به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 26 خرداد 97 [ 08:32]
    سطح
    36
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 60
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran1000 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 24 در 13 پست

Array

واتس اپ بلای جون من شده

بدبینی به شوهرم که شاید زیاده روی باشه

سلام دوستان.لطفا منو راهنمایی کنید.6ساله ازدواج کردیم.من30و همسرم 31سالشه.من خیلی به شوهرم بدبینم و خیلی هم دوستش دارم.اخه کارای مشکوک انجام میده.قبلن تا شک میکردم زود عکس العمل نشون میدادم.ولی یه مدته سعی میکنم جلو خودمو بگیرم.مثلا میبینم داره تو واتس اپ چیزی مینویسه با گوشیم میبینم ان لاین ساعت دو شب.تا میام پیشش میشینم زود یه پیج باز میکنه میگه دارم فلان مقاله میخونم.این شده عذاب.هزار فکر میاد تو ذهنم.البته رفت و امد مشکوکی نداره.بیرونم بیریم اکثرا با هم میریم.بهش گفتم به ارومی عزیرم این کارت درست نیست.مگه من گفتم با کی حرف میزنی؟که تا من میام پیج باز میکنی و در مورد متنی که میخونی توضیح میدی؟میگه ببخش دوستامن که حرف زشت میزنن دوست ندارم زنم ببینه.ولی پیش خودم میگم اخه تا ساعت دو سه!!!!از دسته خودم و فکرام اعصابم خورده.
    به چیزایی فکر میکنم که داغون میشم.مثلا میگم چرا رییس شوهرم باید بش اطمینان کنه بگه یه خونه برام پیدا کن رهن کنم به خانمم و باقی همکارا نگو!!!!خونه مجردی!!!اینو همسرم یه بار بم گفت وقتی دید من شروع به فش دادن به ریسش کردم دیگه پنهان میکن چیزی نمیگه.البته همسرم ادم زبون داریه خوب حرف میزنه و با رییس روسا جور میشه.فکرم خیلی پریشونه تو رو خدا راهنماییم کنید

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط nor نمایش پست ها
    بدبینی به شوهرم که شاید زیاده روی باشه

سلام دوستان.لطفا منو راهنمایی کنید.6ساله ازدواج کردیم.من30و همسرم 31سالشه.من خیلی به شوهرم بدبینم و خیلی هم دوستش دارم.اخه کارای مشکوک انجام میده.قبلن تا شک میکردم زود عکس العمل نشون میدادم.ولی یه مدته سعی میکنم جلو خودمو بگیرم.مثلا میبینم داره تو واتس اپ چیزی مینویسه با گوشیم میبینم ان لاین ساعت دو شب.تا میام پیشش میشینم زود یه پیج باز میکنه میگه دارم فلان مقاله میخونم.این شده عذاب.هزار فکر میاد تو ذهنم.البته رفت و امد مشکوکی نداره.بیرونم بیریم اکثرا با هم میریم.بهش گفتم به ارومی عزیرم این کارت درست نیست.مگه من گفتم با کی حرف میزنی؟که تا من میام پیج باز میکنی و در مورد متنی که میخونی توضیح میدی؟میگه ببخش دوستامن که حرف زشت میزنن دوست ندارم زنم ببینه.ولی پیش خودم میگم اخه تا ساعت دو سه!!!!از دسته خودم و فکرام اعصابم خورده.
    به چیزایی فکر میکنم که داغون میشم.مثلا میگم چرا رییس شوهرم باید بش اطمینان کنه بگه یه خونه برام پیدا کن رهن کنم به خانمم و باقی همکارا نگو!!!!خونه مجردی!!!اینو همسرم یه بار بم گفت وقتی دید من شروع به فش دادن به ریسش کردم دیگه پنهان میکن چیزی نمیگه.البته همسرم ادم زبون داریه خوب حرف میزنه و با رییس روسا جور میشه.فکرم خیلی پریشونه تو رو خدا راهنماییم کنید
    سلام،حقم داری شک کنی خانم،این واتس اپ و....بلای جون شما نشده بلای جون هزار تا زندگی شده،زندگی خیلیها رو داره بهم میریزه،شما هم شک نکن شوهرتون ساعت دو شب هر شب با دوستاش حرف نمیزنه وگرنه ترس نداشت از صحبت با دوستاش پیش شما تا شما میاومدید زود صفحه دیگه رو باز نمیکرد ،حتی حرف زشت هم بزنند برای اطمینان شما که شده بدون ترس صفحه رو نشون شما میداد،پس بدونید حقیقت اون چیزی نیست که داره میگه،تنها راهشم اینه کل این برنامه ها (که تو ایران استفاده نادرست ازش میشه) از گوشیش پاک شه.قبلا یه یاهو مسنجر بود الان دیگه ماشالا اونقدر زیاد شده اونم با امکانات خیلی بیشتر که طرف میمونه با کدومش کار کنه!!!ضمنا اون رئیسشون هم مطمئن باشید ریگی به کفشش داره اونم با همدستی شوهرتون!!!وگرنه شوهر شما مگه بنگاه معاملات املاکه که برای اون بخاد خونه پیدا کنه،الان جلوش گرفته نشه اون اتفاقی نباید میافته،پس محکم جلوش بیاستید

