به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    در انتظار تایید ایمیل ثبت نام آغازکننده
    آخرین بازدید
    دوشنبه 18 اسفند 93 [ 18:59]
    سطح
    32
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 131
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    92

تشکرشده 345 در 153 پست

Array

Icon200 فرشته مهربان ممنون که تایپیک منو قفل کردین

سلام
    فرشته مهربان بحث بنده رو در مورد ازدواج و سوالاتی که داشتم بست . چرا ؟ فقط به خاطر اینکه در عنوانش از "این شرایط" استفاده کردم بعدش هم در خود بحث کامل توضیح دادم که این شرایط چی مواردی هستن
    فرشته مهربان که از نظر من نه فرشته هستی نه مهربان ، من بیشتر از دو ساله در این تالار هستم تا به حال حتی یک مورد راهنمایی در مورد مشکلاتم از شما نگرفتم غیر از تهدید و هشدار و اخطار و در آخر هم بستن بی اخطار بحث بنده در مورد مهمترین تصمیم زندگی یک آدم . نمی دونم شما از چ فیلتری عبور کردین که مدیریت یک سایت رو بر عهده گرفتین ولی الفبا مدیریت حداقل اینه که بین کاربران فرق نباشه من خودم بحثی رو دیدم که چندین بار بهش هشدار داده شد برای تعویض عنوان ولی همچنان باز بود حالا چی شد به ما رسید ... ؟ اگر دوست ندارین بگین ما می ریم تا شما راحت باشین
    بنده مشکل دارم ک اینجام برای سرگرمی نیومدم که اینطور برخورد می کنین

در آخر فقط میشه گفت : "مهم بودن خوب است ،ولی خوب بودن مهم تر است ... "

اینم ببندین و پاک کنین عب نداره
    موفقیت

2. کاربر روبرو از پست مفید ahuman تشکرکرده است .

1234567 (پنجشنبه 22 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 06 تیر 93 [ 06:00]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,312

تشکرشده 1,508 در 444 پست

Array
    سلام، هر چند راستش من از انتقاد به فرشته مهربان یه جورایی خوشحال میشم! ولی خب موضوع شما که خیلی ساده تر از این حرفهاست. یک عنوان مناسب برای تاپیکت انتخاب کن و اعلام کن تا بازش کنه.

4. 4 کاربر از پست مفید toojih تشکرکرده اند .

1234567 (پنجشنبه 22 اسفند 92), ahuman (پنجشنبه 22 اسفند 92), khaleghezey (پنجشنبه 22 اسفند 92), فرهنگ 27 (پنجشنبه 22 اسفند 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود

هر سایت یا جمعی یا محیطی که ما درش قرار میگیریم حتی بعنوان مهمان خانه فامیل و اقوام برای خودش دارای قوانین نوشته شده یا نانوشته ای که بعنوان مهمان موظف به انجام آن قوانین هستیم.
    شما وقتی در سایت ثبت نام میکنید همون اول شرایط و قوانین سایت برای شما نمایش داده میشود اگر به این قوانین اعتراض دارید میتوانید بصورت پیام خصوصی یا از طریق تماس با ما به مدیریت سایت انتقال بدید.

اگرم ناراضی هستید میتونید سایت را ترک کنید.

این جزو قوانین اولیه هر سایت و یا گروهیه وقتی میری جزو زیرمجموعه پس تابع قوانین باشید

جناب tojih دادا واست دعا میکنم ایشالله قسمتت بشه یه سایت اینجوری بزنی نیاز به مدیریت باشه یا یک گروهی رو مدیریتش بدن بهت اونوقت متوجه میشی برای برقراری نظم و مدیریت مجبوری بعضی اوقات برخلاف میلت محکم و قاطع برخورد کنی
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

6. 3 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

mohammad6599 (شنبه 24 اسفند 92), toojih (پنجشنبه 22 اسفند 92), فرهنگ 27 (پنجشنبه 22 اسفند 92)

