به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 01 مهر 93 [ 10:33]
    سطح
    6
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registered250 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    1

تشکرشده 17 در 5 پست

Array

Icon17 حساسیت بیش از حد همسرم به روابط من با خانم ها

سلام خدمت دوستان عزیز
    من همسرم خیلی به روابط من با دیگر خانم ها یعنی همکاران و همکلاسی ها و دانشجویان (محل کار من دانشگاهه) حساس هست. یک جورایی منو آدم خیلی ساده ای می دونه و فکر می کنه همه میخوان منو از چنگش دربیارن. من به تبع کارم محبورم تعامل داشته باشم. نمی دونم با دانشجوهای دختر مقطع لیسانس اونم تو یک دانشگاه دولتی تا به حال برخورد داشتین یا نه. به نظر من خیلی هاشون تو اوج معصومیت هستن و به هر حال اگر هم دنبال رابطه با جنس مخالف باشن دستکم از من چنین انتظاری ندارن. من اخلاقا آدم خیلی ملایم و احساسیی هستم و حین کارآـموزی یا برخورد با این دانشجوها هم در عین متانت برخورد متعادلی دارم. از طرف دیگه بارها شده با همسرم در مورد مسائلی که بهم در روز گذشته حرف زدم و ایشون بر اساس فلان حرفم یه جنگ اساسی راه انداخته که تو با اینها ببخشید لاس می زنی.
    یکی از این خانم های دانشجویی به اصرار رییسم چند ماهییه که با من در دبیرخانه یک همایش همکاری داره. به نظر من که هیچ غرض سویی نداره ولی خوب حدود ارتباط رو نمیدونه. مثلا تا فهمید قلبم درد میکنه سریع پریده از خوابگاه برام جوشانده گل گاو زبان آورده یا چه میدونم از شهرشون برام سوغاتی آورده و اصرار که شماره خانومتو بده باهاش دوست بشم. راستش این کاراش با شناختی که از ش دارم بیشتر از اینکه منو نگران سوء نیتش کنه متوجه اوج بچه بودنش کرده و یه جورایی دوستی خاله خرسه که هم برام تو محیط کار سوال برانگیز شده هم تو خونه جنجال شده ولی چیکار کنم رییسم اصرار داره باهاش همکاری کنم و حتی این مسائل رو هم بهش گفتم و فقط خندیده که این بچه اس (رییسم استاد این خانوم هست).
    اما اوج جریان هفته قبل اتفاق افتاده که برای خرید های جزئی غرفه تو همایش این خانوم اصرار کرده که تو رور خدا آقای... من خرید دوست دارم بزار بیام باهم خرید کنیم. باور کنید من تا حالا ایشون رو سوار ماشینم نکردم و بهش هم توضیح دادم و خودش هم اصراری نداشه من برسونمش خوابگاه ولی اون روز هرچی گفتم گوش نکرد و سوار شد کنار دست من و فکر کنید هر مغازه رفتیم فکر می کردن زن و شوهریم و وقتی به اسم فامیل هم رو صدا می زدیم می فهمیدن که همکاریم.
    خانومم سر این قضیه یه قشقرق اساسی راه انداخت و به خانومه اس ام اس زده البته خیلی اس ام اس مودبانه و خوبی. به هر حال من هم سر این قضیه و برای رفع شک خانومم وقتی این خانوم بهم زنگ زد به یه بهانه ای حسابی سرش داد و بیداد کردم. این خانوم دیگه با من حرف هم نمی زنه و حالا از یه طرف رییسم میگه چیکارش کردی که دیگه سمت ما هم نمیاد. از طرف دیگه موندم با این حساسیتهای شدید خانومم چه کنم. باور کنید چند سال پیش که شماره همکلاسیام تو موبایلم بود سرم دعوا راه می انداخت که تو چرا کارای درسیتو از اینا می پرسی من چطوری متوجهش کنم که بابا هر ارتباطی با خانوما که نشانه خیانت نیست.