3. 3 کاربر از پست مفید samanft تشکرکرده اند .

abi.bikaran (پنجشنبه 01 خرداد 93), mahsa_456_2005 (پنجشنبه 01 خرداد 93), گل شب بو (پنجشنبه 01 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 فروردین 98 [ 02:42]
    سطح
    65
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,478

تشکرشده 1,276 در 407 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط samanft نمایش پست ها
    سلام،حقم داری شک کنی خانم،این واتس اپ و....بلای جون شما نشده بلای جون هزار تا زندگی شده،زندگی خیلیها رو داره بهم میریزه،شما هم شک نکن شوهرتون ساعت دو شب هر شب با دوستاش حرف نمیزنه وگرنه ترس نداشت از صحبت با دوستاش پیش شما تا شما میاومدید زود صفحه دیگه رو باز نمیکرد ،حتی حرف زشت هم بزنند برای اطمینان شما که شده بدون ترس صفحه رو نشون شما میداد،پس بدونید حقیقت اون چیزی نیست که داره میگه،تنها راهشم اینه کل این برنامه ها (که تو ایران استفاده نادرست ازش میشه) از گوشیش پاک شه.قبلا یه یاهو مسنجر بود الان دیگه ماشالا اونقدر زیاد شده اونم با امکانات خیلی بیشتر که طرف میمونه با کدومش کار کنه!!!ضمنا اون رئیسشون هم مطمئن باشید ریگی به کفشش داره اونم با همدستی شوهرتون!!!وگرنه شوهر شما مگه بنگاه معاملات املاکه که برای اون بخاد خونه پیدا کنه،الان جلوش گرفته نشه اون اتفاقی نباید میافته،پس محکم جلوش بیاستید
    آقا سامان عجب دلگرمی ای به این خانوم نگران دادین!! کلا واکنش شما به تاپیکهایی که مربوط به خیانته برام جالبه! همیشه اولین پست این تاپیکا مال خودتونه!!

خانوم عزیز چرا فکر میکنین شوهرتون ممکنه بهتون خیانت کنه؟ کمبودی توی خودتون احساس میکنین؟ قبلا اینکارو کرده؟ مگه میشه وقتی همه چیز یه زندگی خوب باشه و قبلا هیچ اشتباهی از همسرتون ندیده باشین اینقدر بهش مشکوک باشین؟ فکر میکنم قضیه فقط یه نرم افزار نباشه که اینقدر شما رو بهم ریخته

5. 10 کاربر از پست مفید sara 65 تشکرکرده اند .

abi.bikaran (پنجشنبه 01 خرداد 93), m.reza91 (پنجشنبه 01 خرداد 93), mahasty (پنجشنبه 01 خرداد 93), paiize (پنجشنبه 01 خرداد 93), saraamini (جمعه 02 خرداد 93), toojih (پنجشنبه 01 خرداد 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 01 خرداد 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 01 خرداد 93), خانوم شین (پنجشنبه 01 خرداد 93), ذمانح (پنجشنبه 01 خرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,880 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    درسته که خیانت زیاد شده ولی قرار نیست به همه چی طرف شک کنیم اصلا این شک رو نشون دادن ضربه میزنه به رابطتون همه ادما درحد خودشون شعور دارن باید به شعور و عقلش اطمینان کنی.

