به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 01 دی 94 [ 02:04]
    سطح
    23
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 7
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 6 پست

Array

گمشدم یکی منو پیدا کنه

سلام فقط میخوام دردمو بگم دردی که داره ذوبم میکنه
    سی سال پیش تو یه خونواده خیلی فقیر به دنیا اومدم از سیزده سالگی هم تابستونا کار میکردم، عملگی، کفاشی خلاصه.. تا دوره دانشگاه خیلی جدی تو فکر جنس مخالف نبودم یعنی نه اینکه ادم مذهبی باشم نه فقط تو مرامم نبود کسیو به خودم وابسته کنم و عشق و حالم باهاش بکنم و بعد هم مثل یه ادامس تفش کنم. اخرای سال اول دانشگاه بود که فهمیدم بدجوری خاطر یکیو میخوام اما فقر خونوادگی دو تا خواهر دم بخت که گیر جهیزیه بودن و یه پدر پیر که هز چی زور میزنه باز هشتش تو گرو نه. جدا از اینا تفاوت سطح مالی و فرهنگیمون هم کم نبود اون از یه شهر و من از یه شهر دیگه. چند بار خواستم بهش یگم اما وقتی یادم میومد که واسه خرج دانشگاه خودمو و خواهرم مجبور بودم تو یه شهر غریب چه بدبختی هایی بکشم و شبا تو خیابونا و کوچه های تاریک بخوابم زبونم قفل میشدو پاهام شل. نمی دونم اصلا اون منو میخواست یا نه بعضی وقتا ناخوداگاه نگام تو نیگاش قفل میشد میدونس من چقدر دوسش دارم و اما....
    تا ترم اخر دانشگاه فقط نگاش میکردم تا اینکه تو یه شب بارونی وقتی میخواست بره خوابگاهش دیگ حرفای ناگفته جوش اورد و ترکید و بهش گفتم میخوام باهات حرف بزنم ولی اون گفت ترجیح میده که هیچ حرفی نزنم
    بعدا فهمیدم چند ماهه که نامزد کرده و بعدها هم عقد........ .
    الان نزدیک پنج َساله از اون شب کذایی میگذزه اما درد من هنوز تازس. خیلی سعی کردم فراموشش کنم اما نمیتونم. هیچ دختری برام جذابیت نداره
    الان کارمندم و پست و درامدم خیلی خوبه خدا را ‌‌شکر مزد شبای کارتون خوابی رو گرفتم با وجود پیشنهاد همکارام واسه ازدواج از خانم وکیل تا کارمند اما هیچ حسی به هیچ خانمی ندارم و نمی دونم کی میتونم با این حس کنار بیام

2. 2 کاربر از پست مفید omidvar01 تشکرکرده اند .

fariba s (شنبه 08 شهریور 93), فدایی یار (شنبه 08 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 17 دی 94 [ 13:03]
    سطح
    21
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 20
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    18

تشکرشده 214 در 65 پست

Array
    والا من نمیدونم این چه صیغه ایه؟؟؟؟تا قبل ازدواج آقایون آتیییییییییییییییییش بعد ازدواج بازم صد رحمت به یخ تو فریزر
    برادرم خیلی برام قابل احترامی به خاطر گذشته پر از رحمت و مرامت به خاطر مرد بودنت و
    لی خواهشا تو زمان حال زندگی کن.
    اون خانوم رفت پی زندگیش
    شمام برو...
    به قول بچه گی هامون اون خانومو توتو برد
    شما که حتی باهاش حرفم نزدی پس مطمئن باش مطمئن باش بهتر از اون خانومم هس

4. 2 کاربر از پست مفید ققنوس تشکرکرده اند .

parsa1400 (جمعه 07 شهریور 93), terme00 (شنبه 08 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 21:50]
    سطح
    49
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    317

تشکرشده 1,458 در 274 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام امیدوار جان

یک اصطلاحی رایجه میگن هر گلی یک بویی داره.. نمیدونم این بازه خانمهای کارمند تا وکیلی که میگی ، برخورد و اشناییت باهشون در چه حدی بوده؟ ایا این اجازه رو دادی بهشون تا از اشنایی سطحی و در حد حرف عبور کنی و عمیق تر و با تصمیم ازدواج باهشون اشنا بشی یا خیر؟ و صرفا بخاطر یک عشق قدیمی گارد گرفتی و اجازه ورود هیچ کس دیگه به قلبت رو نمیدی؟ اگر این گارد رو داری ، بهت توصیه میکنم این گارد رو بشکن ، بزار با افراد جدید اشنا بشی ... بدون که واقعا هر گلی یک بویی داره ... هنوز خانمهای زیادی هستند که ویژگیهایی میتونن داشته باشن که دل شما رو ببرن ، منتهی این بستگی به شما داره که اجازه بدی به حریم دلت وارد بشن یا همچنان فکر کنی اون خانم تنها فردی بوده که میتونسته خوشبختت کنه...

