به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 اردیبهشت 95 [ 19:57]
    سطح
    28
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 122
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    63

تشکرشده 63 در 28 پست

Array

6 نمی تونم به کسی که بهم ابرازعلاقه می کنه نشون بدم این علاقه دوطرفه هست!!!!!!

سلام به همه مشاورین و دوستان مهربان
    قبل از هرچیز برای تک تکتون آرامش عشق و زندگی پر از شادی آرزو می کنم
    و از خدای مهربان می خام دعاهاتون تو این ماه مستجاب بشه
    سوال من اینه چطور به پسریکه ابرازعلاقه می کنه نشون بدیم علاقه دوطرفه هست
    من بارها و بارها فرصتهای خوبی رو بخاطرش از دست دادم
    آقایون بگن چطور علاقه شونو به طور غیرمستقیم به دخترموردعلاقشون نشون میدن؟ و متقابلا چه انتظاراتی دارن از طرفشون
    همیشه این ذهنیتو دارم که اگه به طرفم لبخندبزنم یا برم سمتش یا خودمو مشتاق نشون بدم ازم زده میشن یا فکرمی کنن خیلی سبکم
    کاش می تونستم محبتمو نشون بدم تا همینطور فرصتهای عالی زندگیمو ازدست ندم
    بارها پیش آمده که کسی بهم ابراز علاقه کرده البته غیرمستقیم (مستقیمانگفته) ولی من فقط فرار کردم
    و چیزی که خیلی زجرم میده من ظاهرا خیلی مغرور دیده میشم درحالیکه اصلا نیستم برعکس همیشه همه آدما رو واقعا دوست داشتم و سعی کردم کمکشون کنم
    دوستتون دارم

2. کاربر روبرو از پست مفید idenay تشکرکرده است .

nafiseh joon (دوشنبه 06 مرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 خرداد 95 [ 10:13]
    سطح
    30
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 128
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    91

تشکرشده 234 در 76 پست

Array
    ابراز علاقه غیر مستقیم چیه دیگه؟؟؟؟؟
    اصلا چندسالته؟؟؟ ببین عزیزم طوری خوتو نشون ند که خشنی الان میزنیشون ... سنگین و مودب باش وبدون کسی که واقعا و به قصد جدی تورو بخواد میاد رک میگه یا کسیو واسطه میکنه،ببین پسرایی که میان اینجا و میگن کسیو میخوان و چطور رفتار میکنن...هی نمیبین طرف بهشون یخنده یا نه اتفاقا توجهشون به سنگینی و متانت طرفه...
    پس اوناییکه میگی از دست دادی تورو فقط واسه لبخند 2روزه وخوشی میخوان وگرنه بیشتر بارات سعی میکنن و اقدام جدی میکردن وحداقل به زبون میاوردن...
    منم مثل توام و هر توجهیو میذارم رو حساب نوعی پیشنهاد ومدت ها درگیر میشم بدون اینکه پیشنهادی ببینم و در اخر تموم میشه و الان به حرفای بالا طبق این سایت میخوام ایمان بیارم...هرکس منو بخواد رک میگه و برای من تلاش میکنه ومهم حفظ سنگینی و ارامش من بهعنوان یک دختره
    خدا هممون رو عاقبت بخیر کنه.....

4. 4 کاربر از پست مفید setare sorbi تشکرکرده اند .

idenay (یکشنبه 08 تیر 93), nafiseh joon (دوشنبه 06 مرداد 93), فدایی یار (یکشنبه 08 تیر 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 08 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 تیر 97 [ 22:56]
    سطح
    74
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 115
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,154

تشکرشده 1,301 در 451 پست

Array
    سلام.ببنید اولا تاکیید میکنم اگه پسری واقعا نیتش خیر باشه و بحث دوستی و.. اینا نباشه
    خب هر کاری میکنه (البته اگه بتونه و عرضشو داشته باشه و شرایط مهیا باشه و یا نمی دونم اون بنده خدا مثل شما فرار نکنه : ) ) که توی چشم اون دختر خانم باشه بستگی داره حالا هم کلاس باشند یه سبکه..همکار باشند یه سبک دیگه و خود شما بهتر متوجه قضیه میشید دیگه با نگاش دنبالتونه و براشون مهم هستید ...ولی این که واقعا نیت طرف خیر هست یا نه وقتی مشخص میشه طرف واققعا خواستگاری کنه واز طرف خانواده..