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    با سلام و احترام

ببینین همسر شما از کجا بدونن که واقعا اتفاقی نمیوفته، همه خیانت ها از همین شوخی ها پیش میاد.
    مثلا نگاه کنین شما قلبتان لحظه ای درد گرفته ایشون سریع پریدن جوشونده آوردن و فلان کارو کردن. خب این توجه ناخودآگاه میره تو ذهن شما! بعد ناخوداگاه با همسر مقایسه میشه .

مثلا شما با خانومتون بیشتر از اون خانوم هستین، پس بیشتر قلبتون جلو خانومتون درد میگیره، بعدشم زود خوب میشه، خانوم شما بار اول دلهره میگیرتش بار دوم نگران .... همینطور تا اخر، اما بار صدم و هزار م مثلا یروزش سرش درد میکنه خودش حالش مساعد نیست، مثه قبلم نگران نمیشه چون میدونه خوب میشین.

ناخودآگاه خب حس مقایسه پیش میاد، ممکنه شما فکر کنین پس اون خانوم برای من بیشتر ارزش قایله.

حقیقتش از رو بچگی باشه یا هرچیزی! بنظر من رفتار این خانوم اصلا درست نیست.
    و شما خیلی قاطع میتونین باهاشون صحبت کنین.

خیلی راحت خانوم محترم من متاهل هستم میدونم شما قصد سویی از ین رفتارهاتون ندارین اما رفتارهای شما برای من هم در خانه هم دانشگاه دردسر درست میکنه ، من یک همکاری کاملا محترمانه و در چاچوب عرف دانشگاه میخواهم، اگه با این همکاری موافق هستین بفرمایین همکاری داشته باشیم، در غیر این صورت از شما ممنونم، من موافق این همکاری نیستم.

در ضمن ناراحتی اون خانوم اصلا مهم نیست، در حال حاضر فقط فقط ناراحتی همسر شماست که باید مهم باشه.
    همسر شما همجنس های خودشو بیشتر از شما میشناسه! خیلی از خانوم ها همینططوری باعث از هم پاشیدگی یک زندگی شدن.
    بشینین عاقلانه فکر کنین، خداییش چند مرتبه بخاطر رفتار این دختر خانوم آرامش زندگیتون بهم خورده؟ آیا این دختر خانوم ارزش اینو داشته؟
    چند مرتبه این دختر خانوم خانوم شما رو ناراحت کرده؟
    آیا این دختر خانوم ارزش ناراحتی خانوم شما رو داشته؟

( شما شخصا با دستای خودتون به تعدا این مرتبه ها تبر و برداشتین و افتادین به جون درخت زندگیتون، آقا محترم این درخت هرچیم از اول زندگیتون تنومند باشه، با ضرباتی که شما دارین بهش میزنین هرچیم ضرباتتون ضعیف باشه، دیر یا زکد از پا در میاد، حواستون باشه )
    بنظر من که خانوم شما فقط فقط میخواین بهشون ثابت کنین اولویت اول زندگیه شما خانومتون هستن و ناراحتی ایشون.
    با حرفایی هم که نوشتین بنظر من این خانوم زیادی از حد دارن رفتار میکنن و اصلا رفتارشون درست نیست. اصرار خرید با یه مرد غریبه، از یک طرف بخواد بخانواده شما نزدیک بشه و رابطه دوستی برقرارکنه! !!! نمیدونم چرا از رو بچگی میبینین، حالا من در جایگاه شما نیستم و اون خانوم نمیشناسم .

اما با حرفایی که زدین من از رو بچگی ندیدم!
    ولی هرچی، مهم نیست چرا اینکارو میکنن، مهم اینه که این خانوم شوخی شوخی، دارن زندگیه قشنگ شما رو ذره ذره نابود میکنن. دیگه خود دانین.
    شما فقط باید قاطع باشین.

