به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 مهر 94 [ 04:28]
    سطح
    15
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 60
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 18 در 8 پست

Array

6 صیغه پسر مجرد هستم مشکلات و وابستگی من

سلام دوستان من عضو جدیدم اما چند وقتیه ک با این سایت آشنا شدم ممنون میشم منم راهنمایی کنید.من 28 سالمه و2ساله ک از همسرم بنا ب دلایلی جدا شدم و تنها زندگی میکنم اما خانوادم نزدیکن بهم.1سال پیش با آقایی آشنا شدم ک 34 سالشه اولش اصلا علاقه ای بهش نداشتم شاید ب خاطر ظاهرش.اما دیدم چقدر بهم محبت میکنه و مهربونه و خلاهای زندگی قبلیمو پر میکنه چون تو زندگی قبلیم طعم محبتو نچشیدم حتی 1بار کلمه عزیزم از زبون همسرم نشنیدم خلاصه روزها میگذشت و من وابسته شدم تا اینکه مشترکا ب این نتیجه رسیدیم صیغه کنیم ک گناه نباشه الان حدود 8ماهه این آقا با من زندگی میکنه اما همش دعوا 1هفته خوبیم 4روز قهر میکنه و بی دلیل میره منم شدییییییییدا بهش وابستم خودم همش پیش قدم میشم کلا خیلی عصبیه کافیه بر خلافه میلش حرف بزنم حتی اگه منطقی بدترین توهینارو میشنوم اما بعد آروم میشه میگه دوست دارمو.... روح و روانم ب هم ریخته نه میتونم ولش کنم نه میتونم تحقیر شدنمو تحمل کنم خوبیاش زیاده اما بدیاش بیشتره بدون اون هیچ انگیزه ای واسه زندگی ندارم وقتی قهر میکنه 3یا4روز نه خواب دارم نه خوراک از خونه بیرون نمیرم چون شبو روز با هم بودیم خیلی سختمه وجای خالیش دیونم میکنه اما اون سرش ب کارش گرمه و براش مهم نیستم شما جای من بودین چی کار میکردین

2. 2 کاربر از پست مفید sanam65 تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 02 تیر 93), sezavar (چهارشنبه 16 مهر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو به همدردی خوش آمدید

واقعا اینگونه روابط برای بانوانی که بیوه شدن یا مطلقه مخرب هستش و باعث میشه درگیر احساسات شدیدی بشن و بقول معروف وابستگی شدیدی پیدا میکنن به طرف مقابل ولی ما وردا وقتی صیغه میکنیم بیشتر به لذت جنس یو حرفای عاشقانه فکر میکنیم به اینکه تعهدی نداریم و یه رابطه برقرار میکنیم با همه مزایای ازدواج کامل ولی با دردسر کمتر برای ما آقایون این محشره و عالی بالا هم نوشتم خیلی موافقم اینکارو انجام بدم ولی انجامش نمیدم چون خانوما توی اینگونه روابط نابود میشن و شانس ازدواج های بعدی ازشون گرفته میشه.

زودتر از این رابطه خارج شو و سعی کن دیگه وارد این روابط نشی
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

4. 8 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

dosty (دوشنبه 16 تیر 93), Ostad139 (شنبه 14 تیر 93), کامران (سه شنبه 03 تیر 93), واحد (سه شنبه 03 تیر 93), هیام " (پنجشنبه 05 تیر 93), هم آوا (سه شنبه 03 تیر 93), مهربونی... (سه شنبه 03 تیر 93), خیال تو (دوشنبه 02 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 مهر 94 [ 04:28]
    سطح
    15
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 60
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 18 در 8 پست

Array
    khaleghezeyممنونم از راهنماییت و میدونم ک تا وقتی مردا اینجور راحت و بدون تعهد ب تمتمه خواسته هاشون میرسن ب ازدواج فکر نمیکنن اما من از ترس تنهایی و افسردگی تموم کردن این رابطه خیلی واسم سخته اصلا دیگه غرور واراده چیزی ک ی زمانی بیش از حد داشتمو دیگه ندارم بعد از طلاق اعتماد ب نفسم زیره صفر شده همش میگم این همه دختر ک مطلقه نیستن هست دیگه شانسی واسه خودم نمیبینم و بشدت از نظر روحی و عاطفی نیاز دارم و کمبود محبت باعث اشتباهاتمه تو این رابطه گیر کردم خدا خودش کمکم کنه هر شب باید آلپرازولام بخورم تو نوشته هام عمق دردمو نمیتونم نشون بدم ک چقدر داغونم و از این زندگی خسته

