من هنوز عقد هستم.بسیار از نظر جنسی داغ هستم و اگر 1 هفته از رابطه جنسیم بگذره به خودم آسیب میزنم.25 سالمه همسرم 28 سالشه.دوریم از هم ... بخاطر درسش 2 ساله تحمل کردم میگه تا بیاد کار پیدا کنه باید 7 ماه صبر کنم...میگم حتی پدرم بت خونه مبده منم تو اون چند ماه سر کار میرم.میگه نمیتونم.راهمون دوره.شهر همسرم کوچیکه و ما خانوادگی اختلاف مذهبی زیادی داریم خانواده همسرم مذهبی و خانواده من نیستن و هر وقت بیام خونشون افسرده میشم...تحملم تمام شده...واقعا.اختلاف اخلاقی زیاد داریم...قبلا من اخلاقم تند بود ولی بعد 1 مدت من سعی کردم خوب بشم شولی شوهرم تبدیل شد به مردی لجباز که فحش میده....اون موقع که اخلاقم تند بود همسرم چند بار بم خیانت کرد تلفنی اس ام اسی...نمیدونم حالا فراتر بود یا نه .بعد فکرم نسبت بهش مریض شد...بد بین شدم...کم حوصله شده...نمیتونم دیگه جلوش اضهار نظر کنم...راحت تحقیرم میکنه...فحش میده...بحث زیاد داریم...اینها مشکلات بیشمار ماست...آیا قابل حله؟مشاور بریم؟چطور بفهمم مناسب زندگی مشترک هستیم یانه...آیا تقصیر من بوده؟چه کنم...دارم پیر میشم!قبلا تا 1 چیز میشد من به خانواده ها میگفتم ولی بعد درست شدم ولی اون 1 مدت طولانی هست که شده شبیه گذشته ی من! بد اخلاق...شده.به خانواده ها زود انتقال میده...میگه حرف حرف اونه.جدیدا از رابطه جنسی باهاش زیاد لذت نمیبرم چون احساس میکنم پنهانکار شده.بخاطر خیانتاش...البته این رو هم بگم بسیار پر تلاشه.