به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 62
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 دی 95 [ 21:29]
    سطح
    31
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 2
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    80

تشکرشده 97 در 31 پست

Array

خواستگار رسمی ندارم

سلام خدمت مدیر گرامی ودوستان من تازه اینجا عضو شدم ..سایت خیلی خوبی هست تا اونجایی که من دیدم
    یه مشکل دارم یعنی نمیدونم یه مشکل میشه یا دوتا که نمیدونم اول کدومو بگم اول خواستگارو میگم
    من یه دختر 25ساله هستم.دارای تحصیلات .قیافم متوسطه خوش برخورد.. خوش اخلاق. مهربون .واز نظر خودم هیچ مشکلی ندارم دارای خانواده خوب
    ولی خواستگار رسمی ندارم درواقع باید بگم من وقتی 18ساله بودم یه خواستگار رسمی داشتم که خیلی هم دوست داشتن من جواب بله بدم همه هم موافق بودن ولی من از طرف وحرفاش خوشم نیومد وجواب نه دادم بعد از اون مورد حدود یه سال بعد درگیر یه رابطه عشقی شدم ودیگه همه فکر وذکرم این بود که با اون اقا ازدواج کنم تا اینکه از پارسال وقتی فهمیدم نمیتونم با ایشون ازدواج کنم به فکر ازدواج با پسر دیگه ای افتادم البته نه فرد خاص دیگه ای هر کی ولی مشکلم اینه معرفی زیاد میشم ولی هیچ کدوم خواستگاری رسمی نمیان همش در حد حرفه حالا نمیدونم اینا مربوط میشه به قسمت واین که خواسته خدا اینجوریه وحکمتی داره یا نه مشکل از منه
    سوالی بود توضیحی خواستین بازم بهتون میگم ممنون

2. کاربر روبرو از پست مفید دختر تنهاا تشکرکرده است .

ali -guilan (پنجشنبه 15 آبان 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو

اولا شما تازه 25سالتونه هنوز جا دارین واسه ازدواج

دوما اشتباه هستش فکر کنین ازدواج = خوشبختی نه از این خبرا هم ینست توی تالار یه گردش کوچیک کنی انواع مشکلاتی که اصلا فکرشم نمیتونی کنی میتونی پیدا کنی

سوما جایی شاغل هستی؟توی اجتماع چی حضور دارین؟توی مراسم های خانوادگی توی مسجد توی روضه خوانی ها توی عروسی ها کلا اینجاها هستن که بیشتر افارد بزرگتر فامیل برای پسراشون همسر انتخاب میکنن

خود من خواهرم وقتی روضه بودش همسرم رو دیدین و آبجی خودم رو توی عروسی پسندیدنش.سعی کن خندون و خشو لباس و مهربون باشی توی کلاس های هنری و اشپزی و خیاطی کلا صنایع دستی شرکت کن هم هنر یاد میگیری هم توی جامعه بیشتر توی چشم هستین

ولی کلا شوووووهر همچین چیز دندون گیری هم نیستش که بخوای اینقدی بهش فکر کنی
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

4. 7 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

abi.bikaran (پنجشنبه 15 اسفند 92), ali -guilan (پنجشنبه 15 آبان 93), reihane_b (پنجشنبه 15 اسفند 92), پونه (پنجشنبه 15 اسفند 92), ژینا (جمعه 16 اسفند 92), مصباح الهدی (پنجشنبه 15 اسفند 92), دختر تنهاا (پنجشنبه 15 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 اسفند 93 [ 10:05]
    سطح
    20
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 10
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialTagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    834

تشکرشده 492 در 107 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام دوستم

به نظر من اصلاً عجله نکن و هول نباش استرس بی جا هم به خودت نده تو هنوز چند سالی وقت داری

سعی کن اهداف زندگیتو دوباره مرور کنی اهداف عالی تر و بهتری برای خودت انتخاب کن و خودت رو درگیر اون اهداف بکن در کنارش روابط عمویی خوبی داشته باشد و شاد باش . در دسترس هر پسری نباش متاسفانه الان جامعه ما جوری شده که دخترا به راحتی در دسترس آقایون هستند و مردی که بخواد و تصمیم ازدواج داشته باشه به این مورد هم دقت می کنه منظم تر از قبل باش مهربانتر و تن نازتر از قبل باش بی چشم داشت محبت کن از نظر من دختر باید دنیای محبت باشه پس بی چشم داشت به اطرافیان محبت کن تاثیر فوق العاده در زندگی داره