6. 3 کاربر از پست مفید sanam65 تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 02 تیر 93), nel (چهارشنبه 20 اردیبهشت 96), واحد (سه شنبه 03 تیر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    15,723

Array
    خوب دختر خوب تو تازه 28 سالته چرا اینجوری میکنی با خودت برو دنبال علایقت کارایی که توش مهارت داری کلاس های فرهنگی و آموزشی هنری و ورزش برو کارایی که دوست داری انجام بده از وقتت و مهارت هایی که داری استفاده کن

این حالاتی که دارید خوب معمولیه و طول میکشه به جداییت عادت کنی مخصوصا خانوم هم هستی و احساساتی خود من یه اددلیستی داشتم جدا شده بود باورت شاید نشه بعد 4یا 5 سال هنوزم به شوهر قبلیش فکر میکرد و اینکه شوهرش بعد اینهمه سال یکبار بهش گفته به یادشه.این عادیه شما از توی چاله خودتو پرت کردی توی چاه میدونم سخته ولی فعلا بهترین کار خارج شدن از این رابطه سراسر غلطه .

سعی کن روحیه خودتو تقویت کنی یه سوال قبلا که مجرد بودی چیکارا انجام میدادی خوب فکر کن الان هم مجردی همان کارها را انجام بده و از زندگیت لذت ببر سخته اینکار ولی شدنیه.این شما نیستید که فقط این مشکلو دارید بانو ایشالله موفق باشید

روی اعتماد بنفست کار کن مقالات اعتماد بنفس سایت را مطالعه کنید:

اعتماد به نفس

اعتماد بنفس

بايد روي اعتماد به نفستون کار کنيد
    فهرستهايي تهيه کنيد از فعاليت هاي سازنده خود، فهرستي تهيه کنيد .
    از توانايي هايي که داريد و به کار گرفته ايد، فهرستي تهيه کنيد که شما به آنها بينش داريد و جز افکار ارزنده شما هستند.
    و بابت هر کدام از آنها روزي چند بار از خود تشکر کنيد و قربون خودتون برويد و خود را نوازش کنيد.
    شعرهاي قشنگ وعاشقانه براي خودتون بخونيد.
    سعي کنيد عاشق خودتون بشويد. عاشق سينه چاکي که جز مثبت در معشوق نمي بيند
    .( خودتون معشوقي مي شويد که ذهتون را به خود اختصاص مي دهد).
    فراموش نکنيد برخورد ما با ديگران ، تحت تاثير برخورد و رابطه ما با خودمان هست.
    ما نمي توانيم کسي را دوست داشته باشيم، در حاليکه خودمون را به رسميت نمي شناسيم
    و به خودمان عشق نمي ورزيم. لذا ريشه تغيير رابطه ما با ديگران وقتي هست
    که با خودمان همگوني ، هماهنگي و همساني داشته باشيم . و خودمان را به صورت يکپارچه و مثبت ارزيابي کنيم.
    به جاي اينکه انرژيت را روي بهبود ارتباطاتت با ديگران متراکم کني، روي رابطه حسنه با خودت متراکم کن
    . ( نه به زبان، که با احساس و باورت و رفتارت)

شما دقتي به آدمها بکن، افرادي که بيشترين درگيري را با ديگران به وجود مي آورند،
    يا مي رنجند کساني هستند که در خلوت ، بيشترين درگيري را با خودشان دارند.
    لذا من در رابطه با آنها خيلي دلم برايشان مي سوزد،
    چون چند لحظه مرا مي آزارند و مي روند، اما خودشان هميشه در رنج و درگيري رابطه با خودشان هستند.

من زمان خاصي براي احترام به خودتون در نظر نگرفتم.
    همواره شما بايد اين احترام خودتون را به رسميت بشناسيد.
    قاطعيت به معناي بي احترامي و عدم توجه به ديگران نيست.
    يعني تعادل بين خواسته هاي منطقي و احساسي خودتون و ديگران.
    بنا نيست به قيمت خوش آمدن ديگران ، همواره خود را ذبح کني....

