به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 12 تیر 93 [ 20:47]
    سطح
    1
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 27
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    5
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

Gadid دلیل رفتارشو نمی فهمم واقعا...با روح و روانم داره بازی میشه

با عرض سلام و وقت بخیر
    امیدوارم حالتون خوب باشه و در سلامتی کامل به سر ببرید
    خوشحالم که با اینجا اشنا شدم تا بتونم از اینجا مشاوره ای گرفته باشم امیدوارم به نحو احسنت این کار صورت بگیره چون واقعا زمینه ساز زندگیم می تونم قرارش بدم
    دوستان بنده خوب اقایی هستم هر چند جوون
    اره 21 سالمه
    یه مسئله ای برام پیش اومده خواستم کمکم کنید
    خوب من تک فرزندم و نه خواهری دارم نه برادری و ادم برون گرایی هستم به همین منزل بنده دوستان زیادی دارم ولی ترجیح دادم که از این مشکل دوستان و خانوادم در جریان نباشن اون هم دلایل شخصی هستش

وقتتون رو نخواهم گرفت بریم سر اصل مطلب

قضییه بنده دوستی دختر پسر نیست چون از عوارضش کاملا اگاهم
    قضییه بنده بر میگرده به اشنایی با یه خانومی در جهت امور عادی و روز مره بلکه هم درسی و کاری
    این اشنایی صمیمی و صمیمی تر میشه تا به اینجا که بنده قصدم رو خواستم جدی کنم تا هم خدا و هم خلقش رضایت داشته باشند
    ولی یه مسئله ای پیش اومده تردید پیدا کردم
    عرض می کنم خدمتتون

این خانوم رفتارش برام کمی غیر عادیه...
    خوب بنده شخصییتم کاملا مردانه هستش یعنی حتی به نسبت دوستان و هم سن و سال هام کاملا برخوردم با دیگران یه مقدار مردوونه تر هسش ولی این خانوم شخصییتشون کاملا نشون میده که از نظر سنی و فکری اون جوری که باس به بلوغ فکری و... میرسیدن نرسیدند
    برای مثال: برای مثال می تونم متذکر شم که بسیار مسائلی رو میشه گفت که بنده از دید عقلی می سنجم ولی ایشون خیر...

کلا از نظر شخصییتی با هم معکوس هستیم و شخصییت بنده به مراتب خیلی از ایشون بالاتره

از طرف دیگر نحوه ارتباطشون برام جنبه غیر عادی رو داره و موجب شده که در این مدت باعث بازی کردن با روح و روانمو فراهم کرده باشند
    خوب بنده عرض کردم پسری هستم که که کاملا منطق بر من حاکمه و تا به امروزم ندیدم که پسری یه مسائلی از قبیل نحوه ارتباط با طرفش با جنس مخالف مهم نبوده باشه
    خوب من نمی دونم کارم اشتباه بوده یا خیر
    ایا به نظرتون وقتی خانوم و اقایی با هم در ارتباط میشن لزوما نبایستی یه مقداری ارتباطشون کاملا کنترل شده باشه؟؟؟
    امیدوارم متوجه شده باشید منظورم اینه که وقتی منو و یه خانومی اشنا میشیم یه مقدار باس رفتارمون رو با خانومای دیگه و اقایون دیگه کنترل کنیم دیگه
    بنده کنترل می کنم که خدای ناکرده ایشون موجب سوء برداشت براشون نشه اما ایشون خیر اصلا به این توجه نداره و همیشه با این کار موجب رنجش منو فراهم میکنهچ
    با اینکه بنده بارها به طور غیر مستقیم به ایشون گفتم که ارتباطشون رو قطع کنند
    می دونم ارتباطشون نباس قطع میشد
    در پاره ای از اولین شمکلات متذکر شدم که می تونن ارتباط درسی داشته باشند ولی ایشون هر بار میدیدم ارتباطشون داره فراتر از درس پیش میره و بابت این بود که گفتم بلکل قطع کنن

تا به امروز 8 باری این مسئله پیش اومده به طوری که واقعا ناراحتی اعصاب پیدا کردم و به همین منوال اومدم اینجا تا از شما مشاوره بگیرم
    چون واقعا دیگه به شدت پرخاشگر شدم با اینکه واقعا اینگونه نبودم

الان مشکل اصلیم اینه که واقعا با این خانوم چیکار کنم؟؟؟ ایشون کلا نمی دونم خودش که بهم میگه وابسته شدم بهت اما 5روزه که با ایشون قهر کردم ایشون نیومده سمتم نمی دونم این جزء وابستگی طلقی میشه یا خیر فقط اینو بگم 8بار منو سر این قضییه ناراحت کرده و 7بارش و رفتم از دلش در اوردم و اونم عادت کرده فکر می کنه که باز میرم سمتش...

