به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 مرداد 88 [ 15:00]
    سطح
    36
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 56
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

عاشق دوست پسر اينترنتي ام شدم. چه كار بايد بكنم؟

سلام. مدتهاست توي يه عذاب بزرگم تا امشب نوشته هاي شما رو ديدم..خيلي وقته كه دوست دارم مشكلمو با يكي در ميون بذارم ولي خجالت ميكشيدم . چون ميدونستم كارم احمقاته بوده. چون ميدونستم به هر كي بگم مسخرم ميكنه و ميگه اين جور عشقا وجود نداره. ولي امشب ديگه طاقت ندارم. ميدونم اگه از كسي راهنمايي نخوام ممكنه كاراي احمقانه تري بكنم. چون انسان وقتي عاشق ميشه ديگه هيچ كاريش با فكر و تدبير نيست. اومدم اينجا از شما بخوام بهم راهنمايي كنيد چه جور اين عشق بي فايده رو فراموش كنم؟
    سال گذشته با يه پسر به طور اتفاقي توي چت اشنا شدم. اوايل مثل بقيه دوستاي اينرتني بوديم تا اينكه اون پسر به من ابراز علاقه كرد
    با كاراش و حرفاش منو واقعا عاشق خودش كرده بود. منو كه هيچ وقت به عشق قبل از ازدواج اعتقاد نداشتم. چت كردن با اون پسر كار هر روزم بود. ميگفت از اخلاقت خوشم مياد. وقتي عكسامو ديده بود كه تو عكسام با حجاب بودم خوشش اومده بود و ميگفت تو با دخترايي كه ديدم و باهاشون دوست بودم فرق داري ميگفت بر خلاف بقيه اونا بهم زياد رو نميدي. ميگفت از اين خصلتت خوشم مياد.و حرفايي كه همه پسرا به دخترا ميگن رو بهم ميگفت اون پسر دلمو بد جوري برده بود. تمام شب و روز به فكرش بودم. تصميم گرفتيم همديگه رو ببينيم. اون روز رفتم سر قرار. ازم ميخواست كه بهش اجازه بدم كه دستمو بگيره ولي من مخالفت كردم چون
    ميخواستم مطمئن بشم كه ايا
    منو به خاطر خودم ميخواد يا نه. ولي بعد از اينكه اون روز تموم شد روز بعد باز چت كرديم. رفتارش كاملا تغيير كرده بود. اون كه هميشه قشنگترين اسما رو روم ميذاشت با من خيلي سرد حرف ميزد متوجه قضيه شده بودم. تصميم گرفتم بر خلاف اينكه خيلي دوستش داشتم بهش بگم كه بيا اين دوستي رو تموم كنيم و بهش به دروغ بگم ميخوام با يكي ديگه دوست بشم. ميخواستم عذاب وجدان نداشته باشه. ميدونستم كه فقط عاشق چهره من توي عكسام بود. فهميدم اونم مثل پسراي ديگه منو به خاطر صورتم ميخواسته نه به خاطر خودم.گاهي اوقات ارزو ميكنم كاش زشت ترين دختر دنيا بودم ولي يكي بود كه منو به خاطر خودم بخواد. كارمون يه جايي رسيده بود كه حتي تصميم ازدواج رو هم گرفته بوديم. بعد از اينكه رابطمون رو با هم تموم كرديم داشتم ديوونه ميشدم در عرض چند هفته كلي لاغز شدم و افت تحصيلي شديدي داشتم من كه هميشه جز بچه هاي درس خون بودم و هميشه مورد تاييد دبيرام بودم ولي اين دفعه رو گند زدم. كار هر روزم گريه بود. حالا كه باهاش چت نميكردم ولي همش انلاين ميشدم ببينم كه اون پسر انلاين ميشه يا نه ميخواستم ببينم كه سلامت هست و هنوز انلاين ميشه. وقتي چراغشو روشن ميكرد پنجره چت رو باز ميكردم و منتظر ميشدم بلكه بازم مثل قبلا برام پيام بده ولي انتظار فايده نداشت هيچ پيامي برام نميداد. داشتم ميمردم غرورم شكسته بود. من كه هميشه خيلي مغرور از جلوي پسرا رد ميشدم واقعا خورد بودم. اون دختري كه هميشه سر و صداش توي خونه بود و از شيطوني هاش همه رو به خنده ميانداخت ديگه مثل قبلا نبود.يه دختر ساكت ولي
