به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 49
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 اردیبهشت 93 [ 19:01]
    سطح
    5
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 46
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    19

تشکرشده 25 در 13 پست

Array

ترس از ایجاد رابطه جنسی در دوران عقد!

سلام دوستان
    من 26ساله ونامزدم27ساله از دوخانواده مذهبی هستیم..نزدیک یک ماه با سوالات موشکافانه وروان شناسی ایشان سعی نمودند مرا بشناسند..
    ما برای اینکه ازدواج سنجیده ای داشته باشیم مشاوره ازدواج هم رفتیم ومنتظر جواب ان مشاوره در چن روز دیگه هستیم.
    سوالات نامزدم ازم خیلی زیاد بود.که من گفتم روی برگه سوالات اصلی رو بنویسه وبهم بده تا جوابشو بدم.یکی از سوالات که روش تاکید خواس داشت درخصوص رابطه جنسی دردوران بعد از عقد بود وکلا در دروان ازدواجمون...اینکه مشکلی ایجاد نمیشه!
    بعدم ایشون توسوال دیگه از اینکه خونوادم منعی ندارن که من گاهی شب خونشونو بعد عقد بمونم یا نه؟پرسید
    خونواده من که کلا واسشون مهم نیس،میگن بعد عقد زنش میشی ومشکلی ومحدودیتی نیس..
    ولی من اصلا تصور این مسایل جنسی واسم سخته...راستش نمیدونستم چی جواب نامزدمو بدم..
    هنوزم نمیدونم...
    موندم...اصلا میخوام ازدواج نکنم به خاطر این مسایلش...
    برام شده کابوس...از طرفی کیس خوبیه،نمیخوام از دستش بدم،روم نمیشه به کسی بگم از این مسایل بدم میاد وآب میشم!!!!!!!!!!
    یه چن روز دیگه قراره بریم نتیجه مشاوره رو بگیریم،ومن بعدش باید جواب بدم..خواهش میکنم کمک کنید تا بتونم از این برزخ بیام بیرون..
    واسم سواله چه طور این روابط واسه بقیه عادیه!من نمیتونم تصورشم بکنم!حس میکنم غیر عادیم!
    بیصبرانه منتظر کمک وپاسخاتونم
    ممنون
    ویرایش توسط ساغر2014 : دوشنبه 25 فروردین 93 در ساعت 00:55

2. 3 کاربر از پست مفید ساغر2014 تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 25 فروردین 93), هم آوا (دوشنبه 25 فروردین 93), سعیداطی (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    تا حالا کسی پشتتو خارونده؟حس کردی چه لذتی داره؟رابطه هم همینه منتاها

عمیق تر و وسیع تر.ولی الآن نمی خواد به این فکر کنی یا ذهنتو منفی کنی.

وقتتو بذار برای شناخت خاستگار.

4. 3 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 25 فروردین 93), کامران (دوشنبه 25 فروردین 93), سعیداطی (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 خرداد 97 [ 07:57]
    سطح
    71
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 358
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,836

تشکرشده 2,440 در 754 پست

Array
    اصولا شما فشار میل جنسی را درون خودتون حس میکنید یا نه؟
    *به جادوی چشم تو شیدا شدم*
    *ز خود گم شدم در تو پیدا شدم*
    *من آن قطره بودم که با موج عشق*
    *در آغوش مهر تو دریا شدم
    *

6. 2 کاربر از پست مفید کامران تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 25 فروردین 93), سعیداطی (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 03:38]
    سطح
    18
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 79
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsSocial1 year registered
    تشکرها
    441

