به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 فروردین 94 [ 15:52]
    سطح
    29
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 140
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    247

تشکرشده 112 در 69 پست

Array

Lightbulb ایا میشه با هیپنوتیزم دختر مورد علاقه ام رو فراموش کنم (درخواست کمک از مشاورین سایت)

سلام
    من بعد از کلی مراجعه به روانشناس ها و روانپزشک ها هنوز مشکلم حل نشده و رفته رفته بدتر و بدتر میشه و داره کم کم زندگی روزمره ام رو تحت تاثیر قرار میده و این وضع دیگه برام غیر قابل تحمل شده
    دختر مورد علاقه ام مشکل اصلی زندگی من هست هر وقت می بینمش به شدت به هم میریزم و کنترل خودم رو از دست میدم.
    پس از مراجعه به چند تا روانشناس و روانپزشک هنوز مشکلم پابرجاست هر کاری میکنم نمی تونم با اراده ام به این مشکل غلبه کنم
    یه روانشناس خارجی بهم گفت راحت ترین روش درمان تو استفاده از هیپنوتیزم هست روش ایشون هم به این شکله که بعد از رفتن به حالت هیپنوتیزم در حالت خواب و بیدار تلقیناتی بهم انجام بشه اما روانشناس هایی که من بهشون مراجعه کردم میگن این روش رو ما نمی تونیم انجام بدیم
    حالا من گیج شدم میشه انجامش داد یا نمیشه لطفا در این مورد بهم کمک کنین
    مرگ مادر مهربانی است که بچه خود را پس از یک روز طوفانی در اغوش کشیده نوازش می کند و می خواباند.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 خرداد 02 [ 03:26]
    سطح
    98
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 750
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    3,274

تشکرشده 2,351 در 551 پست

Array
    سلام آقای محترم
    متاسفم بابت سختی های کشیدین . من تایپیک های قبلیتونو نخوندم اما میدونم فراموش کردن عشق خیلی سخته.
    در خصوص سوالی که فرمودین نمیدونم از چه بابت میپرسین میشه یا نه؟
    از نظر تخصصی که اینجا مشاوران روانشناس هستن و به هیپنوتیزم مربوط نمیشه و باید جای دیگه بررسی کنین.
    اما من پیشنهاد میکنم از یک جهت دیگه هم به بررسی این موضوع بپردازین. از لحاظ دینی.
    از دفتر مرجعتون بپرسین که جکم هیپنوتیزم در این موارد چیه؟ چون تا حد اطلاع بنده از منظز دینی این کار صحیح نیست. (که اصلا هم دور از ذهن نیست چرا که این کار با اراده انسان و هدف خلقت و آزمایش و سنجش عیار آدمی مغایرت دارد...)

3. کاربر روبرو از پست مفید شمیم الزهرا تشکرکرده است .

Dreams end (شنبه 17 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    پسر خوب از یه روانپزشک خوب بپرس. روانپزشک کسیه که پزشکی خونده تخصصشو روانپزشکی گرفته. روانشناس از رشته علوم انسانی اومده و کلا فرق داره. ولی هر روانپزشکی نرو. متخصصشو بگرد پیدا کن.
    امیدوارم مشکلاتت به خوبی خوشی حل شه.
    امیدوارم کارشناسا بیان راهنماییت کنن.

یعنی یه روانپزشک قابل اعتماد و مجرب پیدا کن

روانپزشک خوب ولی خیلی گرون دکتر راز افشار .مطبش تهران نزدیک پارک ساعیه. من نرفتم فقط معروفه می دونم. حداقل از اون خارجیه که روانشناسه که بهتره حالا گرونه ولی خیلی. 88797238
    قبلش یه پرس و جو بکن ببین خوبه یا نه. اگه هم خواستی بری اول تلفنی وقت م یگیری قیمتش هم بپرس.
    من نرفتم نمی دونم چطوریه میدونم معروفه همین. خودت هر کار می خوای بکن.

به نظر من داری بیش از حد به خودت گیر میدی. خیلی. انقدر که داری خودت خودتو اذیت می کنی.

موفق باشی.
    ویرایش توسط meinoush : جمعه 16 خرداد 93 در ساعت 23:48

5. کاربر روبرو از پست مفید meinoush تشکرکرده است .

