به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 آذر 93 [ 01:11]
    سطح
    2
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 27
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 6 در 5 پست

Array

دختری را دوست دارم که میدانم او قبلا پسری دیگر را دوست داشته، چیکار کنم؟

سلام خدمت همه ی دوستان گل
    پسری بیست و چهار ساله هستم .سن این دختر هم بیست ویک .فوق دیپلم هستم و سربازی نرفتم ولی خونه و شغل دارم البته هنوز با خانواده زندگی میکنم. خانواده ای تقریبا مذهبی دارم. خودم هم ادم مذهبی هستم البته خیلی معتدل. حدودا شش ماهه که با یه دختر آشنا شدم. نحوه ی اشنایی ما هم از طریق همین فضای مجازی بوده. الان میشه گفت هر شب حدود دو سه ساعتی با این دختر چت میکنم. این دختر هم مثل خود منه.یعنی آدم مذهبی هست و نماز خون و البته چادری. نو ع چت کردن ما با همدیگه ، بیشتر جنبه ی دوستی داره .البته دوست دختر و دوست پسر نیستیم.اون منو مثه برادر خودش میدونه و من هم اونو مثل خواهر خودم.موضوعات که در موردش حرف میزنیم ، اتفاقات روز مره ، یا مثلا امروز چیکار کردیم ، چه اتفاقی افتاد و مسائل روزمره .در طی این مدتی که چت میکنیم با همدیگه، این دختر مسئله ای رو با من در میون گذاشته. اونم اینکه یه پسری خاستگارش بوده ولی الان دیگه به خاطر یه سری از مشکلات ، دیگه قضیه ازدواجشون منتفی شده. ولی ولی اینطور که خودش میگه ، هنوز گاهی وقتا دلش هوای اون پسر رو میکنه و یه زنگ یا یه اس ام اس به پسره میزنه. بعدش میاد واسه من تعریف میکنه که زنگ زدم اینطور شد فلان شد و و و.... بعدش هم به پسره فش و بد بیراه میگه و هی به خودش میگه که اشتباه کردم که عاشق این پسر شدم. خلاصه سرتونو درد نیارم. این دختر دیگه قید ازدواج با اون پسر رو زده.
    حالا میرسیم به اصل ماجرا
    من حدود سه ماهه که متوجه شدم که عاشق این دختر شدم. و اگه یه شب باهاش صحبت نکنم ، احساس تنهایی میکنم. همونطور که گفتم بیست و چهار سالمه و قبلا با هیچ دختری هیچ ارتباطی نداشتم. حالا به نظر شما ، من باید چیکار کنم؟ اگه فرض رو بر این بگیریم که این دختر واقعا همون شکلی هست که من متوجه شدم (اخلاق و خلقیات ) ، به نظر شما من بهش بگم که علاقه دارم بهش؟ اگه بخوام بهش بگم چطوری بگم؟ توی همون فضای چت؟ آیا ممکنه که هنوز ته دلش یه علاقه ای به اون پسر داشته باشه؟ واقعا نمیدونم چیکار کنم. مطمئن هستم که میتونم خوش بختش کنم . احساس میکنم که به درد همدیگه میخوریم.
    پیشاپیش ممنون از نظراتتون
    نظرتون رو زود بگید که منتظرم
    ویرایش توسط behroozoorheb : شنبه 16 فروردین 93 در ساعت 02:10

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    امروز [ 12:05]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,081 در 7,003 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام و احترام
    behroozoorheb گرامی
    مشابه سئوال شما فراوان در تالار همدردی هست لطفا جستجو کنید و در همین انجمن پاسخ ها را مطالعه فرمایید.
    خلاصه: اگر بحث دوستی هست که هیچ.
    اما اگر بحث ازدواج هست. کلا فرایند ورود شما به بحث ازدواج اشتباه هست.
    علاقه مندی یکی از معیارها در ازدواج هست که دیررس هم هست. یعنی پس از اینکه همه معیارهای دیگر تایید شد خود بخود علاقمندی هم شدت می گیرد.
    لیکن هم نحوه آشنایی و هم ادامه و هم مشکل فعلی شما پیش آگهی بعدی از این رابطه می دهد.

