به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 خرداد 95 [ 10:13]
    سطح
    30
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 128
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    91

تشکرشده 234 در 76 پست

Array

ایا حالا که برگشته بگم برای همیشه بره؟؟؟؟؟

سلام.
    جوب سالمو از طرف دوستان میدونم ولی میخوام بازم مطمئن شم کاریو با عجله نکنم...
    من 28 سالمه... 1سال و 3ماه پیش با فیس بوک با کسی اشنا شدم 2سالاز خودم کوچیکتر.اهل شیطنت و دوستی عمولی و اتمعی و دانشگاهیو غیره نبودم و نیستم...
    ولی اینوچون راه دور بود و اینترنتی اشتباه کردم و پذیرفتم...اول چت بعد پیامک و بعدم تلفنی بعد2ماه گفت.. همه چیزایی که میخواستم داشت.. اعتقاد، تحصیلات، کار، امید، خانواده خوب، اطاات بالا و درک و قدرت مشورت و خوب گوش دادن و.... ولی سنش برام مساله ساز بود و راه دور... بعد 2ماه گفت واسه ازدواج ادامه بدیم و شروع کرد به نواع تست روانشناسی از من گرفتن و در اوردن ایردات اخرشم گفت اگه بگب دوشتم داریم میام خواستگاری ولی من گفتم تا همو نبینیم از نزدیک چنین نظر بزرگیو نمیدم یه ماه بحث بود بعد 3روز رفت و دوباره پیامک زد دوستت دارم ولی من قبلش نکردم گفتم رفارات بچگانست نه.. دوباره بحث 10روزه و ادامه پیدا کرد دوستی ولی گفت دیگه ازدواج نه چون مشاورش تایید نکرده و جواب تستا 46% در اومده و باید حداقل 50میشد مگر تلاش کنیم... 4ماه رابطه ادامه داشت صحبت های همیشگی پیامک پشت پیامک و وابستگی و دلبستگی بیشتر...از شدت علاقه احرامش به خودم میبالیدم و خوشم میگفت اوقدر بهت محبت مبکنم که کسی جزء من هرگز به ذهنت نباد...بعد 7ماه از اشناییمون همو دیدیم... خیلی خوب بود و4 روز بود ولی متاسفانه روابطی هم بود(شرمنده رک میگم) بعد میگفت علاقش بیشتر شده ولی شکاک شده بود و از همه چی ایراد میگرفت... تو این مدت ها چند خواستگار خوبم داشتم و اصرار میکرد که خوبن ازدواج کن ولی من در خودم این قدرتو نمیدیدم...
    تا ابان قبل در کمال ناباوری همه چیو یهو تموم کرد و اونقدر بی احترامی کردو تهمت زدو همه چیو انداخت تقصیر من که ودوس نداشتیو به خاطرم تغییر نکردیو چادری یا مقنعه نذاشتی و و و و
    هرچی التماس هرچی اصرار هرچی تقاضای فرصت هرچی دلیل اوردم نشد که نشد و فقط خردو له شدم... تا با سایت اشنا شدم کتاب و مقاله خوندمو توبه کردمو شروع بکارو درس کردم و 1ماه پیامک نزدم تا 3روز پیش پیامک زد خوبی و ج ندادم دوباره گفت و گفت، نوشتم شکر
    گفت اروم شده و انگار جز دوستی هیچی بینمون نبوده بیا فقط و فقط دوست معمولی باشیم تا یکیمون ازدواج کنه.. و اگه فکر میکنم ارومم و نیازی بهش ندارم رک بگم نه..... منم زمان خواستم.....
    الان یه میل اماده کردم که گفتم نه و صفحه دلیل اوردم واسش اما نمیتونم بفرستم میترسم پشیمونم شم... میترسم... شاید ادامه یدم بشه نگهش داشت... اگه نه بگم دلیلامو بفرستم؟؟؟؟؟؟
    اصلا الان ج بدم یا صبر کنم...
    ببینید خواستگار دارم ولی با وجود اون هیچکدوم ینظرم کامل نمیان...... از طرفی اعتباری نیست..

