به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 52
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 26 خرداد 95 [ 11:35]
    سطح
    23
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    21

تشکرشده 38 در 6 پست

Array

من نمیخواهم هرزه باشم کمکم کنید

سلام من حامد 23 ساله از البرز هستم... من از سن 10 سالگی تمایلات همجنس گرائی داشتم و تا یک سال قبل هم رابطه داشتم ولی الان بخاطر اینکه به دختری علاقه مند شدم نمیخوام دیگه مفعول در روابط جنسی باشم اما اخیرا به مشکلی برخوردم ... خانوادم از همجنس گرائی من بی خبر هستند و عده ای از این امر سواستفاده میکنن شخصی که که از من چند فیلم از روابط جنسیم داره که من مفعول هستم در فیلم و منو با تهدید مجبور میکنه که به محل سکونت اون برم و با تعدادی از دوستانش که اونجا هستند و هر سری هم بیشتر میشن رابطه جنسی داشته باشم ... تا الان سه بار به خواسته ی اونا رفتم پیششون اما توان جسمیم دیگه تموم شده همینطور توان روحیم... دیگه دارم به اون دختر هم سرد میشم... حتی شب تولد نامزدم من مجبور شدم از مهمونی برم بیرون و با اونها توی ماشین سکس دهانی داشته باشم... نمیدونم چکار کنم نمیتونم به پلیس بگم چون بخاطر دخول های قبلی من رو اعدام میکنن... نمیتونم به خانواده هم بگم اگه راهی میدونید بگید دارم دیوونه میشم.. نمیخوام هرزه باشم کمکم کنید

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود دوست عزیز
    کی اینو گفته؟
    نمیتونم به پلیس بگم چون بخاطر دخول های قبلی من رو اعدام میکنن
    اینکه شما رو مجبور به انجام اینکار میکنن دفعه بعدی لطف کن وقتی زنگ زدن تهدید کن که زنگ میزنید به پلیس 110 و حتما اینکارو انجام بده چون قانون طرف شماست و با تهدید شما مطمئن باش هیچ کاری نمیتونن انجام بدن.

نظر شخصی من اینه بهتره به مشاور مراجع کنید البته نوعش را اطلاع ندارم فکر کنم مشخص کردن تخصص در حیطه اختیارات و تجربیات مدیر و مشاورین سایت باشه.

بزرگترین دشمن انسان ترس هستش حالا که یه فرصت بوجود اومده برای اینکه از گناه فاصله بگیری استفاده کن ازش دوست من.
    میتوانی امتحان کنی به 110 زنگ بزن و ازشون سوال بپرس اتفاق خاصی نمیوفته خود من یکبار برای یه فردی از اطرافیان مشکل همینجوری پیش اومده بود تماس گرفتم و خیلی خوب راهنمایی دادن که چه کاری باید انجام داد.
    پس لطفا تماس بگیر و راهنمایی بگیر ازشون

ایشالله موفق میشی
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

3. 8 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

del (چهارشنبه 25 تیر 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 25 تیر 93), کاغذ بی خط (جمعه 27 تیر 93), پونه (سه شنبه 24 تیر 93), مهربونی... (چهارشنبه 25 تیر 93), حامد تنها (چهارشنبه 25 تیر 93), دختر بیخیال (سه شنبه 24 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 24 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 26 خرداد 95 [ 11:35]
    سطح
    23
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    21

تشکرشده 38 در 6 پست

Array
    اخه مشکل اینجاست من نمیخوام خانوادم بفهمن... اگه به پلیس زنگ بزنم خانوادم میفهمن... اگه اونا دستگیر بشن فیلم رابطه های قبلیم که اختیاری بوده رو به دادگاه میدن و من بخاطر مفعول بودن اعدام میشم...کمکم کنید

5. 3 کاربر از پست مفید حامد تنها تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 29 تیر 93), کاغذ بی خط (جمعه 27 تیر 93), مهربونی... (چهارشنبه 25 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 06 مهر 93 [ 16:40]
    سطح
    13
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 13
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    68

تشکرشده 205 در 73 پست

Array
    سلام. خیلی ناراحت شدم . احساس کردم چقدر مستاصل هستید. به نظر من به یک وکیل مراجعه کنید ببینید کم خطر ترین راه برای اقدام علیه این افراد چی هست.

