به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 48
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 فروردین 95 [ 13:21]
    سطح
    23
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    54

تشکرشده 48 در 17 پست

Array

احساس نیاز به دوست دختر

سلام،اول معذرت میخوام اگه که عنوانو بد انتخاب کردم.
    من یه مشکلی دارم که نمیدونم مشکله یا نه ولی خیلی داره اذیتم میکنه.
    من 21 سالمه و دانشجوام.
    نمیخواستم بگم چون اصلا گفتن این موضوعو رو بد میدونم.
    نمیدونم چطوری بگم ولی چیزی که هست اینه که - ببخشید ببخشید ببخشید که اینو میگم - ولی من وجود یه دخترو توی زندگیم کم میبینم.
    از کلمه دوست دختر متنفرم.یعنی وقتی توی دانشگاه جلوم میگن اصلا یه حال بدی پیدا میکنم ولی نمیدونم چرا این حسو دارم.
    نمیگم که میخوام با یه دختر دوست بشن ... نه ... اصلااا ولی میخوام این حسو نداشته باشم.میخوام زندگیم برگرده به روال عادی.
    میدونم کار اشتباهیه دوست شدن با دخترا منم اهل این چیزا نیستم.فوق العاده آدم مذهبیی هستم ولی هرکی ظاهرمو میبینه فکر میکنه برعکسم.
    واقعا دیگه کم آوردم
    از تمام کارام میمونم از بسکه فکر این مسئلم.
    همیشه به کسایی که بر عکس منم حسودیم شده ... چون دیدم همیشه خوشحال تر از منن.ولی من کاملا برعکسم ... اصلا خوشی انگار نیست تو زندگیم
    ممنون میشم کمک کنید.

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    با سلام

تالار همدردی در جهت ایجاد رابطه دوستی بین دو جنس و یا تداوم و بازسازی رابطه راهنمایی نمی دهد ، چون با این روابط دوستی مخالف هست و آسیب زا می داند ، لطفاً لینکهای زیر را بخوان .

سطوح رابطه دختر و پسر

دلایل عینی برای منع رابطه های دوستی دختر و پسر

*:* پیوست تاپیک دلایل عینی برای منع رابطه های دوستی دختر و پسر >>>

ما قصدا و عمدا چنین روابط عاشقانه ای رو تخریب می کنیم!!!!

گفتگوی صمیمانه مدیر همدردی با دخترانش

چرا در رابطه با جنس مخالف وابسته مي شويم يا وابسته مي كنيم

======================================
    دادا نداشتن دوست دختر یه دردسر داره و داشتنش هزار تا دردسر(نقل قول از خودم) بشین سر زندگیت طرف این موجودات هم نرو که جز عقب افتادن از زندگیت و اینکه جیبتو خالی کنن هیچ سودی برات ندارن مطلقا هیچی
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

3. 10 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

footer (جمعه 14 شهریور 93), hamdan (جمعه 14 شهریور 93), hamed-kr (چهارشنبه 01 مرداد 93), hsp70 (پنجشنبه 13 شهریور 93), man-bedoone-sahar (چهارشنبه 01 مرداد 93), sajad98 (چهارشنبه 01 مرداد 93), فرهنگ 27 (چهارشنبه 01 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 01 مرداد 93), کامران (یکشنبه 05 مرداد 93), مهربونی... (پنجشنبه 02 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,880 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajad98 نمایش پست ها

امیخوام این حسو نداشته باشم.میخوام زندگیم برگرده به روال عادی.

واقعا دیگه کم آوردم
    از تمام کارام میمونم از بسکه فکر این مسئلم.

سلام سجاد جان

این حسی که شما اسمشو گذاشتی نیاز به دوست دختر همون نیاز به جنس مخالفه که دوستی با دختر یکی از راه های (بیراهه های ) ارضای اون هست.
    باید بدونی که این نیاز یکی از قوی ترین نیاز های ماست نمیشه این حس رو نداشته باشی مگه این که بیمار باشی .
    مسلما اگه بخایی زندگی ات با روال درست ادامه داشته باشه و ضرر نکنی بهتره به فکر دوستی نباشی و بدونی که ازدواج تنها راهی که این نیاز رو ارضا میکنه بقیه راه ها مثل اب نمک برا یه ادم تشنه میمونن

خودت رو سرزنش نکن که اینطوری هستی باید خودت رو بشناسی بخاطر نیاز طبیعی که نباید سرزنش بشی

خب حالا میگیم تنها راهش ازدواجه و شما هم که امکاناتشو احتمالا نداری اینجا :