اما خودم وابسته نیستم با این بدی هایی که در حقم کرده 1% هم دیگه وابستگی که داشتم به ایشون از بین رفت
    ولی کمی دوسش دارم اری

فقط بگم بهتون 8بار منو از خودش رنجوند و هر 7بار خودم رفتم از دلش در اوردم و بخشیدمشون چون که ادمی نیستم که بخشش تو زندگیم راه نداشته باشه
    کارم اشتباه بود ؟؟؟ اره؟؟؟
    الانم که دارم می نویسم عذاب وجدان گرفتتم و همش این فکر میاد تو ذهنم که شاید 1% کار من اشتباه بوده باشه با اینکه می دونم و قطع به یقیین دارم که ایشون واقعا کاراش اشتباهه اما می خوام اینوو شما بهم بگید تا واقعا این عذاب وجدانمو از بین ببرم

ممنونم

فقط خواهش می کنم حرفی بزنید و باعث شه که عذاب وجدانم از بین بره مرسی

یا علی

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود دوست عزیز به همدردی خوش امدید

ایشون یه رابطه دوستانه برقرار کردن دوستی بین دختر و پسر رفتاراش معمولیه انتظرارات شما بالاست دوست عزیز

تالار همدردی در جهت ایجاد رابطه دوستی بین دو جنس و یا تداوم و بازسازی رابطه راهنمایی نمی دهد ، چون با این روابط دوستی مخالف هست و آسیب زا می داند ، لطفاً لینکهای زیر را بخوان .

سطوح رابطه دختر و پسر

دلایل عینی برای منع رابطه های دوستی دختر و پسر

*:* پیوست تاپیک دلایل عینی برای منع رابطه های دوستی دختر و پسر >>>

ما قصدا و عمدا چنین روابط عاشقانه ای رو تخریب می کنیم!!!!

گفتگوی صمیمانه مدیر همدردی با دخترانش

چرا در رابطه با جنس مخالف وابسته مي شويم يا وابسته مي كنيم
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

3. 2 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

millad-021 (یکشنبه 01 تیر 93), فرهنگ 27 (یکشنبه 01 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 آبان 97 [ 09:43]
    سطح
    63
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 159
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,224

تشکرشده 1,090 در 430 پست

Array
    دیگه سمت ایشون نرید تماس گرفتن هم جواب ندید.
    تا 2 بار رو میشه چشم پوشی کرد ممکنه از روی نااگاهی باشه ولی 8 بار دیگه خیلی زیاده پس اگاهانه کار خودشو انجام میده.
    از وابستگی ایشون هم نترسید. عذاب وجدانتون بی دلیله و رابطرو تمامش کنید.

5. 4 کاربر از پست مفید anisa تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 01 تیر 93), millad-021 (یکشنبه 01 تیر 93), فرهنگ 27 (یکشنبه 01 تیر 93), مقیمی (یکشنبه 01 تیر 93)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط millad-021 نمایش پست ها
    قضییه بنده دوستی دختر پسر نیست چون از عوارضش کاملا اگاهم
    این موضوع که گفتید در مورد دوستی پسر و دختر بود دیگه. الان یعنی داری ما را گول می زنی یا خودت را؟

ایا به نظرتون وقتی خانوم و اقایی با هم در ارتباط میشن لزوما نبایستی یه مقداری ارتباطشون کاملا کنترل شده باشه؟؟؟
    امیدوارم متوجه شده باشید منظورم اینه که وقتی منو و یه خانومی اشنا میشیم یه مقدار باس رفتارمون رو با خانومای دیگه و اقایون دیگه کنترل کنیم دیگه

تا به امروز 8 باری این مسئله پیش اومده به طوری که واقعا ناراحتی اعصاب پیدا کردم و به همین منوال اومدم اینجا تا از شما مشاوره بگیرم
    چون واقعا دیگه به شدت پرخاشگر شدم با اینکه واقعا اینگونه نبودم
    هنوز هیچی نشده و رابطه شما کاریه ، اعصاب و روانت را به هم ریخته و پرخاشگر شدی،
    تازه دنبال جدی تر کردن رابطه هم هستی!!