===========
    لینکهای مرتبط:
    ما قصدا و عمدا چنین روابط عاشقانه ای رو تخریب می کنیم!!!!
    10 اشتباه دوران خواستگاری یا شناخت
    مجموعه لینکهای مربوطه به مقالات گلچین ازدواج
    http://www.hamdardi.net/thread-31727.html#post313120

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

3. 11 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (شنبه 16 فروردین 93), behroozoorheb (شنبه 16 فروردین 93), e-lampard (یکشنبه 17 فروردین 93), Esssssi (دوشنبه 22 اردیبهشت 93), mohammad6599 (شنبه 16 فروردین 93), فرهنگ 27 (شنبه 16 فروردین 93), فرشته مهربان (شنبه 16 فروردین 93), کامران (سه شنبه 19 فروردین 93), مصباح الهدی (شنبه 16 فروردین 93), دختر بیخیال (شنبه 16 فروردین 93), شایسته89 (شنبه 16 فروردین 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    با سلام و احترام

به همدردی خوش آمدین

اگه فرض رو بر این بگیریم که این دختر واقعا همون شکلی هست که من متوجه شدم (اخلاق و خلقیات )
    قدم اول اینه که شما باید اول فرضیات و بذارین کنار مطمعن بشین
    خودتون بهتر از همه ما میدونین دیگه آدم ها همه شون در دنیا مجازی صادق نیستن.
    تو دنیای مجازی هرکسی میشه شد.
    تازه شماهم که از اول رابطه نگفته بودین ایشون و برای ازدواج میخواین پس ممکنه ایشون از ترس شناخته شدن یا هرچیز دیگری بعضی مواردی که تو زندگیشون وجود داره و بصورت واقعی بیان نکرده باشن.
    بنابراین

میتونین برای مطمعن شدن از ایشون که واقعا همون شکلی که شما فکر میکنین هستن یاخیر.
    از این لینک استفاده نمایین.

ازدواج اینترنتی: خانوم اینترنتی؛ آقای اینترنتی

من حدود سه ماهه که متوجه شدم که عاشق این دختر شدم. و اگه یه شب باهاش صحبت نکنم ، احساس تنهایی میکنم. همونطور که گفتم بیست و چهار سالمه و قبلا با هیچ دختری هیچ ارتباطی نداشتم. حالا به نظر شما ، من باید چیکار کنم؟
    مرحله بعدی اینه که رابطه احساسی ایجاد شده و کامل قطع کنین.
    این مرحله میتونه به شما کمک کنه که مطمعن بشین واقعا عاشق شدین یا نه ، یا فقط دچار احساسات زودگذر شدین.
    پس بهتره اول متوجه بشین که واقعا عاشق ایشون شدین یا نه، چون ممکنه شما بخاطر کم تجربه بودنتون فکر کرده باشین که عاشق ایشون شده این. یا از تنهایی باشه.
    میتونین یه مدتی محدود برای خودتون تعیین کنین و تنها باشین و روزها رو بدون هیچگونه ارتباطی باایشون بگذرونین.
    و سرخودتون و با ورزش درس کارو... سرگرم کنین اگه دیدین فراموششون کردین و عطشتون مثه قبل نیست یعنی عاشقشون نبودین و فکر میکردین که عاشقین.

مرحله سوم

حالا اگه واقعا فکر میکنین که ایشونو میخواین و با معیاراتون جور هستن میتونین از طریق خانواده اقدام رسمی برای خواستگاری انجام بدین.

البته اگه شناخت کافی روی معیاراتون دارین؛ برای شناخت بیشتر هم میتونین از این سه لینک استفاده کنین.

ازدواج و معیارهای انتخاب همسر(بخش اول)
    ازدواج و معیارهای انتخاب همسر(بخش دوم)
    ازدواج و معیارهای انتخاب همسر(بخش سوم)

به نظر شما من بهش بگم که علاقه دارم بهش؟ اگه بخوام بهش بگم چطوری بگم؟ توی همون فضای چت؟

ببینین شما رابطه تون با ایشون کاملا مجازی بوده روزی با ساعات محدود. همیشه درکنار هم نبودین و ایشون بیشتر حضور مجازی داشتن تا فیزیکی

شما ممکنه از ایشون یه ذهنیت مجازی درست کرده باشین.و به ایشون تو ذهنتون پرو بال داده باشین و ممکنه عاشق یه شخصیت مجازی و خیالی شده باشین.
    ایشون واقعا اون شخصیتی که تو ذهنه شماست نباشن.
    و این بازندگی واقعی و رفت و آمدهای واقعی میشه فهمید.
    ممکنه شما با ایشون زیر یه سقف زندگی کنین تازه متوجه جزییات بشین.جزییاتی که ممکنه شمارو اذیت کنن.
    شما در دنیا مجازی اون چیزی و از ایشون دیدین که ایشون با زبان خودشون براتون تعریف کردن؛ شما خودتون تحقیقاتی و انجام ندادین.

