به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 06 تیر 94 [ 17:32]
    سطح
    18
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 69
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 6 پست

Array

New2 برای انتخاب رشته پاک گیجم! کمکم کنید!

سلام. این اولین تایپیک من است. ممنون میشم کمکم کنیددددد !
    دختری هستم 16ساله، معتقد و مذهبی. دوم دبیرستان. فعلا رشته تجربی. راستش 2ساله ک درگیر انتخاب رشته ام. ازلحاظ درسی خداروشکر مشکلی ندارم توی یکی از بهترین مدارس تهران ک آزمون وردودیش بسیار سخته درس میخونم.
    اینو از همین اول بگم ک من ب رشته علوم انسانی علاقه دارم ولی ب خاطر زمینه شغلیش می ترسم وارد شم و از اون طرفم ب نظرم آدمی ک وارد رشته های ریاضیو تجربی میشه (شاید خیلی مسخره باشه) ولی حس میکنم از درون تهیه !!! ییعنی ب نظرم خب ک چی ک مثلا یکی بره این علومو یاد بگیره بعدم هی بره سرکار ولی از کتاب شعر و نهج البلاغه و فلسفه و هزارتا چیز دیگه بی خبر باشه! اینو ب هرکی گفتم میگفت فکرت قشنگه ولی اولش قشنگه بعد ک تو با این استعدادت بری انسانی ب این چیزایی ک گفتی نمیرسی!!! منم واقعا ترسیدم تصمیم گرفتم مشورت کنم! حتی مشاوره رفتم چند مدل تست دادم استخاره گرفتم و هر دفعه ی رشته ای در اومد !!!و من الان وااااقعا نمیدونم چ رشته ای برم. متاسفانه مشکلی ک دارم اینه ک ب همه رشته ها علاقه دارم و ندارم! با هرکی ک مشورت میکنم مثلا اگه با یک پزشک مشورت کنم ترغیب میشم برم رشته ی تجربی و اگر روز بعدش با یک وکیل مشورت کنم نظرم عوض میشه و شدم مضحکه عامو خاص. برعکسشم صادقه مثلا کافیه یکی بهم بگه چرا نمیری ریاضی کلی دلیل (دلایلی کاملا منطقی ها ) واسش می چینم از وضعیت شغلی گرفته تا هزار تا چیز دیگه ک این رشته ها مناسب دختر نیست !!! راستش بسیار هم ایده آل نگرم .. اینقدر ک من ب آینده رشته ها فکر میکنم دوستام اصلا همین طور نیستند و صرف این ک ب ریاضی یا زیست علاقه دارن رشته هاشونو انتخاب می کنن. ب خاطر این سردرگمی ک دارم سال دومم را رشته تجربی انتخاب کردم تا چیزی را از دست نداده باشم چون تو مدرسه ی ما بچه های ریاضیو تجربی باهم میشینن ب غیر از سر کلاس های زیستو آمار بنا براین امسال چیزی را از دست ندادم. ولی اواسط سال ب خاطر ترغیب خاله ام ک پزشکه و دوست صمیمیم ک ب پزشکی علاقه داره تصمیم گرفتم عزممو جزم کنم برای اینجور رشته ها. هرچند ک تا قبل از حرفای خاله و دوستم ب شدت با رشته های علوم تجربی مخالف بودم. ولی بالاخره انتخابمو کردم ک از همان اول مادرم با این انتخابم موافق و پدرم مخالف بودن . دلیل مادرم اینه ک ما کلی پول خرجت کردیم و ی همچین مدرسه ای گذاشتیمت پس باید رشته درستی هم بری تا پولامون ب هدر نرفته باشه. از اون طرف پدرم می گن ک من تورو می شناسم تو روحیه ات ب پزشکی نمیخوره و اصلا زن باید شغل های ظریف انتخاب کنه تا بظرافتش بخوره. و از اونجا ک کلا من ذاتا و اصلا خانوادگی هنری هستیم و من خودم شعر میگمو می نویسم و ب این کارم ب شدت علاقه دارم پدرم میگن ک اصلا جامعه ما هم ب نویسندگیو خلاصه علوم انسانی نیاز بیشتری داره تا رشته های علوم تجربیو و ریاضی و الان مهندسو پزشک ریخته!
    خلاصه ک الان گیج گیج گیجم دستم ب دامنتون ! چیکار کنممممممم ؟!