1-اول باید خودت رو کنترل کنی(یعنی مستقیما به این مساله فکر نکن انرری هات رو برای کارهای مختلف تقسیم کن. )
    2- برنامه ریزی کنی برای ایندت تا سریع تر جلو پیش بری (برای سربازی و تحصیلات و بدست اوردن یکار خوب)

در ضمن کسی نمیتونه راهی بهت نشون بده که کلا راحت شی مطمانا مجرد بودن تنها بودن سختی های زیادی داره و همه هم اشنا هستن
    ولی مهم اینه که هرچند غلیان رودخانه نیازها و امیالت هم قوی باشه باید سعی کنی تو بسترش ادامه پیدا کنه وگرنه خرابی به بار میاره

فک میکنم باhttp://www.hamdardi.net/thread-7683.html اشنا بشی دیدت باز تر میشه.
    و اگه
    http://www.hamdardi.net/thread-17296.html رو بخونی شاید حست رو تعدیل کنه یعنی بتونی عقلا خودت رو قانع کنی که دوستی به نفعت نیست.
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را
    ویرایش توسط فرشته اردیبهشت : چهارشنبه 01 مرداد 93 در ساعت 13:44

5. 8 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (چهارشنبه 01 مرداد 93), hamed-kr (چهارشنبه 01 مرداد 93), hsp70 (پنجشنبه 13 شهریور 93), khaleghezey (چهارشنبه 01 مرداد 93), sajad98 (چهارشنبه 01 مرداد 93), فرهنگ 27 (چهارشنبه 01 مرداد 93), کامران (یکشنبه 05 مرداد 93), مصباح الهدی (چهارشنبه 01 مرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    54

تشکرشده 48 در 17 پست

Array
    ممنون از جوابتون.
    ولی من که اصلا دنبال دوست شدن نیستم.عنوان تاپیک غلط اندازه وگرنه اهلشم نیستم اصلا
    اون لینکی که دادید یعنی دلایل عینی رو خوندم یعنی قبلا خوندمش ولی هیچ فایده ای نداشت جز اینکه این حس منو بیشتر کرد.
    واقعا وقتی دارم مثلا اونارو میخونم یعنی داستان های بقیه رو، اینقدر حالم بد میشه که اشکم در میاد بعدشم چند روزی حالم بده.
    دست خودم نیست ... از دوست شدن با دخترا متنفرم ولی نمیدونم چرا به فکرشم ... نمیگم که میخوام دوست شما چون نمیتونم .... اصلا بخوامم اعتقاداتم نمیزاره

7. 2 کاربر از پست مفید sajad98 تشکرکرده اند .

Mr.Anderson (چهارشنبه 01 مرداد 93), کامران (یکشنبه 05 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام آقا سجاد.
    من منظور شما را کاملا متوجه شدم. فرشته اردیبهشت عزیز درست می گن شما احساس نیاز به جنس مخالف دارید.
    این حس بدی نیست و کاملا طبیعی هست.تو این تالار این قدر پسر آمده و این نیاز را داشته.نترسید این نیاز کسی را تا حالا نکشته و کاملا قابل کنترل هست. حتما لینک زیر را بخونید تا متوجه بشید:

خب می بینید خیلی ها هستند که همین مشکل شما را دارند و کنترل هم کردند پس شما هم حتما می تونید.

قابل تحسنه که شما از الان به همسر آیندتون این قدر متعهد هستین. و الان هم مطمئن باشید خداوند همسر آیندتون را مشخص کرده! پس از این حس به عنوان یک انگیزه برای یک مرد خوب و قوی شدن استفاده کنید.همسری شایسته برای دختری که لیاقت یک همسر خوب داره.
    مردی بشید که هر دختری آرزوش باشه که با شما ازدواج کنه.باایمان.با حیا. با پشتکار! تحصیل کرده! شغل خوب!محکم و قوی و اطلاعات بالا!

از الان به نظر من شما باید خودتون را برای ازدواج آماده کنید. اگر خواستین بعضی تاپیک های اینجا را راجع به ازدواج و روحیه خانم ها و... را مطالعه بفرمایید.
    رو تحصیلاتتون حساس باشید. این را بگم تو خواستگاری بعضی دختران این مورد براشون امتیاز مثبتی محسوب میشه. ضمن اینکه صرف کردن فکرتون روی تحصیلات و... باعث میشه کمتر نیاز جنسی به شما فشار بیاره.
    به آینده فکر کنید که قراره چه شغلی انتخاب کنید و...

ان شاالله آینده خلی خوبی را از الان برای خودتون بسازید!!!
    آقای دکتر شیری می گن: مجردی خوب، متاهلی خوب را به دنبال میاره!
    موفق باشید.