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    92

تشکرشده 345 در 153 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط toojih نمایش پست ها
    سلام، هر چند راستش من از انتقاد به فرشته مهربان یه جورایی خوشحال میشم! ولی خب موضوع شما که خیلی ساده تر از این حرفهاست. یک عنوان مناسب برای تاپیکت انتخاب کن و اعلام کن تا بازش کنه.
    مشکل من رفتار دوگانه با کاربران و بستن یک بحث که نتیجه اش برای زندگی من مهمه به یک دلیل پیش پا افتاده که با یک اخطار بدون بستن بحث هم قابل انجام هست . مشکل شخصی با کاربری داشتن دلیلی برای بستن بحث نیست

8. کاربر روبرو از پست مفید ahuman تشکرکرده است .

toojih (پنجشنبه 22 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,312

تشکرشده 1,508 در 444 پست

Array
    به به جناب خاله قزی، دوست و همکار سابق. تمام معیارهایی که مدیران تالار باید داشته باشند رو کم کم داری بدست می یاری. آفرین. اونهم به صورت مداوم و مستمر

این تاپیک چون بزودی حذف میشه گفتم همینجا به جای آلاچیق کل کل یه چیزهایی رو بنویسم. آقای خاله قزی، اگه دیگه بهت مدیریت رو ندن من که بدبین میشم که نکنه فقط تلاش خود آدم کافی نیست و با وجود این همه تلاش و نشون دادن حسن نیت توسط شما باز هم تبعیض قائل میشند چون شما دیگه واقعا خیلی کامل شدی. اینور اونرو طوری پست مدیریتی میزاری که با پستهای فرشته جونت مو نمیزنه!

میبینی جناب ahuman، ما همچین مشکلات و خودشیرین هایی داریم! تازه همین خاله قزی کلی هم واسه خودش طرفدار داره که هیچ کاری هم نمیشه باهاش کرد! هر کاری در مقابل خاله قزی آدم بخواد بکنه فقط به خودش ضربه میزنه چون با این همه طرفدار به سرعت کله پات میکنه! حالا حساب کن که در مقابل فرشته مهربان میشه چکار کرد!

تازه خاله قزی یه جورایی توی گروه ما هم هست و این کارهاش هدفمنده! و میخواد به یه چیزایی برسه. بقیه نورچشمی ها که بدون هیچ هدفی خیلی داغ تر هم هستند. بعضی هاشون پست فرشته مهربان رو که میبینند اول لایک میکنند بعد اگه فرصت شد میرن میخونند. بعضی های دیگه که خیلی بچه مثبت تر هستند همه پستهای فرشته رو پرینت میگیرند و حداقل چهار پنج بار میخونند و یاداشت برداری میکنند و توی یک دفترچه یادداشت میکنند. بعد توی این شرایط با این اوضاع شما انتظار داری که راحت میتونی انتقاد کنی. اونهم با این دلایل که آوردی؟ واسه همین میگم باید اینجور موارد رو سعی کنی راحت کنار بیای و یک دلیل درست و حسابی داشته باشی که بشه توی این وضعیت ازت دفاع کرد و ما هم پشتت در بیایم!

تازه هیچ بعید نیست که الان خودت بیای باهام مخالفت کنی و از فرشته مهربان دفاع کنی و اظهار ندامت کنی! چون اینطور موقعها ناخواسته آدمها بدون اینکه خودشون بخوان و بدونند بر اساس منافع سعی میکنند از هر فرصتی برای بهتر شدن جایگاه شون استفاده کنند. آدمها یه همچین موجوداتی هستند! توی این شرایط چه انتظاری از ما داری.
    ویرایش توسط toojih : پنجشنبه 22 اسفند 92 در ساعت 19:27 دلیل: حذف تکرار

10. 3 کاربر از پست مفید toojih تشکرکرده اند .

1234567 (پنجشنبه 22 اسفند 92), ahuman (پنجشنبه 22 اسفند 92), khaleghezey (پنجشنبه 22 اسفند 92)

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    92

تشکرشده 345 در 153 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    درود

هر سایت یا جمعی یا محیطی که ما درش قرار میگیریم حتی بعنوان مهمان خانه فامیل و اقوام برای خودش دارای قوانین نوشته شده یا نانوشته ای که بعنوان مهمان موظف به انجام آن قوانین هستیم.
    شما وقتی در سایت ثبت نام میکنید همون اول شرایط و قوانین سایت برای شما نمایش داده میشود اگر به این قوانین اعتراض دارید میتوانید بصورت پیام خصوصی یا از طریق تماس با ما به مدیریت سایت انتقال بدید.