تشکرشده 556 در 137 پست

Array
    سلام ساغر گرامی به همدردی خوش اومدی
    بنظر میرسه که نه تنها در دوران عقد بلکه بعد از عروسی هم با این روابط مشکل داری، بهتره در دوران شناخت، خودت و نامزدت بررسی کنی ببینی در این زمینه با هم تفاهم دارین، اگر خجالت میکشی با نامزدت مستقیم در موردش صحبت کنی میتونی از مشاورت کمک بگیری، لطفا خجالتو کنار بزار تا ازش ضربه نخوری! برای مشاورا این قبیل مسائل کاملا عادیه.
    به هر حال روابط زناشویی یکی از پایه های مهم زندگی که اگر زوجین در این زمینه تفاهم نداشته باشن به مشکل برمیخورن؛ قصد اینو ندارم که تو دلتو خالی کنم یا استرس بدم ولی نکته اینه در زمان آشنایی باید همه جوانبو در نظر گرفت.
    با آرزوی سعادت برای شما
    قَالَ وَ مَن يَقْنَطُ مِن رَّحْمَةِ رَبِّهِ إِلَّا الضَّآلُّونَ﴿حجر۵۶
    کیست که مأیوس شود از رحمت پروردگار به جز گمراهان

8. 2 کاربر از پست مفید شهراز تشکرکرده اند .

هم آوا (دوشنبه 25 فروردین 93), سعیداطی (دوشنبه 02 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 آذر 00 [ 21:47]
    سطح
    72
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 262
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    662

تشکرشده 635 در 275 پست

Array
    سلام
    - شما ار برقراری رابطه جنسی در دوران عقد می ترسی ؟
    - ظاهر و فیریک این اقا طوری هست که ازش میترسی؟
    - یا کلا هیچ مردی را نمی توانی به عنوان شریک جنسی بپذیری ؟

به نظر من باید حقیقت را بهش بگی
    چون ازت پرسیده و تاکید داشته که بهش بگی
    اون حق داره که بدونه چون می خواد برای بقیه عمرش تصمیم بگیره و انتخاب کنه
    پس نگو سوالات موشکافانه
    به نظر میرسه دارید مراحل منطقی و عرفی را طی میکنید (خواستگاری - مشاوره و مهمتر اینکه قرار شده بعد از جواب مشاور بهش جواب سواالات را بدی )
    ناراحت از دست دادنش هم نباش باهاش صادق باش

و خیلی راحت بهت بگم که رابطه جنسی خیلی خیلی خیلی زیاد برا یه مرد اهمیت داره و اگه نتونی طرفت را راضی نگه داری درد سر ساز میشه برات

10. 9 کاربر از پست مفید نازنین2010 تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 25 فروردین 93), Mahtab.khanoom (پنجشنبه 28 فروردین 93), meinoush (دوشنبه 25 فروردین 93), pasta (یکشنبه 18 خرداد 93), گل شب بو (پنجشنبه 28 فروردین 93), پسرایرونی (جمعه 29 فروردین 93), هم آوا (دوشنبه 25 فروردین 93), ساغر2014 (دوشنبه 25 فروردین 93), سعیداطی (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو ساغر گرامی

به همدردی خوش آمدید

فکر کنم نامزد شما خیلی ناشی تشریف دارن که اومدن این سوال را از خانومی مثل شما پرسیدن آقایان محترم خواهشا لطف کنید این سوال را در دوران نامزدی مطرح نکنید یا اگرم میخواید مطرح کنید خیلی سربسته و شسته رفته باشه که اینجوری باعث نگرانی همسر خودتا نشوید در دوران نامزدی و احیانا خواستگاری.

بانو ساغر این موضوع کلیه شوربختانه بعضی از آقایون خیلی توجه نمیکنن که طرف مقابلشون یه دختره که تا حالا دستش به کسی نخورده یا رابطه جنسی نداشته که بدونه چجوریه و اصولا نباید این سوال را میپرسیدن بهتر بود میگفتن مثلا آیا در دوران عقد تمایل به برقراری رابطه جنسی محدود دارید؟

