به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 52
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 اسفند 95 [ 00:12]
    سطح
    40
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 146
    Overall activity: 63.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    223

تشکرشده 333 در 122 پست

Array

تجاوز و نابودی من و زندگیم!

سلام دوستان23ساله هستم موقعی که19ساله بودم بهم تجاوز شد و بکارتمو از دست دادم.زهای بدی بود هنوزم عذاب میکشم و نوشتن این حرفا خیلی برام سخته هرچند اینجا سایت مشاورس و ما همو نمیبینیم حس بدی دارم واقعا اما مجبورم چون واقعا نیاز به دردل و راهنمایی دارم من دختر بدی نبودم خیلی اتفاقی.... برای ترس از ابروم سکوت کردم ترسیدم میخاستم فراموش کنم اما همیشه کابوس دارم از مرگ ترسیدم و اینکه دیگه خانوادمو نبینم از درون میسوزم که چرا من!از شرایط سنی پدر مادرم ترسیدم نکنه سکته کنن.الان پدرمو از دست دادم!ازدواج کردم3ساله.همسرم متوجه شد و من مجبور شدم حقایقو بگم ا قول گرفت که دنبال اینکار بریم و بهش ثابت بشه.من خانواده با اصالتی دارم همه محل مارو ادمهای خوبی میدونن پدرم آدم محترمی بود.همسرم33ساله اروپا بزرگ شده شاید هفته ای یکبار با شخص جدیدی خوابیده باشه و افتخار میکنه اما برخوردش با من وقتی عصبانی میشه فحش...تورو به من انداختن تو خراب بودی سرمو کلاه گذاشتی و.. بارها گریه کردم التماس کردم یادم ننداز قسم خوردم هیچ تقصیری نداشتم اما دنبال اینکارهم نیومد و میگه مشکل خودته خیلی دلمو شکسته.واقعا گیجم. کلا همسرم و خانوادش ادمهای بدبینی هستن اینم که بدترش کرده!بارها تهدیدم کرده به خانوادت میگم برگه پزشک قانونیتو میگیرم ابرتو میبرم، فقط خاهرم این موضوع میدونه و یکبارم اس تهدید امیز به خاهرم داده دقیق نگف چی گفته مثلا یکجوری فهمانده که سرمو کلاه گذاشتین در صورتی که همسرم تو نامزدی متوجه شد اما ترکم نکرد و با خاست خودش مهریه تعیین کرد.مثلا میگه.تو مشکل روانی داری اگه این مشکلت معلوم شه بقیه پروندهاتم در میاد به صورت غیر مستقیم پیش خانوادش گفته.راهی هست که اعتماد برگرده؟من آروم بشم دیگه اون روزا یادم نیاد؟چه جوری؟میشه بهش اعتماد کنم ابرومو نبره؟بعدا ترکم نکنه...

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    عزیزم به نظر میاد اصلا برای روحیه ات روانشناس و روانپزشک نرفتی. الان برو. اثر مخرب داره روی روحیه ات. حتما به روحیه ات برس.

اختلال استرس پس از ضربه(PTSD) چیست ؟ - روانشناسی
    تجاوز جنسی و پس‌لرزه‌های روانی

یه متخصص زنان خوب هم برو. خوندم که تجاوز حتی تا کلی بعد (نمی دونم چه مدت دقیقا) مشخص میشه که تجاوز بوده توی معاینات به خاطر اینکه امادگی نداشته واژن و صدمات به بدن وارد شده که دقیقا نمی دونم چیه. اینارو پزشک متخصص زنان می دونه.

در مورد شوهرت هم کارشناسا امیدوارم بیان راهنماییت کنن.

موفق باشی.
    ویرایش توسط meinoush : شنبه 03 خرداد 93 در ساعت 21:02

3. 9 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

afsooon (شنبه 03 خرداد 93), asemaneabi222 (یکشنبه 04 خرداد 93), mordad (شنبه 03 خرداد 93), toojih (شنبه 03 خرداد 93), فرهنگ 27 (یکشنبه 04 خرداد 93), کاغذ بی خط (شنبه 17 خرداد 93), هم آوا (دوشنبه 05 خرداد 93), سعیداطی (شنبه 17 خرداد 93), شیدا. (شنبه 03 خرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 26 تیر 93 [ 19:01]
    سطح
    15
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 67
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    92

تشکرشده 184 در 65 پست

حالت من
    Shad
    Array
    اول من نمیدونم وضعیت فیزیکی شما به چه شکل هستش.