فکر ميکنم بهترين کار اين باشه که سعي کنيد اعتماد به نفس خودتون رو افزايش بديد
    و به اين ترتيب متوجه تغييرات بزرگتري در زندگيتون خواهيد شد.
    من يه سري راهکارهايي رو براي افزايش اعتماد به نفستون بهتون ميگم؛ اميدوارم که موثر واقع بشن:
    1. سعي کنيد هر روز حداقل به مدت نيم ساعت جلوي آينه بايستيد و ا خودتون تعريف کنيد؛
    جلوي آينه براي خودتون موضوعي رو انتخاب کنيد و در ارتباط با آن موضوع با خودتون صحبت کنيد.
    2. از موفقيت هايي که از ابتداي زندگيتان تا به امروز داشتيد براي خودتون ليستي تهيه کنيد
    و اون ليست رو هميشه با خودتون همراه داشته باشيد.
    3. در هنگام راه رفتن سر خودتون رو بالا بگيريد و محکم و با انرژي راه بريد.
    4. يکي از عامل‌هاي اصلي در اعتماد به نفس پايين، ترس از عدم پذيرش (طرد شدن) است.
    آنچه را که فکر مي‌کنيد درست است انجام دهيد.
    به ياد داشته باشيد اين انتظار اشتباهي است که بخواهيم هميشه مورد پذيرش و تأييد ديگران باشيم.
    5. توقعات خودتون رو پايين بياريد؛ اين غير ممکنه که هميشه بخوايد عالي و بدون نقص باشيد،
    کساني که مي خواهند هميشه عالي باشند اصولا هيچ کاري انجام نمي دهند.
    6. مسئوليتي را بر عهده بگيريد.
    7. به هيچ وجه خودتون رو با ديگران مقايسه نکنيد.
    8. هميشه ارتباط چشمي برقرار کنيد.
    اکثر مردم خيلي زياد نگران اين هستند که ديگران چگونه در مورد ان‌ها فکر مي‌کنند.
    با ايجاد ارتباط چشمي مي‌توانيد خود را يک فرد شايسته، نترس، با اعتماد به نفس نشان مي‌دهيد.
    يک ترفند کوچک وجود دارد و آن اين است که اگر شما از اين ترس داريد که مستقيم به چشم طرف نگاه کنيد،
    به جاي چشمان طرف، به فاصله? ميان دو ابروي آن فرد نگاه کنيد.
    در اين حالت نه شما مستقيم به فرد نگاه کرده‌ايد و نه آن فرد متوجه اين موضوع مي‌شود.
    براي اين کار شما بايد مدتي تلاش کنيد تا اين کار عادت شما شود.
    9. با ترس‌هايتان رو به رو شويد و از ان‌ها فرار نکنيد.
    10. آنقدر وانمود کنيد تا به دستش بياوريد.
    اگر شما در وضعيتي قرار بگيريد که احساس کرديد اعتماد به نفستان کم شده، وانمود کنيد که اعتماد به نفس بالايي داريد.
    مطمئن باشيد که اثر مي‌کند. در آن لحظه فکر کنيد يک فرد با اعتماد به نفس و محکم هستيد.
    سعي کنيد ظاهرتان را هم کنترل کنيد.
    بهتر است براي اينکه بتوانيد سريع اين کار را انجام دهيد يک فرد با اعتماد به نفس را در ذهن تجسم کنيد.

يادت نره که براي اينکه بتوني به خواستت برسي بايد تلاش کني و از شکست هاي کوچک نترسي!
    اگه حرفي ميزني و متوجه ميشي که کسي به حرفت گوش نميده، به هيچ وجه نا اميد نشو،
    بلکه تلاشت رو بيشتر کن و اون حرفت رو با روش هاي مختلف بزن تا بالاخره به نتيجه اي که ميخواي دست پيدا کني!