من مطمعنم اگه در مرحله خرید شما قاطعانه برخورد میکردین الان همچین مشکلی پیش نمیومد. حداقل پیاده میشدین در عقب ماشین و باز میکردین و میگفتین اگه میخواین بشینین بفرمایین عقب بشینین. ( شوخی نیست که همه فکر کنن شما با یه خانوم غریبه نامحرم زن و شوهر هستین، فرض کنین یه لحظه دوستای خانومتون یا فامیلتون این صحنه رو ببنینن چی فکر میکنن؟؟؟؟ میدونین چقدر خانومتون تحقیر شدن؟؟؟ واقعا میدونین چقدر تحقیر میشن؟)

پ.ن : من خانوم شما رو درک میکنم، چون خواستگاری داشتم که مثه شما مهارت کافی تو برقراری ارتباط با نامحرم نداشتن. ایشونن هم بمن میگفتن اینها لازمه کاره، میگفتن بهرحال در محل کار گاهی یه شوخی پیش میاد نمیشه همیشه خشک بودو.... ! تقریبا مشکلات مثه مشکلاتی بود که شما تعریف میکردین.
    من انتظار داشتم ایشون اولویت بندی کنن و قاطعانه صحبت کنن، مهم نیست خانوم فلانی اهل شوخی هستن یا نه، مهم نیست خانوم فلانی کلا باهمه صمیمی هستن. مهم اینه که شما قاطعانه رفتار کنین مهم اینه که با رفتار خانوم فلانی رفتار شما تغییر نکنه رفتار شما همون بمونه ! خانوم فلانی شوخی و بگو بخند داره، شما سرسنگین باشین، چه اشکال داره ایشون یاد میگیرن با شما طوره دیگه ای رفتار کنن. من که خوشبختانه در مرحله آشنایی متوجه عدم قاطعیت ایشون شدم، ردشون کردم.

اما امیدوارم شما بتونین، اولویت و هدف اصلی زندگیتون پیدا کنین و بارفتار درست زندگیتونو از هم نپاشین.
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

ویرایش توسط دختر بیخیال : جمعه 07 شهریور 93 در ساعت 09:40

3. 10 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 08 شهریور 93), nahid-111 (جمعه 07 شهریور 93), paiize (شنبه 08 شهریور 93), tanin-91 (شنبه 08 شهریور 93), terme00 (شنبه 08 شهریور 93), واحد (یکشنبه 09 شهریور 93), نیکیا (جمعه 07 شهریور 93), من 25 (جمعه 07 شهریور 93), آونگ (شنبه 08 شهریور 93), رزا (دوشنبه 10 شهریور 93)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 06 مرداد 99 [ 20:30]
    سطح
    51
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 17 در 7 پست

Array
    سلام. می خوام بهتون بگم خانم شما اینجا مشکلی نداره. شاید هر خانم دیگه بود مثل همسر شما بود همینجور برخورد می کرد. بیشتر خانم ها نسبت به رابطه همسرشون با جنس مخالف حساسن. مثلا خودم: نامزد دارم وقتی رابطه و برخورد انرا با جنس مخالف میبینم دنیارو سرم خراب میشه. با اینکه می دونم ممکنه منظوری نداشته باشه. شما اگه زندگیتو دوست داری باید خیلی مراقب احساسات همسرت باشی و باید اونو راضی نگه داری نه خانم های دیگه رو. اونوقت می بینی خانومت چه جوری دنیارو به پات می ریزه. خانم ها دلشون می خواد فقط مال خودشون باشه و به نظرم هر زنی حساسیت بیشتری داشته باشه علاقه ای بیشتری هم به همسرش داره. خانمتون معلومه عاشقتونه. این این عشقو نذارید به نفرت تبدیل بشه. مراقب زندگیتون باشید