این که شما گفتید غرور به نظر می رسید..واقعا درست می فرمایید..متاسفانه خیلی از پسر ها (مخصوصا اونایی که تجربه ی کمی دارند مثلا خواهر نداشتند و ..) از دختر هایی مثل شما که من میگم تازه بیش تر از خیلی های دیگه سرشار از احساسات هستند چون برای کسی خرجش نکردند بیش تر می ترسند و برای ازدواج هم انتخابشون نمی کنند و دلیلش هم این هست فکر میکنند همون مغرور هستید یا نمیدونم احساسات ندارید و به هر حال این چیزا .. در صورتی که من این دختر ها رو بهترین میدوننم..همونایی که بعد ازدواج همه چیزشون شوهرشون میشه...و این یه چیز دو طرفست هم باید اقا پسر ها دیدگاهشون رو عوض کنند و بدونند که نه این طوری نیست ..و هم این که شما هم اگه دید واقعا کسی ارزشششو داره و نیتش خیره وقتی به شما توجه مثبت نشون میده شما هم بی جواب نذارید (بازم تاکیید میکنم کسی که بهش شناخت دارید و فکر میکنید شما رو برای ازدواج میخواد نه دوستی واین کاارا خب بهترین کار این هست به قول معروف یه چراغ سبزی نشون بدید ولی نه در حدی که طرف رو هوا برداره ..حالا میخواد بسته به شرایطتتون یه نگاه محبت امیز باشه (مثلا دو همکلاسی که با هم هیچ رابطه ای ندارند ) یا اگه همکار هستید و هم صحبت میشید یه احوال پرسی ساده باشه بعد گفتن سلام به سایر همکارا مثلا جیزی نمیگید ولی با دیدن اون اقا یه حالتون خوبه هم اضافه کنید ؟؟ و این چیزا .. و این که فرار هم نکنید هم خودش کلی کار هستش ...باور کنید ..

و این که به قول دوستمون اگه پسری واقعا شما رو بخواد مطئن باشید برای رسیدن به شما حداقل تلاش لازم رو خواهد کرد..اگه دیدید خیلی ها ابراز علاقه کردند و رفتند اساسا شاید چون برای دوستی میخواستند بیان جلو دیدند نه شما ادمش نیستید بی خیال شدند و همون بهتر ...البته اگه یکم بیش تر توضیح میدادید با مثل مثلا طرف چیکار کرد و شما چطور فرار کردید بهتر میشد نظر داد.

6. 5 کاربر از پست مفید فدایی یار تشکرکرده اند .

idenay (یکشنبه 08 تیر 93), nafiseh joon (دوشنبه 06 مرداد 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 10 تیر 93), معاون کلانتر (یکشنبه 08 تیر 93), آبان (یکشنبه 08 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 07 شهریور 93 [ 02:52]
    سطح
    3
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 7
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    56

تشکرشده 13 در 6 پست

Array
    سلام.
    درمورد سوال اولتون هیچـی ندارم بگم جز اینکه من هم با شما همدردم. به تاپیک من سر بزنید. راهنمایی های همه دوستان برای من خیلی خوب و کاربردیه. شاید شما هم بتونید استفاده کنید.
    من خواستگارای زیادی از قشرهای مختلف داشتم و تجربه کمی درمورد سوال دومتون به دست آوردم که شاید براتون مفید باشه.
    پسرها معمولا غیر مستقیم بلد نیستن. یعنی اگه از خانمی خوششون بیاد یا بدشون بیاد صاف میرن بهش میگن مگر اینکه اون خانم خودش با رفتارش اجازه نده. تازه بیشتر دخترها به طور حسی متوجه علاقه طرف مقابل میشن. اگه هم نه به قدری تابلوبازی در میارن که بفهمید. مثلا زیاد بهتون نگاه میکنن. حواسشون به حرفا و حرکاتتون هست. به شما که میرسه جنتلمن میشن. با شما متفاوت برخورد می کنن. با دیدنتون لبخند میزنن... من فکر می کردم اگه دختری این کارا رو بکنه خوب نیست. اما تو این چند روز متوجه شدم که برعکسه. دارم امتحان می کنم ببینم چه نتیجه ای میده. اگه خوب بود شما هم انجامش بدین.
    ویرایش توسط آبان : یکشنبه 08 تیر 93 در ساعت 01:51

8. کاربر روبرو از پست مفید آبان تشکرکرده است .

idenay (یکشنبه 08 تیر 93)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array
    با سلام

این بحث شکل عمومی و نظر سنجی دارد و مربوط می شود به انجمن آزاد ، لطفاً اگر شخصاً درگیر مسئله ای واضح و مشخص در حال حاضر هستید به صورت اول شخص در تاپیکی با عنوان گویا و مشخص بیان کنید تا راهنمایی دریافت دارید .