اگر ایشون اعتقاداتش، معیارهاش، رفتارش یا ..... هر چیزی که برای شما مهمه،
    با خواسته ها و نظرات شما متفاوته
    برای چی می خوای نزدیکتر بشی و روح و روان خودت را به بازی بگیری.

ظاهرا که می گی چیزی بینتون نیست و نبوده و موضوع کاریه،
    اگر خانم وابسته شدن مشکل خودشه.

حالا خشن هم نباشیم و به خانم و عواطفش هم فکر کنیم باید بگم که امروز جدا بشید و قید این رابطه را بزنید، بهتر از فرداست و به نفع خانم.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

7. 7 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 01 تیر 93), millad-021 (یکشنبه 01 تیر 93), mohammad6599 (یکشنبه 01 تیر 93), pasta (یکشنبه 01 تیر 93), فرهنگ 27 (یکشنبه 01 تیر 93), فرشته مهربان (یکشنبه 01 تیر 93), واحد (دوشنبه 02 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 15 اردیبهشت 94 [ 01:52]
    سطح
    16
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 89
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    4

تشکرشده 45 در 16 پست

Array
    با سلام

اولا" دوست عزیز لطفا" متنی که مینویسید یکم در آرامش باشه واقعا" خوندن همچین متن هایی واقعا" سخته

ولی در مورد شما دوست گرامی

شما به شدت خود پسند هستید از حرفم ناراحت نشید و واقعیت رو قبول کنید

شما خودتون رو بالاتر از همگان میدونید

شما خودتونرو عاقل میدونید و طرف مقابلتون رو احساسی

با این طرز فکر که من از همه بالاترم من از هم سن و سال های خودم عاقل تر هستم و ....

نه تنها به هیچ جایی نمیرسید بلکه چون همه رو پایین تر از خود میبینید در زندگی روزمره و در آینده هم دچار مشکل خواهید شد

با توجه به مواردی که فرمودید دختری که شما باهاش در ارتباط هستید هیچ جنبه احساسی و ... به شما نداره فقط یک جنبه دوستی ساده بین دختر و پسر هستش و این شما هستید که خیلی شلوغ کردید

البته این مواردی که بنده گفتم از حرف های خودتون برداشت کردم دوست عزیز شاید اگه کمی درست تر و کامل تر توضیح بدید بهتر بشه بهتون کمک کرد ولی با توجه به این متنی که بنده خندم این نظر بنده بود

و در آخر هم سعی کنید رابطتون رو با این خانوم قطع کنید چون همین الان مشکل اعصاب براتوت پیش اومده در صورتی که اتفاقی بینتون بیوفته دیگه چی میشه فقط خدا داند

موفق و پیروز یاشید

9. 6 کاربر از پست مفید babelirani تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 01 تیر 93), millad-021 (یکشنبه 01 تیر 93), terme00 (دوشنبه 02 تیر 93), فرهنگ 27 (یکشنبه 01 تیر 93), واحد (دوشنبه 02 تیر 93), شیدا. (یکشنبه 01 تیر 93)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 01 دی 93 [ 18:45]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsSocial3 months registered
    تشکرها
    806

تشکرشده 750 در 251 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    پرحرفی نمی کنم سعی می کنم خلاصه بگم نظرمو و به حاشیه های حرفات نپردازم.
    دوست من هرچه زودتر رابطه رو کات کن و بدون کار درستی می کنی.(اگه شد همین الان)
    وابستگی و تمام احساساتتون چند سال بعد تبدیل به خاطرات خنده داری میشن که خودتم الان نمی تونی فکرشو کنی.
    بالاخره آخر این رابطه جداییه.اگه ازدواج کنین باز هم جداییه.
    شک نکن.موفق باشی عزیز.

11. 7 کاربر از پست مفید pasta تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 01 تیر 93), millad-021 (یکشنبه 01 تیر 93), terme00 (دوشنبه 02 تیر 93), فرهنگ 27 (یکشنبه 01 تیر 93), فرشته مهربان (یکشنبه 01 تیر 93), واحد (دوشنبه 02 تیر 93), شیدا. (یکشنبه 01 تیر 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 12 تیر 93 [ 20:47]
    سطح
    1
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    5
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    درود دوست عزیز به همدردی خوش امدید

ایشون یه رابطه دوستانه برقرار کردن دوستی بین دختر و پسر رفتاراش معمولیه انتظرارات شما بالاست دوست عزیز

تالار همدردی در جهت ایجاد رابطه دوستی بین دو جنس و یا تداوم و بازسازی رابطه راهنمایی نمی دهد ، چون با این روابط دوستی مخالف هست و آسیب زا می داند ، لطفاً لینکهای زیر را بخوان .

