به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 20 اردیبهشت 98 [ 17:34]
    سطح
    43
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 25
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    81

تشکرشده 87 در 38 پست

Array

درخواست آشنایی یک فرد اینترنتی ، من هم تمایل به آشنایی بیشتر با ایشون دارم اما نمیدونم چطوری موافقت خودمو اعلام کنم

سلام
    من دختری 21 ساله هستم که در شهر دیگری دانشجو می باشم. با وجود اینکه خواستگارهایی داشتم اما هیچکدوم مطابق با معیارهای من نبودند و از اونجایی که در شهر کوچکی زندگی میکنیم شروع این خواستگاری ها با خانواده ها است. چندروزه آقایی که از طریق اینترنت همدیگه رو میشناسیم به من درخواست آشنایی داده که یا ببینه مناسب هم هستیم یا خیر ، ایشون از نظر تحصیلات مورد قبول من هستن(استاد دانشگاه هستن و از این موضوع مطمئنم ) و من هم تمایل به آشنایی بیشتر با ایشون دارم اما نمیدونم چطوری موافقت خودمو اعلام کنم . اعتمادبنفس خیلی کمی دارم و حتی قادر به بیان اون به خانواده و یا اطرافیانم نیستم چون ممکنه خانواده م با ازدواج من با ایشون که همشهری نیستیم(اما شهرشون به شهر ما نزدیکه) مخالفت کنن. از طرفی فکر میکنم اگه به ایشون بگم موافقم با هم آشنا بشیم خلاف رفتار موقرانه ی یک دختره. تا بحال ایشون بهترین خواستگار من بودن و من دوست ندارم همینطورسرسری ردشون کنم و چون در شهر خودمون که شهر کوچیکی هست خیلی حضور ندارم خوستگارهای کمی هم داشتم که واقعا به من نمیخوردن. لازم به ذکره تا الان به درخواست ایشون واکنشی نشون ندادم ممنون میشم راهنماییم کنین

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 تیر 00 [ 10:36]
    سطح
    67
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 147
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    388

تشکرشده 576 در 165 پست

Array
    سلام دوست من
    به همدردی خوش اومدی
    خانمی ایشون به شما پیشنهاد آشنایی دادن نه خواستگاری.درسته؟
    آشنایی تون صرفا از طریق نت بوده یا توی دانشگاهتون هستن و میشناسین ایشونو؟
    عزیزم تجربه به من ثابت کرده که حتی بین پیشنهاد خواستگاری تا به نتیجه رسیدن خواستگاری فاصله ی بسیار زیادی هست.چه برسه به پیشنهاد آشنایی اینترنتی!
    من به شخصه خوشبین نیستم به این طریق آشنایی ها
    شما هنوز 21 ساله هستید.فرصت هست که آدم های زیادی بیان توی زندگیتون
    اگه من جای شما بودم 1)به خاطر پیشنهاد آشنایی و 2)به خاطر استارت مجازی سراغ این رابطه نمی رفتم
    یکم زمان بگذره متوجه میشین که چقد مورد هایی که از طریق خونواده هاشون اقدام میکنن بهترن
    شاد باشید و خوشبخت

3. 3 کاربر از پست مفید hanie_66 تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (جمعه 29 فروردین 93), مهندس خانوم (جمعه 29 فروردین 93), دختر بیخیال (جمعه 29 فروردین 93)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    اگر ایشون استاد دانشگاه هستند، احتمالا اختلاف سنتون زیاد هست.

آیا منظورش این هست که خودتون دو نفر و بدون اطلاع خانواده ها آشنا بشید؟

گفتی اعتماد به نفسم پایینه و ... دیدم نوشتی اون آقا درخواست آشنایی داده، ببینه مناسب هم هستیم یا نه.
    برام جالب بود که جمله را طوری نوشتی که انگار فقط ایشون باید بررسی کنه و نظرش مهمه !
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

5. 2 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

مهندس خانوم (جمعه 29 فروردین 93), دختر بیخیال (جمعه 29 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    81