همچنین در نظر داشته باشید که راه معقول این است که ایما و اشاره ها را هم توجه نکنید چه رسد به اینکه تصور کنید که به شما ابراز علاقه می شود . شما رویه درست در تعاملات اجتماعی داشته باشید و حدود را رعایت کنید در کل و به این فکر نکنید که نگاه های فلانی یعنی ابراز علاقه غیر مستقیم و .... بدانید و مطمئن باشید که اگر پسری بطور جدی قصد ازدواج داشته باشد و شما را گزینه اول خود بداند بطور جدی پیش می آید و مطرح می کند و شما هم خیلی محترمانه و محکم ایشان را در صورتی که آمادگی ازدواج دارید دعوت کنید به اینکه با خانواده شما و رسمی وارد صحبت شوند و فرصتی را رسماً برای شناخت دو طرف بگیرند و هرکس به شما پیشنهاد داد که بهتره مدتی در ارتباط باشیم تا هم را بشناسیم و بعد بیایم خواستگاری خیلی محکم بگویید شما این روش را قبول ندارید و مطمئن نمی دانید و باعث تحریف شناخت می شود .

بهتر هست به جای توجه به نگاه ها و احیاناً اشارات این پسر و آن پسر شما در پی خودشناسی بیشتر و تنظیم معیارهای ازدواج و آموختن مهرتهای رفتاری درست در زمینه های مختلف از جمله رفتار اجتماعی باشید و به کار گیرید . مثلاً همینجا تاپیک سطوح روابط دختر و پسر را بخوانید و سطوح منطقی و درست روابط اجتماعی با جنس مخالف را یاد بگیرید و عمل کنید . همین برای شما کافیست که خودتان باشید و خود را از همه نظر ارتقاء دهید آنوقت همسر مناسب جذب شما خواهد شد و نیازی به این دغدغه ها نیست .

تاپیک به انجمن آزاد منتقل می شود

10. 4 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

idenay (یکشنبه 08 تیر 93), mohammad6599 (یکشنبه 08 تیر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 10 تیر 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 08 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    28
    دستاوردها:
    تشکرها
    63

تشکرشده 63 در 28 پست

Array
    از همه دوستاییکه نظردادن وقت گذاشتن ممنونم
    ببینیددوستان منظورم از لبخند اینه که بامحبتتر رفتارکنم یه چراغ سبزی نشون بدم درحالیکه من تو همین چراغ سبزه موندم با همه رفتارم و برخوردم خیلی خوبه ولی وقتی اون شخصو می بینم میشم عین یه قالب یخ می ترسم یک قدم به جلو بردارم وسبک دیده بشم ببینید مدتی یه آقاییکه خیلی از من سرتر بود از هرلحاظ خیلی سعی کردباهام ارتباط برقرارکنه ولی من نتونستم برم سمتش فکرشوکنید اون اقا حدود2ماه از هرطریقی سعی کرد ولی من نتونستم کاری بکنم جز یک سلام و احوالپرسی حتی انتونستم یه لبخندبزنم تا بفهمه بهش علاقه مندم بعدها سعی کردم ولی اون اقا انگار بی تفاوت شده بود کمی هول کرد و فقط تشکرکرد کاملا رسمی
    در یه تاپیک دیگه موضوع رو مجبورم ادامه بدم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 12 دی 93 [ 13:59]
    سطح
    19
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 1,029 در 261 پست

Array
    سلام
    یکی از ویژگی هایی که باید هر دختری کم و بیش بلد باشه همون ابراز غیر مستقیم علاقه به طرف مقابل در غالبیه که اگر طرف مقابل قصد خاصی داره به حرکت دربیاد و قصدشو بیان کنه

هر پسری از برقراری ارتباط به نحوی که شما گفتید ممکنه دو قصد متفاوت دااشته باشه 1. دوستی 2. ازدواج
    شما باید بزارید طرف مقابل نیتش رو بگه بعد اگر هدفش دوستی بود که خیلی رک و صریح مخالفتتون رو بیان کنید واگر هدفش ازدواج بود که ادامه مراحل رو در پیش بگیرید