    بي قرار. شبها اروم و بي سر و صدا تو رخت خواب گريه ميكردم.همه متوجه تغيير اخلاقم شده بودن. شده بودم يه دختر ساكت ولي بد اخلاق و عصباني. وقتي ياد دروغاش مي افتم بغض گلومو ميگيره. بعد از يه مدت از طريق دوستم دوباره چت كردن با هم رو شورع كرديم. كاش بعد از اينكه دوستم بهم گفت ان شو اون پسر ميخواد باهات چت كنه مرده بودم و انلاين نميشدم
    الان هنوزم
    . دوستش دارم وقتي باهاش چت نكنم دلم براش تنگ ميشه ولي نميتونم مثل قبلا باهاش حرف بزنم يه جورايي همراه اين دوست داشتن يه تنفر هم هست دلم ميخواد تلافي كنم. دلم ميخواد طعم روزايي كه من چشيدم رو بچشه دلم ميخواد بدونه كه چقدر دوستش داشتم تصميم گرفته بودم كه كاري كنم كه واقعا عاشقم بشه و بعد ولش كنم ولي من توانايي اين كارو ندارم من دوستش دارم با تمام بديهاش. و بعد هم هر چي باشه من يه ادمم و نميخوام كه اين اتفاق بيافته. امروز با دوستم حرف زدم. با هم كلي حرف زديم و تصميم گرفتم كه ديگه باهاش حرف نزنم و ديگه جواب پيام هاشو ندم. ولي احساس ميكنم نميتونم . ولي از شما كمك ميخوام. بهم بگين چه كار كنم؟. هميشه از اون اوايل ميدونستم كه من لايق بيشتر از اون پسر هستم. هميشه از جانب اطرافيانم مورد تاييد قرار گرفتم و خواستگار هاي زيادي هم دارم ولي با اين حال احساس ميكنم كه نميتونم به غير از اون به كس ديگه اي فكر كنم. واقعا بين دو راهي قرار گرفتم. دارم كلافه ميشم. ديگه طاقت ندارم. با خودم ميگم من كه قصدازدواج با اونو ندارم حالا هم كه ميخوام دوست باشم چرا فقط اون.پسراي زيادي هستن كه ميتونم باهاشون دوست باشم. ولي من هيچ وقت به فكر دوستي با يه پسر نبودم. اون اولين و اخرين پسريه كه ميخوام باهاش دوست باشم. اين دوستي رو دوست دارم ولي ميخوام رابطم باهاش سالم باشه چون اگه باهاش حرف نزنم ديوونه ميشم. چون دوستش دارم. ولي اون قادر به دركش نيست. نميدونم واقعا منو ميخواد يا نه. داره با كاراش كلافم ميكنه از يه طرف ميگه ميخوام باهات باشم از يه طرف با كاراش عذابم ميده. البته ميدونم كه خودمم بي تقصير نيستم ميدونم اونم به خاطر اينكه از من كم نياره اين كارا رو ميكنه. ميخوام ديگه جواب پيام هاشو ندم ولي نميدونم با دلم چه كار كنم. چرا پسرا اين طورين؟ چرا وقتي ميفهمن كه يه دختر دوستشون داره عذابش ميدن. چرا؟ چرا؟ وقتي با خودم حرف ميزنه خيلي خشك حرف ميزنه ولي وقتي با دوستم حرف ميزنه يه جورايي پشت سرم
    بهم ابراز محبت ميكنه. بهم بگين چه كار كنم؟؟؟ ميترسم اگه همين طور ادامه بدم از همه هدفهايي كه داشتم غافل بمونم. از يه طرفم اگر هم باهاش حرف نزنم كلافه و غم زده ميشم. ميخوام بدونم اونم منو ميخواد يا نه ولي نميدونم چه جور متوجه اين بشم.
    امدم خسته و تنها
    زين همرهان سست عناصر دلم گرفت