اگرم ناراضی هستید میتونید سایت را ترک کنید.

این جزو قوانین اولیه هر سایت و یا گروهیه وقتی میری جزو زیرمجموعه پس تابع قوانین باشید

جناب tojih دادا واست دعا میکنم ایشالله قسمتت بشه یه سایت اینجوری بزنی نیاز به مدیریت باشه یا یک گروهی رو مدیریتش بدن بهت اونوقت متوجه میشی برای برقراری نظم و مدیریت مجبوری بعضی اوقات برخلاف میلت محکم و قاطع برخورد کنی
    فکر می کنم این قوانین نانوشته برای هردو هست . نه اینکه میزبان به دلیلی اینکه میزبان هست هر رفتاری داشته باشه و فقط میهمان مجبور به رعایت قوانین باشه . در ضمن قوانین سایت ها معمولا میگه هر کاربری در هر موضوعی دخالت نکنه و از کلمات و عباراتی که در حدش نیست استفاده نکنه . لطفا این بخش ها رو هم مطالعه بفرمایید و به اندازه رتبه کاربری خوذتون نظر بدید .احتمالا ما هم اگر چاپلوسی می کردیم این اتفاقات برامون نمی افتاد. مرسی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط toojih نمایش پست ها
    به به جناب خاله قزی، دوست و همکار سابق. تمام معیارهایی که مدیران تالار باید داشته باشند رو کم کم داری بدست می یاری. آفرین. اونهم به صورت مداوم و مستمر

این تاپیک چون بزودی حذف میشه گفتم همینجا به جای آلاچیق کل کل یه چیزهایی رو بنویسم. آقای خاله قزی، اگه دیگه بهت مدیریت رو ندن من که بدبین میشم که نکنه فقط تلاش خود آدم کافی نیست و با وجود این همه تلاش و نشون دادن حسن نیت توسط شما باز هم تبعیض قائل میشند چون شما دیگه واقعا خیلی کامل شدی. اینور اونرو طوری پست مدیریتی میزاری که با پستهای فرشته جونت مو نمیزنه!

میبینی جناب ahuman، ما همچین مشکلات و خودشیرین هایی داریم! تازه همین خاله قزی کلی هم واسه خودش طرفدار داره که هیچ کاری هم نمیشه باهاش کرد! هر کاری در مقابل خاله قزی آدم بخواد بکنه فقط به خودش ضربه میزنه چون با این همه طرفدار به سرعت کله پات میکنه! حالا حساب کن که در مقابل فرشته مهربان میشه چکار کرد!

تازه خاله قزی یه جورایی توی گروه ما هم هست و این کارهاش هدفمنده! و میخواد به یه چیزایی برسه. بقیه نورچشمی ها که بدون هیچ هدفی خیلی داغ تر هم هستند. بعضی هاشون پست فرشته مهربان رو که میبینند اول لایک میکنند بعد اگه فرصت شد میرن میخونند. بعضی های دیگه که خیلی بچه مثبت تر هستند همه پستهای فرشته رو پرینت میگیرند و حداقل چهار پنج بار میخونند و یاداشت برداری میکنند و توی یک دفترچه یادداشت میکنند. بعد توی این شرایط با این اوضاع شما انتظار داری که راحت میتونی انتقاد کنی. اونهم با این دلایل که آوردی؟ واسه همین میگم باید اینجور موارد رو سعی کنی راحت کنار بیای و یک دلیل درست و حسابی داشته باشی که بشه توی این وضعیت ازت دفاع کرد و ما هم پشتت در بیایم!

تازه هیچ بعید نیست که الان خودت بیای باهام مخالفت کنی و از فرشته مهربان دفاع کنی و اظهار ندامت کنی! چون اینطور موقعها ناخواسته آدمها بدون اینکه خودشون بخوان و بدونند بر اساس منافع سعی میکنند از هر فرصتی برای بهتر شدن جایگاه شون استفاده کنند. آدمها یه همچین موجوداتی هستند! توی این شرایط چه انتظاری از ما داری.