5. 7 کاربر از پست مفید سوما تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 08 شهریور 93), tanin-91 (شنبه 08 شهریور 93), terme00 (شنبه 08 شهریور 93), واحد (یکشنبه 09 شهریور 93), نیکیا (جمعه 07 شهریور 93), من 25 (جمعه 07 شهریور 93), رزا (دوشنبه 10 شهریور 93)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    دانشجوهای شما بچه نیستند. ساده نیستند. اتفاقا شما ساده دل هستید. این لینک را نگاه کنید :
    https://www.google.com/search?sitese...y=0&gws_rd=ssl

- - - Updated - - -
    http://www.hamdardi.net/thread29969-5.html

- - - Updated - - -

این آقای بی وفا هم همین حرف ها را می زد هر چی بهش راهنمایی می کردیم. تاپیکش را بخوان و ببین چه مشکلاتی برایش پیش آمد.

- - - Updated - - -

http://www.hamdardi.net/thread29543-2.htmlتاپیک دوم آقای بی وفا هم که عمق مشکلش را نشان می دهد برای شما مفید است.
    البته این آقا تا به حال هم مشکلات آن دوران برایش باقی مانده و ارتباطش با همسرش مغشوش شده است.

7. 9 کاربر از پست مفید نوروزیان. تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 08 شهریور 93), nahid-111 (جمعه 07 شهریور 93), paiize (شنبه 08 شهریور 93), tanin-91 (شنبه 08 شهریور 93), terme00 (شنبه 08 شهریور 93), واحد (یکشنبه 09 شهریور 93), نیکیا (جمعه 07 شهریور 93), من 25 (جمعه 07 شهریور 93), رزا (دوشنبه 10 شهریور 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بر ameo

پرانرژی باشی دادا
    فدات شم خدایی چجوری جرات کردی اینکارو انجام بدی یه دختر دانشجو رو بشونی کنارت صندلی جلو باهاش توی کل شهر دور بزنی!!!!
    باز اگه با منظور اینکارو انجام میدادی یکچیزی ولی شمایی که اینقدر آقایی وفادار یو متعهدی و به همسرتم علاقه داری چرا اینکار اشتباه را انجام دادی؟اینکه ایشون نظری نداشتند درست اصلا اینو قبول میکنیم ولی بنده خدا شما دیگه با این سنت با این تجربه ای که داری چرا خوب کاری انجام میدی که شبهه ناک هستش و احتمالشم میدی همسرت ناراحت بشه و ازت دلخور بشه.
    شغل هایی مثل شغل شما که با دخترها سروکار داره اونم توی جو دانشگاه خیلی خیلی باید حواستو جمع کنی مخصوصا که متاهلم هستی اصلا و ابدا شوخی نگیر من نمیگم بدبین باش نه ولی ساده هم نباشه برای خودت حد و مرز قائل بشو و اجازه نده هیچکسی این حریمو بشکنه و آسیب وارد کنه به زندگی مشترکت.

همسرت خیلی خانومه خدایی با این شغلی که شما داری باهات ازدواج کرده ما مردها همینجوری نزده میرقصیم

خوب حالا راه حل:
    1.تعیین حدو و مرز خودتب رای ارتباط کاری با دختران و بانوان دانشجو و همکار و رعایت آن
    2.تلاشتو انجام بده تا جایی کهب رات مقدوره از رابطه گرفتن با دانشجو و همکار خانوم خودداری کنی
    3.موضوعاتی که اتفاق میوفته را برای همسرت سانسور کن خیلی چیزاشو نگو حساسیت براش ایجاد نشه

پ.ن:دادا منم متاهلم همسر منم همینه شاید جای همسر شما بود که بدترم بود چحوری زنده ای من یکی موندم ولی لطفا در این مورد خاص سعی کن بدبین باشی و دوری کنی و از اونور سعی کن به همسرت محبت کنی وب یشتر کنارش باشی.
    موفق باشی دوست عزیز
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

9. 5 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

tanin-91 (شنبه 08 شهریور 93), terme00 (شنبه 08 شهریور 93), واحد (یکشنبه 09 شهریور 93), مهربونی... (شنبه 08 شهریور 93), رزا (دوشنبه 10 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 دی 00 [ 03:02]
    سطح
    55
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 21
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    37

