به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 23 آبان 93 [ 19:47]
    سطح
    1
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 44
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

دو راهی زندگی من

با سلام و عرض ادب

من مدت 8 سال است که ازدواج کرده امازدواجم یک ازدواج عاشقانه و کاملا احساسی بود با همسرم در دانشگاه آشنا شدم خانواده ها هر دو مخالف این ازدواج بودند علت مخالفت ها تفاوت هایی بود که ما هر دو داشتیم تفاوت های فرهنگی و مذهبی و زبانی و ... ما از دو مذهب مختلف هستیم من شیعه و همسرم سنی است خانواده من یک خانوداه تحصیلکرده و فرهنگی و اجتماعی بود و هست اما خانواده همسرم متاسفانه کاملا غیر اجتماعی و بدور از هر گونه رفتار و معاشرتی و کاملا یک زندگی بدوی دارند تفاوت های دو خانواده بسیار بسیار زیاد بود و هست آن موقعه من عاشق بودم و داغ و هیچ چیزی را نمی دیدم اما الان که هشت سال گذشته می بینم که به هیچچچچچچچ وجه نمی تونم تحملشون کنم به هیچ وجه نمی تونم باهاشون ارتباط برقرار کنم هر چند که من سعی خودم رو بارها کردم اما اونها واقعا تمایلی ندارند گویی نه من از آنها خوشم می آید و نه آنها از من هر دو همدیگر را بعد از هشت سال نپذیرفته ایم و نمی خواهیم بپذیریم .اما از همسرم بگویم هر چند نقاط ضعفی دارد اما مرد مهربان با مسئولیت و بااخلاقی است و مرا نیز بسیار دوستدارد و از طرفی همه خانواده من او را دوست دارند و به طور کلی قبولش دارند. این وسط من گیر کرده ام از یک طرف نمی تونم خانواده همسرم وتفاوت ها و جوی که توش قرار دارند را تحمل کنم تا جایی که تصمیم به طلا ق گرفته ام از طرفی میترسم که نتوانم مرد خوبی مثل همسرم به لحاظ بااخلاقی و سالم و پاک بودن نصیبم شود از تنها بودن و سردرگمی بعد از طلاق میترسم .همسرم متوجه تصمیم من شده و می گوید اگر اینقدر این تفاوت ها عذابت می دهد من هر تصممیمی که تو بگیری را قبول میکنم و اصراری ندارم که با من زندگی کنی . این را هم اضافه کنم برای این زندگی و ساختن آن سختی های زیادی کشیدم ودلم می سوزه که خراب بشه .ما در حال حاضر فرزندی نداریم . آیا تصمیم من برای جدایی اشتباه است ؟ آیا این رویا پردازیست که میگویم ای کاش با خانوده ای از سطح اجتماعی و فرهنگی بالا ازدواج کرده بودم ؟ که باهاشون بتونم رفت و آمد کنم . خواهش می کنم راهنماییم کنید

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 28 مهر 97 [ 00:58]
    سطح
    45
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 190
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    143

تشکرشده 263 در 86 پست

Array
    تنها نگرانیتون اینه که نتونید یکی بهتر از این همسرتون پیدا کنید!!!! یعنی اگه یکی بهترش اون بیرون بود بدون هیچ عذاب وجدانی همسرتونو ترک می کردید... واقعا باید به همسرتون تبریک گفت برای انتخابش

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 آبان 98 [ 08:57]
    سطح
    68
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 200
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,639

تشکرشده 1,769 در 422 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام ...
    لطفا عنوان تاپیک را از طريق تماس با ما (بالاي سايت) يا با کلیک بر روی مثلث مشکی (کنار کلمه تشکر) پايين کادر به عنوانی مرتبط با موضوع مشکلتان تغییر دهید .در غیر این صورت کاربران اجازه ارسال پست در این تاپیک را نداشته و تاپیک شما قفل خواهد شد .
    آدمک آخر دنیاست بخند
    آدمک مرگ همین جاست بخند
    دست خطی که تورا عاشق کرد، شوخی کاغذی ماست بخند
    آن خدایی که بزرگش خواندی، به خدا مثل تو تنهاست بخند ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)