(البته بعضی از پسرا هدفشون ازدواجه ولی از راه دوستی وارد میشن چون رسم و راه ازدواج رو نمیدونن و در این مواقع باید از طرف مقابل بپرسید هدفت از دوستی برای ازدواجه و اگه تایید کرد بگید از طریق خانواده اقدام کنه )

من بعنوان یکی از میلیونها پسر روی این کره خاکی خیلی از موارد بخاطر رفتار دختر حس کردم به من علاقه ای نداره و اگر جلو برم جواب رد میگیرم و متاسفانه یکبار این اقدام رو انجام دادم و طرف مقابل همون واکنش ناشیانه ای رو که فکر میکردم داشت و برای همین سمت دختر های مغرور خیلی نمیرم (هر چند اعتقاد دارم دختر باید غرور دخترونه خودش رو حفظ کنه و اصلا از اینکه چند بار اقدام کنم یا برای دختری که دوستش دارم غرورمو بشکنم واهمه ای ندارم)

اما وقتی با دختری مواجه میشم که غرور زیادی داره از همون اول کار بیخیال طرف میشم

من در حال حاظر دختر خانمی به دلم نشسته و قصد خواستگاری از ایشون رو دارم و خوشبختانه واکنش و رفتار این دختر کاملا برام آرامش بخش بوده و هیچ هراسی از خواستگاری کردن از ایشون رو ندارم و حتی از جواب منفی شنیدن از ایشون خیلی ناراحت نمیشم چون فهمیده بودن و شخصیت از سر و روی این دختر میباره

من در خصوص خیلی از مسائل سر صحبت رو باز کردم و برای من و (خیلی از پسرا) مهمه که طرف مقابل چطور با ما صحبت میکنه و چه واکنشی نشون میده و رفتارش چطوریه

دختریه که عصبی نمیشه و هر چند موقع صحبت کردن سنگینه ولی خیلی احساس خوبی به من منتقل میکنه

من دنبال چشمک زدن طرف مقابل یا ابرو بالا پایین انداختن و این چیزا نیستم یا نمیخوام از واکنش چهره اش و صحبت کردن طرف مقابل به این نتیجه برسم که جوابش مثبته یا منفیه

اما همین که وقتی من رفتار سالمی دارم بیمحلی نمیکنه و فضای راحتی رو برای صحبت کردن من فراهم میکنه و از من فراری نیست و رفتار بدی با من نداره و محبت ظاهرش و آرامش و شاد بودنش به من منتقل میشه خیلی احساس خوبی دارم

با این موضوع هم مخالفم که دخترا فکر میکنند پسری که قصد ازدواج داره ب لبخند و پوزخند برای طرف مقابل میزنه و متلک بهشون میگه و با چشماش علامت خاصی میده و مشغول چشم چرانی میشه و ...

کسی نمیتونه ذهن طرف مقابل رو بخونه و اگرم قرار باشه این چیزا رو ملاک کنیم به نظر طرف مقابل بیشتر تمایل به دوستی داره تا ازدواج
    (بازم میگم تا هیچ پسری نیتشو نگفته نمیشه فهمید که قصد و غرضش چیه)
    .................................................. .........................................
    پ.ن :
    من کلی مطلب نوشتم ولی بخاطر قضاوت سطحی معدود افراد بد دلی که ممکنه اونها رو بخونن و مطمئنا تاپیک به حاشیه میره همه رو پاک کردم و مطمئن باشید کسی نمیتونه خیلی این مسئله رو برای شما باز کنه چون سریعا زنده زنده روی میز کالبد شکافی قرار میگیره

اما کل صحبت هامو خلاصه میکنم : نمایش غیر مستقیم علاقه و به قول دوستان چراغ سبز از مهارت های بارز هر دختر محسوب میشه

13. 2 کاربر از پست مفید معاون کلانتر تشکرکرده اند .

idenay (یکشنبه 08 تیر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 10 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    28
    دستاوردها:
    تشکرها
    63