اگر به پلیس گزارش شده باشه سابقه وجود داره و همون موقع گزارش کلی در موردش نوشته میشه ولی اگر نشده باشه بستگی داره،

عمده تجاوز ها همراه با تروما بر روی بدن هستش و موارد کمی مربوط به محوطه واژن میشه.
    نقاطی که بیشتر روی بدن مشهود هستش مربوط به دست و ران ها و کمر و صورت و دهان هستش، از اونجایی که واژن آماده نیست میتونه مورد آسیب شدید قرار بگیره که اسکاری که بوجود میاره ممکنه تا 2 تا 3 سالی مشخص باشه. اگر هم مشمول زمان شده باشه احتمال اینکه بشه تشخیصش داد کم میشه، این چیزی که میگم مربوط به dna فرد متجاوز هستش وگرنه زخمی که روی بدن باشه اگر مال گذشته باشه نمیشه به عنوان مدرک ازش یاد کرد.
    الان که ازدواج کردید، باز کردن پرونده ای مثل این توسط شوهرتون یک چیز مسخره ای هستش و ثابت کردنش هم به دلیل گذشت زمان خیلی خیلی مشکل هستش.
    اگر فردی مورد تجاوز قرار بگیره با آزمایش dna فرد میشه تا 3 روز بعد از وقوع حادثه اون رو آنالیز کرد ( میتونه منی یا خون فرد باشه ) الان هم دستگاهایی داریم که عرق فرد رو تا 1 ماه بعد هم میتونه شناسایی و آنالیز کنه ولی اسکار رو نمیشه همینطوری گفت.

پیش متخصص زنان برید و به جای اینکه بگید شوهرتون میخواد چی کار کنه میتونید بگید که میخواید برید شکایت علیه کسی کنید که بهتون 4 سال پیش تجاوز کرده، آیا میتونید مدرکی به دادگاه ارائه بدید یا نه (بعد از ویزیت ایشون میتونم بهتون دقیقتر جواب بدم)

5. 11 کاربر از پست مفید Less Than Nothing تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (یکشنبه 04 خرداد 93), fariba s (یکشنبه 04 خرداد 93), khaleghezey (یکشنبه 04 خرداد 93), meinoush (یکشنبه 04 خرداد 93), mordad (دوشنبه 05 خرداد 93), sara 65 (یکشنبه 04 خرداد 93), فرهنگ 27 (یکشنبه 04 خرداد 93), کاغذ بی خط (شنبه 17 خرداد 93), هیام " (یکشنبه 18 خرداد 93), هم آوا (دوشنبه 05 خرداد 93), سعیداطی (شنبه 17 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو

متاسفم بخاطر اتفاقی که برای شما افتاده ببخشید اگه نمیتوانم کمکی کنم

با سپاس از راهنمایی دوستان بالا بنظرم بهتره به مشاور مراجعه کنید یا در بخش انجمن آزاد تالار همدردی عضویت بزنید

http://www.hamdardi.net/payments.php

حق اشتراک 3ماهه انجمن آزاد 28000 تومان

چنتا حسن داره.1.بصورت انلاين مشاوريد سايت در اختيار شما هستن و لازم نيست وقت بگيريد يا از منزل خارج بشيد.2.قيمت مناسب نسبت به بيرون 3. از همه مهمتر حداقل خيالت راحته سايت داراي مشاورين متخصص و باتجربه اي هستش
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

7. 5 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

meinoush (یکشنبه 04 خرداد 93), mordad (دوشنبه 05 خرداد 93), کاغذ بی خط (شنبه 17 خرداد 93), هم آوا (دوشنبه 05 خرداد 93), سعیداطی (شنبه 17 خرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    40
    دستاوردها:
    تشکرها
    223

