به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 23 اسفند 92 [ 15:06]
    سطح
    1
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 46
    Overall activity: 0%
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

6 نام گذاری دختران

هر جنسی تو بازار، اونجوری که منظور و هدفش هست ارائه میشه. مثلا ماشین پراید(pride=افتخار) رو واسه این نامگذاری کردن که میخواستن افتخار آمیز بودن تولیدشون رو به رخ بقیه بکشن. یا مثلا تویوتا لندکروز(land cruiser) میخواسته بگه شما با این ماشین میتونی روی زمین گردش کنی و محدودیتی نداری و یا مثلا دستمال کاغذی گلبرگ میخواسته حس نرمی و لطیفی دستمال رو به گلبرگ تشبیه و به مشتری تلقین کنه.
    حالا شما اسم های دخترا رو نگاه کنید. اگه دختر قرار بود بعنوان شخصیت خودش در جامعه مطرح بشه و مردها نگاه کنن ببینن کدوم دختر داناتر و با شخصیت تره و اون رو انتخاب کنن، چرا اسم دخترارو میزارن نازگل و پریچهر و گل اندام و فریبا و مهرناز و آهو و گل ناز و پروانه؟ چرا؟ چون اسم هر چیزی که گذاشته میشه یعنی این پدیده به این قصد داره به دنیا میاد و به این قصد ارائه میشه! یعنی چی؟ یعنی این دختره بدنش لطیفه، دست بزنید بهش، خوش بو هست، زیبا هست، ناز داره، قشنگه، سفیده، سکسیه، لمس کنی مثل گل نرمه، صافه واسه کی؟ واسه دستای مرد! که یعنی چی؟ یعنی قراره این دختر بهش دست زده بشه، قراره لمس بشه و شما خوشت بیاد، قراره از پوست لطیفش لذت برده بشه و قراره به همین منظور در بازار ارائه بشه.
    حالا اسم پسرارو ببینید. اسم پسرو میزارن کامیار، بهروز، مسعود، پیروز، سعید که یعنی میخواد بگه این موجود موفقه، به موفقیتش باید دل ببندید، قدرتمنده، منبع سعادته، شمارو میتونه سعادتمند کنه که میبینید پسرا از سمت دخترا به همین منظورها انتخاب میشن! نتیجه اینکه، دختر در وهله اول ساخته شده که منبع لذت باشه واسه مرد نه منبع شخصیت و دانایی و تحصیلات! پس دخترا نیان تو صورت دوست پسرشون بگن "تو منو فقط واسه سکس میخوای"! خوب معلومه! تو اگه سکس نداشتی من اصلا نمیخواستم تورو. اگه سکست خوب بود بعد از یه مدتی به اخلاقت هم دقیق میشم و به منش و کِلاسِت هم توجه میکنم و ممکنه بعد از مدتی اگه همه چیز خوب باشه عاشقت هم بشم. اما اگه اون زیبایی اولیه نباشه همه اینا میرن تو جوب!

2. کاربر روبرو از پست مفید تافته جدا بافته تشکرکرده است .

kiann (جمعه 23 اسفند 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    خب اسم های دختر دیگه هم هست!!!
    مثل سعیده،ستوده،ستایش،حمیده،ک ه این ها هم معنی همون اسم پسرا را می ده.
    مثلا اسم سارا و یا سارینا یعنی بی ریا و خالص.
    یعنی منظورم اینه که خیلی هم فقط از نظر جنسی نیست.اخلاق هم خیلی مهمه!نجابت و پاکی هم مهمه!حتی خیلی بیشتر!!!
    اگه خانمتون اخلاقش مثل برج زهر مار باشه و آدم منطقی نباشه می تونید اصلا تحملش کنید که کار برسه به اینجا که از زیباییش لذت ببرید؟
    اگه کاردان نباشه اگه درکش مثل شما نباشه و شما نتونی مشکلاتت را مثل یک دوست باهاش در میون بذاری چی؟
    این جوری نگید اول نیاز جنسی!دید خانم ها را بد می کنید!!!!
    البته می دونم برای مردها مهمه ها!!!
    ولی من جایی خوندم که اگه یک پسر از روی فشارجنسی بخواد ازدواج کنه هنوز پخته نشده.باید صبر کنه.
    حتی یک پسر وقتی به بلوغ فکری می رسه که این نیاز از اولویت اولش خارج شده باشه و اولویت سوم به بعدش شده باشه!!!
    چون در غیر این صورت می ره با یک خانم خیلی خوشگل ازدواج می کنه و خیلی از فاکتورهای کفویت(مثل درک و شعور و...) را در نظر نمی گیره،بعدش می بینه ای بابا اخلاق و شخصیت چقدر مهم تر بوده.
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

