به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: خیانت شوهر

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 28 خرداد 93 [ 18:29]
    سطح
    1
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 18
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    7

تشکرشده 5 در 3 پست

Array

خیانت شوهر

سلام من 37 سال دارم و15 سال است که ازدواج کرده و دارای دو فرزند هستم 6 ماه است که متوجه شده ام شوهرم به من خیانت کرده است و با دختری از همکارانش رابطه دارد من عکس های وی را با او پیدا کرده ام و این موضوع را به او و مادر شوهرم گفته ام ولی مادر شوهرم مرا دعوت به سکوت می کند و شوهرم نیز می گوید به علت ترس از ابرو ریزی مجبور به ادامه این رابطه است و تا اخر خرداد صبر کنم و او هر روز حتی جمعه ها نیز با ان دختر است و ان دختر از او باج گیری می کند در ضمن هنوز این موضوع را به مادرم نگفته ام زیرا بقیه نیز مطلع می شوند و من نمی خواهم ابرو ریزی شود در این شرایط من چه کار کنم ؟

2. 2 کاربر از پست مفید elahe00 تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 28 خرداد 93), mina36 (پنجشنبه 01 خرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 24 تیر 93 [ 09:44]
    سطح
    6
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 4
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    34

تشکرشده 36 در 16 پست

Array
    سلام .. در این جور مواقع خانمهاییکه با مردان متاهل رابطه بر قرار میکنن از سلاح ابرو ریزی استفاده میکنن یعنی اون خانم فکر میکنه که شما از این رابطه بی اطلاع هستی و شوهرتو تحت فشار قرار میده . حال که شما مطلع شدی به نوعی اون خانم خلع سلاح شده و راحت متیتونی حالشو بگیری . اگر واقعا شوهر شما خواهان پایان این رابطه است کمکش کن و خودت به اون خانم زنگ بزن و تهدید به بی ابروییش کن بخصوص که در محیط کار هست و نگران ابروش میشه . البته اگه همسرت همکاری کنه و دلش بخواد .. ببخشید
    اگر لذت ترک لذت بدانی دگر لذت نفس لذت ندانی

4. 2 کاربر از پست مفید پژمان1348 تشکرکرده اند .

elahe00 (پنجشنبه 01 خرداد 93), khaleghezey (چهارشنبه 28 خرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 28 آذر 99 [ 01:10]
    سطح
    93
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 714
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteranSocial10000 Experience Points
    تشکرها
    6,336

تشکرشده 3,618 در 912 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    ضمن هنوز این موضوع را به مادرم نگفته ام زیرا بقیه نیز مطلع می شوند و من نمی خواهم ابرو ریزی شود

خیلی خوشحالم که تونستی اونقدر به خودت مسلط باشی که این موضوع رو به خانوده ات اطلاع ندادی!
    پس معلومه که همسرت و زندگیت رو دوست داری!
    بهتره خونسرد باشی و خودت رو آروم کنی و در کمال آرامش و در یه فضای عاشقانه( میدونم؛ میدونم که خیلی برات سخته؛ واقعا آزاردهنده اس) اما واقعا میخوام توی یه تایم خوب، با یه فضای مناسب و چهره ی مناسب، پا پیش بذاری و از همسرت بخوای که واست توضیح بده!
    چرا باید حتی بعد از دونستن شما، ایشون بخوان که با اون خانم باشن؟
    شما میدونید ایشون صیغه ی همسرتون هستند یا یه دوستی ساده داشتن؟ یعنی حد رابطه ی همسرت با اون دخترخانم رو میدونید؟
    میدونم که هر زندگی ای فراز و فرودهای خودش رو داره؛ اما عزیزم، این اواخر توی وضعیت زندگیت، رابطه ات با همسرت، مشکلاتی داشته ای؟
    اگر بخوای زندگیه این 15 ساله رو ارزیابی کنی، به نظرت احساس خوشبختی داشتی؟
    رابطه ی زناشوئیت و همین طور احساسی و عاطفیت با همسرت چطوره؟

آرزوهایم مشخص است و دست یافتنی و
    من
    برای رسیدن به آنها نهایت تلاش خود را خواهم داشت!
    و امروز
    من شاکرم! شاکرم که خداوندی دارم که
    آرزوهایم رو به من هدیه دادند و
    منه انسان
    چیزی رو نخواهم ساخت، حتی دیگر لیستی نخواهم نوشت، من!!
    من سر طاعت در برابر لیستی که به من هدیه میدهد برمیآورم.

