به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 72
    عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array

سلام دوستان،

با خوندن پست هایی که به مناسبت سال نو گذاشتید، متوجه شدم که این نوشته ها، نگرشتون رو به زندگی منعکس میکنه. مثلا:

نقل قول نوشته اصلی توسط صبا_2009 نمایش پست ها

همه میگن سال 92 داره تموم میشه اما من همچنان در وضعیت انکار به سر میبرم و تا خود 20:25 روز 29 اسفند هم منتظرم آرزوهایی که برآورده شدنشون دست من نبوده برآورده بشه.

سال 92 خیلی درس ها واسه من داشت و مقدمه نگاه جدید به زندگی بود و مهمترین درسش هم اینه:

که بد به خاطر امٌیدوار ما نرسد
    و چقدر زیبا بود که آرزوهای صبا تا آخرین روزهای سال در حال برآورده شدن بودن...

یا خودِ خودِ فرشته مهربان رو میشه در این خطوط دید: (یا حداقل تصویری که ازش در ذهن من نقش بسته)

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها

یا رب !

می بینی چه جسورانه می طلبم و می گویم که عنایت کنی و ببخشی و .... این افعال را از نیاز به خود ببین نه آمرانه که ما را تنگنای واژه هاست و ترا اشراف بر حقیقت حال که براستی شاید ندای ادعونی استجب لکم برای همین است که شرم حضور از بیان به ظاهر آمری، ما را از طلب باز ندارد و بخواهیم هرآنچه نیاز داریم که تو تنها برآورنده ای ای مهربانترین مهربانان و ای یاور یاری جیندگان و ای پناه بی پناهان

ما را در این لحظات آخرین سال گذشته از هرچه به ناصواب داشته ایم عفو بفرما و قلم چشم پوشی بر خطاهایمان بکش که جز تو از که می توانیم بخواهیم که ببخشایدمان وقتی هرچه از ناصواب از ما سر زده پا روی قانون هستی ای که تو به ما بخشیده ای گذاشتن بوده و گرفتار درد قانون شکنی شدن و تو تنها شفا بخش این دردهایی . ما را از دست خودمان رها ساز و در پناه خود به قرار آر و سال جدید را نیکو تر از همه سالهای درگذشته قرار ده و به عمر ما برکت عطا کن که گذر سن کسالت و اضطرابمان نبخشد که آموخته ای به ما که عمر مقدم بر سن است و هرچه عمر بیشتر گردد ، نشان از سعادت است و چه بسا ما سنمان بالا می رود اما عمرمان در جا بزند ، نگذار عمرمان در جا بزند و ما را هوشیاری و بیداری و معرفتی ببخش که در این سال آتی سالها به عمرمان افزوده سازیم ...............

آمین یا رب العالمین

جملاتی که به مناسبت تحویل سال، از قلب های صافتون سرچشمه میگیرن، و روح و ذهنتون رو به تصویر میکشن، یادگاری های ارزشمندی از شما هستن. و حیفه که در بین پست های تاپیک حال و احوال گم بشن.

بنابراین ازتون دعوت میکنم هرسال تبریک های سال نو رو در این تاپیک بذارید تا موندگار بشن.

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

2. 3 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

kiann (یکشنبه 03 فروردین 93), paiize (جمعه 08 فروردین 93), شیدا. (دوشنبه 04 فروردین 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام.

29 اسفند هم از راه رسید.

سالی سرشار از سلامتی و سلامتی و سلامتی و بعد از آن سربلندی و قدرت در رویارویی با موانع و مسائل زندگی برای همه تون آرزو میکنم.

تعطیلات خوبی داشته باشید.

اگر سر سفره سال تحویل دعا میکنید یا در طول تعطیلات زیارت میروید ما(همه ی اعضای خوب همدردی و من ) را از دعای خیرتون بهره مند کنید.

به امید تحولی مثبت در افکار و اعمالمون در سال 93

4. 4 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

kiann (یکشنبه 03 فروردین 93), paiize (جمعه 08 فروردین 93), میشل (سه شنبه 05 فروردین 93), شیدا. (دوشنبه 04 فروردین 93)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 35,998 در 7,404 پست

Array
    سلام و سلام و باز هم سلام

برای همه دوستان گل همدردی در این ساعات آخرین سال 92 بهترینها را برای سال 93 از درگاه حضرت احدیت خواستارم

خداوندا برای همه عزیزانی که عضو همدردی هستند آغاز و انجام سال 93 را پر از خیر و برکت و لطف و رحمت قرار بده و دلهای آنانان را مملو از مهر و صفا و نشاط و شادابی ناشی از رضایت از زندگی قرار بده و نگاه آنان را به سوی امید و تکیه به کفایت شدن از سوی خودت پر فروغ کن و جان آنان را سرزنده به معرفت و معناهای حواله شده از سوی خودت بدار آنچنان که دنیا دنیا انرژی خیر و سازندگی و رشد و حیات بخشی از آن برخیزد و منتشر شود .

