به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 خرداد 93 [ 17:08]
    سطح
    1
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 43
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

برگشتن کسی که در گذشته ام بوده

همیشه توی زندگیم خدا برام مهم بوده و خط قرمزهایی برای خودم داشتم اما مسیر زندگیم بر خلاف اون چیزی که فکر میکردم پیش رفت.آقایی خواستگار رسمی من بودند و ما برای آشنایی باهم ارتباط داشتیم که توی این رابطه من خیلی موارد رو رعایت میکردم اما خب بنا به دلایلی نشد و قضیه منتفی شد و بعد از اون من با شخص دیگری که شرایط مناسبی داشت نامزد شدم متاسفانه نامزدی ما بعد از چند ماه بهم خورد و این قضیه ضربه خیلی سختی از لحاظ احساسی به من زد اما با وجود تمام سختی ها دوباره تونستم خودم رو بازسازی کنم اگرچه هنوز قلبم زخم خورده است همیشه دوست داشتم یک ازدواج پاک داشته باشم با شخصی که اونم پاک باشه چون من خیلی موقعیت ها داشتم اما به امید اینکه خودم رو برای همسرم پاک نگه دارم و بخاطر وعده خداوند که پاکان نصیب پاکان همیشه خودم رو از این مسیرها دور میکردم ولی این دو اتفاق خصوصا مورد دوم که رابطه فیزیکی هم بوده البته در حد بالا نه و با اصرار اون که خودش رو دیگه همسرم میدونست و درست در روزهای نزدیک عقد بهم خورد همین موضوع باعث شده که من خیلی عذاب وجدان داشته باشم و خودم رو مستحق همسری پاک ندونم
    یک سالی از این موضوع گذشته و من تقریبا باهاش کنار اومدم اما وقتی توی دعاهام از خداوند همسری صالح میخوام این توی ذهنم میاد که خودم در کارنامه ام همچین موردی بوده و نباید انتظاری داشته باشم در صورتی که من اصلا اهل همچین کارایی نبوده نیستم و نخواهم بود اما به هر حال نگرانم ازینکه توی آیندم و سرنوشتم تاثیر بدی داشته باشه
    حالا موضوعی که پیش اومده اینه که اون آقایی که خواستگار اولی من بود و از همشهریان من برگشته و چند روزی یک بار به من پیام میده و به دور از هیچ حرف احساسی یا حرف از آینده مثل یک دوست معمولی از احوال و اوضاعم میپرسه ام من نمیدونم چه جوابی بهشون بدم نمیخوام بهش بی احترامی کنم چون اصلا آدم بی شخصیتی نیست از طرفی میترسم وارد رابطه ای بشم که انتهای راه برام نامعلومه
    لطفا راهنماییم کنید

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    اگر فکر می کنید دلایلی که ایشان را رد کردید هنوز وجود دارد با قاطعیت از ایشان بخواهید که دیگر با شما تماس نگیرند و جواب شما همان است که بود و هیچ صحبت دیگری با ایشان نکنید و جوابشان را ندهید.این به معنی بی احترامی نیست بلکه به معنی قاطعیت یک دختر در حفظ حریم خودش است. شما یک بار در رابطه با نامزد سابق خودتان اشتباه کردید و ضربه خوردید. چون قاطعیت لازم را نداشتید و رودربایستی یا شاید دلسوزی برای ایشان می کردید که اصلا موردی نداشت. حالا اگر می خواهید مشکلی که در گذشته برای شما پیش آمده است و باعث ناراحتی شما شده است از ذهن شما پاک شود با این آقا با قاطعیت برخورد کنید. یا ردشان کنید یا بگویید تا خواستگاری رسمی صورت نگیرد حرفی با ایشان ندارید. با این کار هم اشتباه گذشته را تکرار نمی کنید و هم اینکه احساس اعتماد به نفس خواهید داشت و به منزله جبران گذشته شما ( برای خودتان ) خواهد بود.

3. 2 کاربر از پست مفید نوروزیان. تشکرکرده اند .

hanie_66 (دوشنبه 19 خرداد 93), شیدا. (دوشنبه 19 خرداد 93)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)