زیاد بهش فکر نکن این نشون میده ایشون یکم بقول ما پسرا صفر کیلومتره یعنی ساده است

رابطه جنسی با اون چیز یکه فکر میکنی خیلی فرق میکنی خیلی زیاد چون از یه خانواده مذهبی هستی میتوانم بهتر درک کنم الان چه تصور وحشتناکی دارید.(البته من آقا هستم و متاهل) این رابطه کم کم شکل میگیره و لذت جسمی و روحی فراوانی درش قرار داره و بستگی به دوطرف داره که چه زمانی بخواین رابطه جنسی کامل برقرار بکنن که اکثرا زمانی خیلی طولانی را سپری میکنه تا اونموقع هم تجربه شما بیشتر میشه توی این موراد هم اینکه از نظر عاطفی باهم بهتر رابطه برقرار میکنید و این موضوع کمک میکنه بیشتر لذت ببرید.

این حس شما کاملا معمولیه.ولی اگر میخواید امادگی کسب کنید در این مورد یا اطلاعاتتان را بیشتر افزایش بدید میتوانید به سایت های زیر مراجعه کنید.

آموزش جنسی و زناشوئی - گروه آموزشی تنظیم خانواده • گروه آموزشی تنظیم خانواده

ازدواج,آموزش مسائل جنسی و زناشوئی,مشاوره, پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده

کسب اطلاعات در این مورد باعث میشه اون تصویر وحشتناکی که در ذهن خودتان متصور شدید فرور بریزه.
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

12. 14 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

del (دوشنبه 25 فروردین 93), deljoo_deltang (سه شنبه 26 فروردین 93), Esssssi (دوشنبه 25 فروردین 93), mehrdad_m (پنجشنبه 28 فروردین 93), meinoush (دوشنبه 25 فروردین 93), pasta (یکشنبه 18 خرداد 93), roseflower (سه شنبه 26 فروردین 93), sanjab (دوشنبه 25 فروردین 93), sara 65 (جمعه 29 فروردین 93), کامران (دوشنبه 25 فروردین 93), واحد (دوشنبه 25 فروردین 93), بی نهایت (دوشنبه 25 فروردین 93), ساغر2014 (دوشنبه 25 فروردین 93), سعیداطی (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    ساغر جان سلام به همدردی خوش اومدی .( از جناب خاله قزی خیلی ممنونم پاسخ خیلی پخته ای دادن دیگه یه پا مشاور حرفه ای شدن ) عزیزم نظر من اینه که شما اصلا نگران این موضوع نباشید این کاملا طبیعی هست برای دختر پاکی مثل شما .خود من هم اوائل ازدواجم همینطور بودم ولی رابطه جنسی پروسه طولانی هست و قبل از اون شما شناخت و صمیمیت و روابط عاطفی زیادی با هم خواهید داشت . در جواب اون سوال که نامزد منم بطور غیر مستقیم ازم پرسیده بود منم البته به طور غیر مستقیم بهش گفتم که دوست دارم روابط جنسی کامل پس از عروسی ودر خونه خودمون باشه و نظر خود ایشون هم همون بود .ولی روابط عاطفی و عاشقانه و جنسی ناقص تو دوران نامزدی هم لازمه و برای استحکام زندگی لازم و ضروری هست . عزیزم منم مثل شما تو اون دوران خیلی ناشی و بی تجربه و خجالتی بودم . و الان که نوشته شما رو دیدم یاد دوران نامزدی خودم افتادم . یادمه چون خودم خجالت میکشیدم تعجب میکردم از اینکه همسرم چرا خجالت نمیکشه؟

