دختر به نظر من هیچ فرقی نداره(هیچ فرقی).یعنی اهمیتی نداره.مهم اینه که بعد از این مرحله،مرحله بسیار بسیار مهم شناخت رو زیر نظر خانواده ها و با اگاهی کامل طی کنید.

شاید بعضی بیان بگن که با این کار ،بعد ازدواج ، شوهر هر وقت دلش خواست میاد میگه که مگه من تو رو انتخاب کردم؟ خودت اومدی دنبالم!!!که خب (نظر شخصیم)این شوهر اگه این جوری هم نگه در مسائل دیگه خودش رو نشون خواهد داد.کسی که اینو بگه مشکل داره...

امیدم بعد از خدا به راهنمایی های شماست
    امیدتون بعد از خدا ، باز هم به خدا و بعد به تلاش خودتون باشه و بس....

موفق باشید :))
    سال ها بعد یاد تو از خاطرم خواهد گذشت و نخواهم دانست کجایی اما،
    ارزوی من برای خوشبختی تو ، تو را در خواهد یافت و در بر خواهد گرفت
    و احساس خواهی کرد اندکی شادتر واندکی خوشبخت تر
    ونخواهی دانست که چرا...

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 07 فروردین 97 [ 15:34]
    سطح
    60
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 94
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 832 در 244 پست

Array
    الان که دیگه راه های ارتباطی زیاده..شما می تونی اکانتشو تو محیط های مجازی اگه داره یا از طریق ایمیلی چیزی به یک بهانه ای زمینه صحبتو باز کنی(پرسیدن سوال درسی و..)و به اصطلاح چراغ سبز نشون بدی..(ولی هیچ موقع مستقیم چیزی نگو که اگه جوابش منفی باشه خورد میشی)بعدش دیگه اگه اونم تو رو یه کیس مناسب ببینه پاپس نمی کشه اما اگه پاپس کشید اصلا و ابدا دیگه به سمتش نرو که وجه خوبی نداره..
    موفق باشی

5. 2 کاربر از پست مفید SOGAND. تشکرکرده اند .

هوایی (دوشنبه 24 شهریور 93), سوما (جمعه 14 شهریور 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام زورو جان
    چه اسم جالبی انتخاب کردی؟ اول فکر کردم پسری. ولی بعد که فهمیدم دختری حدس زدم حتما یه دختر بانشاط و خلاقی هستی.
    زورو جان خیلی خیلی سوال خوبی مطرح کردی و من خیلی دوست داشتم در این مورد به یک بهانه ای تو این سایت صحبت کنم.
    اگه موافق باشی با هم مسائل را بررسی کنیم.

تو گفتی:
    اما الان می پرسم دختری که چنین فرد مطمئنی را به عنوان واسطه ندارد باید تنها شاهد
    و ناظر گذر زمان ,بالا رفتن سن واز دست دادن فرصت های خوب باشد؟

اشتباه می کنی.واسطه خود به خود به وجود نمیاد و از بین نمی ره!!! بلکه از شکلی به شکل دیگه تبدیل میشه!!! ( گرفته شده از انرژی خود به خود به وجود نمیاد ....)
    واسطه هست . نه فقط تویه شکل! تو شکل های مختلف .تو باید جذبش کنی..... حالا توضیح می دم..

و انگار کاری از دستم بر نمی آید..