2. 2 کاربر از پست مفید *ترنج* تشکرکرده اند .

kiann (چهارشنبه 13 فروردین 93), salehe92 (چهارشنبه 13 فروردین 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام ترنگ جان
    خوش اومدی

به نظر من به علاقه ات فکر کن.
    من خودم تو مدرسه ریاضیاتم عالی بود.فیزیک عالی بود.اصلا یک مخی بودم ها!همه بهم می گفتن برو ریاضی ولی من گوش نکردم!
    به رشته های تجربی علاقه داشتم.نه پزشکی ها! پزشکی از نظر من به دلایلی برای من خوب نیست.
    مستقیم نمی گم رشته ام چیه.چون ممکنه شناخته بشم.ولی به بیوتکنولوژی مربوطه.
    خیلی رشته ام را دوست دارم و توش خیلی نو آوری و... هست و واقعا توش استعداد دارم و لذت می برم.کلا از آزمایش و تحقیق و نوآوری لذت می برم.
    یک چیزی بهت بگم اگه بری تجربی باید واقعا استعداد و علاقه اش را داشته باشی تا دوام بیاری به چند دلیل:
    1)وضعیت کشور و تحریم ها که مواد آزمایشگاهی واقعا کمه و ما که تو پایان نامه تو آمپاس بودیم.
    2)ظرفیت ها نسبت به ریاضی کمه.شانس سراسری کمتره.تازه فوق لیسانس هم اگه رشته خوب مدنظرت باشه ظرفیتش خیلی کمتره (نسبت به رشته های دیگه البته)
    ولی تو که می گی به ادبیات و ... علاقه داری و استعداد زیادی هم داری به نظرم حتما برو انسانی.
    ولی اصلا رشته حقوق را نرو!!!
    من یک دوستی داشتم مثل تو بود.شعر می گفت و...
    درسش هم خیلی خوب بود.اما موقع انتخاب رشته همش می گفتن برو تجربی.یواشکی خودش رفت انسانی ثبت نام کرد.
    رتبه 2 رقمی کنکور را آورد! ولی بازهم همش نمی ذاشتن مطابق علاقه اش(روانشناسی) رشته اش را انتخاب کنه.براش انتخاب کردند حقووووووووق!!!
    الان خیلی پشیمونه و می گه اصلا به روحیه لطیفش نمی خوره و همش ادبیات و... دوست داره.
    دقیقا ببین به چی علاقه داری همونو بخون.
    آدم فقط یک بار به دنیا میاد.پس باید لذت ببره!
    خدا را شکر که ما دختریم و نگران پول و کار هم مثل پسرا نیستیم که.

پس از دختر بودنت نهایت استفاده را بکن و بچسب به علاقه ات!
    موفق باشی

اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

4. 4 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

kiann (چهارشنبه 13 فروردین 93), salehe92 (چهارشنبه 13 فروردین 93), مدیرهمدردی (چهارشنبه 13 فروردین 93), شیدا. (چهارشنبه 13 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 6 پست

Array
    دقیقا ببین به چی علاقه داری همونو بخون.

