به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 مرداد 95 [ 23:35]
    سطح
    33
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 73
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    8

تشکرشده 220 در 65 پست

Array

استفاده از سایت همسریابی برای آشنایی و ازدواج درست هست

سلام دوستان
    من یک دختر سی ساله هستم و از نظر شرایط عمومی برای ازدواج مشکل خاصی ندارم. ظاهر خوبی دارم و یک خانواده متوسط و تحصیلات دانشگاهی (ارشد) و کار خوب و مناسب. مشکل اینجاست که من همیشه توی محیط هایی بودم که اکثر آدمها متاهل بودن و کلا مورد خوبی برای ازدواج پیدا نمیشه. خانواده ام هم اهل ابنکه کسی رو معرفی کنن نیستند. به همین دلیل من کلا تعداد زیادی خواستگار نداشتم و اون آدمهای محدودی هم که سر راه من قرار گرفتن مناسب برای من نبودن. حالا واقعا حس بدی دارم و فکر میکنم خودم باید یک کاری انجام بدم چون سنم از این بالاتر بره ....
    میخواستم بدونم استفاده از این سایتهای همسریابی راه خوبی هست؟ سایتهای معتبری وجود دارند؟
    ممنون از اینکه وقت گذاشتین و این مطلب رو خوندین

2. کاربر روبرو از پست مفید شمیم بهار تشکرکرده است .

myl (چهارشنبه 13 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 220 در 65 پست

Array
    دوستان همه تشریف بردین به دامن طبیعت یا سوال من جوابی نداره ؟ :(

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 08 اردیبهشت 96 [ 22:49]
    سطح
    38
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 71
    Overall activity: 42.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    193

تشکرشده 95 در 52 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شمیم بهار نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک دختر سی ساله هستم و از نظر شرایط عمومی برای ازدواج مشکل خاصی ندارم. ظاهر خوبی دارم و یک خانواده متوسط و تحصیلات دانشگاهی (ارشد) و کار خوب و مناسب. مشکل اینجاست که من همیشه توی محیط هایی بودم که اکثر آدمها متاهل بودن و کلا مورد خوبی برای ازدواج پیدا نمیشه. خانواده ام هم اهل ابنکه کسی رو معرفی کنن نیستند. به همین دلیل من کلا تعداد زیادی خواستگار نداشتم و اون آدمهای محدودی هم که سر راه من قرار گرفتن مناسب برای من نبودن. حالا واقعا حس بدی دارم و فکر میکنم خودم باید یک کاری انجام بدم چون سنم از این بالاتر بره ....
    میخواستم بدونم استفاده از این سایتهای همسریابی راه خوبی هست؟ سایتهای معتبری وجود دارند؟
    ممنون از اینکه وقت گذاشتین و این مطلب رو خوندین
    دوستان 13 بدرتون مبارک.به امید اینکه همه ی مجردها امسال سروسامون بگیرن و زوج دلخواهشونو پیدا کنن.
    -------------------------
    به نظر من موردهایی که در اینترنت پیدا میشن اغلب یه مشکلی دارند وگرنه نمیومدن تو اینترنت واسه ازدواج.البته نظر منه دوستان دیگه راهنماییتون کنن بهتره.

5. کاربر روبرو از پست مفید myl تشکرکرده است .

پونه (چهارشنبه 13 فروردین 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 مرداد 95 [ 11:31]
    سطح
    36
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    320

