به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 شهریور 93 [ 21:00]
    سطح
    1
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 13
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 7 در 3 پست

Array

Unhappy تنهایی مجازاتی برای حماقت هایم

سلام
    ی موضوعی تو زندگیم خیلی اذیتم میکنه.نمیتونم خودمو ببخشم....3سال پیش سر یک لجو لجبازی مسخره بایکی دوست شدم تو اولین قرارمون فهمیدم هدفش از دوستی رابطه جنسی
    بهش گفتم دوست دارم تجربه کنم ولی اهلش نیستم تا ازدواج نکنم اینکارو نمیکنم تصمیم گرفتم ازش جدا شم...برای بار دوم هم همدیگرو دیدیم سعی میکرد قانعم کنه ولی نشدم تصمیمم برای جدایی جدی شد
    اصراراونم برای ی قرار دیگه بیشتر شدحماقت کردمو رفتم حال اون روزم اصلاخوب نبود ترس اضطراب و..........
    قبول کردم باهاش برم خونه،قبلش قول داد کاری بهم نداشته باشه ولی بد قول بود
    دیگه نمیخام بقیه شو بگم.........عصبی میشم
    بهم خیانت کرد زندگیمو نابود کرد تنهام گذاشت
    تصمیم گرفتم تا اخر عمرم مجرد باشم ترس از ازدواج و تنهایی دارم هم میخام تنها نباشم هم میخام ازدواج نکنم.... اصرار خونوادمم واسه ازدواجم دیونم کرده
    خودمم با خودم درگیرم.....تصمیم اخر خودم اینه که تا اخر عمرم مجرد باشم ولی میترسم کم بیارم نمیتونمم ازدواج کنم به طرف چی بگم؟ بگم چیکار کردم؟بگم چه غلطی کردم؟.........
    یعنی باید بهش یگم؟اگه نگمو خودش فهمید چی؟
    نظر شما چیه؟یک راهکار میخام چه جوری ازدواج کنم؟اگه ازدواج نکنم چه جوری باتنهاییام کنار بیام؟ کمکم کنید 23 سالمه وبعداون اتفاق هم دیگه نتونستم به مردی اعتماد کنم و دیگه از هیچ مردی خوشم نمیاد و هیچکدوم از مردهارو قبول ندارم

2. کاربر روبرو از پست مفید somaye7070 تشکرکرده است .

معاون کلانتر (یکشنبه 09 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 اسفند 93 [ 12:44]
    سطح
    24
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 90
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 38 در 12 پست

Array
    عجب !

با توجه به بحث هایی که تو این پست شده ( خانومی هستند مثل شما فقط از نظر زمانی کمی جلوتر )
    عذاب وجدان پنهان کردن رابطه قبلیم از نامزدم داره منو میکشه

میشه بهتون توصیه کرد اگه قصد اجدواج دارید حتما فردی رو مانند خودتون پیدا کنید و همه چیز رو رک بهش بگید

البته میتونید کار ترمیم پرده ( اگه از بین رفته باشه ) انجام بدید و سر یکی رو کلاه بذارید و بعدش یه سری توجیحات واسه آروم کردن خودتون بتراشید کاری که صاحب پست قبلی انجام داده اما خوب کار اصلا درستی نیست

4. 2 کاربر از پست مفید ali6594 تشکرکرده اند .

معاون کلانتر (یکشنبه 09 شهریور 93), اثر راشومون (یکشنبه 09 شهریور 93)

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 08 مهر 93 [ 14:37]
    سطح
    15
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 138 در 54 پست

Array
    تاپیکی که ali6594 گذاشت رو حتما بخون مخصوصا پست های roya1991 که مطمئنا میتونه خیلی بدردت بخوره ازش کمک بگیر مطمئنا خیلی میتونه بهت کمک کنه به هرحال تجربه داشته و اون هم23سالشه

فقط 2 راه داری انتخاب کردنش با خودت
    1- به خواستگارهات بگی که به احتمال قریب به یقین باهات ازدواج نمیکنن و تو هم تا زنده ای افسرده و مجرد میمونی
    2-راه Roya1991 رو در پیش بگیری