پ.ن:یه پیشنهاد میتوانید از خواندن مقالات سایت همدردی شروع کنید خوبه و خیلی بهت کمک میکنه توی زندگیت
    همیشه شانس دومی هم هست بانو فراموش نکن سعی کن مهارت های خودت را افزایش بدی
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ

8. 7 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

pasta (دوشنبه 02 تیر 93), کامران (سه شنبه 03 تیر 93), هیام " (پنجشنبه 05 تیر 93), هم آوا (سه شنبه 03 تیر 93), آنجلا94 (جمعه 04 دی 94), بابک 1369 (سه شنبه 03 تیر 93), خیال تو (دوشنبه 02 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 مرداد 00 [ 11:12]
    سطح
    59
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 35
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    487

تشکرشده 433 در 149 پست

Array

Tard

وابستگی غلط
    وابستگی غلط
    وابستگی غلط آخه چرا ما زن ها اینقدر زود وابسته میشیم ... خیلی از دست خودم و همجنس هام عصبانی ام!!!!!
    عزیزم من نمی دونم الان تو چه شرایط مالی و اقتصادی هستی .. شاغلی یا نه و اینکه میتونی مسئولیت زندگی رو به عهده بگیری یا نه ... حتی اگه جواب این سوال نه هم باشه اصلا دلیل نمیشه بری سراغ این وابستگی غلط و این شرایط فوق العاده اشتباه ...
    عزیزم منم یه زنم و معنای واقعی وابستگی ( غلط ) رو به عینه تجربه کردم و نتیجش رو هم متاسفانه دیدم ( تلف شدن یه چند سالی از عمرم و ناراحتی و عذاب روحی و ...)درسته شرایط شما کاملا فرق میکنه و تا یه حدی هم فراتر رفته ولی راهی که آخرش 100 در 100 به سراب منتهی میشه رو ادامه نده . میدونم گفتنش راحته ولی باید از ی جایی شروع کنی و به امید خدا موفق هم میشی... این آقا رو فراموش کن که رابظه باهاش یه بن بست تلخ ( خودتم میدونی که همینطوره)برای شماست . فراموش کردنش سخته ولی باید باید باید این کارو بکنی و خودتو زندگیتو نجات بدی... هر چه زودتر انجامش بدی به نفعته و انشا... موقعیت های خوب ازدواج ( ازدواج نه صیغه واست فراهم بشه که تازه اونم باید با چشم باز و بررسی و تحقیق انتخاب کنی.

10. 5 کاربر از پست مفید خیال تو تشکرکرده اند .

anisa (سه شنبه 03 تیر 93), khaleghezey (سه شنبه 03 تیر 93), pasta (دوشنبه 02 تیر 93), sanam65 (دوشنبه 02 تیر 93), هم آوا (سه شنبه 03 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 خرداد 97 [ 07:57]
    سطح
    71
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 358
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    دوستان بخصوص خالقزی حیلی برات خوب نوشتن.من از منظر جدیدی به موضوعتون نگاه میکنم.
    ببین من اصلا اینجا کاری ندارم که رابطه شما و ایشون ازدواجه یا صیغست یا دوستیه یا هرچیز دیگه. به این کار دارم اساسا روش شما و وابستگی زیاد شما غلطه و میتونه هر مردی را فراری بده و خودتونم تو خودش غرق کنه. باید یکم مطالعه بیشتر کنی و خودشناسی رو ببری بالا. چیزهایی که مخرب روابط عاشقانن که یکیش همین رفتار شماست. بعد بهتر میتونی خودت و شریکتو مدیریت کنی!
    *به جادوی چشم تو شیدا شدم*
    *ز خود گم شدم در تو پیدا شدم*
    *من آن قطره بودم که با موج عشق*
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *

12. 6 کاربر از پست مفید کامران تشکرکرده اند .

anisa (سه شنبه 03 تیر 93), khaleghezey (سه شنبه 03 تیر 93), nosh nosh (شنبه 07 تیر 93), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 03 تیر 93), هم آوا (سه شنبه 03 تیر 93), خیال تو (سه شنبه 03 تیر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    15,723

Array
    ولی واقعا بانوانی که مطلقه هستند یا بیوه که الان توی جامعه بیشترم شدن بعضی هاشون ازدواج دوم انجام میدن و موفق درسته تعداد مردایی هم که طلاق گرفتن همینقدره ولی یه زن حساسه نیاز داره به کسی بهش تکیه کنه دوسش داشته باشه بهش آرامش بده توی سختی هاش کنارش باشه در آغوشش بگیره و.......