تشکرشده 515 در 170 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    گویا همه دوستان به تفریح رفتن ولی من نرفتم (از اول عید بیرون بودم و مریض شدم)
    اما مشکل شما:
    برام جای تعجبه دختری با موقعیت شما حتما باید خواستگارای زیادی داشته باشه یعنی همه شرایط خوبه
    در مورد سایت همسریابی ظاهرا کار درستی هست ولی متاسفانه هنوز فرهنگ این سایت ها در کشور ما جا نیفتاده و من مواردی رو سراغ دارم که از این سایت استفاده کردن و با صداقت پیش رفتن اما طرف مقابل اهداف دیگه ای در سر داشت توی همین انجمن هم مواردی رو شنیدم که بازخورد مثبتی از این سایتها نگرفتن
    پس استفاده از این سایتها رو به شما هم توصیه نمی کنم
    اما در مورد کم بودن خواستگار بهتره که تعارف با خانواده رو کنار بذارید و به طور جدی مطرح کنید که قصد ازدواج دارید چون معمولا خانمها در این زمینه با خانواده شون تعارف دارن و به دلیل حجب و حیا مطرح نمی کنن در حالی که کار درستی نیست شما هم مثل یک پسر حق انتخاب دارید
    نمیدونم خواهر یا برادر دارید یا نه خواهراتون اگر ازدواج کردن که چه بهتر مسلما توی خونواده همسر میتونن موقعیت و شرایط شما رو مطرح کنن (یعنی غیر مستقیم و مثلا ازتون تعریف کنن و بگن خواهرم قصد ازدواج داره ولی مورد مناسبی براش پیش نیومده و البته از شرایط و خوبی هاتون بیان کنن)
    دوستان هم میتونه گزینه خوبی باشه به دوستان بگید قصد دارید و اگر مورد مناسبی پیش بیاد اطلاع بدن
    ضمنا فکر میکنم شما هم مثل خیلی از دخترای امروزی به دلیل مشغله درسی و کار نمیتونید توی اجتماع خانم ها خیلی ظاهر بشید بهتره این رویه رو کنار بگذارید و توی مراسم و روضه ها و حتی مسجد محل با چند بار حضور داشتن مطمئنا دیده می شید و خواستگارا بیشتر میشه (برای خودم پیش اومده طوری که در روز سه تا خواستگار زنگ زده)
    یا حتی توی محیط کار و همکارا اگر خانم هستند بحث ازدواج که پیش میاد مطرح کنید که قصد دارید و از دغدغه هاتون بگید باور کنید خیلی زود تاثیر میذاره
    ضمنا درگوشی بهتون بگم "خوندن حدیث کسا به مدت 40 روز خیلی تاثیر داره من بین دوستان خیلی تاثیرش رو دیدم"
    راستی اصلا در مورد معیارها ازتون سوال نکردم
    بهتره معیارهاتون رو یادداشت کنید شاید در این زمینه مشاوره دوستان بتونه بهتون کمک کنه
    گاهی ما معیارهایی داریم که شاید به نظر خودمون معقول باشه ولی دیگران نظر دیگه ای داشته باشند

7. 2 کاربر از پست مفید mis-marjan تشکرکرده اند .

پونه (چهارشنبه 13 فروردین 93), ژینا (چهارشنبه 13 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 220 در 65 پست

Array
    ممنون از دوستان که جواب دادین
    راستش اطرافیان مثل فامیل و ... تصور میکنن که چون شرایط مناسبی دارم حتما خواستگار هم زیاد دارم و قبول نمیکنم و بیشتر سعی میکنن که منو نصیحت کننن که سخت نگیرم!!! و ودتر ازدواج کنم منم بهشون گفتم که شما اگه موردی دارین معرفی کنید ولی مثلا یه مورد خیلی پرت معرفی میکنن و من هم که جواب رد میدم میگن دیدی خودت سخت میگیری و دیگه کسی رو معرفی نمیکنن. الان تو فامیل اینطورجا افتاده که من خواستگار زیاد دارم و خودم قبول نمیکنم !!
    در مورد معیار هام هم من دنبال یه آدم سالم و پرتلاش هستم. دلم میخواد همسرم کسی باشه که برای پیشرفت توی زندگی ارزش قایل 9باشه. از این پسرها که وقتشون روتلف کردن و تازه سر سی سالگی موفق شدن یه لیسانسی بگیرن و یه کار پیدا کنن و .... خوشم نمیاد. من نمیگم طرفم پولدار باشه ولی میگم نگاهش بلند باشه و تلاش کنه تا یه زندگی خوب و مرفه در آینده داشته باشیم و مهمتر از اون برام مهمه که همسرم با شعور باشه و طرز برخوردبا خانمها رو بدونه. امیروام به کسی برنخوره ولی این مواردی که من داشتم هیچکدوم بلد نبودن با یه خانم چطوری باید رفتار کرد.
    میس مرجان عزیز من که هرچی از این چله ها گرفتم نتجه نداد ولی التماس دعا شاید دعای شما در حقم گرفت :)

