به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 23 مهر 93 [ 21:49]
    سطح
    4
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 20
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 8 پست

Array

ایا مردای بالای 38 سال سرد مزاج میشن؟

سلام دختر 26 ساله ای هستم که یه خواستگار 37 ساله دارم. مادرم به شدت با ازدواجومد مخالفه به خاطر اختلاف سنمون. بگم که این آقا اصلا بهش نمیاد 37 سالش باشه.. هر کی می بینه میگه 32 دیگه فوقش 33 می خوره. و خیلی خوش قیافه و خوش تیپه... از همه چیش خوشم اومده و من با این اختلاف سنی اصلا مشکل ندارم و حس ساپورت و حامی بودن بهم میده. خیلی زیاد! مادرم می گه تو نمی فهمی مردای تو این سن و سال از لحاظ عاطفی خیلی سرد می شد، شو و اشتیاق زندگی ندارن، و از لحاظ جنسی هم خیلی نیازی ندارن. این آقا رو بنا به دلایلی طی این خواستگاری 1 سالی هست که فرصت شده بشناسم... خودش می گه اینقدر احساسیم که حتی اگه طوطیش الان بمیره افسرده می شم... می گه ماشین قبلیمو فروختم دلم الان براش تنگ می شه... چه برسه به شما که خیلی عاشقانه بهتون علاقه مندم... روزای اولی که بهش گفتم نه می گفت اشک ریختم و خیلی پی گیر بود که منو بدست بیاره اما خودم فهمیدم خیلی مغروره... اولا من خیلی محلش نمی ذاشتم و ناراحت می شد که چرا تا وقتی من احوالتو نمی پرسم سراغی ازم نمی گیری؟ واسم کادو می خرید حرفای عاشقانه و ... البته خودش بهم گفت اگه دنبال مردی هستی که همش نازتو بگشه و اون بیاد سمتت من نیستم...ولی من خودم نه لجبازم نه سرد از لحاظ عاطفی.. بلکه می تونم عاشقانه به پای طرفم بسوزم... تازگیا فهمیدم خیلی می تونه سرد باشه... و خیلی احساساتمو نادیده بگیره... اولا تو دیدارای حضوری از شوق چشماش برق می زد و خیلی ببخشید می گفت شما طوری هستی که ادم باید دیوانه باشه حتی 1 لحظه فکر خیانت بیافته... کلا اولا خیلی بهم عشق می ورزید و قشنگ اون حسی که لازم بود یه زن تو چشای مردش ببینه می دیدم... اما الان خیلی وقته اس ام اسایی که با یه دنیا عشق و محبت براش می فرستم نادیده می گیره... حتی 1 دونشونو جواب نمی ده... تو این دیدارای اخر خیلی اون برقو تو چشماش نمی دیدم... که می کفت مال کار زیاده که خستم... خیلی کار می کنه... البته می دونم میل جنسیش به من فعلا قابل قبوله... به نظر شما امکان داره خیلی زود سرد و بی محل بشه و یادش بره چقدر عاشقانه منو دوست داشته؟ الان باهاش قهرم چون 2 هفتس اس ام اس امو جواب نمی ده...

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 07 آبان 01 [ 21:11]
    سطح
    95
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 949
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,979

تشکرشده 3,495 در 804 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سلام
    اولا این آقا تا 37 سالگی چی کار میکرده که تونسته خودش رو مجرد نگه داره!!!؟
    دوما با توضیحاتی که دادید ،منم فکر میکنم بهتره از این ازدواج صرف نظر کنید و برای خواستگارای بعدیتون کمی مطالعه کنید تا انتخاب شایسته ای توی تمام ابعاد داشته باشید نه اینکه سریع از لحاظ احساسی وابسته بشید.
    موفق باشید.
    من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم / هیچ لایق‌ترم از حلقه زنجیر نبود