7. 4 کاربر از پست مفید خانوم شین تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 29 تیر 93), کاغذ بی خط (جمعه 27 تیر 93), حامد تنها (چهارشنبه 25 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 24 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 شهریور 94 [ 02:59]
    سطح
    31
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 139
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    448

تشکرشده 166 در 82 پست

Array
    ايشالا خدا كمكتون كنه
    بهترين كار به نظر منم همون وكيل و مشاور هستش
    هم به خودتون كمك كنن كه روحي كمتر عذاب بكشيد
    هم كه بهتون راه و چاه نجات رو نشون بدن
    ايشالا كه زودتر مشكلتون حل شه

9. 4 کاربر از پست مفید Mr.Anderson تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 25 تیر 93), کاغذ بی خط (جمعه 27 تیر 93), حامد تنها (چهارشنبه 25 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 24 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    حامد جان سلام
    به خاطر زندگی اشتباه و تلخی که داشتی متاسفم با یه وکیل تلفنی صحبت کن حتی خود تلفن 110 یه بخش مشاوره داره
    نترس جرات نه گفتن را داشته باش اولا اونا به خاطر تولید فیلم مستاجل محکوما و دارای پیگرد وبه بخصوص کار خودشون
    چوب تو آستینشون میکنن

یه راه دیگه اگه تماس گرفتن بگو پلیس فهمیده نترس و تحت نظرم گوشیو قطع کن نذار تحدیدت کنه مجالش نده قطع کن بگو خط هم تحت کنترله
    یه راه دیگه بگو مریضی گرفتم شما ها هم برید آزمایش بدید بگو مشکوک به اچ آیی وی هستی تحدید کرد بگو هر کاری میخوایی بکنی بکن بابام ازتون شکایت میکنه
    یه راه دیگه ولی سخت البرز ترک کن ............سخته ولی این کار بکن فرار از خانواده نه ها برو یه شهرستانی که فامیل دارین چند ماه بمون خط موبایلتو عوض کن از خانوادت بخواه به دوستات چیزی نگن وشمارتو ندن

یه راه دیگه کمر بند پدرتو از کمرش در بیار پدرتو ببر تو حیاط یا پشت بام ( خطرناکه) همون حیاط بهتره کمر بند بزار تو دستش بهش بگو بابا تو نون حلال آوردی به من دادی واین گوشت و پوست مال شماست ولی من تو راه حرام ازش استفاده کردم و این چند خطیکه برا ما نوشتی بهش بگو ودر آخر ازش بخواه تنبیه ت کنه نترس نمیزنه بهش بگو مریض شدی و رفتی دکتر روانشناس تایید کرده مریض هستی و ازش بخواه کمکت کنه
    خوبی این راه اینکه تو بعد از ترک اینکار احتیاج به حامی داری و پدر بهترین گزینه خواهد بود و مثل شیر از تو در مقابل کفتار های دور برت حفاظت خواهد کرد
    اگه پدرت زدت در نرو تسلیمش باش یه دستمال خیس کن بزار تو دهنت بزار خودشو خالی کنه نهایت دو یا سه تا بزنه .
    در بری کارت تمومه باید از اون خونه بری و خودتو مرده فرض کن . مرد باش وقتی ببینه خودت صادقانه جلوش نشستی و اعتراف میکنیوازش انتظار تنبیه داری جواب عکس میده .