معقول و دورست با کیسهای پیشنهای رفتار کن و تصمیم بگیر

امیدوارم به زودی زود بهترین گزینه برات پیش بیاد

6. 5 کاربر از پست مفید fariba s تشکرکرده اند .

ali -guilan (پنجشنبه 15 آبان 93), khaleghezey (پنجشنبه 15 اسفند 92), reihane_b (پنجشنبه 15 اسفند 92), مصباح الهدی (پنجشنبه 15 اسفند 92), دختر تنهاا (پنجشنبه 15 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 شهریور 93 [ 22:45]
    سطح
    25
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 35
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    117

تشکرشده 155 در 59 پست

Array
    سلام خوش اومدین به همدردی
    فقط میخواستم بگم به ازدواج به چشم هدف نگاه نکن چون اگه اینطور باشه همه ی فکر و ذکرت اینه که چطور به این هدف برسی و تاخیر توی اون هم برات اضطراب بوجود میاره، پس به ازدواج به چشم وسیله نگاه کن تا باعث رشد و کمالت تو زندگی باشه و بر همین مبنا خواستگاراتو بسنج.

8. 4 کاربر از پست مفید newfolder تشکرکرده اند .

abi.bikaran (پنجشنبه 15 اسفند 92), khaleghezey (پنجشنبه 15 اسفند 92), sara 65 (یکشنبه 25 اسفند 92), shabnam z (پنجشنبه 15 اسفند 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    80

تشکرشده 97 در 31 پست

Array
    ممنون از جوابتون درسته نسبت به دخترای غریبه که میبینم سنم زیاد نیست.ولی نسبت به دخترای فامیل چرا چون من تنها دختر مجرد فامیل پدری هستم ولی توفامیل مادریم فعلا کوچیکترین دخترم ودختر خاله هام بزرگتر از منن در واقع تقریبا تنها کسی که الان تودیده من هستم ولی احساس میکنم با اینکه همه جا هستم ولی چندان دیده نمیشم اتفاقا خودم میبینم فلان دختر فامیل تو عروسی پسندیده میشه اون یکی تو با شگاه ورزشی ولی هیچ کدوم از اینا واسه من پیش نیومده
    با اینکه همه عروسی ها میرم همه مجالس ختم ها میرم فعال هستم تو همه اینا خوش برخوردم
    در جوابتون شاغل نیستم تازه چند ماهی هست درسم تموم شده علاقه زیادی به کار کردن ندارم ..
    کلاس نمیتونم برم چون پدرم هزینه کلاسی رو نمیده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba s نمایش پست ها
    سلام دوستم

به نظر من اصلاً عجله نکن و هول نباش استرس بی جا هم به خودت نده تو هنوز چند سالی وقت داری

سعی کن اهداف زندگیتو دوباره مرور کنی اهداف عالی تر و بهتری برای خودت انتخاب کن و خودت رو درگیر اون اهداف بکن در کنارش روابط عمویی خوبی داشته باشد و شاد باش . در دسترس هر پسری نباش متاسفانه الان جامعه ما جوری شده که دخترا به راحتی در دسترس آقایون هستند و مردی که بخواد و تصمیم ازدواج داشته باشه به این مورد هم دقت می کنه منظم تر از قبل باش مهربانتر و تن نازتر از قبل باش بی چشم داشت محبت کن از نظر من دختر باید دنیای محبت باشه پس بی چشم داشت به اطرافیان محبت کن تاثیر فوق العاده در زندگی داره