فکر اینکه دنبال یکی عین خودت باشی رو هم بریز دور چون حتی خطاکارها هم دوست ندارن همسرشون خطاکار بوده باشه و احتمال اینکه یه خواستگار با خطایی که کردی کنار بیاد به جزئت میتونم بگم 0 هست

من توصیه میکنم دقیقا عین Roya1991 شو
    ترمیم بکارت-پشیمونی-پاکی-وفاداری به همسر-جبران برای همسر با بهترین بودن برای همسرت

میدونم که همه بهم حمله میکنن بابت نظرم اما ترجیح میدم بهم بدگویی شه اما زندگی یه نفر نجات پیدا کنه

با دقت تمام پستم رو بخون تو فقط همین2راهی که گفتم رو داری
    بازم میگم حتما حتما از Roya1991 کمک بگیر

6. 2 کاربر از پست مفید Fateme1985 تشکرکرده اند .

تیام (یکشنبه 09 شهریور 93), رزا (یکشنبه 09 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 29 آذر 97 [ 04:23]
    سطح
    35
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 55
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    18

تشکرشده 44 در 23 پست

Array
    این چه وضعه به همه میگید مثل رویا شو اگر همه مثل رویا بشن تکلیف این جامعه خراب مانده چی میشه یه کم مسئولیت پذیر باشین از این کارا میکنید که وضعمون اینه دیگه درضمن خود اون اقا گفته من رابطه جنسی میخوام خودش همه چیزو از اول گفته بعد شما میگید به هیچ مردی اطمینان ندارم...... اما خوب کاریه که شده ولی دقیق نگفتین بهتون تجاوز کرد که میگید نمیتونم بقیشو بگم یا خودتون هم قبول کردید بیشتر توضیح بدید اگر به زور و تهدید بوده قضیه خیلی فرق میکنه و به نظر من نگید
    این دختر رفت و حق خودشو گرفت :
    http://www.hamdardi.net/thread-34863.html
    ویرایش توسط omidoooo : یکشنبه 09 شهریور 93 در ساعت 18:36

8. کاربر روبرو از پست مفید omidoooo تشکرکرده است .

فرشته مهربان (چهارشنبه 12 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 مهر 93 [ 17:29]
    سطح
    3
    دستاوردها:
    100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    5

تشکرشده 76 در 27 پست

Array
    اونوقتی که میگن سن ازدواج بالا رفته یه سری میگن کشک چی و پشم چی؟؟؟
    الان بچه 8ساله میدونه رابطه ی جنسی و دوس دختر و دوس پسر چیه ولی بازم اینقد دس دس میکنن تا کار به اینجا میکشه
    تا میای بگی رابطه ی دختر و پسر گناهه میگن اسلام کهنه شده و قدیمیه و الان نمیشه و ....
    والا دیگه مغزم به جایی نمیکشه...
    شما الان فقط نگران همسر آینده تی که این موضوع رو بفهمه؟؟؟
    اگه واقعا پاک بوده باشی و از ته دل ناراحتی خدا هم هواتو داره
    من کلا مادرزادی پرده ی بکارت نداشتم و شوهرمم حتی یه لحظه به نجابتم شک نکرد

10. کاربر روبرو از پست مفید سمیرا71 تشکرکرده است .

رزا (یکشنبه 09 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    سلام.یه اشتباهی انجام میشه حالا سر نادانی، کم سن و سالی،.....اما نتیجش میمونه.نتیجه ای که دو راه داره یا به طرفت میگی و اونم قبول میکنه که دیگه مشکلی نیست یا نه نمیگی و اونم اگر واقعا دنبال یک دختر پاک بوده باشه و خودشم نتونه به این رابطه پی ببره سرش یک کلاه گشادی رفته.من تا امروز فکر میکردم اگر به طرفم بگم ازش گواهی میخام یک نوع بی احترامی حساب میشه اما امروز فهمیدم بایدم بخام و حتما هم این کار رو میکنم.احتیاط یکسری جاها بد نیستش

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 15 آذر 93 [ 21:23]
    سطح
    14
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocial3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    958

تشکرشده 757 در 256 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

خانم محترم من به شما پیشنهاد میکنم مشاوره ی حضوری تشریف ببرید و حتما با کارشناس وضعیت روحیتون رو بررسی کنید.