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

RE: عاشق دوست پسر اينترنتي ام شدم. چه كار بايد بكنم؟

در ضمن اينو هم بگم شدت علاقه من به اين پسر اون قدر زياده كه وقتي يه بار باهاش يه بحث كوچيك داشتم از شدت ناراحتي تب كردم و بي حال بودم و كارم به بيمارستان كشيد. از اين علاقه شديد متنفرم ولي نميدونم چرا اين طور شدم. هميشه معتقد بودم بايد بين ادما حتي بين عشق دو ادم بايد يه حد و مرزي باشه و وابستگي شديد نباشه ولي من به اون پسر خيلي وابسته شدم. ميترسم اگه ازش جدا شم اونم يه دفعه اي براي خودم خيلي بد باشه.
    امدم خسته و تنها

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 30 شهریور 87 [ 23:25]
    سطح
    35
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

با سلام
    به گفته روانشناسان ، عاشقی ( بد دردیه ) یک سلسله واکنش های شیمیایی هست که در طول عمر هر شخصی _فکر کنم _ یک بار اتفاق می افته . واینکه شما عاشق یه همچین شخصی ( خوب یادش رو کاری ندارم ) شدین به این دلیل است که به خاطر زیبایی که دارین ، همه شما را دوست دارن و این موجب شده تا اطرافیان لی لی به لالاتون بزارن و با شما طوری رفتار نکنند که جنبه های دیگر شخصیتی شما آشکار و به بلوغ برسه لذا شما از خودشناسی ضعیفی برخوردار بوده و ...
    ادامه دارد ....

4. کاربر روبرو از پست مفید M.Roshan تشکرکرده است .

M.Roshan (جمعه 22 شهریور 87)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 31 شهریور 87 [ 18:58]
    سطح
    35
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 36
    دستاوردها:
    تشکرها
    2
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array

سلام دوست عزیز خیلی مایلم که بدونم چند سالتونه و همچنین این اقا پسر؟!
    داستانت خیلی شبیه خودم بود انگار که همه ی اینا رو از زبون خودم داشتم می خوندم!اما بذار یه حرفی رو خواهرانه بگم که این جا فقط درست مهمه فقط و فقط !
    عزیز من شما چطور عاشقه کسی شدی که حتی حاضر به جدایی با شما بوده؟؟!و همون طور که گفته بودی ایشون به دختر های زیادی دوست بودند !بهتره یه خورده منطقی فکر کنی!منم این دوران رو داشتم حتی از شما بدتر!خیلی بدتر!!اینم بگم که من فکر می کنم شما عاشقه اون نیستید فقط بهش عادت کردین فقط کافیه یه مدت به خودتون فکر کنین که چه فرصت هایی رو از دست دادین!!اینو واقعا راست می گم!!

یه شعر جالبی هست که می گه:گوهر خود را نزن بر سنگ هر نا قابلی !!صبر کن تا گوهر شناس قابلی پیدا شود!!موفق باشی !!منتظر جوابتون هستم!!

6. 2 کاربر از پست مفید Sarah_68 تشکرکرده اند .

Sarah_68 (دوشنبه 16 مرداد 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 07 مهر 99 [ 23:11]
    سطح
    71
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 192
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    150

تشکرشده 92 در 34 پست

Array

من نمیدونم شما دخترا چرا اینجوری هستین.تو فکر شما چی میگذره.چرا قدر خودتونو نمیدونید.
    من یه سوال دارم یک خوبی عقل پسند از اون آقا پسر بگو که قانع شیم ارزش تب کردن و بیمارستانی شدن واسه خاطرشو داره !!!
    البته نگی دوست داره،عاشقمه و ...یا صد تا حرف بی ارزش که ما پسرا واسه مخ زدن و جلب توجه جنس مخالف بکار می بریم.
    اصلا فکر میکنی اون آقا پسرم فقط به شما فکر میکنه و از دوریت میسوزه و ...
    فکر میکنی یک پسر تو چت دنبال چی میگره ؟؟شریک زندگی؟؟
    ندید شرط میبندم لیست مسنجرش پر از آی دی دختر باشه.
    والله به خدا ارزش شما بیش از این حرفاست.