معقول و دورست با کیسهای پیشنهای رفتار کن و تصمیم بگیر

امیدوارم به زودی زود بهترین گزینه برات پیش بیاد
    سلام ممنون از جوابتون
    من یکی از هدف های زندگیم ازدواجه چون دوست دارم با ازدواج به تکامل برسم واز گناه دوری کنم وبه خدا نزدیک تر بشم..ادم وقتی میبینه دیده نمیشه انگیزه زندگی رو ازدست میده والبته اینم بگم
    من دوس داشتم توسن پایین تر ازدواج کنم ولی خب چون درگیر یه رابطه عشقی شدم نشد تواین چند سالم فقط فکر ازدواج با ایشون بودم خیلی هم گریه ودعا کردم ولی جوابی نگرفتم نمیدونمم چرا ..نمیدونم قسمت نبود یا چیز دیگه تا اینکه از پارسال تصمیم گرفتم با هرکی که مورد خوبی بود ازدواج کنم ولی خب خواستگار جدی ندارم
    اینم بگم اونی که دوستش داشتم چند وقتی هست که عقدکرده اونم با دختر عموی من.که این موضوع بیشتر عذابم میده که چرا اون تونسته ازدواج کنه بدون هیچ دردسری ولی من نمیتونم وفکر ازدواج ایشون منو ازار میده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط newfolder نمایش پست ها
    سلام خوش اومدین به همدردی
    فقط میخواستم بگم به ازدواج به چشم هدف نگاه نکن چون اگه اینطور باشه همه ی فکر و ذکرت اینه که چطور به این هدف برسی و تاخیر توی اون هم برات اضطراب بوجود میاره، پس به ازدواج به چشم وسیله نگاه کن تا باعث رشد و کمالت تو زندگی باشه و بر همین مبنا خواستگاراتو بسنج.
    سلام ممنون
    نمیشه که نگاه نکنم چون به نظرم یکی از مهمترین اولویت های زندگیه
    وعلت نگرانیمم اینه که الان وضعیت خوبی ندارم از نظر روحی به خاطر ازدواح اونی که دوستش داشتم..
    نه اینکه چرا ازدستش دادم نه میگم چرا شرایط ازدواج اون راحت فراهم شد ولی شرایط ازدواج من فراهم نمیشه
    که از فکر وخیال راحت شم

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    15,723

Array
    درود بانو اینو بخون

((اینم بگم اونی که دوستش داشتم چند وقتی هست که عقدکرده اونم با دختر عموی من.که این موضوع بیشتر عذابم میده که چرا اون تونسته ازدواج کنه بدون هیچ دردسری ولی من نمیتونم وفکر ازدواج ایشون منو ازار میده))

مسئله اصلی واسه تصمیم به ازدواج شما این موضوع هستش که خودتون بیان کردین این شماره یک

شماره دو شما تونستین بری سر کار خیلی هم خوبه قرار نیست همه با ازدواج به کمال برسن و کاملتر بشن شاغل شدن هم یکموردشه تلاشت رو کن ضرر نداره بانو

اگه فکر میکنی دیده نمیشی اگه فکر میکنی خواستگار رسمی خوب نداری اگه فکر میکنی فرد مورد علاقت که باب میلت هم باشه پیداش نشده فقط واسه خاطره یکچیزیه

اگه فکر میکنی که دیده نمیشی اگه فکر میکنی خواستگار خوب نداری یا اینکه کسی که دوسش داری و باب میلت هستش نیومده خواستگاریت واسه اینه که

اونی که اون بالاست حواسش بهت هستش و هنوز وقتش نشده اونی که واقعا لیاقتت رو داره سر راهت قرارش بده

پس صبر کن و امیدوار باش ایشالله بوقتش.فقط اگه مورد خوب پیش اومد از دستش نده ولی عجله هم نکن.

================================================== =

الان توی دلت میگی برو بابا این حرفای تکراری چیه اینا و میگن و ازن حرفا.ولی به این جمله بالا خیلی اعتقاد دارم خودم وقتی قبلا مجرد بودم روزه ثوابی خیلی میگرفتم هفته سه یا چهر روزش(قبلا خیلی بهتر از الانم بودم) موقع افطار بیشتر وقتا دعا میکردم خدا یه همسر خوب بهم بده همه چی تموم خدا رو شکری الانم بهم داده انصافا هم خیلی خوبه.شما هم مطمئن باش اگه واقعا از صمیم قلبت ازش بخوای بوقتش خودش یکی واست کنار گذاشته رو میکنه فقط دعا یادت نره و اجتماعی تر و خندون تر باشی سعی کن ببخشید اینو میگم قیافه رو نمیشه خیلی کاریش کرد ولی تیپ رو که میشه خوش تیپ باشی.نمیشه پولداری رو کاریش کرد ولی میهش اخلاق و رفتارایی که پسرا دوس دارن همسرای آیندشون داشته باشن رو بدست آورد معیارهاشون رو توی تالارم هستش بگردی میتونی مطالبش رو پیدا کنی
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ

11. 2 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

fariba s (شنبه 17 اسفند 92), دختر تنهاا (پنجشنبه 15 اسفند 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    80

تشکرشده 97 در 31 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    درود بانو اینو بخون

((اینم بگم اونی که دوستش داشتم چند وقتی هست که عقدکرده اونم با دختر عموی من.که این موضوع بیشتر عذابم میده که چرا اون تونسته ازدواج کنه بدون هیچ دردسری ولی من نمیتونم وفکر ازدواج ایشون منو ازار میده))