این کارت هم به ضررت تموم میشه. وقتی به یک آقا فکر بکنی و اون آقا تو را انتخاب نکنه اولا سرخورده می شی. و بعد پیش خودت حداقل تحقیر می شی که چرا فکر کردی بیاد منو بپسنده. و شاید هم وابستگی و احساسی شدن ...
    مردها زود تر از زن ها به نتیجه می رسن که آیا دختری را می خوان یا نه. وقتی تو به این نتیجه برسی یعنی زمان بیشتری برده در حالیکه اون آقا اگر می خواست تو ذهنش حتما انتخابت کرده بود....
    برای همین می گن پسرها درخواست بدن چون زود تر می فهمن چند چندن و انتخاب می کنند و اگر دختر جواب منفی بده کمتر آسیب می بینند. ولی وقتی اول دختر بپسنده یعنی انتخابش را تا حدود زیادی کرده و پیشنهاد بده و پسر رد کنه شخصیتش تو جامعه ما پایین میاد و دلش هم می شکنه ....
    در صورتی که وقتی پسر بیاد خواستگاری و جواب منفی بده احتمال زیاد دختر هنوز به جواب مثبت قطعی نرسیده که اون قدر دلش بشکنه! تازه شاید بگه خب من که مطمئن نبودم این اشکالات هم داشت... این طوری دختر احتمال آسیب دیدنش کمتره چون مطمئنا دیر تر از آقا به نتیجه قطعی می رسه(خانم ها جزئی نگر تر هستند و وقت بیشتری برای بررسی می خوان! ولی آقا کلی نگره. کلیات که درست باشه و ظاهر هم خوب باشه همون اوایل تقریباتصمیمش را می تونه بگیره )

ولی یه نکته خوبی گفتی: چه جوری پسری را جذب کنی؟
    من می گم نگیم پسر! بیا بگیم خواستگار. خب؟
    اول اینکه وقتی تو فکر این باشی یه فرد خاص را جذب کنی مشکلاتی که ذکر کردم برات به وجود میاد.هم ممکنه دلبستگی به وجود بیاد. هم وقت و انرژی بذاری و درنهایت نتیجه نگیری و سرخوردگی...
    اما چرا این طور نگاه نکنی که این قدر جذاب باشی که خواستگار به سمتت جذب بشه.بدون اینکه بخای به شخص خاصی فکر کنی! و این آسیب ها را نداشته باشی.

اول اینکه باید حتما اعتماد به نفس داشته باشی وقتی حالتی تو ذهنت هست که کی میشه یکی منو انتخاب کنه حتما انرژیش به بقیه ساطع میشه!
    حتما تو این قدر دختر خوبی هستی که خیلی ها هم دلشون بخواد تو خانومشون بشی!

دوم اینکه حتما روابط اجتماعیت را زیاد کن...

بقیه پیشنهاداتم را راستش چون نمی شناسمت نمی دونم باید چه طور بگم. اگه میشه این سوالات را هم جواب بده:
    1) چند سالت هست؟
    2) دانشجویی؟
    3)به چه فعالیت هایی علاقه داری؟
    4) برون گرایی با درون گرا؟ رابطه با اطرافیان
    5) دوستان متاهل داری؟
    6) از نظر مذهبی و حجاب چه طور هستی؟
    7) برادر خواهر متاهل؟

