به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 03 بهمن 96 [ 15:06]
    سطح
    34
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 53
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    14

تشکرشده 9 در 9 پست

Array

نمیدونم باهاش برم یانه

سلام دوستان
    من 2روز درهفته تودانشگاه کلاس دارم که یکیشون از8صبح تا7غروبه وفرداش که نهایتاتا5طول میکشه
    یکی ازهمکلاسیای آقام هفته پیش که بهم گفت کلاساتو اگه به این شکل برداری تا7نیاز نیست بمونین و4تموم میشه.منم این هفته اجراش کردم وراضی بودم.ازطرفی من واین آقاروزای4شنبه یه درس مشترک داریم وتویه ساعت.این کلاس فقط3جلسه تشکیل شده.وهردفه بعداتمام کلاس بهم میگه مسیرمون مشترکه وتو بامن بیا منم میرم مشکلی هم نیست.واصرارهم داره.پس تااینجا من فقط4شنبه هاباهاشون میرم
    3شنبه واسه اولین بارکه من کلاساموتغییردادم وساعتام باساعتای اون آقایکی شدبعدکلاس برخلاف دفعات گذشته سرشو انداخت ورفت بدون اینکه تعارف کنه ویاتوپارکینگ زنگ بزنه منم متوجه شدم که نمیخادباهاش برم واسه همین کلی منتظرموندم که ازپارکینگ خارج بشه وبعدبرم سوارسرویس شم که دیدم داره دیرم میشه سرمو انداختم پایین بدون اینکه نگاش کنم رفتم تواتوبوس نشستم ومطمئنم منو دید.بعدکلاس باهاش2تادختردیدم که همکلاسی دوران کارشناسیش بودن وصبح هم باهم اومدن وتوپارکیتگم بااون بود.بهم برخوردکه چرا یه تارف خالی نکردبرخلاف اصرار روزای قبلش.خوب اوناهم دختربودن منم دختر
    تااینکه دیدم زنگ زد وگفت بیا آقای فلانی منتظرته باهاش بری.این آقاخیلی محترمه وسنشم 60هست.بلاخره رفتم وتوراه چندتادیگه هم سوارکرد
    ولی تو دوربرگردان دیدم همکلاسم اون2تادختروسوارکرده من کاملا داخل ماشینشو دیدم که3نفربودن گفتم شایددلیلی داره که منو نبرده
    فرداش4شنبه که مجدداباهم بودیم بعدکلاس گفت باهم بریم وحتا زنگ زد.قبول کردم ولی وقتی حرکتکرد ازش پرسیدم که جریان دیروز چی بودکه من بایکی دیگه رفتم.گفت من واون2دخترمسیرمشترک داشتیم وبعد2نفردیگه بهم زنگ زدن وملحق شدن وماشین تکمیل شد.بسیاربسیار ازحرفش آزرده شدم من دیدم که فقط2نفرباهاش بود.ولی چیزی نگفتم
    الان موندم این 3شنبه اگه بازتکرارکنه ومنوغال بذاره 4شنبه باهاش نرم حتی بازنگ واصرارش؟؟؟؟؟
    من نمیخام فکرکنه من هیچی حالیم نیست.دلم نمیخواد حتی این3شنبه هم تارف کنه باهاش برم اگه چرا خواست بهش محترمانه بگم مسیرمون متفاوته همون حرفی که خودش زد
    من بی جنبه نیستم این آقا یکی از دوستای منه که ازحرکتش ناراحت شدم .خودشم فهمید
    اکثرکارای دانشگا رو من انجام میدم براش وباهم خوبیم.ومدام باهم درارتباطیم
    میدونم که میخواست منو دک کنه.شاید از دیدشما چیزی نباشه ولی واسه من مهمه چون اون تو دانشگاه هرجامن میشینم سعی میکنه بیاد نزدیک من بشینه خیلی بهم توجه میکنه حتا اگه یه دفه یه جا دیگه بشینم ازم میخواد که دورو برش باشم حتی دوستم به ابراز علاقه ای که اون بهم میکنه حسودیش میشه.من سعی میکنم متانتمو حفظ کنم احترامشونگه دارم ولی این حرکتشو درک نمیکنم مخصوصا دروغشو.نمیخوام خودمو پیشش سبک کنم
    ببخشیدسرتونو درد آوردم اگه راهنماییم کنین ممنون میشم.علی الخصوص از آقای خالق ذی که واقعا مشاوره هاشونو دوس دارم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 خرداد 97 [ 13:17]
    سطح
    65
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 245
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,386