من خودم به شخصه با نظر فاطمه خانم موافقم.

شما یکبار اشتباه کردی. متاسفانه به خاطر ذهنیت بدی که تو جامعه وجود داره شما، مخصوصا از نظر آقایون به قولی خراب محسوب میشید.

حالا چه واقعا خراب باشی و یا نه همین یک اشتباه رو به خاطر شرایط روحی یا کمبود محبت یا .... انجام داده باشی و هیچ وقت دیگه تکرار نکنی.

ببینید همه میان شما رو با خودشون مقایسه میکنن. و هیچ کس این رو در نظر نمیگیره که شاید شما صرفا به خاطر شرایطی که توش بزرگ شدی این خطا رو انجام دادی.

به فرض مثال اگه اعتماد به نفس کافی داشتی یا تو خود خانواده دچار مشکلی نبودی و .... شاید این جوری درگیر ناراحتی و نگرانی نمیشدی.

کار شما تو جامعه ی ما چیزی کمتر از خودکشی نیست. شما به عواقبش فکر نکردی چون آدم واقع بینی نبودی و این هم اگه ماجرا تجاوز نباشه با توجه به اینکه الان معنی آینده رو فهمیدی

نشون میده زیاد عزت نفس بالایی نداشتی و این ربطی به اعتقادات دینی نداره. هستن کسانی که اصلا اعتقادی به خدا ندارن ولی حاضر نیستن بدن خودشون رو دست هر کسی بسپرن.

ببینید یک آقا ممکنه خیلی خراب باشه ولی چون نشونه ای از خودش نمیذاره راحت به قول معروف میره روی منبر.

آقایون هرزه ای که توی خیابون کم مونده دختر مردم رو قورت بدن حالا که پای اشتباه یه دختر وسط میاد میان میگن واااااای خدا !!!

مطمئن باش همه ی تقصیرا گردن تو هست و کسی به این فکر نمیکنه اون عوضی که با تو این کارو کرده الان کجاست و چرا نمیاد اینجا تایپیک بزنه من دختری رو گول زدم و میترسم همسر

آینده ام متوجه بشه!!!

همچین آقایونی هستند که توقع دارن با خانومی با چهره ای زیبا ازدواج کنن که سالم باشه و پاک و نباید شاغل باشه چون بیرون نامحرما میبیننش!!! و ادعا میکنن به خاطر خود خانومه که اینو

میخوان.در حالی که قلب مریض خودشونه که ...

به هر حال اینو گفتم که ساده نباشی و بابت اشتباهی که کردی خودتو محکوم به تنهایی نکنی صرفا به خاطر اینکه دلت به حال همسر پاک آینده ت بسوزه!!

واقعا چه جوری میشه گواهی سلامت برای آقایون گرفت؟؟؟؟

موفق باشی.

13. 6 کاربر از پست مفید تیام تشکرکرده اند .

anisa (دوشنبه 10 شهریور 93), aye (یکشنبه 09 شهریور 93), nahid-111 (دوشنبه 10 شهریور 93), sepideh22 (یکشنبه 09 شهریور 93), واحد (دوشنبه 10 شهریور 93), رزا (یکشنبه 09 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 95 [ 23:23]
    سطح
    51
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,079

تشکرشده 1,505 در 452 پست

Array
    سلام من در اون حدی نیستم که کسی رونصیحت کنم ولی چیزی که به شخصه فهمیدم و بهش ایمان دارم اینه که خدا با یکبار خطا آبروی بنده شو نمیبره واسه همین بهش میگن ستار العیوب ..حالا شما اگر توبه کرده باشید هم که دیگه هیچی...

15. 3 کاربر از پست مفید رزا تشکرکرده اند .

mohamad1001 (سه شنبه 17 فروردین 95), واحد (دوشنبه 10 شهریور 93), تیام (دوشنبه 10 شهریور 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 شهریور 93 [ 21:00]
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 7 در 3 پست

