به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 02 اردیبهشت 93 [ 13:08]
    سطح
    2
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 10
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 4 پست

Array

Sad تمام وجودم پر از غم و تنفره..!

با سلام خدمت دوستان عزیز..
    من تازه اینجا عضو شدم.. چون واقعا نیاز به همدردی دارم.. من فک نمیکنم اعضای این انجمن سنشون نزدیک به من باشه... من متولد 1377 هستم و آبان ماه 15 ساله شدم از نظر قانونی باید اول دبیرستان باشم ولی دومم (دبستان جهشی خوندم) با این انجمن اشنایی ندارم امیدوارم ادم مزاحم و بددهنی اینجا نباشه که تو جواب این تاپیک منو اذیت کنه... چون تحملشو ندارم!
    بریم سر موضوع اصلی: کمبود اعتماد به نفس شدیدی دارم چون هیچ ویژگی مثبتی ندارم به قول خونوادم هر چی بدیه در وجوده منه! این تاپیکو نمیذارم که کمک بخوام فقط میخوام آروم شم.. راستش مشکل که زیاد دارم ولی اینجا راجب بزرگترینش صحبت میکنم! من با پسرا که اصلا رابطه ی خوبی ندارم و دوستای دخترمم انگشت شمارن که هیچکدومم صمیمی نیستن.. تنها چیزی که فک میکردم ممکنه کمکم کنه ارتباط اجتماعیم عوض شه حل کردن بزرگترین مشکلم یعنی اضافه وزنمه من چاقم! نه اینکه بگم بخاطر اینکه فک میکنم ارتباط اجتماعیم خوب میشه میخوام لاغر شما! اصلا اصلا اصلا! ..میدونم مردم بخاطر "اندام" کسی باهاش دوست نمیشن! دختر خاله ی خودم وزنش بالا 100 بود اما از اون یکی که دختر خالم که جوونترو لاغرتر و زیباتره بسیار محبوب تره و منم اونو بیشتر دوس دارم تا اون یکی که زیبا ولی سرده! بیشتر میخوام لاغر شم چون خیلی دوس دارم ارایش کنم یا به خودم برسم کلا مثه دخترا باشم ولی نمیتونم اصلا با این هیکل روم نمیشه.. احساس دخترونگی نمیکنم (ادم شدیدا خجالتی هستم و اضافه وزنم بیشتر خجالتیم کرده) من حداقل 30 کیلو اضافه وزنو دارم.. هیچکس بهم به چشم "دختر" نگاه نمیکنه و برای هیچ پسری "جذاب" نیستم و قد بلند هم نیستم فک میکنم 162 یا کمتر (160-161) و از جایی که چاقم خیلی کت و گنده نشون میدم.. اگه حداقل قدم بالا 170 بود خوب بود ولی دختری که چاقه با قد کوتاه دیگه خیلی زشته... ولی بعضیا هم لاغرن هم خوشگلن هم قدبلندن همش از چاقیو زشتیم شکایت میکنم و میگم خدایا چی میشد 1% از خوشگلی بعضیا رو میدادی به من؟! پدر و مادرم درکم نمیکنن و خیلی اصرار دارن که "بگو بخند شاد باش به خودت برس" و ... که از این حرفاشون متنفررررررررررررررررررررر رررررررررم :(( اصلا علاقه ای به خونوادم دیگه ندارم اصلا از ابراز علاقشونم حالم بهم میخوره.. مخصوصا چون بابام همیشه "تپل" صدام میزنه که متنفرم چون میدونم دوس دارم همیشه خوشگل تپلوی کوچولوش باشم نمیفهمه من یه دختر بالغم و دیگه وقتشه مث دخترا خوشگل باشم اجازه نمیده وزنم زیر 60 ببرم قبلا یه بار از 75 کیلو به 60 رسیدم دیگه نذاشت لاغرتر بشم منم رژیمو ول کردم و حالا کلیییییی چاق تر شدم.. واقعا نمیدونم چیکار کنم! فک میکنم خیلی خودخواهه... فقط چون اونا "تپل" دوس دارن دلیل نمیشه من اشک بریزم... والا چیزی که من بهش میگم لاغر (با قد 162 و وزن حدود 57 اینا) اونا میگن اسکلت!
    کلی بگم: یه دختر نوجوونیم که عدم زیباییو میچشه اونم حالا که دخترا انقد تیپن و همه جا پر مانکنای نازه با پسرای جنتلمن تو عروسیا و مهمونیا خوشگذرونی و من تو خونه تنها با لباس خواب گشادم در حال گریه و زاری...
    خوشگل هم نیستم معمولیم.. ولی زشتم نیستم و فک میکنم با همین چهره هم اگه خوش اندام یودم حتی با همین قدکوتاه میتونستم "جذاب و بااعتماد به نفس" باشم ولی در حال حاضر فقط غبطه به دخترای دیگه میخورم..
    نمیخواد بیاد بیارین بچه هایی هستن که سرطان دارن و بی دست و پان و میدونم که دارم ناشکری میکنم ولی ازتون کمک نمیخوام میخواستم حرفامو بزنم و بدونم یه 4 تا خانوم عاقل اینا رو میخونن .. میخواستم اروم شم.. وگرنه من الان چن ساله بیخیال زندگی کردن شدم...................

- - - Updated - - -

اوووه اوووه! اشتباه تایپی! خط 10 ام اون بخش که گفتم: "چون میدونم دوس دارم همیشه خوشگل تپلوی کوچولوش باشم" منظورم این بود که "چون میدونم دوس داره همیشه خوشگل تپلوی کوچولوش باشم" و مخاطبم پدرم بود!

