به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 فروردین 94 [ 07:00]
    سطح
    18
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 22
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 12 در 9 پست

Array

عاشقش شدم.چیکار کنم؟؟؟؟

ماجرا از مرداد89شروع میشه..یعنی 4سال قبل...توی اتوبوس با هم آشنا شدیم...بلوتوث خواهرم روشن بود و شمارشو روی یه عکس نوشته بود.فرستاد به گوشی خواهرم.بعد از 3ماه خواهرم همینجوری الکی بهش زنگ زد.اونم گفت من تو رو نمیخواستم.خواهرتو میخوام...گفت من عاشقش شدم.عشقم بخدا پاکه.منم واسه اینکه بهش بفهمونم گول این حرفای الکی رو نمیخورم بهش زنگ زدم ولی اون همچنان میگفت دوستم داره...تا اینکه خودش گفت من زن و بچه هم دارم.بخدا دوست دارم و نمیخوام اذیتت کنم.باهاش خداحافظی کردم و کلی حرف بارش کردم که برو خجالت بکش..ولی اون با اصرار زیاد دوباره منو برگردوند پیش خودش.مثل دو تا دوست خیلی معمولی باهم رابزه داشتیم.خیلی میگفت تورو بخدا اندازه یه سر سوزن دوستم داشته باش میگفتم من تو رو برادر خودم میدونم.باور کنید حتی یه بارهم بهش عزیزم حتی نگفتم...همیشه نصیحتش میکردم که به خانومت خیانت نکن.میگفت بخدا خانوممو دوستش دارم و مرد پاکی هستم.تورو یه جور خاص دوست دارم.عشق بدون هوسه.واقعا هم راست میگفت.دوبار رفتم دیدمش.تو جای خلوتی رفتیم ولی هیچ کاری نکرد.حتی انگشتش هم به من نخورد...میدونم نباید باهاش جای خلوت میرفتم آخه اونموقع هنوز باورم نشده بود که راست میگه ولی خب چشماش میگفت که عاشقه.حتی یه نکاه بد بهم ننداخت...نه عکسی ازم خواست نه چیزی...اخلاقش خیلی خوبه.تو این4سال حتی یه بارهم منو نرنجونده...واسه همین عاشقش شدم.آره من عاشق یه مرد زن دار شدم...اون میگه اگه تو بخوای باهات ازدواج میکنم ولی من هرگز دلم راضی نمیشه برم هووی یه زن دیگه بشم و با آه اون زن زندگی تشکیل بدم...آخه تو شهر اونا رسمه که مردها دو تا زن.میگیرن.براشون عیب نیست.ولی من هرگز راضی نمیشم هووی کسی بشم.ولی خیلی دوستش دارم.عاشقش شدم.چیکارکنم؟

- - - Updated - - -

اینم بگم که همین الان هم مثل دو تا دوست عادی هستیم...اصلا اون خودش میگه که عشق باید پاک باشه...عشق با هوس پایدار نیست....تو این4سال حتی یه شوخی زشت باهام نکرده...میگه توروخدا مواظب خودت باش.با پسر قرار نذار..مواظب پاک دامنیت باش....

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 مرداد 00 [ 11:12]
    سطح
    59
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 35
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    487

تشکرشده 433 در 149 پست

Array
    .میگه توروخدا مواظب خودت باش.با پسر قرار نذار..مواظب پاک دامنیت باش...

با پسر مجرد قرار گذاشتن خیلی خیلی اشتباه و عملی منع شده هستش ولی قرار گذاشتن با مرد زن دار چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایشون درین مورد چه نظری دارن خواهر عزیزم؟
    حتما بپرس وو به ما هم بگو تا ما هم بدونیم/

3. 6 کاربر از پست مفید خیال تو تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 09 مرداد 93), the boy (پنجشنبه 09 مرداد 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 09 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 09 مرداد 93), کاغذ بی خط (شنبه 11 مرداد 93), شیدا. (پنجشنبه 09 مرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 12 در 9 پست

Array
    منظورش اینه که همه مثل خودش عاشق واقعیم نیستن و ممکنه خدای نکرده بلایی سرم بیارن

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 مرداد 00 [ 08:55]
    سطح
    67
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 227
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 260 در 112 پست