سطوح رابطه دختر و پسر

دلایل عینی برای منع رابطه های دوستی دختر و پسر

*:* پیوست تاپیک دلایل عینی برای منع رابطه های دوستی دختر و پسر >>>

ما قصدا و عمدا چنین روابط عاشقانه ای رو تخریب می کنیم!!!!

گفتگوی صمیمانه مدیر همدردی با دخترانش

چرا در رابطه با جنس مخالف وابسته مي شويم يا وابسته مي كنيم

اقا خیلی مخلصیم ولی باور کنید می دونم سطوح رابطه باید در چه حدی باشه و باور کن که این رابطه ما اصلا دوستی نیست چجوری باس تو این محیط مجازی نوشت که اون سوء برداشت رو از دیگران سلب کرد نمی دونم
    ولی باور کن اخوووی کبیـــــــــر اون جوری که برداشت کردی نیست
    ولی خیلی لطف کردی ممنون

دیگه سمت ایشون نرید تماس گرفتن هم جواب ندید.
    تا 2 بار رو میشه چشم پوشی کرد ممکنه از روی نااگاهی باشه ولی 8 بار دیگه خیلی زیاده پس اگاهانه کار خودشو انجام میده.
    از وابستگی ایشون هم نترسید. عذاب وجدانتون بی دلیله و رابطرو تمامش کنید.
    مرسی خواهر گلم
    درود بر شما
    واقعا به همین روز عزیز البته از جنبه ای که گفتنش بی لطف نیست امروز سالگرد یه عزیز بود برا همین عرض کردم
    ولی به همین روز عزیز 8بار این کارشو ادامه داد اونم به طور پیوسته
    می دونی چقدر خوبی کردم؟ دوستمون در پایین نوشتن که خود بین هستید شاید حرفشون کمی درست باشه چرا که ادم با اعتماد به نفس و شوخ طبعی هستم خصوصیات افراد برون گرا هم محسوب میشه خوب.
    واقعا همیشه به ایشون بی شک خوبی کردم چه درسی چه کاری چه احساسی...منت گذار نیستم به هیچ وجه اما ایا با کردن خوبی یه درخواست اونم محدود کردن رابطه با اقایون کار زیادی محسوب میشه؟؟؟؟
    رابطه اش با اقایون در حد خندیدن و.... هستش واقعا بهم بر می خوره خوب ادم به اون صورت غیرتی نیستم اما غرور و اندک غیرتم پذیرش این ارتباطو نمی کنه...بخدا قسم

اینقدر ادم اجتماعی بود و هستم و تا به همین دیروز خیلی خوب بودم اما امروز به خوندن مطالب تو اینترنت و خصوصا در این فروم یه حس عذاب وجدانی در من ایجاد شد که بلکل تنم رو از خود ظهر تو خودش سوزاند تا به همین الان که دارم می نویسم
    تموم روح و روانم بهم ریخته باور کنید جدی عرض می کنم و هیچ گونه قصد و غرضی در کار نبوده
    اما عذاب وجدانم به دو دلیله

دلیل اول: شکستن دل و ....

دلیل دوم: بودن در دانشگاه و احتمال حرف در اوردنم از سوی ایشون و دوستانشون هم وجود داره چرا که دوستان زیاد نرمالی هم ندارند از این جهت....