پس از دختر بودنت نهایت استفاده را بکن و بچسب به علاقه ات!
    موفق باشی

- - - Updated - - -

مرسی عزیزم ک وقت گذاشتی و جواب دادی
    حرفتو قبول دارم ولی ب نظرم اینا یک بعدداستانه. از اونطرفم درسته ک مثل پسرا لازم نیست خیلی ب فکر شغل باشم ولی منطقیش اینه ک درآمدم طوری باشه ک بتونم اگ ی روزی خدایی نکرده اتفاقی افتاد، بتونم ب عنوان ی دختر پول دربیارم! و این منو نگران کرده! هی فک میکنم اگه برم انسانی از لحاظ عاطفیو احساسی نگاه کردم !! بعدشم توی یکی از همین تایپک های قبلی نوشته بود یکی از پارامترای انتخاب رشته علاقه است و رفتن ب رشته ای ک میدونی شغلو درآمد نداره , عاقلانه نیست!! واینا منو گیجم کرده

6. 2 کاربر از پست مفید *ترنج* تشکرکرده اند .

kiann (چهارشنبه 13 فروردین 93), salehe92 (چهارشنبه 13 فروردین 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 22 آبان 93 [ 11:46]
    سطح
    16
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 54
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Overdrive500 Experience Points3 months registeredTagger First Class
    تشکرها
    406

تشکرشده 117 در 37 پست

حالت من
    Azkhodrazi
    Array
    باسلام.عزیزم تو به انسانی علاقه داری.کی گفته رشته انسانی آینده شغلی نداره.اگه روحیاتت حساسه این رشته به دردت میخوره و شغلی مثل معلمی.مثلا خود من طوریم که خون که میبینم حالم بد میشه. البته از من گذشته من الان شاغلم.تو اطرافیان که چند تا دختر خانم پرستاری میخونند من بهشون میگم چطور واقعا تحمل میکنید.از طرف دیگه رشته ریاضی.من همیشه میگم اینهمه ریاضی خوندیم کجا به دردمون خورده؟!مثلا ماتریکس و لگاریتم وتابع و اینا چقدر تو زندگیمون به درد خوردند؟برای من که هیچی.حداقل تو رشته های انسانی وتجربی آدم چیزایی یاد میگیره که تو زندگی هم به دردش میخورن.خلاصه عزیزم دنبال علاقت برو.
    آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد.

8. 2 کاربر از پست مفید شایسته89 تشکرکرده اند .

kiann (چهارشنبه 13 فروردین 93), مصباح الهدی (چهارشنبه 13 فروردین 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 آذر 93 [ 01:28]
    سطح
    8
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 15
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 72 در 24 پست

Array
    سلام
    به نظرم با توجه به علاقه ای که به شعر و علوم انسانی دارید حرف پدرتون بسار منطقی هست.
    رشته پزشکی با روحیه های لطیف سازگار نیست و البته کسانی که مذهبی هم هستند با این رشته و شرایط کاریش به مشکل بر میخورن
    در ضمن رفع نیاز مادی اولا بر عهده شما نیست و در ثانی با رشته های علوم انسانی هم میشه در حد نیاز رفعش کرد.

در مورد افرادی که پزشکی خوندند شاید تا حدی تک بعدی باشند اما بچه های مهندسی اغلب چند بعدی هستند و در حوزه های دیگه هم مطالعه دارند و فعالیت میکنند.

10. 2 کاربر از پست مفید نیمه پنهان ماه تشکرکرده اند .

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام

اگر اشتباه نکنم جناب مدیر همدردی هم شرایطی مشابه شما داشتند و 3-4 سال پزشکی خوندند و بعد انصراف دادند و روانشناسی خوندند.

من البته چند تا پزشک دیگه رو هم می شناسم که تحصیلات پزشکی شون رو تمام کردند و بعدا رفتن سراغ یک رشته دیگه به دلیل بی علاقگی به پزشکی و علاقه به یک رشته دیگه.