تشکرشده 63 در 28 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط setare sorbi نمایش پست ها
    ابراز علاقه غیر مستقیم چیه دیگه؟؟؟؟؟
    اصلا چندسالته؟؟؟ ببین عزیزم طوری خوتو نشون ند که خشنی الان میزنیشون ... سنگین و مودب باش وبدون کسی که واقعا و به قصد جدی تورو بخواد میاد رک میگه یا کسیو واسطه میکنه،ببین پسرایی که میان اینجا و میگن کسیو میخوان و چطور رفتار میکنن...هی نمیبین طرف بهشون یخنده یا نه اتفاقا توجهشون به سنگینی و متانت طرفه...
    پس اوناییکه میگی از دست دادی تورو فقط واسه لبخند 2روزه وخوشی میخوان وگرنه بیشتر بارات سعی میکنن و اقدام جدی میکردن وحداقل به زبون میاوردن...
    منم مثل توام و هر توجهیو میذارم رو حساب نوعی پیشنهاد ومدت ها درگیر میشم بدون اینکه پیشنهادی ببینم و در اخر تموم میشه و الان به حرفای بالا طبق این سایت میخوام ایمان بیارم...هرکس منو بخواد رک میگه و برای من تلاش میکنه ومهم حفظ سنگینی و ارامش من بهعنوان یک دختره
    خدا هممون رو عاقبت بخیر کنه.....
    ستاره سربی عزیزم
    من با اطرافیانم بانهایت احترام برخوردمی کنم و کمی زیادی سنگینم این موردی که گفتمم مطمعنم قصد ازدواج بوده چون اون اقا از طریق خانوادش سعی داشت ارتباط برقرارکنه یعنی به هرطریقی همگی سعی داشتن ما با هم ارتباط برقرار کنیم خیلی هم سعی کردند ولی من نتونستم کاری بکنم و اینه که عذاب میده چون این علاقه دوطرفه بوده

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array
    سلام

نقل قول از مدیر در تاپیک آبان را می آورم روی فلش آن کلیک کن و تاپیک را مطالعه کن :

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    بنده با بیشتر نظرات مراجعان (با کمال احترام) نسبت به شما آبان گرامی مخالف هستم.

با توضیحاتی که دادید علیرغم عقلانی سازی که انجام دادید، موضوع شما یک وابستگی احساسی هست که در لفافه منطقی پیچیده شده است.
    لذا نظراتی از دوستان را خوب جلب می کنید و دنبال می کنید که شما را در یک ارتباط احساسی بیشتر با این اقا قرار دهد.
    معمولا جذابیتهای احساسی صرفا قیافه نیست. نوع حرکت، نوع حرف زدن، نوع استدلال و نوع نگاه، و نوع سخنوری هم هست. و اینها تقریبا در میعارهای ازدواج سطحی محسوب می شود.
    به دیگر سخن:
    شما فردی را که ایده ال میشناسید، بیشتر براتون جاذبه دارد. و آنچه که از او گفتید محدود و مبهم هست.

بخش نخست صحبتهایم که در بالا آوردم خصوصی برای شماست.
    اما به طور کلی در موارد مشابه:
    یادتون باشد که اگر آقایی در حوالی خود خانمی را مشاهده کند که دارای شرایط دلخواهش برای ازدواج باشد. از طرفی خودش هم واقعا کسی را نداشته باشد و شرایط ازدواج را داشته باشد. در یک هزارم ثانیه قبل از اینکه شما اینقدر برنامه ریزی کنید او به فکر ازدواج افتاده و حتی راهش را می یابد.

پس موردی که شما می گویید. یا شرایط ازدواج ندارد. یا شما را مناسب نمی بیند. و یا هر دلیل دیگری داشته باشد این مفهوم را دارد که اقدامات شما به هر شکلی راه ازدواج شما را هموار نمی کند. و اگر هم بکند مورد مناسبی برای شما نخواهد بود.

آبان گرامی.
    فرشته مهربان لینکهای بسیار مهمی را برایتان ارسال کردند. ساده انگاری و سرسری به آنها نگاه کردید. چون احساساتتون بیشتر از آنی که نشون می دهید درگیر هست.
    لینکه 40 موضوع در یافتن شوهر، فقط یافتن شوهر نیست. بلکه شرایط مناسبی را برای هر دختری بیان می کند که آقایان هم معیار را جهت خواستگاری آنها سوق می دهد.

به هر حال روشی که شما در این تاپیک پیش می روید ، برای نزدیک شدن به این آقا مورد تأیید ما نیست.

http://www.hamdardi.net/thread-33953.html#post337212

16. 3 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

idenay (یکشنبه 08 تیر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 10 تیر 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 08 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    28
    دستاوردها:
    تشکرها
    63

تشکرشده 63 در 28 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فدایی یار نمایش پست ها
    سلام.ببنید اولا تاکیید میکنم اگه پسری واقعا نیتش خیر باشه و بحث دوستی و.. اینا نباشه
    خب هر کاری میکنه (البته اگه بتونه و عرضشو داشته باشه و شرایط مهیا باشه و یا نمی دونم اون بنده خدا مثل شما فرار نکنه : ) ) که توی چشم اون دختر خانم باشه بستگی داره حالا هم کلاس باشند یه سبکه..همکار باشند یه سبک دیگه و خود شما بهتر متوجه قضیه میشید دیگه با نگاش دنبالتونه و براشون مهم هستید ...ولی این که واقعا نیت طرف خیر هست یا نه وقتی مشخص میشه طرف واققعا خواستگاری کنه واز طرف خانواده..

