به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 30 خرداد 94 [ 14:17]
    سطح
    28
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 89
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    262

تشکرشده 312 در 141 پست

Array

Tavajoh اگه منو نخواد چی کار کنم

دوستان سلام یه سوال تازه دارم یه سوال خیلی مهم بعضی وقتا فکر می کنم نامزدم منو به اجبار انتخاب کرده یعنی کاراش بعضی وقتا گیجم می کنه نمی دونم منو می خواد یا نه اگه منو نخواد میمیرم گوشیشم خاموشه. نمی دونم چی کار کنم لطفا نظر بدید

2. 2 کاربر از پست مفید سعیداطی تشکرکرده اند .

meinoush (دوشنبه 19 خرداد 93), parsa1400 (پنجشنبه 05 تیر 93)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 01 دی 93 [ 18:45]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsSocial3 months registered
    تشکرها
    806

تشکرشده 750 در 251 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    دوست من مگه شما نگفتی ایشون مشاور داره و مشاوره میره ؟
    پس مطمئن باش اگه شما رو نخواد مشاور خیلی راحت بهش میگه که با شما تموم کنه و ایشون هم این کارو می کنه.
    پس اگه حرکت خاصی ازش نمی بینی اینقدر بی تاب نباش عزیز.

4. 4 کاربر از پست مفید pasta تشکرکرده اند .

meinoush (دوشنبه 19 خرداد 93), parsa1400 (پنجشنبه 05 تیر 93), مصباح الهدی (دوشنبه 19 خرداد 93), سعیداطی (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    28
    دستاوردها:
    تشکرها
    262

تشکرشده 312 در 141 پست

Array
    از توجهت ممنون pastaجان
    نمی دونم چرا این جوری ام خدا کمکم کنه

6. کاربر روبرو از پست مفید سعیداطی تشکرکرده است .

parsa1400 (پنجشنبه 05 تیر 93)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 01 دی 93 [ 18:45]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsSocial3 months registered
    تشکرها
    806

تشکرشده 750 در 251 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    دوست من اینقدر نگران نباش واقعا.
    یکم غیب کن خودتو. اباهتی از خودت نشون بده.
    این بی تابی یه ضعفه.می دونم واست مقدسه این حس اما هرچی هست تو دلت نگه دار و نذار بفهمه. باید مثل یه مرد باشی.فکر نکن اگه بهش بگی دوست دارم واست میمیرم خیلی حال می کنه. اتفاقا می بینه با چه مرد ضعیفی طرفه که داره هیچی نشده غش و ضعف میره. و بعد خیلی راحت خسته کننده و غیر قابل اطمینان میشی در نظرش.پس مخفی اش کن.
    بدون که این حس رو قبل از ازدواج همه دارن.هرکی عاشق میشه این بی تابی رو داره.
    اما مهم اینه که بعد از ازدواج هم همینطوری بمونه و مهم اینه که این حرفا رو بعد از ازدواج بزنی.
    ویرایش توسط pasta : سه شنبه 20 خرداد 93 در ساعت 00:13

8. کاربر روبرو از پست مفید pasta تشکرکرده است .

parsa1400 (پنجشنبه 05 تیر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    28
    دستاوردها:
    تشکرها
    262

تشکرشده 312 در 141 پست

Array
    درسته پاستا جان سعی می کنم دلم می خواد اگه بشه تابستون دیگه عقد کنیم ولی گذاشتم خودش تصمیم بگیره اگه خواست که فبها اگه هم نخواست که باید صبر کنم الآنم امتحان دارم موبایلمو خاموش کردم نامزدم تو امتحانا موبایلش خاموش بود الآنم که امتحاناش تموم شده هنوز خاموشه نمی دونم چرا حالا منم موبایلمو خاموش می کنم چیزی که عوض داره گله ندارههههههههه

10. 2 کاربر از پست مفید سعیداطی تشکرکرده اند .

meinoush (سه شنبه 20 خرداد 93), parsa1400 (پنجشنبه 05 تیر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    28
    دستاوردها:
    تشکرها
    262

تشکرشده 312 در 141 پست

Array
    سلاممیگه دو سه سال دیگه عقد می کنیم من هم نمی تونم تحمل کنم پس تصمیم گرفتم که دیگه یه مدت ولش کنم تحمل ندارم حال و حوصله هم دیگه ندارم به من میگه کم حرف می زنی بعد خودش اصلن باهام حرف نمی زنه یعنی چی واقعا؟دیگه جوابشو نمی دم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 12 دی 93 [ 13:59]
    سطح
    19
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 1,029 در 261 پست

Array
    سلام
    دوست عزیز چرا داری از ما میپرسی که نامزدت بهت علاقه منده یا نه

دوست من ما که کارآگاه یا ذهن خون نیستیم و خودت هم نباید از روی رفتار کردار یک نفر رو حدس بزنی

نمیدونم چرا ما مردم ایران اینطوری هستیم و نمیتونیم حرف دلمونو به همسرمون همسایمون همکارمون دوستمون و ... بزنیم و باید هر کاری رو بشکل غیر مستقیم و با ایما و اشاره و حدس و ... انجام بدیم

