به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    دوشنبه 29 تیر 94 [ 13:37]
    سطح
    16
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 92
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

ازدواج با فردی که بهش تجاوز شده!

با عرض سلام و خسته نباشید من همین امروز با این سایت اشنا شدم و خیلی هم خوشحال شدم.من هفته پیش با دختری اشنا شدم که به نظر خیلی دختر خوبی هست و یه خورده هم عصبی و افسرده که الان دلیلش رو بهتون میگم.من با این دختر یه هفته هست که اشنا شدم امروز بهم گفت فرزاد من و تو به درد هم نمی خوریم گفتم چرا؟گفت من قبلا نامزد داشتم و وقتی یه روز کسی خونمون نبود اومد خونمون و به زور بهم تجاوز کرد و من همش گریه میکردم ولی.....من که خودم جا خوردم میگه که پرده بکارتش سرجاشه.ولی من خیلی بهش علاقه دارم همونی هست که من همیشه تو رویاهام دنبالش بودم ولی الان نمیدونم باید چیکار کنم بهم گفت فرزاد تصمیمت رو بگیر و یه راه رو انتخاب کن.از یه جهت هم خیلی دلم به حالش میسوزه دوس ندارم ولش کنم افسرده تر بشه.از یه لحاظ هم دوس ندارم با یکی ازدوج کنم که قبلا حالا یا به زور یا یه میل اختیار ارتباط جنسی داشته .واقعا اگه نمی گفت هم من نمی فهمیدم ولی صداقت داشت و گفت و فکر کنم هم راست میگه که بهش تجاوز شده!ولی نمیدونم هم واقعا بهش تجاوز شده یا نه اصلا خودش خواسته.تو رو خدا کمکم کنید من باید تا فردا بهش جواب بدم.خدا خیرتون بده.در ضمن من 25 سالم هست و این دختر 19 سالش.واقعا واقعا موندم.

2. کاربر روبرو از پست مفید farzad10 تشکرکرده است .

کاغذ بی خط (یکشنبه 15 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 07 آبان 01 [ 21:11]
    سطح
    95
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 949
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,979

تشکرشده 3,495 در 804 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    یک هفته برای آشنایی خیلی کمه ! ،نحوه آشناییتون به چه صورته ؟ فکر کنم یکم فضای احساسی به شما حاکم شده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzad10 نمایش پست ها
    دوس ندارم با یکی ازدوج کنم که قبلا حالا یا به زور یا یه میل اختیار ارتباط جنسی داشته .

از نظر من دختری که بهش تجاوز شده نباید مثل دستمال کاغذی مصرف شده بهش نگاه کرد ؛ او هم انسانه و حق زندگی کردن و خوشبخت شدن داره به خصوص این که گناهی هم نکرده.ممکنه تا حدی دچار افسردگی شده باشه ولی شاید تویه یه فضای محبت آمیز از جانب همسری که اون رو دوست داره این افسردگی حل بشه. البته نظر من تو این زمینه اصلا مهم نیست و قصد تغییر عقاید شما رو هم ندارم ؛ بالعکس عقیده ی شما هر چی که هست باید الان ملاک عمل قرار بگیره، در نظر داشته باشید چند وقت دیگه که این فضای احساسی رقیق بشه این عقیده ی شما پررنگ تر میشه و ممکنه که به این دختر سخت بگیرید و یا مورد آزار و اذیت قرارش بدید؛ پس دلتون به حالش نسوزه و بر اساس افکار و عقایدتون قضیه ی تجاوز رو بررسی کنید؛ اگر تصمیم به بررسی گرفتید، شاید تا حدی هم نیاز باشه تحقیقاتی در این زمینه انجام بدید که بر فرض ،چند سال دیگه هر کسی از راه رسید و یه چیزی گفت شما سریع زندگی رو به ایشون و خودتون جهنم نکنید! ، منظورم اینه که از صحت ادعای ایشون کاملا مطمئن بشید.
    مسئله ی کلی تر این که با حاکم کردن عقل و کنترل احساسات به شناخت ایشون توی سایر زمینه های اخلاقی ،رفتاری، اجتماعی،دینی و... دست بزنید.معتقدم این بیشتر به صلاحه.
    پیروز و سربلند باشید.
    من دیوانه چو زلف تو رها می‌کردم / هیچ لایق‌ترم از حلقه زنجیر نبود

ویرایش توسط m.reza91 : شنبه 14 تیر 93 در ساعت 19:09 دلیل: اصلاح پست

4. 6 کاربر از پست مفید m.reza91 تشکرکرده اند .