خدایا دستان آنان را که به سوی تو به طلب خیر و محبت و رحمتت برای اجابت حاجات شرعیه دراز شده را پر از سبد سبد لطف از سخاوتت بفرما و درخواستشان از تو برای اجابت حوائج دیگران را به صدها برابر عوض خیر در حق خودشان پاسخ گو باش

یا رب !

می بینی چه جسورانه می طلبم و می گویم که عنایت کنی و ببخشی و .... این افعال را از نیاز به خود ببین نه آمرانه که ما را تنگنای واژه هاست و ترا اشراف بر حقیقت حال که براستی شاید ندای ادعونی استجب لکم برای همین است که شرم حضور از بیان به ظاهر آمری، ما را از طلب باز ندارد و بخواهیم هرآنچه نیاز داریم که تو تنها برآورنده ای ای مهربانترین مهربانان و ای یاور یاری جویندگان و ای پناه بی پناهان

ما را در این لحظات آخرین سال گذشته از هرچه به ناصواب داشته ایم عفو بفرما و قلم چشم پوشی بر خطاهایمان بکش که جز تو از که می توانیم بخواهیم که ببخشایدمان وقتی هرچه از ناصواب از ما سر زده پا روی قانون هستی ای که تو به ما بخشیده ای گذاشتن بوده و گرفتار درد قانون شکنی شدن و تو تنها شفا بخش این دردهایی . ما را از دست خودمان رها ساز و در پناه خود به قرار آر و سال جدید را نیکو تر از همه سالهای درگذشته قرار ده و به عمر ما برکت عطا کن که گذر سن کسالت و اضطرابمان نبخشد که آموخته ای به ما که عمر مقدم بر سن است و هرچه عمر بیشتر گردد ، نشان از سعادت است و چه بسا ما سنمان بالا می رود اما عمرمان در جا بزند ، نگذار عمرمان در جا بزند و ما را هوشیاری و بیداری و معرفتی ببخش که در این سال آتی سالها به عمرمان افزوده سازیم ...............

آمین یا رب العالمین

6. 4 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

kiann (یکشنبه 03 فروردین 93), paiize (جمعه 08 فروردین 93), میشل (سه شنبه 05 فروردین 93), شیدا. (دوشنبه 04 فروردین 93)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    یکشنبه 20 دی 94 [ 22:37]
    سطح
    64
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 140
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,872

تشکرشده 3,054 در 793 پست

Array
    سلام دوستان .
    من عید و سال جدید رو به همه شما دوستان خوبم تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی داشته باشین .
    منم شارژم داره ته میکشه و ظاهرا امسال آقای مدیرهمدردی و خانم فرشته مهربان نمی خوان یه عیدی بهمون بدن ! ( اشاره به تخفیف 50 درصدی عضویت در سایت همدردی )

من خوبم و یک تصمیم بسیار مهمی که در سال جدید دارم این هست که به هیچ عنوان با ناراحتی زندگی نکنم چون حدیثی از امام علی رو دیدم که میگه غم یا ناراحتی یکی از دو پیریست ( یا یه همچین چیزی ) .

امیدوارم امسال با خبرهای خوبی برگردم پیشتون .
    عید مبارک و تا سال جدید خداحافظ

8. 5 کاربر از پست مفید omid65 تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 01 فروردین 94), kiann (یکشنبه 03 فروردین 93), paiize (جمعه 08 فروردین 93), میشل (سه شنبه 05 فروردین 93), شیدا. (دوشنبه 04 فروردین 93)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 13:16]
    سطح
    100
    Overall activity: 67.0%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,577