2. 2 کاربر از پست مفید romina1377 تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 10 اسفند 92), شیدا. (شنبه 10 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 مهر 94 [ 18:50]
    سطح
    32
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 136
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    839

تشکرشده 437 در 171 پست

Array
    عزیزم چاق بودن که دلیل نمیشه فکر کنی هیچ ویژگی مثبتی نداری! تو میتونی با ورزش قدتو بلند کنی الان نوجونی پراز انرژی هستی. من خودم کوچیک بودم قبل ازینکه به سن بلوغ برسم خیلی لاغر بودم بهم میگفتن قناص استخونی ازون بچگی اعتماد بنفسم داغون شد. آرزو کردم چاق بشم 13 _14 سالم که شد خیلی چاق شدم پف کردم باز اطرافیان راجع به چاق شدنم میگفتن حالم گرفته میشد اما رفته رفته قد کشیدم لاغر شدم ! کلا هر جور باشی دیگران هی نظر میدن راجع به ظاهر همه . ولی اگه خودت بخوای لاغر بشی بابات نمیتونه جلوتو بگیره تو رژیمتو بگیرحسابی ورزش کن باور کن ازون مانکنا بهتر و جذاب ترهستی واسه یه ذره چاقی اعتماد بنفست رو به باد نده .

4. 6 کاربر از پست مفید پونیو تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 10 اسفند 92), romina1377 (شنبه 10 اسفند 92), toojih (شنبه 10 اسفند 92), پونه (دوشنبه 19 اسفند 92), خوشبختی (شنبه 10 اسفند 92), شیدا. (شنبه 10 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 تیر 94 [ 17:55]
    سطح
    35
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 79
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    195

تشکرشده 268 در 91 پست

Array
    سلام
    اولین نکته مثبت تو شما همینه که اول تاپیکتون ذکر کردید.شما از بقیه همسن و سالات یک قدم جلوتری.و این نشون میده که هوش بالایی داری.و مطمئن باش یک انسان باهوش نسبت به یک فرد زیبا بیشتر میتونه مورد توجه و دوست داشتن قرار بگیره ،فقط نیاز به زمان داره.
    دیگه اینکه شما الان فقط 15 سالته و هنوز فرصت داری که قدت بلند شه.هرچند که قد الانت کوتاه نیست.ولی میتونی با ورزش کردن قدت رو ازینی که هست بلند تر کنی.پس اولین کاری که باید بکنی اینه که دنبال یه ورزش مورد علاقت باشی که هم اندامت رو متناسب تر کنه هم قدت رو بلندتر کنه.
    در مورد تپل بودنت و اینکه خونوادت از تپل بودن تو خوششون میاد :عزیزم خیلیا هستن که از دخترای تپل خوششون میاد.من دوستی دارم تو دانشگاه که کلی پیشنهاد دوستی و ازدواج داره و اتفاقا خیلی هم تپل هست و دوست داشتنی.این که میبین تبلیغ لاغری میکنن فقط برای مانکنا هست و اینطور نیست که پسرا دخترای لاغرو بیشتر دوست داشته باشن.اتفاقا من لاغرم و همه از خونواده گرفته تا دوست و آشنا ازم ایراد میگیرن میگن تپل خوبه.اینارو برای این نگفتم که تورو از متناسب شدن پشیمون کنم فقط خاستم بدونی که تپل بودن ربطی به روابط اجتماعی و محبوب بودن نداره.

6. 7 کاربر از پست مفید tanin-91 تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 10 اسفند 92), romina1377 (شنبه 10 اسفند 92), toojih (شنبه 10 اسفند 92), پونیو (شنبه 10 اسفند 92), پونه (دوشنبه 19 اسفند 92), خوشبختی (شنبه 10 اسفند 92), شیدا. (شنبه 10 اسفند 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط romina1377 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز..
    من تازه اینجا عضو شدم.. چون واقعا نیاز به همدردی دارم.. من فک نمیکنم اعضای این انجمن سنشون نزدیک به من باشه... من متولد 1377 هستم و آبان ماه 15 ساله شدم از نظر قانونی باید اول دبیرستان باشم ولی دومم (دبستان جهشی خوندم) با این انجمن اشنایی ندارم امیدوارم ادم مزاحم و بددهنی اینجا نباشه که تو جواب این تاپیک منو اذیت کنه... چون تحملشو ندارم!
    بریم سر موضوع اصلی: کمبود اعتماد به نفس شدیدی دارم چون هیچ ویژگی مثبتی ندارم به قول خونوادم هر چی بدیه در وجوده منه! این تاپیکو نمیذارم که کمک بخوام فقط میخوام آروم شم.. راستش مشکل که زیاد دارم ولی اینجا راجب بزرگترینش صحبت میکنم! من با پسرا که اصلا رابطه ی خوبی ندارم و دوستای دخترمم انگشت شمارن که هیچکدومم صمیمی نیستن.. تنها چیزی که فک میکردم ممکنه کمکم کنه ارتباط اجتماعیم عوض شه حل کردن بزرگترین مشکلم یعنی اضافه وزنمه من چاقم! نه اینکه بگم بخاطر اینکه فک میکنم ارتباط اجتماعیم خوب میشه میخوام لاغر شما! اصلا اصلا اصلا! ..میدونم مردم بخاطر "اندام" کسی باهاش دوست نمیشن! دختر خاله ی خودم وزنش بالا 100 بود اما از اون یکی که دختر خالم که جوونترو لاغرتر و زیباتره بسیار محبوب تره و منم اونو بیشتر دوس دارم تا اون یکی که زیبا ولی سرده! بیشتر میخوام لاغر شم چون خیلی دوس دارم ارایش کنم یا به خودم برسم کلا مثه دخترا باشم ولی نمیتونم اصلا با این هیکل روم نمیشه.. احساس دخترونگی نمیکنم (ادم شدیدا خجالتی هستم و اضافه وزنم بیشتر خجالتیم کرده) من حداقل 30 کیلو اضافه وزنو دارم.. هیچکس بهم به چشم "دختر" نگاه نمیکنه و برای هیچ پسری "جذاب" نیستم و قد بلند هم نیستم فک میکنم 162 یا کمتر (160-161) و از جایی که چاقم خیلی کت و گنده نشون میدم.. اگه حداقل قدم بالا 170 بود خوب بود ولی دختری که چاقه با قد کوتاه دیگه خیلی زشته... ولی بعضیا هم لاغرن هم خوشگلن هم قدبلندن همش از چاقیو زشتیم شکایت میکنم و میگم خدایا چی میشد 1% از خوشگلی بعضیا رو میدادی به من؟! پدر و مادرم درکم نمیکنن و خیلی اصرار دارن که "بگو بخند شاد باش به خودت برس" و ... که از این حرفاشون متنفررررررررررررررررررررر رررررررررم :(( اصلا علاقه ای به خونوادم دیگه ندارم اصلا از ابراز علاقشونم حالم بهم میخوره.. مخصوصا چون بابام همیشه "تپل" صدام میزنه که متنفرم چون میدونم دوس دارم همیشه خوشگل تپلوی کوچولوش باشم نمیفهمه من یه دختر بالغم و دیگه وقتشه مث دخترا خوشگل باشم اجازه نمیده وزنم زیر 60 ببرم قبلا یه بار از 75 کیلو به 60 رسیدم دیگه نذاشت لاغرتر بشم منم رژیمو ول کردم و حالا کلیییییی چاق تر شدم.. واقعا نمیدونم چیکار کنم! فک میکنم خیلی خودخواهه... فقط چون اونا "تپل" دوس دارن دلیل نمیشه من اشک بریزم... والا چیزی که من بهش میگم لاغر (با قد 162 و وزن حدود 57 اینا) اونا میگن اسکلت!
    کلی بگم: یه دختر نوجوونیم که عدم زیباییو میچشه اونم حالا که دخترا انقد تیپن و همه جا پر مانکنای نازه با پسرای جنتلمن تو عروسیا و مهمونیا خوشگذرونی و من تو خونه تنها با لباس خواب گشادم در حال گریه و زاری...
    خوشگل هم نیستم معمولیم.. ولی زشتم نیستم و فک میکنم با همین چهره هم اگه خوش اندام یودم حتی با همین قدکوتاه میتونستم "جذاب و بااعتماد به نفس" باشم ولی در حال حاضر فقط غبطه به دخترای دیگه میخورم..
    نمیخواد بیاد بیارین بچه هایی هستن که سرطان دارن و بی دست و پان و میدونم که دارم ناشکری میکنم ولی ازتون کمک نمیخوام میخواستم حرفامو بزنم و بدونم یه 4 تا خانوم عاقل اینا رو میخونن .. میخواستم اروم شم.. وگرنه من الان چن ساله بیخیال زندگی کردن شدم...................