تشکرشده 87 در 38 پست

Array
    سلام ممنون از راهنمایی هر دو دوست عزیز

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hanie_66 نمایش پست ها
    سلام دوست من
    به همدردی خوش اومدی
    خانمی ایشون به شما پیشنهاد آشنایی دادن نه خواستگاری.درسته؟
    آشنایی تون صرفا از طریق نت بوده یا توی دانشگاهتون هستن و میشناسین ایشونو؟
    عزیزم تجربه به من ثابت کرده که حتی بین پیشنهاد خواستگاری تا به نتیجه رسیدن خواستگاری فاصله ی بسیار زیادی هست.چه برسه به پیشنهاد آشنایی اینترنتی!
    من به شخصه خوشبین نیستم به این طریق آشنایی ها
    شما هنوز 21 ساله هستید.فرصت هست که آدم های زیادی بیان توی زندگیتون
    اگه من جای شما بودم 1)به خاطر پیشنهاد آشنایی و 2)به خاطر استارت مجازی سراغ این رابطه نمی رفتم
    یکم زمان بگذره متوجه میشین که چقد مورد هایی که از طریق خونواده هاشون اقدام میکنن بهترن
    شاد باشید و خوشبخت

سلام ممنون دوست عزیز

بله فقط پیشنهاد آشنایی بوده. خیر دانشگاه خودم نیستن، هیچ شناختی درباره خودشون و یا خانواده شون ندارم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    اگر ایشون استاد دانشگاه هستند، احتمالا اختلاف سنتون زیاد هست.

آیا منظورش این هست که خودتون دو نفر و بدون اطلاع خانواده ها آشنا بشید؟

گفتی اعتماد به نفسم پایینه و ... دیدم نوشتی اون آقا درخواست آشنایی داده، ببینه مناسب هم هستیم یا نه.
    برام جالب بود که جمله را طوری نوشتی که انگار فقط ایشون باید بررسی کنه و نظرش مهمه !

سلام دوست عزیز
    بله اختلاف سنیمون ده ساله البته قبل از این موضوع ، ترجیح شخصی خودم برای ازدواج همین حدود اختلاف سنی هستش که باهاش مشکلی ندارم
    بله برداشت من هم از درخواست ایشون اینه که این آشنایی اولیه بدون اطلاع خانواده باشه
    نه اونجا نوشتم ببینیم!
    ویرایش توسط مهندس خانوم : جمعه 29 فروردین 93 در ساعت 14:50

7. کاربر روبرو از پست مفید مهندس خانوم تشکرکرده است .

دختر بیخیال (جمعه 29 فروردین 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 فروردین 94 [ 22:39]
    سطح
    26
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    42

