به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 30 آبان 93 [ 13:50]
    سطح
    8
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 29
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    20

تشکرشده 26 در 14 پست

Array

Icon18 کدبانو بودن دختر خانوم

سلام به همه دوستان
    برای من خیلی مهمه که همسر آیندم یک خانم خانه دار و کدبانو باشه ولی توی جلسه اول خواستگاریام نمیدونم چطور این موضوع رو مطرح کنم که به دختر خانوم بر نخوره و فکر نکنه که من دنبال یک آشپز یا کلفت یا یه همچین چیزایی میگردم بلکه یکی از ملاکام اینه که آشپزیش خوب باشه.
    آخه فکر میکنم دخترا نسبت به این سوال یکم حساسن

من با کار کردن بیرون از خانه همسرم هم هیچ مشکلی ندارم ولی دوست دارم همسرم از عهده همه کارای خونه بر بیاد (آخه مورد سراغ دارم خانوم توی یک ساله گذشته 5 بار غذا برای شوهرش درست کرده !!!!!). لطفا کمکم کنین که چه سوال محترمانه ای بپرسم که از این موضوع مطمئن بشم؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    چه اصراریه حتما جلسه اول بپرسید؟
    ماه رمضون فشار اورده مثل اینکه؟!
    خب بایدم فکر کنه دنبال یه اشپز میگردی
    درست هم فکر میکنه

همه دخترا حساس نیستن اتفاقا من اینجور سوالا رو دوست دارم و با علاقه جواب میدم چه غذایی رو بلدم درست کنم و...
    خب میتونی بحث تقسیم کار رو پیش بیاری که کارهای خونه در این حیطه مطرح میشه
    اولش یه سوال کلی بپرس بپرس نظرت راجع به کارهای خونه چیه؟ بعد پیش میاد مثل:

بگو من بلدم مثلا ماهی شکم پر درست کنم(هرچند بعیده) و یا تخم مرغ هم بلد نیستم درست کنم شما چی چه غذایی دوس داری درست کنی؟
    بگو من خوشم نمیاد سبزی پاک کنم مطمانا در ادامش یه چیزی میگه ... ممکنه به نتیجه برسی که هیچ وقت رنگ سبزی رو نخاهی دید
    موضوعی نیست که خیلی در لفافه بپرسی راحت بپرس

مثلا یکی از خاستگارهای من میپرسید در مورد دکوراسیون خونه نظرت چیه مدرن دوس داری سنتی دوس داری؟ تا من بیام جواب بدم خیلی بحث های خانه داری پیش اومد
    مستقیما پرسید چه غذاهایی بلدی خوشمزه درست کنی؟ البته یکی بیاد جلسه اول این ها رو بپرسه خوب جالب نیست جلسه اول خیلی سوال های کلی مطرح میشه
    میخایی ببینی تم زندگیش چه رنگیه چه طرحیه
    ؟

حتی تقسیم کار هم کرد به من گفت هر وقت مهمون اومد غذا رو من درست میکنم و ظرف ها رو تو میشوری چون از ظرف شستن مثلا متنفر بود
    البته خیلی زرنگ بود میدونست یه خانم نمیذاره برا مهمونا یه مرد غذا درست کنه و میخاد خودش سلیقه بکار ببره ظرف هم که متنفر بود بشوره پس مجبور بودم بگم برو با مهمونا بشین کیف کن!!
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

3. 9 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

azad73 (جمعه 27 تیر 93), m.reza91 (پنجشنبه 26 تیر 93), meinoush (پنجشنبه 26 تیر 93), mis-marjan (جمعه 27 تیر 93), reihane_b (جمعه 27 تیر 93), sara 65 (پنجشنبه 26 تیر 93), shadow2910 (جمعه 27 تیر 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 26 تیر 93), مصباح الهدی (جمعه 27 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 07 آبان 01 [ 21:11]
    سطح
    95
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 949
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,979