Array
    یلدا جان.
    خودت خوب میدونی باید چیکار کنی. میگن خونتو روی خرابه های یکی دیگه بنا نکن. با توجه به اینکه زندگی این آقا با زنش خرابه هم نیست خودش میگه که دوستش داره. از اون به گفته خودتون بچه هم داره. مطمئن باش اونو به خاطر شما از دست نمیده. حاضری شوهرت رو با یکی دیگه تقسیم کنی؟
    با تو خوبه و احساس آرامش باهات داره بخاطر اینکه مسئولیتی در قبال شما نداره. باهاتون صحبت می کنه، هر از گاهی دیدار داره، یعنی در حقیقت شما براش حکم به تفریح مفت و مجانی رو داری.
    تو لایق بهترین هایی. میتونی یکی رو پیدا کنی که در خور شخصیتت باشه.
    این مدل زندگیها خیلی خیلی سخته. من به عینه دیدم. زن دومی که تازه بچه آورده بود و شب با اون درد سزارین توی خونه تنها بود و گریه می کرد که نمیتونه به بچه شیر بده و شوهر مجبور بود شب رو پیش خانم اولش بخوابه چون اون شب نوبت خانوم اول بود.
    اگر میتونی سختی همچین زندگی رو به جون بخری پس بسم الله.

6. 5 کاربر از پست مفید دلسا تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 09 مرداد 93), parvizb (پنجشنبه 09 مرداد 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 09 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 09 مرداد 93), شیدا. (پنجشنبه 09 مرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 12 در 9 پست

Array
    دلسا خانم.چی میگی شما؟
    من خوشبختانه اینقد دختر خدا ترسیم که هیچ وقت هم اینکارو نمیکنم....خدا میدونه زنشو زنداداش خودم میدونم.خودشو هم مثل داداشم دوسش دارم.نه بیشتر .نه کمتر....بعدشم اینقد غرور دارم که حاضر نباشم زن دوم بشم.
    تازه به خودشم.گفتم مثل برادرم دوستت دارم.پسرات مثل برادرزاده هام هستن.من خودمو عمه ی اونا میدونم....اگه قرار باشه روزی زنش بشم خدا منو برداره از رو زمین که همچین روز نحسی رو نبینم....
    من فقط میخوام کمکم کنید محبتم نسبت بهش کم بشه.بیشتر نکرانشم.آخه شغلش خطرناکه.رو دریا کار میکنه...خدا میدونه هیج وقت فکر بد درموردش نکردم...تازه چهار بار خداحافظی کردم ازش...همش میگه خیلی عذابم دادی...دیگه یه دفعه نذار و برو..مگه من مثل برادر باهات رفتار نکردم پس چه دلیلی داره که ترکم میکنی...تازه ایشون همش میره دبی و انواع دخترا براش فراهمه...ولی قسم میخوره میگه هیچ وقت دنبال هوس نرفتم.تازه منم یه قیافه ی خیلی متوسطی دارم..اگه نیتش بد بود که بخاطر من بلند نمیشد 10ساعت تو جاده باشه که فقط منو ببینه و بره....
    من فقط میخوام کمکم کنید مهر و علاقش تو دلم کمتر بشه همین.
    تازه انگار بابا و مامان من میذارن من برم زن دوم بشم.تازه اگه هم بذارن و حتی خانومش هم اجازه بده من هیچ وقت قبول نمیکنم زنش بشم و شوهرمو با یکی دیگه تقسیم کنم...از طرفی اصلا هم قصد ندارم زندگیشو خراب کنم بخدا.خدا میدونه خانونشو مثل خواهرخودم میدونم نه رقیب....
    فقط مشکل من اینه که زیاد نگرانش میشم بخاطر شغلش که گفتم خطرناکه...همش استرس دارم که بلایی سرش نیاد...آرزوم هم فقط سلامتیشه و اینکه از حالش باخبر باشم.
    راستی اشکال داره که این رابطه ی خواهر و برادری رو باهاش ادامه بدم؟گفتم که رابطمون پاک پاکه بخدا...ازش سوال کردم که حرف زدن با من از علاقت به خانومت کم میکنه.گفت نه بخدا...ولی اینو هم خوب فهمیدم که عشقش نسبت به من پاک و واقعیه...وگرنه تا حالا باهاش نمیموندم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 تیر 94 [ 17:55]
    سطح
    35
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 79
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    195