تشکرشده 653 در 231 پست

Array
    سلام دوست خویم
    همونطور که خودتم گفتی مسئله ای که شما مطرح کردی مشکلی نیست که دوستان بخان به شما مشاوره بدن یا حتی همدردی کنند ...
    اما از نظر من اولا شما باید کمی درجه علاقه تونو توی روابط دانشگاهی کاهش بدین... دوستی توی دانشگاه اونهم توی دوران ارشد اصلا چهر زیبایی نداره چون شما دنیا دیده تر شدین و باید تشخیص بدین همین الان هم چهره شما بین دوستان دیگه و همکلاسی های مذکر تون تا حدودی مخدوش شده و ممکنه که شما رابطه سالمی با اون آقا داشته باشید اما وقتی هر روز با ایشون پارکینگ دانشگاه رو جلوی چشم همه ترک میکنید باید درک کنید که دیگران چه فکرهایی که در مورد شما نمیکنند و شما نماد خوبی از ضرب المثل " آش نخورده و دهن سوخته" خواهید شد بنابراین کم کم از ایشون فاصله بگیرید چون خودتونم متوجه شدید که این آقا کمی در کارهاشون صادقانه عمل نمیکنند و ممکنه خدایی نکرده به شما و نجابت تون صدمه وارد کنند شما بسیار با ارزش هستید و ارزش شما این شخص نیست... کمی از افکار و رفتار منفعل و کودکانه فاصله بگیرید
    بخشید کمی تند رفتم... ناراحت میشم که میبینم دوست عزیز و متینم قدر خودشو نمیدونه

3. 8 کاربر از پست مفید هم آوا تشکرکرده اند .

Aminn (جمعه 29 فروردین 93), asemaneabi222 (شنبه 30 فروردین 93), golemordab (جمعه 29 فروردین 93), khaleghezey (شنبه 30 فروردین 93), Mahtab.khanoom (جمعه 29 فروردین 93), mehrdad_m (شنبه 30 فروردین 93), فرهنگ 27 (جمعه 29 فروردین 93), دختر بیخیال (جمعه 29 فروردین 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    به نظر من در شان یک دختر جوون نیست،که سوار ماشین همکلاسی پسر بشه.

حالا اگر هوا تاریک بود بارونی بود ماشین گیر نمیومد اشکال نداره دو سه تا دختر

سوار ماشین همکلاسی پسر بشن،ولی این raviyei که پیش گرفتی صورت خوشی

نداره.اگر این دفعه تارف کرد محترمانه ردش کن،توی دانشگاه م اجازه نده زیاد دورت

بچرخه،یه وقت می بینی تو موقعیتی قرار گرفتی که انتظارشو نداشتی.

پست هم آوا بسیار بجا و درسته.

ویرایش توسط فرهنگ 27 : جمعه 29 فروردین 93 در ساعت 18:47

5. 8 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

Aminn (جمعه 29 فروردین 93), asemaneabi222 (شنبه 30 فروردین 93), golemordab (جمعه 29 فروردین 93), khaleghezey (شنبه 30 فروردین 93), mehrdad_m (شنبه 30 فروردین 93), هم آوا (یکشنبه 31 فروردین 93), zendegiye movafagh (شنبه 30 فروردین 93), دختر بیخیال (جمعه 29 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    34
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 9 در 9 پست