چرا پسرا اين طورين؟ چرا وقتي ميفهمن كه يه دختر دوستشون داره عذابش ميدن. چرا؟ چرا؟
    ما پسرا شدیدا" جذب دختری میشیم که احساس کنیم به دست آوردنش سخته.مثلا اگه پسری بره خواستگاری دختری و بدون اینکه بهش توهین شه یا غرورش خورد شه صرفا" دختر ناز کنه و بگه نه.اگه پسر عاشق دختر باشه بار دوم با انگیزه بیشتری میره خواستگاری.
    حالا اگه پسری صرفا" به دنبال تصاحب جسمی دختری باشه به محض اینکه احساس کرد به دستش آورده دیگه جذابیتی براش نداره.به همین سادگی.
    خلاصه بهتون بگم واسه کسی دارید میمیرید که عمرا" واستون تب کنه.از نظر شما هیشکی اون نمیشه ولی مطمئن باشید از نظر اون امثال شما زیاده.واسه همینم واسش مهم نیستید و الا مگه ما پسرا احساس نداریم که الا و بلا کسی رو که دوستومن داره آزار بدیم.

ای خدای مهربون راه درست رو پیش پای همه ما خصوصا" این آبجی های ساده و با احساس قرار بده.
    آمین.

8. کاربر روبرو از پست مفید jazire تشکرکرده است .

jazire (چهارشنبه 31 خرداد 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 30 شهریور 88 [ 16:30]
    سطح
    39
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    تشکرها
    22

تشکرشده 22 در 16 پست

Array

دلتنگ عزیزسلام
    چرا ؟چرا انفدربا احساسی ونازک دل هستی؟
    عزیزم به قول جزیره دوست عزیزمان پسری که دختری را بخواد عمرا حتی ناراحتیش را نمیتونه تحمل کنه
    مقصرتو نیستی عزیزم ، عشق اولت بوده فکر میکنی دیگه هیچ کس نمیتونه جای اونو برات پرکنه؟
    اما اینو بدون که سخت در اشتباهی عزیز من
    اون لیاقت تو رونداره ،10 درصد هم احتمال دوست داشتنشو نداشته باش
    اگر هم که پشت سرت (پیش دوستت ابراز علاقه) میکنه نسبت به تو بدون که همش دروغه
    چون اگه دوستت داشته باشه احتیاج نداره که پشت سرت بگه میدونه اون میاد بهت میگه میخواد خامت کنه؟
    مردها وقتی کسی را عاشقانه دوست داشته باشن علاقه ودوست داشتنشونو در عمل نشون میدن
    اون فقط برتی سرگرمی میخواد
    غرورت را نشکن در مقابل کسی که ارزش نداره
    به خدا حیف شماست
    درست که خوبه ؟ خوشگل که هستی؟ نجیب که هستی؟
    پس چرا ؟چرا خودتو بی اهمیت نشون میدی؟
    درستو بخون فدات شم ،حتما با این موقعیتی که داری موفق میشی؟
    فقط گول این آقا رانخور
    تمامش کن عزیزجون
    به خودتم تلقین نکن که نمیتونی؟ میتونی
    خواستن ،توانستن است ، فقط از روی عادته که بهش عادت کردی
    موفق باشی
    هر تصمیمی گرفتی خوشحال میشیم بدونیم ما بچه های همدردی

10. کاربر روبرو از پست مفید somi تشکرکرده است .