واقعا سخته حتی برای مردا چه برسه به بانوان

از این فرصت استفاده کن و برو دنبال علایقت و سعی کن اجتماعی تر باشی ایشالله شانس ازدواج مجدد و خوب و یه شوهر عالی پیدا کنید بانو
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ

14. 4 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

anisa (سه شنبه 03 تیر 93), کامران (سه شنبه 03 تیر 93), هم آوا (سه شنبه 03 تیر 93), خیال تو (سه شنبه 03 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    دوست خوبم سلام به همدردی خوش اومدی. من اگه جای شما بودم در اولین فرصت با این اقا صحبت میکردم بدون دعوا و درگیری ولی صریح و قاطع . واینو بهشون میگفتم که من دیگه حاضر نیستم صیغه شما باقی بمونم و با اینکه بهتون علاقمند و وابسته شدم و نمیتونم دوریتون رو تحمل کنم ولی دیگه ادامه نمیدم . لذا شما دوتا راه بیشتر ندارید یا ازدواج دائم و قانونی میکنید . یا همدیگر رو فراموش میکنیم . بعد از اون دیگه هیچ تماس و صحبتی نداشته باشید و بهشون فرصت بدید تا فکراش رو بکنه . اگه ایشون هم به شما علاقمند باشه حتما با شما ازدواج میکنه . خودتون رو دست کم نگیرید شما 28 ساتونه دخترای همسن شما هنوز ازدواج نکردند و ایشون 34 سالشه و از سن ازدواج گذشته . ایشون شرایطش رو داره که با شما ازدواج کنه . ولی به هیچ وجه سعی نکنید خودتون رو تحمیل کنید اگه نخواست با شما ازدواج کنه شما نمیتونید ایشون رو مجبور کنید وابستگی و اصرار شما کار رو خراب تر میکنه و بیشتر ایشونو فراری میده . پس اگه نخواست ازدواج کنه بدونید که شما رو فقط برای لذت جنسی میخواسته . و این درس عبرتی براتون میشه .

16. 4 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

anisa (سه شنبه 03 تیر 93), khaleghezey (سه شنبه 03 تیر 93), هم آوا (سه شنبه 03 تیر 93), خیال تو (سه شنبه 03 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 خرداد 97 [ 13:17]
    سطح
    65
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 245
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,386

تشکرشده 653 در 231 پست

Array
    سلام
    همه دوستان راهنمائی های خوب و جامعی داشتند ولی چند نکته حائز اهمیته دوست عزیزم واحد عنوان کردند که یا با ایشون ازدواج دائم داشته باش یا فراموشش کن لازم به ذکر است که این آقا با اخلاق بدی که دارند اصلا شرایط خوبی برای ازدواج ندارند و دوست ما باید خیلی خوشحال باشه که فقط صیغه ایشونه و براحتی میتونه ایشون رو از زندگیش خارج کنه... دوستان دیگه اعم از آقای خاله قزی و کامران و خیال تو از هر جبهه خوب راهنمائی کردند به نظرم بهتره کمی توی زندگی هدف و مقصد برای خودتون تعیین کنید و از یکنواختی و وابستگی بیهوده خودتون رو نجات بدین همه این ناراحتی های شما از بیکار بودن و تفکر بیش از اندازه شما حول این موضوعه که اوضاع رو برای شما وخیم تر خواهد کرد
    موفق باشید

18. 2 کاربر از پست مفید هم آوا تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 03 تیر 93), sanjab (سه شنبه 03 تیر 93)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    یکشنبه 20 دی 94 [ 22:37]
    سطح
    64
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 140
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,872

تشکرشده 3,054 در 793 پست

Array
    1- رابطه ایی که توش قرار داری یک بار دیگه باید برای خودت بازتعریف بکنی ، یعنی بدونی که توی رابطه ازدواج موقت هستی ، نه ازدواج دائم . پس شاید توقع شما از اون مرد بیشتر از رابطه ات هست ، پس باید از خودت این سوال رو بپرسی که چه توقعی داشتی که ممکنه در این رابطه نگنجه . با بازتعریف این رابطه ممکنه بتونی وابستگی ات رو کم کنی.

یک بار برای همیشه بشین باهاش درباره توقعات و انتظاراتت باهاش صحبت کن ، شاید از نظر اون این توقعات ، زیادی هستش. یا اصلا در این رابطه نمیگنجه

2-آیا میتونی ازدواج دائم داشته باشی ؟ در آینده ؟

20. 2 کاربر از پست مفید omid65 تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 03 تیر 93), واحد (سه شنبه 03 تیر 93)

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)