اینکه هر فرد فقط یک نیمه گمشده داره ، یک دروغه ... هر فرد میتونی نیمه های گمشده ی زیادی داشته باشه ... فقط کافیه این ذهنیت و فکر نادرستی که داری رو از بین ببری و عشقهای جدید و واقعی و ملموس رو تجریه کنی.

برات ارزوی سرفرازی میکنم.

أَلَيْسَ اللَّهُ بِكافٍ عَبْدَهُ
    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟

( زمر / 36 )

ویرایش توسط محمد 93 : جمعه 07 شهریور 93 در ساعت 23:17

6. 3 کاربر از پست مفید محمد 93 تشکرکرده اند .

parsa1400 (جمعه 07 شهریور 93), Shayan68 (جمعه 07 شهریور 93), terme00 (شنبه 08 شهریور 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 6 پست

Array
    ققنوس خانم ممنون از همدردیت
    من هیچوقت نگفتم خانمی بهتر از ایشون پیدا نمیشه و اون خانم یک ایده ال دست نیافتنیه نه !! مطمئنم دخترای زیادی هستن که از اون خانم باکمالاتر هم هستن چند بار به پیشنهاد دوستان و همکاران با چند مورد سعی کردم اشنا بشم اما خیلی زود میفهمیدم که هیچ حسی بهشون ندارم و ناخودآگاه با عشق خودم مقایسه شون میکردم

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 28 آذر 93 [ 02:33]
    دستاوردها:
    3 months registered
    تشکرها
    1

تشکرشده 138 در 41 پست

Array
    به نظر من شما نبايد الان ازدواج كني واضحه كه اين خانمهايي كه بهتون معرفي شدن دلتونو نلرزوندن پس منتظر باش و دنباله جفت خودت بگرد اون خانم جفت شما نبوده پر كشيده و رفته الان بچه هم داره شما هم دنباله عشقه زندگيت بگرد و روزي كه پيداش كني و باهاش ازدواج كني بعدها يه روز با لبخند ياد عشق اولت ميكني در حاليكه با همسرت كه از جونتم برات عزيزتره پير شدي و كلي نوه و نتيجه داري عشق اون دختر عشق اولته اونو هميشه به ياد خواهي داشت ولي اگه دورازه هاي قلبتو باز كني جوري عاشق ميشي كه خودتم باورت نميشه انقدر خوشبخت باشي و يكي رو بخوايي😊

9. کاربر روبرو از پست مفید ماهك تشکرکرده است .

Shayan68 (جمعه 07 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    01 جان سلام

اول از همهاین به خاطر پشت کارت و شکر به درگاه الهی بود . وامیدوارم جدا از کار خوب خودت از اون فلاکت خواهرات هم خوشبخت شده باشن و پدرت هم در سلامت کامل باشه .

دوم اینکه بازم یه تشویق دیگه برا اینکه دست منو از پشت بستی و فقط فقط با نگاه 5 ساله که داری عذاب میکشی

پسر خوب .......... خوبه با دختر حرف نزدی؟ باهاش بیرون نرفتی ؟ باهاش آدامس نخوردی؟ یا مثل من باهاش ازدواج نکردیو هفته ای یه بار شام بیرونو خرید خلوت پنجشنبه جمعه نداشتی؟ باهاش شمال مسافرت نرفتی ؟ دعوتی پاگشایی نداشتی ؟ فیلم عکس آتلیه باغ استخر ویلا نرفتی ؟

برادر من 5 سال پیش اون رفته پی زندگیش آمار بچه هاش از دستش در رفته اون وقت نشستی زانو غم بقل گرفتی من اونو میخوام .