somi (جمعه 22 شهریور 87)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

سلامm.roshan من منظرتون رو متوجه نشدم. عاشق شدن به زيبايي چه ربطي داره؟ ولي با اين حرفتون موافقم شما راست ميگين چون من از بچگي خصوصا حالا زيادي مورد توجه همه قرار ميگيرم خودمم احساس ميكنم به خاطر غروري كه داشتم حالا بيشتر اين جدايي بهم سخت ميگذره چون فكر نميكردم پسري باشه كه منو نخواد. چون هميشه از جانب همه حتي از جانب پسرا مورد توجه قرار ميگرفتم و حتي اين موجب حسادت خيلي از دختراي هم سنم هم شده. ولي من خودمم زياد از اين قضيه خوشحال نيستم. و اينكه گفتين از خودشناسي ضعيفي بر خوردارم خودم همچين فكري نميكنم. من قدر خودمو ميدونم به خاطر همينم هست كه از شما كمك خواستم تا لطمه نبينم و بتونم يه تصميم درست و قاطع بگيرم.
    و خانم sarah_68 از راهنماييتون ممنون. شما راست ميگين ولي احساس من به اين پسر بيشتر از عادته. ولي حالا بعد از راهنمايي هاي شما و ساير دوستان تصميم گرفتم اين رابطه رو تموم كنم درسته كه من اونو دوست دارم ولي ترجيح ميدم اين براي من يه عشق پاك بمونه و با گناه كثيفش نكنم. من تصميم رو گرفتم با همه سختي هاش فقط برام دعا كنيد.
    در جواب به اقايjazire بايد بگم من قبلا خودمم به اين سوال شما فكر كرده بودم و با خودم گفته بودم بي دليل كه نميشه عاشق شد و از خودم پرسيده بودم چه ويژگي داره كه من ازش خوشم اومده و هيچ جوابي براي اين سوال پيدا نكردم به خاطر همينم هست كه اين عشق رو احمقانه ميدونم. من هم با خصوصيات پسرا اشنا هستم ولي اين دفعه رو كم اوردم. در ضمن اگر هم قرار بر ازدواج ما بود من ميدونم كه با مخالفت هاي زيادي رو به رو ميشديم.
    خلاصه اينكه از اينكه مشكلمو باهاتون در ميون گذاشتم خوشحالم و حرفاتون خيلي ارومم كرد.
    من يه انتقاد هم از اين تالار دارم. اين مشكلي كه من الان دارم مشكل خيلي از جووناس. من خيلي ها رو ديدم كه از اين مسئله مثل خودم رنج ميبرن. وقتي مشكلمو مطرح كردم توقع داشتم از جانب مدير اين تالار و بقيه دوستاني كه در اين تالارهمدردي نقش مهمتري دارن راهنمايي بشم ولي مثل اينكه اين مسئله هيچ اهيمتي نداشته.
    امدم خسته و تنها

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

راستي خانم Sarah_68 شما گفتين كه شما هم مثل من اين مشكلو داشتين.ميتونم ازتون بخوام بهم راهنمايي كنيد و بگين شما چه جور با اين قضيه كنار اومدين وتونستيد طرفتون رو فراموش كنيد؟
    منتظر جوابتون هستم. با تشكر

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 30 شهریور 87 [ 22:36]
    سطح
    35
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 107
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

سلام
    خانومی که میگه عاشق پسری شده
    خوب تمامی احساس نیاز تو به اون پسر رفع نشده می تونی نیازهات رو بشناسی و از اون طریق وارد شی
    اگه مایل بودی باهم چت نوشتاری داشته باشیم
    مطمئن باش کمکت می کنم این جمله رو هم برات توضیح می دم
    ضمنا اون پسر رو می تونی با صحبت عوضش کنی اگه بلد باشی