del (یکشنبه 15 تیر 93), mordad (شنبه 14 تیر 93), pasta (شنبه 14 تیر 93), کاغذ بی خط (یکشنبه 15 تیر 93), واحد (شنبه 21 تیر 93), آرام دل (شنبه 14 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 اسفند 95 [ 00:12]
    سطح
    40
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 146
    Overall activity: 63.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    223

تشکرشده 333 در 122 پست

Array
    سلام فرزاد جان.من رنی هستم.که بهم تجاوز شده اول از همه صداقت طرفتو تحسین میکنم بعد اینکه باید بگم موقعی که منم نامزد داشتم دلش برام سوخت و باهام ازدواج کرد البته خودش گف دلش سوخته الانم هرروز تهدید میکنه هرروز اتهام هرزگی میزنه با خودت فکراتو.کن اگه زره ای شک.داری وارد رابطه نشو اگر دوسش داری یکم زمان بیشتری بزار برای آشنایی با توجه به حرفات فهمیدم حساس هستی ترجیحا ازدواج نکنی بهتره من تو این قضایا بودم.که میگم اگر هم.میخای ادامه بدی خاهشا درکش کن دوستش باش.کمکش.کن تا ارومتر بشه مثل همسر من زندگی2نفر آدمو فقط از سر دلسوزی به بازی نگیر زندگی که شک همراهش باشه ساختنش سخته دلتو صاف.کن بعد تصمیم بگیر

6. 12 کاربر از پست مفید mordad تشکرکرده اند .

alireza35 (جمعه 20 تیر 93), Aras (یکشنبه 15 تیر 93), Esssssi (یکشنبه 15 تیر 93), khaleghezey (یکشنبه 15 تیر 93), m.reza91 (شنبه 14 تیر 93), mohammad6599 (یکشنبه 15 تیر 93), Nilofar mordab (شنبه 14 تیر 93), pasta (شنبه 14 تیر 93), sara 65 (شنبه 14 تیر 93), کاغذ بی خط (یکشنبه 15 تیر 93), واحد (شنبه 21 تیر 93), آرام دل (شنبه 14 تیر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    آیا شما به همراه خانواده به حاستگاریش رفتی؟

8. 3 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

anisa (یکشنبه 22 تیر 93), khaleghezey (یکشنبه 15 تیر 93), آرام دل (شنبه 14 تیر 93)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    به نظر من براساس اعتقاد خودتان عمل کنید. اگر اعتقاد دارید که رابطه ای که این دختر داشته صرفنظر از اینکه در چه شرایطی بوده است شما را ناراحت می کند از این دختر صرفنظر کنید. بگذارید توضیح دهم. من خودم اعتقاد دارم کسی که انسان بی بند و باری است و دوست دارد روابط آزاد داشته باشد آدم هرزه ای است و نباید با او ازدواج کرد. اما کسی که مورد تجاوز قرار گرفته است یعنی به زور رابطه برقرار شده است و کتک خورده و آسیب دیده است یا کسی که ازدواج کرده بوده و با همسر قبلی اش رابطه داشته است انسان های سالمی هستند و هرگز و تحت هیچ شرایطی نباید برچسب هرزگی و بی بند و باری به آنها زد.
    یعنی برای آدمی مثل من نوع رابطه و شرایط مهم است نه نفس اینکه کسی رابطه داشته یا نه.
    اما شما می گویید برایتان فرقی نمی کند که رابطه تحت چه شرایطی بوده است. شما می خواهید با دختری ازدواج کنید که هیچ گونه رابطه ای نداشته است و اصل موضوع داشتن یا نداشتن رابطه است نه شرایط آن .
    پس شما باید به دنبال دختری باشید که شرایط مورد نظر شما را داشته باشد.
    دلسوزی هم نکنید. این دختر باید با مردی ازدواج کند که عقایدش با شما تفاوت داشته باشد و بتواند با این موضوع کنار بیاید. یعنی هر کس باید با آدمی ازدواج کند که شرایط و عقایدشان با هم جور دربیاید. دلسوزی شما فقط به او ضربه نهایی را می زند و از پا می اندازد.
    او احتیاج به مردی دارد که بتواند از دختر افسرده ای مثل او نهایت مراقبت را بکند و با گذشته او هیچ مشکلی نداشته باشد. مردی که شرایط رابطه برایش مهم باشد نه خود رابطه داشتن.