موفق باشی زورو جان
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

7. 6 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

Amir_23 (سه شنبه 11 شهریور 93), elham.e (چهارشنبه 26 شهریور 93), nahid-111 (سه شنبه 11 شهریور 93), parsa1400 (سه شنبه 11 شهریور 93), SHahr-Zad (یکشنبه 23 شهریور 93), فرهنگ 27 (شنبه 15 شهریور 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    27
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    اون موقع با خودم فکر می کردم وقتی بزرگ بشم زورو با اسب مشکی ش میاد دنبالم و حتما باهم اززدواج می کنیمولی بعدا فهمیدم زورو اصلا وجود نداره
    درباره ی واسطه زیاد متوجه نشدمو اگه میشه واضح تر توضیح بدین
    من دختر سخت گیری هستم هر پسری به دلم نمیشینه ,الان هم عاشق دو اتیشه نیستم ولی به مرور زمان متوجه شدم احساس خوبی نسبت به همکلاسیم دارم چون شبیه معیارهام هست
    1.بیست و سه ساله هستم
    2درسم تموم شده کارشناسیمو گرفتم,الان طراحی داخلی (موسسه )می خونم
    3.فعالیت های هنری:طراحی.نقاشی .چاپ. ورزش:شنا موسیقی:سنتور می زنم کلاس زبان میرم (همه رو به خوبی بلدم)
    4.نه خیلی درون گرا که منزوی باشم یا دور از اجتماع نه خیلی برون گرا و شیطون ولی همیشه احساساتم رو نشون می دم:خوشحالی ناراحتی...ارتباطم با اطرافیانم خوبه :هم کلاسی هام .خواهروبرادرم...
    5.بیشتر دوستای من متاهل هستن
    6.خیلی مذهبی یا چادری نیستم ولی به حجاب معتقدم و رعایت می کنم چه تو فامیل چه جلوی غریبه ها
    7.برادر بزرگترم ازدواج کرده (خودم یک دختر خوب پیدا کردم.یعنی خودم یک زمان واسطه بودم))
    نمی خوام از خودم تعریف کنم ولی ظاهرم خیلی خوبه قدم بلنده . نه چاقم نه خیلی لاغرم ...ولی انگار خیلی عجیبه که تا حالا خواستگار نداشتم حتی با هیچ پسری دوست نبودم(به خاطر سخت گیر بودنم و کمی هم اعتقادات مذهبی)
    فکر کنم الان تاحدی .بیشتر منو شناخته باشید اگر پیشنهاد دسگه ای هم دارید ممنون میشم..

- - - Updated - - -

تو هیچ سایتی اکانت نداره دنبالش گشتم .شاید چون سرش شلوغه و وقت نداره(می دونم فعاله و سر کار میره)ولی شماره موبایلش تو لیست حضور و غیاب کلاسمون هست . خیلی راحت می تونستم بردارم ولی اولا ترسیدم تازه اگرهم بردارم بعدش چیکار کنم؟
    با هم سر کلاس رابطه خوبی داریم در حد درس و سوال و ...

- - - Updated - - -

میدتون بعد از خدا ، باز هم به خدا و بعد به تلاش خودتون باشه و بس...
    در این مورد نمی دونم چطوری باید تلاش کنم؟!

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام زورو جان
    ماشاالله! شما چه دختر موفق و خوبی هستی!!!
    یه جوری پست اولت را نوشتی که این پستت بهت نمیاد اصلا!
    اعتماد به نفست را قوی کن. تو آرزوی خیلی از پسرها هستی! دختری که این قدر سالمه و وقتش را درست مصرف کرده و اهل روابط خارج از ازدواج نیست. زیباست. پاکه. با پسرها حریم را رعایت می کنه و... این قدر هم باهوش و با استعداده!!!
    همین الان یکی بدونه همچین دختری هست و بشناسدش معطل نمی کنند!!! اینجا کلی آدم میان می گن دختر خوب و پاک پیدا نمیشه. بیاین اینم یکیش!

اول یه پیش درامدی بهت بگم و بعد واسطه و....

ببین زورو جان شما سنت کمه و به نقطه بحرانی نرسیدی که بخوای این جوری نگران باشی! الان سن ازدواج بالا رفته و یه پسر 30 ساله تازه ممکنه بتونه به ازدواج فکر کنه... پس این قدر نگرانی درست نیست و همین باعث میشه روحیه ات پایین بیاد.

زورو جان نمی دونم حرف های منو باور می کنی یا نمی کنی.
    فقط می خوام حقیقت را بدونی نه این که شعار بدم....

به هیچ وجه تعداد خواستگار مهم نیست. تاکید می کنم به هیچ وجه..........
    خواستگار زیاد فقط باعث میشه مستهلک بشی...
    هر کس که میاد و نمیشه کلی هزینه زمانی؛ذهنی ،استرس و... برای آدم داره......
    من 26 سالمه و هنوز هیچ کس قسمتم نشده.دلیلش هم نمی دونم. یعنی کسی باورش نمیشه. دوست داشتم تو این دو سه سال که قصد ازدواج داشتم این طور نمی شد و حتی کسی نمیامد و فقط همسر آیندم خواستگارم بود. اما نشد و من واقعا مستهلک شدم...و نسبت به خود ازدواج هم حتی آلرژی پیدا کردم...