6. 2 کاربر از پست مفید del تشکرکرده اند .

elahe00 (پنجشنبه 01 خرداد 93), khaleghezey (چهارشنبه 28 خرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    7

تشکرشده 5 در 3 پست

Array
    با تشکر از دوستانی که مرا راهنمایی کردند در جواب اقای پژمان اون خانم می دونه که من از این قضیه با خبرم و شوهرم را تهدید به ابروریزی در محل کارش کرده و از این طریق از او باج گیری می کند و شوهرم را دربست در اختیار خودش گرفته است و از آنجا که محل کار شوهرم هم هست شوهرم مخالف با آبروریزی در آنجاست.و در جواب دوست بعدی باید بگویم که شوهرم بعد از اینکه فهمید من از این قضیه با خبر شده ام اصلا حاضر به صحبت کردن با من نیست و هیچ توضیحی در این خصوص به من نمی دهد .این دختر با شوهرم یک سال دوست بوده و بعد کم کم صمیمی تر شده اند و با هم به شمال رفته اند و در آنجا کار به جای باریک کشیده شده و رابطه جنسی برقرار کرده اند و این دختر بعد از این قضیه روانی شده و مرتب شوهرم را تهدید می کند که اگر خواسته های من را برآورده نکنی در همه جا آبرویت را میبرم وشوهرم از ترس آبروریزی هر چه او می خواهد برایش میخرد و می گوید باید کمکش کنم تا خوب شود و دست از سرم بردارد ضمنا بعد از آن قضیه برای ترمیم به متخصص زنان هم رفته اند ولی باز هم آن دختر دست بردار نیست.من یک پسر یک سال و نیمه دارم و از اواسط دوران بارداری ام متوجه سفر های مشکوک شوهرم به شمال شدم و هر بار اعتراض می کردم می گفت با آقای فلان می خواهیم یک زمین در آنجا بخریم.ضمنا من هیچ مشکلی با همسرم نداشتم و تقریبا احساس خوشبختی می کردم ولی بعد از این موضوع رفتار شوهرم با من سرد شده بود و حتی هیچ تمایلی به رابطه بامن ندارد

8. 2 کاربر از پست مفید elahe00 تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 28 خرداد 93), mina36 (پنجشنبه 01 خرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    7

تشکرشده 5 در 3 پست

Array
    با سلام و تشکر از دوستان عزیز : مسئله ای که خیلی آزارم می دهد این است که : معمولا مردهایی که خیانت می کنند وقتی می فهمند همسرشان از این قضیه آگاه شده است به شدت پشیمان می شوند و از همسرشان عذرخواهی می کنند نه تنها قول می دهند ارتباطشان را برای همیشه با آن خانم قطع کنند بلکه با گفتار و اعمال و رفتارشان سعی می کنند این اشتباه بزرگ را به نحوی جبران کنند . ولی همسر من نه تنها از من عذرخواهی نکرده بلکه آثار پشیمانی اصلا در گفتار و اعمال و رفتارش مشاهده نمی شود و با اینکه می داند من این قضیه را فهمیده ام با قباحت تمام به ارتباطش با این دختر ادامه می دهد .
    نکته دیگری که به شدت دلسردم می کند این است که من بعد از این قضیه سعی کردم مدتی با محبت با همسرم رفتار کنم و نیازهایش را برطرف کنم تا دیگر به سمت آن دختر نرود . ولی متاسفانه باز هم به رفتار های مشکوکش ادامه می دهد و حتی بعضی اوقات که با مهربانی به استقبالش می روم من را هل می دهد و به اتاقش می رود و در را قفل می کند .
    آیا این زندگی ارزش حفظ کردن را دارد ؟

10. کاربر روبرو از پست مفید elahe00 تشکرکرده است .

khaleghezey (چهارشنبه 28 خرداد 93)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    خانم شما همان مینا 36 نیستید ؟
    ببین من خیلی روی این موضوع فکر کردم و به نتایجی رسیدم. اما از شما یک سوال دارم . خصوصیات شخصیت این دختر چیست ؟
    آیا اینها درست است :
    آن دختر جسارت زیادی دارد
    بی پروا و نترس است.
    از خط قرمزها هراس ندارد و دنبال هیجان و ماجرا است.
    در رفتار با شوهر شما بسیار قاطع است و جلوی همسرت کم نمی آورد.
    از نظر جنسی بسیار اغواگر است. نمونه اش همان عکس هایی که پیدا کرده ای .
    آیا تایید می کنی ؟

12. 2 کاربر از پست مفید نوروزیان. تشکرکرده اند .

elahe00 (چهارشنبه 28 خرداد 93), khaleghezey (چهارشنبه 28 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو

با سپاس از بانو del نوپو گرامی و آقا پژمان گل

بعضی وقتا خیلی خوب بودن هم برای حفظ زندگی کافی نیست.بهتره قاطعانه برخورد کنید هرکسی که خربزه میخوره پای لرزشم باید بمونه.شوهر شما کار اشتباهای انجام داده و باید تاوانش را هم بپردازه.

