به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 اردیبهشت 93 [ 17:08]
    سطح
    13
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 9
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    32

تشکرشده 21 در 13 پست

Array

کمک در انتخاب همسر برای برادرم

سلام دوستان خوبید ؟ خوشید ؟ حال و احوال چطوره؟؟؟

این دفعه برای برادرم مزاحمتون شدم یعنی من خواستم برای برادرم اکانت دیگه ای درست کنم ولی همش ارور میداد مجبور شدم که با کمک شما ها مسئله ی برادرمو حل کنم خودش به من اجازه داد مسئله اش رو اینجا بنویسم و ازتون راهنمایی بگیرم
    این روزا خونه ما شده سایت همسریابی از بس که به ما دختر معرفی می کنن و .....

من برادری دارم 26 ساله فوق لیسانس و شاغل چندی پیش تو مهمونی ای که تو منزل ما برگزار میشه دوستان و اشنایان به زور و سلام صلوات این فکر رو تو ذهن اخوی ما انداختن که ازدواج چیز خوبیه ازدواج به ادم نمی دونم ارامش می بخشه و اینا و از اون شب دید برادرم به این موضوع عوض شد و کاملا از این موضوع استقبال کرد
    و مثل همیشه مادر پدر بنده ناراحت و ناراضی از این تصمیم که چرا مارو باید زن بدن و دخترای امروزه همشون ببخشید ببخشید خراب دارند و اینا نمی دونم شاید اونا به این مسائل اگاهن یا نه کلا طرز فکرشون قدیمی هستش
    من به برادرم اینجا رو پیشنهاد کردم و از تصمیمشم کاملا استقبال کردم و گفتم بهترین کارو می کنی مارو هم شاد می کنی

به من این ماموریتو و داد که بیام ازتون در این زمینه و زمینه ی مختلف راهنمایی بگیرم چرا که خودش ایران نیس فعلا ولی میاد تا این هفته اگه خدا بخواد

لازم به ذکرم موقعییت برادرم جوری فراهم شده که کاملا می تونه خارج از کشور هم زندگی کنه و اقامت داره و بنده هم بعد ها توسط ایشون این اقامت رو دریافت می کنم و اما سوالات من یا برادرم

ببینید تا به الان برادر بنده تا اینجایی که امار دقیق دارم با یه دختر خانومی که معرفی کرده اند از بین 10 15 تا دیدار کردند اونم که فعلا نیسش

این خانوم ظاهرا تموم مزایای مناسبی رو داره ولی یه ایراد داره:
    صدای بسیار نازک و مزحک این خانوم ایشون رو به شک انداخته که بعد ها ممکنه موجب نارضاییتی واقع شه

در خصوص این صدا خودمم یه بار متوجه شدم و کاملا خندم گرفت به نظرتون بعد ها ممکنه این مسئله تاثیری داشته باشه رو زندگیشون؟

یه سوال دیگه ام دارم اونم اینه که سن رسیدن به بلوغ فکری خانوما در چه بازه ای رخ میده گویا از این نظر هم برادر بنده دچار شک و تردید هست که از نظر فکری با هم مطابقت داشته باشند
    سن خانوم هم 23 سال هستند

کلا شخصییت برادر بنده با بنده در یه سطحه و هر دو کاملا به این بلوغ فکری رسیدیم و مسئولیت پذیریم در تموم زمینه ها
    کاملا از نظر خانوادگی جزء خانواده اصیل و محترم محسوب میشیم
    از نظر مادی هم جزء اقشار متوسط هستیم
    ظاهر و باطنمونم یکیه یعنی ادم های بسیار ابرو داری هستیم اینو می گم تا در جریان باشید که چقدر این موضوعات برامون مهمه

مرسی مرسی ممنون

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 مرداد 95 [ 11:31]
    سطح
    36
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    320

تشکرشده 515 در 170 پست

Array
    به صورت غیرمستقیم به برادرتون ورود به همدردی رو تبریک می گم
    اما من دقیقا متوجه منظور شما نشدم الان ما مورد مناسب برای برادرتون معرفی کنیم؟
    یا به ایشون در انتخاب همسر کمک کنیم
    بهتره ملاک ها و معیارها و شرایطشون رو برای ازدواج بیان کنید
    اگر مواردی هم هست لطفا شرایط موارد رو بفرمایید تا مقایسه و راهنمایی صورت بگیره

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 اردیبهشت 93 [ 17:08]
    سطح
    13
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 9
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    32

تشکرشده 21 در 13 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mis-marjan نمایش پست ها
    به صورت غیرمستقیم به برادرتون ورود به همدردی رو تبریک می گم
    اما من دقیقا متوجه منظور شما نشدم الان ما مورد مناسب برای برادرتون معرفی کنیم؟
    یا به ایشون در انتخاب همسر کمک کنیم
    بهتره ملاک ها و معیارها و شرایطشون رو برای ازدواج بیان کنید
    اگر مواردی هم هست لطفا شرایط موارد رو بفرمایید تا مقایسه و راهنمایی صورت بگیره
    سلام حالتون چطوره

منظورم این بود که:

برادر بنده با خانومی جهت اشنایی اشنا شدند
    ایشون تمامی ملاک های برادر بنده رو در تمامی زمینه ها داشته الا یه مورد که دست خود اون شخص هم نمی باشه

اونم صداشه که خیلی نازک و مزحکه طوری که بار اول هر کی بشنوه میزنه زیر خنده
    خود برادرم کاملا ادم جدی هستش و براش این مسئله فکر نکنم زیاد حاد باشه ولی من می ترسم که بعد ها تو زندگیشون مشکل پیش بیاد پدر و مادرمم نظری ندارن چرا که اصلا موافق ازدواج نیستن

دوستان تا حالا با کسی که صداش خیلی نازک و گوش خراشه برخورد داشتید مشکلی داره زندگی کردن با این افراد؟؟؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم اینم اونه که چجوری طرز فکر مادر پدرمو تغییر بدم در خصوص ازدواج و اینا اونا همش اصرار دارند که دختر خوب پیدا تنمیشه یعنی یه جورایی دختری که سیرتش پاک باشه اصلا وجوود نداره
    خودم به این مسئله واقفم که بد و خوب همه جا هست و خود فرد باید خوب باشه ولی گاهی اوقات خیلی شک می کنم به این حرفا چرا که اونا پدر و مادر بنده هستن و خیلی تجربشون تو همه زمینه ها زیاده

در این خصوصم راهنمایی کنید ممنوهم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)