- - - Updated - - -

سلام آقا سجاد.
    من منظور شما را کاملا متوجه شدم. فرشته اردیبهشت عزیز درست می گن شما احساس نیاز به جنس مخالف دارید.
    این حس بدی نیست و کاملا طبیعی هست.تو این تالار این قدر پسر آمده و این نیاز را داشته.نترسید این نیاز کسی را تا حالا نکشته و کاملا قابل کنترل هست. حتما لینک زیر را بخونید تا متوجه بشید:

خب می بینید خیلی ها هستند که همین مشکل شما را دارند و کنترل هم کردند پس شما هم حتما می تونید.

قابل تحسنه که شما از الان به همسر آیندتون این قدر متعهد هستین. و الان هم مطمئن باشید خداوند همسر آیندتون را مشخص کرده! پس از این حس به عنوان یک انگیزه برای یک مرد خوب و قوی شدن استفاده کنید.همسری شایسته برای دختری که لیاقت یک همسر خوب داره.
    مردی بشید که هر دختری آرزوش باشه که با شما ازدواج کنه.باایمان.با حیا. با پشتکار! تحصیل کرده! شغل خوب!محکم و قوی و اطلاعات بالا!

از الان به نظر من شما باید خودتون را برای ازدواج آماده کنید. اگر خواستین بعضی تاپیک های اینجا را راجع به ازدواج و روحیه خانم ها و... را مطالعه بفرمایید.
    رو تحصیلاتتون حساس باشید. این را بگم تو خواستگاری بعضی دختران این مورد براشون امتیاز مثبتی محسوب میشه. ضمن اینکه صرف کردن فکرتون روی تحصیلات و... باعث میشه کمتر نیاز جنسی به شما فشار بیاره.
    به آینده فکر کنید که قراره چه شغلی انتخاب کنید و...

ان شاالله آینده خلی خوبی را از الان برای خودتون بسازید!!!
    آقای دکتر شیری می گن: مجردی خوب، متاهلی خوب را به دنبال میاره!
    موفق باشید.
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

9. 6 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

hamdan (جمعه 14 شهریور 93), hamed-kr (چهارشنبه 01 مرداد 93), khaleghezey (چهارشنبه 01 مرداد 93), sajad98 (چهارشنبه 01 مرداد 93), فرهنگ 27 (چهارشنبه 01 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 01 مرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 دی 00 [ 01:50]
    سطح
    55
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 110
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 288 در 108 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    با سلام

احساس نیاز به چی چی؟!!

منم میخوام... ( البته همسر، نه دوس دختر
    )

من یه مشکلی دارم که نمیدونم مشکله یا نه
    همیشه به کسایی که بر عکس منم حسودیم شده ... چون دیدم همیشه خوشحال تر از منن.ولی من کاملا برعکسم ... اصلا خوشی انگار نیست تو زندگیم
    من وجود یه دخترو توی زندگیم کم میبینم

یه سوال مهم دارم :
    چرا احساس میکنی که به وجود یه دختر الان احتیاج داری؟
    (ذهنیت خودتو بگو)

مشخص کن این یک نیاز عاطفی هست یا جنسی و درصد هر کدومشونو مشخص کن

در مورد جمله زیرت بیشتر تحقیق کن که چرا ....
    میدونم کار اشتباهیه دوست شدن با دخترا منم اهل این چیزا نیستم.فوق العاده آدم مذهبیی هستم ولی هرکی ظاهرمو میبینه فکر میکنه برعکسم.
    نمیگم که میخوام با یه دختر دوست بشن ... نه ... اصلااا ولی میخوام این حسو نداشته باشم.میخوام زندگیم برگرده به روال عادی.
    مواظب وسوسه هاس شیطان باش و اونقدر ایمان خودتو قوی کن که نه تنها از ظاهر بلکه از پندار و گفتار و کردارت بشه تشخیص داد تو بچه مذهبی هستی و همین سد راهی میشه جلوی نیازای مخرب الانت،و جلوی صدمه زدن به خودت و دیگری رو بگیره و تورو به یک ارامش روانی برسونه

هرکی ظاهرمو میبینه فکر میکنه برعکسم
    ........
    همیشه به کسایی که بر عکس منم حسودیم شده ... چون دیدم همیشه خوشحال تر از منن
    یادت باشه این برعکس دیدنا خیلی زیاد رخ میده و ممکنه ادمو به یه تصمیم اشتباه بکشونه

از تمام کارام میمونم از بسکه فکر این مسئلم

پس ذهن خودتو مشغول کن با چیزای دیگه مثل ورزش و ... درگیرش نکنی مشغولت میکنه!