تشکرشده 182 در 88 پست

Array
    سلام دوست گرامی
    1- شما ایشون رو ندیدی صرفا استاد دانشگاه بودن برات خیلی جالب و وسوسه انگیز نباشه ...اگرسن ایشون با شما اختلاف 10ساله داره این یعنی ایشون خیلی پخته باید باشه وشما هنوز ..... البته نمیخوم بگم اختلاف سنی زیاد خیلی بده ولی محاسن اش هم خیلی زیاد نیست مهم اینه که طرفین دیدگاه مشترک و تفاهم مناسب داشته باشن که دراین حالت با توجه به سن شما به نظر اختلاف زیادی با ایشون ازنظر نجربه وخواستگاه زندگی ومعیارهای ..... خواهید داشت . 2- ازاونجاییکه شما درحال تدریس هستید قطعا تا پایان درستون امکان ازدواج نحواهید داشت بنابراین ارتباط پیدا کردن با چنین شخصی در دراز مدت براتون خیلی خوب نیست چون ایشون سنشون مناسب وشرایط شون مناسب ازدواج هست البته اگر قصدشون ازدواج باشه ولی شما باید فعلا صبر کنین ! 3- طرف مقابلتون اگرچنانچه اهل دانش وعلم وادب هست براساس جایگاه اجتماعی اش نمیبایست ازطریق اینترنت و.... دنبال همسرباشه چراکه قصد ازدواج برای شخصی که در دانشگاه تدریس میکنه به راحتی قابل دسنرس هست والزاما افرادی که دیدگاه منطقی وموجهی برای ازدواج وزندگی دارند ازاین طریق ها اقدام نمیکنند...! 4- بدونین همیشه بهترین راه برای تشکیل زندگی چنانچه دیدگاه مقدسی براش قایل هستین ازطریق خانواده ها وبراساس روش های مرسوم میباشد واقدام های انفرادی دختران وپسران برای پیدا کردن بهترین ها خیلی خیلی کم به نتیجه خواهد رسید
    امیدوارم چشمانتان را بازکنین وبدونین قدم های خیلی بلند وجسورانه همیشه به نتیجه خوب منجرنخواهد شد خصوصا درموضوع ازدواج که امکان اصلاح و ویرایش هرگز میسرنخواد شد لطفا خودتون رو از راهنمایی وحمایت خانواده بی نیاز ندونین وتصورنکنین که خانواده ها با داشتن اختلاف با نسل جدید وفرزندانشون از خوشبخت نمودن فرزندانشون عاجزند ...! موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام دوست گرامی
    1- شما ایشون رو ندیدی صرفا استاد دانشگاه بودن برات خیلی جالب و وسوسه انگیز نباشه ...اگرسن ایشون با شما اختلاف 10ساله داره این یعنی ایشون خیلی پخته باید باشه وشما هنوز ..... البته نمیخوم بگم اختلاف سنی زیاد خیلی بده ولی محاسن اش هم خیلی زیاد نیست مهم اینه که طرفین دیدگاه مشترک و تفاهم مناسب داشته باشن که دراین حالت با توجه به سن شما به نظر اختلاف زیادی با ایشون ازنظر نجربه وخواستگاه زندگی ومعیارهای ..... خواهید داشت . 2- ازاونجاییکه شما درحال تدریس هستید قطعا تا پایان درستون امکان ازدواج نحواهید داشت بنابراین ارتباط پیدا کردن با چنین شخصی در دراز مدت براتون خیلی خوب نیست چون ایشون سنشون مناسب وشرایط شون مناسب ازدواج هست البته اگر قصدشون ازدواج باشه ولی شما باید فعلا صبر کنین ! 3- طرف مقابلتون اگرچنانچه اهل دانش وعلم وادب هست براساس جایگاه اجتماعی اش نمیبایست ازطریق اینترنت و.... دنبال همسرباشه چراکه قصد ازدواج برای شخصی که در دانشگاه تدریس میکنه به راحتی قابل دسنرس هست والزاما افرادی که دیدگاه منطقی وموجهی برای ازدواج وزندگی دارند ازاین طریق ها اقدام نمیکنند...! 4- بدونین همیشه بهترین راه برای تشکیل زندگی چنانچه دیدگاه مقدسی براش قایل هستین ازطریق خانواده ها وبراساس روش های مرسوم میباشد واقدام های انفرادی دختران وپسران برای پیدا کردن بهترین ها خیلی خیلی کم به نتیجه خواهد رسید
    امیدوارم چشمانتان را بازکنین وبدونین قدم های خیلی بلند وجسورانه همیشه به نتیجه خوب منجرنخواهد شد خصوصا درموضوع ازدواج که امکان اصلاح و ویرایش هرگز میسرنخواد شد لطفا خودتون رو از راهنمایی وحمایت خانواده بی نیاز ندونین وتصورنکنین که خانواده ها با داشتن اختلاف با نسل جدید وفرزندانشون از خوشبخت نمودن فرزندانشون عاجزند ...! موفق باشید

9. 2 کاربر از پست مفید ardeshirk تشکرکرده اند .

مهندس خانوم (شنبه 30 فروردین 93), شیدا. (جمعه 29 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    81