3. 5 کاربر از پست مفید m.reza91 تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (سه شنبه 14 مرداد 93), فرخ رو (سه شنبه 14 مرداد 93), بالهای صداقت (جمعه 17 مرداد 93), دختر بیخیال (پنجشنبه 16 مرداد 93), شیدا. (سه شنبه 14 مرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 8 پست

Array
    مرسی خوب شاید فکر کنید احساسی حرف می زنم ولی اصلا این اقا اصلا می خواسته ازدواج نکنه راستشو بخواین از زنها بدش می اومده و می گه فقط 2 ساله احساسه نیاز به ازدواج پیدا کرده (با امسال میشه 4 سال). من خودم خیلی با زیر زیرکی ای دخترانه امتحانش کردم و واقعا به این نتیجه رسیدم که راست می گه... خودش می گه تا به کسی احساس نداشته باشه خودشو درگیر ماجرایی نمی کرده... و تا الان کسایی که بهش پیشنهاد شدن رو به خاطر همین موضوع رد کرده... و کلا قید ازدواج رو زده و مشغول کار بود (بیش از حد کار می کنه... 6 صبح تا 11 شب + روزای تعظیل)... مدیر یه شرکته و فوق العاده پشت کار داره... تقریبا به این اطمینان رسیدم که ادم خوبیه و هیپ وقت تو زندگیش حتی دوست دختر هم نداشته... و خوندادش فکر می کردن شاید مشکلی داره که سمت هیپ دختری نمی ره ولی احساسش براش خیلی مهمه... من خیلی موقعیت های خوبی داشتم (تعریف نباشه) ولی واقعا از هیچ کدوم خوشم نیمومده... شما جرا گفتید صرف نظر کنم؟ به خاطر نگرانی های مادرم؟ باهاشون موافقید؟
    ویرایش توسط آسمون آبی : سه شنبه 14 مرداد 93 در ساعت 12:37

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    دختر داریم 5-34 ساله مجرد چرا با اونها ازدواج نمی کنه؟به حرف مادرت گوش کن.

6. 4 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

abi.bikaran (پنجشنبه 16 مرداد 93), m.reza91 (سه شنبه 14 مرداد 93), بالهای صداقت (جمعه 17 مرداد 93), دختر بیخیال (پنجشنبه 16 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 16 اردیبهشت 96 [ 14:25]
    سطح
    41
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 132
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    136

تشکرشده 378 در 148 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.reza91 نمایش پست ها
    سلام
    اولا این آقا تا 37 سالگی چی کار میکرده که تونسته خودش رو مجرد نگه داره!!!؟
    .
    سلام. آقای رضا میشه این جمله رو بیشتر بشکافید؟ چون من یه مرد نیستم و از نگاه زنانه به رابطه جنسی نگاه میکنمو به نیاز جنسی.همیشه این موضوع برام سوال بوده.
    یعنی نیاز جنسی یه مرد( اگر همسر نداشته باشه تا سنین بالا) به احتمال قریبا به یقین اونو میکشونه به انحراف؟
    اینو از این جهت میگم که یه خانم ممکنه همسر نداشته باشه و به انحراف هم کشیده نشه.یعنی کاملا شدنی هست در مورد یک زن. و برام این قضاوت عجیبه. شاید چون از دریچه نگاه یک زن نگاه میکنم. احساس میکنم چون یه زن میتونه مهار و افسار این نیاز رو به دست بگیره و نذاره به انحراف بکشوندش یه مرد هم پس میتونه. البته شاید احساس من کاملا اشتباه باشه.