(انکه کمتر دارای معنای وجود و وجود عرفانی است، بیشتر نیازمند (تشنه) داشتن های مادی می باشد:پول داشتن،خانه داشتن،مالکیت بر اشیاء،داشتن روابط اجتماعی بیشتر و... و نیز داشتن همسر! )

موفق باشی
    احساست همیشه بهاری

=======================================================================

آيت الله بهجت مي فرمايد: موسيقي بزرگ ترين و بيشترين آسيب را به روح انسان وارد مي سازد و او را از قرب پروردگار متعال دور مي سازد.

11. 7 کاربر از پست مفید احساس بهاری تشکرکرده اند .

hamed-kr (چهارشنبه 01 مرداد 93), khaleghezey (چهارشنبه 01 مرداد 93), man-bedoone-sahar (چهارشنبه 01 مرداد 93), Nilofar mordab (چهارشنبه 01 مرداد 93), sajad98 (چهارشنبه 01 مرداد 93), کامران (یکشنبه 05 مرداد 93), مصباح الهدی (چهارشنبه 01 مرداد 93)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 06 مرداد 99 [ 20:30]
    سطح
    51
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 17 در 7 پست

Array
    سلام
    ادم وقتی تنها باشه به یکی نیاز داره و اون نیازش اگه جنس مخالفش باشه چه بهتر. من اگه اینو بهت می گم تجربه دارم. دنبال دوستی نرو تو این شرایط چون در نهایت به غلط کردن میافتی. الان داری درس میخونی. کارم که نداری. سربازیم احتمالا نرفتی یعنی اگه بری با یکی دوست شی حداقل تو خوشبینانه ترین حالت تا 4-5 سال دیگه نمی تونی باهاش ازدواج کنی البته اگه قصدت ازدواج باشه. اون وقت می بینی اون دختره تو این 4-5 سال اگه تازه بمونه میشه واست عزرائیل. خیلیا از دختر نمیمونن اینجاست دچار شکست عشقی میشی که دردش از نیازت بدتره. پس اگه ادم متعقدی هستی خودتو کنترل کن و تلاش کن شرایطتتو مساعد کنی بعد دست مامان باباتو بگیر و برو سراغ یه دختر خوب و اینجوری با ابرو پیش خدا تا اخر عمرت خوش زندگی کن. ادم باید قدرت اراده و کنترل داشته باشه . من که ندارم امیدوارم شما داشته باشی

13. 4 کاربر از پست مفید سوما تشکرکرده اند .

hamed-kr (چهارشنبه 01 مرداد 93), man-bedoone-sahar (چهارشنبه 01 مرداد 93), sajad98 (چهارشنبه 01 مرداد 93), کامران (یکشنبه 05 مرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    54

تشکرشده 48 در 17 پست

Array
    ممنون از کمکتون.
    ولی من که نگفتم نیاز جنسی دارم.اتفاقا من اصلا به این موضوع فکر نمیکنم یعنی درصد نیاز جنسی صفر و عاطفی 100 درصد.این تاپیکیم که زدم اصلا منظورم این نبود که این نیازو دارم.
    به همه چی فکر کردم تو رابطه ولی جز این یکی.
    اونی که گفتم نیاز دارم مال تنهایهه ..... یعنی دلم میخواد که یکی باشه باهاش حرف بزنم.
    همین.

گفتید اراده یه چیزی یادم اومد.
    من توی هیچ چیزی اراده ندارم ....... یعنی حتی توی پول خرج کردنم ندارم که ساده ترین چیزه.هر چی پول در میارم میدم چیزای بی خودی میگیرم.
    ویرایش توسط sajad98 : چهارشنبه 01 مرداد 93 در ساعت 18:02

15. 2 کاربر از پست مفید sajad98 تشکرکرده اند .

Mr.Anderson (چهارشنبه 01 مرداد 93), کامران (یکشنبه 05 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajad98 نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون.
    ولی من که نگفتم نیاز جنسی دارم.اتفاقا من اصلا به این موضوع فکر نمیکنم یعنی درصد نیاز جنسی صفر و عاطفی 100 درصد.این تاپیکیم که زدم اصلا منظورم این نبود که این نیازو دارم.
    به همه چی فکر کردم تو رابطه ولی جز این یکی.
    اونی که گفتم نیاز دارم مال تنهایهه ..... یعنی دلم میخواد که یکی باشه باهاش حرف بزنم.
    همین.