و اما راه آخر برو حموم خودتو سه بار با صابون بشور بعد نیت کن وبگو قسل جنابت میکنم قربت الله بعد سرتو باگردنتو بشور با آب خالی بعد سمت راست بدنت بدون سر و گردن بعد سمت چپ بدنتو عورت (آلتت)را در هر دو سمت بشور از حموم بیا بیرون نماز بلدی خب خدارو شکر
    از فردا تا یک هفته روزه بگیر اگر توانشو داری ودر این سه شب احیاء توبه کن توبه ات به حالت زاری و پشیمانی باشد تا مورد قبول قراربگیره واز خدا کمک بخواه
    نکته مهم اگه از روش آخر استفاده کردی هرگز توبه ات را نشکنی چون گناهت از نوع کبیره و موجب قهر الهی خواهی شد و عواقب خوبی در انتظارت نخواهد بود
    بهت زنگ زدن بگو دیشب توبه کردم نخند جدی باش بگو من فقط از خدا میترسم واز شما هرگز وبگو ازت دور شن وگرنه لوشون میدی و حکمشون اعدامه
    حامد جان نگران نباش خوب میشی یه آزمایشم بده بد نیست
    من برات دعا میکنم
    برمیگردم میخوایی من از وکیل برات سوال کنم ؟ بدرود

11. 4 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

del (چهارشنبه 25 تیر 93), khaleghezey (چهارشنبه 25 تیر 93), کاغذ بی خط (جمعه 27 تیر 93), حامد تنها (چهارشنبه 25 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 16 اردیبهشت 96 [ 14:25]
    سطح
    41
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 132
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    136

تشکرشده 378 در 148 پست

Array
    سلام بر شما.
    ببینید دوست عزیز ما در قانون مجازات اسلامی چیزی داریم به نام ادله اثبات جرم. یعنی هر جرمی لزوما می بایست به طرقی مشخص در دادگاه اثبات شود چنانچه ادله ارائه شده که در قانون تصریح شده را شاکی نتواند ارائه دهد جرم اثبات نمیشود و در نتیجه مجازاتی در انتظار فرد نیست.(اصل قانونی بودن جرم و مجازات)(ولو اینکه آن جرم واقعا رح داده باشه در واقع وقوع جرم یک مقوله هست اثبات اون در دادگاه یک مقوله ی دیگه)
    ادله اثبات دعوا در خصوص جرم لواط 4 بار اقرار توسط خود شخص در محضر دادگاه یا شهادت دادن 4 شاهد عادل مرد (که عینا عمل را دیده باشند نه فیلم آنرا که در آنصورت عادل بودنشان!!! زیر سوال می رود) و یا علم قاضی است.
    در خصوص مورد شما بر فرض که به دادگاه هم کشیده شود( در بدترین حالت) خود شما که قطعا اقرار نمیکنید 4 شاهد مرد هم که بسیار بسیار بعید است که اصلا وجود داشته باشد یا بیایند شهادت بدهند چرا که پای خودشان احتمالا گیر است.
    فقط میماند علم قاضی.علم قاضی هم عبارت هست از یقینی که حاصل از مستندات آشکار باشد(شامل چیزهایی مثل نظریه کارشناس،تحقیقات محلی،؛ انواع و اقسام قرائن و امارات).
    یعنی در واقع وجود یک فیلم لزوما به معنای این نیست که جرم شما اثبات شده هست بلکه با قرینه های کاملا محکم باید ثابت بشه به قاضی.فیلم تا چه حد واضحه؟ خود شما اقرار میکنید یا نه؟ شواهد و قرائن دیگه تای وجود داره یا نه؟
    اینطور فکر نکنید که یه فیلم از من وجود داره فردا میگیرن منو اعدام میکنن.فیلم صرفا یه قرینه محسوب میشه و نه یک مدرک و دلیل قطعی که بشه بر اساسش حکم صادر کرد اونم حکمی مثل اعدام.

در ثانی توی اون فیلم فقط چهره شما معلومه؟ یا دیگرانی هم هستن؟ مثلا فاعل؟ اگر فاعل هم مشخصه که اونم باید بترسه چون مجازات اونم اعدامه.پس به خاطر خودشم که شده فیلم رو منتشر نمیکنه.