تشکرشده 37,079 در 7,002 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid65 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من عید و سال جدید رو به همه شما دوستان خوبم تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی داشته باشین .
    منم شارژم داره ته میکشه و ظاهرا امسال آقای مدیرهمدردی و خانم فرشته مهربان نمی خوان یه عیدی بهمون بدن ! ( اشاره به تخفیف 50 درصدی عضویت در سایت همدردی )
    با سلام و احترام
    تخیفی 50 درصدی عضویت در همدردی الحمدالله امسال هم به رویه سالهای گذشته برقرار هست.
    این هم اطلاعیه اش ، اگر ندیدید ملاحظه فرمایید.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

10. 6 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 01 فروردین 94), kiann (یکشنبه 03 فروردین 93), omid65 (پنجشنبه 14 فروردین 93), paiize (جمعه 08 فروردین 93), میشل (سه شنبه 05 فروردین 93), شیدا. (دوشنبه 04 فروردین 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام دوستان
    چند ساعت به پایان سال مانده.
    خواستم بگم لحظه سال تحویل به یاد همگی شما هستم.به خصوص مدیر همدردی و فرشته مهربان عزیز!
    برای تمام اعضای همدردی دعا می کنم که مشکلاتشون به خوبی حل بشه وشروع سال 93 براشون بهترین آغاز زندگیشون باشه.

من خودم راستش الان زیاد حال روحیم خوب نیست.و تو تصمیم گیری موندم.لطفا برای من هم لحظه تحویل سال دعا کنید!که خیلی به دعا محتاجم!
    فقط ای کاش تو سال جدید یک سری از فرهنگ های ریخت و پاش و تجمل گرایی حذف بشه!
    واقعا چیزی جز درگیری ذهنی و... نداره.
    ای کاش تو جلسات خواستگاری هر جلسه سبد گل گران و شیرینی های مرغوب نیارن.وقتی هنوز معلوم نیست جوابم چی هست.همون جلسه اول کافیه.
    خب آدم شرمنده میشه و خجالت زده.و وقتی هم که می خوای بعد چند جلسه جواب منفی بدی؛کلی عذاب وجدان می گیری که طرف مقابل را توی این ترافیک این همه راه کشوندی و این همه هزینه دستش دادی و حالا هم می خوای جواب منفی بدی؟
    خب آدم ناراحت میشه و ممکنه خدای نکرده تو رودروایسی و عذاب وجدان تصمیم بگیره!
    الان من واقعا ناراحتم: (
    ای کاش بدون اینکه بی ادبی محسوب بشه؛ می تونستم به خواستگارام بگم چیزی نیارن.
    ای کاش به چیزهای پر اهمیت زندگی بها بدیم.
    ممنون از همگی به خاطر دعا هاشون
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

12. 4 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 05 اردیبهشت 95 [ 21:48]
    سطح
    30
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 58
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    230

تشکرشده 223 در 59 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام به خانواده بزرگ خوب همدردی
    خانواده ای از پدر خونده و مادر خونده و برادر و خواهر خونده های مجازی که دلسوزی ، مهربونی و انساندوستی بی منت شون باعث میشه تا همه ما دلمون به زندگی ، به صلح و به انسانیت بیشتر گرم بشه.
    مدیر دوراندیش و فهمیده ، فرشته زحمت کش ، همدردی کننده ها و دوستای مجازی صبور و مهربون ممنونم که هستید. کاش اونایی که رفتن ، دوباره برمیگشتن. شما قول بدید که همیشه باشید.

یادم میاد وقتی کودکی بیش نبودم یاد گرفتم که از شاخه درختا نی لبک ساده ای بسازم ، لحظه ای دمیدن تو نی لبک چوبین پر میشدم از شور و شوق و حس زندگی و زنده بودن . اونجا بود که فهمیدم ساختن و آفریدن چقدر لذت بخشه و از اینکه نقشی توی چرخه آفرینش داشتم چقدر به خودم میبالیدم. فهمیدم که چرا خداوند همیشه در کار آفرینشه. چون ساختن و آفریدن زیباترین کار دنیاست.

شروع فصل آفرینش و سال نو رو همینجا از صمیم قلب به همه شما تبریک میگم و از خدای مهربون میخوام تا لطفی بکند تا همگی طعم شادی و شیرینی ساختن و ساختن یک رابطه و یک زندگی شیرین رو بیازماییم.

چه اونهایی که مجردن و چه اونهایی که ازدواج کردن ، امیدوارم که تصمیم جدی بگیرید برای ساختن و آفریدن یک زندگی ، یک رابطه ، یک عشق، یک اعتماد ، یک مادر مهربون ، یک پدر فداکار ، یک باغچه برای گنجشکها و یک خونه برای بچه های کوچولوتونو یک انسان صبور و با گذشت که هیچ طوفانی نتواند لبخند دلنشین و آرامبخشش رو از روی لبهای زیبایش برباید.