- - - Updated - - -

اوووه اوووه! اشتباه تایپی! خط 10 ام اون بخش که گفتم: "چون میدونم دوس دارم همیشه خوشگل تپلوی کوچولوش باشم" منظورم این بود که "چون میدونم دوس داره همیشه خوشگل تپلوی کوچولوش باشم" و مخاطبم پدرم بود!

درود بر گلدختر

خوش اومدی

اولندش اتفاقا دخترای تپلووووو خیلی هم بامزه و جذاب هستن.
    دومندش درسته دوست صمیمی نداری ولی بجاش دوست که داری
    سومندش سنم تقریبا دوبرابر سن شماست جای آبجی کوچیکم یه خواهش ازت میکنم لطف کن هرکاری که دوستات توی این سن انجام میدن رو شما انجام نده اول فکر کن بعد ببین عقلت چی میگه.توی همین تالار در مورد نتایج رابطه دختر و پسر دوستی شون زده.پسرا جذبتون نمیشن خوب نشن شما فکر میکنی اونایی که دوست پسر دارن خیلی خوشبخت تر و شادتر هستن؟

سنت یکجوری هستش نمیشه کامل برات توضیح داد که ته روابط دختر و پسر چی میشه.بزار لینکش رو برات بزارم برو بخون فکر کنم یکچیزایی رو متوجه میشی خودت دختر فهمیده و عاقلی نشون میدی.خواهشا جاهایی که از سنت بیشتر هستش مطالبش رو نخون بزار بزرگتر شدی برو بخون.

www.hamdardi.net/thread-17296.html
    http://www.hamdardi.net/thread-25882.html

راستی خیلی خوب مینویسی مخصوصا احساست رو خیلی خوب بیان میکنی.جمله بندی و کلماتی که بکار میبری خیلی حرفه ای هستش. سعی کن بگردی ببینی روی چه چیزایی اصتعدادت بیشتره روی همون تمرکز کن.راستی خانواده خوب یداری قدر بابات رو بیشتر بدون سعی کن محبتی که داری رو بیشتر از پدر و خانواده و فامیل و دوستای هم جنس خودت پیدا کنی.

به هیچ عنوان نزدیک پسرا نشو واسه برقرار کردن ارتباط دوستی

بقول خودت اووووووه اووووووووووووووه!! الان مدیرا میان دعوا میکنن زودی عنوان مشکلت رو کاملتر توضیح بدهکمبود اعتماد بنفس بزار بخاطر وزن زیاد یا همچین چیز یخودت که بهتر مینویسی.

عنوان رو از مثلث عوض کن روش کلیک کن گزارش بنویس بگو میخوام عنوان رو عوض کنم
    ویرایش توسط khaleghezey : شنبه 10 اسفند 92 در ساعت 18:45

8. 9 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (یکشنبه 11 اسفند 92), romina1377 (شنبه 10 اسفند 92), toojih (شنبه 10 اسفند 92), پونیو (شنبه 10 اسفند 92), پونه (دوشنبه 19 اسفند 92), venus123 (شنبه 10 اسفند 92), خوشبختی (شنبه 10 اسفند 92), ستیلا (شنبه 10 اسفند 92), شیدا. (شنبه 10 اسفند 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 فروردین 96 [ 11:56]
    سطح
    62
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 171
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    785

تشکرشده 2,768 در 697 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام دوست من.

چه نوع رژيمي گرفتي؟؟؟؟؟

رژيم فقط تصميم خودت بود يا خانوادت هم كمكت كردن؟؟؟

يادمه اون موقع كه دانشگاه قبول شدم با دوستم رفتيم خودمون رو وزن كرديم اون موقع وزنم نرمال بود.وارد دانشگاه كه شدم هر سال به وزنم اضافه ميشد منم كلي نگران بودم اضافه وزنم رو صعودي حساب ميكردم ولي در كمال ناباوري به محض اين كه ترم اخر شد و شرايطم عوض شد يكدفه يازده كيلو كم كردم.چيزي كه هر كي منو ميديد ميگفت با خودت چكار كردي حالا ماجراي اضافه كردن وزن رو چند ساله دنبال ميكنم هنوز به هموم وزن مناسب ورودم به دانشگاه نرسيدم كلا ديگه بيخيالش شدم.