شما که زیبا هستی و در عین حال پاک مطمئن باش که بدون خواستگار نمی مونی.
    اما مثلا خب قد شما بلنده و خب تو ایران همه قد بلند نیستند و یا اینکه مثلا پسر 30 ساله شاید اختلاف سنی زیادی نخواد و یا ممکنه کسی در حد تو نباشه و...
    از طرفی جایی که هستی فرهنگ معرفی نداره ...
    مجموع عوامل باعث می شن تعداد خواستگارت در کل کم باشه واین معنیش نیست که الان کسی نبوده پس بعدا هم کسی نیست. اگر مثلا دو تا 3 نفر تو آینده ات باشه هنوز به سمت تو نیامدند... و عجله هم نیست که زود تر بیان.بعدا میان...
    تو اون دو نفر سه نفر هم حتما ازدواج خواهی کرد چون وقتی به تو می رسن که یه جورایی تو را شناختن و باهات مشابهت دارند.
    خیلی ها را دیدم یک خواستگار داشتند ولی زود تر از من ازدواج کردند...

اما با این حال باید به طریق غیر مستقیم به اطرافیانت القاء کنی که مثلا قصد ازدواج داری و مثلا چقدر از این روابط دوستی و... بدت میاد و معتقدی که دختر و پسر باید از طریق خواستگاری و خانواده اقدام کنند....
    عقایدت را بگو همیشه. الان تو به ما گفتی هم پاکی و هم زیبا. خب ممکنه یکی تو را ببینه اما فکر کنه مثلا تو دانشگاه ممکنه دوست هم داشته باشی. به خصوص اگر مثلا بعضی جاها مثل کلاس موسیقی رفته باشی (بیشتر دوستی دختر و پسر اونجا هست)

چیزهایی که به طور غیرمستقیم می تونی به اطرافیانت بفهمونی به عنوان مثال می گم(فقط مثاله برای ایده گرفتن):
    1)مثلا وقتی بچه دیدی بگو چقدر بچه دوست داری و مثلا دوست داری دو تا بچه داشته باشی و یا مثلا دختر بیشتر دوست داری یا پسر...
    2)همون برادرتون را مثال بزن. مثلا بگو من برای برادرم دختر خوب انتخاب کردم و چقدر هم راضی هستیم از عروسمون و چقدر خوبه که پسرها و دختران خوب سراغ دوستی نرن و به هم معرفیشون کنیم.
    مثلا این حرف را به دوستان متاهلت بگو... البته زن داداش شما هم ممکنه بتوانند موردی معرفی کنند.
    3) تو مهمانی ها هم که حتما خودت خونگرمی و اگر کسی ازت اطلاعاتی خواست با خوشرویی جواب می دی

4) تو محیط کار نباید به یکی فکر کنی. همین که سنگین باشی و در عین حال مرتب کافیه. اما با دوستان خانم حتما روابط اجتماعی خوب داشته باش. اگر کسی بخواد خودش پیش قدم میشه. تو منتظر نباش...

مشکل تو اینه که منتظر هستی و این اذیتت می کنه. به زندگی سالم و با انرژی مثبتت ادامه بده زورو با اسب مشکیش حتما میاد... ؛)

موفق باشی دوست گلم

اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

10. 5 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

Amir_23 (سه شنبه 11 شهریور 93), Eram (سه شنبه 25 شهریور 93), hsp70 (جمعه 14 شهریور 93), خیال تو (شنبه 15 شهریور 93), سوما (جمعه 14 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 مهر 93 [ 10:09]
    سطح
    16
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 24
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive500 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    156