Array
    خیلی ممنونم از راهنماییت دوست عزیزم

- - - Updated - - -

خواهش میکنم عزیزم ممنون

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط هم آوا نمایش پست ها
    سلام دوست خویم
    همونطور که خودتم گفتی مسئله ای که شما مطرح کردی مشکلی نیست که دوستان بخان به شما مشاوره بدن یا حتی همدردی کنند ...
    اما از نظر من اولا شما باید کمی درجه علاقه تونو توی روابط دانشگاهی کاهش بدین... دوستی توی دانشگاه اونهم توی دوران ارشد اصلا چهر زیبایی نداره چون شما دنیا دیده تر شدین و باید تشخیص بدین همین الان هم چهره شما بین دوستان دیگه و همکلاسی های مذکر تون تا حدودی مخدوش شده و ممکنه که شما رابطه سالمی با اون آقا داشته باشید اما وقتی هر روز با ایشون پارکینگ دانشگاه رو جلوی چشم همه ترک میکنید باید درک کنید که دیگران چه فکرهایی که در مورد شما نمیکنند و شما نماد خوبی از ضرب المثل " آش نخورده و دهن سوخته" خواهید شد بنابراین کم کم از ایشون فاصله بگیرید چون خودتونم متوجه شدید که این آقا کمی در کارهاشون صادقانه عمل نمیکنند و ممکنه خدایی نکرده به شما و نجابت تون صدمه وارد کنند شما بسیار با ارزش هستید و ارزش شما این شخص نیست... کمی از افکار و رفتار منفعل و کودکانه فاصله بگیرید
    بخشید کمی تند رفتم... ناراحت میشم که میبینم دوست عزیز و متینم قدر خودشو نمیدونه
    حق باشماست..من خیلی ازبچه هارودیدم که باهم میان ولی هیچوقت بی دلیل به کسی شک نکردم مگه اینکه رفتارشون ضایع باشه.فاصله دانشگاه تاشهرخیلی فاصله داره وجزسرویس دانشگاه وسیله نقلیه دیگری نیست ساعتای سرویس هم زیاده که گاها باید1ساعت بمونی تاحرکت کنه.رابطه من واون علاقه وعشق نیست.توجهش بهم به این دلیل نیست.
    من سرکلاس خطم خوبه وتمیزجزوه مینویسم.کارای تحقیق ومقاله وکنفرانس رو به درستی انجام میدم اکثربچه ها ازم جزوه میگیرن وتوکار تحقیقیه چندنفره اکثرا بامن شریک میشن.حتا قراره این هفته جزوه هاموببرم چندنفرفتوکنن.بخاطر برخوردواحترامی که به دیگران مبذارم خداشاهده اگه کارتایپی یافتو بخوام سرشون تو انتشارات دانشگاه شلوغ باشه واسه منو انجام میدن.حتی یکی ازهمکلاسیام بهم گفت بازبونت مارو ازسوراخ میکشی بیرون.من 1ساعته دارم منت میکشم فتو نمیکنن برام ولی تو چطورکارتو بی دردسرانجام میدی!!
    این آقاهم به این خاطرهست که روابطش بامن خوبه ولی یکم بیشترازدیگران ولی تابلو نیست سعی میکنه دورو برمن باشه توکلاس اونم بخاطراحتیاجشه چون شاغله.علاوه براون سردرس زبان تخصصی که حتما بایداون وچندنفردیگه پشت من بشینن چون استادازمون خط به خط ترجمه میخوادواوناهم ضعیفن وباز من بایدبهشون برگه برسونم .کسی هم شک نمیکنه اگه سوار ماشینش بشیم چون این عادیه تو دانشگاه اینو نمیگم که خودمو توجیح کنم .من عاشقش نیستم وهرگزهم نمیتونم باشم اون هم دقیقا همینطور یعنی بنابه دلایلی هیچکس همچین چیزیو باورنمیکنه وشک هم نمیکنه.اولش فکرکردم چون اون آقاپدرومادر2تادختررومیشنا ه وازکارشناسی باهمن/ سوارشون کرده ولی تحمل شنیدن دروغشو نداشتم واسه همین احساس بدی بهم دست داد
    من باحرکتی که ایندفه کردازخودم بدم اومد گفتم شایداضافم یاتوجه واحتراماش کذاییه.یامن نباید انقدرساده باشم....

7. کاربر روبرو از پست مفید golemordab تشکرکرده است .

هم آوا (یکشنبه 31 فروردین 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 28 بهمن 94 [ 01:16]
    سطح
    31
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 127
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 271 در 111 پست

Array
    شما مشخص نکردی که می خوای با این طرف دوست بشی یا نه؟! اگه میخوای دوست شی که میتونی همینجوری ادامه بدی و آخر قضیه و اینکه در آینده چی بشه هم نامشخصه. اگه نمیخوای دوست بشی و میخوای طرف رو پیدا نکنه که اصلا نباید تنها سوار ماشینش شی یا هر جلسه بخوای باهاش بری و نباید تعارفش رو اصلا و ابدا قبول کنی. در ضمن زیادی هم نباید به پسر جماعت به بهانه های مختلفی که جور میکنن کمک کرد یا به قول خودت تقلب رسوند و الا اکثریتشون یه فکرای دیگه توی سرشونه. اگه هم کلا تنها مسئله ای که داری اینه که دو تا دختر دیگه سوار ماشینش بوده و میخواسته تو رو دست به سر کنه که مثلا با اونا برخورد نداشته باشی! الان مشکل چیه؟ حتما فکر کردی خیلی برای این طرف خاص هستی، نه دختر خوب تو هم یکی از دهها دختری هستی که این آقا پسر باهاشون در ارتباطه و ازشون استفاده میکنه.