پس شتابزده عمل نکنین ، ابراز احساسات هم نکنین ، فقط بصورت رسمی اقدام کنین.

تو این تالار با یه سرچ ساده میتونین یه عالمه تاپیک پیدا کنین که آقا شتابزده عمل کرده و بدون اینکه خانواده رو درجریان قرار بده به خانوم ابراز احساسات کرده و درنهایت بعد از احساساتی کردن خانوم متاسفانه به هردلیلی نتونستن خواستگاری رسمی انجام بدن و رابطه کامل تمام شده درنهایت نتیجه این رابطه خانوم مونده با یه عالمه آسیب های روحی .
    پس حواستون خوب جمع کنین این خانوم همین الانش از نظر روحی شرایط مناسبی ندارن
    برای همین ممکنه که با ابراز احساسات شما بخاطر آسیب روحی که از قبل دیدن به شما پناه بیارن ، و اگه در این راه دوباره ایشون دچار شکست عاطفی بشن ، ضربه روحی سختی بهشون وارد بشه ممکنه دیگه نتونن به آقایی اعتماد کنن.

حتی برعکسشم هست ممکنه ایشون بخاطر تنهایی با پیشنهاد خودسرانه شما موافقت کنن بعد از اینکه حال روحیشون بهتر شد بفهمن شما اونی نبودین که ایشون میخواستن و درنهایت به شما دچار شکست عاطفی بشین.

حتی ممکنه هردو شما بعد از اینکه بیشتر همدیگرو شناختین یا حتی یکی از شما دونفر متوجه بشه که اون آدمی که فکر میکردین باشن نیستین. حالا با خانوم با آقا! اونوقت با ابراز احساسات خودسرانه و در نتیجه قطع رابطه ، میدونین چه آسیبی به هردو وارد میشه؟؟

پس بهتره از الان به فکر همه چی باشین.که زمانی که باهاش مواجه میشین شوکه نشین و اسیب کمتری ببینین (هردوطرف)
    بهترین راه و پیش بگیرین که از همه درستتره.

اول تکلیفتون و باخودتون مشخص کنین
    بعد اقدام رسمی انجام بدین.

موفق باشین.

- - - Updated - - -

راستی چون کاربر جدید هستین اینم باید بدونین که :

پست من با مدیر همدردی همزمان شد، پست من کارشناسی نیست پست مدیر همدردی کارشناسی هستش.ایشون در این تالار کارشناس هستن.
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

ویرایش توسط دختر بیخیال : شنبه 16 فروردین 93 در ساعت 09:32

5. 5 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

ardeshirk (یکشنبه 17 فروردین 93), asemaneabi222 (شنبه 16 فروردین 93), behroozoorheb (شنبه 16 فروردین 93), e-lampard (یکشنبه 17 فروردین 93), فرهنگ 27 (شنبه 16 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 6 در 5 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    behroozoorheb گرامی
    مشابه سئوال شما فراوان در تالار همدردی هست لطفا جستجو کنید و در همین انجمن پاسخ ها را مطالعه فرمایید.
    خلاصه: اگر بحث دوستی هست که هیچ.
    اما اگر بحث ازدواج هست. کلا فرایند ورود شما به بحث ازدواج اشتباه هست.
    علاقه مندی یکی از معیارها در ازدواج هست که دیررس هم هست. یعنی پس از اینکه همه معیارهای دیگر تایید شد خود بخود علاقمندی هم شدت می گیرد.
    لیکن هم نحوه آشنایی و هم ادامه و هم مشکل فعلی شما پیش آگهی بعدی از این رابطه می دهد.