- - - Updated - - -

جناب tojih عزیز با درست یا نادرست بودن حرف هاتون کاری ندارم ولی این بحث رو برای تصفیه حسابل شخصی باز نکردیم . لطفا رعایت کنید و در بحث های خودتون پیگیری کنید . بنده یک تایپیک ایجاد کردم که یه یک دلیل بچه گانه بی اخطار قبلی و با کمال تفاوت قائل شدن با بقیه کاربران بسته شده شاید اگر این اتفاق نمی افتاد از صبح موارد و راهنمایی های خوبی از دوستان می گرفتم تا اینکه به عنوان بحث فکر کنم بعد برای مدیران ارسال کنم و بعد اونها کی ببینیند و اصلاح کنند یا نکنند .... خود جناب فرشته مهربان که کمکی نمی کنند بدتر مانع کمک کردن دیگران هم می شن . کسی هم جوابگو نیست

12. کاربر روبرو از پست مفید ahuman تشکرکرده است .

toojih (پنجشنبه 22 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,312

تشکرشده 1,508 در 444 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahuman نمایش پست ها
    جناب tojih عزیز با درست یا نادرست بودن حرف هاتون کاری ندارم ولی این بحث رو برای تصفیه حسابل شخصی باز نکردیم . لطفا رعایت کنید و در بحث های خودتون پیگیری کنید .
    نگفتم؟!

نوشته من زیاد جدی نبود! زیاد سخت نگیر پسر خوب، در کل بعضی از چیزهایی که خاله قزی میگه درسته. اینجا یکسری قوانین داره که باید رعایت کرد. مخصوصا من و شما که خیلی وقته اینجا هستیم. ممکنه بعضی از موارد رو قفل نکنه ولی خوب اون هم بنده خدا مثل من تو آدمه و ممکنه اشتباه کنه توی مواردی یا چون طرفی که تاپیک باز کرده کاربر جدیده مراعاتش رو میکنه. حالا هر چی. بهرحال عنوان مناسب رو برای تاپیکت بزار. انتقادهایی من دارم به فرشته مهربان ولی این چیزهاش به نظرم خوبه. تو هم زیاد سخت نگیر.

14. 3 کاربر از پست مفید toojih تشکرکرده اند .

1234567 (پنجشنبه 22 اسفند 92), khaleghezey (پنجشنبه 22 اسفند 92), فرهنگ 27 (پنجشنبه 22 اسفند 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    دوستان هر فردی به هر دلیلی مشکلی داره بطور خصوصی با مدیرای سایت در میان بزاره درست نیست اینگونه اعتراض ها رو در اینجا بیان کنید.

جناب tojih دادا فدات شم دعات میکنم ایشالله مدیر بشی چون اینجوری با تمام وجودت درک میکنی چقدر باید تلاش کنی و زحمت بکشی تا بتونی یه سایت رو اینجوری بکشی بالا سایتی که سرگرمی و طنز نیست که بود و نبودش تاثیری نداشته باشه توی جامعه.سایتی که زندگی خیلیها به اون و راهنمایی های کاربراش احتیاج داره یکی از کاربرایی که خوب راهنمایی میکنه خودتی فدات شم.

تا حالا سایت نداشتی 5یا6 سال روش وقت بزاری انرژی بزاری از زندگیت بزنی از زن و بچت بزنی که بتونی بیاریش بالا واست مثل بچت میشه که بزرگش کردی.هرووقت چنین حسی بهت دست بده اونوقت متوجه میشی مدیرای سایت چرا سخت گیر هستند.اونوقت متوجه میشی چرا دارم بهشون کمک میکنم مهم نیست برداشتت چیه هرچی باشه برام محترمه با اینکه نقدش میکنم

خواهشا دیگه ادامه ندید اعتراض دارید پیام خصوصی
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

16. 2 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

toojih (پنجشنبه 22 اسفند 92), فرهنگ 27 (پنجشنبه 22 اسفند 92)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,001 در 7,404 پست

Array
    با سلام

لطفاً هرگونه اعتراضی نسبت به اعمال مدیریت مدیران را از طریق لینک تماس با ما مطرح فرمایید . اگر قوانین را درست خوانده باشید در آنجا ذکر شده

این تاپیک قفل و منتقل می شود

18. 3 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

1234567 (پنجشنبه 22 اسفند 92), khaleghezey (پنجشنبه 22 اسفند 92), toojih (پنجشنبه 22 اسفند 92)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)