تشکرشده 268 در 91 پست

Array
    خانوم عزیز خیلی مشخصه که داری خودتو گول میزنی یا این عشق نادرست انقد کورت کرده که حقایقو نمیبینی.شما هرچقد هم که بگی اون مثل داداشته ،ولی هیچ وقت مثل برادر واقعیت نمیشه.خودتو یه لحظه بزار جای همسر اون مرد.من که وقتی نوشته هاتو خوندم دود از سر بلند شد که مردا جدیدا با چه شیوه هایی به همسرشون خیانت میکنن.میگه هم تو رو دوس دارم هم زنمو!!!توی اتوبوس!!!آشنا شدید.شماره داده.بعد میگه تو رو خیلی پاک دوس دارم!!میگه اگه بخای باهات ازدواج میکنم!!!!!
    خانم عزیز همین که این مرد با وجود داشتن زن و بچه عاشق شما شده نشون میده نه تنها یه مرد پاک نیس بلکه خائنه اونم به پست ترین راه ممکن که حتی گناهشم قبول نمیکنه.فقط کافیه جای خودتو با همسر اون مرد عوض کنی و اگه وجدان داشته باشی خود به خود این عشق غلط از سرت میپره.طفلک همسرش

9. 4 کاربر از پست مفید tanin-91 تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 09 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 09 مرداد 93), خیال تو (شنبه 11 مرداد 93), شیدا. (پنجشنبه 09 مرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 مهر 93 [ 07:28]
    سطح
    8
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    10

تشکرشده 25 در 6 پست

Array
    ساده نباش
    از روی احساسات برخورد نکن

این رابطه محکوم به شکست...میخای محبتت کمتر شه رابطه تتون را کات کنید

این داداش شما بنظر من در مخ زنی و جلب توجه جنس مخالف حرفه ای هستش

نگاه جنسیتی به زن در ذات مرد وجود داره جلوی شما نه ولی در خیالات خودش خبرای دیگه

ساده نباش

11. 3 کاربر از پست مفید S.K.Y تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 09 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 09 مرداد 93), شیدا. (پنجشنبه 09 مرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 دی 00 [ 01:50]
    سطح
    55
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 110
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 288 در 108 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    با سلام
    به همدردی خوش امدید

بلوتوث خواهرم روشن بود و شمارشو روی یه عکس نوشته بود.فرستاد به گوشی خواهرم.بعد از 3ماه خواهرم همینجوری الکی بهش زنگ زد.اونم گفت من تو رو نمیخواستم.خواهرتو میخوام...گفت من عاشقش شدم.عشقم بخدا پاکه.
    شمارشو روی عکس چرا نوشته بود؟؟؟علم غیب داشت که تورو میبینه بهت بده و عشق پاکشو تقدیمت کنه؟؟!یا همه چیزو اماده کرده بود تا فردی رو دید سریع بهش عشق پاک بده...

منم واسه اینکه بهش بفهمونم گول این حرفای الکی رو نمیخورم بهش زنگ زدم ولی اون همچنان میگفت دوستم داره...
    خانوم ها اساسا از راه گوش(حس شنوایی) عاشق میشن اما اقایان از راه چشم....
    یعنی اگه میخوای مخ دختری رو بزنی چند بار اگه صدای مردو بشنوه و حس کنه که مرد اونو دوس داره (یا حس ترحم کنه)و پسر با جملات بسیار زیبا و مودبانه و با ریتم مناسب و بجا(مثلا بهش بگه احساس میکنم همون روز که دیدمت انگار میشناختمت،انگار توی همون لحظه مستقیم توی قلبم نشستی،تو نباشی من داغون میشم بی تو من میمیرم و ...) ذهن دختر به شدت درگیر این حرفا میشه به دلیل کنجکاوی و ذهن پردازی روی این صدا کار میکنه و به مرور زمان...علاقه ،وابستگی عاطفی،دلبستگی،عشق و.... ایجاد میشه

بعد از اینکه شما اسیرش شدید و در دام عشق افتادید دیگه از دست شما کاری بر نمیاد واسه جدایی...!
    تا اینکه خودش گفت من زن و بچه هم دارم
    و شما چون عاشقش شدید و نمیتونید از دستش خلاص بشید واسه کاراش دلیل میارید که خودتونو راضی کنید(گول زدن خود) تا وجدانتون اروم تر بشه تا مطابقتش بدید با اون خواسته های قلبی درونتون تا .... و هنوز واسم خوبه و ....!!!!!!!!!!!
    اگه فردا بهتون بگه من حشیش مصرف میکنم بازم حاضرید در مورد ازدواج کردن باهاش فکر کنید ؟؟؟
    شاید الان بگید نه،اصلا،ابدا ... به جمله زیر نگاه کن..