این که شما گفتید غرور به نظر می رسید..واقعا درست می فرمایید..متاسفانه خیلی از پسر ها (مخصوصا اونایی که تجربه ی کمی دارند مثلا خواهر نداشتند و ..) از دختر هایی مثل شما که من میگم تازه بیش تر از خیلی های دیگه سرشار از احساسات هستند چون برای کسی خرجش نکردند بیش تر می ترسند و برای ازدواج هم انتخابشون نمی کنند و دلیلش هم این هست فکر میکنند همون مغرور هستید یا نمیدونم احساسات ندارید و به هر حال این چیزا .. در صورتی که من این دختر ها رو بهترین میدوننم..همونایی که بعد ازدواج همه چیزشون شوهرشون میشه...و این یه چیز دو طرفست هم باید اقا پسر ها دیدگاهشون رو عوض کنند و بدونند که نه این طوری نیست ..و هم این که شما هم اگه دید واقعا کسی ارزشششو داره و نیتش خیره وقتی به شما توجه مثبت نشون میده شما هم بی جواب نذارید (بازم تاکیید میکنم کسی که بهش شناخت دارید و فکر میکنید شما رو برای ازدواج میخواد نه دوستی واین کاارا خب بهترین کار این هست به قول معروف یه چراغ سبزی نشون بدید ولی نه در حدی که طرف رو هوا برداره ..حالا میخواد بسته به شرایطتتون یه نگاه محبت امیز باشه (مثلا دو همکلاسی که با هم هیچ رابطه ای ندارند ) یا اگه همکار هستید و هم صحبت میشید یه احوال پرسی ساده باشه بعد گفتن سلام به سایر همکارا مثلا جیزی نمیگید ولی با دیدن اون اقا یه حالتون خوبه هم اضافه کنید ؟؟ و این چیزا .. و این که فرار هم نکنید هم خودش کلی کار هستش ...باور کنید ..

و این که به قول دوستمون اگه پسری واقعا شما رو بخواد مطئن باشید برای رسیدن به شما حداقل تلاش لازم رو خواهد کرد..اگه دیدید خیلی ها ابراز علاقه کردند و رفتند اساسا شاید چون برای دوستی میخواستند بیان جلو دیدند نه شما ادمش نیستید بی خیال شدند و همون بهتر ...البته اگه یکم بیش تر توضیح میدادید با مثل مثلا طرف چیکار کرد و شما چطور فرار کردید بهتر میشد نظر داد.
    سلام ممنونم از راهنماییتون
    ببینید موردی که برام پیش اومد برای ازدواج بود نه من و نه اون اقا در سنی نیستیم که بخاییم به فکر دوستی باشیم و البته من شنیده بودم که ایشون قصد ازدواج دارن
    مثالا می گم اون اقا خیلی سعی میکرد تو مسیرم باشه یا سعی داشت هم مسیر باشیم یکی دوبارم ازم خاست کاری براشون انجام بدم یا وقتی از دور منو میدید برای احوالپرسی سریع به طرفم میومد البته اونطور که من متوجه شدم بیشترخانوادش مایل بودن ما با هم اشنا بشیم (وارد جزییات نمیشم که خیلی طولانی میشه ) ولی نمی دونم چرا بعد اینهمه سعی برای رو دررو شدن هیچوقت چیزی نگفت بااینکه منم سعی کردم شرایطو راحتترکنم وبیشتر تو مسیرش باشم
    منظور من از فرار اینه که نتونستم محبتمو نشون بدم خیلی جدی بودم درواقع نتونستم صمیمی بشم درحالیکه اون اقا سعی داشت راحتترباشه
    بااینکه خیلی احساساتیم ولی در برخورد با جنس مخالف و مخصوصا کسیکه بهم توجه می کنه تبدیل به یک قالب یخ میشم اصلا نمی تونم احساساتموبروز بدم

18. کاربر روبرو از پست مفید idenay تشکرکرده است .

فدایی یار (دوشنبه 09 تیر 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)