فکر میکنم ادمای متاهل باید رو رابطه خودشون و کیفیتش کار کنن نه اینکه یک به یک کنتاکت لیست و واتس اپ و چک کنن و ببینن تو اس ام اس چی مینویسه و چه شکلکی قرار میده؟
    بحث انلاین بودن واتس اپ نیست اصلا مگه میشه یه انسان رو چک کرد ؟از کجا میشه فهمید بیرون چیکارا میکنه میبینی شما؟ میدونی چیکار میکنه باکی میخنده؟

پس بهتره رو رابطه خودتون کار کنین و براش جذاب باشین گاهی تو خلوتاتون حرفای اطمینان برانگیز و عشقولانه بزنین تا پایبندیش به شما بیشتر بشه
    بجای اینکه ایشون رو از این برنامه ها خارج کنین ,به خودتون وابسته و دلبستش کنین دلبری کنی براش.

واقعا هم میبینم تو اطرافیان هم که شوهرشونو خیلی چک میکنن و ادمی که چک میشه و میدونه همسرش بهش مشکوکه دوس داره یکاری بکنه ناخوداگاه.
    بدبین نباشید

چون که صد امد نود هم پیش ماست
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

7. 9 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

abi.bikaran (پنجشنبه 01 خرداد 93), paiize (پنجشنبه 01 خرداد 93), sara 65 (پنجشنبه 01 خرداد 93), saraamini (جمعه 02 خرداد 93), toojih (پنجشنبه 01 خرداد 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 01 خرداد 93), گل شب بو (پنجشنبه 01 خرداد 93), خانوم شین (پنجشنبه 01 خرداد 93), شیدا. (پنجشنبه 01 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    61
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    آقا سامان عجب دلگرمی ای به این خانوم نگران دادین!! کلا واکنش شما به تاپیکهایی که مربوط به خیانته برام جالبه! همیشه اولین پست این تاپیکا مال خودتونه!!
    سارا خانم ما اینجا بیشتر از دلگرمی دادن به هم هدفمون کمک به همدیگه هستش،دلگرمی دادن الکی و بی اساس هیچ سودی نداره!!!!دوستمون از ما راهنمایی خواستن ایا این درسته که ما به این ایشون بگیم چیزی نیست و شما الکی شک کردید و ایراد نداره!!!نشونه هایی که دوستمون از شوهرشون میگن واضح هست که راه درست رو پیش رو نگرفتند،پس ایشون تا دیر نشده باید راهی براش پیدا کنند،ضمنا من همیشه تو تاپیکهای خیانت نیومدم فقط،جاهایی که ذهنم برای کمک کسی یاری بده نظرمو میگم،من به شخصه ادم بد بینی نیستم اما از خوش بینی بیش از حد بعضیها برام جالبه،اینکه با دیدن علائم مشکوک سرمونو تو لاک خودمون کنیم و بگیم چیزی نیست من زیادی حساس شدم هیچ دردی رو دوا نمیکنه!!!!!!!اینکه گفتم این نرم افزار ها بلای جون خانواده ها شده پشت دلیل محکمی دارم!!!خیلیها اولش برا سرگرمی داخل اون میشن اما دست اخر نتیجه بدی رو براشون رغم میزنه،اتفاقا بر خلاف گفته شما بله میشه بدون اینکه یک زندگی بد باشه هم خیانت کرد!!!!!!!تو همین تا لار بخونید چقدر از ادمها اومدن و با اینکه از زندگیشون راضی بودن اما باز پایبند بهش نموندن و خطا رفتن،پس بهتره خیلی مواقع خودمون رو گول نزنیم به جای فرار از مشکلات راهی براش پیدا کنیم

9. 2 کاربر از پست مفید samanft تشکرکرده اند .

abi.bikaran (پنجشنبه 01 خرداد 93), mahsa_456_2005 (پنجشنبه 01 خرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,880 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    اقا سامان نوشته های شما رو میخونم یاد ازمایشهای پاولوف و اسکینر میافتم
    کمی به این توجه کنین که ادما شناخت دارن هرچند اشتباه باشه

قرار نیست هرچی تو جامعه میبینیم به زندگی خصوصی خودمون تعمیم بدیم هرچند قبلا تو تاپیک خودتون دیدم که کاملا رو عقایدتون مصرین و محکم و تغییر ناپذیر و اصلا حاضر به بحث سر این مواضعتون نیستین.
    بدبینی باعث میشه همچین چیزایی تو زندگی واقعیتون ایجاد بشه خدای نکرده و بعدا بگین دیدی من از اولش میدونستم اینطور میشه