14. 6 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

fariba s (دوشنبه 25 فروردین 93), khaleghezey (دوشنبه 25 فروردین 93), meinoush (دوشنبه 25 فروردین 93), فرهنگ 27 (دوشنبه 25 فروردین 93), ساغر2014 (دوشنبه 25 فروردین 93), سعیداطی (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    سرچ کن راجع به این موضوع.
    کلا انگار اقایون در این مسایل کمتر خجالتی هستن.
    سرچ کن درباره شب اول ازدواج می خونی می بینی کلا انگار همه ی دخترا مثله تو هستن و خجالت می کشن. واسه همینم یه دفعه ای نباید برین سر اصل موضوع. کم کم. اول که اصلا باید ببینین اخلاقاتون روحیاتتون چقدر به هم می خوره بعدش که مشکلی نبود تازه کم کم هر بار که همدیگه رو می بینین یه کم بیشتر با بدن هم اشنا می شین. رابطه ی کامل (که بکارتو از دست بدی) بمونه واسه بعد از ازدواج. تا قبل از ازدواج و تا قبل از زیر یه سقف رفتن بیشتر با بدن هم اشنا می شین و سلیقه های همدیگه رو می فهمین. البته رابطه هم می تونین داشته باشین اما نه کامل.
    منم هنوز با کسی نبودم. ولی راستش به نظرم نمی شه که خیلی هم به ادمای دیگه و اطلاعاتشون امید داشت!! منظورم اینه که ممکنه شوهرت هم ندونه اصلا واقعا باید چه رفتاری کنه . اطلاعاتش واسه شمایی که اولین بارته خیلی کم باشه و بعد هم ناشی بازی دربیاره بدتر ناراحتت کنه. واسه همینم به نظرم خودت بشین سرچ کن درباره این موضوع مطالب لازمو بخون. همه همینن اولش خجالت می کشن انگار. بعدش بعضیا زیادی هم پررو می شن و از اونطرف نمی شه جمعشون کرد که دیدی توی اجتماع.
    از مشاور هم راهنمایی بگیر.
    به نظر من ایرادی نداره اگه بهش بگی که خجالت می کشی یا یه مقدار می ترسی اگه واقعا اینطوری هستی. البته زیادم توضیح نده واسش. اما در این حد باید بدونه که بفهمه باید ملایمت داشته باشه و کم کم بره جلو. نگی که نمی دونه و هر کار بخواد می کنه بعد تویی که ناراحت می شی.
    خودتم اطلاعاتتو ببر بالا.
    موفق باشی.
    ویرایش توسط meinoush : دوشنبه 25 فروردین 93 در ساعت 11:39

16. 4 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

fariba s (دوشنبه 25 فروردین 93), khaleghezey (دوشنبه 25 فروردین 93), هم آوا (دوشنبه 25 فروردین 93), سعیداطی (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 اردیبهشت 93 [ 19:01]
    سطح
    5
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 46
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    19