روشن کردن صحبتتون هم به من و سایر دوستان کمک میکنه هم به این دوستمون

- - - Updated - - -

در ضمن آسمون آبی عزیز یه نکاتی توی حرفاتون بود که سوال برانیگزه
    از زنها بدش میومده؟ چرا؟ شکست عشقی؟ روابط قبلی؟ همینجوری که نمیشه.
    از این ادمهاایی که با کارش ازدواج کرده؟از 6 صبح تا 11 شب؟ چرا؟
    نوسان احساسی ناشی از چیه؟
    ویرایش توسط فرخ رو : سه شنبه 14 مرداد 93 در ساعت 13:10

8. 3 کاربر از پست مفید فرخ رو تشکرکرده اند .

m.reza91 (سه شنبه 14 مرداد 93), کاغذ بی خط (چهارشنبه 15 مرداد 93), دختر بیخیال (پنجشنبه 16 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 07 آبان 01 [ 21:11]
    سطح
    95
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 949
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,979

تشکرشده 3,495 در 804 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سلام
    خانم فرخ رو شما که مجرد نیستید!!!
    بینید ،من متخصص نیستم ولی چیزی که در خودم و اطرافیانم دیدم اینه که یه مرد به صورت عادی باید در سنی حدود بیست تا شاید بیست و پنج سالگی نیاز عاطفی به جنس مخالفش رو پیدا کنه از لحاظ جنسی هم خیلی زودتر از اینا باید این اتفاق بیافته ولی در سنین پایین تر (مثلا 15-20) درک عاطفی وجود نداره(البته درک عاطفی با وابستگی احساسی فرق داره !).
    اگه این دو تا نیاز به وجود بیاد فرد از سنین 22-23 سالگی به دنبال راه حل برای حذف موانع ازدواجه و باید تا 27-28 سالگی هم ازدواج کنه؛اینطوری بگم که شاید فرد نتونه کاری خلاف این جهت انجام بده ؛اگه درس میخونه برای اینه! اگه کار میکنه بازم در همین جهته! و هر چیز دیگه.
    حالا یه عده هستند شاید به دلائل تربیتی یا بیولوژیکی این دو مورد یا یکیش درشون به وجود نمیاد و خب درک درستی از ازدواج در اونا به وجود نمیاد مثلا موردی می شناسم که فرد نیاز جنسی رو داره ولی نیاز عاطفی نداره احتیاجی هم به ازدواج حس نمیکنه.مورد دیگه ای بود از فامیلای خودمون که پسر 36 ساله بود ،تا اون سن نه کار درستی داشت نه درسی خونده بود ،به لحاظ شناختی هم که ازش داشتم مطمئن بودم رابطه ی دوستی نداره ،ازدواج کرد و الان دو سال بعد ازدواج در حال طلاق گرفتن هستند،من موقع ازدواجشون این سوالی که اینجا مطرح کردم توی ذهنم بود و تقریبا از جوابش مطمئن بودم؛ حالا جالبه بدونید که یکی از دلائل عمدشون برای طلاق اختلاف نظر سر خرید تلویزیون 42 اینچ و 36 اینچه!!!! من که باور نمیکنم.
    بعضی وقتها میبینم مثلا میگند فلانی دکترای فلان رشته از فلان دانشگاه داره با معدل بالا با این مقالات و...،مجرد هم هست.مجرد بودنش سوال برانگیزه ،چون اگه آی کیوش بالای 180 هم باشه(در حالت پیش بینی شده چنین آی کیویی نداریم این افراد واقعا نابغه اند) یا باید به یه طریقی به این نیاز ها پاسخ داده باشه یا این نیاز ها درش بوجود نیومده و دومی شاید مشکلزا تر باشه.ضمنا معمولا این افراد رو خونواده هاشون مجبور به ازدواج میکنند خودشون خیلی تمایلی ندارند. البته تعداد این افراد خیلی خیلی کمه.
    نتیجه اینکه باید دقت کرد .
    فکر میکنم پاسخ خانم آسمون آبی رو هم دادم.
    یه بار دیگه تاکید میکنم اینا نظرات تخصصی نیستند صرفا براساس یه سری مشاهدات و مطالعات محدود هستند.
    من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم / هیچ لایق‌ترم از حلقه زنجیر نبود

ویرایش توسط m.reza91 : سه شنبه 14 مرداد 93 در ساعت 14:01

10. 4 کاربر از پست مفید m.reza91 تشکرکرده اند .

meinoush (سه شنبه 14 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 14 مرداد 93), دختر بیخیال (پنجشنبه 16 مرداد 93), صبا_2009 (سه شنبه 14 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    دیر ازدواج کردن لزوما دلیل بر داشتن رابطه های خارج از چارچوب نیست
    ممکنه از راه درستش اقدام کرده باشه ولی نیاز به تامل و بررسی داره.