4. 6 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

1234567 (دوشنبه 26 اسفند 92), fariba s (شنبه 24 اسفند 92), kiann (جمعه 23 اسفند 92), sobhan13 (جمعه 23 اسفند 92), میشل (شنبه 24 اسفند 92), ستیلا (جمعه 23 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 05 اردیبهشت 95 [ 21:48]
    سطح
    30
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 58
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    230

تشکرشده 223 در 59 پست

حالت من
    Shad
    Array
    آدمیزاد معجونی است از نیازها ، کششها و خواسته های گوناگون.
    بعضی از این نیازها برای بقاست و بعضی برای راضی و شاداب نگه داشتن آدمی در طول زندگی طولانی که داره.
    از ساده ترین نیازها بگیر تا پیچیده ترین اونها.
    من کسانی رو دیدم که برای رفع نیاز بدنشون به مواد معدنی بدون دلیل خاک میخوردن.
    یا کسانی که اگر هر روز خوراک فکری شون تامین نشه بهم میریزن.

شما هم اصلا حرص نخورید. . . با تحقیقاتی که من کردم مادر طبیعت زن رو بعنوان عنصر اصلی میشناسه نه مرد رو . درست برعکس چیزی که همه فکر میکنن.
    و در واقع این مردها نیستند که برای امیالشان به سمت زنها میرن بلکه این زنها هستند که مردها رو به سمت خودشون جذب میکنند.
    در ضمن خیالتون راحت حتی اگه میل ج . . . هم در کار نبود مردها باز در کنار زنها باقی میموندند.

فقط باید فتبارک الله بگید به این مکانیزمی که خدا برای بشر بکار برده
    انسانی که هدفش خدمت به خداست ممکن است انسان خوبی باشد
    اما انسانی که هدفش خدمت به انسان باشد حتما انسان خوبی است.

6. 3 کاربر از پست مفید kiann تشکرکرده اند .

fariba s (شنبه 24 اسفند 92), میشل (شنبه 24 اسفند 92), مصباح الهدی (جمعه 23 اسفند 92)

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 09 اردیبهشت 93 [ 22:46]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience PointsOverdriveSocial3 months registered
    تشکرها
    518

تشکرشده 726 در 247 پست

Array
    مردها به رابطه جنسی احتیاج فراوانی دارند ولی زنها هم بی احتیاج نیستند و اگه بیشتر احتیاج نداشته باشند کمتر هم احتیاج ندارند
    (به اینجا نگاه نکن که همه دخترا میگن ما از این روابط بدمون میاد و متنفریم و ... در عمل قضیه فرق میکنه اینا همش فیلمه که پسرا رو اذیت کنند و کل کل و ...)

دوست من به مورد درستی اشاره کردی مثلا اسم اکثر دختر ها از اسم گل گرفته شده
    نرگس مریم و ...
    خدا گلو خلق کرده که نگاهش کنی و بوش کنی و ازش لذت ببری ولی اگه هر گلی رو بچینی پژمرده میشه باید بزاریش توی آب ،با خاک مناسب و نور کافی ازش نگه داری کنی و بهش برسی و در کنارش از زیباییش بهره ببری

دختر باید بوسیله زیبایی و محبت مایه آرامش همسرش باشه همونطور که پسر باید با ویزگی های مردونه اش تکیه گاه مناسبی برای همسرش باشه و از این طریق آرامش رو به همسرش هدیه کنه

خدا هم که در این مورد گفته دو جنس مرد و زن رو خلق کردیم که مایه آرامش هم باشند

دخترا مهمترین نیازی که دارند نیاز به توجه هستش ولی برای پسرا این نیاز کمرنگ تره

شما اگه یک گل زیبا توی باغچه خونت داشته باشی به هر کسی اجازه میدی بری و به اون گل دست بزنه
    هر چی اون گل زیبا تر باشه به حفاظت و مراقبت و توجه بیشتری نیاز داره
    اگه قرار باشه هر مردی از راه برسه دست روی گل بکشه که دیگه چیزی از زیبایی گل نمیمونه