تشکرشده 25 در 13 پست

Array
    خیلی ممنونم از همه نظراتتون
    راستش فک نمیکردم این قدر زود بتونم به نظرات شما دست پیدا کنم
    یه خورده فضای این تالارو دیدم وپاسخا ی محدود رو از مراجعهای دیگه ،جا خوردمو سعی کردم توی جاهای دیگه نت دنبال جوابم بگردم...
    ولی خیلی ممنون واقعا...سورپرایز شدم!
    راستش جلسه آخر صحبتم باهاش ازم پرسید موهام بلند هست یا نه!من کلی خجالت کشیدمو سعی کردم با لحن خشک جوابشو بدم...میدونید واسم یه خورده هضم این مسایل سخته..
    یه پسر غریبه که هنوز درموردش شناخت کافی وکامل ندارم بخواد اینقد بم نزدیک بشه...
    از وقتی سوالشو خوندم کلی استرس گرفته بودم،حتی بهش فک میکنم هم استرس میگیرتم!
    داشتم دورو بر ازدواج رو خط میکشیدم،حس کردم به بلوغ جنسی نرسیدم..
    نامزدم از همون اول ماه تولدم رو خونده بود وسعی داشت خوب بشناستم،اون منو پسندیده من زیاد نه!من کلا هیچ وق از رابطه جنسی خوشم نمیاومده،حتی اگه فیلمشم(مسایل جنسی) اتفاقی جایی ببینم،کلی با کسی که این فیلمو نشونم داده دعوا دارم وحالم بد میشه،
    مادرم بهم گفتند که بش بگم چون بعد از عقد زنش میشم هر وق خواس میتونم شب پیشش بمونم،این واسه من فاجعس،من با نامزدم راحت نیسم،نمیدونم خیلی منو کنکاش کرده با سوالاش،انگار دنبال بهونس واسه رفتن،واسه من خیلی مهم نیس،واسه خونوادم مهمه،اونا میگن کیس خوبیه واز دستش ندم،تموم جوانب کارمو سنجیدن بد عمل نکنم،ولی من میخوام بهش بگم در دوره عقد بسیار محدود در خصوص این مسایل رفتار کنیم اولش بذاره علممون رو اصلاح وتقویت کنیم،به کمک اونم نیاز دارم،واسه اصلاح افکارم از این طور مسایل!
    ....
    اوه،حس میکنم یه کابوس بزرگه که باید گذرونده بشه،امیدورام درکم کنه،فقط امیدوارم،نوشته بود یکی از عوامل طلاق امروزه عدم ارضای طرفین توی مسایل جنسی هستش،میخواد ببینه چقد بهش پایبندم،به نظرم مشکلی ایجاد میشه یا نه،ازم خواسه توضیح بدم،!بازم ممنون میشم از نظراتتون
    اصلا به نظرتون من ازدواج کنم؟دارم شک میکنم ؟آیا عوض میشم ؟آیا اصلا درکم میکنه که من با این مسایل بیگانه ام!وبهم فرصت بده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط شهراز نمایش پست ها
    سلام ساغر گرامی به همدردی خوش اومدی
    بنظر میرسه که نه تنها در دوران عقد بلکه بعد از عروسی هم با این روابط مشکل داری، بهتره در دوران شناخت، خودت و نامزدت بررسی کنی ببینی در این زمینه با هم تفاهم دارین، اگر خجالت میکشی با نامزدت مستقیم در موردش صحبت کنی میتونی از مشاورت کمک بگیری، لطفا خجالتو کنار بزار تا ازش ضربه نخوری! برای مشاورا این قبیل مسائل کاملا عادیه.
    به هر حال روابط زناشویی یکی از پایه های مهم زندگی که اگر زوجین در این زمینه تفاهم نداشته باشن به مشکل برمیخورن؛ قصد اینو ندارم که تو دلتو خالی کنم یا استرس بدم ولی نکته اینه در زمان آشنایی باید همه جوانبو در نظر گرفت.
    با آرزوی سعادت برای شما
    مشاور ازدواجمون دوست ایشونه،یعنی دوست نامزدمه،ولی گف امانت دار خوبیه،یه روحانی هستند، کلا وقتی مشاوره رو میبینم ساکت میشم،تا حالاش درحضور هردومون باهامون حرف زده ،اگه تکی باش باشم با مشاور شاید بتونم بش بگم!
    ولی خداییش یه خورده ته دلمو خالی کردینا!خخخ

- - - Updated - - -

[QUOTE=نازنین2010;325418]سلام
    - شما ار برقراری رابطه جنسی در دوران عقد می ترسی ؟
    - ظاهر و فیریک این اقا طوری هست که ازش میترسی؟
    - یا کلا هیچ مردی را نمی توانی به عنوان شریک جنسی بپذیری ؟

به نظر من باید حقیقت را بهش بگی
    چون ازت پرسیده و تاکید داشته که بهش بگی
    اون حق داره که بدونه چون می خواد برای بقیه عمرش تصمیم بگیره و انتخاب کنه
    پس نگو سوالات موشکافانه
    به نظر میرسه دارید مراحل منطقی و عرفی را طی میکنید (خواستگاری - مشاوره و مهمتر اینکه قرار شده بعد از جواب مشاور بهش جواب سواالات را بدی )
    ناراحت از دست دادنش هم نباش باهاش صادق باش