علاقه خیلی زیاد اهمیت داره. چون رشته و شغل آدم ها خیلی اوقات سرنوشت زندگیشون رو تغییر می ده.
    اما پیشنهاد من: شما اگه کنکور تجربی هم بدین می تونید بعدا رشته ای مثل روانشناسی رو انتخاب کنید و یه سری رشته های مدیریتی و...
    اما اگر کنکور انسانی بدین نمی تونید پزشکی و رشته های مشابه را انتخاب کنید ،

البته به این مساله هم دقت کنید شعر گفتن و مطالعه فلسفه و نهج البلاغه و ... هیچ منافاتی با خوندن ریاضی و فیزیک و زیست نداره، خیلی از فیلسوف های و شعرا و قرآن پژوهان قرن اخیر رشته های فنی و علوم پایه خوندن و در هر دو فیلد هم موفق هستند.

12. 2 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    امروز [ 12:05]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,082 در 7,004 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط *ترنج* نمایش پست ها
    . از اونطرفم درسته ک مثل پسرا لازم نیست خیلی ب فکر شغل باشم ولی منطقیش اینه ک درآمدم طوری باشه ک بتونم اگ ی روزی خدایی نکرده اتفاقی افتاد، بتونم ب عنوان ی دختر پول دربیارم! و این منو نگران کرده!
    با سلام
    مثل اینکه دختران معاصر به جای اینکه خودشان را برای همسری و مادری و ازدواج آماده کنند. برای تنهایی و طلاق و پول در آوردن و .... آماده می کنند!!!!!

به نظرم شما نخست باید روی نقش یک زن و رسالت یک زن فکر کنید.
    این فکر که شغل و درآمد و ... را برای نگرانی های آینده تعیین کنی اشتباه هست.
    گاهی خود انتخاب این رشته ها، و شغلها هم ازدواج و همسر گزینی را به تعویق می اندازد، هم نوع انتخاب را تحریف می کند و هم پس از ازدواج، زندگی را از راستای طبیعی خود خارج می کند.

شما در انتخاب رشته ات پارامترهای ذیل را بر اساس اولویت مورد توجه قرار بده.
    1 - علاقه مندی
    2 - استعداد
    3 - تلاش و پشتکار در رشته خاص
    4 - واقعیت ها

در مورد واقعیت ها بیشتر مسائل مالی و شغلی و وضعیت فرد مورد توجه هست که ببیشتر برای اقایان مطرح هست که بتوانند شغل پیدا کنند، مسکن پیدا کنند و بتوانند نفقه بدهند. و برای خانمها بیشتر واقعیت اینست که بتوانند روی تربیت فرزند و مدیریت خانواده بهتر عمل کنند و روحیه ظریف خود را از دست ندهند.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

14. 8 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

kiann (چهارشنبه 13 فروردین 93), meinoush (چهارشنبه 13 فروردین 93), mis-marjan (چهارشنبه 13 فروردین 93), P0aq (چهارشنبه 13 فروردین 93), salehe92 (پنجشنبه 14 فروردین 93), مصباح الهدی (چهارشنبه 13 فروردین 93), شیدا. (چهارشنبه 13 فروردین 93), شایسته89 (چهارشنبه 13 فروردین 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 6 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شایسته89 نمایش پست ها
    باسلام.عزیزم تو به انسانی علاقه داری.کی گفته رشته انسانی آینده شغلی نداره.اگه روحیاتت حساسه این رشته به دردت میخوره و شغلی مثل معلمی.مثلا خود من طوریم که خون که میبینم حالم بد میشه. البته از من گذشته من الان شاغلم.تو اطرافیان که چند تا دختر خانم پرستاری میخونند من بهشون میگم چطور واقعا تحمل میکنید.از طرف دیگه رشته ریاضی.من همیشه میگم اینهمه ریاضی خوندیم کجا به دردمون خورده؟!مثلا ماتریکس و لگاریتم وتابع و اینا چقدر تو زندگیمون به درد خوردند؟برای من که هیچی.حداقل تو رشته های انسانی وتجربی آدم چیزایی یاد میگیره که تو زندگی هم به دردش میخورن.خلاصه عزیزم دنبال علاقت برو.
    ممنون گلم وقت گذاشتی
    حرفات درسته میدونی اما خب ی مشکلی هس ک فکو فامیلو دوستای بنده ی سری باورهای جاهلانه دارند متاسفانه ک مثلا آخی تو میخای بری انسانی بعدم معلمی ؟!!