شما هم زياد فكرت رو درگير اين موضوع نكن.اگر ميبيني برات واقعا مهمه با اراده و انگيزه دوباره رژيم درست غذايي رو شروع كن نه رژيم لاغري درست و به جا غذا بخور كلي هم ورزش و ورجه و وورجه كن درست ميشه.

الان كه گفتي 15 سالته واقعا دلم خواست به اون سن برگردم قدر اين روزاي زندگيت رو بدون هيچوقت برنميگرده ها

• اعلام حضور براي ختم قرآن در ماه رمضان سال1435قمري

http://www.hamdardi.net/thread-32764.html

خداوندا؛هدایتم کن تا به این باور برسم؛
    که جواب برخی دعاهایم؛
    «صبر» و «انتظار» است ...

10. 10 کاربر از پست مفید صبوری تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (یکشنبه 11 اسفند 92), khaleghezey (شنبه 10 اسفند 92), romina1377 (شنبه 10 اسفند 92), toojih (شنبه 10 اسفند 92), پونیو (شنبه 10 اسفند 92), پونه (دوشنبه 19 اسفند 92), خوشبختی (شنبه 10 اسفند 92), دختر بیخیال (شنبه 10 اسفند 92), ستیلا (شنبه 10 اسفند 92), شیدا. (شنبه 10 اسفند 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    رمینا جان،

متن شما اصلا به یک دختر 15 ساله نمی خوره. خیلی قشنگ مشکلتون را توضیح دادید و خودتون را معرفی کردید.
    به قول مدیر همدردی این که دختری در سن شما تشخیص بده که برای حل مشکلش مشاوره بگیره و توی اینترنت دنبال چنین سایتی بگرده نشان دهنده فهم بالای شماست. پستی هم که نوشتید تاکیدی بر همین موضوع است.

اما در مورد قد و وزنت، عزیزم شما فقط 15 سالته. حداقل 4-3 سال دیگه برای قد کشیدن وقت داری. پس از این بلندتر خواهی شد.
    برای حل مشکل وزنت هم سعی کن کمی با تدبیر و سیاست برخورد کنی. می تونی بدون این که علنا و دائم این موضوع را تکرار کنی که من رژیم دارم و پدر و مادرت را نگران کنی که ممکنه مواد غذایی لازم به بدنت نرسه و مانع رژیم گرفتنت بشن، برنامه غذایی برای خودت بذاری و اون را رعایت کنی. البته با توجه کامل به این که توی سن رشد هستی و حواست به این باشه که از نظر مواد مغذی و لازم به بدنت ضربه نزنی.
    وقتی مامان شما را برای عصرونه صدا می کنه، میوه بخور، به جای کیک و شکلات. موقع شام خوردن سریع بلند نشو که نگران کم خوردنت بشن، بیشتر سالاد بخور و کمتر نوشابه یا سیب زمینی سرخ کرده یا ... مواد پرکالری و چرب و مضر.
    اگه این موارد را رعایت کنی و در کنارش ورزش کنی، حتما اندام مناسبی خواهی داشت.

اگر ورزش نمی کنی، حتما یه کلاس ورزشی مناسب علاقه و تواناییت ثبت نام کن. ترجیحا ورزشهایی گروهی و بازی مثل والبیال و بسکتبال و ... برای سن شما مناسب تر از ورزشهای بدنسازی و ... است.
    هم روی شخصیت و اعتماد به نفست موثر هست و هم روی جسمت.

یک نکته کوچولوی منفی توی صحبت هات دیدم.
    این که پدر را مقصر اضافه وزنت می دونی و می گی نذاشتن از 60 کیلو پایین تر برم و حالا از وزن قبلیم هم بیشتر شدم.
    عادت نکن به این که برای مشکلاتت دنبال مقصر بیرونی بگردی و گردن دیگران بندازی. احتمالا شما یا متوجه منظور بابا نشدی، یا به خاطر بی تجربگی و جوانی در انجام درخواستشون اشتباه کردی.
    درخواستشون را انجام بده، بهشون احترام بذار، اما با رژیمهای سخت نگرانشون نکن. نگران سلامتی شما هستند.

مواد غذایی مضر و پرکالری را حذف کن. غذاهای سالم بخور. ورزش کن.
    نذار به چاقی بیش از حد عادت کنی.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

12. 9 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (یکشنبه 11 اسفند 92), khaleghezey (شنبه 10 اسفند 92), romina1377 (شنبه 10 اسفند 92), toojih (شنبه 10 اسفند 92), پونیو (شنبه 10 اسفند 92), پونه (دوشنبه 19 اسفند 92), واحد (شنبه 10 اسفند 92), venus123 (شنبه 10 اسفند 92), ستیلا (شنبه 10 اسفند 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shy نمایش پست ها
    عزیزم چاق بودن که دلیل نمیشه فکر کنی هیچ ویژگی مثبتی نداری! تو میتونی با ورزش قدتو بلند کنی الان نوجونی پراز انرژی هستی. من خودم کوچیک بودم قبل ازینکه به سن بلوغ برسم خیلی لاغر بودم بهم میگفتن قناص استخونی ازون بچگی اعتماد بنفسم داغون شد. آرزو کردم چاق بشم 13 _14 سالم که شد خیلی چاق شدم پف کردم باز اطرافیان راجع به چاق شدنم میگفتن حالم گرفته میشد اما رفته رفته قد کشیدم لاغر شدم ! کلا هر جور باشی دیگران هی نظر میدن راجع به ظاهر همه . ولی اگه خودت بخوای لاغر بشی بابات نمیتونه جلوتو بگیره تو رژیمتو بگیرحسابی ورزش کن باور کن ازون مانکنا بهتر و جذاب ترهستی واسه یه ذره چاقی اعتماد بنفست رو به باد نده .
    موضوع فقط "چاق" بودن نیست! روابط اجتماعیمم خیلی پایینه... احساس میکنم خیلی هم بی عرضه باشم چون نه عرضه دارم پیش قدم شم و برم طرف مردم نه عرضه دارم وزنمو کم کنم!! والا مامانم همیشه کار هر روزشه حرف از دخترای دیگه میزنه!! مثلا نمونشم دخترا فامیلمون.. یا بیمارایی که میان پیشش (پزشک هستش) اینطور که میگفت بیمارایی داره که "عرب" هستن و به زبون خودشون حرف میزنن و دختراشونو یه جورایی به عنوان مترجم میارن!! همش تعریف میکنه که این دخترا نصف تو نمیشن ولی چنان باعرضه ن که اصلا آدم میخورن!! اصلا کسی باور نمیکنه مادرشون اینا باشه! از بس که "خوش لباس" و "خوش صحبت" ان و خیلی موارد دیگه!! کلا همیشه با دخترای دیگه مقایسه میشم و حس میکنم از همه ی اونا کمترم! چون همه میگن... منم خسته شدم..!