این سه حالت داره:
    1- اصلا نیازی حس نمیکرده و مشکل داره(سرد مزاجی).
    2- اهل دوستی بوده و نیازشو از این طریق ارضا میکرده.
    3- از راه شرعی رابطه داشته(اگه مذهبی باشن)

اسمون ابی جان باید این ها رو بررسی کنی چون مهمه البته نه بصورت بازجویی.
    همه چی بستگی به انتطارات خودت داره اینکه میخایی چطور ازدواج کنی
    فکر کن بعد ده سال میشی 36 ساله و ایشون میشه 47 ساله
    11 سال اختلاف سنی زیاده

باز خودم اگه از کسی خوشم بیاد و مناسبم باشه فقط بخاطر سن رد نمیکنم چون خیلی ها سنشون بالاس ولی به صد شکستگی ارزند به صد هزار درست

اگه موقعیت های ازدواج دیگه ای داری میتونی با جوونتراش ازدواج کنی که بعدا پشیمون نشی شوهرت پیر شده و تو موندی با نیازهای سرکوب شده.

یه خاستگاری داشتم 33 ساله بعد یک ساعت که حرفامون تموم شد گفت معلومه تو خیلی جوونی و هزار جور نقشه و برنامه تو سرته ولی ازمن گذشته و خودش پیگیر نشد
    مطمانم اون نمیتونست تو خیلی از موقعیت ها منو همراهی کنه و این رو هردومون متوجه شدیم.

البته بازم میگم فقط سن تعیین کننده نیست به عوامل شخصیتی هم بستگی داره
    همین نیاز جنسی برا مردی که نرماله سن 36 سالگی خیلی زوده که بخاد ازدست بده تازه تو این سن به اوج هم میرسه
    اگه احتمال بدی که ایشون سردن مشکل خودشه و براهمین هم شاید تا حال ازدواج نکرده .

این که مطمانی با هیچ دختری نبوده باید بفهمی به چه دلیلی بوده نیاز نداشته یا اگه نیاز داشته پس چیکار میکرده ؟
    خیلی دقت کن
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را
    ویرایش توسط فرشته اردیبهشت : سه شنبه 14 مرداد 93 در ساعت 13:52

12. 5 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

m.reza91 (سه شنبه 14 مرداد 93), meinoush (سه شنبه 14 مرداد 93), هم آوا (سه شنبه 14 مرداد 93), دختر بیخیال (پنجشنبه 16 مرداد 93), صبا_2009 (سه شنبه 14 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 16 اردیبهشت 96 [ 14:25]
    سطح
    41
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 132
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    136

تشکرشده 378 در 148 پست

Array
    درسته من مجرد نیستم الان، اما از اول زندیگیم که متاهل نبودم.زنان بسیار بسیار بسیار زیادی رو دیدم که در سنین جوانی همسر رو از دست دادن و پاکدامن هم هستن(نه صیغه،^ نه دوست نه انحرافات جنسی)از این لحاظ چنین حرفی زدم.

یعنی نتیجه صحبتهای شما و فرشته اردیبهست اینه که یه مرد اگه ازدواج نکرده باشه تا سنین بالا:
    1- دوست دختر داشته و زنا میکرده یا
    2- سردمزاجه و مشکلی دااره یا
    3- صیغه میکرده یا
    4- خ.ارضایی داشته.
    درسته؟

آیا این امکان نیست که هیچکدوم نباشه؟

اگر سایر دوستان نظری دارن بفرمایید

یه مطلب دیگه به ذهنم رسید اسمون ابی عزیز

میل جنسی هیچ مردی رو نباید مقایسه کرد با سایر اقایون. و تعمیم دادن یک مسئله به کل اشخاص ما رو در شناخت به راه خطا میبره.