ولی اون با اصرار زیاد دوباره منو برگردوند پیش خودش.مثل دو تا دوست خیلی معمولی باهم رابزه داشتیم.
    دست خودتون نیست ....(مطمئنید که نمیگید خودم ترکش میدم و ...؟)
    میگفت بخدا خانوممو دوستش دارم و مرد پاکی هستم.تورو یه جور خاص دوست دارم.عشق بدون هوسه
    اگه دوسش داره چرا این کار...؟ اگه توش هوس نیست پس چی باعث شده به شما نزدیک بشه ؟

حالا با این اطلاعاتی که بدست اوردید انتخاب با خود شماست که باهاش به قول خودتون دوستی( رابطه برادر خواهری!) رو ادامه بدید یا از این دام بیاید بیرون تا بیشتر از این بهتون ضربه وارد نشده
    ...

واقعا هم راست میگفت.دوبار رفتم دیدمش.تو جای خلوتی رفتیم ولی هیچ کاری نکرد.حتی انگشتش هم به من نخورد...
    پیامبران از خلوت با یه زن پرهیز می کردن (میترسیدن) و به خدا پناه میبردن(با اینکه پیامبر بودن و گاها چندین زنم داشتن) اما شما ...حادثه ممکنه اینقدر سبک شمرده بشه و در یک لحظه اتفاق بیوفته اما تا اخر عمر پشیمونی واستون به همراه داشته باشه

سوال مهم:
    این عشق پاک بهتون چی میبخشه ؟
    ایا برای درست کردن یه زندگی فقط عشق کافیه؟
    (اونم این عشق با این شرایط! )
    دوام این عشق چقدرخواهد بود؟

من هرگز دلم راضی نمیشه برم هووی یه زن دیگه بشم و با آه اون زن زندگی تشکیل بدم
    توصیه من:
    دیگه هیچ ارتباطی با اون نداشته باشید حتی به اندازه یه دوستی ساده،و به فکر ازدواج با فرد مناسب باشیدو بخوایید که از فکرش بیاید بیرون
    دختر خدا ترسیم
    هر گونه بی محبتی به همسرش کنه گناه بزرگی هست که شمام توش شریکید(با حس ترحم دارید زندگی یک خانواده رو خراب میکنید)

موفق باشید
    احساستون همیشه بهاری

+================================================= ==
    زندگی فقط عشق بازی،من دیگه خسته شدم حوصله ندارم، دیگه بازی نمیکنم!!

13. 5 کاربر از پست مفید احساس بهاری تشکرکرده اند .

psy8172 (پنجشنبه 09 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 09 مرداد 93), خیال تو (شنبه 11 مرداد 93), شیدا. (پنجشنبه 09 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,880 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط yalda1993 نمایش پست ها
    من خوشبختانه اینقد دختر خدا ترسیم که هیچ وقت هم اینکارو نمیکنم....خدا میدونه زنشو زنداداش خودم میدونم.خودشو هم مثل داداشم دوسش دارم.نه بیشتر .نه کمتر....بعدشم اینقد غرور دارم که حاضر نباشم زن دوم بشم.
    تازه به خودشم.گفتم مثل برادرم!!!! دوستت دارم.پسرات مثل برادرزاده هام !!!!!!!هستن.من خودمو عمه ی اونا میدونم....اگه قرار باشه روزی زنش بشم خدا منو برداره از رو زمین که همچین روز نحسی رو نبینم....
    من فقط میخوام کمکم کنید محبتم نسبت بهش کم بشه.بیشتر نکرانشم.آخه شغلش خطرناکه.رو دریا کار میکنه...خدا میدونه هیج وقت فکر بد درموردش نکردم......ولی قسم میخوره میگه هیچ وقت دنبال هوس نرفتم.تازه منم یه قیافه ی خیلی متوسطی دارم..اگه نیتش بد بود که بخاطر من بلند نمیشد 10ساعت تو جاده باشه که فقط منو ببینه و بره....
    من فقط میخوام کمکم کنید مهر و علاقش تو دلم کمتر بشه همین.
    تازه انگار بابا و مامان من میذارن من برم زن دوم بشم.تازه اگه هم بذارن و حتی خانومش هم اجازه بده من هیچ وقت قبول نمیکنم زنش بشم و شوهرمو با یکی دیگه تقسیم کنم...