وقتی که ابزاری خوبی به اسم گفتگو وجود داره

شما از رفتار نامزدت اینطور برداشت کردی که ممکنه بهت علاقه نداشته باشه (البته این برداشت خیلی هم دور از ذهن نیست و ممکنه واقعا همینطور باشه) و خیلی خوبه که این دغدغه رو داری و مطمئنا باید یک جواب مناسب پیدا کنی

برای همین یبار با نامزدت بیرون قرار بذار و با هم صحبت کنید و ازش بپرس بهت علاقه داره یا نه و علت رفتارشو بپرس

الان خیلیا تعجب کردن که مگه تو دوره نامزدی پسر و دختر باید با هم حرف بزنن !!!!!!!!!!!!!نامزدی که برای اینچیزا نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟متاسفانه اینطور جا افتاده که نامزدی یعنی طرف مقابل رو نشون کردی که دیگران نیان سمتش !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

من مشاور نیستم ولی ازدواج های زیادی رو به چشم دیدم چه دوست و آشنا چه اقوام نزدیک و درجه 1 و خیلی درسها رو گرفتم

من اگر جای شما بودم تا وقتی که از علاقه نامزدم برای ازدواج مطمئن نشدم (و مخصوصا اگر از سوی نامزدم طرد میشدم یا حداقل این حسو داشتم)ازدواج نمیکردم

13. 5 کاربر از پست مفید معاون کلانتر تشکرکرده اند .

parsa1400 (پنجشنبه 05 تیر 93), pasta (دوشنبه 02 تیر 93), reihane_b (سه شنبه 03 تیر 93), فرهنگ 27 (دوشنبه 02 تیر 93), سعیداطی (سه شنبه 03 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 آبان 98 [ 08:57]
    سطح
    68
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 200
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,639

تشکرشده 1,769 در 422 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعیداطی نمایش پست ها
    به من میگه کم حرف می زنی بعد خودش اصلن باهام حرف نمی زنه یعنی چی واقعا؟دیگه جوابشو نمی دم
    احساس می کنم ایشون هم منتظرند تا از سمت شما محبت دریافت کنن و ابراز علاقه شمارو ببینن ...

من همه پست هاتون رو خوندم .... گفتی موبایلش خاموش بود وقتی روشن کرد بهش گفتم اگه منو میخای بگو بیام سراغت ... ؟
    من اگه به جای دختر خالت بودم همین جوری سرد رفتار میکردم ... ما خانوما باید اطمینان پیدا کنیم که طرفمون قطعا مارو میخواد که بریم سمتش ... اگه یک درصد احتمال بدیم شاید پس زده بشیم پا پیش نمیذاریم ....

اولا چند وقت گوشیش خاموش بوده ، شما اصلا سراغشو نگرفتی ... به خونه خاله که میتونستی حداقل یک بار تماس بگیری و بگی میخای حال نامزدتو بپرسی و بهش خسته نباشید بگی و بهش اطمینان بدی که منتظر پایان امتحان ها و روشن گوشیش هستی ...

شما این کارو نکردی بلکه بعد از چند روز بی خبری بهش این پیام رو هم دادی ... به نظرت درست بود این کارت ؟

خوب فکراتو بکن ... شاید ریشه مشکل از خودت باشه ...
    بازم برات حرف دارم ...
    موفق باشی
    آدمک آخر دنیاست بخند
    آدمک مرگ همین جاست بخند
    دست خطی که تورا عاشق کرد، شوخی کاغذی ماست بخند
    آن خدایی که بزرگش خواندی، به خدا مثل تو تنهاست بخند ...

15. کاربر روبرو از پست مفید terme00 تشکرکرده است .

سعیداطی (سه شنبه 03 تیر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    28
    دستاوردها:
    تشکرها
    262

تشکرشده 312 در 141 پست

Array
    سلام به همه ی دوستان واقعا از همدردی تون ممنون خب لازم دونستم یه چیزایی رو بیشتر براتون توضیح بدم.معاون کلانتر جان من دقیقا با نظر شما موافقم هر کس هر خواسته ای داره باید رک و راست بگه کاملا موافقم منم چند بار بهش گفتم منو می خوای یانه.چند بار.ولی ایشون هر دفعه میگه باز شروع نکن.مشکلم اینه که هر دفعه یه چیزی میگه .اون اوایل می گفت سر ناخنتو به صد تا پسر نمی دم.یه مدت بعدش اس داد که بهت احساس خاصی ندارم.تا همین چند وقت پیش که گفتم منو می خوای یا نه گفت آره دیگه بخوام یا نخوام فرقی نداره(منظورش این بود که همه فهمیدنو دیگه نمیشه چیزی رو تغییر داد)این طور شد که منم گفتم خیلی فرق داره هر وقت خواسی بگو بیام سراغت فعلا چیزی بین ما نیست.آخه شما بگین بعد از پنج شیش ماه که همه شهر فهمیدن ایشون نامزد منه این جواب من بود -دیگه بخوام یا نخوام فرقی نداره-