تشکرشده 290 در 156 پست

Array
    اولا اصن این کار رو نکن که شمارش رو برداری و اونطوری سر دوستی رو باز کنی
    23 سال که سنی نیس نوشتی بی خواستگار بی واسطه
    بعد چه جوری شناختی و مطمینی؟؟؟؟؟
    اگر حالا اون به هر روشی صمیمیتی ایجاد کرد
    شما میتونی احساست رو بگی
    ولی همین که فهمیدی جوابش منتفیه
    ادامه نده حتی یه رابطه ی صمیمی عادی رو (من خودم زخم خورده رابطه عادی بعد گفتن هستم)
    کلا بی خیال شو
    دختر اظهار علاقه نکنه بهتره
    خصوصا که شما سنت کم هم هس
    همون روش های خانم مصباح رو به کار ببند
    میبینی که چقدر در آینده زندگی شادی خواهی داشت
    ویرایش توسط nafiseh joon : جمعه 14 شهریور 93 در ساعت 21:31

12. کاربر روبرو از پست مفید nafiseh joon تشکرکرده است .

سوما (جمعه 14 شهریور 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    27
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    به نظر من مهم اینه که ادم وقتی چیزی رو می خواد برای بدست اوردنش بجنگه ..
    ختی یک جنگجوی شکست خورده احساس بهتری در ادامه ی زندگی داره تا کسی که هرگز نجنگیده
    این اصلیه که من واقعا بهش اعتقاد دارم .تا الان هم خدارو شکر به اهدافی که براشون جنگیدم .رسیدم.
    اما این دفعه .در این مورد اصلا نمی دونم بایدچطوری...؟ می دونم خندتون می گیره اگه بگم اصلا بلد نیستم چراغ سبز نشون بدم!
    خودم دختر جدی هستم ااز پسرا خجالت نمی کشم ولی اهل بگو بخندو ...هم نیستم
    هشت ماهه که ما هم کلاسی هستیم .من خیلی زیر نظر داشتمش بدون اینکه خودش متوجه بشه . بهش دقت کردم و نه اینکه بگم
    صد درصد کامل میشناسمش :اون هم پسر جدی هست . به دخترا رو نمی ده.ا.طرز صحبت کردنش .
    حتی ظاهرش و لباس پوشیدنش..اینکه درحیطه رشته خودمون با اطلاعات هست. علایق مشترک داریم روحیه ارومی داره ..
    تو نگاه اول عاشقش نشدم!فقط به مرور زمان متوجه شدم شبیه هستیم
    افرصت های خوب همیشه تکرا رنمیشن تو زندگی
    ولی وقتی سر کلاس یک فرصت خوب میشینه کنارت پشت یک میز اونوقت تو دختر باشی و کاری از دستت بر نیاد می فهمی چقدر ضعیفی
    پس حقته از دستش بدی ..(اینارو به خودم میگم)

ممنونم از راهنمایی های شما
    یک دنیا تشکر
    لطف کردین

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط zorro : شنبه 15 شهریور 93 در ساعت 13:01

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 مهر 93 [ 10:09]
    سطح
    16
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 24
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive500 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    156

تشکرشده 290 در 156 پست

Array
    به نظر من مهم اینه که ادم وقتی چیزی رو می خواد برای بدست اوردنش بجنگه ..
    ختی یک جنگجوی شکست خورده احساس بهتری در ادامه ی زندگی داره تا کسی که هرگز نجنگیده
    این اصلیه که من واقعا بهش اعتقاد دارم .تا الان هم خدارو شکر به اهدافی که براشون جنگیدم .رسیدم.
    اما این دفعه .در این مورد اصلا نمی دونم بایدچطوری...؟ می دونم خندتون می گیره اگه بگم اصلا بلد نیستم چراغ سبز نشون بدم!
    خودم دختر جدی هستم ااز پسرا خجالت نمی کشم ولی اهل بگو بخندو ...هم نیستم
    هشت ماهه که ما هم کلاسی هستیم .من خیلی زیر نظر داشتمش بدون اینکه خودش متوجه بشه . بهش دقت کردم و نه اینکه بگم
    صد درصد کامل میشناسمش :اون هم پسر جدی هست . به دخترا رو نمی ده.ا.طرز صحبت کردنش .
    حتی ظاهرش و لباس پوشیدنش..اینکه درحیطه رشته خودمون با اطلاعات هست. علایق مشترک داریم روحیه ارومی داره ..
    تو نگاه اول عاشقش نشدم!فقط به مرور زمان متوجه شدم شبیه هستیم
    افرصت های خوب همیشه تکرا رنمیشن تو زندگی
    ولی وقتی سر کلاس یک فرصت خوب میشینه کنارت پشت یک میز اونوقت تو دختر باشی و کاری از دستت بر نیاد می فهمی چقدر ضعیفی
    پس حقته از دستش بدی ..(اینارو به خودم میگم)