14. کاربر روبرو از پست مفید romina1377 تشکرکرده است .

پونیو (چهارشنبه 14 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 16 دی 95 [ 23:50]
    سطح
    33
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 54
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    12

تشکرشده 97 در 38 پست

Array
    رومینا عزیز سلام...
    قبل از هر چیز بهت افرین میگم چون خیلی خوب می نویسی.
    تو سنی که شما هستی طبیعی هست که نگران قد و وزنت باشی.
    وجود شما صرف نظر از وزن، قد و وضعیت چهره با ارزش هست. پس انگیزت از کاهش وزن فقط برای ســـــــلامتی باشه.

چون شما در سن بلوغ هستی باید حتما تحت نظر یک متخصص تغذیه اقدام به کاهش وزن کنی. حتما حتما باید ریزمغذی ها رو دریافت کنی و از طرف دیگه رژیم های غیر اصولی بلافاصله بعد از قطع رژیم باعث میشه وزن هر چه زودتر به روال سابق برگرده و یا حتی بیشتر!
    تغذیه مناسب تو این سن، تضمین کننده ی سلامتی در سالهای اتی هست.
    و اما در مورد اینکه گفتی خونوادت از افراد تپل خوششون میاد و شمارو با همین اسم صدا میکنن. عزیزم اگه ناراحت میشی شمارو با این اسم صدا بزنن با روی خوش این موضوع رو بهشون بگو.
    سعی کن تو همه ی کارا میانه رو باشی. نه لاغری بیش از حد خوبه نه چاقی بیش از حد...
    برای اینکه به وزن ایده ال برسی کافیه سبک زندگی سالمی داشته باشی. قدت هم بنظر من کوتاه نیست و احتمال اینکه چند سانت اضافه بشه هست. خودم 160 سانتم خیلیم راضیم چون همه نوع کفشی میشه پوشید..
    اولویت شما در این سن بحث تحصیلتون هست. پس خوب درس بخون...
    در پناه حق...

16. 2 کاربر از پست مفید venus123 تشکرکرده اند .

romina1377 (شنبه 10 اسفند 92), toojih (شنبه 10 اسفند 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط tanin-91 نمایش پست ها
    سلام
    اولین نکته مثبت تو شما همینه که اول تاپیکتون ذکر کردید.شما از بقیه همسن و سالات یک قدم جلوتری.و این نشون میده که هوش بالایی داری.و مطمئن باش یک انسان باهوش نسبت به یک فرد زیبا بیشتر میتونه مورد توجه و دوست داشتن قرار بگیره ،فقط نیاز به زمان داره.
    دیگه اینکه شما الان فقط 15 سالته و هنوز فرصت داری که قدت بلند شه.هرچند که قد الانت کوتاه نیست.ولی میتونی با ورزش کردن قدت رو ازینی که هست بلند تر کنی.پس اولین کاری که باید بکنی اینه که دنبال یه ورزش مورد علاقت باشی که هم اندامت رو متناسب تر کنه هم قدت رو بلندتر کنه.
    در مورد تپل بودنت و اینکه خونوادت از تپل بودن تو خوششون میاد :عزیزم خیلیا هستن که از دخترای تپل خوششون میاد.من دوستی دارم تو دانشگاه که کلی پیشنهاد دوستی و ازدواج داره و اتفاقا خیلی هم تپل هست و دوست داشتنی.این که میبین تبلیغ لاغری میکنن فقط برای مانکنا هست و اینطور نیست که پسرا دخترای لاغرو بیشتر دوست داشته باشن.اتفاقا من لاغرم و همه از خونواده گرفته تا دوست و آشنا ازم ایراد میگیرن میگن تپل خوبه.اینارو برای این نگفتم که تورو از متناسب شدن پشیمون کنم فقط خاستم بدونی که تپل بودن ربطی به روابط اجتماعی و محبوب بودن نداره.
    سلام.. متشکرم!
    نه راستش خودمم فک نمیکنم "کوتاه قد" محسوب شم ولی خب قد ایده آلی هم ندارم!
    بله اینجور دخترا زیاده خودمم خیلی خوشم میاد!! اما گرچه پدر و مادرم برعکسشو میگن اما معتقدم چاقی اصلا بهم نمیاد و لاغر باشم زیباترم! خودم تو تاپیکم ذکر کردم که "هیکل مناسب داشتن" تو روابط اجتماعی تاثیری نداره حتی دخترخاله هامو مثال زدم!! اما من میدونم لاغر که بشم خیلی از نظر شخصیتیم تغییر میکنم و از خجالت هم تا حدودی در میام یعنی مطمئنم!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    درود بر گلدختر

خوش اومدی

سومندش سنم تقریبا دوبرابر سن شماست جای آبجی کوچیکم یه خواهش ازت میکنم لطف کن هرکاری که دوستات توی این سن انجام میدن رو شما انجام نده اول فکر کن بعد ببین عقلت چی میگه.توی همین تالار در مورد نتایج رابطه دختر و پسر دوستی شون زده.پسرا جذبتون نمیشن خوب نشن شما فکر میکنی اونایی که دوست پسر دارن خیلی خوشبخت تر و شادتر هستن؟

سنت یکجوری هستش نمیشه کامل برات توضیح داد که ته روابط دختر و پسر چی میشه.بزار لینکش رو برات بزارم برو بخون فکر کنم یکچیزایی رو متوجه میشی خودت دختر فهمیده و عاقلی نشون میدی.خواهشا جاهایی که از سنت بیشتر هستش مطالبش رو نخون بزار بزرگتر شدی برو بخون.