شما نیاز دارید حتما به مشاور مراجعه کنید.
    دلیلی نداره روی اشتباهش سرپوش بگذارید ایشون از طرف شما خیالش راحته و به این رابطه ادامه میده میشه لطفا بگید تهش میخواد به کجا برسه توی این رابطه شاید این خانوم تصمیم بگیرن تا چندین سال دیگه هم اینکار را انجام بدهند اونوقت تکلیف شما و بچه تان چی میشه؟تا وقتی شوهرت از طرف شما خیالش راحته این رابطه غلط ادامه داره

برید پیش مشاور و لطفا قاطعانه تصمیم گیری کنید وقتی فردی کار اشتباهی انجام میده و بر ادامه دادنش اصرار داره وقتی میداند اینکارش اشتباهه دلیلی نداره شما اینگونه برخورد کنید.

به ایشون یه فرصت بدید برای تعیین تکلیف و حل این موضوع محکم باشید لطفا در صورت امتناع از گفتگو در این مورد با مشورت با مشاور اقدام جدی انجام بدهید و با خانواده خودتان مطرح کنید همینطور با خانواده ایشون بزارید تکلیفتان مشخص بشه بصورت کامل

- - - Updated - - -

آبرو زمانی معنا داره که ایشون ابراز پشیمونی کنه از کاری که کرده و سعی در جبرانش باشه حداقل یه زمانی بگه برای تمام کردن اینکار یا حداقلش تکلیف شما این وسط باید مشخص بشه که ایوشن میخواد چه کاری انجام بده.
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

14. کاربر روبرو از پست مفید khaleghezey تشکرکرده است .

elahe00 (چهارشنبه 28 خرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    7

تشکرشده 5 در 3 پست

Array
    با سلام و تشکر از دوستان عزیز : بله این تاپیک را قبلا دخترم ایجاد کرده بود و من خبر نداشتم . بعدا دخترم این سایت را به من معرفی کرد و من تاپیک مینا 36 را ایجاد کردم .
    بله من فکر می کنم همین طور باشد . ولی واقعیت این است که همسرم بعد از فهمیدن من ، هیچ اطلاعات جدیدی به من نداده است و هر چه می دانم را خودم فهمیده ام . مثلا در جیب کتش ، کارت متخصص زنان پیدا کردم و در جیب دیگرش در کاغذی از همان دکتر وقت قبلی به خط خودش گرفته بود . و اصلا حاضر به صحبت کردن با من نیست و تا کوچکترین اشاره ای به این مسئله می کنم می گذارد و می رود .
    ولی احتمالا همین طور است چون همسر من بسیار مغرور است و حرف زور را قبول نمی کند و بعضی وقتها می گوید این دختر از من آتو دارد و اگر حرفش را گوش نکنم آبرویم را می برد یا فلان جا می خواست آبرویم را ببرد با هم درگیری پیدا کردیم .
    در جواب آقای خاله قزی باید بگویم اتفاقا من هم همین سوال را از او کردم که تا کی می خواهد به این رابطه ادامه بدهد . و او از من خواست یک فرصت 6 ماهه به او بدهم تا ارتباطش را با این دختر قطع کند و خودش میگفت من هم از دست این دختر خسته شده ام و اگر تا پایان این فرصت دست از سرم بر نداشت دوتایی می رویم کلانتری و از دستش شکایت می کنیم .
    ولی بعضی اوقات خیلی متناقض رفتار می کند و به من می گوید میخوام با تو تمومش کنم . خلاصه چندان صادقانه با من رفتار نمی کند و همه حقایق را به من نمی گوید . اگر طرف من باشد که نباید اینقدر سرد با من برخورد کند .
    بعضی وقتها احساس می کنم در این دو سال که با هم آشنا شده اند بهم علاقه پیدا کرده اند و نمی خواهد به این رابطه خاتمه دهد و بهانه می آورد که این دختر می خواهد آبرویم را ببرد و مجبورم به ارتباطم با او ادامه دهم و نمی داند چه جوری از شر من راحت شود .
    می ترسم اگر این موضوع را به مامانم اینا بگم بگوید حالا که آبروی من را برده ای حتما باید از هم طلاق بگیریم و راه بازگشتی برایش باقی نماند . هر چند الان هم مانند طلاق گرفته ها و افراد مجرد دارم زندگی می کنم و هیچ توجهی به من نشان نمی دهد . آیا خوب است یک اتمام حجت جدی هم با پدر شوهرم اینا کنم و بگویم بعد از پایان این مدت دیگر به هیچ وجه نمی توانم این وضعیت را تحمل کنم و اگر این رابطه ادامه داشته باشد موضوع را به مامانم اینا می گم و از دست این دختر شکایت می کنم . لطفا من را راهنمایی کنید . با تشکر