خب شاید خیلی از ماها چه دختر چه پسر فرقی نداره در برهه ای از زمان یکی رو میخواییم خب قسمت نمیشه حالا به هر دلیلی ولی شک نکن توش حکمتی داره . قسمتت اینطوری بوده خب شما هم که شرایط ازدواج نداشتی قبول کن وضعیتت اون لحظه 180 درجه معکوس بوده . نبوده؟

من میگم برای خوشبختی دختر رویا هات دعا کن واینکه روزی در اون دنیا به خواستت برسی و مال هم بشین . ولی حالا چی؟ از بین دختر هایی که بهتون معرفی میشه چند تارو انتخاب کن بسته به معیارهات که حتما داری مگه نه؟
    ولی تو یکی از معیارهات که اندام و زیبایی دختره کمی به خودت تخفیف بده چون تصویری که تو ذهنت داری پیدا نمیشه (پیدابشه هم به دردت نمیخوره ) ولی رو معیار های دیگه ات دقت کن .

1 هرگز با همسر آینده ات این موضوع بیان نکن حتی در اوج ناراحتی و خوشبختی چون دل خانمت خواهد شکست

2 هرگز با همسرت با تصویر اون خانم همبستر نشو 3 با عشق واقعی با همسرت زندگی کن . هرگلی یه عطری داره برا زنبور ولی عسل عسله هیچ فرقی نداره ............
    4 اگه عکس یا یادگاری از اون خانم داری از خودت دور کن چون وابستگی میاره
    5 برادر من عشقا نگاه ها ابراز محبت کردنا شام خوردنا قولا تعهدات امضاها چه میدونم من تو سختی تو ناراحتی کنارتما همه همه هههههههههههههههه دروغه دروغ

برات آرزوی بهترین گلو دارم گلی که نامیارا باشه برات همیشه بهار باشه و همیشه عطر افشانی کنه مصنوعی نباشه زنده حقیقی باشه زنده حقیقی

واقع بین باش ماها همون یه رویا تو دلمون داریم وهنوز هم زنده ست و فکرش شیرینه یه جای دلت بایگانیش کن برا تنهاییات خوبه

بدرود

11. 2 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

fariba s (شنبه 08 شهریور 93), sara503 (یکشنبه 06 مهر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 30 خرداد 94 [ 14:17]
    سطح
    28
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 89
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    262

تشکرشده 312 در 141 پست

Array
    سلام.من جای برادر کوچیک تر شما هستم.فقط دارم نظر میدم:
    داداشم میشه بگی تو چی شد که فهمیدی اونو می خوای؟
    این جوری که تو می گی فقط بهش نگاه کردی ،یه بار هم که
    یه جورایی ازش خواستگاری کردی به قول خودمون ترکه ات
    کرده!!!تو رو چه حساب عاشقش شدی؟چی از شخصیتش می دو نستی
    که توجهت رو جلب کرده.؟بالفرض هم که یه چیزایی از اون دختر
    توجهتو جلب کرده باشه،وقتی که اون چراغ سبزی نشون نداده
    چرا پی ماجرا رو گرفتی؟عزیز من عشق یه چیز دو طرفست.اگه
    دیدی دو طرفه نیست بدون که اصلن عشق نیست.
    دور از مرامه که باز به فکرش باشی.به فکر یه دختر یا بهتر بگم
    یه زن شوهر دار.به زنت فکر کن.چرا باید تصویر دختر دیگه ای تو ذهن
    شوهرش باشه؟؟پارسا جان.این دفعه تند رفتی ها!!!!کی گفته عشق و عاشقی دروغه ؟؟؟از نظر من هم آدم چند تا نیمه گمشده نداره؟؟؟
    دوست من فکر نکنم اینجا به نتیجه ی دیگه ای برسی.!!دوستان همدردی تو این جور موارد رای به کات کردن و شروع رابطه نو می دن....به نظر منم بی خیال...شاید هم کفوت نبوده دیگه...حالا که دیگه شوهر کرده رفته....دلبر آیندتو بچسب....مرد که نباید دل نازک باشه....زندگیتو خراب نکن برادر..
    ویرایش توسط سعیداطی : شنبه 08 شهریور 93 در ساعت 00:51

13. 2 کاربر از پست مفید سعیداطی تشکرکرده اند .

fariba s (شنبه 08 شهریور 93), parsa1400 (شنبه 08 شهریور 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 6 پست

Array
    اول ازهمه از همه دوستانی که نظر دادن و مدیر سایت به خاطر اینکه یه بستری اماده شده که راحت بتونیم مشاوره بگیریم صمیمانه تشکر میکنم راستش تا حالا غرورم اجازه نداده بود که در مورد زندگی فلاکت بار گذشته ام و اینکه تو شرایطی کار میکردم و چه جاهاییکه شبو به صبح رسوندم صحبت کنم حتی به خونواده ام و هر موقع در مورد کارم می پرسیدن با کلی تعریف دروغ خیالشون بابت خودم راحت میکردم امروز یه خوده سبک شدم

15. کاربر روبرو از پست مفید omidvar01 تشکرکرده است .

parsa1400 (شنبه 08 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 تیر 97 [ 22:56]
    سطح
    74
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 115
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,154

تشکرشده 1,301 در 451 پست

Array
    سلام.اقا خیلی حال کردم با مرامت و سخت کوشی و این که اخرش روزای خوبی رو دارید و مثل خیلی ها که اخری هیچی نمیشند رو میندازند پای زمین و زمان و نداشتن پدر پولدار و رابطه وپارتی و...