راستی خیلی خوب مینویسی مخصوصا احساست رو خیلی خوب بیان میکنی.جمله بندی و کلماتی که بکار میبری خیلی حرفه ای هستش. سعی کن بگردی ببینی روی چه چیزایی اصتعدادت بیشتره روی همون تمرکز کن.راستی خانواده خوب یداری قدر بابات رو بیشتر بدون سعی کن محبتی که داری رو بیشتر از پدر و خانواده و فامیل و دوستای هم جنس خودت پیدا کنی.

بقول خودت اووووووه اووووووووووووووه!! الان مدیرا میان دعوا میکنن زودی عنوان مشکلت رو کاملتر توضیح بدهکمبود اعتماد بنفس بزار بخاطر وزن زیاد یا همچین چیز یخودت که بهتر مینویسی.

سلام مرسی!!
    آره دوستای معمولیو دارم..!
    حتما تاپیکو مطالعه میکنم ممنونم:)) نه! من دنبال "دوس پسر" نیستم حتی اگه کسیم ازم خوشش بیاد دنبالش نمیرم! من خودم با دخترا هم خجالتیم چه برسه به پسر!! ولی راستش خیلی برام پیش اومده مهمونی ای جایی بودیم که پسرا رفتن تو خط دخترای "خوش اندام" و "خوش لباس" فامیل یا دوستای خودم یا گاهی دخترایی که خودمم ازشون بدم میاد و این غرورمو میشکنه چون هیچکدوم به من نگاه هم نمیکنن و این باعث میشه حس کنم از نظر جنس مذکر "زشت" ام!
    خب هیچکسیم خوشش نمیاد!! مطمئنم پسرا هم این حسو پیدا کنن بدشون میاد!
    بله خونواده ی خوبی دارم خدا رو شکر!! ولی این اواخر خیلی دعوا کردیم... منم میخوام باهاشون اشتی کنم ولی اول اونا باید منو درک کنن!
    مرسی:)) خوشحالم که اینو میگین چون والا خیلیا میگن من آدم "کودن" و "نفهم" ای هستم و خودمم تقریبا باورم شده .. هر چند میدونم بیش از حد "کم حرف" بودنم دلیل اصلی این طرز فکرشونه!
    باشه عنوانو تغییر میدم..
    متشکرم:))

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    درود بر گلدختر

خوش اومدی

سلام مرسی!!
    آره دوستای معمولیو دارم..!
    حتما تاپیکو مطالعه میکنم ممنونم:)) نه! من دنبال "دوس پسر" نیستم حتی اگه کسیم ازم خوشش بیاد دنبالش نمیرم! من خودم با دخترا هم خجالتیم چه برسه به پسر!! ولی راستش خیلی برام پیش اومده مهمونی ای جایی بودیم که پسرا رفتن تو خط دخترای "خوش اندام" و "خوش لباس" فامیل یا دوستای خودم یا گاهی دخترایی که خودمم ازشون بدم میاد و این غرورمو میشکنه چون هیچکدوم به من نگاه هم نمیکنن و این باعث میشه حس کنم از نظر جنس مذکر "زشت" ام!
    خب هیچکسیم خوشش نمیاد!! مطمئنم پسرا هم این حسو پیدا کنن بدشون میاد!
    بله خونواده ی خوبی دارم خدا رو شکر!! ولی این اواخر خیلی دعوا کردیم... منم میخوام باهاشون اشتی کنم ولی اول اونا باید منو درک کنن!
    مرسی:)) خوشحالم که اینو میگین چون والا خیلیا میگن من آدم "کودن" و "نفهم" ای هستم و خودمم تقریبا باورم شده .. هر چند میدونم بیش از حد "کم حرف" بودنم دلیل اصلی این طرز فکرشونه!
    باشه عنوانو تغییر میدم..
    متشکرم:))

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط صبوري نمایش پست ها
    سلام دوست من.

چه نوع رژيمي گرفتي؟؟؟؟؟

رژيم فقط تصميم خودت بود يا خانوادت هم كمكت كردن؟؟؟

يادمه اون موقع كه دانشگاه قبول شدم با دوستم رفتيم خودمون رو وزن كرديم اون موقع وزنم نرمال بود.وارد دانشگاه كه شدم هر سال به وزنم اضافه ميشد منم كلي نگران بودم اضافه وزنم رو صعودي حساب ميكردم ولي در كمال ناباوري به محض اين كه ترم اخر شد و شرايطم عوض شد يكدفه يازده كيلو كم كردم.چيزي كه هر كي منو ميديد ميگفت با خودت چكار كردي حالا ماجراي اضافه كردن وزن رو چند ساله دنبال ميكنم هنوز به هموم وزن مناسب ورودم به دانشگاه نرسيدم كلا ديگه بيخيالش شدم.

شما هم زياد فكرت رو درگير اين موضوع نكن.اگر ميبيني برات واقعا مهمه با اراده و انگيزه دوباره رژيم درست غذايي رو شروع كن نه رژيم لاغري درست و به جا غذا بخور كلي هم ورزش و ورجه و وورجه كن درست ميشه.

الان كه گفتي 15 سالته واقعا دلم خواست به اون سن برگردم قدر اين روزاي زندگيت رو بدون هيچوقت برنميگرده ها