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 28 بهمن 94 [ 01:16]
    سطح
    31
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 127
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 271 در 111 پست

Array
    با وصفی که از طرف کردید، این ویژگی ها رو داره: بچه صفت! (از نظر افکار و رفتار در حد یک بچه 12 ساله البته پاکی بچه رو مسلما نداره!) ناتوان در تصمیم گیری، علاقه مند به بازی های بچه گانه، علاقه مند به دوستی با دختران! الان کدوم ویژگیش شما رو جذب کرده؟! حتما به خاطر مدتی که با هم بودید و ارتباط داشتید احساساس دلبستگی پیدا کردی. شما خودت باید تصمیم بگیری، یا میخوای همینطوری چندسال دیگه هم باهاش ادامه بدی بعدش که وابسته تر شدی هی بهش التماس کنی بیاد خواستگاری که اون هم مسلما نمیاد و دوباره همین رفتارش رو تکرار میکنه یا کلا باهاش قطع ارتباط کنی و خطت رو عوض کنی و هیچ هیچ هیچ جوابی به هیچ صورتی بهش ندی تا خودش یخ کنه بره دنبال کارش چون حتی اگه بگی نه اون باز اینقدر پیام میده تا کار خودشو راه بندازه (روابطی بود! منظورت جنسیه؟!).

3. 3 کاربر از پست مفید Aminn تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (جمعه 19 اردیبهشت 93), setare sorbi (جمعه 19 اردیبهشت 93), toojih (جمعه 19 اردیبهشت 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    91

تشکرشده 234 در 76 پست

Array
    ممنون از توجهتون....
    اره متاسفانه منظورم همونه ولی اصلا نمیخوا بیادش بیرم چون بسختی زجر فرامشش کردم و مدت ها طلب بخشش کردم.. خواهشا روش مانور ندید زیاد....
    اونقدرا هم بچه نبود... اتفاقا قدرت تجزیه و تحیلیل خوبی داشت وبا اراده بود و مشاور دوتاش و خانوادش و اینارو تو چند روزی که همیشه 10ساعت کنارهم بودیم دیدم که چقدر تماس میگرفتن که نظرشو درباره تصمیماتشون بدونن... از همین جدیتش. اعتقاداتش، توانایی ها و دانش زیادش و توانایی زیاد در صحبت کردن و محبت کردن. کلا برام نوعی بت بود و شاید شاید هست....
    بینید... نمیگم که دفاع کنم ازش یا ادامه رابطه بلکه برای شفاف سازی...
    منهم مقصر بودم ولی نه طوری که اون رفتارارو ببینم و بشنوم البته یبار ادعا کرد برای این بوده که راحتتر فراموشش کنم...
    کاملا یهو عوض شد در عرض 1ساعت... یه چیز بهانه کرد و شروع کرد......
    و الانم یهو اومد.. منم صحبت های شمارو قبول دارم و احتمالشو میدم ولی ..... نمیدونم شک و تردید و ترس از اشتباهمو درک میکنید؟؟؟
    چون یه بار چنین تستی از من گرفته بود 3روز رفت وقتی برگشت نپذیرفتمش و اون گفت امتحانی بود برای علاقهمن... و اگه میپذیرفتمش حتما اقدام جدی میکرد...
    نمیدونم.... شاید واقعا مسخرست و من واقعا بازیچم
    یا دنیای مردان رو نمیشناسم
    حتی خواستم بهش بگم بیاد تواین سایت و ببینه نظر همه رو...
    ویرایش توسط setare sorbi : جمعه 19 اردیبهشت 93 در ساعت 16:03

5. کاربر روبرو از پست مفید setare sorbi تشکرکرده است .

Aminn (جمعه 19 اردیبهشت 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 28 بهمن 94 [ 01:16]
    سطح
    31
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 127
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 271 در 111 پست

Array
    ببخشید در مورد رابطه تون سوال میکنم، ولی تا چه حدی بوده خیلی مهمه این مسئله. خب خودش هم فرموده که میخواد فقط باهات دوست باشه یعنی ازدواج اینا در کار نیست! درضمن به قول خودش اینهمه مشاوره فرموده به این نتیجه رسیده که شما به درد ازدواج باهاش نمیخوری ولی برای دوستی خوبی! الان من هنوز متوجه دودلی شما نمیشم. بعد از رابطه ای که باهاش داشتی دیگه براش تکراری شدی حتما فکر کردی بعدش قراره اتفاق دیگه ای بیفته یا مثلا عاشق تر بشه! خیلی از آقا پسرا ظرفیتشون در همین حده متاسفانه. در ضمن کسی که به هر دلیلی کلی به شما توهین میکنه و هرچی هم اصرار و خواهش میکنی براش اهمیت نداره فکر میکنی اصلا میفهمه عاشقی چیه؟! در ضمن اگه فکر میکنی که مثلا اینجوری میخواد ازت تست بگیره! کاملا در اشتباهی. تستی درکار نیست اون فقط میخواد نبودنش و سرگرم بودنش (با دختر دیگه احتمالا) رو توجیه کنه بدون اینکه ذره ای از خودش مایه بذاره و اشتباهش رو قبول کنه. حتی به احتمال 1 درصد هم حرفش راست باشه هیچ آدم سالمی! همچین کاری رو نمیکنه، اومدی دوباره یه هفته دیگه غیبش زد بعد یه سال پیداش شد بهت گفت این یکی دیگه تست کبری بود! به هر حال تصمیم با خودته ولی اگه جوابش رو بدی دوباره برنامه همون آش و کاسه قدیمی هست و طی مدتی هم که دوباره فکرتو بیخودی برای خوش گذرونی خودش مشغول میکنه مسلما خواستگارهای جدی و خوبت رو دونه به دونه از دست میدی.