مثلا حرفهایی که دیگران میزنن:
    مردها از سن 35 سال به بالا سرد میشن یا میل جنسیشون کم میشه.
    مردها نیاز عاطفی ندارن یا کمتره از زنها...
    مردها...
    مردها...
    واقعیت اینه که اون شخصی که این حرف رو میزنه تجربه شخصیش با طرف مقابل خودش رو داره میگه و اشتباها تعمیم میده

راه مطمئن اینه که شما دقیقا از طرف مقابلتون سوال کنید.اما اینکه چگونه در مورد مسائل جنسی سوال کنین بهتره با یه متخصص مثل مدیر همدردی مشورت کنید.
    همینجوری روی هوا و از روی حرف دیگران قضاوت نکنید و تصمیم ناصحیح نگیرید چون واقعا مبهم هست براتون.
    ویرایش توسط فرخ رو : سه شنبه 14 مرداد 93 در ساعت 14:30

14. کاربر روبرو از پست مفید فرخ رو تشکرکرده است .

abi.bikaran (پنجشنبه 16 مرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 8 پست

Array
    ممنونم از نظر همتون ...راستش این اقا خیلی رفتاراش خاصن.. خودش می گه دوستاش و خواهرش و مادرش از دستش کلافه بودن و از ازدواجش نا امید! میگه دوستام خیلی نقل و نبات مجلساشون حرف زدن راجع به ویژگی های ظاهری خانم ها و اینکه فلان هنرپیشه چه شکلیه و کدوم خانوم جذابه بوده و من اصلا ذوق نمی کردم و حتی مشتاق نبودم... می گه دوستاش بهش می گفتن تو مشکل داری ولی می دونسته که مشکل نداشته فقط احساسی بوده!من یه بار ازش پرسیدم چرا تا الان ازدواج نکردید؟ چند تا جواب داد: 1. به نظرم ازدواج یه امر 2 سویست... باید هر 2 طرف به هم علاقه و میل داشته باشن و من تا به امروز به هیچ زنی میل و احساسی نداشتم...2. منتظر بودم از لحاظ اقتصادی وضعیتی که می خوام پیدا کنم...3. بهم گفت چرا فکر می کنید فقط خانم ها هستن که می تونن بدون اینکه ازدواج کرده باشن پاک بمونن.. گفت به خاطر احساس زیاده ... یعنی ملاک پاکدامنی مرد بودن یا زن بودن نیست... بلکه ایه که ببینی ایا احساس طرف بر میل جنسیش غلبه می کنه یا نه... گفت چرا تصور نمی کنید مردی با این میزان احساسات ممکنه وجود داشته باشه... گفت من از این لحاظ شبیه هیچ مردی نیستم و همه اطرافیانم فهمیدن... من از این لحاظ شبیه خانم ها هستم... گفت می ترسم از اینکه بدون احساس وارد رابطه ای بشم.. وقت و انرژیمو صرف یه کار بیهوده کنم... من حتی تو فیس بوکش رفتم نگاه کردم... خودش می گفت وقتی تدریس می کرده به خاطر بعضی از خانم های دبیرستانی که به شدت وابسته و عشق های گذرای دبیرستانی بهش پیدا کرده بودن. (البته نمی خواست از خودش تعریف کنه).. تو فیس بوکش الکی نوشته بود "ازدواج کرده".... که خودم دیدم دوستاش براش نوشته بودن :"فلانی تو هم؟؟؟ با لاخره تو هم دم به تله دادی؟ کلی دوستاش تعجب کرده بودن که ایا واقعا راضی به ازدواج شدی؟"... دختر عموش اومد باهام صحبت کرد و گفت می تونم بهت قول شرف بدم تا الان هیچ دختری تو زندگیش نبود و به این خاطر همه اطرافیان فکر می کردن ادم خودخواه، خشک و سرد مزاج و غیر قابل تحملیه! که خودش می گه اینطور نیست فقط منتظر بودم کسی که دوست دارم و بهش احساس دارم وارد زندگیم بشه که اقدام کنم به ازدواج... و این آخرا دیگه داشتم قید ازدواجو می زدم چون وقتی به کسی حس ندارم میل جنسی هم ندارم (حالا نه با این واژه ها). من تقریبا مطمئنم از این جهت مرد خوبیه... و به شدت از واژه دوست دختر پسر بدش میاد... (منم الان نمی خوام بگم خوبه یا بد) ...فقط میگه به نظرم بچه بازی میاد و هیچ وقت وقتمو تلف نکردم با این کارا... راستی یادم رفت بگم...فرهنگ جان اینم می دونم که دخترای همسن من و کم سن تر و بعضی ها هم بزرگتر از من بهش پیشنهاد شده اما مخالفت کرده... دلیل انتخابش سن من نبوده ... به قول خودش احساسش بوده... من خودم وقتی پیشنهاد داد اصلا و ابدا فکر نکردم 11 سال بزرگتره (شاید خندتون بگیره همش دعا می کردم همسن نباشیم!!!!!!!!!نمی دونم چرا... شاید چون پسرای زیادیو دیدم با چهره هایی که فکر می کردم 5-6 سال از من بزرگترن و بعد می دیدم 2-3 سال کوچیکترن!) ... حالا نگرانیم بینه اصلا درسته بخوام سر در بیارم کی قراره این اقا سر بشه؟ الان که نیست! ولی مثلا نگران این موضوع باشم که ایا بزودی قراره ازش بی عاطفگی ببینم یا نه... وقتی الان این علائم رو نداره نگرانی من درسته؟
    ویرایش توسط آسمون آبی : سه شنبه 14 مرداد 93 در ساعت 15:42