===========
    لینکهای مرتبط:
    ما قصدا و عمدا چنین روابط عاشقانه ای رو تخریب می کنیم!!!!
    10 اشتباه دوران خواستگاری یا شناخت
    مجموعه لینکهای مربوطه به مقالات گلچین ازدواج
    http://www.hamdardi.net/thread-31727.html#post313120
    با تشکر فراوان که به مشکل من رسیدگی کردین. در مورد اینکه گفتید مشابه مشکل شما زیاد هست در انجمن و برید مطالعه کنید، برادر یا خواهر من ، پس مشاور خانواده هم باید وقتی پیشش میری و مشکلتو بش میگی، اونم بگه مراجعه کننده قبلی هم مثله شما بود، برید از مراجعه کننده قبلی بپرسید. میدونم که اینجا شما در قبال مشاوره دادن پولی دریافت نمیکنید، ولی به هر حال اگه کمی بیشتر وقت بذارید ممنون میشم.
    یکم جملاتتون پیچیده س . یعنی خیلی کتابی حرف میزنید. ببخشید ولی اگه کمی ساده تر جمله هاتونو بگید ممنون میشم. بنده حدود یک ساله که با ایشون اشنا شدم.ولی همونطور که گفتم ، حدود سه ماهه که علاقه پیدا کردم به ایشون. خود این دختر در حرفاش به من میگه که :میترسم یه خاستگار که میاد برام با اون پسر قبلی مقایسه کنم. خیلی وقتها هم میگه کاشکی یه خاستگار میومد و من از تنهایی در میومدم. هدف من هم دوستی نیست و ازدواجه. الان ایشون رو مثل یکی از اعضای خانواده میدونم.

7. کاربر روبرو از پست مفید behroozoorheb تشکرکرده است .

مدیرهمدردی (شنبه 16 فروردین 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    91
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,584

حالت من
    Khoshhal
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط behroozoorheb نمایش پست ها
    با تشکر فراوان که به مشکل من رسیدگی کردین. در مورد اینکه گفتید مشابه مشکل شما زیاد هست در انجمن و برید مطالعه کنید، برادر یا خواهر من ، پس مشاور خانواده هم باید وقتی پیشش میری و مشکلتو بش میگی، اونم بگه مراجعه کننده قبلی هم مثله شما بود، برید از مراجعه کننده قبلی بپرسید. میدونم که اینجا شما در قبال مشاوره دادن پولی دریافت نمیکنید، ولی به هر حال اگه کمی بیشتر وقت بذارید ممنون میشم.
    یکم جملاتتون پیچیده س . یعنی خیلی کتابی حرف میزنید. ببخشید ولی اگه کمی ساده تر جمله هاتونو بگید ممنون میشم. بنده حدود یک ساله که با ایشون اشنا شدم.ولی همونطور که گفتم ، حدود سه ماهه که علاقه پیدا کردم به ایشون. خود این دختر در حرفاش به من میگه که :میترسم یه خاستگار که میاد برام با اون پسر قبلی مقایسه کنم. خیلی وقتها هم میگه کاشکی یه خاستگار میومد و من از تنهایی در میومدم. هدف من هم دوستی نیست و ازدواجه. الان ایشون رو مثل یکی از اعضای خانواده میدونم.
    با سلام و احترام
    مقالاتی که گذاشتن و مطالعه کنین.اگه بعد این مقالات بازم مشکلی داشتین مطرح کنین.
    شما پاسختونو در این مقالات میگیرین.
    یاد نمیگرفتم .....! **

9. 3 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

Esssssi (دوشنبه 22 اردیبهشت 93), فرشته مهربان (دوشنبه 18 فروردین 93), مدیرهمدردی (شنبه 16 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 6 در 5 پست

Array
    با تشکر فراوان خدمت شما دوست عزیز
    در مورد مرحله اول که گفتید آدمها تو ی دنیای مجازی میتونن هر شکلی که بخوان خودشونو نشون بدن .من کاملا حرف شما رو قبول دارم. اگه نظر این خانم در مورد ازدواج با من مثبت باشه، به قول معروف چشم بسته که نیمخوام برم خاستگاری. بلاخره یه تحقیقی چیزی. مثه بقیه ی مردم.
    در مورد مرحله دوم که گفتید یه مدت این رابطه رو قطع کنین
    اتفاقا الان همین کارو کردم و حدود چار روزه که هیچ حرفی بین ما رد و بدل نمیشه و میخوام یه هفته ازش دور باشم که هم خودمو محک زده باشم هم ایشون رو. البته شاید یه هفته زمان کمی باشه از نظر شما، ولی باید توجه داشته باشید که ما هرشب چت میکردیم و یه هفته فاصله ی مناسبیه .
    مرحله سوم که گفتید اقدام رسمی
    خانواده کاملا با ازدواج کردن من موافق هستن. ولی هنوز بهشون نگفتم که همچین دختری رو میشناسم. چون پیش خودم گفتم به قول معروف بذار مزه ی دهن این دخترو بفهمم بعد اگه دیدم اون هم علاقه منده ، به خانواده خودم این مسئله رو بگم.
    باز هم تشکر میکنم و منتظر نظراتتون هستم.