10. 7 کاربر از پست مفید نوروزیان. تشکرکرده اند .

ardeshirk (یکشنبه 15 تیر 93), del (یکشنبه 15 تیر 93), khaleghezey (یکشنبه 15 تیر 93), فرهنگ 27 (شنبه 14 تیر 93), کاغذ بی خط (یکشنبه 15 تیر 93), واحد (شنبه 21 تیر 93), آرام دل (شنبه 14 تیر 93)

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    دوشنبه 29 تیر 94 [ 13:37]
    سطح
    16
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرهنگ 27 نمایش پست ها
    آیا شما به همراه خانواده به حاستگاریش رفتی؟
    سلام نه نرفتم اصلا خونوادم نمی دوننن قضیه رو

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 23 شهریور 94 [ 22:51]
    سطح
    22
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 89
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    26

تشکرشده 46 در 20 پست

Array
    شاید میخواسته یه بهانه اورده باشه ازت جدا شه و یه مورد بهتر پیدا کرده من که شک دارم یه دختر بیاد در مورد همچین چیزی واقعیتو بگه

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 دی 94 [ 18:13]
    سطح
    20
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 62 در 28 پست

Array
    از کجا میدونی نمیخواد تستت کنه ببینه چقدر دوسش داری؟ شخصیت خودش برات مهمه یا اینکه قبلا چه اتفاقی افتاده؟ خودتو بزار جای اون چرا این مسئله فقط واسه خانم زشته؟ اگه واقعا همه چیزش اوکی هست فقط این مشکلو داری فقط کافیه خودتو بزاری جاش به هیچوجه از روی دلسوزی تصمیم نگیر که هردو دچار مشکلات بزرگتری میشید. اگرم تصمیم به ازدواج گرفتی هرگز به خانوادت نگو هرگز! این مسئله فقط به شما دوتا مربوطه!
    از اینکه بدون غرض ورزی و بی طرف قضاوت می کنید متشکرم.

14. 2 کاربر از پست مفید مادری عاشق تشکرکرده اند .

Aras (یکشنبه 15 تیر 93), واحد (شنبه 21 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مرداد 95 [ 15:24]
    سطح
    39
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 73.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    94

تشکرشده 539 در 149 پست

Array
    سلام دوست عزیز ابتدا این موضوع باید بررسی بشه که ایشون اگر نامزد داشتن به چه صورتی بوده؟ یعنی خانواده هاشون در جریان بودن؟ که اگر نامزد باشه یعنی تقریبا همدیگرو انتخاب کردن پس چرا ایشون بهشون تجاوز کردن؟ و مسائل دیگه که اصلا در یک هفته نمیشه تصمیم گرفت که کسیرو انتخاب کرد. دوست عزیز شما که یک هفته ای یه نفرو انتخاب میکنی یعنی کاملا احساسی تصمیم گرفتین پس تضمینی نیست که اگر وارد زندگی شدن و این احساسات اولیه فروکش کنه این مسئله تجاوز براتون حساسیت بر انگیز بشه هرچند ایشون اگر هم تقصیر نداشته باشند و اگر تجاوز شده باشه واقعا حق زندگی دارن اما شما از صحبتاتون مشخصه کاملا احساسی هستین پس جای جواب دادن ازشون بخواین که بیشتر همدیگرو بشناسین. موفق باشید

16. کاربر روبرو از پست مفید ida bahrami تشکرکرده است .

بالهای صداقت (یکشنبه 22 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 آذر 94 [ 10:10]
    سطح
    31
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 67
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    1,932

تشکرشده 348 در 164 پست

Array
    آقا فرزاد فقط یه هفته است ایشون رو می شناسی و قصد ازدواج کردی؟؟؟؟؟؟/////
    حالا ببین یه سوال این جوری فکر کن که این دختر ونامزدش با هم تو خونه تنها شدن و نا خواسته بر اثر تنهایی هر دو با اقبال این کار رو کردن....خوب بعد از اون ماجرا و گذشتن التهاب دختر متضرر شده . نامزدش ولش کرده....خوب بحث ما تجاوز نیست ولی تو به تجاوز روحی به اون دختر فکر نمی کنی...حتی اگه ب اقبال رابطه داشته و پشیمون شده برای خطا کار بودن انسان حق قایل نیستی......و اون می تونسته بت نگه پس گفته برای صداقتش احترام قایل نیستی......ببین ما تو جامعه ای زندگی می کنیم که به زن به سالم بودن بکارتش نگاه میشه....ولی اگه واقعا هر کدوم از موارد فوق باشه باز هم این دختر ارزش ازدواج ندارد؟ چه برسه که بش تجاوز شده باشه که اون بر یه مرد که واقعا مرد باشه حق ایجاد می کنه که این دختر مطهر رو جدای یک تجاوز چه روحی چه جنسی مورد حمایت قرار بده.....
    قبل از این که با این دختر ازدواج کنی ذهنت رو از پیش نوشته ها پاک کن......ارزش یه زن که هرزه نباشه فقط بکارتش نیست....

18. 3 کاربر از پست مفید کاغذ بی خط تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 15 تیر 93), mordad (یکشنبه 15 تیر 93), واحد (شنبه 21 تیر 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)