- - - Updated - - -

در ضمن به هیچ وجه اسم این سایت رو نیار.
    ویرایش توسط Aminn : جمعه 19 اردیبهشت 93 در ساعت 19:37

7. کاربر روبرو از پست مفید Aminn تشکرکرده است .

setare sorbi (جمعه 19 اردیبهشت 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 خرداد 94 [ 15:09]
    سطح
    27
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 12
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    145

تشکرشده 307 در 119 پست

Array
    رابطه ای که به قصد ازدواج نباشه دقیقا تهش چیه که میخوای واردش بشی
    خودش میگه برای ازدواج نه
    رفتاراش بالغانه نیست و همچنین مسئولانه
    اینکه گفتی مواقعی امتحانت کرده یاد یه دختری افتادم رفتم خواستگاریش
    تو جلسه اول به من گفت لجبازم! منم از لجبازی متنفرم به روش نیاوردم و صحبت رو تموم کردم بعدش جواب رد دادم بعدا پیغام رسید که گفته که من خواستم امتحانت کنم منم گفتم جواب امتحانتم گرفتی!
    معنی نمیده ادم اون چیزی که نیست تو دوران اشنایی بگه هستم

9. 3 کاربر از پست مفید Naashena تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 21 اردیبهشت 93), setare sorbi (شنبه 20 اردیبهشت 93), فرشته مهربان (شنبه 20 اردیبهشت 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 15 خرداد 93 [ 19:53]
    سطح
    3
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 18
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    110

تشکرشده 35 در 13 پست

Array
    سلام.
    اگه به دنبال ازدواج با این آقا هستید، ازشون بخواین با خانوادشون بیان خواستگاری.
    در غیر این‌صورت رابطه رو ادامه ندید.

11. 3 کاربر از پست مفید noamooz تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 21 اردیبهشت 93), setare sorbi (شنبه 20 اردیبهشت 93), فرشته مهربان (شنبه 20 اردیبهشت 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 اردیبهشت 93 [ 14:03]
    سطح
    11
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 29
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array
    دوست گلم هرچه سریعتر بگین بیاد خواستگاری وگرنه وابسته تر میشین ..........ودردسراش بیشتر میشه اگه دیدین بهانه میاره داره دورتون میزنه..............عزیزم سعی کن به خدا نزدیک بشی دع ا و قران بخون ب ارامش روحی میرسی....چله زیارت عاشورابگیر وشک نکن جواب میگیری فقط با اطمینانی بخون ک حتما جواب میده

13. 2 کاربر از پست مفید زرگل66 تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 21 اردیبهشت 93), setare sorbi (یکشنبه 21 اردیبهشت 93)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 35,998 در 7,404 پست

Array
    ایشون به هیچ وجه هدف ازدواج باشما را ندارد و فقط در سر استفاده جنسی را می پروراند . کناره گیری یک باره او برای مدتی هم بعد از وابسته سازی شما بوده و چون از وابسته بودن شما مطمئن بوده چنین کرده تا شما بیشتر تسلیم خواسته های نامشروعش شوید . وقتی دیده شما هم رها کردید خبری نشد متوجه شد که پذیرفتید که تمام شده لذا چون قصد ایشان چیز دیگری بوده دوباره ارتباط را برقرار کرده تا به خواسته اش که تسلیم شما به خواسته های جنسی اش هست برسد .

برای اطمینان از تشخیص ما به او بگویید که حاضر به هرنوع ارتباط با او و هیچ کس دیگر حتی به قصد ازدواج نیستی و هرکش هم قصد ازدواج دارد ابتدا خواستگاری بیاید و به کمک خانواده و مشاوره در مورد شناخت همدیگر پیش خواهید رفت لذا به تو هم همین را می گویم اگر قصدت ازدواج است فلان تا 1 ماه دیگر وقت داری اقدام به خواستگاری کنی و بعد از خواستگاری زیر نظر خانواده به کمک یک روانشناس می سنجیم که آیا برای هم مناسب هستیم یا نه ، اگر هم قصدت دوستی هست من هرگز نمی پذیرم و دیگر حتی به طور معمول هم تن به این رابطه ها و اشتباهی که در رابطه با شما مرتکب شدم نخواهم داد .