11. کاربر روبرو از پست مفید behroozoorheb تشکرکرده است .

مدیرهمدردی (شنبه 16 فروردین 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    91
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,584

حالت من
    Khoshhal
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط behroozoorheb نمایش پست ها
    با تشکر فراوان خدمت شما دوست عزیز
    در مورد مرحله اول که گفتید آدمها تو ی دنیای مجازی میتونن هر شکلی که بخوان خودشونو نشون بدن .من کاملا حرف شما رو قبول دارم. اگه نظر این خانم در مورد ازدواج با من مثبت باشه، به قول معروف چشم بسته که نیمخوام برم خاستگاری. بلاخره یه تحقیقی چیزی. مثه بقیه ی مردم.
    در مورد مرحله دوم که گفتید یه مدت این رابطه رو قطع کنین
    اتفاقا الان همین کارو کردم و حدود چار روزه که هیچ حرفی بین ما رد و بدل نمیشه و میخوام یه هفته ازش دور باشم که هم خودمو محک زده باشم هم ایشون رو. البته شاید یه هفته زمان کمی باشه از نظر شما، ولی باید توجه داشته باشید که ما هرشب چت میکردیم و یه هفته فاصله ی مناسبیه .
    مرحله سوم که گفتید اقدام رسمی
    خانواده کاملا با ازدواج کردن من موافق هستن. ولی هنوز بهشون نگفتم که همچین دختری رو میشناسم. چون پیش خودم گفتم به قول معروف بذار مزه ی دهن این دخترو بفهمم بعد اگه دیدم اون هم علاقه منده ، به خانواده خودم این مسئله رو بگم.
    باز هم تشکر میکنم و منتظر نظراتتون هستم.
    با سلام واحترام

امیدوارم که مقالات و خونده باشین (میدونم خیلی زیاد هستن اما صحبت یه عمر زندگیه ارزش اینو داره که وقت بذارین و بخونشون.)
    و همچنین هشدار مدیر همدردی هم جدی گرفته باشین

اگه مقالات و خوندین و فکراتون هم کردین و تبعات کارتون هم قبول کردین و طبق معیاراتون این خانوم و واقعا انتخاب کردین پس رابطه احساسی و قطع کنین رسما اقدام کنین.
    البته در این راستا تحقیقاتتون هم حتما انجام بدین. تحقیقاتتون هم میتونین با خانواده شروع کنین.

دقیقا من هم بخاطر اینکه هروز باهم چت میکردین و رابطه مدت یه سال طول کشیده گفتم وقت بیشتری به اتمام رابطه اختصاص بدین مثه دو ماه یا سه ماه.

اگه بعد این مدت باز هم ایشون از نظرتون مورد مناسبی بودن میتونین اقدام کنین.
    میگم شناخت و تحقیقات در بستر خانواده باشه بخاطر اینکه اگه یه وقت شما دچار احساسات زودگذر شده باشین و مواردی و نبینین خانواده ببینن و بهتون گوشزد کنن. نه فقط بخاطر اینکه کلا مخالف ازدواجتون باشن یا خیر.

امیدوارم همیشه پیروز و موفق باشین.
    یاد نمیگرفتم .....! **

13. 2 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

e-lampard (یکشنبه 17 فروردین 93), فرشته مهربان (دوشنبه 18 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 6 در 5 پست