سلام... :))
    رژیم کالری شماری! رژیم در ابتدا تصمیم خودم بود اما خونوادمم راضی بودن چون وزنم بالا بود و 75 بودن خونوادم دوست داشتن 65 یا 67 باشم یعنی "نسبتا تپل" اما هیکلم تو این وزن وحشتناکه از نظر خودم!! از وسواس نیست چون خودمم میدونم چاق نبودم و "متوسط" به حساب میومدم اما اصلا اینجوری دوس ندارم.. یعنی قلمی دوس دارم!! دیگه تا 60 که رفتم خیلی باهام دعوا میکردن که خیلی لاغرمردنی ای (به جون خودم قسم حتی اگه بخوای عکسمم میدم اصلا اینجور نبود! اصلا خودت فک کن یه دختر 15 ساله با قد 160-162 و وزن 60 خیلی لاغرمردنی میتونه باشه؟!) منم وزنم استپ کرده بود چون برخلاف حرف دکترم که دوست صمیمی مامانمه وقتی به 68 کیلو رسیدم راه غیراصولی رژیمو پیش گرفتم و ریزش مو گرفتم و 1000 بدبختی دیگه... وقتی حدود 62-63 بودم استپ وزن شدیدی داشتم و از طرفی فشار مادر و پدرم مخصوصا بابام که حتی میگفت تو "بیمار و لاغر و معتاد" ای که منو به خنده مینداخنت!! چون پدرم از خواهرزاده ش که با قد 165 وزنش 56 بود همیشه تعریف میکرد اما منو که هم از اون کوتاه ترم هم تپلتر میگفت "بیمار" و میگفت لاغرتر از اونم! حتی داداشمم کلی به این موضوع خندید حتی بچه های داییم...
    نمیدونم چرا این فکرو میکرد!! هر چی بهش میگم میگه "تو خودت نمی فهمی" ولی به جونه خودم خیلی پر بود هیکلم!
    نمیگم "چاق" بودم اما "توپر" بودم و این خییییییییییییلی با "لاغر" تفارت داره! خلاصه ادامشو بگم: منم شروع کردم به خوردن و کالریمو از 500 رسوندم به 2000.. گرچه 2000 تا زیاد نیست! و نیاز تغذیه ایمه اما من بدنم عادت کرده به 500-600 کالری انرژی روزانه و سریع وزنم رفت بالا چون روزی 2 ساعتم ورزش میکردم که کامل ول کردم!! اصلا نفهمیدم چطوری 15-16 کیلو وزن اضافه کردم فقط تو 7-8 ماه!!
    از اول رژیمم غیراصولی بود که این شد!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    رمینا جان،

متن شما اصلا به یک دختر 15 ساله نمی خوره. خیلی قشنگ مشکلتون را توضیح دادید و خودتون را معرفی کردید.
    به قول مدیر همدردی این که دختری در سن شما تشخیص بده که برای حل مشکلش مشاوره بگیره و توی اینترنت دنبال چنین سایتی بگرده نشان دهنده فهم بالای شماست. پستی هم که نوشتید تاکیدی بر همین موضوع است.

اما در مورد قد و وزنت، عزیزم شما فقط 15 سالته. حداقل 4-3 سال دیگه برای قد کشیدن وقت داری. پس از این بلندتر خواهی شد.
    برای حل مشکل وزنت هم سعی کن کمی با تدبیر و سیاست برخورد کنی. می تونی بدون این که علنا و دائم این موضوع را تکرار کنی که من رژیم دارم و پدر و مادرت را نگران کنی که ممکنه مواد غذایی لازم به بدنت نرسه و مانع رژیم گرفتنت بشن، برنامه غذایی برای خودت بذاری و اون را رعایت کنی. البته با توجه کامل به این که توی سن رشد هستی و حواست به این باشه که از نظر مواد مغذی و لازم به بدنت ضربه نزنی.
    وقتی مامان شما را برای عصرونه صدا می کنه، میوه بخور، به جای کیک و شکلات. موقع شام خوردن سریع بلند نشو که نگران کم خوردنت بشن، بیشتر سالاد بخور و کمتر نوشابه یا سیب زمینی سرخ کرده یا ... مواد پرکالری و چرب و مضر.
    اگه این موارد را رعایت کنی و در کنارش ورزش کنی، حتما اندام مناسبی خواهی داشت.

اگر ورزش نمی کنی، حتما یه کلاس ورزشی مناسب علاقه و تواناییت ثبت نام کن. ترجیحا ورزشهایی گروهی و بازی مثل والبیال و بسکتبال و ... برای سن شما مناسب تر از ورزشهای بدنسازی و ... است.
    هم روی شخصیت و اعتماد به نفست موثر هست و هم روی جسمت.

یک نکته کوچولوی منفی توی صحبت هات دیدم.
    این که پدر را مقصر اضافه وزنت می دونی و می گی نذاشتن از 60 کیلو پایین تر برم و حالا از وزن قبلیم هم بیشتر شدم.
    عادت نکن به این که برای مشکلاتت دنبال مقصر بیرونی بگردی و گردن دیگران بندازی. احتمالا شما یا متوجه منظور بابا نشدی، یا به خاطر بی تجربگی و جوانی در انجام درخواستشون اشتباه کردی.
    درخواستشون را انجام بده، بهشون احترام بذار، اما با رژیمهای سخت نگرانشون نکن. نگران سلامتی شما هستند.

مواد غذایی مضر و پرکالری را حذف کن. غذاهای سالم بخور. ورزش کن.
    نذار به چاقی بیش از حد عادت کنی.
    سلام.. :)) :** خیلی متشکرم از توصیه هاتون..
    راستش به حرفای پدرم که فک میکنم خیلی "عصبانی" میشم چون انتظار داشتم اون به چیزی که من دوس دارم اهمیت بده.. اما خب از نظر وزنه زیر 60 لاغریه مفرطه... چه میدونم!
    بهرحال گرچه دلیل اصلی چاق شدنم رژیم غیراصولی بود اما من جرئت گفتن به بابام که میخوام حتی 59 کیلو شم ندارم! چون انقدرررر غر میزنه که حد نداره همش میگه "نمیشه! اینکه تو میخوای شکله این استخوونیا شی من نمیذارمت!" همشم به مامانم میگفت نذارش دیکه بیشتر وزن کم کنه!!! منم خیلیییییی ناراحت شدم از رفتارش... :((( هرچند این حرفتون کاملا درسته که من گاهی الکی دنبال مقصر برای اشتباهات خودمم!!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط venus123 نمایش پست ها
    رومینا عزیز سلام...
    قبل از هر چیز بهت افرین میگم چون خیلی خوب می نویسی.
    تو سنی که شما هستی طبیعی هست که نگران قد و وزنت باشی.
    وجود شما صرف نظر از وزن، قد و وضعیت چهره با ارزش هست. پس انگیزت از کاهش وزن فقط برای ســـــــلامتی باشه.