خیلی لطف کردید...
    انشالله بتونم جبران کنم

این موضوع که گفتید در مورد دوستی پسر و دختر بود دیگه. الان یعنی داری ما را گول می زنی یا خودت را؟
    اول سلام و درود بر شما

نه خواهر عزیزم این چه حرفیه گول زدن معنا و مفهوم نادرستی داره و هرگز این عمل ناشایست رو درخور شایستگی دوستان نمی بینم که انجام بدم...
    رابطه در اول بسیار جدی و به دور از زدن حرفای احساسی زده میشد اما به مراتب صمیمی شد
    خواستار صمیمی شدن خارج از حیطه ی بنده بود چرا که خودم اصلا نمی خواستم که با کسی از جنبه احساسی قبل از ازدواج برخورد کنم...
    دوست داشتم تموم و کمال مال یک نفر باشم اونم زنم
    اما وقتی که به ایشون میگم من بیشتر رابطه و ... می خوام عقلی بسنجم بعد که کاملا خانواده ها در جریان شدن چشم از روی احساسم هستیم خدمت شما... اما ایشون گفتند که یه رابطه جنبه احساسی اش بیشتر از جنبه عقلیش می تونه تاثیر گذار تر باشه...منم گفتم شاید راست میگه احساسی تر برخورد کردم

هنوز هیچی نشده و رابطه شما کاریه ، اعصاب و روانت را به هم ریخته و پرخاشگر شدی،
    تازه دنبال جدی تر کردن رابطه هم هستی!!

اگر ایشون اعتقاداتش، معیارهاش، رفتارش یا ..... هر چیزی که برای شما مهمه،
    با خواسته ها و نظرات شما متفاوته
    برای چی می خوای نزدیکتر بشی و روح و روان خودت را به بازی بگیری.

ظاهرا که می گی چیزی بینتون نیست و نبوده و موضوع کاریه،
    اگر خانم وابسته شدن مشکل خودشه.

حالا خشن هم نباشیم و به خانم و عواطفش هم فکر کنیم باید بگم که امروز جدا بشید و قید این رابطه را بزنید، بهتر از فرداست و به نفع خانم

بخدا اصلا یه چی میگم یه چی میشنوید
    اینقدر دوست داشتم تموم و کمال در اختیارش باشم اما موندن با کسی که 1% ارزشتو نمی فهمه حماقتی بیش نیست صحیح هست؟؟؟

رابطه ام بله کاری بود ولی به مراتب صمیمی شد و تا به اخرین روز که یاد دارم صمیمی بود و هست...خوب دو تا انسان وقتی که با هم اشنا میشن نا خود اگاه یه احساساتی بینشون رد و بدل میشه حال چه کم و حال چه زیاد
    از جانب من کم بوده ولی از جانب ایشون نمی دونم فکر کنم خیلی زیاده چون که یه روزایی که با هم دعوامون میشد یه خانومی که از اشناهاشون می اومد سوء تفاهم هارو برامون رفع می کرد و این حرفاشو رو با مدرک بهم نشون میداد تا بهم بگه که ایشون تورو بی نهایت دوست داره از این رو می گم که ایشون ممکنه واقعا به طور حقیقی دوسم داشته باشه

مرسی خواهرم خیلی لطف کردید

با سلام

اولا" دوست عزیز لطفا" متنی که مینویسید یکم در آرامش باشه واقعا" خوندن همچین متن هایی واقعا" سخته

ولی در مورد شما دوست گرامی

با این طرز فکر که من از همه بالاترم من از هم سن و سال های خودم عاقل تر هستم و ....

نه تنها به هیچ جایی نمیرسید بلکه چون همه رو پایین تر از خود میبینید در زندگی روزمره و در آینده هم دچار مشکل خواهید شد

با توجه به مواردی که فرمودید دختری که شما باهاش در ارتباط هستید هیچ جنبه احساسی و ... به شما نداره فقط یک جنبه دوستی ساده بین دختر و پسر هستش و این شما هستید که خیلی شلوغ کردید

البته این مواردی که بنده گفتم از حرف های خودتون برداشت کردم دوست عزیز شاید اگه کمی درست تر و کامل تر توضیح بدید بهتر بشه بهتون کمک کرد ولی با توجه به این متنی که بنده خندم این نظر بنده بود

و در آخر هم سعی کنید رابطتون رو با این خانوم قطع کنید چون همین الان مشکل اعصاب براتوت پیش اومده در صورتی که اتفاقی بینتون بیوفته دیگه چی میشه فقط خدا داند

موفق و پیروز یاشید
    اول سلام و درود
    وقتتون بخیر باشه

عذر خواهی می کنم که در وحله ی اول باعث بهم زدن ارامشتون شدم منو بسیار بسیار ببخشید
    عذر می خوام

مرسی که این انتقاد رو از من داشتید
    شاید تا درصدی در خور حال و روانم میشد امیدوارم از این رو واقعا رفتارم هرچند به مقدار کم اصلاح کنم خوب وقتی هرچی سن میره بالا کم اصلاح رفتار یه مقدار به مراتب سخت تر میشه ولی چشم