خب آخه با اینا چیکار کنم وقتی اینجوری میگن خیلی مسخره است ولی منم احساس حقارت می کنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط نیمه پنهان ماه نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم با توجه به علاقه ای که به شعر و علوم انسانی دارید حرف پدرتون بسار منطقی هست.
    رشته پزشکی با روحیه های لطیف سازگار نیست و البته کسانی که مذهبی هم هستند با این رشته و شرایط کاریش به مشکل بر میخورن
    در ضمن رفع نیاز مادی اولا بر عهده شما نیست و در ثانی با رشته های علوم انسانی هم میشه در حد نیاز رفعش کرد.

در مورد افرادی که پزشکی خوندند شاید تا حدی تک بعدی باشند اما بچه های مهندسی اغلب چند بعدی هستند و در حوزه های دیگه هم مطالعه دارند و فعالیت میکنند.
    سلام. ممنون ک وقت گذاشتین

راستش درمورد روحیه همه بهم میگن درست میشه یعنی ی کم با خونو اینجور چیزا سروکار داشته باشی دیگه حساس نیستی. میگن ب خاطر این حرفا پزشکیو این شغلا رو کنار نزن ک بعدا پشیمون میشی.از لحاظ مذهبی بودنم فک نکنم مشکلی برای من باشه این ب خود آدم بستگی داره. بازم ممنون.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط صبا_2009 نمایش پست ها
    سلام

اگر اشتباه نکنم جناب مدیر همدردی هم شرایطی مشابه شما داشتند و 3-4 سال پزشکی خوندند و بعد انصراف دادند و روانشناسی خوندند.

من البته چند تا پزشک دیگه رو هم می شناسم که تحصیلات پزشکی شون رو تمام کردند و بعدا رفتن سراغ یک رشته دیگه به دلیل بی علاقگی به پزشکی و علاقه به یک رشته دیگه.

علاقه خیلی زیاد اهمیت داره. چون رشته و شغل آدم ها خیلی اوقات سرنوشت زندگیشون رو تغییر می ده.
    اما پیشنهاد من: شما اگه کنکور تجربی هم بدین می تونید بعدا رشته ای مثل روانشناسی رو انتخاب کنید و یه سری رشته های مدیریتی و...
    اما اگر کنکور انسانی بدین نمی تونید پزشکی و رشته های مشابه را انتخاب کنید ،

البته به این مساله هم دقت کنید شعر گفتن و مطالعه فلسفه و نهج البلاغه و ... هیچ منافاتی با خوندن ریاضی و فیزیک و زیست نداره، خیلی از فیلسوف های و شعرا و قرآن پژوهان قرن اخیر رشته های فنی و علوم پایه خوندن و در هر دو فیلد هم موفق هستند.

ممنون از پاسخت
    ن اگه برم انسانی که دیگ 100% میرم ایشالا فکر نکنم اونموقع پشیمونی پیش بیاد. بعدم رشته های علوم انسانی ک مدنظرم هس روانشناسیو رشته های مدیریتی نیست.
    در مورد منافات نداشتن رشته با مطالعات کتابای دیگه حرفتونو تا حدودی قبول دارم. بله من پزشکیو میشناسم ک هزمان داره پزوهش های قرآنی هم میکنه منتها ب طور کامل تمرکزش بالاخره روی مطالعاتش نیس و هرکار کنیم با کسی ک رشته های اصلیش رو این مطالعاته خیلی فرق می کنه. علاوه بر اون من خودم فک نمیکنم دیگه ب عنوان یک زن در آینده همچین کششی داشته باشم. کسانی ک رو چند رشته مطالعات دارند مخصوصا اگر زن باشند مجبورند از ی سری کارهای خانه بزنند و من اصلا اینو دوست ندارم

16. کاربر روبرو از پست مفید *ترنج* تشکرکرده است .

kiann (چهارشنبه 13 فروردین 93)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    ترنج خانم،

به طور متوسط شاید برای بعضی رشته ها شرایط کار بدتر باشه و برای بعضی بهتر.
    اما به طور خاص اینطور نیست و بهترینهای هر رشته ای مطمئنا بیکار نمی مونند.