Dreams end (شنبه 17 خرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 خرداد 95 [ 10:13]
    سطح
    30
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 128
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    91

تشکرشده 234 در 76 پست

Array
    من درین زمینه چندسال پیش کتاب خوندمو پیش روانپزشکم رفتم...
    ببین در واقع هیپنوتیزم ی نوع تلقبنه.. یه تلقین قوی مستقیما یه ضمیر ناخوداگاه هر انسان... تو کتاب نوشته بود میشه اینکرو کرد حتی مثال هم اورده بود که این کار انجام هو دختری عشق خودشو فراموش کرده ولی دکتر من گفت نه.... گفت شاید ممکن باشه ولی موقتیه و به خطرو هزین ای که صرف میشه نمیارزه که بخای یه مدت کم اروم شی بدون انکه چیزی حل شده باشه و عاقلانه ترین کار اینه که خودت با اگاهی و منطق و اراده خودت فراموش کنی هم ماندگاره هم ارزشمند......
    منم بیخیال شدم... حالا نمیدونم الان شرایط فرق کرده یانه.... ولی اگه به این راحتی بود که همه میرفتن سراغش...
    خوب بسنج و ببین وقتو پولتوواسه چی صرف میکنی.....موفق باشی

7. 5 کاربر از پست مفید setare sorbi تشکرکرده اند .

Dreams end (شنبه 17 خرداد 93), pasta (شنبه 17 خرداد 93), فرهنگ 27 (شنبه 17 خرداد 93), معاون کلانتر (شنبه 17 خرداد 93), شیدا. (شنبه 17 خرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    247

تشکرشده 112 در 69 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شمیم الزهرا نمایش پست ها
    سلام آقای محترم
    متاسفم بابت سختی های کشیدین . من تایپیک های قبلیتونو نخوندم اما میدونم فراموش کردن عشق خیلی سخته.
    در خصوص سوالی که فرمودین نمیدونم از چه بابت میپرسین میشه یا نه؟
    از نظر تخصصی که اینجا مشاوران روانشناس هستن و به هیپنوتیزم مربوط نمیشه و باید جای دیگه بررسی کنین.
    اما من پیشنهاد میکنم از یک جهت دیگه هم به بررسی این موضوع بپردازین. از لحاظ دینی.
    از دفتر مرجعتون بپرسین که جکم هیپنوتیزم در این موارد چیه؟ چون تا حد اطلاع بنده از منظز دینی این کار صحیح نیست. (که اصلا هم دور از ذهن نیست چرا که این کار با اراده انسان و هدف خلقت و آزمایش و سنجش عیار آدمی مغایرت دارد...)
    از دفتر مرجع تقلیدم پرسیدم گفتند حرام هستش اما چاره ای ندارم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط meinoush نمایش پست ها
    پسر خوب از یه روانپزشک خوب بپرس. روانپزشک کسیه که پزشکی خونده تخصصشو روانپزشکی گرفته. روانشناس از رشته علوم انسانی اومده و کلا فرق داره. ولی هر روانپزشکی نرو. متخصصشو بگرد پیدا کن.
    امیدوارم مشکلاتت به خوبی خوشی حل شه.
    امیدوارم کارشناسا بیان راهنماییت کنن.

یعنی یه روانپزشک قابل اعتماد و مجرب پیدا کن

روانپزشک خوب ولی خیلی گرون دکتر راز افشار .مطبش تهران نزدیک پارک ساعیه. من نرفتم فقط معروفه می دونم. حداقل از اون خارجیه که روانشناسه که بهتره حالا گرونه ولی خیلی. 88797238
    قبلش یه پرس و جو بکن ببین خوبه یا نه. اگه هم خواستی بری اول تلفنی وقت م یگیری قیمتش هم بپرس.
    من نرفتم نمی دونم چطوریه میدونم معروفه همین. خودت هر کار می خوای بکن.

به نظر من داری بیش از حد به خودت گیر میدی. خیلی. انقدر که داری خودت خودتو اذیت می کنی.

موفق باشی.
    به هر قیمتی شده میخوام دختره رو فراموش کنم،اون دکتر خارجی روانشناس بود و خودش گفت بهتره برم پیش یه روانشناس هیپنوتیزم گرا و گفت مشکلم صد در صد با هیپنوتیزم برای ابد حل میشه
    مرگ مادر مهربانی است که بچه خود را پس از یک روز طوفانی در اغوش کشیده نوازش می کند و می خواباند.