نور جان ببخشید اینجا نوشتم تاحدی به این موضوع هم مربوطه.
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

11. 7 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

abi.bikaran (پنجشنبه 01 خرداد 93), mahasty (پنجشنبه 01 خرداد 93), paiize (پنجشنبه 01 خرداد 93), sara 65 (پنجشنبه 01 خرداد 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 01 خرداد 93), خانوم شین (پنجشنبه 01 خرداد 93), شیدا. (پنجشنبه 01 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    61
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته اردیبهشت نمایش پست ها
    اقا سامان نوشته های شما رو میخونم یاد ازمایشهای پاولوف و اسکینر میافتم
    کمی به این توجه کنین که ادما شناخت دارن هرچند اشتباه باشه

قرار نیست هرچی تو جامعه میبینیم به زندگی خصوصی خودمون تعمیم بدیم هرچند قبلا تو تاپیک خودتون دیدم که کاملا رو عقایدتون مصرین و محکم و تغییر ناپذیر و اصلا حاضر به بحث سر این مواضعتون نیستین.
    بدبینی باعث میشه همچین چیزایی تو زندگی واقعیتون ایجاد بشه خدای نکرده و بعدا بگین دیدی من از اولش میدونستم اینطور میشه

نور جان ببخشید اینجا نوشتم تاحدی به این موضوع هم مربوطه.
    خانم عزیز من نمیگم حرفم درسته،من بعد کلی موضوع رو گفتم ،قبول من چیزی بلد نیستم،شما همین الان برو بزن برنامه گلبرگ شبکه سوم که خیلیها قبولش دارن،در مورد همین نرم افزار ها داره صحبت میکنه و نشونه هاییی که بنیان خانواده ها رو هدف گرفته!!!ما خودمون جزیی از جماعه هستیم،یعنی چی قرار نیست هر چی میبینیم به زندگی خصوصی خودمون تعمیم ندیم!!! متوجه منظورتون نمیشم!!یعنی هر چی اتفاق بده برای کسای دیگه ست و برا ما نمیافته!!!من اگر گفتم خیانت بده مطمئنم بد هستش و کل دنیا هم بگن خوبه قبول نمیکنم چون ذات عمل درست نیستش!!!!ایا این بده رو عقایدی اینچنینی ادم مصر بمونه؟؟؟ایا این تحمیل عقایده؟؟
    ویرایش توسط samanft : پنجشنبه 01 خرداد 93 در ساعت 13:46

13. کاربر روبرو از پست مفید samanft تشکرکرده است .

abi.bikaran (پنجشنبه 01 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 06 تیر 93 [ 06:00]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,312

تشکرشده 1,508 در 444 پست

Array
    سلام خانم نور، همونطور که دوستان راهنمایی کردند باید اول از مقصر دونستن هر کس یا نرم افزار یا هر چیزی دوری کنین. آدمها وقتی نخواین خودشون قدمی بردارند دنبال یک مقصر میگردند و میخوان که خودشون رو تبرئه کنند. شما باید پیش خودت اینطوری فکر کنی که اگه سراغ کس دیگه ای میره حتما شما براش جذاب نیستی. نمیگم اینطوریه. دارم میگم که اگه شما بخوای راه حلی پیدا کنی توی قدم اول فقط در صورتیکه اینطوری فکر کنی میتونی امیدوار باشی. بعد هم که تلاش خودت رو برای جذابیت و شادی و مهیا کردن یک محیط آروم توی زندگیت کشیدی اونوقت در کنارش باید محکم روی یکسری اصول خودت بایستی که از ترس از دست دادن شما یا به دردسر افتادن خودش هیچ وقت جرات نکنه سراغ اینجور چیزها بره.