با این حرف شما اول به خود نامزدم میگم،نمیخوام یه عمر سر نگفتنم وخجالتم خودمو اذیت کنم،ولی ازش زمان میخوام واسه هضم این موضوع،نامزدم لازم دید به مشاور بگه،روم نمیشه یه ای مسایل رو به یه مرد غریبه بگم،از زبون اون بشنوه مشاوره بهتره حس میکنم!امیدوارم به خوبی حل بشه قضیه...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    درود بانو ساغر گرامی

به همدردی خوش آمدید

فکر کنم نامزد شما خیلی ناشی تشریف دارن که اومدن این سوال را از خانومی مثل شما پرسیدن آقایان محترم خواهشا لطف کنید این سوال را در دوران نامزدی مطرح نکنید یا اگرم میخواید مطرح کنید خیلی سربسته و شسته رفته باشه که اینجوری باعث نگرانی همسر خودتا نشوید در دوران نامزدی و احیانا خواستگاری.

بانو ساغر این موضوع کلیه شوربختانه بعضی از آقایون خیلی توجه نمیکنن که طرف مقابلشون یه دختره که تا حالا دستش به کسی نخورده یا رابطه جنسی نداشته که بدونه چجوریه و اصولا نباید این سوال را میپرسیدن بهتر بود میگفتن مثلا آیا در دوران عقد تمایل به برقراری رابطه جنسی محدود دارید؟

زیاد بهش فکر نکن این نشون میده ایشون یکم بقول ما پسرا صفر کیلومتره یعنی ساده است

رابطه جنسی با اون چیز یکه فکر میکنی خیلی فرق میکنی خیلی زیاد چون از یه خانواده مذهبی هستی میتوانم بهتر درک کنم الان چه تصور وحشتناکی دارید.(البته من آقا هستم و متاهل) این رابطه کم کم شکل میگیره و لذت جسمی و روحی فراوانی درش قرار داره و بستگی به دوطرف داره که چه زمانی بخواین رابطه جنسی کامل برقرار بکنن که اکثرا زمانی خیلی طولانی را سپری میکنه تا اونموقع هم تجربه شما بیشتر میشه توی این موراد هم اینکه از نظر عاطفی باهم بهتر رابطه برقرار میکنید و این موضوع کمک میکنه بیشتر لذت ببرید.

این حس شما کاملا معمولیه.ولی اگر میخواید امادگی کسب کنید در این مورد یا اطلاعاتتان را بیشتر افزایش بدید میتوانید به سایت های زیر مراجعه کنید.

آموزش جنسی و زناشوئی - گروه آموزشی تنظیم خانواده • گروه آموزشی تنظیم خانواده

ازدواج,آموزش مسائل جنسی و زناشوئی,مشاوره, پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده

کسب اطلاعات در این مورد باعث میشه اون تصویر وحشتناکی که در ذهن خودتان متصور شدید فرور بریزه.
    حتما ممنون،در اولین فرصت مطالعه میکنم،بازم خیلی لطف کردید

18. کاربر روبرو از پست مفید ساغر2014 تشکرکرده است .

سعیداطی (دوشنبه 19 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    یه سوال ایشون نامزد شماست یا هنوز خواستگاره و جواب بله نگرفته؟

آخه واقعا اگه خواستگاره و هنوز جواب شما بله نیست من یکم یکم برام تعجب برانگیزه این سئوالهایی که ایشون پرسیدن؟!!!
    اینجا شما مشکلی ندارید این آقا نباید بخودش این اجازه رو میداد که بخواد اینجوری اینقدر واضح اینگونه سوالات را بپرسه از یه دختر خانومی که اومده خواستگاریش!!

نمیدونم شاید دوستان بقیه یا خواستگار اینجوری داشتن یا خواستگاری میرن اینارو مطرح میکنن اینقدر واضح دوستان کسی اینجوری مورد داشته میشه بنویسه منم از تعجب در بیام؟!!!!
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

20. 3 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

majid_k (دوشنبه 25 فروردین 93), فرهنگ 27 (دوشنبه 25 فروردین 93), ساغر2014 (سه شنبه 26 فروردین 93)

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)