تشکرشده 3,495 در 804 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سلام دوست عزیز
    من یکم نگران شدم به این خاطر که این مسئله برای شما خیلی مهم به نظر میرسه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadow2910 نمایش پست ها
    برای من خیلی مهمه که همسر آیندم یک خانم خانه دار و کدبانو باشه
    فکر نکنه که من دنبال یک آشپز یا کلفت یا یه همچین چیزایی میگردم
    شاید بگید نه ، ولی من فکر میکنم تو ضمیر ناخودآگاه شما دقیقا یه همچین چیزی هست!
    ببینید دوست عزیز به نظر من کارهای خونه میتونه با یه همدلی بین همه ی اعضا انجام بپذیره ، اینطوری نباشه که یه نفر همه کار بکنه، بقیه بخور و بخواب باشند؛ این شکایتیه از خانم های تویه خانواده های فامیل خودمون و بعضی اعضای همین سایت دیدم(به نظر میرسه یه بحران ملی باشه).در عین حال شما به عنوان یک مرد نباید تمام مدیریت و اجرای کارای خونه رو به عهده بگیرید چون در این صورت هم شما تمام مسئولیت ها رو بر عهده گرفتید و طرف مقابل میشه بی مسئولیت ضمن اینکه بعضی خانم ها خیلی از دخالت آقایون تو کار منزل خوششون نمیاد (به خصوص خانه دار هاشون)؛ پس ترجیح اینه که بنا به درخواست خودشون بهشون، از جانب سایر اعضا،از جمله شوهر کمک بشه.ضمنا مگه آشپزی چیه؟ من همین دو ماه پیش 2 هفته خونه تنها بودم ، با کمک اینترنت آشپزی هم یاد گرفتم؛ دم کردن برنج،پختن مرغ،قرمه سبزی و ... . نمیگم بی اهمیته ولی آیا یه همچین چیزی ارزش این که شما یه فرد با پارامترهای مثبت زیادی رو از دست بدید داره؟مهم مسئولیت پذیری افراده، حالا آشپزی هم اگه بلد نباشه وقتی فرد بدونه برای زنده موندن باید غذا پختن یاد بگیره یاد میگیره ، شما هم یاد میگیرید و آخر هفته هام شما غذا درست میکنید،به همین راحتی!
    حالا اگه بحث شکم خیلی خط قرمزتونه، میتونید تویه شرایط ضمن عقد هم برای محکم کاری حقوقی بیاریدش !!!!!!!!!!!!

شاید نگرانی اصلی اینه :
    یکی از ملاکام اینه که آشپزیش خوب باشه.
    میشه در مورد بقیه ی ملاک ها به غیر از "خوب بودن" ،"خوشکل بودن" و... از این حرفا، یکم صحبت کنید. نگرانی از این بابت که ،یه همچین چیزی رو ملاک بزرگی در نظر میگیرید و ذهنتون رو بیش از حد درگیر کردید. شاید یه امتیاز مثبت، بهتر می بود.البته این فقط نظر منه.
    در هر صورت مطرح کردن مستقیمش فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه.
    من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم / هیچ لایق‌ترم از حلقه زنجیر نبود

5. 7 کاربر از پست مفید m.reza91 تشکرکرده اند .

meinoush (پنجشنبه 26 تیر 93), mis-marjan (جمعه 27 تیر 93), reihane_b (جمعه 27 تیر 93), shadow2910 (جمعه 27 تیر 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 26 تیر 93), فرشته اردیبهشت (جمعه 27 تیر 93), آزرم (جمعه 27 تیر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    ببینین از ازدواج کردن چه توقعی دارین
    اینکه همیشه غذای خوشمزه و گرم اماده داشته باشین رابطه جنسی هم مناسب داشته باشین. حالا خانم کار هم بکنه پول هم بیاره چه بهتر
    :)
    به نظرم یه کمی سنتون کمه واسه ازدواج و معیاراتون درست برای خودتون معلوم نیست. یعنی شاید هنوز واقعا نمی دونین از ازدواج چی می خواین
    شایدم می دونین
    نمی دونم
    موفق باشید

7. 6 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

m.reza91 (پنجشنبه 26 تیر 93), mis-marjan (جمعه 27 تیر 93), parsa1400 (جمعه 27 تیر 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 26 تیر 93), فرشته اردیبهشت (جمعه 27 تیر 93), مصباح الهدی (جمعه 27 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    دوستان چرا ترورش میکنین
    گفت یکی از ملاکاشه

در ضمن معیار مهمی هم هست . معلومه ندیدین خانم شلخته که نمیتونه نیمرو هم درست کنه؟