تشکرشده 333 در 122 پست

Array
    سلام دوستان.ممنون.از صحبتهای شما عزیزان استفاده کردم.واقعیتش خودمم دوست ندارم آین پرونده باز بشه چون واقعا منو تکرار این خاطرات بهم میریزه و نمیدونم چه تاثیری تو زندگیم بزاره برای همین ترسهای دارم مهمترینش تکرار خاطرات من سعی کردم خیلی محکم رفتار کنم آما بعضی وقتا دیگه کم میارم با هیچکس هم نمیشه درد ودل کرد در واقع من از صحبت راجب این موضوع فراریم..در مورد پیگیری هم من تا مراحل شکایت و پزشکی قانونی پیش رفتم اما برای شرایط خانوادم سکوت کردم.حس کردم میتونم از پسش بربیام که بعضی وقتا حرفهای همسرم منو دیونه میکنه.میخام همسرم باور کنه خودم فراموش کنم همه چی تموم شهشا ثودوستان میگید من چیکار کنم ااعتماد به همسرم با توجه به حرفاش سخت شده!مثلا یکبار بهش گفتم تا10سال برگه پزشکی،قانونی میشه گرفت حالا هروقت بحث میشه میگه میرم میگیرم!در صورتی اگه بهش نمیگفتم. فکرش نمی‌رسید یک جورایی فقط سو استفاده کرده از حرفام نه آرامشی!برای همین باهاش احساس راحتی ندارم از طرد شدن چند سال دیگه میترسم هرچند الان مشکل خاصی نداریم اما با حرفاش نمیتونه تکیه گاه محکمی باشه برام.هرچی هم حرف بزنیم همیشه از حرفام علیه خودم استفاده میکنه.لطفا راهنماییم کنید

9. کاربر روبرو از پست مفید mordad تشکرکرده است .

کاغذ بی خط (شنبه 17 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 خرداد 97 [ 13:17]
    سطح
    65
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 245
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,386

تشکرشده 653 در 231 پست

Array
    سلام دوست خوبم
    چند تا نکته توی حرفات هست که با هم نمیخونه... شما میخای که همسرت حرفت رو باور کنه و زندگیت روال عادی خودش رو طی کنه این در حالیه که بدون جلب اعتماد ایشون اینکار محقق نخواهد شد چرا که ایشون در حال حاضر سوء ظن پیدا کرده و گوش شنوا نداره بنابراین پیگیری مجدد شکایتتون تا حدودی الزامیه و این در حالیه که شما هم میخاید همسرتون رو داشته باشید و هم اینکه پرونده رو پیگیری نکنید و همه چی رو در حالت سکون رها کنید... لطفا اول تصمیم بگیرید و اولویت هاتون رو مشخص کنید در وهله دوم هم اقدام کنید
    موفق باشید...

11. 8 کاربر از پست مفید هم آوا تشکرکرده اند .

del (دوشنبه 05 خرداد 93), Eram (یکشنبه 15 تیر 93), khaleghezey (دوشنبه 05 خرداد 93), mordad (دوشنبه 05 خرداد 93), فرهنگ 27 (دوشنبه 05 خرداد 93), کاغذ بی خط (شنبه 17 خرداد 93), سعیداطی (شنبه 17 خرداد 93), شیدا. (دوشنبه 05 خرداد 93)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    مرداد عزیز،

یاد آوری اون خاطرات خیلی آزار دهنده می تونه باشه،
    اما یک عمر با این تردید و عذاب زندگی کردن هم آسون نیست.

مرگ یه بار، شیون هم یه بار.
    برو دنبالش و به همسرت ثابت کن و تمامش کن.
    هم خودت راحت می شی و هم همسرت.

اگر مدرکی جایی داری، همسرت را ببر ببینه.

نمی دونم این جور مواقع پلیس و پزشک قانونی و ... چطور همکاری می کنند و برنامه شون به چه شکل هست.
    شاید می شد یه نامه بگیری که تجاوز هست و نگهش داری برای خودت. اما شکایت نمی کردی و ...

این که دختر 19 ساله ای به تنهایی این همه فشار و درد را تحمل کنه، خیلی سخته
    و رفتن به پزشک قانونی و شکایت و ... کار هر کسی نیست. مخصوصا تنها.
    این رشته را یه جایی قطعش کن. برو جلو و تمامش کن.

به هر دلیلی الان همسرت قانع نشده و داره با شک زندگی می کنه.
    اونم داره اذیت می شه. اگر آرامش می خوای، به آرامش برسونش.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

13. 12 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (سه شنبه 06 خرداد 93), del (دوشنبه 05 خرداد 93), khaleghezey (دوشنبه 05 خرداد 93), meinoush (دوشنبه 05 خرداد 93), mohammad6599 (سه شنبه 20 خرداد 93), mordad (دوشنبه 05 خرداد 93), فرشته مهربان (شنبه 17 خرداد 93), کاغذ بی خط (شنبه 17 خرداد 93), هم آوا (سه شنبه 06 خرداد 93), zendegiye movafagh (دوشنبه 05 خرداد 93), دختر مهربون (دوشنبه 05 خرداد 93), سعیداطی (شنبه 17 خرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 26 تیر 93 [ 19:01]
    سطح
    15
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 67
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    92