گفتید اراده یه چیزی یادم اومد.
    من توی هیچ چیزی اراده ندارم ....... یعنی حتی توی پول خرج کردنم ندارم که ساده ترین چیزه.هر چی پول در میارم میدم چیزای بی خودی میگیرم.
    چه خوب.
    شاید آقایون بیان منو دعوام کنند.ولی خوشحالم آقایونی هست که براش نیازهای عاطفی و... اولویت داره.

در هر صورت به جز قسمت جنسی فکر می کنم بقیه پستم باز برای شما کاربرد داره و اتفاقا بیشتر. چون اگر عواطفتون عمیق باشه و همسر آیندتون را به واقع دوست داشته باشید الان به فکر مهیا کردن شرایط ازدواج چه از نظر اینکه چگونه یک مرد خوب و مناسب برای همسر آیندتون بشید و چه اینکه چگونه آینده اقتصادی و... خوبی برای همسرتون بسازید.

این حس تنهایی در وجود همه هست. به خصوص وقتی آدم مشکلی داره که دوست داره یکی درکش کنه.نمیشه به صفر برسه ولی می تونیم حواسمون را از این مساله پرت کنیم و موقت از طرق دیگه ای این احساس را برطرف کنیم.

مثلا من خودم از نظر عاطفی با مادرم خیلی رابطه خوبی دارم و باهاش درد و دل می کنم. دوستانی دارم که گذراندن وقتم با آنها باعث میشه لحظات خیلی خوب و خوشی داشته باشم. دوستانی که هم فکرم هستند و همو خوب درک می کنیم.وقتی هم که بخوام درس بخونم اصلا کلا احتیاج به تنهایی پیدا می کنم و این تمرکز روی درسم و داشتن هدف برای آینده باعث میشه نفهمم زمان چه طوری سپری میشه و روز ها می گذره ولی من خوشحالم از گذر زمانم لذت بردم و نذاشتم الکی این حس تنهایی اذیتم کنه.

هرچند همین حس تنهایی باعث میشه در وجود آدم خلای ایجاد کنه و قلب آدم پتانسیلی داشته باشه که وقتی با خدا صحبت می کنه حرفاش از ته دل بیرون بیاد و نزدیکی بیشتری باخدا حس کنه.

گاهی هم به خودم می گم: الان که مجردم می تونم متاهل شم.ولی وقتی متاهل بشم دیگه نمی تونم مجرد بشم. پس از این فرصت تا وقتی که همسر آیندم منو پیدا نکرده به عنوان یک فرصت خوب استفاده کنم تا بعدا حسرت این زمان را نخورم.

شما 3 سال برای ازدواج وقت دارید. یعنی فکر می کنم 24 سالگی سن خوبی برای شروع مراحل خواستگاریتون باشه. با احتساب سربازی و... درسته؟

الان به نظرم برنامه های بلند مدت برای این 3 تا 4 سال بریزید.همین که در این راستا قدم بر می دارید خودش باعث می شه این احساس شما را اذیت نکنه.

آنچه که به نظرم رسید گفتم.و نظر شخصیم بود.
    براتون آرزوی موفقیت و آرامش دارم.

- - - Updated - - -

در مورد اراده هم استفاده از زمان مجردیتون به نحو احسن و مدیریت درست این احساسات می تونه کمک زیادی به تقویت ارادتون بکنه!
    همین که با حس تنهاییتون کنار بیایید اراده لازم داره.

پس این تاخیر در ازدواجتون می تونه توفیق اجباری براتون محسوب بشه.
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

17. 7 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

hamed-kr (چهارشنبه 01 مرداد 93), hsp70 (پنجشنبه 13 شهریور 93), khaleghezey (چهارشنبه 01 مرداد 93), Mr.Anderson (چهارشنبه 01 مرداد 93), sajad98 (چهارشنبه 01 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 02 مرداد 93), کامران (یکشنبه 05 مرداد 93)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    خواهر و برادر نداری ؟ رفیق صمیمی ؟ پدر و مادر ؟
    چرا فکر می کنید یه دختر غریبه می تواند نیازهای عمیق عاطفی را برآورده کند ؟ چی باعث شده چنین فکری بکنید ؟
    از کی این احساس را دارید ؟
    آیا اتفاق خاصی هم در زندگی ات افتاده که باعث صدمه روحی ات شده باشد ؟

19. 3 کاربر از پست مفید نوروزیان. تشکرکرده اند .

hamed-kr (چهارشنبه 01 مرداد 93), sajad98 (شنبه 04 مرداد 93), مصباح الهدی (چهارشنبه 01 مرداد 93)

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)