با سلام
من و همسرم 15 ساله که ازدواج کرده ایم حدود ده سال اختلاف سنی داریم هر دو لیسانس و یک فرزند داریم . همسرم من نمی دونم بگم خسیس یا حسابگره ولی خیلی به مادیات اهمیت می ده . به این صورت که به هیچ وجه میزان دقیق درامدش و به من نمی گه تقریبا درامدش دو برابر چیزی هست که به من می گه . برای خرج و مخارج روزمره تقریبا چیزی کم نمی زاره ولی اصلا برای خودش لباس نمی خره حتی برای عید مثلا یه لباس و چند سال می پوشه حتی اگه پاره باشه برای منم که چیزی می خره بعدش خیلی منت میذاره .من چون تو این چند سال اخلاقش اومده دستم اصلن تا نیاز نداشته باشم چیزی ازش نمی خوام و اصلن ولخرج نیستم ولی به زور من و می بره برام یه چیزی می خره هر چقدر می گم نمی خوام اینقدر اصرار می کنه که توجه فروشنده جلب می شه و تعجب می کنه بعد که خرید تا مدتها همش منت میذاره می گه برات فلان چیزو خریدم . حتی بدون اینکه من بگم برام هدیه النگو خریده بود بعدش همش تو دعوا می گه تو عقده طلا داری همه پولام ودادم برات طلا خریدم به خدا دیگه از دست این کاراش خسته شدم .حالا اگه خودم اصرار به خرید داشتم دلم نمی سوخت خودش به زور برام می خره خودش هم می زنه تو سرم. وقتی براش هدیه می خرم خیلی عصبانی می شه می گه پولها رو به باد می دی و من چیزی لازم ندارم و این حرفها .منم دلم نمی یاد که مثلا واسه تولدش یا مراسم دیگه چیزی براش نخرم . در ضمن خیلی هم دوسش دارم .لطفا راهنمایی کنید