گلی که قراره لمس بشه و ازش لذت برده بشه و در بازار ارائه بشه بزودی پژمرده میشه
    شما با چیدن یک گل و بو کردن و پرپر کردن اون بقیه رو از لذت دیدن اون گل بی بهره میکنی

شما اگه گل زیبایی میخوای که همیشه با طراوت و تازه باشه و فضای خونتو عوض کنه باید یه گلدون بخری و گلتو بذاری توش و حسابی بهش برسی و ازش مراقبت کنی

حالا اگه پدر یا مادری اسم بچشو از گلها انتخاب میکنه منظورش اون گلی نبوده که بزودی قراره پژمرده بشه و توی مراسم عروسی به ماشین بچسبونن و روی میز بیمارستان بذارن و بعد از چند روز از بین بره

اونا به دشتهای پر از گل نگاه کردند که همیشه فصل بهار رنگارنگ و زیبا و مهمتر از همه دست نخورده هستند

دختر ها نیاز های عاطفی و جنسی بیشتری نسبت به پسر ها دارند اما بواسطه غرورشون و ذاتشون طوری وانمود میکنند که انگار از این نیاز ها متنفرن
    مردها هم بواسطه ذاتشون دوست دارند مطالبه گر باشند (خود شما اگه یه دختر بگه عاشقته باهاش ازدواج میکنی
    اینطوری بیشتر لذت میبری یا اینکه به دختری که تحویلت نمیگیره برسی کدومش بیشتر برای یه مرد لذت داره)

اگه ذات دختر ها طوری بود که نیازشون به این روابط رو قرار بود به زبون بیارن واز اون تعریف میکردند جذابیتشون از بین میرفت

همه این حرفا و کارا چیزی نیست جز ناز و عشوه و .... که نتنها مرد ها رو منصرف نمیکنه بلکه مرد ها بیشتر تهییج میشن تا این روابط رو تجربه کنند

بعنوان یه پسر بهت توصیه میکنم اعصابتو خراب نکن چون دخترا ظاهرا مخالفن اما باطنا .......

8. 4 کاربر از پست مفید 1234567 تشکرکرده اند .

fariba s (شنبه 24 اسفند 92), فرهنگ 27 (جمعه 23 اسفند 92), میشل (شنبه 24 اسفند 92), مصباح الهدی (جمعه 23 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 13 آبان 97 [ 22:02]
    سطح
    48
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 141
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 315 در 142 پست

Array
    این بحث رابطه جنسی و نیاز مرد و زن نسبت به هم خیلی جاله ی بار من ی حرفی زدم استادم خوشش اومد اینجا حرفامو میگم:

من گفتم استاد میل جنسی تو دخترا مثل خوردن پاستیل میمونه !!!! استاد من پاستیل خعیلیییییی دوست دارم خیلی خیلی زیاد ، اما اگه ده سالم نخورم چیزیم نمیشه حتی بعضی موقعها یادم میره اصن من چیا دوس دارم، چیزی ازم کم نمیشه میشه استاد؟

ولی میل جنسی تو آقایون مثل آب خوردنه به هر دری میزنن بالاخره آدم که نمیتونه آب نخوره میتونه؟ تا حالا کسی تونسته دووم بیاره؟

به هر حال این چیزا چه خوشایند چه ناخوشایند تو زندگی وجود داره ..

- - - Updated - - -

ولی من واقا اسمم رو دوست دارم معنیش یعنی درخشان

ولی دوست دارم اگه ی روزی دختر داشتم اسم " الیسا " ( یعنی گل انار ) رو بزارم خیلی قشنگه <3 <3 <3
    ویرایش توسط Elena1994 : جمعه 23 اسفند 92 در ساعت 17:44

10. 2 کاربر از پست مفید Elena1994 تشکرکرده اند .

fariba s (شنبه 24 اسفند 92), فرهنگ 27 (جمعه 23 اسفند 92)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 35,998 در 7,404 پست

Array

تافته جدا بافته گرامی

به تالار همدردی خوش آمدید

با خدمتتان عرض کنم که :

شما تاپیکی در بخش مقالات ایجاد کرده اید . در حالی که موضوع مقاله شما مطابق نیازهای همدردی نیست و همچنین منبع ندارد و استانداردهای یک مقاله را نیز دارا نیست . لذا این تاپیک قفل و متعاقباض حذف خواهد شد

با تشکر

12. کاربر روبرو از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده است .

deljoo_deltang (شنبه 24 اسفند 92)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)