یه دختر وقتی تصمیم به ازدواج میگیره باید بلد باشه اشپزی کنه کارایی مثل مربا درست کردن -طرز تهیه ماست -ترشی گرفتن وخانه داری رو نیز.
    باور کنید از فامیلای نزدیکمون میشناسم دختر 22 ساله غذا هم نمیتونه گرم کنه فرق جعفری و ریحونم شاید ندونه!
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را
    ویرایش توسط فرشته اردیبهشت : جمعه 27 تیر 93 در ساعت 00:21

9. 3 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

dosty (جمعه 27 تیر 93), mis-marjan (جمعه 27 تیر 93), shadow2910 (جمعه 27 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 30 آبان 93 [ 13:50]
    سطح
    8
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 29
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    20

تشکرشده 26 در 14 پست

Array
    ممنون از جواب همه دوستان ( تشکر ویژه از فرشته اردیبهشت) اما
    فرشته اردیبهشت عزیز همونطور که خودت میگی جلسه اول جایی برای مطرح کردن بیش از حد این موضوع نیست و باید به مسائل دیگه هم بپردازیم و من هدفم اینه که بدون حرف بی ادبانه با یک سوال به جوابم برسم طوری که به طرف بر نخوره

و m.reza91 عزیز شاید منظورمو خوب نرسوندم . من به کمک و همکاری توی خونه اعتقاد دارم ولی کارم طوریه که ممکنه ماهی 2هفته خارج از استان باشم برای همین دنبال دختری هستم که در نبود من از کارای خونه بر بیاد.

و شما meinoush عزیز، مرسی از راهنمایی جامعتون !!!!! وقتی میگم خانوما به این موضوع حساسن بی ربط نمیگم. خوبه گفتم یکی از ملاکام اینه ها !!! من اینقدر دختر شل و ول ( ارادت به همه خانومای محترم) دور و برم دیدم که واقعا این موضوع رونمیدونم چطوری مطرح کنم که خاانوما ناراحت نشن ! احتمالا همه دخترای اطراف شما خانه داری بلدن ! ولی دختر عموی خود من با اینکه 21 سالشه هنووووووووز ظرف شستن بلد نیست و هر وقت دست به ظرف میزنه ناشد که یک لیوان و بشقاب نشکنه!!!
    این موضوع فقط برای من نیست خیلی از آقایون از دختری که کار خونه بلد نباشه خوششون نمیاد ( حالا هر چه قدر هم زیبا یا تحصیلات داشته باشه) . این که گفتم کسی رو میشناسم که در سال گذشته 5 بار آشپزی کرده رو هم برای مزاح نگفتم. واقعا یه همچین دختر خانومایی توی جامعه هستن . در ضمن مطمئنا هیچ مردی فقط برای غذای گرم و خوشمزه یا رابطه جنسی که شما می فرمایین ازدواج نمیکنه و همه افراد معیار های با ارزش تری هم توی زندگیشون هست .
    من فقط میخوام بدونم با چه سوال محترمانه ای میشه راجع به این موضوع اطلاع بدست بیارم همین

11. 3 کاربر از پست مفید shadow2910 تشکرکرده اند .

meinoush (جمعه 27 تیر 93), mis-marjan (جمعه 27 تیر 93), فرشته اردیبهشت (جمعه 27 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    من خودم یه دخترم.و یکی از سوالاتی که تو خواستگاری می پرسم اینه که اگر شما وارد منزل بشید و گرسنه باشید و خانومتون هم غذا درست نکرده باشه چی کار می کنید؟
    بعد صبر می کنم ببینم آقا چی میگه.
    یکی میگه خب من کمک می کنم با هم درست کنیم اشکال نداره. یکی گفت: این برای چندمین باره که این اتفاق افتاده؟!!!!!!!! یعنی واقعا حس کردم براش خیلی مهمه.
    که بعد صادقانه خودم را گفتم.

منم واقعا دوست ندارم همسرم انتظارات سطح بالا داشته باشه. چون حالا شاید این عیب از من هم باشه ولی من مثل مادرم کدبانو نیستم.
    نه اینکه هیچی بلد نباشم ولی خب بعضی وقتها هم تو آشپزی یه اشتباهاتی دارم.