سلام

خواهر من یه سوال شما چطور میتونید درباره برادرتون این جمله رو بگید اگه روزی زنش بشم - شوهرمو تقسیم کنم -.... مگه میشه راجع به برادر همچین فکری کرد؟ اگه برادرته و رابطتون اسیب زا نیست چرا از صدمه زدن به زندگیش میترسی؟پس قضیه برادر منتفیه

اینکه برادرته و خانمش هم زنداداشت خیلی برام جالب بود قشنگ نوشتی!!!
    خواهشا خودتو گول نزن شاید واقعا تو نا خوداگاهت هم داری اینو به خودت تلقین میکنی که اون داداشمه من خاهرشم فقط برای اینکه عذاب وجدان نداشته باشی
    برای اینکه گناه رو کار اشتباهت رو توجیه کنی تا راحت پاسخگوی احساسات طوفانیت بشی با خیال راحت
    هرچند اون مرد بدنبال توجیه نیست اون برای گول زدن شما داره ازین کلمات برادری حرف میزنه و شما برا توجیه و گول زدن خودت .

هیچ چیز به جز هوس مرد نمیتونه اونو اواره جاده ها کنه تا بعد از 10 ساعت بیاد یه زن رو ببینه
    هیچ حس برادرانه هم فک نکنم انقدر شدید باشه و برادرو انقدر بیقرار کنه که بخاطر خاهرش 10 ساعت تو جاده باشه .
    حرف ها میزنیا.

مسلما اون مرد این کاره است که شمارش رو تو اتوبوس پخش میکنه یعنی میتونم بگم زیر خط فقر فرهنگیه پس بخاطر خانواده اون نمیگم
    اگر هم قصد داری روی مواضعت پافشاری کنی که برادرمه به نفعت نیست که این تاپیک رو ادامه بدی .بخاطر خودت خودتو گول نزن همین

خواهر گلم میدونم مجردی و احساساتت شدیدن نیاز داری ازدواج کنی به مردی محبت کنی ازش محبت ببینی
    ولی این راهش نیست راهش متانت و خانمیه رفتن تو کانالای مجازه نه انحرافی.
    گاهی ادم اسیر یه ماجرا میشه و چنان خودشو گول میزنه که شاید تا چند سال متوجه نشه داره چه کار افتضاحی انجام میده و بعدا شدیدا شرمنده میشه.

در ضمن اگه بخایی خودتو بخاب بزنی کسی نمیتونه بیدارت کنه

موفق باشی
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

15. 3 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

psy8172 (پنجشنبه 09 مرداد 93), کاغذ بی خط (شنبه 11 مرداد 93), شیدا. (پنجشنبه 09 مرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 31 شهریور 93 [ 12:50]
    سطح
    3
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 46
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    16

تشکرشده 3 در 2 پست

Array
    منم با نظر بقیخ موافقم
    بهتره هر چه سریعتر رابطه رو با اون آقا قطع کنی
    1 لحظه فکر کن
    ببخشیدا میتونستی شما جای همسر اون اقا باشی اونوقت راضی می شدی؟
    به نظر من کسی که به همسرش راضی نیست مطمئن باش بعدا به شما هم راضی نخواهد بود و بعدا باز هم یکی دیگه ...
    یا حتی ممکنه مسائلی پیش بیاد بعدا به شما بگن میخواستی با مرد زن دار ازدواج نکنی...
    ایشون دارن با حرفاشون احساسات شمارو برانگیخته می کنن

17. 2 کاربر از پست مفید psy8172 تشکرکرده اند .

کاغذ بی خط (شنبه 11 مرداد 93), شیدا. (پنجشنبه 09 مرداد 93)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)