ترس تون رو مدیریت کنید. بزرگترین عامل سو استفاده از ادم ترسه. از خدا میخوام که شما رو از این شرایط به ساحل امنی پناه بده.
    ویرایش توسط فرخ رو : سه شنبه 24 تیر 93 در ساعت 23:26

13. 12 کاربر از پست مفید فرخ رو تشکرکرده اند .

del (چهارشنبه 25 تیر 93), khaleghezey (چهارشنبه 25 تیر 93), m.reza91 (سه شنبه 24 تیر 93), parsa1400 (چهارشنبه 25 تیر 93), Pooh (سه شنبه 25 خرداد 95), sanjab (سه شنبه 24 تیر 93), sara 65 (سه شنبه 24 تیر 93), saraamini (چهارشنبه 25 تیر 93), کاغذ بی خط (جمعه 27 تیر 93), مهربونی... (چهارشنبه 25 تیر 93), مدیرهمدردی (چهارشنبه 25 تیر 93), حامد تنها (چهارشنبه 25 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 07 آبان 01 [ 21:11]
    سطح
    95
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 949
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,979

تشکرشده 3,495 در 804 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    دوستان، لطفا در ارجاع ایشون به پلیس و مراجع قضایی ذیصلاح، دقت کنید :
    چون در قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 داریم:
    (
    ماده 233- لواط عبارت از دخول اندام تناسلي مرد به اندازه ختنه‌گاه در دبر انسان مذکر است.
    ماده 234 - حد لواط براي فاعل، درصورت عنف، اکراه يا دارا بودن شرايط احصان، اعدام و در غير اين صورت صد ضربه شلاق است. حد لواط براي مفعول در هر صورت (وجود يا عدم احصان) اعدام است.
    تبصره ١- در صورتي که فاعل غير مسلمان و مفعول، مسلمان باشد، حد فاعل اعدام است.
    تبصره ٢- احصان عبارت است از آنكه مرد همسر دائمي و بالغ داشته باشد و در حالي که بالغ و عاقل بوده از طريق قبل با همان همسر در حال بلوغ وي جماع کرده باشد و هر وقت بخواهد امکان جماع از همان طريق را با وي داشته باشد.
    ماده 235- تفخيذ عبارت از قرار دادن اندام تناسلي مرد بين رانها يا نشيمنگاه انسان مذکر است.
    تبصره- دخول كمتر از ختنه‌گاه در حکم تفخيذ است.
    ماده 236- در تفخيذ، حد فاعل و مفعول صد ضربه شلاق است و از اين جهت فرقي ميان محصن و غيرمحصن و عنف و غيرعنف نيست.
    تبصره- در صورتي که فاعل غير مسلمان و مفعول، مسلمان باشد، حد فاعل اعدام است.
    ماده 237- همجنسگرايي انسان مذکر در غير از لواط و تفخيذ از قبيل تقبيل و ملامسه از روي شهوت، موجب سي و يك تا هفتاد و چهار ضربه شلاق تعزيري درجه شش است.
    )
    البته کسی که شما رو هم تهدید میکنه مجرمه :
    (
    ماده 242- قوادي عبارت از به هم رساندن دو يا چند نفر براي زنا يا لواط است.
    ماده 243- حد قوادی برای مرد هفتاد و پنج ضربه شلاق است و برای بار دوم علاوه بر هفتاد و پنج ضربه شلاق به عنوان حد، به تبعید تا یک سال نیز محکوم می‌شود که مدت آن را قاضی مشخص می‌کند و برای زن فقط هفتاد و پنج ضربه شلاق است
    )
    این از بعد قانونی قضیه که بسته به کیفیت رابطه مجازاتش فرق داره البته بهتره با یه وکیل مشورت کنید ؛ اما مساله ی دیگه اینکه شما که به هر دلیل تمایلی به جنس مخالف ندارید چرا می خواید با یه دختر ازدواج کنید؟ با این کار اون رو نابود میکنید. بهتره برنامه ی ازدواج رو همین الان متوقف کنید تا تکلیف همه چیز روشن بشه.
    امیدوارم این دوران سخت براتون زود سپری بشه.
    من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم / هیچ لایق‌ترم از حلقه زنجیر نبود

15. 8 کاربر از پست مفید m.reza91 تشکرکرده اند .