9. 2 کاربر از پست مفید Dreams end تشکرکرده اند .

meinoush (شنبه 17 خرداد 93), شمیم الزهرا (شنبه 17 خرداد 93)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array
    مشکل اصلی شما این دختر نیست ، مشکل اصلی شما دهن شما و خیال گراییهای شماست . حتی همینکه تلاش مصر دارید ایشون را فراموش کنید یعنی درگیری ذهنی . در حالیکه فراموش کردن ایشون نه اصرار و تأکید می خواهد نه تمرکز بر آن ، بلکه فقط ذهن را کنترل کردن که به واقعیات زندگی توجه کند و هرآنجه در حوزه عمل هست کافیست که ایشان دیگر به یاد شما نیاید .

شما در هرلحظه فقط به چیزی ذهن و توجه را معطوف بدارید که مشغول اقدام برآن هستید . مثلاً دارید می روید خرید ، در مسیر اجازه ندهید ذهنتان و مرغ خیالتان به پرواز در یاد و اینور و انور از جمله اطراف اون دخر پرسه بزند ، بلکه آنرا در قفس جبس کرده و فقط به اینکه دارید میرید برای خرید فلان چیز توجه کنید و همین یعنی خاموشی ذهن را در پیش بگیرید .

لطفاً لینکهای زیر را مطالعه کنید :

می خوام برای ترافیک فکریم یه پلیس بذارم !

چگونگي كنترل و تعديل احساسات زجر آور

11. 6 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

Dreams end (شنبه 17 خرداد 93), khanoomi (یکشنبه 18 خرداد 93), meinoush (شنبه 17 خرداد 93), sanjab (شنبه 17 خرداد 93), شیدا. (شنبه 17 خرداد 93), شمیم الزهرا (شنبه 17 خرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    247

تشکرشده 112 در 69 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    مشکل اصلی شما این دختر نیست ، مشکل اصلی شما دهن شما و خیال گراییهای شماست . حتی همینکه تلاش مصر دارید ایشون را فراموش کنید یعنی درگیری ذهنی . در حالیکه فراموش کردن ایشون نه اصرار و تأکید می خواهد نه تمرکز بر آن ، بلکه فقط ذهن را کنترل کردن که به واقعیات زندگی توجه کند و هرآنجه در حوزه عمل هست کافیست که ایشان دیگر به یاد شما نیاید .

شما در هرلحظه فقط به چیزی ذهن و توجه را معطوف بدارید که مشغول اقدام برآن هستید . مثلاً دارید می روید خرید ، در مسیر اجازه ندهید ذهنتان و مرغ خیالتان به پرواز در یاد و اینور و انور از جمله اطراف اون دخر پرسه بزند ، بلکه آنرا در قفس جبس کرده و فقط به اینکه دارید میرید برای خرید فلان چیز توجه کنید و همین یعنی خاموشی ذهن را در پیش بگیرید .

لطفاً لینکهای زیر را مطالعه کنید :

می خوام برای ترافیک فکریم یه پلیس بذارم !

چگونگي كنترل و تعديل احساسات زجر آور

سلام
    ممنون که دوباره برام وقت میزارین
    خانم فرشته مهربان من زمانی درگیر میشم که ایشون رو تو خیابون میبینم به طور عادی درگیرش نیستم یعنی هر وقت میبینمش به هم میریزم،یا مثلا دارم فیلم تماشا میکنم تو فیلم اسم دختر مورد علاقه ام برده میشه در همون لحضه مغزم فعال میشه و افکار مزاحم مدام به مغزم میان حالت بغض بهم دست میده بد جور دلم تنگ میشه چون تنها هم هستم دیگه هر کاری میکنم دلتنگی ولم نمیکنه به خاطر همین شروع میکنم با خدا حرف زدن و دعا کردن به محض اینکه با خدا حرف میزنم اروم میشم خصوصا وقتی صلوات میفرستم دیگه کلا ارامش دارم
    اما صلوات و دعا مشکل من رو حل نمیکنه فقط ارومم میکنه از این وضع خسته شدم دختره رو میبینم دعا میکنم اروم میشم هی این اتفاق برام تکرار میشه میخوام ریشه احساس رو بزنم
    تا هر وقت دیدمش تاثیری روم نذاره از بس به خاطر این مورد دعا کردم که خودم خسته شدم دست خودم نیست نمی تونم به روش عادی دختره و دعا رو ول کنم