Array
    ازهمتون ممنونم.... اون اقا سربسته بهم گفت نیتش رابطه جنسی وقتی خاستم بدوستیش جواب رد بدم بیشترکلیدکردبهم بعدشم گفت بایدحرف بزنیم باید واضح بگی چرا مخالفی؟بایدقانعم کنی
    اون روزی که باهاش قرار داشتم اتفاقات زیادی افتاد که حال روحیم دست خودم نبود خیلی ترسیده بودم پیچوندن مامان،ایجاد مزاحمت ی اقایی که باماشینش تعقیبم میکرد شلوغی مکان قرارمون که باباهم زیاد اون اطراف میرفت فقط به ارامش نیاز داشتم....وقتی گفت بریم خونه بحرفیم باهمه وجودم قبول کردم تا از اون شلوغی خلاص شم اما قبلش ازش قول گرفتم بهم دست نزنه اونم به ظاهر قبول کرد
    وقتی رسیدیم خونه همه چی تغییر کرد اولش مخالفت کردم اما تهدید کرد اگه زیاد دستوپابزنم زنگ میزنه دوستش بیاد کمک نمیدونم شوخی بود یا جدی اما از حرفش بیشتر ترسیدم اخه دوستشم همون نزدیک های خونه بود خونه که چه عرض کنم سگ دونی بود فوق العاده کثیف و چندش اور
    دروغ چرا خدا خودش میدونه دوست داشتم تجربه کنم اما نه تو اون شرایط(مکان کثیف،وقت کم،بدون هیچ احساس عاشقانه ای، اونم زمانی که روزهای اخر قاعدگیم بود ...)فقط میخاستم از اونجا فرار کنم دیگه دستو پانزدم....
    خودمو نمیبخشم واسه اینکه زود کوتاه اومدم واسه حماقت هام، ازش خوشم میومد قیافشو استیلش به دلم نشسته بود رفتارشم خاص بود
    وقتی قبول کردم باهاش رابطه داشته باشم گفت کاری به بکارتم نداره واقعا هم نداشت اما همه اش ی اتفاق بود اونم نمیخاست این اتفاق بیوفته ....ولی شد
    تا همین جاشم زیادی گفتم مرور خاطرات خیلی سخته.3ساله همه تلاشمومیکنم فراموشش کنم
    (این اتفاق واسه من چوب بی صدای خدا بود به پاکیم مینازیدم،به اینکه هیچ مردی نمیتونه گولم بزنه،دل یکیو شکستمو مسخره اش کردم...حالا خودم....یک جورایی حقمه)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 آبان 97 [ 09:43]
    سطح
    63
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 159
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,224

تشکرشده 1,090 در 430 پست

Array
    بازم این تاپیک انحرافی شد . الان اصلا موضوع بحث گواهی بکارت نیست . موضوع نگرانی این خانوم و اینکه ازین به بعد چی کار باید بکنه .

آقای امید شما که هر کی پست میذاره نظرت عوض میشه بشین قشنگ فکراتو بکن بعد تصمیم بگیر .

آقا نیما نظرتون کاملا درسته . با این حرفایی که از آقایون میشنوم به این نتیجه رسیدم لیاقتشون همینه . دخترا با هر کی میخوان بخوابن اخر یه گواهی تحویل بدن دهنشون بسته شه .

خانوم سمیه شما یه اشتباهی کردی این اشتباه تاوان داره تو جامعه ی ما و باید بپذیری . حالا از روی حماقت یا هر دلیل دیگه سرنوشتتو به این شکل رقم زدی . تنها راه شما اینه که ازین به بعد دیگه تو این راه نری و با هر کسی برای ازدواج آشنا شدی حقیقت این امر رو بگی و بذاری تصمیم بگیره . هستن کسایی که اخلاق و رفتار شما بیشتر براشون اهمیت داشته باشه پس نا امید نباش و بیشتر روی اخلاقو رفتارت کار کن و ازین به بعد سالم زندگی کن . در هر صورت این عذاب وجدان با شما خواهد بود و این تاوان اشتباه شماست .
    همیشه لبخند بزن......
    برآمدگی گونه هایت توان آن را دارد که امید را باز گرداند....
    گاهی قوسی کوچک میتواند معماری یک سازه را عوض کند..

18. 4 کاربر از پست مفید anisa تشکرکرده اند .

man-bedoone-sahar (دوشنبه 10 شهریور 93), nimaaa (دوشنبه 10 شهریور 93), معاون کلانتر (سه شنبه 11 شهریور 93), تیام (دوشنبه 10 شهریور 93)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)