dokhtare kordestan (چهارشنبه 25 تیر 93), khaleghezey (چهارشنبه 25 تیر 93), sanjab (سه شنبه 24 تیر 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 25 تیر 93), کاغذ بی خط (جمعه 27 تیر 93), مهربونی... (چهارشنبه 25 تیر 93), حامد تنها (چهارشنبه 25 تیر 93), شهراز (چهارشنبه 25 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 تیر 97 [ 09:43]
    سطح
    41
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    32

تشکرشده 170 در 63 پست

Array
    خدایا من نمیتونم حال این بنده ات رو درک کنم
    یا ستار العیوب به حق این شبای عزیز به حق لحظه ای که بنده ات پشیمون میشه از گناهش به حق قطره های بارون که از سر لطف تون میباره ای خدا کمکش کن ابروشو حفظ کن نجاتش بده
    خدایا اینجا تو بهترین چاره کننده ای
    همینجور که گناه ماها رو نکردی مایه ابروریزیمون به این بچه هم رحم کن
    خدا لطفا بی سرصدا و کم دردسر حلش کن
    هم این مشکلو و هم این پسرو تو دریای محبت خودت

17. 12 کاربر از پست مفید نیم پز تشکرکرده اند .

anisa (یکشنبه 29 تیر 93), asemaneabi222 (چهارشنبه 25 تیر 93), del (چهارشنبه 25 تیر 93), khaleghezey (چهارشنبه 25 تیر 93), Mr.Anderson (چهارشنبه 25 تیر 93), roze sepid (چهارشنبه 25 تیر 93), sanjab (سه شنبه 24 تیر 93), فرخ رو (سه شنبه 24 تیر 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 25 تیر 93), کاغذ بی خط (جمعه 27 تیر 93), مهربونی... (چهارشنبه 25 تیر 93), حامد تنها (چهارشنبه 25 تیر 93)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    جمعه 07 اردیبهشت 03 [ 00:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,392

تشکرشده 6,380 در 1,793 پست

Array
    سلام.

خیلی متأسف شدم ازشرایطی که در اون به سرمیبری..وقتی توبه کرده باشی دادگاه اعدام صادرنمیکنه.

اونافیلم رو نمیتونن پخش کنن چون پای خودشون گیرهست(تازه اگه واقعافیلمی درکارباشه).

ازتهدیداتشون نترس.

مهمترین مسأله اینه که تو واقعا ازاین کارهاتوبه کنی وابدا سمتش نری..مث یه مرد قوی ومحکم باش.

به هیچ وجه جواب تلفن وتهدیداتشون رو نده تادیگه باورشون بشه تو این کاره نیستی..

بعدش یه صحبت خودمونی باخودت دارم؛پسرخوب عقل خودت رو قاضی کن حتی تصور این کارها هم منکروزشت هست چه برسه به اینکه بخواهی سمتش بری..منکربودنش اینقد زیاده که دراحادیث اون رو نزدیک به کفر میدونن.منظورم سرزنش کردنت نیست ولی کلاسیستم زندگیت روتغییربده با افرادمردو سالم نشست وبرخاست کن.تو حق داری با جنس مخالف ازدواج کنی وزندگی خوبی داشته باشی روی باورهات وافکارت،کارکن خودباوری واعتمادبنفس خودت روتقویت کن. اون افراد نمیتونن به تو آسیب برسونند این خودت هستی چون اختیارو ارادت دست خودته.ازاین ماه پربرکت استفاده کن وروی خودت کارکن.
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.

19. 10 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (چهارشنبه 25 تیر 93), khaleghezey (چهارشنبه 25 تیر 93), mohsenazizi (پنجشنبه 26 تیر 93), roze sepid (چهارشنبه 25 تیر 93), Somebody20 (چهارشنبه 25 تیر 93), فرشته مهربان (چهارشنبه 25 تیر 93), کاغذ بی خط (جمعه 27 تیر 93), مدیرهمدردی (چهارشنبه 25 تیر 93), حامد تنها (چهارشنبه 25 تیر 93), شهراز (چهارشنبه 25 تیر 93)

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)