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    یه عمر خودتو علاف دعا و این چیزا کردی حالا گیر دادی به روانشناس و این چیزا. همه اش شبیه هم شده. داری از جایی خارج از وجودت با وابستگی و حالت اضطرار کمک می خوای. خودت از همه قدرت مند تری. این روانشناس خارجیه رو ول کن تو رو خدا. بیا برو پیش همون دکتر راز افشار. چند تا رواتپزشک معروف هستن این یکیشونه. تو که می خوای چند میلیون خرج یه ادم ناشناس خارجی کنی حداقل یه بار برو پیش این ادم ببین چی داره واست. خرجش هر چی باشه کمتر از اون خارجیه است. حداقل درس هم خونده یه معروفیتی هم داره. شاید کمکی بهت بکنه.
    ببین ادم خودشو غرق یه چیزی بکنه نتیجه اش مشابهه. دعای قرانی دعای دعانویسا ذکر و این چیزا فال حالا چه فال حافظ چه فالگیرا روانشناسا در این حد که غرق بشه ادم توی اونا روانپزشکا و ... همه چی.
    به هیچی زیاد گیر نده. دست از سر خودت بردار بذار یه نفسی بکشی. برو یه ورزشی کن که دوست داری. هر وقت خیلی می بینی فکرات ازارت میدن برو بدو. من اینکارو می کردم بعضی وقتا که خیلی بهم فشار میومد. خوبه موقتا. ولی کفش مناسب بپوش و روی پنجه پا اروم اروم و روی یه روال بدو.

در هر حال موفق باشی.

14. 3 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

Dreams end (شنبه 17 خرداد 93), tanhaman (سه شنبه 20 خرداد 93), شیدا. (شنبه 17 خرداد 93)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array
    فرقی در آنچه بنده گفتم نمیکنه . اگر ذهن شما تحت کنترل باشد و آسیب پذیر نباشد او را هم ببینید حتی بخواهد سراغ شما هم بیاید تآثیری روی شما نخواهد گذاشت

16. 3 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

Dreams end (شنبه 17 خرداد 93), khanoomi (یکشنبه 18 خرداد 93), meinoush (شنبه 17 خرداد 93)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 01 دی 93 [ 18:45]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsSocial3 months registered
    تشکرها
    806

تشکرشده 750 در 251 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    دوست من کاملا درکت می کنم چرا که 3 سال پیش من همین وضعیت شمارو داشتم و کلا با این اوضاع زندگی کردم.
    منم به همین آسیب مبتلا شدم.
    دست از تمام موسیقیایی که گوش می دادم کشیدم که منو یاد اون نندازه. حتی سریالی که اون دیده بود و به دست من رسید نمی دیدم چون نمی خواستم مثلا یاد تعریفای اون از سریال بیفتم.
    یه بار رو یه پل دیدمش و بعد حالم بد شد با دوستم رفتیم پارک کنار رودخونه نیم ساعت نشستم حالم بهتر شد.نگاهش هیچوقت یادم نمی رفت و شبا همش خوابشو می دیدم.
    بارها به خاطر کابوس هایی که داشتم شب از تخت افتادم زمین.تو خوابام یا اون گم شده بود و دنبالش می گشتم یا می دیدم با دوستام ازدواج کرده. هر دفعه با یه نفر.کلا فکر نمی کردم هیچوقت از اون جو بیام بیرون.گاهی اوقاتم خوابای خوب میدیم که باهاشم و پا میشدم کلی گریه می کردم که چرا خواب بودو دوست داشتم می مردم تو همون خواب می موندم.
    الان 3 ساله گذشته و بعد از تموم اون اتفاقا واقعا الان هیچ کدوم ازونارو یادم نمیاد.خیلیم خداروشکر می کنم که اون ارتباط تموم شد .
    الان که خوندم با این مسائل درگیری، یادم اومد که آره منم یه روزی درگیر بودم.وگرنه دیگه اون غم و اندوه و افسردگی تموم شد.
    کم کم از اون جو اومدم بیرون.با گذر زمان.
    شما هم نگران نباش.اینها رو گفتم که بدونی کاملا درکت می کنمو بدونی تموم میشه.همین که زندگی ات دستخوش تغییرات بشه و محیطت عوض بشه خودش کمک می کنه تا کم کم از این افکارو ذهنت بندازی بیرون.
    نیازی نیست به هیپنوتیزم یا چیزای دیگه متوصل شی.فقط زمان می خواد.
    ویرایش توسط pasta : شنبه 17 خرداد 93 در ساعت 14:23

18. 2 کاربر از پست مفید pasta تشکرکرده اند .

Dreams end (شنبه 17 خرداد 93), meinoush (شنبه 17 خرداد 93)

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)