تشکرشده 87 در 38 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardeshirk نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی1- شما ایشون رو ندیدی صرفا استاد دانشگاه بودن برات خیلی جالب و وسوسه انگیز نباشه ...اگرسن ایشون با شما اختلاف 10ساله داره این یعنی ایشون خیلی پخته باید باشه وشما هنوز ..... البته نمیخوم بگم اختلاف سنی زیاد خیلی بده ولی محاسن اش هم خیلی زیاد نیست مهم اینه که طرفین دیدگاه مشترک و تفاهم مناسب داشته باشن که دراین حالت با توجه به سن شما به نظر اختلاف زیادی با ایشون ازنظر نجربه وخواستگاه زندگی ومعیارهای ..... خواهید داشت . 2- ازاونجاییکه شما درحال تدریس هستید قطعا تا پایان درستون امکان ازدواج نحواهید داشت بنابراین ارتباط پیدا کردن با چنین شخصی در دراز مدت براتون خیلی خوب نیست چون ایشون سنشون مناسب وشرایط شون مناسب ازدواج هست البته اگر قصدشون ازدواج باشه ولی شما باید فعلا صبر کنین ! 3- طرف مقابلتون اگرچنانچه اهل دانش وعلم وادب هست براساس جایگاه اجتماعی اش نمیبایست ازطریق اینترنت و.... دنبال همسرباشه چراکه قصد ازدواج برای شخصی که در دانشگاه تدریس میکنه به راحتی قابل دسنرس هست والزاما افرادی که دیدگاه منطقی وموجهی برای ازدواج وزندگی دارند ازاین طریق ها اقدام نمیکنند...! 4- بدونین همیشه بهترین راه برای تشکیل زندگی چنانچه دیدگاه مقدسی براش قایل هستین ازطریق خانواده ها وبراساس روش های مرسوم میباشد واقدام های انفرادی دختران وپسران برای پیدا کردن بهترین ها خیلی خیلی کم به نتیجه خواهد رسید امیدوارم چشمانتان را بازکنین وبدونین قدم های خیلی بلند وجسورانه همیشه به نتیجه خوب منجرنخواهد شد خصوصا درموضوع ازدواج که امکان اصلاح و ویرایش هرگز میسرنخواد شد لطفا خودتون رو از راهنمایی وحمایت خانواده بی نیاز ندونین وتصورنکنین که خانواده ها با داشتن اختلاف با نسل جدید وفرزندانشون از خوشبخت نمودن فرزندانشون عاجزند ...! موفق باشید- - - Updated - - -سلام دوست گرامی1- شما ایشون رو ندیدی صرفا استاد دانشگاه بودن برات خیلی جالب و وسوسه انگیز نباشه ...اگرسن ایشون با شما اختلاف 10ساله داره این یعنی ایشون خیلی پخته باید باشه وشما هنوز ..... البته نمیخوم بگم اختلاف سنی زیاد خیلی بده ولی محاسن اش هم خیلی زیاد نیست مهم اینه که طرفین دیدگاه مشترک و تفاهم مناسب داشته باشن که دراین حالت با توجه به سن شما به نظر اختلاف زیادی با ایشون ازنظر نجربه وخواستگاه زندگی ومعیارهای ..... خواهید داشت . 2- ازاونجاییکه شما درحال تدریس هستید قطعا تا پایان درستون امکان ازدواج نحواهید داشت بنابراین ارتباط پیدا کردن با چنین شخصی در دراز مدت براتون خیلی خوب نیست چون ایشون سنشون مناسب وشرایط شون مناسب ازدواج هست البته اگر قصدشون ازدواج باشه ولی شما باید فعلا صبر کنین ! 3- طرف مقابلتون اگرچنانچه اهل دانش وعلم وادب هست براساس جایگاه اجتماعی اش نمیبایست ازطریق اینترنت و.... دنبال همسرباشه چراکه قصد ازدواج برای شخصی که در دانشگاه تدریس میکنه به راحتی قابل دسنرس هست والزاما افرادی که دیدگاه منطقی وموجهی برای ازدواج وزندگی دارند ازاین طریق ها اقدام نمیکنند...! 4- بدونین همیشه بهترین راه برای تشکیل زندگی چنانچه دیدگاه مقدسی براش قایل هستین ازطریق خانواده ها وبراساس روش های مرسوم میباشد واقدام های انفرادی دختران وپسران برای پیدا کردن بهترین ها خیلی خیلی کم به نتیجه خواهد رسید امیدوارم چشمانتان را بازکنین وبدونین قدم های خیلی بلند وجسورانه همیشه به نتیجه خوب منجرنخواهد شد خصوصا درموضوع ازدواج که امکان اصلاح و ویرایش هرگز میسرنخواد شد لطفا خودتون رو از راهنمایی وحمایت خانواده بی نیاز ندونین وتصورنکنین که خانواده ها با داشتن اختلاف با نسل جدید وفرزندانشون از خوشبخت نمودن فرزندانشون عاجزند ...! موفق باشید
    خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی کاملتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)