فکر نکنم
    شاید شرایط نوشتن تو اون لحظه برام اونقدری درد اور از نظر روحی بود که اینگونه برداشت کرده باشید
    من از این قطع به یقیین هستم که ایشون علاقه بسیار زیادی دارند چون شواهد و مدارکی موجود بوده که ملاحضه نمودم
    بنا به دلایلی گفتنش برام سخته عذر می خوام

به همین دلیل بوده که یکم عذاب وجدانم زده بالا
    ولی واقعا 7بار بخشیدن از سوی یه اقا خیلی می تونه ارزش والایی محسوب شه از نظر خود بینی عرض نمی کنم کلی عرض کردم چه بسا کسی که باس قدر این ارزشو بدونه نمی دونه
    بی شک تاسف می خورم

پرحرفی نمی کنم سعی می کنم خلاصه بگم نظرمو و به حاشیه های حرفات نپردازم.
    دوست من هرچه زودتر رابطه رو کات کن و بدون کار درستی می کنی.(اگه شد همین الان)
    وابستگی و تمام احساساتتون چند سال بعد تبدیل به خاطرات خنده داری میشن که خودتم الان نمی تونی فکرشو کنی.
    بالاخره آخر این رابطه جداییه.اگه ازدواج کنین باز هم جداییه.
    شک نکن.موفق باشی عزیز.
    درود بر شما
    بله چون واقعا اختلاف شخصییتی بی چندانی داریم
    اما ایشون یه جورایی خام هستند چجوری عرض کنم که متوجه حضورتون شه

یه ادم در حد ابتدایی طرز فکرش با یه ادم در حد دبیرستان رو شما مد نظرتون داشته باشید
    ابتدایی اون خانوم دبیرستان من

فقط این دوستمون می ترسم بیاد بگه خود بینی

من عذاب وجدان دارم همین الانش تنم داغه در این حد ....
    می ترسم باور کنید خیلی سخته

پاورقی: دوستان خیلی لطف کردید خیلی لطف کردید نمی دونم تا چه حد این حرفاتون اروم بخش روح و روانم بوده
    بنده خیلی تو این مدت ازار روحی دیدم هر چند در چهره ام مشخص نبوده ولی از درون داشتم خورد میشدم
    تو این 7بار بخشیدن غرورم - شخصییتم - احساسام - و ... خورد شد خیلی سخته
    فقط یه پسر هستش که می فهمه حال و روزمو
    ناراحت نیستم و از این خوشحالم که اونقدری مرد بودم تا تونستم بخشش کنم اونقدری مرد بودم که حفظ حرمت و حریم کنم و ....
    اما واقعا عذاب وجدان دارم واقعا که چه عرض کنم خیلی....

ای کاش همه ی اینا یه خواب باشه ولی می دونم جز بیداری چیز دیگه ای نیست

موفق باشید

یا علی
    ویرایش توسط millad-021 : یکشنبه 01 تیر 93 در ساعت 16:31

13. کاربر روبرو از پست مفید millad-021 تشکرکرده است .

khaleghezey (یکشنبه 01 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 15 اردیبهشت 94 [ 01:52]
    سطح
    16
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 89
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    4

تشکرشده 45 در 16 پست

Array
    اول سلام و درود
    وقتتون بخیر باشه

عذر خواهی می کنم که در وحله ی اول باعث بهم زدن ارامشتون شدم منو بسیار بسیار ببخشید
    عذر می خوام
    سلام خدمت شما

خواهش میکنم دوست عزیز نفرماید

مرسی که این انتقاد رو از من داشتید
    شاید تا درصدی در خور حال و روانم میشد امیدوارم از این رو واقعا رفتارم هرچند به مقدار کم اصلاح کنم خوب وقتی هرچی سن میره بالا کم اصلاح رفتار یه مقدار به مراتب سخت تر میشه ولی چشم
    ممنون از شما که انسانی هستید انتقادپذیر معمولا" ایرانی ها که خودمم جزوشون هستم به شدت انتقاد نا پذیر هستند

فکر نکنم
    شاید شرایط نوشتن تو اون لحظه برام اونقدری درد اور از نظر روحی بود که اینگونه برداشت کرده باشید
    من از این قطع به یقیین هستم که ایشون علاقه بسیار زیادی دارند چون شواهد و مدارکی موجود بوده که ملاحضه نمودم
    بنا به دلایلی گفتنش برام سخته عذر می خوام