اتفاقا به نظرم اصلا خوب نیست اول زندگی یک دختر مثل یک زن کامل کدبانو باشه! اون شور و هیجان اول زندگی را از کم می کنه!
    تازه بعضی از خرابکاری های اول زندگی تو آشپزی و... بعدا خاطره می شه!!! مامان و بابای من هنوز از همون خاطرات اول زندگیشون که مامانم غذا را شور شور درست کرده بود یا یک بار زیادی فل فل زده بود و یک بار یادش رفته بود تو آش رشته لوبیا بریزه با خنده تعریف می کنند!!!

ولی الان مامانم تو خانه داری و آشپزی تکه!و هیچ کس به گردش نمی رسه!
    اگر از همون اول تک بود این خاطرات که نبود!!! و این کدبانو گری که به چشم نمیومد!

خیلی های دیگه هم دیدم که اول زندگی آشپزی بلد نبودن(حتی در حد من که یکمی بلدم)؛ولی تو زندگی راه افتادن و الان حرفه ای هستند!

حالا یکی بیاد خواستگاری من و بعد به خاطر یه کدبانو گری که بعدا هم اصلاح می شم؛ منو نپسنده!!!
    البته بهتر که نپسنده چون من دوست دارم یه دوست برای همسرم باشم نه آشپز. و دیدگاه طرفم به شریک زندگی برام خیلی مهمه.
    اتفاقا به نظر من اوایل زندگی یه چیزی که کمک می کنه طرفین به هم نزدیک بشن کمک کردن به هم در کارهای خونه است.

موفق باشید

اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

13. 9 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

m.reza91 (جمعه 27 تیر 93), mis-marjan (جمعه 27 تیر 93), parsa1400 (جمعه 27 تیر 93), reihane_b (جمعه 27 تیر 93), shadow2910 (جمعه 27 تیر 93), فرهنگ 27 (جمعه 27 تیر 93), فرشته اردیبهشت (جمعه 27 تیر 93), آزرم (جمعه 27 تیر 93), باران13 (جمعه 27 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 مرداد 95 [ 11:31]
    سطح
    36
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    320

تشکرشده 515 در 170 پست

Array
    خانومای عزیز بهتره انقدر جبهه گیری نکنید
    باید بدونید یکی از معیارهای مهم آقایون آشپزی و کدبانو بودنه حتی مردهایی که توی خواستگاری بهشون میگید آشپزی بلد نیستم نمیگن خودم آشپزی میکنم بلکه میگن ایشالا یاد میگیری
    ما در ایران زندگی می کنیم و هر چقدر هم که مردای ما اجتماعی و روشنفکر شده باشن باز هم پیش فرض ذهنیشون کدبانو بودنه چرا که آقایون در این زمینه همسرشون رو با مادر مقایسه می کنن و انتظار دارن که روزی همسرشون به اندازه مادرشون خانه دار و کدبانو باشه
    یه جمله معروف هست که میگه "اگر خواستی اختیار شوهرت را در دست بگیری اختیار شکمش را در دست بگیر"
    من به عنوان یه دختر خیلی دوست دارم که خواستگار و یا همسر آیندم هم به این موضوع اهمیت بده (تعریف از خود نباشه توی آشپزی و خونه داری هم دستی دارم که همه اینارو مدیون مامان گلم هستم) و زحمات من رو درک کنه و توی آشپزی ازم تشکر و قدردانی کنه
    ضمنا این نگرش من به این مفهوم نیست که دوست دارم یه تنه توی خونه کار کنم بلکه منم همکاری زن و شوهر رو ترجیح میدم و دوست دارم همسرم گاهی توی کار خونه کمکم کنه و یه وقتایی هم آشپزی کنه (غذا سوخته درست کنه و با هم بخندیم - وقتی مریض میشم قدر دستپخت منو بدونه - یه وقتایی بگه دستپختت از مامانم هم خوشمزه تره )
    بهتره این مورد رو بدون رودروایسی مطرح کنید چون فکر میکنم حق شماست ولی نه در ابتدای بحث بلکه سعی کنید وقتی توی چندین مورد اصلی به توافق رسیدید این مورد رو مطرح کنید
    "همون قدر که کاری بودن و آینده شغلی مرد برای ما خانوما مهمه دستپخت و کدبانو بودن زن هم برای مرد اهمیت داره"