- - - Updated - - -

با سلام و تشکر از دوستان عزیز : بله این تاپیک را قبلا دخترم ایجاد کرده بود و من خبر نداشتم . بعدا دخترم این سایت را به من معرفی کرد و من تاپیک مینا 36 را ایجاد کردم .
    بله من فکر می کنم همین طور باشد . ولی واقعیت این است که همسرم بعد از فهمیدن من ، هیچ اطلاعات جدیدی به من نداده است و هر چه می دانم را خودم فهمیده ام . مثلا در جیب کتش ، کارت متخصص زنان پیدا کردم و در جیب دیگرش در کاغذی از همان دکتر وقت قبلی به خط خودش گرفته بود . و اصلا حاضر به صحبت کردن با من نیست و تا کوچکترین اشاره ای به این مسئله می کنم می گذارد و می رود .
    ولی احتمالا همین طور است چون همسر من بسیار مغرور است و حرف زور را قبول نمی کند و بعضی وقتها می گوید این دختر از من آتو دارد و اگر حرفش را گوش نکنم آبرویم را می برد یا فلان جا می خواست آبرویم را ببرد با هم درگیری پیدا کردیم .
    در جواب آقای خاله قزی باید بگویم اتفاقا من هم همین سوال را از او کردم که تا کی می خواهد به این رابطه ادامه بدهد . و او از من خواست یک فرصت 6 ماهه به او بدهم تا ارتباطش را با این دختر قطع کند و خودش میگفت من هم از دست این دختر خسته شده ام و اگر تا پایان این فرصت دست از سرم بر نداشت دوتایی می رویم کلانتری و از دستش شکایت می کنیم .
    ولی بعضی اوقات خیلی متناقض رفتار می کند و به من می گوید میخوام با تو تمومش کنم . خلاصه چندان صادقانه با من رفتار نمی کند و همه حقایق را به من نمی گوید . اگر طرف من باشد که نباید اینقدر سرد با من برخورد کند .
    بعضی وقتها احساس می کنم در این دو سال که با هم آشنا شده اند بهم علاقه پیدا کرده اند و نمی خواهد به این رابطه خاتمه دهد و بهانه می آورد که این دختر می خواهد آبرویم را ببرد و مجبورم به ارتباطم با او ادامه دهم و نمی داند چه جوری از شر من راحت شود .
    می ترسم اگر این موضوع را به مامانم اینا بگم بگوید حالا که آبروی من را برده ای حتما باید از هم طلاق بگیریم و راه بازگشتی برایش باقی نماند . هر چند الان هم مانند طلاق گرفته ها و افراد مجرد دارم زندگی می کنم و هیچ توجهی به من نشان نمی دهد . آیا خوب است یک اتمام حجت جدی هم با پدر شوهرم اینا کنم و بگویم بعد از پایان این مدت دیگر به هیچ وجه نمی توانم این وضعیت را تحمل کنم و اگر این رابطه ادامه داشته باشد موضوع را به مامانم اینا می گم و از دست این دختر شکایت می کنم . لطفا من را راهنمایی کنید . با تشکر

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 00 [ 13:07]
    سطح
    95
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 683
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,759

تشکرشده 3,304 در 1,073 پست

Array
    سلام شرایط سختی داری ولی من بهترین راهی که به نظرم میرسه اینه که با اشتراک آزاد از مدیران کمک بگیری
    از شخصیت شوهرت اطلاع ندارم شاید شما هم اگه قهر کنی و زندگیش رو تو خطر ببینه جمع کنه این بساط رو
    شاید بهتر باشه با خود دختر خانوم که زندگیتون رو جهنم کرده برخورد جدی داشته باشی و اونو تهدید کنی
    اینها بستگی به این داره که همسرتون چه برخوردی داشته باشه یا اصلا دختره از آبروش بترسه یا براش مهم نباشه
    پشت هر کوه بلند، سبزه زاری است پر از یاد خدا, و در آن باغ کسی می خواند, که خدا هست، دگر غصه چرا ؟

17. کاربر روبرو از پست مفید zendegiye movafagh تشکرکرده است .

elahe00 (چهارشنبه 28 خرداد 93)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط elahe00 نمایش پست ها

درست نیست که دختر نوجوانتون تا این حد در جریان این مساله باشه.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

19. 3 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

elahe00 (چهارشنبه 28 خرداد 93), heaven65 (چهارشنبه 28 خرداد 93), مهسانه (چهارشنبه 28 خرداد 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)