انسانی که هدفش خدمت به خداست ممکن است انسان خوبی باشد
    اما انسانی که هدفش خدمت به انسان باشد حتما انسان خوبی است.

14. 3 کاربر از پست مفید kiann تشکرکرده اند .

paiize (جمعه 08 فروردین 93), میشل (سه شنبه 05 فروردین 93), شیدا. (دوشنبه 04 فروردین 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 23 خرداد 99 [ 20:21]
    سطح
    66
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 139
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,128

تشکرشده 851 در 242 پست

Array
    سلام به دوستان همدردی.

انشاالله که همگی خوب و سرحال هستید.سال جدید رو پیشاپیش به همه تبریک عرض میکنم بخصوص مدیر همدردی و فرشته مهربان.

سر سفره هفت سین ما رو فراموش نکنید.من هم اگه سعادت بندگی خداوند رو داشته باشم در لحظه تحویل سال همه دوستانم رو دعا میکنم.

امیدوارم سال خوبی پیش روی همه دوستان باشد.پر از خبرهای خوش برای دخترها پسرهای همدردی.مشکلات متاهلهای همدردی هم حل شود.

این روزها خیلی دور برم شلوغ هست.شاید زیاد نتونم بیام ولی سعی میکنم.

دوستتون دارم

اگه منم قابل دونستید برام دعای خوشبخت کنید.مرسی از همه دوستان گل همدردی.

فرو افتادن در مقابلِ خدا ؛ تنها راه برخاستن است …

16. 4 کاربر از پست مفید ستیلا تشکرکرده اند .

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام به همه یاران همدردی .

منم سال جدید رو به همه یاران همدردی تبریک می گم و امیدوارم خدا دلهاشون رو پر از شادی کنه و جسم و روحشون رو پر از سلامتی و پاکی.

از مدیر همدردی هم برای این عیدی ممنونم. راستش این اولین عیدیه که برای سال 93 گرفتم و شایدم تنها عیدی ای باشه که از آدمها می گیرم.
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

18. 4 کاربر از پست مفید deljoo_deltang تشکرکرده اند .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام به همه دوستان همدردی منم به نوبه خودم پیش شاپیش سال نو رو به همه شما عزیزان تبریک و شاد باش میگم امیدوارم سال نو ، سالی پر از نشاط و لبخند و سلامتی باشه برای همه شما سالی باشه که به همه ارزو های به حقتون برسین سالی باشه که دیگه هیچکدوم از شما خدای نکرده تایپیک غم و اندوه و مشکل اینجا باز نکنه! سالی باشه که عشق و محبت و دوستی در بین همه خانوادها موج بزنه سالی باشه که همه دخترهای غمیگن لبخندی از ته دل روی لبشون بیاد دلشون سرشار از عشق پاک بشه و........سالی باشه که خدا این غم بزرگ و کهنه رو هم از دل من بیرون کنه وبرای اولین بار تو عمرم یه لخند از ته دل بزنم و شور زندگی رو هم در من زنده کنه .... از همه شما دوستان با محبت التماس دعای زیاد دارم سر سفرهای هفت سین برای همه جوونها دعا کنید!

- - - Updated - - -

سلام به همه دوستان همدردی منم به نوبه خودم پیش شاپیش سال نو رو به همه شما عزیزان تبریک و شاد باش میگم امیدوارم سال نو ، سالی پر از نشاط و لبخند و سلامتی باشه برای همه شما سالی باشه که به همه ارزو های به حقتون برسین سالی باشه که دیگه هیچکدوم از شما خدای نکرده تایپیک غم و اندوه و مشکل اینجا باز نکنه! سالی باشه که عشق و محبت و دوستی در بین همه خانوادها موج بزنه سالی باشه که همه دخترهای غمیگن لبخندی از ته دل روی لبشون بیاد دلشون سرشار از عشق پاک بشه و........سالی باشه که خدا این غم بزرگ و کهنه رو هم از دل من بیرون کنه وبرای اولین بار تو عمرم یه لخند از ته دل بزنم و شور زندگی رو هم در من زنده کنه .... از همه شما دوستان با محبت التماس دعای زیاد دارم سر سفرهای هفت سین برای همه جوونها دعا کنید!
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

20. 4 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)