ممنونم از راهنمایی های شما
    یک دنیا تشکر
    لطف کردین

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -
    فرصت خوب وقتی هس که اون آقا به شما اظهار علاقه کنه والا الان فرصتی وجود نداره
    من نمیگم نگو اگر تحمل شنیدن نه رو داری و حس بدی بهت دست نمیده بگو (و اگر نه شنیدی دیگه حتی صمیمیت عادی هم نداشته باش)
    نمیدونم منم خودم وقتی اولین بار گفتم اصن حس بدی نداشتم
    فقط فکر میکردم یه تردید و موش و گربه بازی 4 ساله تموم شد
    و وقتی اون آقا دوباره زنگ زد که توجیه کنه
    فقط بهش گفتم که خیلی هم خوشحالم چون احساسات بهم غلبه کرد و اون شب زنگ زدم و اگه دروغ میگفتی ممکن بود اشتباه کنم
    واقعا اون موقع خیلی متین رفتار کرد ولی بعدش کنجکاوی بیخودش یا حتی ترحم بیخودش من رو به اینجا کشوند
    اون موقع خیلی خوشحال بودم یه هفته گریه کردم و دوباره کار شروع شد اصن ناراحت نبودم و حس بدی نداشتم اگر 5 ماه هم زنگ نمیزد حس بدی پیدا نمیکردم
    حالا زرو جون من مورد خودم رو مثال نمیزنم چون در حد این آدمی که شما میگی باشخصیت نبود

ولی تو دانشگاه ما یکی بود که تو اون سالای لیسانس پسرا میگفتن انقدر درآمدش هس
    میتونم بگم تو حیطه ی کاربردی از همه بهتر بود و الان هم بلافاصله بعد ارشد و لیسانس داره دکتری میخونه
    من این آدم رو میشناختم طرز لباس پوشیدنش و ریش و ...... متین و موقر بود و به دخترها هم رو نمیداد(که البته من این رو میذاشتم حمل بر افاده ای بودنش ولی دوستم که دوسش داشت فکر میکرد این رفتارش نشون دهنده خوب بودنش هست)
    تا اینکه بالاخره استادیار یکی از درسای دوستم شد و رابطه به شکل چت اونم از نوع درسی شروع شد
    دوستم مذهبی و خیلی آدم شاد و سرزنده ای هست
    ولی نمیدونم یه بار واقعا چی گفته بود بهش که زار زار گریه میکرد
    البته دوستم با ماجرا کنار اومد زود
    و بعد ها ما چیزای چندان خوبی از اون آقا نشنیدیم
    من نمیخوام به شما بگم شناختت اشتباه هس
    ولی میگم چیزای که شمردی هم چندان دلایل محکمی نیس
    شاید جایی کسی رو داره و بهش وفادار هس و سر اون به دخترا رو نمیده
    به هرحال گفته ی جناب omidooo میتونه مفید باشه و اگر فکر میکنی مدت طولانی ادامه پیدا نمیکنه و روحت آزار نمیبینه انجام بده

15. کاربر روبرو از پست مفید nafiseh joon تشکرکرده است .

Eram (سه شنبه 25 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 09 تیر 98 [ 10:02]
    سطح
    49
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 98
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    161

تشکرشده 223 در 103 پست

Array
    سلام زورو عزيز

بالاخره چي شد؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)