9. 8 کاربر از پست مفید Aminn تشکرکرده اند .

heaven65 (شنبه 30 فروردین 93), khaleghezey (شنبه 30 فروردین 93), mehrdad_m (شنبه 30 فروردین 93), sanjab (شنبه 30 فروردین 93), فرهنگ 27 (جمعه 29 فروردین 93), هم آوا (یکشنبه 31 فروردین 93), zendegiye movafagh (شنبه 30 فروردین 93), دختر بیخیال (شنبه 30 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    34
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 9 در 9 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aminn نمایش پست ها
    شما مشخص نکردی که می خوای با این طرف دوست بشی یا نه؟! اگه میخوای دوست شی که میتونی همینجوری ادامه بدی و آخر قضیه و اینکه در آینده چی بشه هم نامشخصه. اگه نمیخوای دوست بشی و میخوای طرف رو پیدا نکنه که اصلا نباید تنها سوار ماشینش شی یا هر جلسه بخوای باهاش بری و نباید تعارفش رو اصلا و ابدا قبول کنی. در ضمن زیادی هم نباید به پسر جماعت به بهانه های مختلفی که جور میکنن کمک کرد یا به قول خودت تقلب رسوند و الا اکثریتشون یه فکرای دیگه توی سرشونه. اگه هم کلا تنها مسئله ای که داری اینه که دو تا دختر دیگه سوار ماشینش بوده و میخواسته تو رو دست به سر کنه که مثلا با اونا برخورد نداشته باشی! الان مشکل چیه؟ حتما فکر کردی خیلی برای این طرف خاص هستی، نه دختر خوب تو هم یکی از دهها دختری هستی که این آقا پسر باهاشون در ارتباطه و ازشون استفاده میکنه.
    مثه اینکه من دارم اینجازیرسوال میرم
    وهمه دارن منو متهم میکنن.من با اون آقا20سال تفاوت سنی دارم بچش هم سن منه .این هم دلیلش این نیست که هرکی تارف کنه من بپرم توماشینش
    تاحالاهم حرکتی نکرده که درشانش نباشه فقط ذهنم درگیراین مساله بودکه چرا بااینکه 2نفردیگه ازدوستام باهاشن به من چیزی نگفت
    خواستم ازشما راههنمایی بگیرم که دیدم برخلاف تصورم من.محکوم شدم
    به هرحال ممنون که برام وقت گذاشتین.خیلی چیزاباعث سوتفاهم میشه عزیزم من تاحالا1دوس پسرنداشتم اونوقت بخواممثلا بایه آقایی که همسن مادرمه دوست شم یابراش خواص باشم...
    خودم جواب خودمو پیدا کردم تشکر ازهمه
    فکرنکنم دیگه نیازباشه کسی زحمت بکشه ومطلبی پست کنه

11. کاربر روبرو از پست مفید golemordab تشکرکرده است .

هم آوا (یکشنبه 31 فروردین 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 28 بهمن 94 [ 01:16]
    سطح
    31
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 127
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 271 در 111 پست

Array
    عزیز دل شما دقیقا توی کدوم پستت گفتی که طرف 20 سال ازت بزرگتره؟!!!!! گفتی هم کلاسی! همکلاسی 20 سال بزرگتر دیگه ندیده بودیم! شما محکوم نیستی تو آزاد آزادی زندگیت مال خودخودته هرکاری که دوست داری میتونی انجام بدی. کسی هم نگفت که میخوای باهاش دوست شی فقط توصیه کردیم وقتی که در برخورد با پسرجماعت (یا آقا جماعت!) کم تجربه هستی مواظب باشی. من و دیگر دوستان با توجه به دورنمایی که از این رفتارهای پسرها داریم فقط خواستیم یه دید کلی بهت بدیم دیگه میل خودته.
    (یکی دیگه از 3تا پست در 24 ساعتم!!! مصرف شد)
    ویرایش توسط Aminn : شنبه 30 فروردین 93 در ساعت 01:44

13. 6 کاربر از پست مفید Aminn تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 30 فروردین 93), mehrdad_m (شنبه 30 فروردین 93), فرهنگ 27 (شنبه 30 فروردین 93), هم آوا (یکشنبه 31 فروردین 93), zendegiye movafagh (شنبه 30 فروردین 93), دختر بیخیال (شنبه 30 فروردین 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 آبان 99 [ 01:26]
    سطح
    69
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 342
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,477

تشکرشده 1,571 در 419 پست

Array
    در خوش بینانه ترین حالت برای شما از واژه "قلقلک" استفاده میکنم. یعنی اینکه توجهات ایشون شمارو قلقلک میده!! شاید عاشقش نباشی، شاید اختلاف سنی داشته باشین و ... ولی باز هم همین حرکاتش و تعارفاش واسه شما جذابه و باعث یه جور کشش در شما میشه!!!