این واتس اپ و....بلای جون شما نشده بلای جون هزار تا زندگی شده،زندگی خیلیها رو داره بهم میریزه
    اینکه گفتم این نرم افزار ها بلای جون خانواده ها شده پشت دلیل محکمی دارم!!!
    در مورد همین نرم افزار ها داره صحبت میکنه و نشونه هاییی که بنیان خانواده ها رو هدف گرفته!!!
    ویرایش توسط فرشته مهربان : جمعه 02 خرداد 93 در ساعت 04:27 دلیل: ادبیات نامناسب

15. 6 کاربر از پست مفید toojih تشکرکرده اند .

sanjab (پنجشنبه 01 خرداد 93), sara 65 (پنجشنبه 01 خرداد 93), unknown girl (پنجشنبه 01 خرداد 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 01 خرداد 93), گل شب بو (پنجشنبه 01 خرداد 93), خانوم شین (پنجشنبه 01 خرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 06 مهر 93 [ 16:40]
    سطح
    13
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 13
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    68

تشکرشده 205 در 73 پست

Array
    سلام نور عزیز. پاسخ سارا جان خیلی خوبه ولی منم یه چیزایی برات می نویسم. ببین این شبکه های اجتماعی خیلی جذابیت دارن! مخصصوصا برای کسی که زندگی یکنواختی داره. احساس جوون بودن، اشنا شدن با آدمای جدید، پیدا کردن دوستا و همکلاسیای قدیم، اشنا شدن با کسایی که تو رو نمیشناسن و میتونی راحت حرفتو بزنی!( مثل شما که اومدی اینجا مسئله شخصیتو گفتی. چون کسی کسی رو نمیشناسه و نمیبینه اینجا)، میتونی از خودت تو ذهن بقیه یه چیزی بسازی که نیستی ولی دوست داری باشی،.... همه اینا شبکه های اجتماعی رو جذابش میکنه. اصلا تایید نمیکنم ها. ولی به عنوان یه کسی که تا حدی توی شبکه های اجتماعی فعال هست اینا رو دیدم تو آدما. خوبه که حواست جمعه ولی خوب نیست که بدون داشتن مدرک داری محکوم میکنی همسرتو. به نظر من قدم اول: سعی کن بفهمی چه چیزی توی واتس آپ برای همسرت جالبه؟ مثلا هم صحبتی؟؟؟ قدم دوم سعی کن اون خلا رو براش پر کنی.
    در مورد رییسشون هم متاسفانه آقایون تو این چیزا هوای هم رو دارن...

17. 5 کاربر از پست مفید خانوم شین تشکرکرده اند .

paiize (پنجشنبه 01 خرداد 93), sara 65 (پنجشنبه 01 خرداد 93), فدایی یار (پنجشنبه 01 خرداد 93), فرهنگ 27 (پنجشنبه 01 خرداد 93), شیدا. (پنجشنبه 01 خرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 26 خرداد 97 [ 08:32]
    سطح
    36
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 60
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran1000 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 24 در 13 پست

Array
    خیلی ممنون از نظره همه دوستان.اقا سامان یک بار که دوستانه بهش گفتم این کارت درست نیست گفت با دوستامم که حرفای بد میزنن.اما چند بار بهم نشون داد که با همکاراش یه گروه درست کردن و شوخی های زشت هم توش میکنن.حتی یه شب ساعت یک بود دیدم همه حرفا رو داری برام کپی میکنه میفرسته که من بخندم.اما میگم چرا اخه چه دلیلی داره بعضی وقتا تا میام سریع یه صفحه دیگه باز میکنه.پیش خودم میگم اخه تو که بم نشون دادی دوستات چی مینویسن!پس دیگه لزومی نداره پنهان کنی.در کل من میدونم ادم حساسی هستم.من ادم درونگرایم و دوست دارم شوهرم مثل خودم باشه اون کاملا برونگراس.با همه خیلی شوخی میکنه.میدونم که اشتباه میکنم.مثلا من با مردا خیلی جدی و خشک برخورد میکنم و شوهرم نه با خانوما هم شوخی میکنه نه شوخیه زشتها.اصلا کلن خیلی توجه ها رو به خودش جلب میکنه عالی حرف میزنه.باورتون نمیشه اینقدر بش حساس شدم که برای دکترا داشتم میخوندم نیمه کاره رهاش کردم و کنکور ندادم.گفتم چون زمان زیادی سرکتابم حواسم ازش پرت میشه.تا میام این حساسیتمو کم کنم یه کار مشکوکی میکنه.ولی رفت و امدش مشکوک نیست.البته اتفاقات اطرافیان و زندگی دیگران منوبه فکر میندازه.حس میکنم اکثر زنا به شوهراشون پایبندن ولی بر عکس مردا اینجور نیستن

19. 2 کاربر از پست مفید nor تشکرکرده اند .

paiize (پنجشنبه 01 خرداد 93), گل شب بو (پنجشنبه 01 خرداد 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)