تشکرشده 89 در 30 پست

Array
    نمیدونم چطور اسم رفتار خانمتون رو میزارید حساسیت بیش از حد؟!
    عکس العمل خانمتون کاملا طبیعی و منطقیه و شایدم حتی ناکافی
    واقعا اگه کسی از آشنایان شمارو با اون خانم در جلوی ماشین ببینه چه تصوری میتونه داشته باشه؟ خودتون یه لحظه فکر کنین
    یا فکر کنین که همسرتون با یه مرد غریبه جلوی ماشین بشینه یا براش دل بسوزونه شما چه حالی خواهید داشت؟
    رفتار اون خانم اصلا از سر سادگی نیست بلکه از سر غریزه هست و غریزه اگه کنترل نشه همه ی مرزها رو زیر پا میزاره
    شما هم هرچقدر آدم معتقد و پاکی باشید اگه به این شکل با همکاران خانمتون ارتباط داشته باشین بالاخره پاتون میلغزه و
    بازنده ی اصلی این ارتباط بدون شک شما خواهید بود
    حتما حتما رابطه تون تعریف شده و دارای مرز مشخص باشه و بدونید هرگونه دلسوزی و عدم قاطعیت برابر یه ضربه به درخت زندگیتون میشه تا اینکه نهایتا زندگیتون از هم بپاشه
    موفق باشید

11. 6 کاربر از پست مفید mercury تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 08 شهریور 93), tanin-91 (شنبه 08 شهریور 93), واحد (یکشنبه 09 شهریور 93), نیکیا (شنبه 08 شهریور 93), مهربونی... (یکشنبه 09 شهریور 93), رزا (دوشنبه 10 شهریور 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 اردیبهشت 03 [ 16:27]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    7,972

تشکرشده 6,443 در 1,460 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    منم به خانمتون حق میدم
    اصلا هم مهم نیست که اون خانم ناراحت شده..فقط بهتربودبه جای یه موضوع دیگه درموردهمین موضوع اصلی باهاشون برخوردمیکردین...صحبتهایی که دختربیخیال گفتن مناسبه..هم محترمانه ست هم قاطعیت داره...

سعی کنیداعتمادهمسرتون روباحدومرز گذاشتن واسه روابطتون به دست بیارید تااینقدراذیت نشید...مخصوصاخانمتون...
    من اگه جای خانمتون بودم اونروز که رفتیدخریدشوهرم رومیزاشتم تاصبح توکوچه بمونه!!!
    عمر که بی عشق رفت

هیچ حسابش مگیر...

13. 5 کاربر از پست مفید paiize تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 08 شهریور 93), tanin-91 (شنبه 08 شهریور 93), terme00 (شنبه 08 شهریور 93), مهربونی... (یکشنبه 09 شهریور 93), رزا (دوشنبه 10 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 95 [ 23:23]
    سطح
    51
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,079

تشکرشده 1,505 در 452 پست

Array
    سلام شما فقط یک لحظه خودت رو بزار جای خانمت و تصور کن خانومت با همکار نامحرمش سوار ماشین شدن و شاد و خوشحال طوری که همه فکر کنن زن و شوهرند بعد بیا بگو اتفاقی نیافتاده من که مشکلی ندیدم!!! به نظرم خانمت خیلی بی راه نمیگه چون همونطور که دوستان گفتند هزار تاراه هست که شما حد و حدود اون خانم یا خانم های دیگه رو نشونشون بدید ...این که دلیل نمیشه چون اصرار کرد و منم موندم تو رودروایستی مجبور شدم سوار ماشینش کنم این واقعا بهانه است وگرنه اگر قرارباشه هر آدم متاهلی تو محیط کارش اینطوری گرم بگیره و سفت نباشه دیگه فاتحه هممون خونده است .....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)