- - - Updated - - -

B]معاون کلانتر.شهر ما خیلی کوچیکه اصلن نمیشه از این کارا کرد مخصوصا ما که قیافمون تابلو ه.منو نامزدم خیلی سنمون کمه اگه ما رو باهم ببینن فوری فکر می کنن دوست دخترمه و اون وقته که باید بزاریم کلا از شهر بریم بعدشم منم راضی شم خودش راضی نمیشه خودشم راضی شه پدر مادرش یهنی خالمو شوهر خالم راضی نمیشن آخه تک فرزنده خیلی روش حساسن احتمالا این حساسیت بعدا هم مشکل ساز میشه دیگه چاره ای نیست من اصرار دارم که باهم حرف بزنیم اما اون فبول نمی کنه من بهش حق می دم هنوز خیلی کوچیکه درسته خیلی بیشتر از سنش می فهمه ولی بازم هنوز مونده تا اهمیت این کارا رو درک کنه خیلی دوسش دارم خودشم می دونه تا حالا بالای ده بار بهش گفتم دوسش دارم تنها راه ارتباطم باهاش اینه که هر از چند گاهی واسش نامه می نویسم یه جوری بهش می دم اما حتی جواب نامه رو هم نمی ده خیلی هم بهش وابستم حتی همون موقع که بهش گفتم چیزی بین ما نیست بار بعدش بهش گفتم این چیزارو بیخود گفتم میمیرم واست .الآن هم تصمیم گرفتم یه مدت تو فکرش بیام بیرون چون گفته دو سال دیگه عقد کنیم .نمی دونم والا.از دست کارای این دختر.م

- - - Updated - - -

B]معاون کلانتر.شهر ما خیلی کوچیکه اصلن نمیشه از این کارا کرد مخصوصا ما که قیافمون تابلو ه.منو نامزدم خیلی سنمون کمه اگه ما رو باهم ببینن فوری فکر می کنن دوست دخترمه و اون وقته که باید بزاریم کلا از شهر بریم بعدشم منم راضی شم خودش راضی نمیشه خودشم راضی شه پدر مادرش یهنی خالمو شوهر خالم راضی نمیشن آخه تک فرزنده خیلی روش حساسن احتمالا این حساسیت بعدا هم مشکل ساز میشه دیگه چاره ای نیست من اصرار دارم که باهم حرف بزنیم اما اون فبول نمی کنه من بهش حق می دم هنوز خیلی کوچیکه درسته خیلی بیشتر از سنش می فهمه ولی بازم هنوز مونده تا اهمیت این کارا رو درک کنه خیلی دوسش دارم خودشم می دونه تا حالا بالای ده بار بهش گفتم دوسش دارم تنها راه ارتباطم باهاش اینه که هر از چند گاهی واسش نامه می نویسم یه جوری بهش می دم اما حتی جواب نامه رو هم نمی ده خیلی هم بهش وابستم حتی همون موقع که بهش گفتم چیزی بین ما نیست بار بعدش بهش گفتم این چیزارو بیخود گفتم میمیرم واست .الآن هم تصمیم گرفتم یه مدت تو فکرش بیام بیرون چون گفته دو سال دیگه عقد کنیم .نمی دونم والا.از دست کارای این دختر.م

17. 2 کاربر از پست مفید سعیداطی تشکرکرده اند .

meinoush (سه شنبه 03 تیر 93), parsa1400 (پنجشنبه 05 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 28 شهریور 00 [ 14:58]
    سطح
    76
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 367
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,960

تشکرشده 2,293 در 573 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    آقا سعید یعنی چی که قبول نمیکنه صحبت کنید!؟!؟ بهش بگید که الان همه شما رو نامزد هم میدونن و باید تکلیف هردوتون مشخص بشه.
    اگه نمیخواد و یا هنوز تصمیم قطعی نگرفته فکراشو بکنن تو یه مدت زمانی و جواب بده،یا با هم پیش مشاور برید، اگرم تصمیمش رو گرفته با هم برای زمان عقد تصمیم بگیرید
    یعنی چی دو سه سال شما هم بی خیالش میشید!؟! میشه به نظرتون؟ خانواده هاتون چیزی نمیگن؟! اون خانم در انیصورت میتونن خواستگار دیگه ای بپذیرن یعنی؟! اگه یه روز فهمیدید اینطوری شده شما مشکلی ندارید؟؟

اگر دیدین به هیچ صورت حاضر به صحبت منطقی نیست و کلا حاضر به صحبت نیست! با مادرش صحبت کنید(البته دخالت خانواده ها رو من اینجا مجاز میدونم چون به نظر میرسه این خانم هنوز واسه ازدواجش زوده و به بلوغ فکری کافی نرسیده. نمیتونه فعلا مسئولیت همسرش و خانواده جدید رو بپذیره. ببخشید این نظر منه فقط!)

19. 4 کاربر از پست مفید reihane_b تشکرکرده اند .

parsa1400 (پنجشنبه 05 تیر 93), pasta (پنجشنبه 05 تیر 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 05 تیر 93), معاون کلانتر (پنجشنبه 05 تیر 93)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)