تشکرشده 184 در 65 پست

حالت من
    Shad
    Array
    من کتک هایی که در دوران مدرسه خوردم رو یادم نرفته چه برسه کسی که خاطره ای مثل شما داشته باشه...
    در مورد این بخش
    تو مشکل روانی داری اگه این مشکلت معلوم شه بقیه پروندهاتم
    سوال من اینه، در خانه نحوه برخوردتون با شوهرتون چطوریه ؟ طلبکارنه صحبت میکنید؟ اگر حرفی میزنه حالت تهاجمی دارید و ایراد میگیرید ؟ کلا چطوری با شوهرتون برخورد کرده اید و میکنید؟
    چیزی که نگرانم کرده این قسمت از صحبت های شماست:
    بارها تهدیدم کرده به خانوادت میگم برگه پزشک قانونیتو میگیرم ابرتو میبرم
    یعنی اگر هم به ایشون ثابت بشه که شما قربانی بودید هم باز ول کن معامله نیست ؟ هست ؟ کدومشه ؟ گیریم که بگیره چرا فکر میکنه که نیستید ؟ اثار روانی حادثه همیشه با شماست جسم ترمیم پیدا میکنه ولی روح نه... میتونید به پزشک قانونی مراجعه کنید و در مورد روان پزشک های اونجا تحقیق کنید کجا مطب دارند یه دور حضوری اونجا برید و ویزیت بشید ببینید مشکلتون چطور حل میشه.

15. 6 کاربر از پست مفید Less Than Nothing تشکرکرده اند .

meinoush (دوشنبه 05 خرداد 93), mordad (دوشنبه 05 خرداد 93), کاغذ بی خط (شنبه 17 خرداد 93), هم آوا (سه شنبه 06 خرداد 93), سعیداطی (شنبه 17 خرداد 93), شیدا. (دوشنبه 05 خرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    40
    دستاوردها:
    تشکرها
    223

تشکرشده 333 در 122 پست

Array
    ب خسلام دوستان.ممنون بابت راهنمایی شما عزیزان.واقعیتش دعواهای لفظی زیادی داریم سعی در کنترل خودم دارم اما بعضی وقتا از کوره در میرم و باهم بحث میکنیم.کلا از نظر من رابطه خوبی نداریم بعضی وقتا هم همش ظاهری هست از نظرم.در کل درک درستی از زندگی نداریم سعی میکنم از بحث فرار کنم اما همسرم آدم ایراد گیر. و مدام. از کارام انتقاد میکنه عصبیم کرده.بهش اعتماد ندارم از نظر من هرچقدر هم من تو زندگی الانم اشتباه کنم اون حق نداره از گذشته ای که ناخواسته رقم خورده سو استفاده کنه..مدام توقع داره در صورتی که خودش هیچ وقت نیازامو نفهمیده و میگه من باید تشخیص بدم نیازاتو تو حرف نزن!اگر باهم دنبال این کار بریم مطمئنم در آینده همشو.علیه خودم استفاده میکنه یکبار میخاستم به داداشم بگم اما دلم نیومد روم نشد برای من دنبال این راه رفتن با کسی که همراهم نیست واقعا سخته.بارها بحث شده و گفتم عصبیم کردی دیونم کردی اونم در جواب گفته از قبل دیونه شده بودی شانس آوردی.گرفتمت بارها به من گفته خراب..در صورتی که خودش با 100 نفر بیشترره بوده

17. 3 کاربر از پست مفید mordad تشکرکرده اند .

meinoush (دوشنبه 05 خرداد 93), کاغذ بی خط (شنبه 17 خرداد 93), هم آوا (سه شنبه 06 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    اختلاف سنیتون زیاده؟

--

به نظرم اختلاف سنیتون زیاد باشه شاید 15 سال.
    یه اشتراک ازاد یه ماهه هم بگیر علاوه بر این تاپیک یه تاپیک خصوصی هم بزنی اون قسمت رفتار کردن با شوهرتو از کارشناسا هم بپرسی. اگه ناراحت اسمتی می ری بانک با یه اسم دیگه پرداخت نفدی می کنی.
    ویرایش توسط meinoush : دوشنبه 05 خرداد 93 در ساعت 17:30

19. 3 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

mordad (پنجشنبه 22 خرداد 93), کاغذ بی خط (شنبه 17 خرداد 93), هم آوا (سه شنبه 06 خرداد 93)

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)