شاید بیش از هشتاد درصد پرستارها راحت کار پیدا کنند، اما ده درصد کسانی که فلسفه خوندن بتونن کار پیدا کنند (درصدها واقعی نیست )
    اما کسی که در رشته خودش جزو بهترین ها باشه، بیکار نمی مونه. چه فلسفه، چه فیزیک، چه پرستاری ...

اگر به رشته ای علاقمندی و می تونی از بهترین های اون رشته باشه، نگران شغل نباش.
    اما اگر قراره در رشته ای که بازار کار خوبی نداره جزو افراد معمولی باشی نگرانی داره.

می تونی بری پیش مشاور و با تستهایی که ازتون می گیره تواناییها و استعداد شما را مشخص می کنه و راحت تر تصمیم می گیرید.
    تشخیص توانایی های برجسته و غالب شما ممکنه برای خودتون یا خانواده تون راحت نباشه و با کمک مشاور راحت تر مشخص بشه.
    دانش آموزهای سطح بالا معمولا در اکثر یا تمامی دروس خوب هستند و خیلی راحت نمی شه متوجه شد ذهنشون در چه زمینه ای قوی تر هست.

شایسته جان، قرار نیست ماتریس و انتگرال را به طور مستقیم در زندگی روزمره استفاده کنیم.
    تاثیری که تحصیلات روی تفکر شما، شیوه تحلیل مسائل و سیستم تصمیم گیری و ... می گذاره مهم هست.
    وگرنه همون حجم مخروط و مساحت ذوزنقه را هم که دبستان خوندیم عملا در زندگی روزمره استفاده ای ازش نمی کنیم، چه برسه به انتگرال.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

18. 3 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

kiann (چهارشنبه 13 فروردین 93), sanjab (چهارشنبه 13 فروردین 93), مصباح الهدی (چهارشنبه 13 فروردین 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 مرداد 95 [ 11:31]
    سطح
    36
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    320

تشکرشده 515 در 170 پست

Array
    دوستان همه راه حل های خوبی دادن
    اما حرفای مدیر همدردی واقعا عالی بود چیزی که من الان بهش رسیدم که اگه به دنبال علائق زنانگی و زندگی رفته بودم حالا خیلی جلوتر بودم (هرچند که الان هم از موقعیتی که دارم راضیم و درک بالایی در این زمینه دارم)
    در مورد شما دوست عزیز به نظرم ببین به چه چیزی علاقه داری نه اینکه چی ارزش بالاتری داره یا موقعیت بهتری داره
    اگر علائقت رو ادامه بدی مطمئن باش توی هر رشته ای جزو موفق ترین ها خواهی بود با توجه به اینکه الان هم شرایط خوبی داری و ضریب هوشی بالایی داری
    ضمنا به نظرم رشته انسانی خیلی هم رشته خوبیه ما توی همین انجمن اینهمه مشاوره داریم که ماشالا همشون با تجربه و فهمیده هستن
    (ما یه فامیلی داشتیم خیلی باهوش و زرنگ بود رفت رشته جغرافیا (دوستان جغرافیا سو تفاهم نشه یه خاطره است) ما هم همش مسخرش می کردیم با این ضریب هوشی میتونستی پزشکی و مهندسی بخونی الان ارشد جغرافیا داره و توی استانداری سمت بسیار مهمی داره و بسیار هم توی کارش موفق و همش هم داره ترفیع می گیره )

20. 2 کاربر از پست مفید mis-marjan تشکرکرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)