16. کاربر روبرو از پست مفید آسمون آبی تشکرکرده است .

کاغذ بی خط (چهارشنبه 15 مرداد 93)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    صحبتهای رد و بدل شده بین شما دو نفر فقط عاطفی و احساسی است.
    جوابهای اون آقا هم همه نامتعارف و غیرمعقول!

یعنی چی که می گه من مث مردها نیستم و مثل زنها احساساتیم !!
    راستش از زنها بدش می اومده و می خواسته ازدواج نکنه!!
    تو فیس بوکش الکی نوشته ازدواج کرده !!

دختر خوب،
    نه واسه تفاوت سنی و کم شدن نیاز جنسی این آقا،
    که به خاطر شرایط غیرنرمال روحیش، توصیه می کنم قید این رابطه و ازدواج را بزن.

ایشون اگر 37 سالشه و تا حالا رابطه ای نداشته (کاری به مسائل شرعی و قانونیش ندارم )، بیماره.
    یکی از مهمترین نیازهاش، بیش از 20 ساله که جواب داده نشده.

الان هم که می گی بهت بی توجه شده و احساسات اولیه را نداره.

خلاصه این که اینقدر متن پست اول جای سوال و نگرانی داره، که عنوانت توش گمه.
    فعلا کم شدن نیاز جنسی اش را بذار کنار و بقیه موارد را دقت کن.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا
    ویرایش توسط شیدا. : سه شنبه 14 مرداد 93 در ساعت 15:51

18. 8 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

m.reza91 (سه شنبه 14 مرداد 93), meinoush (سه شنبه 14 مرداد 93), pasta (سه شنبه 14 مرداد 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 14 مرداد 93), هم آوا (سه شنبه 14 مرداد 93), مقیمی (سه شنبه 14 مرداد 93), بالهای صداقت (جمعه 17 مرداد 93), دختر بیخیال (پنجشنبه 16 مرداد 93)

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)