به همین دلیل بوده که یکم عذاب وجدانم زده بالا
    ولی واقعا 7بار بخشیدن از سوی یه اقا خیلی می تونه ارزش والایی محسوب شه از نظر خود بینی عرض نمی کنم کلی عرض کردم چه بسا کسی که باس قدر این ارزشو بدونه نمی دونه
    بی شک تاسف می خورم
    اگه اینقد که میفرماید با توجه به شواهد و مدارکی که خودتون دارید بهتون علاقه مند هستند با اینکه چند روزی هستش باهاشون قهر کردید و ازشون خبری ندارید باید تا الان کاری میکردن این دو مورد کاملا" با هم در تنافض هستند

و با توحه به حرفاتون احساس میشه که شما بیشتر از نظر روحی در رنج و عذاب هستید

در هر صورت با تمامی موارد با توجه به اینکه در حال حاضر شما اینقد در رنج و عذاب هستید حتی اگر طرف مقابل شما بهترین دختر دنیا باشه و عاشق و شیدای شما باشه

ادامه رابطه برای شما اصلا" توصیه نمیشه

15. کاربر روبرو از پست مفید babelirani تشکرکرده است .

فرهنگ 27 (یکشنبه 01 تیر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    داداش بالا نوشتم خیلی کوتاه ایشون شما رو یه دوست یا دوست پسرش فرض کرده دلیلی نداره خیلی به شما فکر کنه و به خواسته و نظراتت اهمیت بده چون مسوئلیت و تعهدی نسبت بهت نداره
    دوتا راه داری فدات شم شما:
    اول اینو بگم قبلش من مرد هستم 30سالمه متاهلم و توی دوران مجردی به اندازه ای تجربه بدست آوردم توی اینجور روابط میدونم چه حسی داری خوب درکت میکنم:

1.ادامه میدی فقط دوستی باشه بدون تعهد بدون دلبستگی راحت مهم نباشه برات با کی میاد و با چند نفر دوسته
    2.بهش متعهد بشی و روش سرمایه گذاری کنی که نتیجش میشه همینی که الان هستی.

در مورد اولی که کلا بیخیالش شو فدات شم یکوقت دیدی وابسته شدی شما به ایشون یا دختره بهت اونوقت خر بیار و باقاله بار کن کلی واست دردسر درست میشه و کلی از زندگیت عقب میوفتی این راهو بیخیال شو.
    ته این مسیرو قبل شما چند بار رفت و برگشت طی کردیم پیشکسوت حساب میشیم

شماره 2.این راهم رفتم تا ته تهش رفتم وابستگیش عادت کردن بهش علاقش اقدامشم کردم ولی خداروشکر عاقل بودم و تفاوت ها رو دیدم.تهش میرسی به راهی که من رفتم و دوسال عمرم نابود شد

پ.ن:مظلوم نمایی و تو آیندمو خراب کردی من بهت وابسته شدم نامرد بیمعرفت قلبمو شکستی نمیدونم ننم فهمیده بابام فهمیده و از این قبیل حرفا که دخترا میزنن یا پسرا میزنن فیلمه همش خودمو میکشم بری و اینا همش الکیه بقول معرف ما خودمون این کاره هستیم داداش.

جای داداش کوچیکمی بیخال این روابط شو بزار بوقتش یه دختر خوب و خوشگل و خانوم و خانواده دارو تحصیلکرده با انتخاب خودت و نظر خانواده میری جلو ازدواج میکنی و خوشبخت میشی ایشالله.
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

17. 4 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

nimaaa (یکشنبه 01 تیر 93), pasta (یکشنبه 01 تیر 93), فرهنگ 27 (یکشنبه 01 تیر 93), واحد (دوشنبه 02 تیر 93)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 01 دی 93 [ 18:45]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsSocial3 months registered
    تشکرها
    806

تشکرشده 750 در 251 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    نتونستم به یه تشکر خالی از جناب قزی بسنده کنم.

واقعا پست ایشون جواب بسیار خوبی بود و کاملا به نکات درست و خوبی اشاره کردند.آخرش همینه که ایشون گفتن.بنده هم تایید می کنم.
    ممنون.

19. 2 کاربر از پست مفید pasta تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 01 تیر 93), واحد (دوشنبه 02 تیر 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)