مسئله اصلی واسه تصمیم به ازدواج شما این موضوع هستش که خودتون بیان کردین این شماره یک

شماره دو شما تونستین بری سر کار خیلی هم خوبه قرار نیست همه با ازدواج به کمال برسن و کاملتر بشن شاغل شدن هم یکموردشه تلاشت رو کن ضرر نداره بانو

اگه فکر میکنی دیده نمیشی اگه فکر میکنی خواستگار رسمی خوب نداری اگه فکر میکنی فرد مورد علاقت که باب میلت هم باشه پیداش نشده فقط واسه خاطره یکچیزیه

اگه فکر میکنی که دیده نمیشی اگه فکر میکنی خواستگار خوب نداری یا اینکه کسی که دوسش داری و باب میلت هستش نیومده خواستگاریت واسه اینه که

اونی که اون بالاست حواسش بهت هستش و هنوز وقتش نشده اونی که واقعا لیاقتت رو داره سر راهت قرارش بده

پس صبر کن و امیدوار باش ایشالله بوقتش.فقط اگه مورد خوب پیش اومد از دستش نده ولی عجله هم نکن.

================================================== =

الان توی دلت میگی برو بابا این حرفای تکراری چیه اینا و میگن و ازن حرفا.ولی به این جمله بالا خیلی اعتقاد دارم خودم وقتی قبلا مجرد بودم روزه ثوابی خیلی میگرفتم هفته سه یا چهر روزش(قبلا خیلی بهتر از الانم بودم) موقع افطار بیشتر وقتا دعا میکردم خدا یه همسر خوب بهم بده همه چی تموم خدا رو شکری الانم بهم داده انصافا هم خیلی خوبه.شما هم مطمئن باش اگه واقعا از صمیم قلبت ازش بخوای بوقتش خودش یکی واست کنار گذاشته رو میکنه فقط دعا یادت نره و اجتماعی تر و خندون تر باشی سعی کن ببخشید اینو میگم قیافه رو نمیشه خیلی کاریش کرد ولی تیپ رو که میشه خوش تیپ باشی.نمیشه پولداری رو کاریش کرد ولی میهش اخلاق و رفتارایی که پسرا دوس دارن همسرای آیندشون داشته باشن رو بدست آورد معیارهاشون رو توی تالارم هستش بگردی میتونی مطالبش رو پیدا کنی
    ممنون دوستم با شماره یک مخالفم چون دلیل ازدواج من ازدواج اون فرد نیست خودم احساس نیاز به ازدواج دارم
    شماره دوم ازدواج واسه من مهمتر از کاره
    وحرف اصلیتون که خدا حواسش هست رو قبول دارم که تا اون نخاد اتفاقی نمیفته
    وبا بقیه حرفاتونم موافقم بعد از توبه کردنم خیلی دعا میکنم ونماز میخونم که هم خدا ببخشم بابت گناهام هم شوهر خوبی نصیبم کنه ولی خب چه کنم دوست دارم زودتر ازدواج کنم که هم به گناه نیفتم هم فاصله سنیم با بچم زیاد نشه

13. 2 کاربر از پست مفید دختر تنهاا تشکرکرده اند .

khaleghezey (پنجشنبه 15 اسفند 92), پونه (پنجشنبه 15 اسفند 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    80

تشکرشده 97 در 31 پست

Array
    چرا کسی دیگه نظر نمیده تایپیکای دیگم قفل شده چرا به جوابشون احتیاج دارم خب

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    15,723

Array
    شما خیلی عجول هستین بهتره صبور باشین توی تالار بخش خواستگاری رو برین بخونین بعدش معیارهاتون رو مشخص کنین.شما دختر هستین فرق دارین با ما پسرا درست یا غلط کاری ندارم رسمه پسر میره خواستگاری
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ

16. کاربر روبرو از پست مفید khaleghezey تشکرکرده است .

دختر تنهاا (شنبه 17 اسفند 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    80

تشکرشده 97 در 31 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    شما خیلی عجول هستین بهتره صبور باشین توی تالار بخش خواستگاری رو برین بخونین بعدش معیارهاتون رو مشخص کنین.شما دختر هستین فرق دارین با ما پسرا درست یا غلط کاری ندارم رسمه پسر میره خواستگاری
    عجول نیستم شاید هرکی دیگه توشرایط من بود دغدغش این بود

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)