قاطع اینرا بگویید . اگر گفت باشه میام خواستگاری اما تا اونموقع در ارتباط باشیم بگو به هیچ وجه ، آنوقت خواهی دید که خواهان شما و ازدواج هست یا فقط دوستی و سوء استفاده . چون اگر فقط دنبال سوء استفاده باشد یا اصرار خواهد کرد به اینکه شما راضی به رابطه شوی ولو با وعده و وعید خواستگاری در آینده ، یا اینکه می رود پی کارش .

شما بهتره مواظب اعتیادی ک به ایشان پیدا کرده ای باشی و رفع وابستگی کنی .

موفق باشی

15. 5 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (سه شنبه 23 اردیبهشت 93), khaleghezey (یکشنبه 21 اردیبهشت 93), pasta (سه شنبه 23 اردیبهشت 93), setare sorbi (یکشنبه 21 اردیبهشت 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 23 اردیبهشت 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    91

تشکرشده 234 در 76 پست

Array
    گفتم... گفت نه فقط دوستی و بس... اصلا دوست دختر و پسری هم نه.... هیچیه هیچی..... انگار من دوستاتم و بعدم یه روز ازدواج میکنیمو دیگه اصلا همین دوستی هم دیگه نیست....
    همین بس... شرطم تازه داشت... اینه درباره گذشته هیچی نگم و نپرسم... انگار تازه اشنا شدیم...بعد چندتا اس من ج ندادم چون بشدت رنجیدم اونم ظهر اس داد که
    اکی فهمیدم...موفق باشی و شاد و خدانگهدارت....
    بهش اس دادم بیا چت نیومد ج نداد.. منم اس دادم که وقتی احترام نگه نمیداری وقتی جوابی نیست به سوالام چرا دوست باشم.... بازم ج نداد....
    رفتم تومسنجر شعری و گذاشتم که همیشه واسه من میخوند و دیگه هیچی
    ممنون از راهنمایی همه دوستان

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    سلام دوست عزیز،چیزی که من از نوشته هاتون فهمیدم اینه اون اقا خودشم نمیدونه چی میخاد،اینو کامل میشه از صحبتهای شما با اون و جوابهایی که بهتون داده فهمید،نمونش :
    تا ابان قبل در کمال ناباوری همه چیو یهو تموم کرد و اونقدر بی احترامی کردو تهمت زدو همه چیو انداخت تقصیر من که ودوس نداشتیو به خاطرم تغییر نکردیو چادری یا مقنعه نذاشتی و و و و
    گفتم... گفت نه فقط دوستی و بس... اصلا دوست دختر و پسری هم نه.... هیچیه هیچی..... انگار من دوستاتم و بعدم یه روز ازدواج میکنیمو دیگه اصلا همین دوستی هم دیگه نیست....

ببینید من به نظرم اشناهییهای که از طریق سایتهای اجتماعی صورت میگیره اصلا خوب نیست و در واقع دید مثبتی نداره از نظر دیگران ،چون طرف بعد یه مدت فکرای منفی تو ذهنش میاد و میگه نکنه این قبل من هم با کسی بوده و کاری کرده باشه!!! یا حتی بعد ازدواج هم شاید بازم به تعهدش وفادار نمونه،چیزی که از نوشته های این اقا پسرم هم میشه دیدش و باعث سر درگمی اون شده،شما هم مطمئن باشید اون با شما ازدواج نخواهد کرد و این دوستی هم ازش اسم برده به به علت سردرگمی که توش به وجود اومده با شل کن سفت کن ادامه پیدا میکنه و چیزی جز خستگی و ضربه روحی براتون نداره،پس دیگه جوابشو ندید و برای همیشه فراموشش کنید،این نوشتمم برای بقیه دوستانه توی اینجور جاها دنبال فرد مورد نظرتون نباشید،اصلا هم به شغل و تحصیلات و سطح فهم و... طرف هم نیست،هر کسی که مدام میره تو این سایتها برای زندگی مناسب نیست به هزاران علت ،مثل اینکه تنوع طلب میشه،مثل اینکه شکاک میشه،مثل اینکه به یک نفر قانع نمیمونه و همش دنبال تجربه جدیدی هستو...چون ماهیت این سایتها اینو ایجاد میکنه

18. 3 کاربر از پست مفید samanft تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (سه شنبه 23 اردیبهشت 93), setare sorbi (سه شنبه 23 اردیبهشت 93), فرشته مهربان (سه شنبه 23 اردیبهشت 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)