15. 5 کاربر از پست مفید mis-marjan تشکرکرده اند .

shadow2910 (جمعه 27 تیر 93), فرشته اردیبهشت (جمعه 27 تیر 93), مصباح الهدی (جمعه 27 تیر 93), آزرم (جمعه 27 تیر 93), باران13 (جمعه 27 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام ببخشید که من سوالم را اینجا مطرح می کنم.
    اتفاقا می خواستم یه تاپیکی در این مورد بزنم و اگر لازم باشه خودم را اصلاح کنم!حالا اگر آقایون اینجا خواستن به آقای سایه (shadow) جواب بدن لطفا سوال من را هم در نظر بگیرن.فکر می کنم به شفاف شدن این موضوع کمک کنه.

من الان به همون دلایلی که تو پست قبلیم گفتم احساس می کنم خیلی دوست ندارم حرفه ای بشم.و دوست دارم وقتم را هنوز تو جاهای دیگه صرف کنم.مثلا همین درس و کنکور و.... چون می دونم بعدا وقت نخواهم داشت.

حالا من خودم را می شناسم.می دونم اگر مثلا تو آشپزی و... وارد بشم تا تهش می رم و از یادگرفتن دسر و انواع سالاد و بستنی و... هم دریغ نمی کنم. ولی الان نمی خوام چون هم دوست دارم وقتم را صرف چیزهای بهتر کنم هم بعدا اول زندگی حس کنم همسرم منو برای شکم نمی خواد.و به نظرم قشنگه که آدم همه چیز را از همون اول حاضر و آماده و کامل نخواد و یکم برای خانومش صبوری و گذشت کنه.
    حالا به نظر شما این دیدگاه اشتباهه؟ اشکالش کجاست که من بعدا مثلا تو دوران نامزدی حرفه ای بشم.

راستش یکمی نگران شدم. از فردا برم مثل میس مرجان وردست مامانم و سرم تو کتاب آشپزی باشه عایا؟
    (میس مرجان خوش به حالت!!! حسودیم شد)

الان آقایون واقعا این قدر براشون این موضوع مهمه؟!!!!!!!

اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

17. 3 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

reihane_b (جمعه 27 تیر 93), shadow2910 (جمعه 27 تیر 93), فرشته اردیبهشت (جمعه 27 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 دی 98 [ 13:15]
    سطح
    73
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 303
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    894

تشکرشده 1,236 در 375 پست

Array
    من اگه تو خواستگاری دختر خانم سئوال خانم مصباح الهدی رو ازم بپرسن اینجوری جواب میدم (ایشاالا قسمت بشه ولی با این اتفاقاتی که توی زندگیم افتاده احتمالا اون دنیا مگر خدا یه معجزه ای بکنه-بی کار نیستما یه کلاهبرداری از بابام شد حالا حالاها باید توون پس بدیم آدمایی هم هستیم که لقمه حلال رو بایدبا بیست پارچ آب بخوریم از گلومون پایین بره برا همینم نمی تونیم زیر دین باشیم)
    هزار بار اول میگم ببخشید ببینم وسعمون چقدره حالا بپوش بریم حداقل از پس فلافل که بر میایم
    هزار بار دوم میگم فدای سرت چیزی تو خونه داریم خودم درست کنم یا بازم میخوای لباساتو بپوشی
    هزار بار سوم میگم دیگه دندونم قربونت برم کشش خوردن فلافل هم نداره بزن بریم تو کار تیلیت آب دوغ خیار با اسانس ویژه خنده و متلک
    هزار بار چهارم هم دیگه فکر نکنم عمر من قد بده اگه داد تو عقد نامه قید میکنم حق طلاق با شما خوبه؟

بگذریم من پنج سالم بود که پدر بزرگ مادریم به رحمت خدا رفتن ولی بعد از بیست و پنج سال یکی از حرفاشون که هنوز یادمه میگفتن مزه غذا تا ته گلوه اگه از پایین تر رفت حاضر نیستی دیگه برگرده و اگه برگرده جاش توی...........
    خدا بیامرزتش.

19. 3 کاربر از پست مفید hamed-kr تشکرکرده اند .

reihane_b (جمعه 27 تیر 93), shadow2910 (جمعه 27 تیر 93), مصباح الهدی (جمعه 27 تیر 93)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)