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

سلام. اقاي _mahdiمن همه تلاشمو براي داشتن اون پسر كردم هر چي شما فكر كنيد. ولي تلاشم فايده اي نداشته. ديگه هيچ راهي به نظرم نمياد راهي نيست جز جدايي. فقط بهم بگين چه جور فراموش كنم ديگه داشتنش برام اهميتي نداره من تلاشمو كردم تا در اينده پشيمون نشم كه چرا بيشتر سعي نكردم تا بعدا خودمو اذيت نكنم. اون پسر مغروره به قول دوستام فقط ميخواد منو اذيت كنه هر چي گفت قبول كردم ولي بازم زد زير حرفاش. خودش نميفمه كه دقيقا چي ميخواد. چرا. فكر كنم فقط آزار منو ميخواد. ديگه چشمام طاقت گريه نداره. اين دفعه كه باهاش چت داشتم بهم گفت من از اولم به تو حسي نداشتم گفت تو... بودي كه حرفاي منو باور كردي. چه جور دلش اومد با من اين كارو بكنه گفت من گناهي مرتكب نشدم فقط چند بار بهت گفتم دوستت دارم و حرفاي عاشقانه زدم. گفت من يه چيزي گفتم تو چرا باور كردي. بهش گفتم چه جور نبايد باور ميكردم اخه من اونو واقعا دوست خودم ميدونستم و باهاش صادق بودم فكر نميكردم اون بهم دروغ بگه ولي كاش هيچ وقت باور نميكردم و بين اون و بقيه پسرا فرقي نميذاشتم...

من او را رها كردم و چقدر سخت است عزيزتري را رها كني اما من ان قدر او را دوست دارم كه او را رها ميخواهم رها از تمامي بند ها و زنجير ها هر چند او در بند من گرفتار نبود چرا كه من خود اينگونه خواستم، هيچ گاه به خاطر همپر بودن با او براي او بند نساختم اما او در بند خود گرفتار بود اي كاش از خود رها شود همان گونه كه من از خود رها شدم...

راستي من جديدا با يه مشكل ديگه هم مواجه شدم و اون اينه كه از پسرا خيلي بدم اومده. به شدت ازشون بدم مياد هر وقت تو خيابون رد ميشيم وقتي چشمم به يه پسر بيافته از شدت نفرت نگامو برميگردونم و با تمام وجودم بهشون نفرت دارم. اين بد بيني من اون قدر زياد شده كه كم كم داره از همه مردا دور و برم بدم مياد حتي از داداشام و پدرم هر چند ميدونم اونا مثل اون پسر نيستن ولي حس بدي دارم به همه مردا. احساس ميكنم ازشون متنفرم احساس ميكنم هيچ مردي لياقت دوست داشته شدن رو نداره. وقتي با خواهرم
    در مورد اينده و ازدواج ايندمون صحبت ميكنيم به شدت از مردا بد گويي ميكنم و خواهرم بهم ميگه چرا اين قدر بد بيني. اين تنفر درونم اين قدر زياده كه حتي احساس ميكنم اگر زماني ازدواج كردم نبايد به همسرم احساسي داشته باشم. احساس ميكنم حتي اوني كه منو براي ازدواج انتخاب كنه لياقت دوست داشته شدن و از خود گذشتگي هاي منو نداره. خيلي با خودم مبارزه ميكنم همه رو به يه چشم نبينم اما نميشه. ازشون متنفرم. به نظر من مردا موجوداتي هستن كه فكر ميكنن عقل كل هستن و فقط حرف اونا درسته. به نظرم فقط احساس خودشون براشون مهمه و براي احساس ديگران ارزش قائل نميشن. هر موقع با يه پسر صحبت كنم ( برادرم يا غيره) تو دلم به حرفاشون فحش ميدم و احساس ميكنم دارن دروغ ميگن و حاضر نيستم يه خورده هم به حرفاشون گوش بدم. جديدا اصلا وقتي ازم يه كاري بخوان براشون انجام بدم يه چيزي رو بهونه ميكنم و از گير اون كار در ميرم. احساس ميكنم اونا حتي براي اون كار كوچيك من هيچ ارزشي قائل نميشن و گوش كردن به حرفاشون رو وظيفه من ميدونن. خيلي فكرم مشغوله. گاهي وقتي با كسي صحبت ميكنيم اون قدر غرق افكار خودم ميشم كه ديگه صداي هيچ كي رو نميشنونم . انگار تو اين دنيا نيستم. احساس ميكنم دريافتم از محيط كم شده. اين مشغله ذهني عصابمو ريخته بهم. يه جورايي احساس ميكنم دارم ديوونه ميشم. از همه كاراي مورد علاقم دست كشيدم همه چيز برام كسل كنندس. چه كار كنم تا شاد باشم؟ چه كار كنم اين فكرا و خيالها رو رها كنم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)