- - - Updated - - -

9. 3 کاربر از پست مفید شمیم بهار تشکرکرده اند .

asal2013 (شنبه 15 آذر 93), myl (چهارشنبه 13 فروردین 93), پونه (چهارشنبه 13 فروردین 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 بهمن 99 [ 21:18]
    سطح
    76
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 152
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,320

تشکرشده 1,329 در 398 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

«آرامش» وقتی به سراغت می آید که «تلاش» کرده باشی.

« من در رقابت با هیچ کس جز خودم نیستم، هدفم مغلوب نمودن اخرین کاری است که انجام داده ام. »

« مهم انجام وظیفه است، نه نتیجه »

http://www.hamdardi.net/imgup/5471954c9081a134ec.jpg

11. 3 کاربر از پست مفید salehe92 تشکرکرده اند .

mohammad6599 (شنبه 16 فروردین 93), پونه (چهارشنبه 13 فروردین 93), مدیرهمدردی (چهارشنبه 13 فروردین 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    سلام،

درصورتیکه میخواید از این روش برای ازدواج استفاده کنید، از همون اول روشن کنید که طرفتون باید با خونواده اقدام کنه. یعنی در صورتیکه شرایط اولیه هماهنگ بود، بگید ادامه ارتباطتون مشروط به اقدام خونواده طرف مقابل هست. و به هیچ وجه هم از این موضع کوتاه نیاید. یعنی حتی اگه دیدید طرفتون واقعا عذرش موجه هست (مثلا مشکل خاصی داره و الان نمیتونه اقدام کنه) بذاریدش کنار.

به این شکل از خطر افرادی که به قصد دوستی و غیره در این سایت ها عضو هستند، حفظ میشید. چون کسیکه قصدش ازدواج نباشه، هیچوقت نمیاد خونوادش رو بفرسته خواستگاری. و شما هم ذهنتون درگیر آدمای نامربوط نمیشه.

اگه بلد باشید احساساتتون رو درگیر نکنید، و بلد باشید رابطه رو به مسیر صحیحش بندازید این راه هم میتونه براتون قابل استفاده باشه.

موفق باشید.

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

13. 5 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

asal2013 (شنبه 15 آذر 93), myl (چهارشنبه 13 فروردین 93), sanjab (چهارشنبه 13 فروردین 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 13 فروردین 93), پونه (چهارشنبه 13 فروردین 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 20 دی 93 [ 18:58]
    سطح
    22
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 21
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocial1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    540

تشکرشده 489 در 127 پست

Array
    سلام شمیم عزیز
    میدونم تنهایی سخت و اینکه سن ادم بالاتر میره ترس و استرس ادم از تنهایی از ازدواج نکردن بیشتر میشه و خیلی ناگفته های دیگه .....
    من هم شرایط سنی ام تحصیلی مالی و... شبیه شما را دارم و هنوز ازدواج نکردم و به قول شما از این چهله ها زیاد گرفتم و جواب نداده