اسمتون هست امیدوار یعنی..یعنی امیدوارید به اون خانم قبلی .. یا نه ..امیدوارم امیدوار باشید به این که از این حالت خارج بشید.

ببنید خصلت ادم هست که دوست داشته باشه کسی رو... اگه شما به اون خانم از علاقتون نمی گفتید اگه هیچ وقت متوجه نمیشدید اون خانم نامزد کردند و.. اون وقت شاید میشد افسوس خورد و ... بهتون حق بدیم و..
    ولی شما از علاقتون ایشون رو مطلع کردید و متوجه شدید ایشون عقد کردند پس چرا دیگه حسرت ؟! مگه شما به قسمت اعتقاد ندارید ؟ شما که یه گوشه ننشستید و فقط دست روی دست بزارید.. شما تلاش کردید ولی قسمت هم نشدید... شاید میگید اگه توی خانواده ی پول دار تری بودید و.. شرایط بهتر توی همون اوایل به ایشون میگفتید و ایشون نامزد نکرده بودند و..

ولی به نظرم این افکار اصلا درست نیست.مطمئن باشید اگه شما قسمت هم بودید حتی شاید الان هم به هم می رسیدید و ایشون ازدواج نکرده بودند.پس بهتره هر چی زودتر این تصور زیبا از ایشون رو فراموش کنید.ببخشید این کلمه رو به کار میبرم بخشی از این احساس شما ممکنه برگرده به اون حالتی که برای شما عقده شده ناخودگاه در صورتی که اساسا این عقده وجود نداره.

و به خانم های جدید و موقعیت های جدید فکر کنید.. مهم این هست که بتونید عشق بورزید.واقعا حیفه موقعیت پدر شدن و عشق ورزی به زن و همسر رو صرفا به خاطر یه تصویر زیان در گذشته از یه نفر از خودتون بگیرید.شما روی خوش به دنیا نشون بدید تا دنیا روی خوششو به شما نشون بده.

17. 2 کاربر از پست مفید فدایی یار تشکرکرده اند .

fariba s (شنبه 08 شهریور 93), parsa1400 (شنبه 08 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 اسفند 93 [ 10:05]
    سطح
    20
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 10
    دستاوردها:
    SocialTagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    834

تشکرشده 492 در 107 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام روز خوش
    واقعا لذت بردم از خوندن تاپیکتون. خوشحالم که اطرافم مردانی هستند که واقعا مردن

هر قدر که خودم رو قانع می کردم به خواستگارم جدیدم که می دانم روابط باز بسیاری دارد اوکی بدهم و ازدواج کنم سرگذشت شما من رو به این واداشت که بر ارزشهای خودم پافشاری کنم و کوتاه نیام

و اما مشکل شما
    برادر خوبم فکر و یاد اون دختر را با اونکه فوق العاده لذت بخش است کنار بگذار و به آن فکر نکن و هر زمان یادت افتاد بگو در فرصتی دیگر به این موضوع فکر می کنم و به تعویق بینداز
    فرصت بیشتری برای تفریح و خوشگذرانی بگذار. ورزش و تفریح سالم روحیه ات را تغییر می دهد
    ببخشید رکم ولی به نظرم اصلاً شاد نیستید سعی کن شاد باشید حتی اگر تظاهر باشد کارهای که برایتان لذت بخش است انجام دهید.
    با افراد جدید آشنا شوید

آرزوی خوشبختی برایتان دارم
    بیاموزیم بی قید و شرط عشق بورزیم،

بی قصد و قرض حرف بزنیم،

بی دلیل ببخشیم،

و از همه مهمتر

بی توقع به انسانها
    محبت کنیم

19. 2 کاربر از پست مفید fariba s تشکرکرده اند .

parsa1400 (شنبه 08 شهریور 93), فدایی یار (یکشنبه 09 شهریور 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)