حقیقت رو نمیتونی کتمان کنی!! اگر اینطور نبود با یک بار سوار نکردنتون و یا با اینکه دیدید دخترای دیگه ای توی ماشینش هستن ، ناراحت و عصبانی نمیشدید!! و اصلا نمیومدید اینجا تاپیک بزنید و این مطلب رو بیان کنید!!

این 20 سال بزرگتر بودن رو هم تا الان اشاره ای نکرده بودین!!! این که شد عذر بدتر از گناه! اولا که اون آقا با زن و بچه و این سن غلط میکنه که دخترای همکلاسیش رو سوار میکنه! دوما شما که میدونید ایشون زن داره اشتباه محض میکنید که سوار ماشینشون میشید!!( که البته اگر مجرد هم بود بازهم نباید سوار میشدید!)

کسی اینجا قصد توهین و محکوم کردن شمارو نداره! ولی از طرفی کسی با کسی هم تعارف نداره و با هدف جلب رضایت شما و یا like گرفتن کامنت گذاشته نمیشه! مطمئن باش اکثر نظرات بر اساس تجربه افراد و فقط با نیت کمک به مراجعه کننده گذاشته میشه.

موفق باشید
    ویرایش توسط mehrdad_m : شنبه 30 فروردین 93 در ساعت 02:33

15. 7 کاربر از پست مفید mehrdad_m تشکرکرده اند .

Aminn (شنبه 30 فروردین 93), khaleghezey (شنبه 30 فروردین 93), sanjab (شنبه 30 فروردین 93), فرهنگ 27 (شنبه 30 فروردین 93), هم آوا (یکشنبه 31 فروردین 93), zendegiye movafagh (شنبه 30 فروردین 93), دختر بیخیال (شنبه 30 فروردین 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 آبان 95 [ 01:43]
    سطح
    40
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 73
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,507

تشکرشده 858 در 268 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام عزیزم
    دقیقا همینه شما بهت تعارف میکنن میری،در ضمن لطف اونارو هم به حساب وظیفه شون میذاری،اون آقا دلش میخواد هرروزیک نفر رو سوار کنه و اختیارش هم دست خودشه،من نمیدونم چرا وقتی دانشگاه سرویس داره شما از ماشین این همکلاسی به اون همکلاسی میری،واقعا در شان یه خانم نیست،بدون منت هیچکس با سرویس دانشگاهتون برو هرچقدرهم خسته باشی،سن و سالو شخصیت و اینا چیزها هم مهم نیست مهم اینه شما لطفشون رو به حساب وظیفه میذاری و اصلا چرا منتی روی شما باشه،والا سرویس دانشگاه عالیه آدم با خیال راحت میخوابه ولی توی ماشین یه غریبه باید موذب باشی

17. 5 کاربر از پست مفید asemaneabi222 تشکرکرده اند .

Aminn (شنبه 30 فروردین 93), فرهنگ 27 (شنبه 30 فروردین 93), هم آوا (یکشنبه 31 فروردین 93), zendegiye movafagh (شنبه 30 فروردین 93), دختر بیخیال (شنبه 30 فروردین 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو

لطفا عنوان تایپیک خودتان عوض کامل بنویسید.

کاربر گرامي لطف کنيد از طريق تماس با ما (بالاي سايت) يا پايين کادر روي مثلث مشکي(کنار کلمه تشکر) کليک کرده و عنوان مناسب را به مديريت سايت اطلاع دهيد با سپاس

اينکار سه تا حسن داره يکي اينکه مديران و مشاورين سايت به تاپيک شما سر ميزنن
    دوم اينکه شما با فکر کردن و متمرکز کردن افکار خودتان دليل اصلي مشکل خود را بيان ميکنيد اينجوري متوجه مي شويد واقعا مشکل شما چيست و خودش خيلي به شما در حل جواب کمک ميکند
    و دليل سوم با مشخص شدن دقيق مشکل کاربران سايت بهتر مي توانند شما را راهنمايي کنند
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

19. 2 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

هم آوا (یکشنبه 31 فروردین 93), مدیرهمدردی (شنبه 30 فروردین 93)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)