ببین این که ازدواج اینترنتی خوب یا بد یک نسخه عمومی نمیشه پیچید همه جا استثناتی همیشه هست ....
    اما من تجربه شخصی خودم برات میگم
    من خیلی زیاد این مدل اشنایی ها را امتحان کرذم خیلی از این ادمها را قبل از دیدن تو چت روم تست میکردم میدیدم متاهل هستن .... یا دروغ های بدی در مورد شغل و تحصیلات و... میگن
    حتی زمانی به داشتن یک دوست پسر بدون سکس هم راضی شده بودم یک دوستی ساده اما باور کن یک ادم نرمال ندیدم با روح خودم بازی کردم حیف زمانی که صرف این کار کردم
    ببین ما دختر هستیم و مثلا پیشنهاد رابطه خواستگاری دوستی و... از جانب ما تو فرهنگ کشور ما عرف محسوب نمیشه اما برای مردها این موضوع شدیدا راحت (یه موارد خاص کار ندارم ) جدای از همه اینها تا پسری قصد ازدواج کنه از چپ و راست بهش دختر معرفی میکنن(علی الخصوص اینکه شرایط پسر خوب باشه) ببین اینها را گفتم که بدونی یک مرد نرمال که اصول ارتباطی را بلده و ریگی به کفش نداره و.... خیلی خیلی خیلی کم احتمال داره بیاد و از طریق اینترنت اقدام به اشنایی کنه
    و این سایتها اکثرا دنبال منافع مالی خودشون هستن
    یکی از این سایتها حتی مبلغ زیادی ازت میگیرن و تضمین میکنن کمتر از یک سال ازدواج کنی!!!!!! شوهر تضمینی!!!!!!!!!!
    ان وقتی که میخواهی صرف این کار با احتمال پایین بکنی صرف این کن ببین چه قدر تو اصول ارتباطی ضعیف هستی و چه طور میشه جبرانش کرد؟
    چی کار میتونی بکنی که خیلی تو چشم بیایی و مورد توجه باشی ؟؟؟ (منظور ظاهری و خودنمایی نیست..)
    برات ارزوی موفقیت دارم
    زندگی باید کرد
    گاه با تلخی راه , گاه با یک گل سرخ
    گاه با یک دل تنگ
    گاه باید رویید در میان باران
    گاه باید خندید با غمی بی پایان

15. 3 کاربر از پست مفید پونه تشکرکرده اند .

myl (چهارشنبه 13 فروردین 93), sara 65 (چهارشنبه 13 فروردین 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 13 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 220 در 65 پست

Array
    ممنون از همه دوستان. راستش خودم هم موافقم که احتمال حضور پسر با شرایط مناسب توی این فضاها کمه ولی یه سایتی دیدم که پول میگرفت و معارفه حضوری داشت. گفتم شاید بد نباشه.
    در مورد تو چشم بودن باید بگم که توی چشم هستم ولی خودم هم نمیدونم چطوری رفتار میکنم که بقیه فکر میکنن مواردی که دارن مورد پسند من نمیشه و یامعرفی نمیکنن یا سعی میکنن غیر مستقیم پیشنهاد بدن مثلا میگن یه پسری هست با این شرایط که دنبال دختری هست با فلان شرایط من خواستم تو رو پیشنهاد بدم ولی گفتم که تو لیاقتت بیشتره حالا اگه میخوای بگم بهش. راستش من دیگه چی بگم وقتی کسی این حرفو میزنه
    نمبتونم که بگم نه تو رو خدا معرفیش کن. یه موقع ها میگم مردم یه حرفی واسه سرگرمی میزنن. حتما مورد جدی نبوده یه موقع ها هم فکر میکنم که شاید میخواسته مزه دهن منو بدونه. چه میدونم دیگه

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    امروز [ 12:04]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,556

تشکرشده 37,046 در 6,993 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام و احترام
    همانطور که دوستان هم اشاره کردند ، آنقدر موضوع انتخاب همسر پیچیده هست و دقت زیاد می خواهد که برای این کار ریسک محیط مجازی واقعا بالاست.
    معمولا خانمها در اینگونه سایتها ممکن است صادق تر و واقعی تر شرکت کنند. اما آقایون به خاطر اینکه در عالم واقعیت دستشون بازتر هست کمتر برای ازدواج واقعی به اینگونه سایت ها سر می زنند.(البته من کاری به استثناء ها ندارم.)، متاسفانه آقایون بیشتر برای صیغه، دوستیبابی، و مسائلی غیر از ازدواج دائمی در این سایت ها سرک می کشند.

توصیه می کنم انرژی خود را روی بندهایی از مقاله ذیل متمرکز کنید که بیشتر برای شما تطابق دارد.
    40 موضوع موثر در پیدا کردن شوهر ؟!

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

18. 5 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

asal2013 (جمعه 19 دی 93), meinoush (چهارشنبه 13 فروردین 93), mohammad6599 (شنبه 16 فروردین 93), sara 65 (چهارشنبه 13 فروردین 93), عشق آفرین (یکشنبه 14 شهریور 95)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)