چون شما در سن بلوغ هستی باید حتما تحت نظر یک متخصص تغذیه اقدام به کاهش وزن کنی. حتما حتما باید ریزمغذی ها رو دریافت کنی و از طرف دیگه رژیم های غیر اصولی بلافاصله بعد از قطع رژیم باعث میشه وزن هر چه زودتر به روال سابق برگرده و یا حتی بیشتر!
    تغذیه مناسب تو این سن، تضمین کننده ی سلامتی در سالهای اتی هست.
    و اما در مورد اینکه گفتی خونوادت از افراد تپل خوششون میاد و شمارو با همین اسم صدا میکنن. عزیزم اگه ناراحت میشی شمارو با این اسم صدا بزنن با روی خوش این موضوع رو بهشون بگو.
    سعی کن تو همه ی کارا میانه رو باشی. نه لاغری بیش از حد خوبه نه چاقی بیش از حد...
    برای اینکه به وزن ایده ال برسی کافیه سبک زندگی سالمی داشته باشی. قدت هم بنظر من کوتاه نیست و احتمال اینکه چند سانت اضافه بشه هست. خودم 160 سانتم خیلیم راضیم چون همه نوع کفشی میشه پوشید..
    اولویت شما در این سن بحث تحصیلتون هست. پس خوب درس بخون...
    در پناه حق...
    سلام :))
    مرسی بازم:))
    راستش دروغ نمیگم! انگیزه ی اصلیم "وضع ظاهریم" ئه اما سلامتیمم مهمه بسیار زیاد!!
    والا ازشون میخوام اما عادتشونه.... هر وقتم میگم نگین بهم میگن "باشه لاغرو!" که این باعث خنده های موزی یه سری از آدما میشه که دور و برمونن و منم خجالت زدم میشم!!
    منم همون 161-2 تقریبا هستم ولی تا حالا عادت نکردم به کفش "پاشنه بلند" در حد 5 سانتی میپوشم چون تمرین نکردم!!!

18. کاربر روبرو از پست مفید romina1377 تشکرکرده است .

toojih (شنبه 10 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 مهر 94 [ 18:50]
    سطح
    32
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 136
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    839

تشکرشده 437 در 171 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط romina1377 نمایش پست ها
    موضوع فقط "چاق" بودن نیست! روابط اجتماعیمم خیلی پایینه... احساس میکنم خیلی هم بی عرضه باشم چون نه عرضه دارم پیش قدم شم و برم طرف مردم نه عرضه دارم وزنمو کم کنم!! والا مامانم همیشه کار هر روزشه حرف از دخترای دیگه میزنه!! مثلا نمونشم دخترا فامیلمون.. یا بیمارایی که میان پیشش (پزشک هستش) اینطور که میگفت بیمارایی داره که "عرب" هستن و به زبون خودشون حرف میزنن و دختراشونو یه جورایی به عنوان مترجم میارن!! همش تعریف میکنه که این دخترا نصف تو نمیشن ولی چنان باعرضه ن که اصلا آدم میخورن!! اصلا کسی باور نمیکنه مادرشون اینا باشه! از بس که "خوش لباس" و "خوش صحبت" ان و خیلی موارد دیگه!! کلا همیشه با دخترای دیگه مقایسه میشم و حس میکنم از همه ی اونا کمترم! چون همه میگن... منم خسته شدم..!
    رومینا جون مقایسه شدن خیلی بده میدونم درک میکنم چون منم با این و اون زیاد مقایسه شدم. مطمئنی که همه میگن از دخترای دیگه کمتری؟ به خاطر حرف مردم خودت هم احساست عوض شده منم مثل توام حرف مردم خیلی روم تاثیر میزاره همش به فکر تایید دیگرانم ولی این جمله معروفو که شنیدم دیدم راست میگه ها هر چه بیشتر به فکر تایید دیگران باشی بیشتر آلت دست
    اونها میشید!تو دبیرستان یکی از همکلاسیهام دماغمو مسخره میکرد بهم میگفت دماغ کوفته ای! من هر سری سکوت میکردم فقط یه لبخند تلخ میزدم بهش! بعد که میرفتم خونه گریه میکردم با خدا دعوا میکردم که چرا انقدر زشتم. حتی خواهرم و بابام هم بعضی وقتا یه تیکه ای مینداختن! همون دختری که منو مسخره میکرد توی جمعی که من حضور نداشتم گفته من دماغ یاسی رو مسخره میکنم شوخی میکنم دماغش به صورتش میاد تو کلاسمون جزء خوشگلاست حالا یکی از دوستام پیشش بوده شنیده وبهم گفته که احمق بچه ها میخوان تو خودتو نگیری واسه همین نمیان بگن خوشگلی ! حالا چه قدرم من مغرورم شاید چون زیاد حرف نمیزنم همه فکر میکنن خودمو میگیرن که بر عکس چون اعتماد بنفس ندارم ساکتم. من با اون دختر بد نبودم باهاش دوست بودم هیچوقت مسخرش نکردم قدش کوتاه بود تپلی هم بود صورتش خوشکل و با نمک بود چشمای درشت داشت دماغش کوچیک بود ولی از نیم رخ قوز داشت ! اصلا چاقی و کوتاهی قد و قوز دماغشو مسخره نکردم چون اصلا عیب نیست دختر بانمکیه ولی شاید باید تلافی میکردم منم بهش یه چیزی میگفتم ! که بفهمه منم بلدم حالتو بگیرم ولی بلد نیستم واقعا. حالا دیگه گذشت خیلی وقته ندیدمش باهاش صمیمی نبودم اما از دوستام شنیدم که ازدواج کرده. ولی من هنوز تنهام بیشترم به خاطر اعتماد بنفس داغونمه. تعداد دوستام کمه ولی واقعا دوستن. بهم میگن خوشگلی و من فکر میکنم چون دوستم هستن این حرفو میزنن شاید از نظر خیلیا که نمیشناسنم من همون دماغ کوفته ای باشم! خیلی حرف زدم ببخشید.راستی دمی لواتو که انقدر دوستداشتنیه تو دوران مدرسه دوستاش به خاطر اضافه وزنش مسخرش میکردن و... ولی ببین به کجا رسیده وزنشو کم کرده و چه دختر جذاب و هنرمندیه اگه تا آخر عمر بشینی ببینی مردم چی میگن به هیچ جا نمیرسی به حرف هیچکس اهمیت نده منم دقیقا مثل توام اما دارم سعی میکنم نسبت به عیب جویی مردم بی تفاوت باشم نابودم کردن! ولی دوباره باید خودت رو از نو بسازی عزیزه دل

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)