Array
    خیلی ممنون که نظرتونو گفتین
    بحث اصلی من و علت اصلی اینکه این تاپیک رو زدم این بود که این دختر ماجرای خاستگار قبلی خودشو برای من تعریف کرده .من خواستم بفهمم که اگر من پیشنهاد ازدواج بهش بدم،
    آیا ممکنه که مثلا بگه نه تو راز منو میدونی و این درست نیست و از این حرفا؟؟
    خود من اگه مطمئن باشم که دیگه احساسی نسبت به پسر قبلی نداشته باشه و دیگه بهش فکر نکنه، مشکلی ندارم .
    بعضی از داستانای این انجمن رو خوندم(البته هنوز به موردی که مثله قضیه من باشه برنخوردم) . میترسم دختره بگه چون تو این اطلاعاتو در مورد من داری ، نه نمیشه که با هم ازدواج کنیم. مورد بعدی هم اینکه گفتید (وقت بیشتری به اتمام رابطه اختصاص بدین مثه دو ماه یا سه ماه.) منظورتون چیه؟ یعنی از الان به بعد به یه شکله دیگه ادامه بدیم رابطه رو؟
    اگه بهش پیشنهاد یه قرار ملاقات حضوری بدم، اشتباهه؟ که اصلا ببینیم واقعا همون شکلی که هر دوی ما گفتیم، هستیم یا نه؟؟
    اگه لینک موارد مشابه قضیه من رو میدونید لطفا بگید. چون من هنوز پیدا نکردم.
    ممنون و موفق باشید

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    1- شما عکس یا خود ایشون را هنوز ندیدین؟

2- گاهی وقتا دلش هوای اون پسر را می کنه و زنگ می زنه بهش. براتون حل شده است؟

3- پسر مذکور خواستگارش بوده یا دوست پسرش؟ علت به هم خوردن رابطه چی بوده؟
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

16. 2 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

e-lampard (یکشنبه 17 فروردین 93), دختر بیخیال (یکشنبه 17 فروردین 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 21 فروردین 94 [ 22:39]
    سطح
    26
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    42

تشکرشده 182 در 88 پست

Array
    با سلام
    دوست عزيز به همدردي خوش اومدي پيشنهادميکنم بيش از اين تصورات ذهني براي خودنسازي وبجاي شخصيت سازي با خودواقعيت رو درو بشي البته من هم مثل سايربقيه دوستان اصلا موافق چنين ارتباطاتي که ازفضاي مجازي شکل بگيره نيستم وتجربه نشان داده اغلب کساني که دراين فضاهاي مجازي ويا غيرمتعارف حضور دارن قابل اعتمادنيستن بهرصورت شما قصد ازدواج داريد وميخواهيد همسري با وفا ومورد اعتماد وپاک دامن براي يه عمرزندگي وبراي مادرشدن فرزندانتون انتخاب کنين پس علاوه براينکه نبايد احساسي با موضوع برخورد کنين وهمه جوانب رو بسنجيد بهتر انتخابتون ازخانواده هاي سالم وبا اعتقاد باشه ! يقين بدون پناه بردن به فضاهاي مجازي براي پرکردن وقت ويا براي انتخاب دوست و..... مبناهاي ريشه اي وعمدتا درخانواده وتربيني داره اين حرف من ! ولي پيشنهادم براي اينکه تجربه ثابت کرده دراين مواقع نميشه منطقي فکرکرد واگه نصيحتي هم بشه معمولا با چبهه گيري مواجه ميشه بهتره با ايشون قرارملاقات بذاري وببيني همون هست که تصور ميکردي وايشون ميگفت بعدهم ازطريق خواهر ويا مادر براي تحقيق وبررسي بيشتر اقدام کنين بعد اگه همچي مرتب بود ميتونين براي نامزدي وشناخت بيشتر ازهمديگه و.... اقدام کنين ولي بازي کردن با خودتون وفکر وروانتون درفضاهاي مجازي که هرکسي ميتونه ملکه روياهاتون باشه بهت صدمه ميزنه ومشکلي رو هم حل نميکنه !موفق باشي
    ضمنا اينکه ايشون قبلا کسي رو ميخواسته وحالا بمن گفته و.... ايناجاي نگراني نداره وبرات دغدغه نشه البته بهتره روي ارتباطشون وميزان عمق اون وسايرموارد ديگه که بهترميدوني حسابي تحقيق کني نميخوام نا اميدت کنم ولي اين اوني نيست که تصورميکني ولي بهتره براش وقت بذاري تا ته همچي رو دربياري تا اينکه بشيني وهي فکرش بکني
    ویرایش توسط ardeshirk : یکشنبه 17 فروردین 93 در ساعت 08:32

18. 2 کاربر از پست مفید ardeshirk تشکرکرده اند .

e-lampard (یکشنبه 17 فروردین 93), شیدا. (یکشنبه 17 فروردین 93)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)